>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
A jaką masz gwarancję, że Amerykanka wygrałaby to spotkanie? Moim zdaniem byłoby zupełnie odwrotnie bo przecież cały mecz nie trafiałaby wszystkiego.
Generalnie to strasznie się Wam dziwię, że gracie Azarenkę po 1.20 To jest kobiecy tenis, to jest spotkanie dwóch najlepszych tenisistek w tym roku a Wy łapiecie tak niskie kursy na Vikę, no ludzie.
Aza jest faworytką - tutaj się zgadzam. Ale nie jest aż taką faworytką jak pokazują bukmacherzy. Powtórzę jeszcze raz: granie po 1.20 w spotkaniu dwóch najlepszych pań w tym roku to dla mnie lekkie nieporozumienie.
Gwarancję ? Żadną, na pewno końcówka byłaby ciekawa ????
Nie dziwcie się bukom że wystawiły takie a nie inne kursy na to spotkanie.
Po prostu Azarenka jest dla nich zdecydowana faworytką (opierają się na statystykach), nie przegrała w końcu od 20 spotkań i H2H jest... dobra nie będę się powtarzał.
1,2 kurs jak każdy inny, jeśli dość pewny warto grać( przecież nikt nie musi grać tego w singlu). Zgadzam się z Tobą że kobitki są nieprzewidywalne ale według mnie Viktora po prostu w IW prezentuje się lepiej od Radwańskiej ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
nie przegrała w końcu od 20 spotkań i H2H jest... dobra nie będę się powtarzał.
Ale panie nie są tak wytrzymałe fizycznie jak panowie, bo pewnie nawiązujesz do Djokovicia. Seria Azarenki mogła się już skończyć w tym turnieju, a Agnieszka na pewno jest zdenerwowana, że nie może pokonać Viki. Natomiast Azarenka podejdzie(być może) ograłam już ją 3 razy w tym sezonie i nie jest mi w stanie zagrozić. Kto wie, ale 1,20 na granie to jest lekka przesada i powtarzam +1,5s Aga!
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ale panie nie są tak wytrzymałe fizycznie jak panowie, bo pewnie nawiązujesz do Djokovicia. Seria Azarenki mogła się już skończyć w tym turnieju, a Agnieszka na pewno jest zdenerwowana, że nie może pokonać Viki. Natomiast Azarenka podejdzie(być może) ograłam już ją 3 razy w tym sezonie i nie jest mi w stanie zagrozić. Kto wie, ale 1,20 na granie to jest lekka przesada i powtarzam +1,5s Aga!
Nie, nie źle mnie zrozumiałeś. To było w odniesieniu do wyceny kursów przez buków. Ale jak już nawiązałeś do serii Azarenki zauważ w jaki inteligentny sposób regeneruje siły: wygrana AO- odpoczynek 2 tygodnie, wygrana w Doha- odpoczynek 2 tygodnie i IW.
I oczywiście nie neguje twojego typu na Age ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
A jaką masz gwarancję, że Amerykanka wygrałaby to spotkanie? Moim zdaniem byłoby zupełnie odwrotnie bo przecież cały mecz nie trafiałaby wszystkiego.
Generalnie to strasznie się Wam dziwię, że gracie Azarenkę po 1.20 To jest kobiecy tenis, to jest spotkanie dwóch najlepszych tenisistek w tym roku a Wy łapiecie tak niskie kursy na Vikę, no ludzie.
Aza jest faworytką - tutaj się zgadzam. Ale nie jest aż taką faworytką jak pokazują bukmacherzy. Powtórzę jeszcze raz: granie po 1.20 w spotkaniu dwóch najlepszych pań w tym roku to dla mnie lekkie nieporozumienie.
Dwa pytania:
W takim razie czy zagrałeś na Radwańską i czemu nie?

Panowie, no proszę was. Gracie na Azarenkę po kursie 1,20? No bez przesady. Bukom coś się poprzewracało. Tak! Jest ona faworytką i moim zdaniem dziś niestety znów ma więcej szans od Radwańskiej, no ale bez przasady. O wiele wyższe kursy są na mecze z pewniakami. A w Azarenka też ma słabsze mecze, jak ten w 2R z Moną Barthel - 6:4, 6:7 (4-7), 7:6 (8-6). O bardzo mały włos nie odpadła.
A Radwanska - no tak dobra jak Aza ona teraz nie jest, ale wciąż jest w super formie, solidna, powtarzalna.. Powalczy. Zresztą w kazdym meczu z nią w 2012 walczyła, no poza nieszczęsną Dohą.
Radwańska +1.5 mój typ
Żeby Radwańska była faworytką wg buków, to musiałaby teraz pokonać Azarenkę 5 razy z rzędu.
Radwańska nie ma zielonego pojęcia jak wygrać z Azarenką, gdzieś czytałem jej prośbę-pytanie do fanów w wywiadzie, żeby jej doradzić jak ma grać z Białorusinką. Tak mówi ktoś kto wie co ma robić żeby chociaż mieć szanse na równą walkę? (i dopiero wtedy w grę wchodzi zwycięstwo na tle słąbiej dysponowanej danego dnia rywalki).
Polka to w tym roku top, ale Azarenka to inna liga.
Jeśli nie wejdą w grę te czynniki o których wspomniałem (wszak każdy mecz jest obarczony jakimś ryzykiem :]) to jak to mawiają godzina gry i prysznic.
Azarenka @ 1,22 Bet365
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Ja tak krótko, o Azarence chciałem się wypowiedzieć. A mianowicie, dlaczego w tym roku zdobyła swojego 1 szlema i jak na razie nie przegrała meczu? A w poprzednich latach osiągnęła tylko 1 półfinał Wielkiego Szlema. Czy dlatego, że gra lepiej, inaczej niż w poprzednich latach? Nie. Gra to samo co w poprzednich latach. To dlaczego wygrywa? Bo 1. najważniejsze, jest świetnie przygotowana fizycznie!! W poprzednich latach odpadała w Szlemach w 1/4 lub wcześniej bo nie wytrzymywała fizycznie, nie miała sił na grę w dalszych fazach turnieju. i 2. co jest efektem 1. jej gra jest super regularna, prawie nie miewa przestojów w swojej grze. Także... nie mówię, że będzie drugim Djokovicem, ale jeśli Kvitova nie wróci do formy, jeśli Clijsters nie wróci do gry, jeśli Sharapova będzie zawodzić w najważniejszych meczach to naprawdę seria Azarenki może jeszcze trochę potrwać, bo nie widać nikogo kto jej może zagrozić. A taka Radwańska nie ma z Białorusinką żadnych szans. Tak żadnych.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bo 1. najważniejsze, jest świetnie przygotowana fizycznie!! W poprzednich latach odpadała w Szlemach w 1/4 lub wcześniej bo nie wytrzymywała fizycznie, nie miała sił na grę w dalszych fazach turnieju. i 2. co jest efektem 1
No, ale kiedyś też musi kiedyś przystopować i nie grać co turniej i nie ryzykować jakieś głębszej kontuzji, która mogła by jej mocno przeszkodzić...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Jeżeli V. Azarenka ten mecz przegra to przez krecz. Zapewne będzie chciała dać Agnieszce odpowiedz za jej wypowiedzi w wywiadzie na jej temat. Zauważyłem że Victoria bardzo się mobilizuje jak się ktoś jej o coś przyczepia. Gdy na widowni słychać wrzaski wyśmiewające się z jej jęków gra jeszcze skuteczniej. Patrząc na formę Victorii to rzeczywiście musiałaby lewą nogą wstać żeby przegrać z Polką. Jednak znowu nie brałbym za wyznacznik meczu Polki z Amerykanką. Proszę spojrzeć na Dubai. Agnieszka prawie odpadła w pierwszej rundzie z A. Wozniak a potem wygrała cały turniej. Tak samo prosze nie brać za wyznacznik pierwszego meczu Victorii gdzie prawie przegrała z M. Barthel. Z całym szacunkiem ale Mona gra ostatnio rewelacyjnie i podejrzewam że Agnieszka gdyby na nią trafiła mogłaby się pożegnać z turniejem. Wszystko rozegra się w główkach tych dziewczyn. Umiejętności wyższe widać u Białorusinki więc czas pokaże.
by scotratez
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
No, ale kiedyś też musi kiedyś przystopować i nie grać co turniej i nie ryzykować jakieś głębszej kontuzji, która mogła by jej mocno przeszkodzić...
ale ona nie gra co turniej tak jak kolega wyzej juz napisal AO dwa tygodnie przerwy Doha i znow dwa tygdonie przerwy no i teraz Indian Wells ... czym ona ma sie tutaj przemeczyc , a juz nie mowiac o jakiejsc kontuzji spowodowanej przeciazeniem ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeżeli V. Azarenka ten mecz przegra to przez krecz. Zapewne będzie chciała dać Agnieszce odpowiedz za jej wypowiedzi w wywiadzie na jej temat. Zauważyłem że Victoria bardzo się mobilizuje jak się ktoś jej o coś przyczepia. Gdy na widowni słychać wrzaski wyśmiewające się z jej jęków gra jeszcze skuteczniej. Patrząc na formę Victorii to rzeczywiście musiałaby lewą nogą wstać żeby przegrać z Polką. Jednak znowu nie brałbym za wyznacznik meczu Polki z Amerykanką. Proszę spojrzeć na Dubai. Agnieszka prawie odpadła w pierwszej rundzie z A. Wozniak a potem wygrała cały turniej. Tak samo prosze nie brać za wyznacznik pierwszego meczu Victorii gdzie prawie przegrała z M. Barthel. Z całym szacunkiem ale Mona gra ostatnio rewelacyjnie i podejrzewam że Agnieszka gdyby na nią trafiła mogłaby się pożegnać z turniejem. Wszystko rozegra się w główkach tych dziewczyn. Umiejętności wyższe widać u Białorusinki więc czas pokaże.

by scotratez
NIE!NIE!NIE! Jakie wyższe umiejętności?! Nie myl siły i regularności(akurat w ostatnim okresie ją ma,wcześniej nie miała) z umiejętnościami.

@macieqleo

Jeśli nie wejdą w grę te czynniki o których wspomniałem (wszak każdy mecz jest obarczony jakimś ryzykiem )

I naprawdę warto według Ciebie podjąć to ryzyko @1,20 i to w WTA?! Gratuluję odwagi..
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
NIE!NIE!NIE! Jakie wyższe umiejętności?! Nie myl siły i regularności(akurat w ostatnim okresie ją ma,wcześniej nie miała) z umiejętnościami.

@macieqleo

Jeśli nie wejdą w grę te czynniki o których wspomniałem (wszak każdy mecz jest obarczony jakimś ryzykiem )

I naprawdę warto według Ciebie podjąć to ryzyko @1,20 i to w WTA?! Gratuluję odwagi..
1,22* ;)
Tak, zaryzykowałem i puściłem Azarenkę, bardzo mocno.
Możesz wytłumaczyć różnicę między 1,2 w WTA i 1,2 w ATP :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
1,22* ;)
Tak, zaryzykowałem i puściłem Azarenkę, bardzo mocno.
Możesz wytłumaczyć różnicę między 1,2 w WTA i 1,2 w ATP :?:
Ale w którym miejscu on porównał kursy tak niskiego rzędu w ATP i WTA? Przeglądam ten post po raz n-ty i widzę, że levy42 wspomniał jedynie o ryzyku jakie niesie za sobą granie po takim kursie spotkania WTA. Żadnego nawiązania do ATP raczej nie ma.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
1,22* ;)
Tak, zaryzykowałem i puściłem Azarenkę, bardzo mocno.
Możesz wytłumaczyć różnicę między 1,2 w WTA i 1,2 w ATP :?:
Myślę, że zasadniczą różnicą jest fakt iż WTA jest o wiele mniej przewidywalne.
6/1 1/6 6/1 w WTA to norma, a w ATP takie coś nie zdarza się często.
Jednak podzielam Twoje zdanie, że Azarenka dzisiaj wygra, być może w 2 setach.
Kurs jest niski, ale zazwyczaj podobne buki wystawiały w dotychczasowych spotkaniach H2H Agi i Viki
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Victoria Azarenka - Agnieszka Radwańska ✅
Typ: Victoria Azarenka -4,5 gemy; @1,72
Bet365


Meczu Azarenki z Barthel nie widziałem (nawet nie wiem czy była relacja). Widziałem za to mecze z Kuzi oraz z Goerges, no i tutaj Viki grała swoje – dużo gry w pierwszym tempie, a także duża regularność. Nie wiem czy jest w tej chwili zawodniczka, która może powstrzymać Białorusinkę. Doceniam to, że Radwańska od pół roku także gra wyśmienicie, co pozwoli jej w najbliższy poniedziałek awansować na nr 4 w rankingu, ale jednak Polka jest przynajmniej o pół klasy gorszą tenisistką od Azarenki. Mądra gra Iśki pozwoli jej przez pewien fragment meczu na wyrównaną walkę (może nawet z przewagą Polki), ale przeciwko Azarence trzeba grać przez cały mecz to co się ma najlepszego. Zapewne przyjdzie moment w meczu, w którym wspomniana przeze mnie regularność Azarenki weźmie górę nad grą Polki. Viki w tym roku w wielu spotkaniach niszczyła wynikowo rywalki. Tutaj zniszczenia raczej nie będzie, ale handi jest do pokrycia przez Białorusinkę. Proponuję to handi gemowe właśnie z uwagi na tą regularność (przy jej na pół defensywnym, na pół ofensywnym stylu gry ta regularność daje znakomite efekty; jest wiele zawodniczek regularnych przy defensywnym stylu gry i tutaj ta regularność nie daje pewności zwycięstwa). Nie wierzę, żeby Polka potrafiła cały mecz grać równo z Viki. W dotychczasowych tegorocznych meczach pomiędzy nimi zawsze zdarzało się, że w pewnym momencie Azarenka zdobywała kilka gemów pod rząd albo wygrywała wysoko sety. Na to liczę też teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na Li-Kerber 1 1,36 6/10

36% lokata.Chinka z każdym meczem zaczęła łapać swój rytm i teraz można śmiało powiedzieć,że forma Li jest niezła.Najpierw trzy setówka z Voskoboevą,później tylko 4 gemy stracone z Zheng i ostatnio jeden stracony z Zakopalavą.Gołym okiem widać,że im dalej tym lepiej idzie Chince,z każdym meczem się rozkręca i sądze,że dzisiaj (a w zasadzie jutro) pokona Kerber.Niemka zaskoczyła mnie negatywnie na IW.Po turnieju w Paryżu spodziewałem się po niej dużo pewniejszej gry a tymczasem po zaciętych trzy setówkach ogrywa Stephens i McHale (z którą powinna przegrać) i po drodze jeszcze przez poddanie King przeszła bez gry.Niemka w ogóle mnie nie przekonuje,strasznie męczy a Na Li wręcz przeciwnie.Powinno być na luzie,ale nie należy zapominać,że to WTA ;)
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Można powiedzieć że już za około godzinę nastąpi szlagier WTA: Agnieszka Radwańska - Victoria Azarenka.
Widzę że dyskusja trwa w najlepsze, postanowiłem wrzucić swoje trzy grosze.
Azarenka jest w gazie, moim zdaniem zasłużenie jest aktualnie najlepsza na świecie. Na mecz z Radwańską się na pewno bardzo mocno zmobilizuje bo wie że Agnieszka to górna półka, ktoś z kim trzeba pobiegać, pomyśleć i powalczyć. Agnieszka od poniedziałku 4 rakietą świata, piękny wynik. Grać potrafi, mawiają że technicznie gra najładniej z WTA i że ludzie na świecie ją za to lubią. Na pewno się zmobilizuje, na pewno będzie miała jakąś myśl na ten mecz. Obiektywnie trzeba przyznać że niestety ale raczej Azarenka wygra, ktoś wyżej wspomniał &quot; to wyższa liga &quot; niestety zgadzam się z tymi słowami, ale nie odbierajmy naszej zawodniczce szans, nie każda zawodniczka jest 4 i wygrywa dość regularnie dużą większość spotkań ( problemy z czołówką, ale to WTA każda niemal może z każdą wygrać ???? ). Osobiście mam nadzieję na długi, emocjonujący mecz ze zwrotami akcji. Czy jakiś typ polecam na ten mecz? 1.2 na Azarenke bym nie brał, może nie jest zaniżony ale czy warto po takim kursie grać? Moim zdaniem nie, no i co to za przyjemność oglądania Polki grając przeciw niej po 1.2 i wiedząc że może podjąć walkę.


Szykuje się tenis na najwyższym damskim poziomie, będzie ciekawie. ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
NIE!NIE!NIE! Jakie wyższe umiejętności?! Nie myl siły i regularności(akurat w ostatnim okresie ją ma,wcześniej nie miała) z umiejętnościami.
@macieqleo
Jeśli nie wejdą w grę te czynniki o których wspomniałem (wszak każdy mecz jest obarczony jakimś ryzykiem )
I naprawdę warto według Ciebie podjąć to ryzyko @1,20 i to w WTA?! Gratuluję odwagi..
Ojej ojej ojej. To naprawdę straszne jest to co piszesz. Właśnie uświadomiłeś mi że podjąłem największe ryzyko w życiu. A tak bardziej serio bardzo rozumiem że próbujesz bronić swojego typu, który raczej nie jest zwrócony w kierunku dominacji Białorusinki w tym spotkaniu. Oczywiście że granie kursu 1,20 ma sens. Masę takich kursów właśnie mi wchodziło. Żeby było zabawniej częściej nie wchodziły 1,40. Ale na to nie ma reguły. Nie ma dla mnie znaczenia czy to 1,20 czy 1,40 czy 2,00 ważne co jest najbardziej prawdopodobne. Według mojej oceny zwycięstwo V. Azarenki jest najbardziej sensowne. Chociaż mam cichą nadzieje się mylić ponieważ serce bije za Polką. I wcale nie uważam że to szalony pomysł. Nie gramy przecież typu 1,05. A tak między nami ja zagrałem 1,25 a nie 1,20.
A tak na marginesie.. Agnieszka dokop Azarence!

DO USUNIĘCIA
by scotratez
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
V.Azarenka vs A.Radwanska ???? Radwanska, Agnieszka @ 4.90 (Panbet)

Czas by &quot;wyjec pospolity&quot; pożegnał się z tym turniejem..
Dla Isi ten mecz jest ważniejszy niż finał..Wyjdzie z siebie na korcie by w końcu wygrać z Białorusinką..Która na dobrą sprawę powinna odpaść już w drugiej rundzie z Mona Barthel..
Kurs 4,90 na Polkę?..
Mecz już niedługo..Zagrywam grubo Agnieszkę..Ale będę trzymał rękę na pulsie i śledził na żywo..Gdy się nadarzy okazja..A myslę, że będzie niejedna..Poleci kontra w druga stronę i pozostanie tylko dopingowanie Polki..

Posunięcie komfortowe, bo liczę się z przegraną i płakał nie będę jeśli nie będzie kiedy skontrowac..Ale też nie będę po meczu płakał, ze wtopilem kupę kasy po smiesznym kursie 1,2 na Azarence..bo kursu bym patykiem nie ruszył..głupi krecz Bialorusunki w drugim secie i większość będzie klela na czym świat stoi..
To moje zdanie o tym meczu..Reszta zalezy od tych panienek..Kciuki zacisniete..Isia...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Taka refleksja mnie teraz naszła jak czytam kolejne posty, że większość grających na Radwańską gra tak a nie inaczej tylko dlatego że kurs większy, a wtopić na 1,2 to siara i nie jest ważne czy to Agnieszka czy Urszula gra z Azarenką.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Po raz kolejny w tegorocznym turnieju Indian Wells gram na Chinkę Li Na. Andżi Kerber ma bardzo niekorzystną statystykę jeżeli patrzeć na H2H. Poległa 3 razy na 3 dotychczas rozgrywane spotkania pomiędzy nią, a Chinką Li. Jednak nie kieruję się tą statystyką w odniesieniu do spotkania tych dwóch rakiet, gdyż dziewczyny grały ze sobą jeszcze w 2010 r. Zauważyłem, że Chinka po kontuzji jest głodna rozgrywania meczów, a przede wszystkim odnotowywania wygranych pojedynków. Andżi szczęśliwie ograła ostatnio Amerykankę McHale 2:1, w trzecim secie potykając siew tiebreak&#39;u. Mecz ten odcisnął troszkę piętno na psychice Niemki, co zaznaczyła na swoim profilu oficjalnym na facebook&#39;u, cytuję: &quot;That was really close again... Sorry if you got heart attacks ???? ) My 18th match win and quarterfinals at Indian Wells. That feels great!!! Time to relax a bit and have some more fun.&quot;
Niemka zdaje sobie zatem sprawę, że było ciężko i swoim fanom zafundowała niezłą dawkę adrenaliny. Dość o niej, czas na Chinkę.
Od siebie dodam, że cenię sobie tą tenisistkę i może też dlatego tak chętnie na nią gram. Na bok sentymenty i rzućmy okiem na mecze Chinki. Miałem dziwne obawy przed meczem Li z Zakopalovą, a tutaj pogrom był 2:0 (6:1, 6:0) zatem widać, że będąca w formie Czeszka nie była taka straszna. Li jak na razie straciła tylko jednego seta, w pierwszym meczu z Galiną Vaskoboyevą.
Nie ma innej opcji niż wygrana Chinki. Kerber wymęczyła wygraną z McHale, a tak naprawdę prawdziwy pojedynek dopiero ją będzie czekał o godzinie 03:00 czasu polskiego.
Li @ 1.365
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom