>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Indian Wells, 09-20.03.2011

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
co myslicie o tym spotkaniu Rus-Hampton 1.75 Betclic? Hampton ostatnio w nie najlepszej dyspozycji, odpada w pierwszych rundach lub w kwalach. Natomiast Holenderka byla ostatnio w finale, co prawda ITFu, ale jednak byla w Sztokholmie, wygrala runde w AO. Jedyne co jak dla mnie przemawia za Hampton to atut wlasnej publicznosci..chcialbym jednak poznac opinie innych
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc to kwalifikacje to jedna wielka porażka. Sporo niespodzianek żeby nie nazwać wałków ... Nawet kobitki bez formy grają nadzwyczaj dobrze i odprawiają faworytki. Przykład Hordecka 5-2 prowadząc ( kurs 1,05 wygra 1 set.) przegrywa seta 5-7 ... dziwne ale prawdziwe. Dzisiaj co drugi mecz taki przebieg właśnie miał, że faworytki polegały więc jak grać to anomalia. Hampton moim zdaniem wygra gra u siebie a jak wiadomo w kwalach swoi mało kiedy odpadają, a że walów dużo graj na odwrót. Wał goni wał ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Ja jednak pozostane przy swojej opcji. Gram to za grubo i mam nadzieje ze wejdzie. Dzieki jednak za wypowiedz, jednak nie przekonales mnie zebys zagral inaczej ???? pozdrawiam
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Ja jednak pozostane przy swojej opcji. Gram to za grubo i mam nadzieje ze wejdzie. Dzieki jednak za wypowiedz, jednak nie przekonales mnie zebys zagral inaczej ???? pozdrawiam
Cóż, tak duże imprezy mają to do siebie, że w kwalach &quot;swojaki&quot; lubią wygrywać. Namigata została dzisiaj odprawiona z kwitkiem 2-0 gdzie również była faworytką i to wyraźną. Gdy gra gospodarz to warto nad tym pomyśleć bo jak wiadomo ściany pomagają niestety...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Doskonale Cie rozumiem. Jednak Japonka byla kompletnie bez formy.. Holenderka natomiast zupelnie inaczej osiagnela ostatnio final w Sztokholmie. Ponadto przeciwniczka japonki byla zupelnie(przynajmniej dla mnie) anonimowa, nic nie moglem o niej powiedziec, dlatego ciezko bylo wytypowac taki mecz. Natomiast tutaj Hampton bez formy kompletnie, w przeciwienstwie do niej stoi Rus. Wiem, ze czesto jest tak, ze gospodarze przechodza kwale, lecz napewno nie wszyscy i licze tutaj na taki wyjatek
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Na dziś dwa mecze uważam za dobre rozwiązanie Marino-Cetkovska Typ Marino 1.30 wydaję się pewnym meczem dobry serwis solidny forhand nie wyobrażam sobie żeby nie awansowała do głównego turnieju z 5 lat starszą czeszką która jak w wieku 26 lat nic wielkiego nie wygrała to teraz lepiej nie będzie natomiast Marino talent + forma
Koljenym meczem Hradecka-Martic typ Martic wczoraj wygrała pewnie z Wożniak chociaż w pierwszym secie przegrała w kolejnych partiach rozgromiła swoją przeciwiniczkę Hradecka wymęczyła zwycięstwo z Yakimową to już wiele oznacza kurs cały czas spada na chorwatkę ale dalej 2.10 można chycić polecam komentarze mile widziane ????
 
babe 17

babe

Użytkownik
Pierwsza runda turnieju w Indian Wells. Pojedynek między przedstawicielką gospodarzy Melanie Oudin i Rosjanką Eleną Vesniną. Faworytką bukmacherów i moją jest bardziej doświadczona Vesnina. Doświadczenie to nie jedyny argument przemawiający za Eleną. Rosjanka ma niezły serwis, gra kombinacyjnie, nie bije na siłę bez opamiętania, jest dobrą deblistką więc pod siatką jest również jej przewaga. Ponadto Amerykanka jest zupełnie bez formy. Jeśli wygrywa to z mało wymagającymi przeciwniczkami, które nie potrafią przeciwstawić się jej silnym, płaskim zagraniom. Rosjanka nie należy do tej grupy, na pewno nie da się zdominować. H2H 2-0 dla Vesniny po gładkich meczach i nie widzę okoliczności żeby w tej kwestii miało się coś zmienić na plus dla Amerykanki.
E. Vesnina @ 1.735 ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Indian Wells
godzina rozpoczecia: 20-00
Gisela Dulko- Vania King
typ: 2-0
1.95
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA w Indian Wells Gisela Dulko zagra z reprezentantka gospodarzy Vanią King. Amerykanka nie jest w tym sezonie w najwyzszej formie. Z pięciuu rozegranych spotkan w turniejach glownych w tym sezonie udalo jej sie wygrac zaledwie jedno.
Monterrey, Mexico , America
01/03/2011 R32 King, Vania vs. Oudin, Melanie 0:2 4:6 1:6
Memphis, USA, America
13/02/2011 R32 King, Vania vs. Rybarikova, Magdalena 1:2 1:6 6:3 6:7
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
19/01/2011 R64 King, Vania vs. Wozniacki, Caroline 0:2 1:6 0:6
17/01/2011 R128 King, Vania vs. Paszek, Tamira 2:1 6:7 6:0 6:3
Brisbane, Australia, Australia
03/01/2011 R32 King, Vania vs. Bartoli, Marion 0:2 1:6 2:6
Dulko natomiast w ostatnich tygodniach notuje wyrazna zwyzke formy. Po dosyc nieszczesliwym losowaniu w Australian Open, gdzie juz w I rundzie musiala stawic czola Karolinie Wozniackiej prezentuje naprawde swietna dyspozycje. Wygrala turniej w Acapulco, tracac w nim zaledwie jedno seta. W Monterrey przegrala w polfinale z pozniejsza triumfatorka turnieju Rosjanka Pavlyuchenkova. Widac, ze Dulko coraz lepiej gra w tym sezonie. Argentynka to zawodniczka bardzo regularna, zupelne przeciwienstwo King, ktora nie potrafi dlugo trzymac pilki w korcie. Dulko posiada o wiele wiekszy warsztat tenisowy od swojej dzisiejszej rywalki. Biorac pod uwage rowniez ostatnia dyspozycje obu pan nie mam watpliwosci kto dzis zwyciezy w tym meczu.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
radiomiak wszystko fajnie tylko Vania potrafi się spiąć na duże imprezy tym bardziej, że znowu może zadziałać magia swoich &quot;ścian&quot;. Dulko może i wygra ale uważam, że 2-0 to ryzykowany typ. To są kobiety i wcale nie zdziwię się jak Vania podpalona swoją publiką wygra choćby pierwszego seta. Tak to bywa na dużych imprezach a jest dużo lepszych betów niż ryzykowanie po kursie 1,90 na DW.
edit: radomiak znowu miałem racje hehe Vania pierwszego seta wygrała a Dulko dwa kolejne...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Zuzana Ondraskova v Lauren Davis
17-letnia Davis dostała dziką kartę do tego turnieju. Jest to bardzo utalentowana Amerykanka, aktualnie 5 juniorka na świecie. Mimo swojego młodego wieku wygrała już dwa turnieje rangi ITF na nawierzchni twardej. Za przeciwniczkę ma 31-letnią Czeszkę, która w tym sezonie jest kompletnie bez formy, w 7 meczach w tym sezonie nie wygrała nawet seta, do tego nie lubi grać na nawierzchniach twardych. Licząc kwale i challengery to na hardzie ma statystyki 5/16, a więc jest to zawodniczka jak najbardziej do przejścia przez młodą Lauren Davis.
Lauren Davis @1.85 6/10 Pinnacle
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Date Krumm K. - Shvedova Y.
1
1.55 ✅ 6-4 7-5 bet at home

Tak patrze i patrze na wyniki obu pań, porównuje ich gre i postanowiłem jeszcze raz zaufać babci. Kazachstanka kompletnie obnizyła loty, na korcie wygląda jak zagubione dziecko w markecie. W deblu jeszcze coś tam gra ale singiel to katastrofa. Nie jestem pewny ale po Hoppanie miała jakąś kontuzje. Babcia tez nie zachwyca. Albo przegrywa po ciężkich i zazartych meczach albo trafia po prostu na lepsze od siebie. Większa stabilność i regularność po stronie walecznej japonki. No cóż, zobaczymy co z tego wyniknie ? Miałem się włączyć do turnieju po 1 rundzie ale ciągnie wilka do lasu. Andre@


---
 
babe 17

babe

Użytkownik
Spotkanie pierwszej rundy turnieju w Indian Wells pomiędzy Szwedką Johanną Larsson a doświadczoną Austryjczaką Sybille Bammer. Mecz rozpocznie się jako ostatni na korcie nr 4 około 1 czasu polskiego. Według mnie to starcie wygra młodsza zawodniczka, która wydaje mi się jest trochę niedoceniana. Sybille Bammer najlepsze lata ma już za sobą i aktualnie nie robi najlepszego wrażenia. Jest słabsza fizycznie, a to przy jej stylu gry ma bardzo duże znaczenie. Bammer wygrywa mecze sporadycznie i to z niezbyt wymagającymi rywalkami. Larsson to solidna zawodniczka która nie oddaje łatwo punktów i jeśli Bammer będzie chciała wygrać to będzie musiała sporo się nabiegać, a samo bieganie punktów nie gwarantuje. Larsson ma dobre warunki fizyczne, nieźle serwuje, jest troszkę wyższa od swojej rywalki. Myślę, że Johanna wywalczy sobie drugą rundę po trzysetowym meczu.

J. Larsson @ 2.280 ⛔
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Date Krumm K. - Shvedova Y.
1
1.55 bet at home
A co dopiero można napisać o Japonce w tym sezonie? Wygrała zaledwie jeden mecz ze słabą Voracovą a ostatnia przegrana z Kremer dobitnie pokazuje, ze czas Kimiko w zawodowych rozgrywach się skończył. Jarka gra swojego debla a singlowo tylko dwa mecze, bez wygranego seta ale kto wie jak będzie dziś. Myślę, że to mecz 55-45% jeśli nawet ciut więcej Japonka to 1,55 raczej za mało. 1,65-1,70 możnaby zaryzykować bardzo lekko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 30

boher

Użytkownik
▶ Peschke/Srebotnik - Jans/Rosolska 1.22 10/10
Czeszki aktualnie debel nr 2 na świecie, mają świetny rok, 2 wygrane turnieje, 2 finały, półfinał AO. Świetne deblistki w formie, ostatnio wygrany turniej w Doha, w Indian Wells celują w zwycięstwo, tak po prawdzie w swojej drabince nie mają groźnych rywalek, więc finał spokojnie w ich zasięgu. A Polki? Początek roku niezły, ale od AO same przegrane. W styczniu spotkały się w Sydney obie pary i gładziutkie 6-3 6-1 dla Peschke/Srebotnik. Polecam.
▶ Dulko/Pennetta - Niculescu/Rodionova 1.20 9/10
Zwyciężczynie AO z tego roku nie grały razem w debla od tamtej pory, jednak w singlu radzą sobie dobrze, a więc forma jest. Rozstawione są z nr 1, a to do czegoś zobowiązuje. Obie bardzo dobrze grają przy siatce, mają świetną technikę. Zaś ich przeciwniczki mają wiele wad: grają ze sobą po raz pierwszy, są słabe i w singlu i w deblu, mają ogólnie niższe umiejętności deblowe. Tak naprawdę nie ma argumentów na zwycięstwo tej eksperymentalnej pary, więc tutaj powinien być czysty win faworytek.
▶ Huber/Petrova - Hercog/Hsieh 1.18 9/10
Pora na debel nr 3, czyli Huber i Petrovą. Udany rok, wygrany turniej w Dubaju, półfinał AO, finał ostatnio w Doha. Huber od wielu lat to jedna z najlepszych deblistek na świecie, koncentrująca się tylko na deblu. Petrova bardzo dobrze ją uzupełnia, rozumieją się znakomicie. Jedne z faworytek do zwycięstwa w całym Indian Wells. Co można ciekawego powiedzieć o ich rywalkach? O ile Hsieh jest świetna w deblu, o tyle Hercog z deblem powinna sobie dać spokój na poziomie WTA, bo wyraźnie wyniki pokazują, że sobie nie radzi. Ważnym czynnikiem będzie też zgranie, którego tu całkowicie będzie brakować. W deblu ważne są oba ogniwa, jeśli jedno jest słabe, cała gra się sypie. Faworytki dobrze o tym wiedzą, dlatego z pewnością będą się starały zagrywać głównie na Hercog, która technicznie znacznie odstaje od wszystkich tenisistek w tym meczu. Pewne zwycięstwo debla nr 3.
Łącznie daje nam to kurs 1.73, a więc mamy bardzo dobry kupon. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
A co dopiero można napisać o Japonce w tym sezonie? Wygrała zaledwie jeden mecz ze słabą Voracovą a ostatnia przegrana z Kremer dobitnie pokazuje, ze czas Kimiko w zawodowych rozgrywach się skończył. Jarka gra swojego debla a singlowo tylko dwa mecze, bez wygranego seta ale kto wie jak będzie dziś. Myślę, że to mecz 55-45% jeśli nawet ciut więcej Japonka to 1,55 raczej za mało. 1,65-1,70 możnaby zaryzykować bardzo lekko.

---


Mecz był bardzo ciężki do typowania i do grania, ale sa &quot;wyjątkowe&quot; zawodniczki na które można liczyć w turze, po kilku przegranych w 1 rundach liczylem na to że japonka się przełamie. Zawsze mam w oczach jej waleczność, nieustępliwość i nieugiętość na korcie. Biorąc pod uwagę formę oraz usposobienie mentalne kazachs, pokusiłem się o zwycięstwo &quot;babci&quot; i się udało. A kurs był na granicy zdrowego rozsądku, ponizej 1.50 bym tego nie ruszał. Pozdrawiam! Dziękuję kolezance za komentarz !Andre@


@ szkoda że dopiero od niedzieli mozna na eurosporcie pooglądać dziewczyny, czy ktośc wie czy mozna pooglądać Indian Wells na necie czy w tv ? Proszę o podpowiedzi...dzięki !


---


---
 
J 0

januszek

Użytkownik
Na kortach w Indian Wells i w Miami kamery pojawią się dopiero w sobotę ???? Co roku to samo. Mecze z udziałem Jankovic czy Clijsters w piątek bez kamer. O relacjach w polskiej TV nie wspominając, kobiety na Eurosporcie będą jeszcze szeroko pokazywane, ale to co zrobi polsat z mężczyznami woła o pomstę do nieba.
Może kiedyś tenis doczeka się takiej popularności jak piłka nożna, gdzie na 5 lidze ukraińskiej są kamery ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Na kortach w Indian Wells i w Miami kamery pojawią się dopiero w sobotę ???? Co roku to samo. Mecze z udziałem Jankovic czy Clijsters w piątek bez kamer. O relacjach w polskiej TV nie wspominając, kobiety na Eurosporcie będą jeszcze szeroko pokazywane, ale to co zrobi polsat z mężczyznami woła o pomstę do nieba.

Może kiedyś tenis doczeka się takiej popularności jak piłka nożna, gdzie na 5 lidze ukraińskiej są kamery ????

---


dzięki za info, ja tez &quot;zjezdziłem &quot; neta wzdłuż i wszerz i tenisa do soboty czy niedzieli nie zobaczymy. Tez się przyłączam do Twojej myśli ! zaraz po szlemie turnieje takiej rangi i z taką obsadą nie jest pokazywany już od 1 rundy ? Dla mnie to skandal ale i konstatacja bardzo smutna - tenis to 3,4 rzędna dyscyplina dla nadawców...szkoda, a typowanie tenisa bez oglądania na zywo naszych tenisowych grajków to droga do nikąd ! Andre@

@ Eurosport powiedzmy że jeszcze trzyma fason co do transmisji tenisowych ale Polsat zszedł na psy ! tam tylko piłka, piłka, piłka, pozdrawiam !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom