>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
gaux 8

gaux

Użytkownik
A ja spróbuję trochę na przekór może będę żałował zobaczymy.
Na początek
Angelique Kerber - Christina Mchale @2.00 ⛔ - było blisko szkoda
Ok Kerber wygrała turniej w Paryżu pokonując tam nie byle kogo bo Bartoli w finale, a po drodze Sharapovą czy Safarovą. Potem przyszła Doha, gdzie szybko odpadła z Pironkovą. To jednak można było tłumaczyć nawarstwieniem się spotkań bowiem zaraz po finale w Paryżu, grała swój pierwszy mecz w Doha. Jednak nadchodzi Indian Wells i w pierwszej rundzie już kłopoty ze Sloane Stephens. Dziś za rywalkę będzie miała znacznie mocniejszą Amerykankę, nadzieję tutejszej publiczności. To ona miałaby zastąpić siostry Williams. Do tej pory w turnieju w dwóch setach odprawiła Vesninę oraz po 3-setowym boju Kvitovą. Pomimo iż Czeszka nie jest w najwyższej formie to wyeliminowanie numeru 3 to zawsze coś. Dziś niesiona dopingiem Mchale może sprawić kolejną niespodziankę. Delikatnie spróbuję.
Drugim meczem jest
Caroline Wozniacki - Ana Ivanovic @2.50 ✅
Oglądałem mecz zarówno Woźniackiej z Arvidsson jak i Ivanović z Pervak. Lepsze wrażenie zrobiła na mnie urodziwa Serbka. Gra Wozniackiej wyglądała mniej więcej tak że każda piłka w środek kortu byle żeby przebić i czekamy na błąd Arvidsson. Ze Szwedką starczyło to na zwycięstwo ale nie obyło się bez nerwów co pokazuje wynik 2:1 (3:6 7:5 6:2). Ivanović także stoczyła 3-setowy bój ale trzeba przyznać, że Pervak 1. set zagrała naprawdę dobrze. Mocny serwis + szczęście przy trafianiu w linie pozwoliły zwyciężyć w pierwszej partii. Potem jednak stopniowo do głosu dochodziła Ivanović. Dziś jeżeli Woźniacka zagra tak jak z Arvidsson to może być ciężko. Ivanović jest poprostu tenisistką lepszą od Szwedki posiadającą dobry serwis oraz mocny forehand. Jeżeli będą jej wchodzić piłki w kort to myślę, że szansa na wyeliminowanie ubiegłorocznej tryumfatorki będzie naprawdę spora.
Aczkolwiek jeden typ forumowy popieram, a mianowicie
Victoria Azarenka - Julia Georges +6.5 gema @1.80 ⛔ słabo :-|
Julia ostatnio jest forma. W Dubaju finał, gdzie postawiła twarde warunki naszej Agnieszce. W Indian Wells dwa mecze i dwa gładkie zwycięstwa. Wika miała kłopoty z Barthel co może być zwiastunem delikatnej zniżki formy przecież Białorusinka nie może wciąż grać bezbłędnie. Z Kuznetsovą to był cyrk niema co wspominać. Do tej pory panie grały 3 razy i zawsze handicap by wystarczał. Dziś myślę, że Niemka tanio skóry nie sprzeda.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
N. Petrova - M. Kirilenko - 1 (1,66) ⛔
bet365
Wczoraj Nadia rozegrała świetny mecz z S. Stosur, widziałem spotkanie i naprawdę byłem pod wrażeniem gr N. Petrovy. Bardzo mało mało popełniała własnych błędów a w kluczowych sytuacjach zachowywała się jak killer. M. Kirilenko męczyła się w 3 setach także jednak z 110 Hiszpanką której największe osiągnięcie ostatni czasy było pokonanie S. Lisieckiej która gra ostatnio fatalnie. Jeżeli Nadia zagra w 80% jak z S. Stosur powinna ograć śliczną M. Kirilenko.
by sc otratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Azarenka - A. Radwańska - 1 (1,25) ✅
bet365
Napisze analizę na ten typ teraz bo kursy jeżeli już to pewnie spadną. Miałem cichą nadzieje zagrać coś na korzyść Agnieszki jednak w przypadku gdy Białorusinka zostanie wymęczona przez J. Goerges. Tak się niestety nie stało. Miałem możliwość obejrzenia obydwu wczorajszych spotkań zarówno Viki jak i Agnieszki i z przykrością muszę wytypować przeciwko Polce. Polka nie ma szans wielkich z Białorusinką. Viki gra jak maszyna. Jedyna szansa dla Agnieszki to nie popełniać błędów. Zarówno Kuznetsova jak i Julia przegrały przez własne błędy. Nie wytrzymały tempa Białorusinki oraz presji. W chwili przełamania zachowywały się jakby przegrały już cały set. Zobaczę jaka będzie ustalona linia gemowa na Polkę jednak na urwany set przez naszą rodaczkę nie ryzykowałbym chociaż statystycznie rzecz biorąc jest to realna rzecz. Polka pokazała dzisiaj swoją słabą stronę. Na miejscu Białorusinki narzuciłbym wysokie tempo i posyłał jak najwięcej piłek na boki kortu. Polka się w sowim ostatnim pojedynku strasznie powoli przemieszczała i całe szczęście że jej rywalka skreczowała bo kto wie jak dużo musiałaby Polka stracić sił aby wygrać ten trzeci set.. zakładając że wygrałaby go. Mam nadzieje że się mylę i Agnieszka pokona Viki. Aga trzymamy kciuki!
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Bartoli - L. Safarova - 1 (1,40) ✅
bet365
Jeszcze jedna myśl na noc. Marion zaraz przed kontuzją nie tak dawno grała z Czeszką L Safarova i ograła ją po 3 setach mając już za sobą trudy poprzednich spotkań. Teraz Francuzka jest wypoczęta i wszystko wskazuje na to że sprawna i w formie o czym świadczy rozwalenie ostatniej rywalki. L. Safarova ma jak dotąd bardzo łatwe za sobą pojedynki. Obie rywalki Czeszki skreczowały. Jak dotąd nie zagrała nic porządnego więc jej dyspozycja stoi mimo wszystko pod znakiem zapytania. Peszek nie liczę ponieważ ta tenisistka jest bez formy totalnie. Stawiam tutaj po raz trzeci już chyba w tym turnieju na Francuzkę, która widać że jest w formie po kontuzji nadal i powinna to zwycięstwo wydusić.
by scotratez
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam serdecznie czy ktoś oglądał może wczorajsze mecze Li i Kerber?U Niemki po wyniku sądząc wyrównany mecz praktycznie tiebreak w 3secie zadecydował także każda mogła wygrać natomiast Chinka dosłownie zmiotła nienajgorszą przecież Zakopalovą, jest bardziej wypoczęta i mam zamiar na nią grubo zagrać, czy ktoś widział jej wczorajszy mecz z Czeszką?tak wyśmienicie zagrała czy ta druga tak słabo?byłbym wdzięczny za info,dokładamy do tego Azarenkę i mamy piękny kurs 1.70, pozdrawiam
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
O ile mi wiadomo to do tych dwóch meczów nie było żadnych streamów. Co do Kerber to McHale w przy 6-5 nie wykorzystała 3 MP. ;)
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Na li + Azarenka 1.75 @ bet365 ⛔

Chinka myślę, że poradzi sobie nawet w 2 setach, narazie męczarnie Niemki z Mchale i Stephens. Już wczoraj powinna być poza turniejem, ale jakimś cudem Amerykanka nie docisnęła Kerber i to się zemściło w tb. Ale przeciwko Chince będzie miała mniej do powiedzenia.

Azarenka znów wygra pewnie turniej, raczej nikłe szanse ma Polka. Po meczu Radwańskiej z Penetta myślałem,ze uda się dorwać do skóry swej dzisiejszej rywalce, ale w meczu z Hampton, znów pokazała swoje złe strony, bojaźliwość, niepewność, brak pomysłu na grę oprócz wrzucania piłek na środek kortu. Gdyby nie krecz to ciekawe jakby się to skończyło. Myślę, że może mówić Polka o kompleksie Azarenki, który dziś się jeszcze pogłębi.

A co do meczów dziś to skandal, że numer 1 i 5 rozgrywają mecz o 14, gdy Li z Kerber grają o 20 czasu lokalnego.
 
gaux 8

gaux

Użytkownik
Na dziś główny typ:
Angelique Kerber - Na Li DW 0:2 @2.00
Już wczoraj stawiałem przeciw Niemce i było naprawdę blisko powodzenia typu. W trzecim secie McHale miała jakiś czas przewagę przełamania potem matchpointy niestety chyba psychika nie wytrzymała i Kerber gra dalej. Jednak dziś już nie daje reprezentantce naszych zachodnich sąsiadów żadnych szans. Tak ja wyżej wspominałem męczarnie z McHale, wcześniej też po nie lekkim 3-setowym boju wygrana z Sloane Stephens. Teraz rywalka o niebo trudniejsza. Li wyraźnie jest w formie. Pierwszy mecz to przetarcie z Voskoboevą, gdzie przegrała pierwszego seta ale następne mecze to istne pogromy. Jie Zheng 6:1 6:3, następnie Zakopalova 6:1 6:0! Historia bezpośrednich spotkań też przemawia za gładkim zwycięstwem Chinki. Do tej pory panie grały 3 razy zawsze górą była Na Li i oprócz ich pierwszego meczu, gdzie Kerber urwała seta to były to zawsze mecze &quot;do jednej bramki&quot;. Sierpień 2010 - Kopenhaga Na Li wygrywa 6:1 6:2. Październik 2010 - Pekin Na Li jeszcze bardziej gromi zwyciężając 6:2 6:0. Jak dla mnie bet dnia. Jakby w Bet365 była opcja wyboru undera gemów to z chęcią spróbowałbym coś koło under 18.5.

Na bet365 jest masz granice 21,5 gema po 1.72 albo poniżej 20 po 2.37. Więc jest wybór.
takiej linii dla mnie nie warto grać bo to i tak musi być 2:0 kurs niemal ten sam, a ryzyko większe wolałbym pograć niższą linię po atrakcyjnym kursie koło 3-4
 
A 63

adachno

Użytkownik
A co do meczów dziś to skandal, że numer 1 i 5 rozgrywają mecz o 14, gdy Li z Kerber grają o 20 czasu lokalnego.
szok ! szok ! niemożliwe ! jak tak można ?! ... no ja je... może po prostu zrobiono ukłon w stronę Europejczyków? żeby nie musieli tego meczu oglądać o 3:00 w nocy? ... &quot;Bożeee czy Ty to widzisz?????&quot;
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Na dziś główny typ:
Angelique Kerber - Na Li DW 0:2 @2.00
Już wczoraj stawiałem przeciw Niemce i było naprawdę blisko powodzenia typu. W trzecim secie McHale miała jakiś czas przewagę przełamania potem matchpointy niestety chyba psychika nie wytrzymała i Kerber gra dalej. Jednak dziś już nie daje reprezentantce naszych zachodnich sąsiadów żadnych szans. Tak ja wyżej wspominałem męczarnie z McHale, wcześniej też po nie lekkim 3-setowym boju wygrana z Sloane Stephens. Teraz rywalka o niebo trudniejsza. Li wyraźnie jest w formie. Pierwszy mecz to przetarcie z Voskoboevą, gdzie przegrała pierwszego seta ale następne mecze to istne pogromy. Jie Zheng 6:1 6:3, następnie Zakopalova 6:1 6:0! Historia bezpośrednich spotkań też przemawia za gładkim zwycięstwem Chinki. Do tej pory panie grały 3 razy zawsze górą była Na Li i oprócz ich pierwszego meczu, gdzie Kerber urwała seta to były to zawsze mecze &quot;do jednej bramki&quot;. Sierpień 2010 - Kopenhaga Na Li wygrywa 6:1 6:2. Październik 2010 - Pekin Na Li jeszcze bardziej gromi zwyciężając 6:2 6:0. Jak dla mnie bet dnia. Jakby w Bet365 była opcja wyboru undera gemów to z chęcią spróbowałbym coś koło under 18.5.
Na bet365 jest masz granice 21,5 gema po 1.72 albo poniżej 20 po 2.37. Więc jest wybór.
Na pewno gest w stronę Europejczyków jakby ich to obchodziło?:] Bardziej już w stronę chin, żeby mogli sobie swoją Na Li obejrzeć o normalnej porze, tak czy inaczej nagram sobie 2 mecz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kerber, A - Na Li 1,40 10j
Buki od początku turnieju dają zawyżone kursy na Chinkę. Chyba zapominają, że to absolutna czołówka, po kontuzji nie ma ani śladu. Zmiana z kortu kolejnych rywali. Niemkę z kortu już zmiotła dwa razy w 10r, od tego czasu Kerber zrobiła duże postępy i na pewno nie spodziewam się wyniku w stylu 6:0, 6:2 jak ich ostatni mecz. Lecz strata seta przez Chinkę będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem...
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Azarenka - Radwańska
2-0
1.66 bet365
Po tym czasie totalnego bezkrólewia w damskim tenisie, mamy w końcu konkretną liderkę.
Azarenka idzie jak burza, do tego Iska swoim niewyparzonym jęzorem , pojechała trochę bo Białorusce więc domyślam się że dziś Vika będzie chciała zniszczyć Iśkę i jeśli tylko nie przemotywuje się i nie zacznie walić seryjnie po autach, to powinno się skończyć na szybkim 2-0
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że wiara w narodzie nie ginie..Obie zawodniczki w życiowej formie praktycznie od pół roku.W tym czasie spotkały się 4 razy,zawsze na twardej nawierzchni. 3-1 dla Azarenki,tylko osatatnio w Doha gładkie 2-0,w pozostałych 3 meczach 3 sety.Rok temu w Indian Wells też 3 sety i 2-1 dla Azarenki. Wiele się mówi o pozasportowych aspektach tego pojedynku,wielu widzi w tym przewagę Białorusinki-podobno mocniejszej psychicznie. Aza wiele zmieniła w swoim podejściu do tenisa w ostatnich 2 sezonach,ale wszystkich koszmarów przeszłości nie da się wymazać.A kiedyś to nie była taka skała,pokazywała kobiece słabości które obecnie zostały zepchnięte na dalszy plan poprzez dominację i agresję w grze.Ale to jest nadal kobieta,młoda kobieta..O Radwańskiej nie będę się wypowiadał,bo zawsze wywołuje we mnie skrajne emocje jej postawa na korcie. Wierzę jednak że obecność Tomka Wiktorowskiego pomoże jej dziś powalczyć z nr 1. Dlatego inwestuję sporą gotówkę(nie moją na szczęście,a jedynie wygraną;)) w ten zakład:

Radwańska +1,5 seta @2,25 Unibet⛔⛔
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
To nie skurcze były pierwotną przyczyną kreczu Hampton
Na początku trzeciego seta meczu 1/8 finału turnieju Indian Wells rywalka Agnieszki Radwańskiej - Jamie Hampton - padła na kort zwijając się z bólu. Skurcze uniemożliwiły jej dokończenie spotkania, ale pierwotną przyczyną ich wystąpienia nie było zmęczenie pojedynkiem.
Amerykanka wyjawiła, że kłopoty zaczęły się kilka dni wcześniej zaraz po meczu pierwszej rundy z Jeleną Janković. Hampton złapała grypę żołądkową i dalsza gra przychodziła jej wielkim trudem. Po zaskakującym wyeliminowaniu Serbki, wróciła do hotelu i zaczęła wymiotować. Przez całą niedzielę, przed wygranym w trzech setach meczem z Jarmilą Gajdosovą, nic nie jadła. Lepiej zaczęła czuć się dopiero we wtorek, ale odwodniony organizm nie wytrzymał w środowym pojedynku z Polką.
- Pod koniec drugiego seta [meczu z Radwańską] uderzyło mnie znowu. Wiedziałam, że nie będzie to ładnie wyglądało - podsumowała 22-letnia Amerykanka.
Hampton nie jest jedyną ofiarą wirusa. Według doniesień tennis.com choroba dopadła około 30 zawodników, zawodniczek i trenerów uczestniczących w Indian Wells. Na liście zainfekowanych znajdują się oprócz ostatniej rywalki Radwańskiej m.in. Nikołaj Dawydienko, Petra Kvitova, Wiera Zwonariowa, Gael Monfils, Vania King, Jurgen Melzer, Philipp Kohlschreiber, Andreas Seppi, Francesca Schiavone oraz Magdalena Rybarikova.
Kłopoty nie ominęły także Wiktorii Azarenki, z którą Radwańska zagra dzisiaj w ćwierćfinale. Białorusinka z grypą żołądkową uporała się jednak jeszcze przed rozpoczęciem zawodów. - Słyszałam, że kilka osób złapało to przed turniejem. Tak samo było ze mną. To było okropne doświadczenie. Zdaje się jednak, że mogę mówić o szczęściu, bo na samą imprezę byłam już zdrowa - wyjaśniła Azarenka.
eurosport.pl
Tak więc tylko kataklizm mogłby pozbawić zwycięstwa Azarenki. Gdyby nie ten krecz Hampton Radwańska pewnie by odpadła. W porównaniu z grą Azarenki polska zawodniczka w dzisiejszym spotkaniu jest bez szans. h2h 3:0 dla Azarenki w sezonie 2012. I co najważniejsze Victoria w 100% zdrowa w dobie panującego kolifornijskiego wirusa.
Victoria Azarenka 1,20✅✅ izzy
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na Li - A. Kerber 2:0 (2.00) ⛔
bet365
Na Li idzie jak burza ale trzeba pamiętać że Zakopolova wczorajszy mecz po prostu oddała. Nie było widać żadnej woli walki. Chinka z pewnością bardzo dużo sił zaoszczędziła na jutrzejszy pojedynek w nocy z A. Kerber która po razu drugi rzutem ta taśmę wygrała mecz. Jutro tyle szczęścia może już nie mieć, ponieważ Chinka jest w dobrej dyspozycji i widać że bardzo mało popełnia błędów. Nie sądzę aby A. Kerber wytrzymała jutro kolejny 3setowiec, widać że Niemka tu się męczy. Być może nawierzchnia jest dla niej za wolna, a może grypa jej przeszkadza w każdym razie wyżej oceniam tutaj umiejętności Chinki i wcale się nie zdziwię jak pokona A. Kerber w dwóch setach.
by scotratez
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Radwańska +1,5 seta @2,25 Unibet
Dziś także mi się wydaje, że Radwańska wygra seta. Ma chyba największe szanse na wygranie jak dotychczas, gdyż Azarenka nie gra super w tym turnieju. Pierwsze co to wrzuciło mi się w oczy zwycięstwo z Barthel po męczarniach i to może był taki sygnał, że Azarenka może nie wytrzymuje... Do końca nie wiem, ale może słabszy dzień Białorusinki i Polka nareszcie wygra, lecz zagram bezpieczniej na urwanie seta. Powodzenia!
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Zauważyłem też pewną przypadłość co do meczu Azarenka vs Radwańska, mianowicie w ostatnich 5-ciu meczach jeśli Polka miała ugrać seta robiła to w pierwszym secie. Później Victoria wchodziła w mecz i kolejny set należał do niej. Może to tylko przypadek ale jeśli dzisiaj Radwańska ma coś ugrać to wydaje mi się że:

set numer 1 win Radwańska 3,3⛔
soory za ten typ ale był on dla tych którzy łudzili się co do Agnieszki w tym meczu, mam nadzieje że nikt nie skorzystał ;)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Tak więc tylko kataklizm mogłby pozbawić zwycięstwa Azarenki. Gdyby nie ten krecz Hampton Radwańska pewnie by odpadła. W porównaniu z grą Azarenki polska zawodniczka w dzisiejszym spotkaniu jest bez szans. h2h 3:0 dla Azarenki w sezonie 2012. I co najważniejsze Victoria w 100% zdrowa w dobie panującego kolifornijskiego wirusa.
Victoria Azarenka 1,20
A jaką masz gwarancję, że Amerykanka wygrałaby to spotkanie? Moim zdaniem byłoby zupełnie odwrotnie bo przecież cały mecz nie trafiałaby wszystkiego.

Generalnie to strasznie się Wam dziwię, że gracie Azarenkę po 1.20 To jest kobiecy tenis, to jest spotkanie dwóch najlepszych tenisistek w tym roku a Wy łapiecie tak niskie kursy na Vikę, no ludzie.

Aza jest faworytką - tutaj się zgadzam. Ale nie jest aż taką faworytką jak pokazują bukmacherzy. Powtórzę jeszcze raz: granie po 1.20 w spotkaniu dwóch najlepszych pań w tym roku to dla mnie lekkie nieporozumienie.
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Zgadzam się, tym bardziej, że Agnieszka jest w stanie ugrać przynajmniej jednego seta, a kurs jest bardziej zachęcający niż na czysty win Viki.
Kursy rzędu 1.20 jak chce się grać to trzeba wykładać naprawdę dużą gotówkę, by coś zarobić, a to spotkanie na pewno do takich nie należy.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Panowie, no proszę was. Gracie na Azarenkę po kursie 1,20? No bez przesady. Bukom coś się poprzewracało. Tak! Jest ona faworytką i moim zdaniem dziś niestety znów ma więcej szans od Radwańskiej, no ale bez przasady. O wiele wyższe kursy są na mecze z pewniakami. A w Azarenka też ma słabsze mecze, jak ten w 2R z Moną Barthel - 6:4, 6:7 (4-7), 7:6 (8-6). O bardzo mały włos nie odpadła.
A Radwanska - no tak dobra jak Aza ona teraz nie jest, ale wciąż jest w super formie, solidna, powtarzalna.. Powalczy. Zresztą w kazdym meczu z nią w 2012 walczyła, no poza nieszczęsną Dohą.
Radwańska +1.5 mój typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom