>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 09-20.03.2011

Status
Zamknięty.
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
nie wiem jakim cudem kursy utrzymuja sie na Wickmayer a co wiecej jeszcze rosna !!?? przeciez to najwieksza perełka na dzisiaj bo niewykluczony jest krecz &quot;klopsa&quot; i dlatego lepiej grac ten mecz u bukow ktore krecz zaliczaja.
co do samego meczu. bartoli mnie irytuje zachowaniem, jakies podskoki, uderzenia w powietrzu miedzy pilkami, brzydki, gruby pulpet juz dawno powinien odpasc ale miala szczescie ze skreczowala Kim a potem grala z beznadziejna psychicznie ivanovic. Wickmayer w formie powinna rozjechac Bartoli 2-0 i taki jest moj typ
Świetny z Ciebie typer, skoro tenisistkę oceniasz po wyglądzie i zachowaniu na korcie - tym bardziej, że akurat podskoki, uderzenia w powietrzu to nic złego, wręcz przeciwnie - dzięki temu zachowuje koncentrację w czasie spotkania, w ten sposób się pobudza.
Maria Sharapova - Karolina Woźniacka
Ciekawy mecz. Spodziewałem się, że bukmacherzy wystawią tak niskie kursy na zwycięstwo Dunki i dalej uważam, że są one nieadekwatne do szans obu zawodniczek na wygraną. Maria Sharapova może ten mecz nawet wygrać, powoli wraca do formy, choć wiadomo, że to jeszcze nie szczyt jej możliwości. Karolina jest bardzo regularna z głębi kortu, popełnia niewiele błędów i to najgorsze będzie dla Rosjanki, która z samych podwójnych błędów serwisowych potrafi oddać kilka, a nawet kilkanaście punktów. Liczę jednak na to, że na tak prestiżowy mecz zmobilizuje się i pokaże swój najlepszy tenis. Wczoraj przeciwko Peng chwilami grała rewelacyjnie, tutaj trzeba będzie grać bardzo dobrze przez cały czas. Karolina wczoraj w meczu z Azarenką w pierwszym gemie musiała bronić kilka breakpointów, więc jest do przełamania. Niewykluczone zwycięstwo Woźniackiej, lecz nie zdziwię się jak wygra Sharapova. Nie wyobrażam sobie, by ten mecz szybko wygrała Karolina, stąd mój typ to over 20 gemów @ 1,85 betway
 
M 28

mitch

Użytkownik
Lionel21 - Chwilami Sharapova grala bardzo dobre wymiany, ale chwilami grala bardzo slabo. Caly 2 set to wygrana Peng dzieki bledom rosjanki.
Tak jak napisales - cala masa podwojnych bledow serwisowych...
Obawiam sie, ze Karolina wykorzysta to duzo lepiej niz Peng.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Mecz meczowi nierówny, najlepszy przykład Ana Ivanovic, która w spotkaniu z Jeleną Jankovic grała niewiarygodnie. Po prostu grała tak jakby była w TOP3, chwilami zagrania na miarę najlepszej tenisistki świata. Doskonale wiemy jak Jankovic świetnie gra w obronie, a Ivanovic dała jej ugrać tylko 6 gemów. Za to w kolejnym meczu z Bartoli grała bardzo nierówno - potrafiła przegrać swoje podanie bardzo łatwo, by zaraz potem przełamać do zera! Kobiety już takie są i trzeba się do tego przyzwyczaić. Tutaj wszystko się może zdarzyć. Sharapova grać potrafi i kto wie, czy jutro to nie będzie jej dzień. Linia na over gemowy ustawiona dość nisko i chyba warto skorzystać... ;)
 
callmeboss 7

callmeboss

Użytkownik
To co Wickmayer pokazała w dzisiejszym meczu to jakiś żart. Mam nadzieje ze Karolina odrobi to w finale. Bartoli grała konsekwentnie, ale nie pokazała nic ciekawego. Praktycznie każda piłka w której Wicki dochodzila do FH była przez nią wygrana, jednak nie była w stanie grać z BH co moim zdaniem było jednym z głównych czynników jej porażki.
 
babe 17

babe

Użytkownik
To co Wickmayer pokazała w dzisiejszym meczu to jakiś żart. Mam nadzieje ze Karolina odrobi to w finale. Bartoli grała konsekwentnie, ale nie pokazała nic ciekawego. Praktycznie każda piłka w której Wicki dochodzila do FH była przez nią wygrana, jednak nie była w stanie grać z BH co moim zdaniem było jednym z głównych czynników jej porażki.
Koleś to nie jest miejsce do lamentowania. Jak nie masz komu się wypłakać to pisz pamiętnik a nie śmieć na forum. Postawiłeś na Wiki, przegrałeś, pogódź się z tym a nie płaczesz. Nikt Ci nie kazał stawiać. Bartoli grała tak zawsze i możesz stawiać w każdym meczu przeciwko niej bo ona nie gra nic ciekawego. Wozniacka takim stylem doszła do nr 1.
 
callmeboss 7

callmeboss

Użytkownik
Koleś to nie jest miejsce do lamentowania. Jak nie masz komu się wypłakać to pisz pamiętnik a nie śmieć na forum. Postawiłeś na Wiki, przegrałeś, pogódź się z tym a nie płaczesz. Nikt Ci nie kazał stawiać. Bartoli grała tak zawsze i możesz stawiać w każdym meczu przeciwko niej bo ona nie gra nic ciekawego. Wozniacka takim stylem doszła do nr 1.
Ja nie lamentuje ani nie żalę się poprostu komentuje to co widziałem w ostatnich dwóch meczach Bartoli... Jeżeli uważasz, że dzielenie się spostrzeżeniami to zaśmiecanie forum to może nie powinieneś go poprostu czytać.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Caroline Wozniacki v Maria Sharapova
Ja widzę tutaj spore value na Marię, a fakt, że wszyscy wierzą w łatwe zwycięstwo &#39;karolajn&#39; tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba zaryzykować na Sharapovą. O stylach obu zawodniczek nie będę się rozpisywał, bo pewnie każdy przynajmniej raz w życiu miał okazję je widzieć w akcji. Ale więc przejdźmy do rzeczy. Maria Sharapova zagrała naprawdę beznadziejny mecz w poprzedniej rundzie z Chinką Shuai Peng, popełniła blisko 50 niewymuszonych błędów, co jest chyba jakimś rekordem ^^ Jednak mimo wszystko potrafiła zwyciężyć to spotkanie, co pokazuje jak wielki potencjał ma ta zawodniczka w ofensywie, a jeśli tylko ograniczy ilość błędów i zagra tak jak w spotkaniu z Safina czy Rezai kiedy to zdemolowała rywalki to może pokonać każdego. Powracając do jej wczorajszego meczu myślę, że taka wygrana niesamowicie wzmocniła ją psychicznie, bo nie sztuką jest wygrywać mecz gdy każda piłka wchodzi w kort i wszystko wychodzi idealnie, ale sztuką jest zwyciężać wbrew wszystkiemu, zwyciężać wtedy gdy mamy słabszy dzień, gdy nam nic nie wychodzi a piłki, które powinny być wygrywające lądują daleko w aucie, to naprawdę potrafi sfrustrować. Mimo tych wszystko przeciwności jakie Maria wczoraj spotkała to jednak potrafiła się otrząsnąć i wygrać mecz z groźną Chinką. Rosjanka wraca naprawdę do wielkiego tenisa co pokazuje w tym turnieju, każdemu zawodnikowi może zdarzyć się słabszy dzień w turnieju i ten dzień Rosjanka ma już za sobą, wierzę, że dzisiaj wyjdzie na kort i będzie prezentować taką grę jak chociażby z Safiną, a wtedy Wozniacka może nie mieć czego szukać na korcie. Co do Wozniackiej, to naprawdę imponuje ona formą w tym roku, jak do tej pory jej bilans to 20/3, ale wygrała tylko jeden turniej w Dubai, bo w pozostałych zawodziła w najważniejszych momentach, gdy wydawało się, że jest murowaną faworytką do zwycięstwa. Caroline nie lubi grać z tak ultra ofensywnie usposobionymi zawodniczkami jak Sharapova, bo nie im się czym przeciwstawić, co pokazuje ich wzajemny bilans 4-1 na korzyść Rosjanki. Świadczy o tym również niedawny pojedynek Dunki z Kleybanovą grającą podobny tenis do Marii, kiedy to lidera Światowego rankingu nie istniała na korcie w 1 secie. Obie są bardzo ambitne i zawzięte, jednak bardziej zdeterminowana i głodna zwycięstw wydaje się Sharapova, która po kontuzji ramienia tak naprawdę jeszcze nic wielkiego nie wygrała, a napewno stać ją na to. Wiadomo, że kobieca psychika, a szczególnie tenisistek jest jedną wielką zagadką, dlatego też na tym poziomie rozgrywek nie odważyłbym się zaryzykować na Wozniacką po kursie 1.30, ale kurs na Marię Sharapovą, który wynosi blisko 3.60 wydaje się lepszą opcją, bo jeśli Rosjanka zagra na swoim normalnym poziomie to napewno jest w stanie nawiązać wyrównaną walkę z Dunką, a nawet uważam, że stać ją na zwycięstwo.
Maria Sharapova @3.67 5/10 Pinnacle
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
WTA - DEBEL: Indian Wells (USA)
Mattek-Sands B./Shaughnessy - Mirza S./Vesnina E.
Typ: Under 22.5 gema
Kurs: 1.72
Buk: Bet365
Analiza:
Analiza na finał debla panów była więc trzeba też napisać dla pań, które rozegrają mecz około 23.50. W finale debla zmierzą się Amerykański debel Mattek/Shaughnessy i Indyjsko-Rosyjski Vesnina/Mirza. Moim zdaniem faworytkami są Amerykanki ale kurs na nie mnie nie zadowala i znalazłem typ na ponizej 22.5 gema a jeśli dojdzie do Mistrzowskiego tiebreaka będzie liczony jako 1 gem. Mirza i Vesnina grają ze sobą od nie dawna a jest to ich trzeci turniej razem w deblu dopiero. W Dubaiu odpadły w ćwierćfinale z Azarenka/Kirilenko 4-6 2-6 ( 18 gemów ). Po za tym w 1 rundzie wygrały z Bacsinsky/Beneseova 5-7 6-1 10-7 ( 20 gemów ) oraz w 1/8 finału z Dulgheru/Sfar 6-2 4-6 12-10 ( 19 gemów ). Drugi turniej to był w Doha i wygrały tam tylko 1 mecz z Martinez/Niculescu 6-1 6-3 ( 16 gemów ) a przegrały z Chan/Zheng 2-6 0-6 ( 14 gemów ). Jeśli chodzi o Indian Wells to są sensacją na początek wygrały z Czeszkami Hlavackova/Hradecka 6-4 6-1 - Under, 1/8 finału i inny debel Czeski wyeliminowany 6-2 6-3 - Under, w ćwiećfinale pokonały nsze zawodniczki Klaudie Jans i Rosolską 6-4 6-1 ( 17 gemów ) oraz w półfinale debel Radwańska/Hantuchova 6-0 6-4 ( 16 gemów ). A wiec jak widć żaden mecz nie był z overem 22.5 gemów. Sety w meczach tych zawodniczek były zazwyczaj wygrywane lub przegrywane wysoko. Moje faworytki indywidualnie to bardzo dobre deblistki. Razem grywały już turnieje. Tutaj w Indian Wells idą jak burza nie straciły nawet seta a ich rywalkami były Kleybanova/Yan, Kops Jones/Spears, Huber/Petrova orz wygrały po kreczu z deblem Azarenka/Kirilenko. Uważam że debel Amerykański jest lepszym deblem, rywalki mimo dobrego turnieju nie powinny im zagrozić w poprzednim turnieju odpadły z średnimi Chinkami które są zdecydowanie słabsze od dzisiejszych rywalek. Mecze Vesniny i Mirzy pokazują że nie są zbyt długie, do tego taki plus że Champions tiebreak liczony jest jako 1 gem wiec nawet przy 3 setach może wejść.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Wozniacki – Bartoli 2 5,15 (2/10) – 5dimes
Bartoli w tym etapie rozgrywek chyba nikt się nie spodziewał. Jednak ta dziewczyna jest bardzo ambitna, jej styl gry jest niewygodny dla większości rywalek i głównie dzięki temu ma szanse zmierzyć się z nr 1 o tytuł w Indian Wells.
Wozniacki to solidna „firma”, ale spokojnie do ogrania. Na pewno po kursie 5,15 warto spróbować. Niedawno grała finał ze Zvonareva, gdzie przegrała gładko w 2 setach. Finały rządzą się swoimi prawami!
Pamiętam, że w 2009 roku Bartoli wygrała swój ostatni turniej. Było to też w Ameryce, w finale grała jedną z sióstr Williams, kursy były podobne jak dziś, nikt nie dawał jej najmniejszych szans, a jednak on pokazała, że nie warto jej skreślać.
Francuzka jest w stanie zagrać jak równy z równym z Karoliną, myślę, że przy odrobinie szczęścia może ten finał wygrać.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Woźniacki-Bartoli DW : 2:0 @ 1.60
Jak dla mnie to kolejny tytuł dla Karoliny.Gra Bartoli powinna odpowiadać Woźniackiej,Francuzka jeśli nie skonczy dwóch,trzech pierwszych piłek nie jest już taka groźna,myśle że 80 % długich wymian bedzie wygrywac Carolina która jest jak skała i przebija wszystko na drugą stronę.Bartoli pokazała sie z niezłej strony w ostatnich meczach ale tak naprawde to rywalki zagrały conajmniej na średnim poziomie(Ivanovic,Wickmayer).Carolina wiadomo jedna z najlepszych defensorek w tourze,myśle że jak Bartoli nie uda sie pare razy skonczyc i bedzie przegrywała dłuższe wymiany to zirytuje się i później już powinna byc masa błędów z jej strony i szybkie dociągniecie do końca przez Dunke.Reasumując 24 turniej w karierze dla Karoliny ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Woźniacki vs Bartoli
Typ: 2
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 20-03-2011/19-00
Analiza:
Finał turnieju kobiet Indian Wells. Zmierzą się ze sobą jedynka światowego rankingu WTA Dunka polskiego pochodzenia Caroline Woźniacki, oraz zawodniczka z Francji rozstawiona w tym turnieju z numerem 15 Marion Bartoli. Faworytką bukmacherów zdaje się byc Caroline. Ale czy słusznie? Jest na pierwszym miejscu w rankingu, przez turniej przebrnęła prawie jak burza. Stracila zaledwie jednego seta w starciu z Alisą Kleybanovą w 1/8 finału. Jednego spotkania można, by rzec, że wogóle nie rozegrała. Zagrala jeydnie trzy gemy w cwiercfinałowym pojedynku z Azarenką. Biaorusinka wówczas skreczowała. W walce o półfinał przyszło jej grac z również dobrze spisującą się Marią Szarapową. Wygrala pewnie 2-0, oddając rywalce Caroline zaledwie trzy gemy, lecz jestem tego zdania, ze Maria sama przegrała ten mecz. &quot;Zabrakło mi cierpliwości i dokładności. A jak już trafiałam w kort, to Caroline wszystko odbijała&quot; - powiedziała Szarapowa. I nie ma co się dziwic, osiem podwójnych błędów serwisowych, oraz 41 niewymuszonych błędów . Dunka była zadowolona po tym spotkaniu, a oto co powiedziała: ,,&quot;Cieszę się bardzo ze zwycięstwa. Nie przypuszczałam, że mecz zakończy się takim wynikiem i stosunkowo szybko&quot; To by było na tyle wyników Woźniacki, a nie można zapominac również o bardzo dobrych wynikach Bartoli. Bartoli do finału dotarla bez większych problemów. Wygrywała pewnie, szybko, bez straty seta. W trakcie trwania turnieju miała jakieś problemy, ale już wszystko wróciła do porządku dziennego. W ostatnim meczu bardzo dobrze zagrała z Yaniną Wickamyer. Widac było, ze rządzi na korcie. Kiedyś już wspominałem, ze Bartoli jest jedną z niewielu tenisistek grających oburęczny forehand i backhand. Jest to bardzo przydatne. W ubiegłym roku w turnieju Indian Wells Woźniacki grała z Jankovic, przegrała to spotkanie. Dziś z pewnością będzie chciała się zrewanżowac, lecz nie można zapominac, ze Bartoli również będzie chciała odniesc sukces i wygrac tak prestiżowy turniej. Tym, którym brak odwagi polecam zagranie +1,5 seta na Bartoli. Kursy jeszcze powyżej 2. Jeszcze kilka słów o bezpośrednich meczach pomiędzy tami zawodniczkami. Takich spotkań było szesc. Woźniacki prowadzi 4-2. Podczas ostatniego meczu ponad miesiąc temu w Doha obie zawodniczki spotkały się w półfinale. Wówczas gładko zwyciężyło Woźniacki. Uważam, ze w obecnej formie Bartoli jest w stanie sprawic niespodziankę, wziasc rewanż i wygrac z wyżej notowaną rywalką-powodzenia
P.S Emocje gwarantowane od 19-00 w Eurosport
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wozniacki, C - Bartoli, Mario
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,60
Buk: Unibet
Stawka: 3/10
Obecność Bartoli w finale to ogromne zaskoczenie, no ale miała na pewno trochę szczęscia. Kontuzja Clijsters, była chora ale wygrała z Ivanovic, dobra drabinka itp. Praktycznie nie grała z żadną czołową tenisistą oprócz Kim. Dzisiaj już inna historia, musi zagrać z najlepszą zawodniczką w turze, która z duża łatwością ogrywa swoje rywali. Mało kiedy traci sety, w 1/2 zniszczyła Sharapovą, oddając jej dwa gemy. Bartoli i Maria grają bardzo podobnie, mocno, starają sie kończyć wymiane w 3 max 4 uderzeniach jak widać takie granie pasuje Dunce. Dzisiaj szybkie 2:0 i kolejny tytuł na koncie Karoliny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki - Bartoli
1
1.20 ✅ ufffffffff! (wczoraj wieczorem na który się załapałem) bet at home

Karolina wygra z pewnością, jestem pewien na 100%. A potem przerzucam się na live Nadala z Djoko.


---
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A nie martwi Was to jak slabo spisuje się Karolina w finałach? Rogers Cup to chyba najwiekszy turniej jaki wygrala, Dubaj i Tokio ok ale w duzych imprezach to Indian Wells przegrana, US Open przegrana albo ostatnio ze Zvonareva bez walki szybkie 0-2. Byc moze te finaly zaleza od jakosci rywalek bo przegrywala dwa razy z Kim ale juz z Jankovic i Vera powinna wygrac a to byly najczesciej mecze 2 setowe nawet bez tb. Tylko jeden mecz 3 setowka. Mnie martwi jej postawa w finalach bo widac, ze cos jest nie tak.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Wozniacki, C - Bartoli, Mario
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,60
Buk: Unibet
Stawka: 3/10

Obecność Bartoli w finale to ogromne zaskoczenie, no ale miała na pewno trochę szczęscia. Kontuzja Clijsters, była chora ale wygrała z Ivanovic, dobra drabinka itp. Praktycznie nie grała z żadną czołową tenisistą oprócz Kim. Dzisiaj już inna historia, musi zagrać z najlepszą zawodniczką w turze, która z duża łatwością ogrywa swoje rywali. Mało kiedy traci sety, w 1/2 zniszczyła Sharapovą, oddając jej dwa gemy. Bartoli i Maria grają bardzo podobnie, mocno, starają sie kończyć wymiane w 3 max 4 uderzeniach jak widać takie granie pasuje Dunce. Dzisiaj szybkie 2:0 i kolejny tytuł na koncie Karoliny.
&lt;szok&gt;

Doprawdy nie rozumiem, jak można porównać styl gry Francuzki i Rosjanki, a już nazwać go takim samym jest czymś niesamowitym.
Wozniacki powinna wygrać ten finał, ale 1.18 jest oczywiście kursem nieopłacalnym w żadnym wypadku.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
A nie martwi Was to jak slabo spisuje się Karolina w finałach? Rogers Cup to chyba najwiekszy turniej jaki wygrala, Dubaj i Tokio ok ale w duzych imprezach to Indian Wells przegrana, US Open przegrana albo ostatnio ze Zvonareva bez walki szybkie 0-2. Byc moze te finaly zaleza od jakosci rywalek bo przegrywala dwa razy z Kim ale juz z Jankovic i Vera powinna wygrac a to byly najczesciej mecze 2 setowe nawet bez tb. Tylko jeden mecz 3 setowka. Mnie martwi jej postawa w finalach bo widac, ze cos jest nie tak.

---


Z przyjętą Twoją tezą zgadzam się ale nie do końca. Fakt w finałach przegrywa ale z najlepszymi ! ale do nich z pewnością nie należy szanowana przeze mnie Bartoli. Bartoli w swojej drabince z początku turnieju w Indiam W. miała cieniary, potem trafiła na zawodniczki które nie do końca mają równo pod kopułą. Karolina wygląda na pewną swego, jest swieza. Jej tenis jest bardziej regularniejszy, dokładniejszy i poukładany na chwilę obecną. Tenis Bartoli to niezły serwis i mocne płaskie crosy. Na Karoline to nie wystarczy bo ona umie oddać tym samym i w końcu Bartoli bedzie musiała pogodzić się z przegraną. Jeszcze jeden argument na korzyść Karoliny to jej ostatni mecz z Bartoli którą zniszczyła, francuska pewnie o tym pamięta. Reasumując na chwilę obecną Karolina jest lepsza. Andre@
@ &quot;ostatnio ze Zvonareva bez walki szybkie 0-2&quot;
Nie zgadzam się takze z tym stwierdzeniem moja droga kolezanko, Karolina pomimo swoich wówczas 9 gier z rzedu wygranych walczyła ile miała siły w nogach, szczególnie w 2 secie grała jak o zycie, jednak Vera grała wtedy tenis życia - jej kąty, crosy itd tego dnia byłe odrobinę lepsze. U KAroliny wyszło zmęczenie i niesamowita forma rosjaniki a to się przełozyło na wygraną Very.

---
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
&lt;szok&gt;

Doprawdy nie rozumiem, jak można porównać styl gry Francuzki i Rosjanki, a już nazwać go takim samym jest czymś niesamowitym.
Wozniacki powinna wygrać ten finał, ale 1.18 jest oczywiście kursem nieopłacalnym w żadnym wypadku.
Podał dokładnie czemu tak uważam. Obie staraj się kończyć bardzo szybko wymiany 3,4 uderzenia max pozniej sa problemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom