>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells - 07.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kursy od Forbetu
@2.15 -&gt; Ostapenko win z Bencic ✅
@1.70 -&gt; Coco win z Kanepi ✅

Na szybkości, Ostapenko wg mnie powinna świetnie dać radę na tak wolnych kortach przeciwko Belindzie, która jest jak pisałem mało stabilna i na dobrą sprawę ledwo przeżyła mecz z Babos, a Ostapenko czuje się świetnie jak nie dostaje strzałów po 180km/h, więc raczej na moje bez problemu, jeśli będzie serwować, bo z tym ostatnio tragedia.
Coco jest taka wybuchowa i albo zagra świetnie albo tragicznie, jednak w według mnie Kanepi nie ma specjalnie dużo do zaoferowania, zwłaszcza im mniej serwis wpływa na grę. Coco będzie grała z dopingiem, a jako że jest ona mentalnie gówniana to powinno jej to zdecydowanie pomóc i liczę, że zajdzie co najmniej do 3 rundy, z resztą ona lubi grać przed swoimi, co pokazało na np. US open, oczywiście tam szybsze korty, ale nie powinno to jej robić dużej różnicy. Kanepi jest już stara i po wielu kontuzjach, a nie była to nigdy tenisistka fenomenalna, to nie taka sytuacja jak dostać na pysk Sharapovą/Azarenkę itd. to bardziej jakby na ATP dostać Andujara na mące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
C 42

cinek-152813

Użytkownik
S Stephens - V Azarenka
Spotkanie 11.03.2018 godz 05:30
Buk fortuna
Przeciez to jest darmowy kurs dnia. Co oni widza w tej Stephens ona po wygraniu Wielkiego Szlema siadla totalnie. To pokolenie mlodych amerykanek jest bardzo dziwne zreszta co w WTA nie jest dziwne tak na marginesie ale do rzeczy. Bialorusinka ktora zamieszkuje w Stanach do gry jako szczesliwa mama i jak to ma w zwyczaju wraca z mocnym przytupem. Vika lubi ten turniej juz tutaj wygrywala widac ze jest przygotowana solidnie do turnieju takze o kondycje sie nie ma co martwic, glowe tez jak na WTA ma mocna no i nie mozna jej odebrac checi walki ona zawsze walczy do konca czego nie mozna powiedziec o amerykance. Slo lubi korty szybkie lubi bombardowac przeciwniczke a jak wiadomo korty IW sa kortami wolnymi wiec takie strzelby po prostu wpadaja we frustracje i nie mozliwosc skonczenia pilki bardzo je irytuje za czym ida bledy a wezmy pod uwage bardzo wazna kwestie a mianowicie glowke czarnej kolezanki zza oceanu. Ona nie nalezy do mocnych psychicznie i raczej Azarenka ten mecz bedzie miala latwiejszy niz z H Watson. Tak jak mowilem Viktoria wraca po kontuzji jest glod walki tenisa i wygrywania, dla Slo ten turniej nigdy sie nie liczyl i watpie zeby zagrozila potworowi WTA. Dla mnie jest jeden jedyny typ AZARENKA 1,56.⛔ 0 2 na to sie nie dalo patrzec. Azarenka jest naprawde cienka.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
|CINEK| [I napisał:
Tak jak mowilem Viktoria wraca po kontuzji jest glod walki tenisa i wygrywania, dla Slo ten turniej nigdy sie nie liczyl i watpie zeby zagrozila potworowi WTA.[/I]
Ale Azarenka nie byla wcale kontuzjowana ! Jej przerwa od Wimbledonu miala zupelnie inne podloze i to byly problemy natury osobistej na linii ona i ojciec dziecka, ktore byly zwiazane z walka o prawa rodzicielskie, to raz ...
http://metro.co.uk/2018/03/08/victoria-azarenka-not-playing-wta-tour-returns-indian-wells-7372015/
Jak turniej Premier Mandatory moze sie do kogos nie liczyc? Stephens notowala tutaj bardzo dobre wyniki jak cwiercfinaly i 4 rundy, pokonywala tu Kerber, Kuznetsova, grala 3-setowki w Serena Willams, wiec to tez jest nieprawda. Jestem jednak zdania, ze Azarenka faworytka meczu jest, ale musze to jeszcze przemyslec, bo Stephens nie wiadomo z czym tutaj przyjedzie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dzisiaj bez szukania dogow. Idę w sprawdzone dwie zawodniczki, które mając takie przeciwniczki po prostu muszą to wygrać.

Siniakova - Kasatkina
Faworyt może być tylko jeden i całkiem fajny kurs do dubla. Korty wolne, Kasatkina uwielbia się bronić. Ostatnio w Dubaju niesamowity występ. Jak utrzymała chociaż połowę z tego to na Siniakova starczy.
Dlaczego? Bo widać, że w grze Siniakovej nie wszystko jest ok. Mecz pierwszej rundy gdzie prawie prawie odpadła z żadną w tym sezonie McHale to tylko pokazuje, że z formą Czeszki nie jest ok. Masa błędów i wyciąganie ręki do przeciwniczki, zapraszanie jej do wygrania tego spotkania. McHale to poziom obecnie bardzo słaby, wszystko idzie przez środek najczęściej, nie wytrzymywala dłuższych mocniejszych wymian, a i tak prawie wygrała ten mecz!!
Kasatkina z takich prezentów będzie korzystała i spotkanie w moim odczuciu wygra.
Kasatkina, Darya @1.50


Garcia - Brady
Nawet do grubszego dubla polecam. Garcia to już zawodniczka z czołówki. Coraz mniej przypadkowych akcji, większość zaplanowana wg.swojej gry. Ustawia sobie spotkania na jej zasadach. Francuska zawodniczka zrobiła postęp i wg.mnie nadal go będzie robiła. Nie widzę innej opcji niż wygrana Garcii.
Garcia, Caroline @1.30
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
|CINEK| [I napisał:
Tak jak mowilem Viktoria wraca po kontuzji jest glod walki tenisa i wygrywania, dla Slo ten turniej nigdy sie nie liczyl i watpie zeby zagrozila potworowi WTA.[/I]
Ale Azarenka nie byla wcale kontuzjowana ! Jej przerwa od Wimbledonu miala zupelnie inne podloze i to byly problemy natury osobistej na linii ona i ojciec dziecka, ktore byly zwiazane z walka o prawa rodzicielskie, to raz ...
http://metro.co.uk/2018/03/08/victoria-azarenka-not-playing-wta-tour-returns-indian-wells-7372015/
Jak turniej Premier Mandatory moze sie do kogos nie liczyc? Stephens notowala tutaj bardzo dobre wyniki jak cwiercfinaly i 4 rundy, pokonywala tu Kerber, Kuznetsova, grala 3-setowki w Serena Willams, wiec to tez jest nieprawda. Jestem jednak zdania, ze Azarenka faworytka meczu jest, ale musze to jeszcze przemyslec, bo Stephens nie wiadomo z czym tutaj przyjedzie.
Tak napisalem ze wraca jakomszczesliwa mama wyzej natomiast to co zacytowales chodzilo mi o wczesniejsza jej kontuzje oraz mocny powrot moze zle sie wyrazilem tak samo jesli chodzi o Slo owszem wygrywala ale to bylo bardzo dawno temu teraz to inna zawodniczka i w tamtym roku rowniez olala ten turniej chodzilo mi bardziej o to pozdrawiam.
 
lovebuzz 0

lovebuzz

Użytkownik
Osaka i Konta to biora panowie. No chyba ze wylaczy sie mozg japonce . Konta przegrala ze swietna Kasatkina po 3godzinnym boju. Voundrosova to takie troche drewno, korty wolniejsze troszke i lepsza w wymianach bedzie Konta. Wczoraj z Isia zaryzykowalem ale Iska serio nic nie gra wiec nie dziwie sie,ze tylko 1.7 fortuna na Osake. Ogranie Sharapovej robi wrazenie, mimo,ze rosjana w rytmie nie jest. Sila fizyczna po stronie Osaki.
A Konta nie przegra z gorzej poruszajaca sie rywalka po korcie od niej. Konta 1.6 fortuna
Konta słabiutka, nie wiem gdzie ta jej forma sprzed roku czy dwóch lat.
Vondrousova M fajny lewy forhand. Coś jak Kvitowa, może z Sabaleną ugra seta.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Jeszcze raz powtórze. Czasem tak po prostu jest, ze jak sa 2 duze turnieje tej samej kategorii jeden po drugi, to czesto w jednym z tych turniejow zawodnik/zawodniczka gra duzo lepiej i nastawia sie na jeden turniej po prostu bardziej. Konta zagra po prostu dobrze w Miami.
Dla proownania:
Konta w IW w swojej karierze: bilans 3-2, raz 4 runda, raz 3 runda i tyle
Konta w Miami w swojej karierze: bilans 9-1, w tym cwiercfinal i wygrana turniejowa
To sie nie bierze znikad. To nawet nie trzeba byc wybitnym umyslem matematycznym, by zauwazyc roznice.
Stawiam Fiata 126 p, że Konta zagra dobrze w Miami i nie przegra meczu otwarcia.
Przeraza mnie natomiast ilosc komentatorow. Zadnych typow, ale wieczne komentarze i madrosci.
A macie jakies typy czy tylko wszechobecna krytyka was interesuje ?
Chyba wlasnie podpialem sie rowniez pod takiego krytyka tym postem. Jak wam sie cos nie podoba to kazdy z was posoada mozliwosc dodania wlasnych typow lub kontrtypow, bo czytanie samych wywodow robi sie zenujace.
Proponowalem kiedys moderatorom, ze jedyny dopuszczalny post powinien posiadac typ w postaci 1 lub, handicap, over/under... Ale nie, bo podobna wazna jest dyskusja. Obecnie wiec na 10 postow sa moze z 2 typy i 8 pseudodyskusji. Po prostu wspaniale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Witam wszystkich fanów i znajomych użytkowników po przerwie. Spróbujemy swoich sił na otwartym forum!
Cel - być na plusie w IW 2018 albo wtopa i zabieramy zabawki.
Carla 1.37 STS
Przeciwniczka wręcz idealna dla Carlity. Podanie ze strony Hsieh to wprowadzenie piłki do gry, gra płasko i nie za mocno. Jej tenis to wspaniała technika i cierpliwość. Styl w sam raz dla Hiszpanki. Carla może nie zachwyca ale liczę z jej strony na solidny i efektywny tenis. Nawierzchnia jest trochę wolna - to też powinno pomóc. Hiszpanka jest o parę półek wyżej, wystarczy zagrać solidnie na tylnej ścianie i rozgonić Hsieh po korcie - to Carla potrafi.

A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj mielismy niespodzianki, dzis wg mnie wiekszosc wygranych bedzie po stronie faworytow. Zobaczymy co dzis nam zaprezentuja tenisisci i tenisistki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Niestety to juz pewne... Dysortograf vel chomik vel czlowiek ktory przegtal 11 typow pod rzad powrocil.
Z gory przepraszam moderacje, ale ktoregos dnia nie wytrzymam, chociaz bede sie starac ????
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Panowie od tego jest priv macie sobie cos do powiedzenia to to zrobcie ale nie tutaj. Jeden i drugi zachowujecie sie jakbyscie mieli po 10 lat. Dajcie sobie na wstrzymanie. A tak na marginesie to kazdy moze podawac typy jakie chce byle by byly skuteczne! I najlepiej niech kazdy zacznie patrzec na siebie!
Zeby nie trollowac jak to juz mi wrzucono to podaje typ na Osake ktora mnie w dalszym ciagu przekonuje skoro sobie dala rade z sharapova i radwanska to tym bardziej poradzi sobie z S Vickery. Japonce siedzi serwis i gra pewnie i stanowczo. Vickery raczej to zawodniczka o 2 klasy nizej. 1,45 ✅biore to dzisiaj poki jeszcze tyle daja. 2 0
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja proponuję od siebie kilka typów na jutro, bo dzisiaj raczej nie ma sensu lecieć w jakieś hero-calle
Mladenovic @1.92 sts
Ostapenko @1.68 sts
Kvitova x Anisimova over 20.5 gema @1.88 sts
Dolehide over 5.5 gema w meczu @1.65 sts

Mladenka wg mnie overallowo jest lepszą tenisistką, aczkolwiek dużo na jakości straciła przez problemy z plecami, co skutkowało tym, że dużo meczy rozegrała bez praktycznie możliwości posłania mocnego serwisu i to było zauważalne. Wang Zhang Peng sreng itd. wg mnie one wszystkie się nadają do wygrywania turniejów w Azji co najwyżej.. Francuzka już jakiś czas szuka przełamania, chociaż o ile się nie mylę hajs się zgadza, bo wzięła AO w deblu, w każdym razie lubię ją jako zawodniczkę, bo nie robi dużo głupich błędów typu smecz w sito, wyrzucenie drive&#39;a na pusty kort itd.. Myślę, że może wymęczy, ale wygra + preferuje wolniejszą grę
Ostapenko to samo ogólnie uniwersalna, ale na trawie i szybkim hardzie to nie moja faworytka. Z Belindą klasycznie zagrałą w swoim stylu. Dużo głupich min i dużo biegania, ale serwowała ładnie jak na nią, więc nie widzę problemu, żeby ograła Martic. Raczej załatwi sprawę w 2 setach.
Tutaj ciekawy pojedynek, który zweryfikuje młodą zawodniczkę, chociaż zwycięzca US open w kombinacji, chyba z finałem RG, brzmi obiecująco przy grze na tej nawierzchni. Petra ostatnio trochę gazowała, potem na Dubaj jakby przewidziała, że nie ma co lecieć na wpisowe i lepiej odpocząć, jednak mimo rezultatów bardzo wolno wkręcała się w spotkania, z resztą chyba nawet kilka razy broniła meczówki w Dosze. Liczę, że Amerykanka wykorzysta dziką kartę w pełni i zaprezentuje ładny tenis, jedyny problem że 6;4 6;4 nie wchodzi, ale może Petra podejdzie z może nie tyle lekceważąco, co z rezerwą że łatwy mecz i przy słabym starcie straci seta, bądź wpadnie w jakiegoś TB. Trochę typ z wiarą.

Kolejna Amerykanka zmierzy się z Halep, która jak Ostapenko musi świetnie się bawić na takim typie nawierzchni. Raczej zobaczymy zabójstwo, aczkolwiek na moje z kim się nie gra, 6 gemów to nie jest jakiś wyczyn, a tacy zawodnicy typu wznoszący się challenger potrafią czasem zamieszać. Halep raczej nie odpuści, aczkolwiek raczej zagra na luzie i myślę, że powinna się zadowolić grą taką jak obecnie prezentuje Roger czyli break&amp;hold, bo chociaż jest ona świetnie dysponowana kondycyjnie to po co się męczyć.
Oczywiście nie ma sensu powielać, ale jak wyżej Osaka nie powinna mieć problemów.
 
D 18

dave+

Użytkownik
Wang powinna dzisiaj dać radę - Mladenovic wymęczyła 7-5;7-5 ze słabiutką Stosur. Jedyne co mnie powstrzymuje przed grubszym zagraniem tego to fakt że Mladenovic była tutaj w półfinale w ubiegłym roku i może bardzo chcieć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Tak patrze przed chwilą i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Ta młodziutka Anisimowa pokonała i tym samym przerwała Kvitovej passe 14 zwycięstw z rzędu, oglądał ktoś może to spotkanie? Młoda zagrała jakoś super czy Kvitova uraz mózgu? Pytam na rzecz jutrzejszych typów bo może coś będzie można ugrać na młodej sarnie.
 
Tenis by Dawid 880,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Ostapenko J. – Martic P.
Typ:
Martic wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,47
Bukmacher: fortuna
Ostapenko zdecydowaną faworytką, a jeśli nią jest to zazwyczaj gra poniżej oczekiwań. Łotyszka jest najbardziej „elektryczną” zawodniczką w czołówce rankingu i sporo brakuje jej jakości, aby godnie reprezentować te miejsce, które zawdzięcza zwycięstwu w Roland Garros oraz kilku solidnym występom w końcówce sezonu 2017. Już w połowie roku powinna wrócić na swoje miejsce czyli w okolice TOP 70. Jelena w tym sezonie gra zazwyczaj fatalnie, a jej głowa jest bardzo rozchwiana i oczywiście wszystko na korcie i wokół niego jej przeszkadza, a wystarczy do tego nawet jeden popsuty gem. Ostapenko nigdy nie trzymała dobrze serwisu i popełnia na nim wiele błędów. Ponadto brakuje zdecydowanie precyzji w uderzeniach, a co najgorsze próbuje uderzać każdą piłkę z maksymalną siłą, więc sporo zawodniczek wygrywa z nią mecze na zasadzie oczekiwania na błąd i przebijania piłek nawet w środek kortu. Z kolei Martic to zawodniczka wiele niżej notowana, lecz w dużych imprezach potrafi grać dobry tenis. Jest trochę przeciwieństwem Ostapenko, ponieważ potrafi być cierpliwa i skuteczna. Jelena wymęczyła trochę wygraną z Bencic, lecz ta także jest w niskiej formie, co pokazała już we wcześniejszym meczu z Babos. Ostapenko pierwszy mecz zagrała solidnie na pierwszym serwisie, ale patrząc na jej regularność to dzisiaj może zagrać całkiem inaczej i nawet przegrać w dwóch setach. Martic w poprzednim meczu spokojnie ograła Strycovą pokazując regularność na pierwszym i drugim serwisie. Ponadto korty wolne, co nie będzie sprzyjać Łotyszce, która lubi szybko kończyć akcję i nie jest cierpliwa. Myślę, że jeśli Ostapenko ma to wygrać to na pewno nie po spacerku.

Typy bez analizy, na przeczucie:
  • Vickery S. – Osaka N.: Vickery wygra przynajmniej jednego seta @1,76 (milenium)
  • Vandeweghe C. – Sakkari M.: powyżej 18,5 gema @1,45 (totolotek)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Williams S - Williams V⛔ 0 2
Spotkanie 13.03.2018 godz 03:00
Buk fortuna
Siostrzyczki znaja sie bardzo dobrze jak łyse konie ???? dlatego mysle ze to nie bedzie szybkie spotkanie. Nawierzchnia wolna a graja dwie strzelby ktore walą naprawde mocno. Biorac pod uwage to ze Venus jednak jest slabsza fizycznie i zawsze 3 setowki dla niej stanowia w danej chwili ciezka przeprawe i oczywiscie pogoda w stanach gdzie naprawde jest goraco to sklanial bym sie w strone mlodszej z siostr. Serene wraca po macierzynskim i potrzeba jej punktow zeby wrocic na tron wta. Venus to jednak juz jest babcia i jak dla mnie kort sprzyja Serenie. Tutaj naprawde trzeba miec duzo sil zeby biegac i jeszcze wkladac tyle w uderzenia. Wiadomo ze skoro sa to siostry to jednak moze to byc mecz przyjazni i wlasnie tego sie jedynie obawiam ze to jest IW a one przeciez juz kiedys walki tutaj odwalaly i skoro potrafily sie obrazic na ten turniej tyle razy i nie braly w nim udzialu to moga byc kombinacje ale to sa tylko ludzne domysly ktore sa wydedukowalem. Faktem jest to ze toporki sa zakopane i wierze w sportowa walke i uczciwosc. Dlatego moja propozycja to +21,5 gema ⛔19 w meczu po kursie 1,9
Serena wygra
kurs 1,83⛔
Serena wygra i +21,5 gema w meczu
po kursie 3,45⛔
3 sety w meczu 2,36⛔

Pliskova Kar - Anisimova A✅ 2 0

Spotkanie 13.03.2018 20:00
Buk fortuna

Drugim spotkaniem ktorym sie zainteresowalem jest spotkanie czeszki z amyrykanka. Anisimova juz chyba wyczerpala limit szczescia w tym turnieju. Ogladalem mecz i ona jeszcze nie ma glowy zeby od razu tak odpalic zreszta jak dla mnie juz to zrobila i tutaj sie konczy jej przygoda. W spotkaniu z Petra nie potrafila przypieczetowac swojej przewagi w kluczowych momentach i gdyby nie to ze Kvitova nie popelnila by tyle bledow to pewnie by sie to inaczej skonczylo, oczywiscie nie bez powodu spotkanie wczorajsze bylo ustawione na najwiekszy skwar z racji tego ze nie od dzisiaj wiadomo ze Kvitovej przeszkadza slonce i bardzo nie lubi grac w duze upaly. Z Karolina nie bedzie juz tak latwo bo ta czeszka jest mniej wymagajaca i moim zdaniem Anisimova nic konkretnego nie prezentowala mysle ze tutaj wygra doswiadczenie i jednak ogranie. Pliskova co roku odpala i to wlasnie zaczyna sie jej czas mysle ze nie zostawil z niej suchej nitki i skonczy sie to szybko w dwoch setach. Moja druga propozycja to Pliskova 1,41✅ oraz Pliskova 2 0 ✅po kursie 1,95.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom