>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 09-20.03.2011

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co sądzicie o tym spotkaniu:
Wozniacki C. - Martinez Sachnez M.J. ??
pytam, bo na Woźniacki jest kurs 1,10 a na rywalkę 6,20...:] a patrząc na dotychczasową historię pojedynków 0-3 na korzyść Sachnez...Przypadek czy rzeczywiście Woźniacki tak nie leży Sachnez ??
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS, Wta Indian Wells
godzina: 21:00
Flavia Penetta-Alisa Kleybanova
typ: Czy Kleybanova wygra choc seta? NIE
2.09
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu 1/16 finalu turnieju Indian Wells Wloszka Flavia Penetta zagra z Rosjanka Alisa Kleybanova. Obie z racji tego ze byly rozstawione w tym turnieju, Alisa z nr. 22, Flavia z 13, mialy wolny los w I rundzie. Rosjanka ograla zatem w II rundzie Agnes Szavay 6-3 7-5. Natomiast Wloszka pokonala Elene Baltache 6-4 3-6 6-4. Wloszka ma bardzo udane ostatnie tygodnie. Penetta osiagnela kolejno 4 runde Australian Open, polfinal turnieju w Dubaju oraz cwiercfinal w Doha. Rosjanka w obliczu wynikow Wloszki moze sie tylko pochwalic cwiercfinalem turnieju w Dubaju gdzie przegrala wlasnie z Flavia 2-6 0-6. W Doha Alisa odpadla w I rundzie, natomiast w Kuala Lumpur w II, to nie swiadczy najlepiej o jej formie. Warto dodac rowniez fakt, ze Kleybanova wyjatkowo Pennecie lezy. Na 4 spotkania Wloszka wygrala wszystkie cztery. Penetta nie oddala w nich Rosjance nawet jednego seta, a w ostatnim ich spotkaniu w Dubaju oddala jej zaledwie 2 gemy!
18/02-11 Dubaj, ZEA Ćwierćfinały Azja Kort twardy w hali Pennetta, Flavia 0:2 26 06
24/08-10 New Haven, USA R32 Ameryka Kort twardy otwarty Pennetta, Flavia 0:2 46 46
18/08-10 Montreal, Kanada R32 Ameryka Kort twardy otwarty Pennetta, Flavia 0:2 36 36
10/02-10 Paryż, Francja R16 Europa Kort twardy w hali Pennetta, Flavia 0:2 67 16

Nie przypadkowo Rosjanka wyjatkowo lezy Wloszce. Wloszka jest zawodniczka regularna, potrafiaca przytrzymac dluzej pilke w korcie. Pennetta potrafi grac rowniez agresywnie, jesli sytuacja tego wymaga, co udowodnila juz niejednokrotnie. Rosjanka natomiast preferuje ofensywny tenis. Nie zawsze jednak wychodzi jej to na dobre. Rosjanka czesto w swoich spotkaniach popelnia duzo bledow, co jest woda na mlyn dla Wloszki. Pennettcie wyjatkowo dobrze gra sie z Kleybanova, dlatego tez uwazam ze nie powinna dzis przegrac. Mysle rowniez ze tak jak w poprzednich ich spotkaniach nie odda jej nawet jednego seta.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wytlumaczy mi ktos jak mozna wygrac mecz w 2 setach popelniajac az 16 podwojnych bledow serwisowych ? Poprostu niewierze w to co widze , jak Samantha Stosur mogla przegrac z Rosjanka 0-2. Australijka poraz kolejny zawodzi...



Kazda inna tenisistka podobnej klasy do Stosur lub moze nawet gorsza pokonala by zapewne Rosjanke bo niechce mi sie wierzyc ze Safina nie liczac df niszczyla na korcie. Jestem rozczarowany postawa Stosur.
 
babe 17

babe

Użytkownik
F. Schiavone - S. Peer
2 @ 1.935 ✅
OVER 21.5 @ 1.917 ✅
Mecz dwóch walczaków (feministki się obrażą, ale chyba nie ma rodzaju żeńskiego). Moja ulubiona zawodniczka do oglądania z jedną z ulubionych do stawiania. Zapowiada się długi mecz. Ostatnio Peer miała niezłego fuksa w meczu z Pavlyuchenkova ale liczy się to, że gra dalej. Schiavone u bukmacherów wyrasta na faworytkę tego meczu, widać ludzie stawiają na nią. Ja stawiam na Peer i wierzę, że to ona wygra najważniejsze piłki. Poza tym będzie to mecz walki i over gemowy jest bardzo prawdopodobny. Nie wiem czy to nie jest lepsze wyjście na ten mecz.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Sharapova-Safina 1.60 Nie oglądałem Safiny w Indian oglądałem w Doha jak przegrała z Safarovą zbyt dużo w wymianach nie miała do powiedzenia natomiast oglądałem wczoraj Sharapovą z Rezai naprawdę dobrze wyglądała jest w formie grała dobry tenis ogółem Sharapova zawsze wygląda dobrze na kortach twardych więc myślę że meczyk pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jankovic, J - Ivanovic, A 1,45

Jak dla mnie całkiem fajny kurs, spodziewałem się raczej czegoś w granicach 1,30. Jelena w ostatnich tygodniach jest zdecydowanie lepsza, finał Monteryy, połfinał w Doha oraz Dubaju. Ana 1r AO, 1r w Dubaju, wogle mało gra i to widać po wynikach, tutaj dwie wygrane. Jednak z najstarszą w turze Date Krumm trochę może dziwić łatwa wygrana z Zakhlavovą, no ale 3r to i tak dla niej niezły wynik. Z drugiej strony wiadomo spotkanie dwóch Serbek wiec nic nie wiadomo... Ale biorąc pod uwagę dyspozycje pań w ostatnim czasie nie mam wątpliwości kto tu wygra.
Radwanska, Agnieszka - Azarenka, V 1,62

Ten kurs to chyba prezent od buków? Przecież Agnieszka się męczy sama ze swoją grą, wczoraj wygrany set 6:0 a pozniej.... aż szkoda komentować ale ostatecznie udało się wygrać z Kirilienko 7:5 w drugim secie, panie łamały się co chwile, masa błedów. Właśnie tak wyglądają ostatnie mecze Agnieszki nie wiem co się stało z jej grą, fajnie 4r jest ale styl jaki gra nie widzę szans dla niej dzisiaj. Viki pokonała Ule, po wyniku, że niby się męczył ale mecz miała od początku do końca pod kontrolą, dzisiaj będzie podobnie. Ostatnie dwa mecze pań to dominacja Azarenki, wygrane w dwóch setach. Może Victoria nie jest w super formie ale jej mocny ofensywny tenis na pewno da się dzisiaj we znaki Polce.
 
B 59

blox

Użytkownik
Marion Bartoli - Kim Clijsters [4.50] ✅ /krecz

Bartoli to wojowniczka, bardzo mobilizuje się na mecze z topowymi zawodniczkami i niekiedy nawet z nimi wygrywa, szczególnie jeśli są w słabszej formie. Clijsters nie jest w swojej najwyższej dyspozycji. Wygrała AO, potem finał w Paryżu, nie jest cyborgiem, w końcu musi nadejść spadek formy. Nie wiem, może do meczu z Errani podeszła na zupełnym luzie, ale przegrała drugiego seta, co dobrze nie wróży, bo Errani to zwykła przebijaka. Kim robiła sporo błędów, nie było tej pewości uderzenia, z której słynie. Bartoli, jak ma dzień i formę, gra mocno, na dużym ryzyku, jak już wspomniałem ambitna zawodniczka bez kompleksów. Ma szanszę wygrać, jeśli Kim jej trochę pomoże.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells
godz: 21-00
Agnieszka Radwanska-Victoria Azarenka
typ: 2-1
5.0
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu 1/8 finalu turnieju Indian Wells nasza najwyzej sklasyfikowana w rankingu WTA zawodniczka- Agnieszka Radwanska zagra z Bialorusinka Victoria Azarenka. Obie te zawodniczki naprzeciw siebie stawaly w swojej karierze jak dotad 6 krotnie, 2 razy gora byla Agnieszka, 4 krotnie wygrywala Victoria. Radwanska jako ze jest rozstawiona w tym turnieju, zreszta podobnie jak Bialorusinka w I rundzie miala wolny los. W II ograla grozna Czeszke Ivete Benesova w dwoch setach, w III natomiast stracila seta z Maria Kirilenko. Agnieszka w tym spotkaniu zagrala swietnie w I secie, ktorego wygrala do zera, deklasujac rywalke. Pozniej wiodlo juz sie jej gorzej, chyba za szybko poczula ze Rosjanka po deklasacji w I secie odda to spotkanie, tak sie jednak nie stalo. Victoria rowniez w I rundzie miala wolny los, w II ograla Makarova, w III natomiast mlodsza siostre Agnieszki- Ulę. Nie bylo to jednak latwe spotkanie dla Bialorusinki. Wygrala go co prawda w dwoch setach, jednak w kazdym z nich trwala zacieta walka (7-6 6-3). Ula postawila sie rywalce, choc w tym sezonie nie jest w najwyzszej formie. Swiadczyc to moze o tym ze Azarenka nie czuje sie najlepiej w tym turnieju. Dla Radwanskiej jest to natomast duza szansa by awansowac po raz kolejny w tym sezonie do cwiercfinalu. Azarenka po dosyc udanym turnieju w Australii nieco obnizyla loty. Zaliczyla II runde w Dubaju i odpadla w I w Doha. Radwanska byla natomiast w cwiercfinale w Dubaju, gdzie ulegla po niezlym spotkaniu Kuznetsovej. Radwanska jest zawodniczka bardzo regularna, grajaca kombinacyjny tenis. Azarenka natomiast najchetniej konczylaby wymiany po jednym uderzeniu i to moze sie okazac dla niej zgubne w tym meczu, gdyz napewno Agnieszka bedzie biegac do zagrywanych mocno pilek przez Victorie. Azarenka moze nie wytrzymac tego psychicznie, gdyz u niej z tym aspektem nie jest najlepiej. Sadze jednak ze bedzie to wyrownane spotkanie, tym bardziej, ze obie zawodniczki w rankingu dzieli zaledwie jedno miejsce. Agnieszka jest 10, Azarenka- 9.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Marion Bartoli - Kim Clijsters [4.50]

Bartoli to wojowniczka, bardzo mobiluzje się na mecze z topowymi zawodniczkami i niekiedy nawet z nimi wygrywa, szczególnie jeśli są w słabszej formie. Clijsters nie jest w swojej najwyższej dyspozycji. Wygrała AO, potem finał w Paryżu, nie jest cyborgiem, w końcu musi nadejść spadek formy. Nie wiem, może do meczu z Errani podeszła na zupełnym luzie, ale przegrała drugiego seta, co dobrze nie wróży, bo Errani to zwykła przebijaka. Kim robiła sporo błędów, nie było tej pewości uderzenia, z której słynie. Bartoli, jak ma dzień i formę, gra mocno, na dużym ryzyku, jak już wspomniałem ambitna zawodniczka bez kompleksów. Ma szanszę wygrać, jeśli Kim jej trochę pomoże.
Całkowicie popieram typ. Dodam, żeby grać go w bukach, które nie dają zwrotu za krecz.

ogółem Sharapova zawsze wygląda dobrze na kortach twardych więc myślę że meczyk pewny.
jeśli chodzi o wygląd to rodzaj nawierzchni nie ma znaczenia. Zawsze dobrze wygląda. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Andre Agassi
Co do typu, pełna zgoda, Kim grała dramat z włoszką, oglądałem na żywo i byłem zdziwiony postawą belgijki, grała na pograniczu nonszalancji, rozrywki i czasami duzego komizmu. Jej gra z włoszką to czyste &quot;KURIOZUM&quot;. To był jej najsłabszy występ jaki widziałem w tym roku. Jezeli Kvitowa wygrała z belgijką to czemu Bartoli ma nie wygrac, jest w rytmie meczowym, bedzie jej zalezało mocno aby zlać słabo dysponowaną Kim - Niech Bartoli ją zleje !

mam pytanie, bo nie rozumiem :

Dodam, żeby grać go w bukach, które nie dają zwrotu za krecz.

Dla mnie to zagadka, chyba że coś przeoczyłem ? Jedna i druga jest zdrowa z tego co wiem.


---
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radwańska - Azarenka @ 1,62 ✅
Nie widzę tu wielkich szans dla Agnieszki, zwłaszcza przy tak mizernym serwisie jak wczoraj vs. Kirilenko. Wika gra bardzo dobrze, mocno, w swoim stylu, a Aga po prostu nie ma takich atutów. Slajsami i drop-shotami z Białorusinką też nie wygra, bo żeby ją &quot;zabiegać&quot; potrzeba dobrego serwisu. A tego po prostu nie ma. 0-2 też do łapania.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Andre - jeśli widzę tak grającą Clijsters, to podświadomie czuję, że coś jest z nią nie tak. Coś mi się wczoraj obiło o uszy, że jest niedysponowana. Ale teraz sam już nie wiem, czy to była jawa czy sen.
Sam zastanawiam się, czy nie najlepszą opcją na ten mecz jest zagranie Bartoli wygra 1 set. W Paryżu Clijsters obojętnie z kim grała, z każdym równo dostawała właśnie na początku spotkania.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Radwańska - Azarenka @ 1,62
Nie widzę tu wielkich szans dla Agnieszki, zwłaszcza przy tak mizernym serwisie jak wczoraj vs. Kirilenko. Wika gra bardzo dobrze, mocno, w swoim stylu, a Aga po prostu nie ma takich atutów. Slajsami i drop-shotami z Białorusinką też nie wygra, bo żeby ją &quot;zabiegać&quot; potrzeba dobrego serwisu. A tego po prostu nie ma. 0-2 też do łapania.
Ciężki mecz wybrałeś, tutaj żaden wynik mnie nie zdziwi. Ani Agnieszka Radwańska, ani tym bardziej Victoria Azarenka nie jest w najwyższej formie. Piszesz o tym, że Agnieszka nie ma dobrego serwisu -w ostatnich meczach faktycznie grała słabo przy swoim podaniu, ale czy Azarenka lepiej? Victoria ostatnio dostarcza rywalkom bardzo dużo szans na przełamanie, więc też nie ma najlepszego podania. Wczoraj Ula miała z tego, co pamiętam tylko 3 bp, ale za to trzy wykorzystała. A jak wiadomo Ulce trochę brakuje do czołówki światowej, więc gdyby Wiki byłaby taka mocna to, by nie dała się przełamać aż 3 razy na 3 szanse. Kurs na Azarenkę jest nieadekwatny do gry. Ten mecz może być dziwny, ja tutaj jestem najbardziej skłonny zagrać over 21 gemów, bo przeczuwam, że będzie to 3-setowe spotkanie.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Andre - jeśli widzę tak grającą Clijsters, to podświadomie czuję, że coś jest z nią nie tak. Coś mi się wczoraj obiło o uszy, że jest niedysponowana. Ale teraz sam już nie wiem, czy to była jawa czy sen.
Sam zastanawiam się, czy nie najlepszą opcją na ten mecz jest zagranie Bartoli wygra 1 set. W Paryżu Clijsters obojętnie z kim grała, z każdym równo dostawała właśnie na początku spotkania.
Kim mówiła po meczu z Errani że odczuwa ból w ramieniu i że chyba sie starzeje ;)
Moim zdaniem pomimo tego Kim powinna gładko ograć Bartoli,ale po takim kursie to już lepiej próbowac na francuzke ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
vs


Dinara Safina - Maria Sharapova (H2H 3-3)
Typ: Maria Sharapova @ 1.53 Bet365 ✅✅✅ 26 06

Mecz 2 Rosjanek w ktorym ja widze tylko jedna faworytke , jest nia Maria Sharapova. Maryska na kortach twardych czuje sie swietnie. W H2H jest 3-3 jednak 2 zwyciestwa Sharapovej zostaly odniesione na kortach twardych i to bardzo latwo , w 2005 roku 62 63 wlasnie w Indian Wells i w 2006r 62 64 w Los Angeles. Ostatni mecz Safina wygrala i bylo to w French Open w 2008 roku , wtedy jednak Dinara byla w formie i grala na wysokim poziomie. Obydwie maja takie mecze g dzie popelniaja mase podwojnych bledow jednak Safina robi ich znacznie wiecej. Wczoraj ze Stosur zrobila ich az 16 w 2 setowym meczu!! Maryska zagrala dobry mecz z Rezai gdzie ograla ja latwo 62 62 a bilans asow do podwojnych byl korzystny na +1 (Masha 6-5 a Safina ze Stosur 5-16). Patrzac na rezultaty w tym turnieju Safina wygrala 3 mecze po 2-0 jednak ja niewierze ze nagle powroci do czolowki i te wyniki nie zamydla mi oczu. Stawiam zdecydowanie na Maryche ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Granie po takim kursie na Marie to szaleństwo jak dla mnie. Maria sama powiedziała na konferencji prasowej, iż nie musiała nic robić, że to Rezai zrobiła za nią całą robotę wyrzucając wszytsko co się da. Rosjanka wcale nic wielkiego nie grała, tez dużo błędów. Safina wraca do formy, wczoraj masa podwójnych no ale wygrała mecz i należą się jej brawa, dzisiaj pewnie tylu błędów nie popełni jestem pewien, iż będzie to mecz na wyniszczenie. Pewnie 3 sety, duże zwroty akcji, masa błedów i wygrać może każdy po takim kursie warto atakować Safine.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Andre - jeśli widzę tak grającą Clijsters, to podświadomie czuję, że coś jest z nią nie tak. Coś mi się wczoraj obiło o uszy, że jest niedysponowana. Ale teraz sam już nie wiem, czy to była jawa czy sen.
Sam zastanawiam się, czy nie najlepszą opcją na ten mecz jest zagranie Bartoli wygra 1 set. W Paryżu Clijsters obojętnie z kim grała, z każdym równo dostawała właśnie na początku spotkania.

---


Dzięki za info, ja ostrze zęby na LIVE - kurcze nastawiam sie mocno na Bartoli, chyba że Kim się odczaruje, ale wątpie w nagły powrót formy, wydaje mi się ze Belgijka bardziej się poswięca swojej córeczce i mężusiowi niz granie na powaznie w tenisa, niektóre jej mecze w Australian Open były na włosku, potem dziwny mecz z Mattek Sands, przegrany dziwny 1 set z Niemką w 1 rundzie chyba w Paryżu, przegrana z Petrą w finale, no i ta &quot;kuriozalna&quot; forma i podejscie do meczu z Errani, zobaczymy po paru gemach co jest grane !


@ fajne zdjecie Andre w Twoim profilu, takich chwil sie nie zapomina (oglądałem to na zywca), ostatni mecz Andre z Benianinem Beckerem, ach to były czasy, pozdrawiam ! Andre@


---
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Po wygranym 1 secie, wyłączyłem kompa i poszedłem do kuchni - nic nie wskazywało na kontuzje Kim, czy coś w tym stylu, przychodze i krecz Kim - czy ktoś oglądał, co się jej stało ? Moze ktoś coś napisac jakies info jak to dalej wygladało. dzięki !

@ kurcze sledziłem z dużą atencją gre obu pań i tu taki numer , eh - po 1 secie się wycofałem z live, Kim grała dosyć dobrze... i wyglądała na zdrową jak ryba w wodzie, eh szkoda taki kursik był na Bartoli,



---
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Po wygranym 1 secie, wyłączyłem kompa i poszedłem do kuchni - nic nie wskazywało na kontuzje Kim, czy coś w tym stylu, przychodze i krecz Kim - czy ktoś oglądał, co się jej stało ? Moze ktoś coś napisac jakies info jak to dalej wygladało. dzięki !

@ kurcze sledziłem z dużą atencją gre obu pań i tu taki numer , eh - po 1 secie się wycofałem z live, Kim grała dosyć dobrze... i wyglądała na zdrową jak ryba w wodzie, eh szkoda taki kursik był na Bartoli,



---
Tak jak było wspomniane powyżej odezwał sie bark po Medicalu przy stanie 2*;1 dla Bartoli wznowiły gre po czym wygrała swoje podanie zrobiło sie 3;1 i podanie Kim stwierdziła że jednak nie da rady,i dobrze zrobiła nie pogorszyła swojej sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Ivanovic-Bartoli Typ Ivanovic 1.55 fajnie tutaj się prezentuję widać jest w sztosie chociaż poprzedzające turnieje były FATALNE . Bartoli solidna zawodniczka ale ma zamało atutów żeby wygrać to spotkanie wczoraj rozegrała przeciętne spotkanie z Kim zresztą 1 seta przegrała.Nie lubię obstawiać kobiecego tenisa ale raczej serbka jak jest w formie to potrafi pokonać każdą przeciwniczkę zresztą była numer 1 w rankingu WTA a Bartoli daleko zachodzi ale z lepszymi zawodniczkami zawodzi ma 27 lat jak w tym wieku nic nie osiągnęła powyżej 9 miejsca w 2007 roku to już nie osiągnie.Ciekawy jestem jak widzicie ten mecz komentarze mile widziane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom