>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 06-17.03.2013

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki +5 1,90 tobet :zwrot:

Naprawdę wysoki kurs jak na takie handi. Nie wyobrażam sobie tutaj meczu do jednej bramki. Dunka od Dubaju jest w naprawdę dobrej formie, tutaj również dobrze wygląda. Wolne korty na pewno jej sprzyjają, może grać skuteczniej w obronie. Viki ma jakiegoś drobnego wirusa, ale to na pewno nic poważnego. Wczoraj pewna wygrana z Ulą, no ale Ula to nie ten poziom, jeszcze na wcześnie aby sprawiała niespodzianki. Viki może wygrać, nie mówie, że nie ale 6:4 6:3, i a myśle, że będzie naprawdę wyrównana walka, kurs naprawdę super...
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
3 spotkania bez straty seta z niezłymi rywalkami (Muguruza, Wickmayer, Begu) robią wrażenie.
Dziwne rzeczy robią na Tobie wrażenie. Pewnie szczególnie wygrana z pozbawioną ambicji Begu czy ************ Wickmayer Ci zaimponowały. Wygrana Stosur z Barthel, Peng i Keys to przy tym nic, tym bardziej, że straciła dwa sety.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Stosur - A. Kerber - 1 (1,90) ZWROT
Pinnacle Sports

Trochę innego zdania jestem i typuję na Australijkę. Przychylam się do opinii Oldhand na temat Begu i Wickmayer. A. Kerber owszem wygrała z Y. Wickamyer jednak bardzo blisko było 3 setów w tym spotkaniu. Kto widział spotkanie ten wie że Niemka tak naprawdę goniła wynik w drugim secie i w ostatniej chwili właściwie złamała rywalkę i wygrała tibreak. Ogranie słabej Wickmayer nie robi na mnie większego wrażenia. S. Stosur miała o wiele bardziej wymagające rywalki chociażby M. Barthel która jeszcze tak niedawno rozgromiła A. Kerber w dwóch setach.Zresztą Mona Barthel zagrała bardzo dobre spotkanie z A. Ivanovic. Stosur gra jak gra, ale od niedawna widać że forma Australijki idzie w górę, i biorąc pod uwagę niezbyt mocną głowę A. Kerber i fakt że z Y. Wickmayer mnie nie zachwyciła, sądzę że szanse Australijki są bardzo spore.

by scotratez​
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Co mi Petra kupony pozamiatała to masakra.....
Widzę Kirilienko w gazie i nie wiem, czy nie zagram coś w jej stronę w starciu z Sharapovą.
Nie miałem okazji oglądać meczu Petry z Kirilenko, ale mam nadzieję, że to moc i forma Rosjanki, a nie niemoc i piach Kvitovej.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Nie graj w strone Kirlienko bo sam sie dziwie jak ona wygrala ten mecz, albo inaczej Kvitova jak to ma w zwyczaju przegrala go na własne życzenia. Maria brała w pierwszym secie medicala, bylo widac, ze dosc mocno dokuczalo jej kolano. Potem jakos poradzila sobie z bólem jak ją opatrzyli, ale nie wiadomo jak to kolanko bedzie wygladac dzisiaj. Lepiej odpuścić.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Ja tam pozostaję przy zdaniu, że Kerber to wygra, ale zobaczymy na korcie. Nie wiem tylko, co widzicie w Samancie i tych jej balonach, ok z Barthel dała radę, ale poza tym nie wygląda, że ma stabilną formę, a 3 mecze na czysto, choćby z rywalkami klasę niższą pokazują pewność zawodniczki (trzeba patrzeć przez pryzmat wyników WTA). Kerber to bezkompromisowa zawodniczka - albo zdecydowanie wygrywa, albo dostaje baty. Na ostatnich 10 spotkań tylko raz grała 3 setówkę, a Sam Stosur męczy te swoje mecze. Albo 2:0 Kerber albo 2:1 Stosur, ale handi na sety Niemki nie opłaca się grać.

Poza tym spróbuję dziś:

Handicap setów +1,5 Woźniacki
2,20 Unibet
Caro jest jedną z niewielu zawodniczek w tourze, które mają dodatni bilans H2H z Białorusinką (3:2). Fakt, że dawno nie grały, ale jednak 3 ostatnie mecze wygrała Dunka (1 przez krecz rywalki). Wozniacka gra w tym roku dużo lepiej niż w poprzednim, a od Doha wygląda solidnie (tylko 3 porażki: z Agą, Kvitovą i ... wtopa z Chinką w Kuala Lumpur). Vika natomiast coraz więcej grymasi i kombinuje. W IW straciła już seta w meczu z Flipkens, gdzie wyraźnie miała kryzys. Potem zjadła naszą Ulę, ale Caro to nie takie chucherko i fizycznie jest bardzo mocna. Wydaje mi się, że Azarenka straci dziś seta i będzie w opałach. Nie zdziwiłbym się też gdyby skreczowała.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Kerber - Stosur

Kerber 1,90 Bet365

Zdania dziś widzę bardzo podzielone jednak mimo wszystko daje na Niemkę. Zgodzę się z Socratezem że forma Samanty idzie w górę, wygrana z Moną Barthel na pewno trochę zaskoczyła, jednak 3 setowy pojedynek z Chinką Peng daje do myślenia. Kerber jak do tej pory bez straty seta w Indian Wells, a przeciwniczki nie takie najniższych lotów. Ostatni mecz to wygrana Niemki z dobrze spisującą się Hiszpanką Muguruzą, (która wyeliminowała min. Makarovą, Rybarikovą i Jovanowski), a wcześniej wygrana z Yaniną Wickmayer i Belgijką Begu. H2H na korzyść Australijki (2:0), ale wg. mnie najwyższy czas na &#39;przełamanie&#39; młodszej Niemki ????​
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells, godz. 23:00
Spotkanie: Azarenka - Wozniacki
Typ: 2
Kurs: 4,64
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Azarenka w tym roku jest przede wszystkim skuteczna. Zaryzykuję stwierdzenie, że zrobiła lepsze wyniki niż powinna. W Australii miała mega łatwą drabinkę i myślę, że gdyby miała trudniejsze losowanie to nie wygrałaby całego turnieju. Potem w Doha zagrała dobry turniej i to jej trzeba oddać. Po nim wycofała się z kolejnego z powodu kontuzji, której zapewne nie było. Chciała po prostu odpocząć, zresztą identycznie postąpiła Serena Williams. Kto wie, czy ta zagrywka nie odbije się negatywnie na jej formie podczas Indian Wells. Dotychczas rozegrała 3 spotkania, w których straciła 1 seta. Z kim ? Z Flipkens, zresztą ogólnie z Belgijką zagrała słabe spotkanie. Jeżeli Karolina chce zrobić dobry wynik, eliminując przy tym Białorusinkę to jest dziś bardzo dobry moment. Dunka gra obecnie poniżej swoich możliwości, ale widać, że robi postępy i w każdej chwili może dołączyć do ścisłej czołówki. W dzisiejszym spotkaniu nie jest faworytką, ale bukmacherzy przesadzili z kursami i warto spróbować. Na pewno nie powinien to być mecz oddany przez Wozniacki bez walki. Będzie sensacja ;)
Edit By Widzu: Viki wycofała się z turnieju, Wozniacki w półfinale bez gry, podobnie jak Kerber.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Woźniacki - Kerber✅
Typ: 1
Kurs: 1.83

Tutaj myślę że zepnie pośladki Karolinka i powinna wygrać te spotkanie. Tu już wspomniał noname że Dunka ostatnio zrobiła postępy chociaż na razie do swojej optymalnej formy jeszcze trochę brakuje. Kerber ma swój poziom rzemieślniczki ale powiem dupy nie urywa chociaż potrafi sprawić kłopoty lepszym zawodniczkom
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nalog 40

nalog

Użytkownik
Woźniacki - Kerber
Typ: 1
Kurs: 1.80
Zgodzę się z przedmówcą. Dodam tylko, że Karolina powinna zniszczyć Kerber swoim stylem gry &quot;regularne przebijanie&quot; owszem zdarzy się jakaś ładna kończąca ale to sporadycznie ???? jeśli to zadziała Niemka będzie zbierać na swym koncie niewymuszone błędy ^^
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Angelique Kerber
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 5,20 (BetFair)
Wynik: ⛔ 2/6 6/4 7/5
Wyrównane kursy to żaden przypadek [chociaż dzisiaj zaczęły rosnąć kursy na Kerber, jest nawet 2,24 w Marathonie]. Ten mecz to typowy nobet, a ten, który skutecznie wskaże tutaj zwycięstwo to duży farciarz. Dziewczyny mają rachunki do wyrównania. Wozniacki przegrała ostatnie trzy mecze z Kerberówną, wszystkie w 2012 roku: 0-2 w finale w Kopenhadze. Była wtedy wyraźną faworytką. Jest bardziej doświadczona (w sensie była nr 1 rankingu), znana - &quot;hajpowa&quot;, a tacy gracze są bardziej doceniani przez bookmakerów i kursy wystawiane na nich są z reguły bardzo ostrożnie - raczej nie za wysokie, dlatego w pewnym sensie można tu dziś widzieć value na Caro; gładkie 0-2 w Stuttgarcie na ziemi (już była mniej, ale wciąż faworyzowana przez buków przedmeczowo); 1-2 w Beijingu, gdzie już odpowiednie osoby wyciągnęły wniosek i wystawiły tylko ~1,55 na Niemkę. Nie liczyłbym jednak na zbyt łatwy rewanż.
Dunka zaczęła robić postępy, bo przede wszystkim gra odważniej i mocniej niż kiedyś, kosztem regularności, ale to był dobry ruch z jej strony i jeżeli pójdzie w tym kierunku, to może kiedyś wrócić do TOP10 (czego jej osobiście nie życzę). Andżi to tenisistka, której Caroline swoim stylem gry raczej nie powinna zaskoczyć, na jej warsztat jest przygotowana (co dowodzi h2h, w którym wyszła z 0:2 na 3:2), więc wybiegają się dziewczyny. W tym turnieju jedna i druga gra dobrze, aczkolwiek mają jakieś tam swoje przestoje. Liczę na ciężkie spotkanie, zakończone po trzech partiach dla tej, która zagra lepiej, bo to wróżenie z fusów.
 
S 378

songo

Użytkownik
Dunka na korcie porusza się niczym gazela. Z gracją i szybciutko. Kerber przy niej wygląda jak niemiecki trabant. Serio. Dunka powinna ten mecz spokojnie ogarnąć. Nadia Petrova grała dużo agresywniej od Kerber, a mimo to niewiele miała do powiedzenia... Mi to kazało się poważnie zastanowić nad jakimkolwiek typowaniem w stronę Niemki polskiego pochodzenia. Jak już to 2-1, ale w stronę Karoliny. Dzień przerwy również pozwolił się jej lepiej zregenerować i to przy jej intensywnym stylu gry też jest jakimś plusem.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - A. Kerber 2:0 (2,87)⛔
Bet365

Najlepiej na czysty win, ale wcale 2:0 nie jest nierealne. Dunka praktycznie w każdym elemencie gry ma przewagę nad Niemką, a zwłaszcza w główce. Wozniacka gra coraz lepiej i pokazują to wyniki. Najbardziej jestem pod wrażeniem jej podania. Popełnia bardzo mało błędów. Co do Kerber to wszystko dobrze dopóki rywalka nie narzuca zbytnio dużych wymagań. Z Y. Wickmayer było tak że Belgijka jak tylko się trochę ogarnęła od razu zrobiło się fatalnie dla Kerber w drugim secie. Na szczęście Niemki Belgijka gra strasznie słabo i nie wytrzymała ciśnienia. A. Kerber szybko się zniechęca jak są problemy. Zazwyczaj męczy spotkania te które powinna wygrać, tam gdzie nie jest faworytką następuje game over w miarę szybko. Dunka powinna zwyciężyć, mam tylko nadzieje że nie obniży koncentracji na poszczególne sety i zagra na wysokim poziomie do samego końca.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 11

seaars

Użytkownik
Kirilenko, Maria - Sharapova, Maria + 5.5 gema 1.75 Unibet ✅✅✅
Powiem szczerze, ze buki przeceniaja Sharapova, a zdecydowanie niedoceniaja Kirilenko. Uwazam, ze gra chyba najlepszy tenis w swojej karierze. Drabinke miala dosc ciekawa zwlaszcza w ostatnich dwoch spotkaniach. Nie byla faworytka. Musze przyznac, ze w ostatnim meczu Kvitova oddala wygrany mecz, ale nie bez powodu. Maria gra swietnie. Sporo winnerow. Wysoki % wygranego pierwsze serwisu, bo ponad 70, Dobry return. Oczywisice serwis nie jest zbyt regularny i Maria popelnia sporo df, ale uwazam, ze linia podana przez bukmacherow jest calkiem przyzwoita. Sharapova nie jest w swojej optymalnej formie. Miala dosc latwa drabinke pomijajac Sare. Sharapova zdobywala wazniejsze punkty. Ciekawostka jest, iz Errani w ciagu calego spotkania zdobyla 87 pkt,a MAria jedynie 76. Biore ten kurs bez wahania;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
U kobiet jest już linia na finał; 90,5. Biorę śmiało. Ani jedna ani druga nie gra konsekwentnie. Maria niby nieco lepiej, ale ma przestoje. Karoliny nie muszę opisywać...Przegrywa seta z Kerber, później zaczyna grać i bardzo ładnie zdobywa seta. Potem prowadzi 4-1 (z pamięci) by dojść do 5-5 i wygrywa 7-5. U kobiet to normalna sprawa. Karolina jest w stanie oddać swoje podanie jak i złamać Marię, więc linia 90,5 moim zdaniem będzie zdecydowanie przekroczona.

Sharapova - Wozniacki over 90,5 @1.87.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Finał Mastersa a tu taka cisza ? No chyba, że już wszyscy żyją spotkaniem Nadal - del Potro.
Zainteresował mnie kurs na Caroline. Nie wiem czemu buki aż tak faworyzują Rosjankę. Dunka gra tu naprawdę świetny tenis i nie tylko w obronie ale również w ataku. Wrażenie zrobiło na mnie odrobienie strat w meczu w równie dobrze grającą Kerber. W H2H z Sharopovą tak naprawdę jest 2-2 bo nie biorę pod uwagę odległych meczy z 2008r. Wozniacki wygrała tutaj w 2011r ogrywając w połfinale właśnie Marie bardzo gładko 6-1, 6-2. Korty są wolne więc to hendi w stronę Caro. Myślę, że kurs na win Dunki to spore value. Osobiście zagram trochę asekuracyjnie:
Carolina Wozniacki (+1,5) - Maria Sharapova @2,2⛔ Expekt
Dla odważniejszych: Carolina Wozniacki - Maria Sharapova @4,5⛔ Unibet
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - M. Sharapova - 1 (4,50)⛔
Bet365
Jest to kurs absolutnie do spróbowania. Wozniacka gra bardzo dobry turniej i nie przypadkowo znalazła się w finale. Miałem okazję oglądać jej spotkanie z Angelique Kerber i musze przyznać że Piotr Wozniacki świetnie potrafi dobrać taktykę do meczu. Nie jestem pewien ale chyba z trzy razy schodził do Karoliny i dawał jej cenne wskazówki jak ma grać. Za każdym razem gra Dunki poprawiała się. Bardzo podoba mi się gra w wymianach Karoliny. Wytrzymuje długie wymiany i walczy o każdy punkt. Po fatalnym początku meczu który zwiastował szybkie 2:0 dla Kerber Dunka zdołała się przeciwstawić potężnym armatom Niemki które grała nisko nad siatką. Wozniacka z kolei zaczęła grać wysoko pod końcową linię A. Kerber. Niemka nie bardzo wiedziała co z tym zrobić. Wygrała na korcie taktyka i cwaniactwo połączone z dobrą grą Dunki. Jedyne rzeczy do których mam pretensje do Wozniackiej to serwis i granie przy siatce. Kto widział mecz ten wie pewnie że jeden z gemów trwał ponad 15 minut przy podaniu Wozniackiej która nie potrafiła dobić zwycięstwa. Każdy serwis kończył się bieganiną. Druga rzecz to gra przy siatce. Dunka wielokrotnie posyła piłki z tego miejsca prosto pod rakietę rywalki. Jeżeli chodzi o Sharapova to ma wielkie szczęście że Maria Kirilenko była już wykończona i miała problemy z kontuzją. Sharapova ma potężne problemy z serwisem. Rosjanka z Marią Kirielnko zaprezentowała cały worek błędów podwójnych do tego dużo piłek jak na nią wyrzucała. Jeżeli Dunka wymęczy po korcie Marie, a potrafi, to błędy się będą nasilać. Uważam że Karolina ma naprawdę wielką okazję pokonać Sharapova która gra słabo tutaj a kursy na Marie to jakieś nieporozumienie.

by scotratez​
 
midq 677

midq

Użytkownik
W finale spotyka się Wozniacka z Sharapova. Wiadomo, rosjanka to rosjanka, ale każdy wie jak ona gra. Dopóki gra się dobrze układa to jest wszystko super, jeśli piłki wracają zbyt często to zaczynają się błędy. Dunka jest typem zawodniczki, która przebija większość piłek. Jeśli będzie mieć dobry dzień i zagra podobnie jak z Kerber to powinna powalczyć z Sharapovą. Jak dla mnie kursy na ten mecz są smieszne, na Dunkę bym dał max trójkę. Osobiście nie gram jej zwycięstwa ale znalazłem bet co do którego jestem pewny na 90%, że wejdzie i gram go za całkiem sporą sumkę jak na moje możliwości ???? Bądźmy poważni, Maria nie powinna roznieść Karoliny 6-3 6-2.
Woźniacki +6,5 @ 1,348 pinnacle 9/10⛔.... nigdy wiecej wta ????
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Ja się przymierzałem dać na Karoline +5.5 ale w sumie nie mogłem się zdecydować bo Dunka też potrafi bez sensu tracić gemy. Niby Ruska nie jest w najlepszej formie ale to wystarczyło dojść do finału dlatego jakoś nie mogłem się wstrzelić w te dzisiejsze spotkanie i dla mnie te handi gemowe to wielka niewiadoma (no bet) . Na spokojnie sobie obejrzę , czekam na meczyk Del Potro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom