>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Okazuje się,że kursy na Azarenkę były za wysokie jednak;)

Kompromitacja Agnieszki nie pierwsza i nie ostatnia. Nadal twierdzę że umiejętności ma większe od rywalki,a dziś przegrała w głowie. Zero złości,zero luzu-taka ciepła klucha na korcie,a już dawno tak nie wyglądała-tzn od czasów gdy tata siedział na trybunach. Brawo dla tych co zagrali Azarenkę!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Przecież to było prawie oczywiste że Agnieszka przegra, jedyne zaskoczenie dla mnie takie że był taki pogrom. Pozdrawiam tych którzy twierdzili że granie na Viki było ryzykiem i dla tych którzy uważają że Viki nie ma większych umiejetności od Agnieszki na chwile obecną. Agnieszka fantastycznie zakończyła mecz pokazując że potrafi przegrywać i walczyć, szkoda tylko że potrafiła nawiązać walkę w ostatnich gemach jedynie..
post do usunięcia
 
drago 108

drago

Użytkownik
Świetną dyspozycje w tym roku prezentują liderki obu deblowych rankingów WTA, Huber/Raymond. Indian Wells jest już szóstym turniejem w tegorocznym kalendarzu pań i po zmarnowanej piłce mistrzowskiej z Peschke/Srebotnik w Sydney i dość nieudanym AO, gdzie przegrały w 3. secie do 6 w tb z finalistkami imprezy Mirza/Vesnina zgarnęły trzy tytuły mistrzowskie. Mają passe 14 wygranych spotkań z rzędu. W Kalifornii było blisko, by Amerykański debel pożegnał się z turniejem, gdyż Erakovic/Niculescu miały *54 w drugim secie, jednak w tym gemie nie wygrały żadnego punktu i przegrały seta do 5, a stb do 3. Liezel i Lisa grały już z dzisiejszymi rywalkami na Flushing Meadows, gdzie przegrały jedynie 5 gemów. Faworytki grające u siebie powinny poradzić sobie z Czeszkami.
Huber/Raymond @1.40 ✅
Z gier singlowych ciekawie zapowiada się mecz Ivanovic z Bartoli. Od 2010 roku panie zagrały 4 razy i czterokrotnie mecz zamykały w dwóch setach. Ana to zawodniczka, która rzadko gra trzy sety, a Marion to dziwoląg tenisowy, jak i mentalny. Moją faworytką jest Serbka. Bartoli nigdy mnie nie przekonywała do siebie i myślę, że to już się nie zmieni. Ivanovic wygrała szybko z Woźniacką, a w Dubaju równie szybko po meczu z Karoliną odmeldowała się z hotelu. Mimo wszystko kurs 2.00 w porównaniu z underem gemowym jest mniej atrakcyjny. Ana albo ten mecz wygra i będzie jej wchodzić albo nie i Francuska przejdzie dalej. Ostatnie mecze na IW, jak i cała specyfika WTA skłania mnie do takiego rozwiązania. Linia 21.5 jest bardzo atrakcyjna.
under 21.5 @1.85 w bwin ✅
PS. Levemu na pewno chodziło o umiejętności wszechstronne, jak i styl. Azarenka ma prosty sposób na ogrywanie rywalek, a Agnieszka ma szerszy arsenał zagrań. Nie wiem do czego ma prowadzić ta daremna dyskusja... Ostatnio pełno tu sprzeczek o pierdoły, z których na koniec nic merytorycznego nie wynika, a jeden drugiego obraża... Bezsens totalny.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Na Li dzisiaj zagrała tragiczny mecz. To nie Kerber go wygrała tylko Chinka przegrała. Grała fatalnie, mnóstwo UE. Miałem wrażenie, że ona gra sama ze sobą bo albo wygrywała wymiane albo ją psuła. Brawo dla Kerber za świetną grę w defensywie bo przebijała niemalże że wszystko i popełniła w tym meczu dosłownie kilka UE. Ach to WTA ... dwie poprzednie rundy przeszła w oka mgnieniu a dziś - okres? No nic, teraz Niemka trafiła na Aze i żegna się z turniejem.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ana Ivanovic – Marion Bartoli ✅
Typ: Ana Ivanovic; @1,80
Toto-Mix


Serbka dobrze prezentuje się w ostatnich tygodniach. Tutaj w IW jak na razie trzy wygrane spotkania (niby set stracony z Pervak, ale potem dwa kolejne sety w miarę spokojnie wygrane). Wydaje się, że wraca powoli pewność siebie w jej grze. Naprzeciwko niej stanie Bartoli, czyli bardzo groźna i zawsze walcząca do końca zawodniczka. Ivanovic będzie grała swoje, czyli ofensywnie. Kluczem będzie mała liczba niewymuszonych błędów. Przy dużej liczbie UE można wygrać ze słabszymi zawodniczkami, ale nie z Bartoli, która w wymianach jest groźna i regularna. Jestem w stanie zaufać Ivanovic, bo widać pewien postęp w jej grze. Myślę, że pewna wygrana z Wozniacki jeszcze wzmocniła ją psychicznie. Zdaję sobie sprawę, że Serbka w ostatnich dwóch-trzech latach przeplatała mecze świetne z meczami potwornymi i jeszcze rok temu bym raczej nie proponował jej zwycięstwa w takim meczu. Teraz jednak to robię, bo Ana jest według mnie w stanie wrócić za niedługo do TOP10 (tym bardziej, że aż do French Open nie broni za dużej ilości punktów). Podsumowując, typuję wygraną Ivanovic w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Bartoli - A. Ivanovic - 1 (1,80) ⛔
bet365
Tutaj jestem toszkę innego zdania niż moderator @christopher48 ponieważ bardziej mnie przekonuje Francuzka M. Bartoli na którą tutaj zagram już chyba po raz czwarty. Widziałem mecz A. Ivanovic z Carolina Wozniacka i tak szczerze mówiąc to Carolina na dobrą sprawę powinna wylecieć z TOP10 bardzo szybko. Dunka zupełnie nic nie pokazuję. Gra tak jakby mecz sam się miał wygrać. A. Ivanovic jednak co by nie mówić gra naprawdę dobrze. Zdumiony byłem jej serwisem najbardziej. Jednak wyniki Frnacuzki bardziej mnie przekonują. Niestety brakuje transmisji i ciężko oceniać to spotkanie na podstawie A. Ivanovic. M. Bartoli od Paryża gra rewelacyjnie a porażki między czasie wynikały jedynie z powodu kontuzji którą widać że wyleczyła Francuzka. Bardzo szybko uporała się z L. Safarova. Spodziewałem się tutaj nawet 3 setów. Dziewczyny grały ze sobą wielokrotnie na twardej i po wynikach widać że między zawodniczkami jest bardzo wyrównany poziom. Tak jak powiedziałem pokonanie C. Wozniackiej która fatalnie gra nie jest dla mnie wyznacznikiem. Wcześniej Ana męczyła się z K. Pervak która rewelacji nie gra. Ciekaw jestem czy Ana jest w stanie zagrać cały turniej na wysokim poziomie, ponieważ jak słusznie zauważył moderator christopher48 zawodniczka przeplata dobre występy ze słabymi. Myślę że to będzie wyrównane bardzo spotkanie mimo wszystko ale stawiam jednak na M. Bartoli która prezentuje się bardzo solidnie od długie czasu.
by scotratez
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Marion Bartoli @ 1.8 5/10 Bwin ⛔
Bartoli będzie dzisiaj grać to co najbardziej lubi, co ma wytrenowane i jest podstawą jej tenisa, czyli kontry. Ivanovic będzie cały czas pod presją wygrywania punktów i myślę, że temu nie podoła. Dużo będzie zależało od serwisu Any. Serbka będzie musiała trafiać i otwierać sobie grę, w innym wypadku Marion zamęczy jej backhand, który jest najsłabszym uderzeniem Any.
Wygrana Ivanovic z Pushniacki pozwala sądzić, że Ana jest w wysokiej formie. Jednak trzeba zauważyć, że Caro nie jest ostatnio najlepiej dysponowana. Dunka całkowicie oddała inicjatywę Serbce, stała za końcową linią i pozwalała rywalce na wszystko. Ana była w uderzeniu i jej forehand załatwił sprawę. To był idealny mecz na zyskanie pewności siebie. Uważam jednak, że w przeciwieństwie do Wozniacki, Bartoli wpędzi Ivanovic w kompleksy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Maria Kirilenko - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4,90
Wynik: ⛔
Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 1,95
Wynik: ✅
Dwie Marie, dwie piękne zawodniczki. ???? Rosjanki zagrały ze sobą 4 mecze i bilans wynosi 2:2. Ostatni mecz to Australian Open 2010, górą była właśnie Kirilenko. To, co przede wszystkim wyszło Kiri w tym roku to finał w Pattaya City, gdzie uległa Hantuchovej w trzech setach. Poza tym gra przyzwoicie, jak to ona, prawie zawsze brakuje jej tej kropki nad &quot;i&quot; by regularnie odnosić sukcesy, bo to przecież niemały talent z jeszcze większymi, choć niekoniecznie wykorzystywanymi, umiejętnościami. Sharapova z kolei była w finale AO, w którym przegrała z Azarenką kompletnie nie istniejąc w tym spotkaniu, zresztą już w półfinale miała gigantyczne problemy z Kvitovą (Czeszka gra słabiutko w tym roku). Poprzednie mecze wygrywała dość pewnie, a więc jak to zwykle bywa, problem się pojawia w głowie + w dalszej fazie turnieju bardziej utytułowana Maria robi się &quot;zmęczona&quot; i popełnia więcej błędów. Myślę, że tak samo może być tutaj. Kirilenko nie ma nic do stracenia - wie, że nie jest faworytką i powinna zagrać na luzie, bez presji, robić swoje, trochę poryzykować, a że już sprawiała rodaczce problemy, nie powinna i tym razem przegrać, a już na pewno nie bez walki. Nie takie przegrane w tym turnieju były, a Sharapova do najrzadziej przegrywających będąc faworytką na pewno nie należy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Victoria Azarenka – Angelique Kerber ⛔
Typ: Victoria Azarenka -6,5 gemów; @1,72
Bet365


Karol Stopa, komentujący mecz Azarenka-Radwańska, wspominał coś, że prawdopodobnym powodem nagłego zwrotu w spotkaniu Viki z Barthel było to, że Białorusinkę dopadł ten szalejący wirus; stało się to przed turniejem, ale jakieś tam pozostałości widocznie były jeszcze w meczu z młodą Niemką. W kolejnych spotkaniach Viki dokonywała już totalnego zniszczenia przeciwniczek. Każdy wie jak gra Azarenka w tym sezonie. Wydaje się, że wreszcie mamy prawdziwy numer 1 na tej pozycji (bo w ostatnich latach zdarzały się niewypały na fotelu liderki WTA i jak sobie pomyślę, że nawet taka Zvonareva, przy całym do niej szacunku, otarła się o ten fotel, to nie wiem jak to skomentować). Naprzeciwko Viki staje Kerber, która znajduje się teraz w szerokiej czołówce WTA (warto napisać, że Kerber aż do Wimbledonu nie broni zbyt dużej liczby punktów i w związku z tym w połowie roku może znaleźć się nawet w okolicach TOP10 rankingu). Nie widziałem żadnego meczu Niemki na tym turnieju. Patrząc na suche wyniki, to mamy trzysetówkę ze Stephens, bez gry (walkower) z King, trzysetówkę z McHale oraz ten mecz z Na Li, gdzie tutaj roY. napisał, że Chinka zagrała fatalnie. No i mamy Kerber w półfinale. Niemka na pewno spróbuje powalczyć, ale Azarenka raczej pewnie wygra ten mecz. Handi -6,5 gemów do pokrycia przez Azę i tak też typuję.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Gdzie wy oglądacie te mecze?
Eurosport puściło chyba z 3-4mecze i reszta z odtworzenia co jest.
Dziś w nocy pólfinały i też nie ma transmisji na eurosporcie ani na eurosport2:/:/
Z tego co widzxę to finał puszczą, rzeczywiście arcy ciekawy mecz Azarenka zmiecie rywalkę z kortu ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Gdzie wy oglądacie te mecze?
Eurosport puściło chyba z 3-4mecze i reszta z odtworzenia co jest.
Dziś w nocy pólfinały i też nie ma transmisji na eurosporcie ani na eurosport2:/:/
Z tego co widzxę to finał puszczą, rzeczywiście arcy ciekawy mecz Azarenka zmiecie rywalkę z kortu ????
Ja na eurosport player widziałem że codziennie jakiś mecz jest od niedzieli bodajże.
Dzisiejszy półfinał pierwszy też jest na żywo.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Victoria Azarenka - Kerber DW 2:0@ 1,25
Viki zmierza po kolejny tytuł w tym sezonie. Na jej drodze w półfinale znalazła się Angelique Kerber. Na wstępie pisze, że nie oglądałem żadnego jej meczu w IW ale sadząc po wynikach i statystykach półfinał to i tak za dużo. Zwycięstwo Azarenki jest w tym meczu niepodważalne po tym co zobaczyłem w meczu z Radwańską. Zagram DW gdyż kurs na czyste win jest słabiutki ale nie ma się co dziwić. Viktoria w 10 ostatnich meczach ( nie wliczając anomalii z Barther gdyż odczuwała pewnie skutki wirusa grypy żaladkowej którego złapała przed IW) wygrywała gładko 2:0. Hendi gemowe nie gram tylko dlatego, że nie wiem jak prezentuje się Kerber.

Ana Ivanowić - Maria Sharopova 1@ 2,25
Krecz Ivanović w 2secie.
Drugi półfinał równie ciekawy. Faworytką jest Sharapova ale nie według mnie. Ivanović zrobiła na mnie duże wrażenie we wczorajszym meczu z Bartoli. Ana dobrze atakowała serwis rywalki, dała się tylko raz przełamać na początku meczu. Kiedy dostawała piłki na środek rzucała je na boki niemisiernie goniać Bartoli.Był to zacięty mecz ale Ivanowić zasłużenie wygrała i jest w półfinale. Ograła również wcześniej Wozniacki co również jest nie małym wyczynem. Maria gra siłowy tenis, przebija piłki na środek kortu, wczoraj 3setowy pojedynek, myślę że sił jej trochę odebrał. Sądzę, że Ivanovic przypadnie do gustu styl gry Sharapovej, gdy będzie dostawać piłki na środek i pogoni ją troche po korcie.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Ivanović zrobiła na mnie duże wrażenie we wczorajszym meczu z Bartoli
Bartoli parwd. grała z grypą żołądkową ..trudno Anę ocenić skoro jej przeciwniczka w ogóle nie biegała, momentami słaniała się z nóg ... a Maria nie odpuści ...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Azarenka - A. Kerber +6,5 gemów A. Kerber (2.00) ✅
Troszkę jestem dalej od optymizmu i nie sądzę że Victoria będzie wszystkich rozwalać do zera albo prawie do zera. W końcu musi nadejść dzień oraz przeciwniczka z którą parę gemów trzeba będzie stracić. W przypadku tego zakładu mecz musi się skończyć minimum 6:3 6:3 dla V. Azarenki. Oczywiście jest to bardzo realne. A. Kerber gra naprawdę dobry tenis i uważam że ma twardszą główkę od J. Goerges, ponieważ od początku tego turnieju pokazuje jak się wychodzi z beznadziejnych sytuacji. Na pewno będzie próbowała powalczyć. Granie na Viki jest bezsensu bo i tak wygra a zarobek po takim kursie żaden. granie na 2:0 po kursie 1,22? A nóż widelec Białorusinka rozegra to na trzy sety. Christopher48 który rewelacyjnie typuje w tym turnieju zaryzykował przeciwny zakład do mojego. Oczywiście zgadzam się że Victoria jest tutaj faworytką ale A. Kerber jest także niebezpieczna.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maloun 20

maloun

Użytkownik
Bartoli parwd. grała z grypą żołądkową ..trudno Anę ocenić skoro jej przeciwniczka w ogóle nie biegała, momentami słaniała się z nóg ... a Maria nie odpuści ...
Taa, akurat objawy się pojawiły po 1 secie, w którym była bartoli bezradna nawet przy swoim serwisie Ivanovic świetnym forehandem kontrowała ją.
Najbardziej nie rozumiałem tego, że ona chodziła po tym korcie i mierzyła sobie puls ???? Dla mnie było to zabawne, nigdy mi nie przyszło do głowy, aby mierzyć sobie puls, gdy np. czułem że słabo mi się robi albo gdy miałem grype żołądkową i rzygałem na lewo i prawo.
Dodać do tego wysiłek fizyczny i ona nie czuła jak jej serce wali taki słaby puls miała, że musiała sobie go mierzyć, no nier ozumiem tego. Przez te jej cyrki sądzę, że troche było przy tym aktorstwa.
Co do eurosport player, to nie mogę znaleźć programu do tego na ich stronie. Ja sądziłem że ten player to ma taki sam program jak eurosport1 i 2. Nie byłem świadomy, że na nim leci co innego niż na programach tv.
Roy na bet365, aby z tych kamerek korzystać to nie trzeba przypadkiem być zarejestrowanym i mieć jakąś wpłatę?
 
drago 108

drago

Użytkownik
W finale kobiecego debla niewątpliwie faworytkami są Amerykanki Huber/Raymond. Zagrają z Mirzą i Vesniną, które po obronie dwóch piłek meczowych, bodajże przy returnie, wygrały z Hlavackovą i Hradecką. Tak, jak argumentowałem bet w półfinale, aktualnie najlepsza para WTA gra świetnie w tym sezonie. Z drugiej strony hindusko-rosyjski debel to finalistki tegorocznego AO, a na swojej drodze do tego wyniku natknęły się na Huber/Raymond i ograły je 6/3 5/7 7/6(6), ale w dubajskim finale przegrały 2/6 1/6, co było ich pierwszą porażką w bezpośredniej rywalizacji po trzech zwycięstwach. Stawiam zdecydowanie na drugą wygraną Liezel i Lisy.
Huber/Raymond @1.50 ✅
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Victoria Azarenka - Maria Sharapova ✅
Typ: Victoria Azarenka; @1,30
Toto-Mix


Białorusinka wydaje się w tej chwili być tenisistką nie do powstrzymania. Aż sam jestem ciekaw czy zbliży się do najlepszych na tej kobiecej liście:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_open_era_tennis_records#Longest_match_winning_streaks_during_the_open_era_.28all_surfaces.29
(Navratilova 74 :wowsdf::wowsdf::wowsdf ????

Naprzeciwko Azy staje Sharapova, która to prezentuje się w IW naprawdę dobrze. Jednak ja w tej chwili nie daję zbyt dużych szans Rosjance w starciu z Białorusinką. Powtórki z finału AO raczej nie będzie, ale jak się Viki rozkręci, to Maria będzie bezsilna. Azarenka będzie grała sowje - świetna gra w pierwszym tempie oraz duża regularność - dzięki temu będzie wygrywała większość wymian. Podsumowując, typuję wygraną Azarenki w tym meczu.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Białorusinka wydaje się w tej chwili być tenisistką nie do powstrzymania. Aż sam jestem ciekaw czy zbliży się do najlepszych na tej kobiecej liście:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_open_era_tennis_records#Longest_match_winning_streaks_during_the_open_era_.28all_surfaces.29
(Navratilova 74 :wowsdf::wowsdf::wowsdf ????
Nie przekroczy 40 zwycięstw raczej, choć bardzo jej tego życzę.
Ogólnie tego finału nie typuję, Aza słusznie jest faworytką i ostatnio ją sklepała jak dziecko, ale Sharapova wydaje się nieco mocniejsza niż w tamtym meczu, gdzie była totalnie bezradna. Nie sądzę, żeby to było walenie do jednej bramki, dlatego się lepiej wstrzymać niż grać w WTA kurs 1,30. Jak Białorusinka nie złamie na starcie, to kilka gemów później powinien być lepszy.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
a ja tam nie lubię stylu gry Sharapovej i myślę, że przy dobrze grającej Azarence, Sharapova nie jest w stanie grać na niskim poziomie błędów. chyba nie widziałem jej meczu, w którym dostosowywała grę do stylu przeciwniczki, ciągle jest to samo nieważne kto stoi po drugiej stronie ..wali ile fabryka dała.. A Azazel mama wrażenie ostatnio przyspieszyła gre i gra szybciej z wznoszących piłek (zoboczenie pingpongowe ;)), co nie pozwoli Marii sie ustawić i uderzyć celnie;
patrząc na h2h, jeśli już Aza wygrywała to patrząc od końca: 1) 63 60, 2)61 64, 3)64 61, 4)76 62
więc jeśli ma już wygrać to w dwóch setach ???? , zatem

Azarenka -1,5 @1,746 Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom