>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Instanbul, 23-28.10.2012

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra - Victoria Azarenka
Kurs: 3,75 (WilliamHill)
Jak ktoś znajdzie wyższy, to niech się podzieli informacją.
Nieznane są jeszcze grupy, ale ja i tak to zamierzam zagrać, co uczynię już dzisiaj i później ewentualnie dołożę, jeśli kurs okaże się wyższy. Victoria Azarenka to królowa tego sezonu. Parę razy ktoś usiłował zabrać jej berło, ale na swojej ukochanej nawierzchni wymiatała. Jej największą &quot;klęską&quot; był przegrany finał US Open z S. Williams, w którym w decydującej partii z 5-3 zrobiło się 5-7. Sezon zakończony największą liczbą zwycięstw na przestrzeni całego sezonu, numer 1 w rankingu. Bilans 46/2 na hardzie (jednego kreczu i walkowera nie liczę). Jedyne przegrane: Miami - z Marion Bartoli w ćwierćfinale (bardzo do przewidzenia, Aza już była wykończona całą serią zwycięstw w poprzednich kilku turniejach) i właśnie wspomniany Nowy York z Sereną. Mączkę i trawę ośmielę się pominąć, bo to nie jest jej żywioł, tam nie jest aż tak mocna. Czas zakończyć ten rok triumfem w Stambule. Główną faworytką jest Williams, która od USO nie grała ani jednego meczu i myślę, że to może wyjść. Nikt inny jej zagrozić nie powinien. Liczę na komplet zwycięstw. Wchodzę w to grubo, ryzykownie wręcz, bo tak po prostu moim zdaniem będzie, jak zdrowie pozwoli.
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
GRUPA CZERWONA: Victoria Azarenka, Serena Williams, Angelique Kerber, Na Li.

GRUPA BIAŁA: Maria Sharapova, Agnieszka Radwańska, Petra Kvitova, Sara Errani.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Radwańska - P. Kvitova - 1 (2.20)✅
Bwin

Jutro zaczyna się mój ulubiony turniej i tak jak w ubiegłym roku postaram się wytypować najwięcej trafnych typów z tego turnieju. Agnieszka Radwańska trafiła do bardzo łatwej grupy jeżeli tak to można nazwać. Z całej stawki najniebezpieczniejsza powinna być M. Sharapova. W ubiegłym roku dominatorem była tutaj jutrzejsza rywalka Agnieszki - Pera Kvitova. Niestety wątpię aby Czeszka powtórzyła sukces ponieważ jej forma jest bardzo bardzo nierówna do tego nadal problemy z nadwagą pojawią się u zawodniczki oraz brak koncentracji. Czeszka miewa straszne zastoje podczas gry co czyni ją nieobliczalną. Ma prawdziwą petardę z forehandu, gra ryzykownie blisko krawędzi bocznych kortu, dobrze gra po przekątnych, i prezentuje typowo siłowy tenis. Słabą stroną Czeszki jest jednak technika i stabilność. Raczej na pewno nie zaszczyci nas technicznymi zagraniami ani dobrą grą pod siatką. Petra słabo się porusza po korcie. Agnieszka pomimo ze nie radzi sobie z takimi killerami jak Petra Kvtiova to tutaj widze większe szanse u Polki. Polka jest bardziej regularna. Samym przebijanem piłki powinna zyskać przewagę nad Czeszką która długich wymian nie wytrzyma i zacznie cudować różnymi zagraniami na krawędzi ryzyka. Jeżeli Petra będzie miała swój dzień - Agnieszka nie ma szans. Ale patrząc w kontekście całego sezonu Petry, poza paroma wyjątkami nie prezentowała się rewelacyjnie. Kurs na Polkę ponad 2 więc zdecydowanie atrakcyjny. Słabą Polki może się okazać niestety za słaby serwis, szczególnie podanie numer 2. Petra silnie returnuje i jeżeli no własnie będzie Czeszka trafiać często - w co wątpie Agnieszka będzie w tarapatach. Jednak w tym meczu wygrać powinna taktyka a nie siła. Siłą można dysponować jak się ma formę. Jak się nie trafia regularnie w kort to na nic się zda nawet Czeszce.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Hm, sam jestem w kropce. Ostatnio pisałem, o ostatnim swoim typie w tym roku...jednak trzeba się wyłmać i powalczyć z bukami.

Jak zobaczyłem kurs i przeciwniczke Agi na jutro to dostałem &quot;małego kopa&quot; aby postawić na Age, dlaczego:
Aga:
-będzie wypoczęta,
-jej styl defensywny i dokładność to remedium na Petre,
-nawierzchnia na którą narzeka Aga w/g mnie będzie małym atutem Agi, Petra lubi szybkie hardy, ten będzie wolny(tarka z niskim kozłem podobno...)
-liczę na przełamanie złej passy z Petrą, do 4 razy sztuka!
-Aga ma przebijać regularie i kąsać, a jak trzeba to zaatakować, czeszka nie lubi przebijać, nie lubi gry technicznej, ona &quot;gwałci wymiany i szuka zakończenia...&quot; i zamiata po liniach, będą błędy...
Petra:
-ostatnio nie zachwyca,
-liczę na jej przeciętny &quot;dzień&quot;, pewnie będzie grała na winersy, co się z tym wiąże: masa niewymuszonych błędów,
-oby serwis jej nie siedział, bo jest bardzo grozny...
-zeby ograć Age musiała by grać perfekcyjnie i bez błędów, jestem przekonany że tak nie będzie, Petra nie jest tą samą &quot;formą&quot; co rok temu...jest do ogrania!!!

Dokłądność i regularność kontra strzały i agresja...55 do 45 dla Agi.



Aga 2.15✅


@Jestem mocno nastawiony na wygraną Iski, gdyby przgrała w co nie wierzę, będą mocno rozczarowany i zawiedzony...ten sezon naprawdę nalezy do Iski, czeszka straciła impet...

@ ok, rzeczywistość zaczarowałem, zobaczymy jak będzie, oby nie tak że czeszka zagra mecz życia a Agnieszka bez walki odda mecz...i z fochem sobie pójdzie...oby NIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: ✅ 6/3 6/2
Jak dla mnie jest to gigantycznie dobry typ. Spotkały się podczas Masters Cup rok temu i Czeszka wygrała 7-6 6-3, mimo że tam (sorry, jak coś kręcę) Aga prowadziła 4-0 w pierwszym secie. Dla Petry był to mecz o pietruszkę, bo awans miała już zapewniony, ale chciała się zachować fair wobec Zvonarovej, więc zagrała na &#39;normalnych&#39; obrotach, raczej nie odpuszczała. Jednak tamta Kvitova, a obecna, to niebo i ziemia albo trafniej byłoby powiedzieć - skuteczna gra, a kupa na korcie (sorry fani Petry, chciałem ostrzej, ale cenzura zabrania). Tamten sezon był rokiem Kvitovej, którego już nie powtórzy. Forma, duża dokładność jak na jej styl gry, który jest tough tylko jak wszystko (większość) wychodzi. Jest od tamtej dyspozycji bardzo daleka, co podkreślają jej ostatnie rezultaty, tak tragiczne jak przegrana z Bartoli podczas US Open (trzeci set - beznadzieja), z Martic w Tokio i na deser z Suarez Navarro w Pekinie. Agnieszka w stolicy Japonii grała naprawdę bardzo fajnie, regularnie, z pomysłem. Pechowo przegrała finał, ale wybaczalnie. Czeka nas festiwal błędów ze strony czeskiej i spora cierpliwość ze strony Isi, która powinna przynieść owocny efekt. Gram grubo i jakoś nie boję się ani trochę. Nie ten czas, żeby Petra była w stanie to wygrać. Musiałaby zagrać zbyt solidnie, a nie sądzę, by ją było na to stać w tej chwili. Ktoś mi wytłumaczy wciąż rosnący kurs na faworytkę?

Serena Williams - Angelique Kerber
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 2,90
Wynik: ⛔ 6/4 6/1
Serena nie grała od US Open (1,5 miesiąca przerwy), a więc pierwszy mecz nie powinien należeć do łatwych. W finale popełniła ok. 50 UE, więc nie jest w sztosowej formie. Zawsze powtarzam, że tylko na trawie może być nie do pokonania, wszędzie indziej jak najbardziej jest. Do tego ta hala należy do wolnych, a więc nie będzie jej sprzyjać. W tym turnieju ogólnie często są nieprzewidywane rozstrzygnięcia z przeróżnych powodów. Kerber ma dobry sezon i spróbuje namieszać. Zawiodła mnie w Pekinie z Sharapovą, to może teraz pokaże pazur i spróbuje ugrać (przynajmniej) seta.

P.S.
Wstrzymałem się ze stawianiem na Azarenkę win całego turnieju, ponieważ kurs 3,75 był średnio zadowalający, żeby go grać grubo, a po wylosowaniu grup, ku mojemu zdziwieniu, jeszcze spadł (najpierw do 3,25 a potem do 3,00 w WilliamHill, a w innych bukach, gdy wcześniej było w wielu 3,50 teraz jest max 3,30). Wciąż uważam, że wygra, ale poczekam na lepszy kurs, chociażby w którymś z meczy, jak np. z Williams przegra pierwszego seta to zaatakuje ostro drugiego czy coś, albo dopiero w finale, bo pewnie też będzie spoko. Najwyżej. W każdym razie przeczuwam, że dorwę kurs lepszy, podobny, albo niedużo mniejszy i mniej ryzykowny w którymś momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Z rosnącą liczbą postów coraz bardziej nie mogę wierzyć w to co czytam. Granie &quot;grubo&quot; na Agnieszkę to totalne nieporozumienie. Po czym uważacie, że Kvitova ma obecnie kiepską formę i gorszy sezon? Wygrała przecież turniej w Motrealu, New Haven, USO również dobrze jej poszedł w końcu nie odpadła z byle kim. Widocznie turnieje w Azji nie są jej ulubionymi w przeciewieństwie do Agnieszki ,która broniła tytułów w Tokio i Beijing(jak wiemy nie obroniła żadnego). Radwańska to już nie jest obecnie ta zawodniczka która nawiązywała równą walkę z Sereną Williams podczas pamiętnego spotkania na Wimbledonie.
Grały ze sobą już 3 razy i trzy razy wygrywała Kvitova. WTA tour final na raz drugi jest rozgrywany w Istambule. Kvitova rok temu nie przegrała tutaj ani jednego meczu w efekcie czego wygrała cały turniej oddajac tylko 2 sety!- Stosur i Azarence. Czy jutro Petra przegra swój pierwszy mecz w Istambule ? Szczerze w to wątpię i granie &quot;grubo&quot; na Polkę w moim odczuciu wydaje się śmieszne.
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Mam wrażenie, że formę Kvitovej oceniacie za bardzo na podstawie dwóch ostatnich turniejów. Porażka z Martic i Suarez Navarro może nie nastrajają pozytywnie, ale to tylko 2 mecze. Pomiędzy tymi meczami była łatwa wygrana z Hantuchovą. A wcześniej Kvitova prezentował się co najmniej dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze. Porażka z Bartoli w US Open na pewno jakaś wielką katastrofą nie jest, choć 3 set słaby, ale wcześniej wygrany turniej w New Heaven, półfinał w Cinncinati i porażka z Kerber, wygrana w Montrealu 2x ćwierćfinał Wimbledonu i Igrzysk. To są świetne wyniki. W zeszłym roku też jej w Azji nie poszło, a potem wygrała turniej w Linzu, a potem Masters. Także ocenienie tego, że Kvitova jest w słabszej dyspozycji na podstawie 2 meczy, jest według mnie sporym błędem. Z drugiej strony pisanie o jakiejś dobrej formie Radwańskiej jest przesadą w drugą stronę. Czym was tak Agnieszka zachwyciła? Łomotem od Na Li, żenującym występem z najgorszą tenisistką świata Dominguez-Lino, porażką z Vinci na US Open, a może 2 zwycięstwami w bardzo marnym stylu z Jankovic. Nie równa gra, nie równa gra i jeszcze raz bardzo nie równa gra u Polki. H2H 3:0 na korzyść Czeszki. Perta broni tytułu i punktów z przed roku co jest dodatkową motywacją do dobrego występu. Także mimo, że jest kilka niewiadomych i kursy mogą się wam podobać to dla mnie bez wątpienia faworytką w tym spotkaniu jest Kvitova, to od niej będzie tu najwięcej zależeć i powinna stanąć na wysokości zadania.
// o widzę, że abraxas mnie trochę uprzedził ????
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Nie odnosząc się na razie do stwierdzenia kto jest faworytką, odniosę się tylko do Kvitovej. Należy zauważyć, że Petra co roku od US Open jest mało aktywna. Jedynie turniej w Linzu bardzo lubi i tam nieźle pogrywa i dziwne, że w tym roku ominęła ten turniej. Pamiętamy chyba wszyscy , że rok temu właśnie z Linzu przyjechała ze świetną formą i wygrała Masters. Wydaje mi się, że szykowała się porządnie do Mastersa i chyba dlatego ominęła. Swoją drogą, tylko 4 mecze w tym roku w hali też nie powalają ale nie ukrywajmy, że ona na hali jest maszyną. Tutaj jedyna szansa Agi w tym, że kort jest trochę wolniejszy i musi kondycyjnie ją ograć bo warunki tam ciężkie są przy dużej publice. Jak Petra będzie psuła to Aga wygra, ale ja powiem tak - Aga tego meczu sama nie wygra, jedynie Petra sama go może przegrać a jest to możliwe.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Petra Kvitova @1,58 [Pinnek] ⛔ 3/6 2/6
Na tej hali ja Agnieszki nie widzę. Przecież nawierzchnia jest jedną z najwolniejszych (jak nie najwolniejszą).
Dzisiaj Eurosport puścił powtórkę finału sprzed roku. Siła, kątowe mocne granie a i tak trzeba było się konkretnie namęczyć aby wygrać punkt.
Agnieszka jest najbardziej finezyjną tenisistką wg mnie z Waszego topu teraz. Ale takie coś może się sprawdzać na m.in. dosyć szybkim hardzie.
Ja podtrzymuje to co napisałem w HP - tutaj nawet Serena nie będzie aż tak bombardować rywalek, ze względu na specyfikę nawierzchni.
Andre wypisał już wszystko. Kvitova to potężna siła, szukanie wielu wygrywających. Świetny return, dużo mocniejszy serw od naszej.
Podanie Radwańskiej na żadnej nawierzchni nie jest zbyt groźne, tutaj tym bardziej.
Jedynie wszystko burzy to, że jeśli nie będzie miała swojego dnia to nawet te lekkie zagrania na tej nawierzchni Polki mogą ją wyprowadzić w pole.
Jednak - skoro Ty liczysz na słabszy mecz Czeszki, to ja mam prawo oczekiwać odwrotnie.
Jest to waleczna dziewczyna (no ten sezon marny, dodatkowo co jakiś czas wtopy które ją ośmieszały) - ale mam nadzieje ze tutaj przypomni sobie wyczyn i wielką grę sprzed roku. Nie bez powodu jest faworytką.
H2H chyba nie ma co podawać. Polka się sporo zmieniła od ostatniego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Atuty Kvitovej są oczywiste. Ich przewaga nad mocnymi stronami Radwańskiej też. Jeżeli Czeszka wykorzysta to co posiada, odprawi Isię, tak jak ostatnio Li Na. Tyle tylko, że Kvitova jest nieprzewidywalna i w dodatku ostatni mecz zagrała miesiąc temu. Poza tym nie przypominam sobie kiedy zagrała cały mecz na równym, wysokim poziomie. Nie spodziewałbym się też, że jutro wyjdzie na kort i będzie wszystko trafiać. Radwańska gwarantuje pewien poziom i regularność, która na pewno przyniesie dużo punktów. Dlatego handicap setowy, wydaję mi się, jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
A. Radwanska (+1.5 Sets) @ 1.625 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Wygra - Victoria Azarenka
Kurs: 3,75 (WilliamHill)
Jak ktoś znajdzie wyższy, to niech się podzieli informacją.
Nieznane są jeszcze grupy, ale ja i tak to zamierzam zagrać, co uczynię już dzisiaj i później ewentualnie dołożę, jeśli kurs okaże się wyższy. Victoria Azarenka to królowa tego sezonu. Parę razy ktoś usiłował zabrać jej berło, ale na swojej ukochanej nawierzchni wymiatała. Jej największą &quot;klęską&quot; był przegrany finał US Open z S. Williams, w którym w decydującej partii z 5-3 zrobiło się 5-7. Sezon zakończony największą liczbą zwycięstw na przestrzeni całego sezonu, numer 1 w rankingu. Bilans 46/2 na hardzie (jednego kreczu i walkowera nie liczę). Jedyne przegrane: Miami - z Marion Bartoli w ćwierćfinale (bardzo do przewidzenia, Aza już była wykończona całą serią zwycięstw w poprzednich kilku turniejach) i właśnie wspomniany Nowy York z Sereną. Mączkę i trawę ośmielę się pominąć, bo to nie jest jej żywioł, tam nie jest aż tak mocna. Czas zakończyć ten rok triumfem w Stambule. Główną faworytką jest Williams, która od USO nie grała ani jednego meczu i myślę, że to może wyjść. Nikt inny jej zagrozić nie powinien. Liczę na komplet zwycięstw. Wchodzę w to grubo, ryzykownie wręcz, bo tak po prostu moim zdaniem będzie, jak zdrowie pozwoli.
Azarenka królową tego sezonu? Wolne żarty. Od połowy sezonu wszystkie najważniejsze turnieje padły łupem jednej zawodniczki. I wcale nie jest nią Białorusinka. Co więcej na 4 mecze w tym roku Azarenka ugrała z tą przeciwniczką jednego seta. Nie ma co, prawdziwa królowa ???? Jeśli chodzi o sam turniej to jest wiele znaków zapytania. Najmocniejsza wiadomo jest Williams i jeśli tylko jest dobrze przygotowana to powinna zgarnąć pucharek. Tyle tylko, że jej forma jest sporą niewiadomą, niemniej jednak obok Azarenki powinna do 1/2 awansować (chociaż Na Li bym nie lekceważył). Z drugiej grupy jak dla mnie Sharapova i jednak Kvitova, która pod dachem czuje się świetnie. Aga na tym korcie ze swoim stylem to będzie miała naprawdę ciężko i pomimo słabiutkiej formy Czeszki nie polecam zbytnio napalać się jutro na win Polki. Obym się mylił w tej kwestii;)
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Co ta Kvitova je (żeby nie powiedzieć &quot;żre&quot;), że uprawiając sport na poziomie szczytów zawodowstwa ma tak zapuszczone brzuszysko??? Chyba knedle ze słoniną popija piwem...
Przez miesiąc nie pokazywała się na kortach, niby lecząc jakieś żołądkowe przypadłości azjatyckiego pochodzenia - czy wykorzystała ten czas na odchudzanie? Otóż NIE.
Patrzę na aktualne zdjęcia z Istambułu, gdzie ósemka tenisistek pozuje po holiłudzku. Kvitova nadal ma oponę jak stary piwosz! Na wszystkich zdjęciach - jako jedyna - zawsze staje bokiem, maskuje flaka podpieraniem boczków, wciąga bebech na bezdechu.
Będzie do ogrania w 3 setach, jeżeli Radwańska (której nie znoszę) wyciśnie z niej wannę potu w pierwszym secie skrótami, lobami, kątami.
Radwańska - Kvitova
typ: over 21,5 gema ⛔
kurs: 1.80
buk: bwin
Radwańska - Kvitova
typ: 2-1 w setach ⛔
kurs: 4.75
buk: bwin
2-0. Sądziłem, że Kvitova zdoła z tym swoim sadłem wygrać pierwszego seta, a dopiero potem zejdzie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Kierpcuch jesli tak juz jedziesz po Kvitovej czemu ryzykujesz i dajesz 3 sety? Aga rownie dobrze moze wygrac 2:0 i cale Twoje wypociny szlag trafi.
Pierwsza runda jest zawsze dosc loteryjna, tenisistki nie sa jeszcze zaprzyjaznione z nawierzchnia, w tym meczu szczerze mowiac kazdy wynik jest dla mnie mozliwy.
no bet
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Pierwsza runda jest zawsze dosc loteryjna, tenisistki nie sa jeszcze zaprzyjaznione z nawierzchnia, w tym meczu szczerze mowiac kazdy wynik jest dla mnie mozliwy.

no bet
Zgadzam się z tym w 100%. Obie są nieprzewidywalne i na tyle niestabilne ze równie dobrze może być szybkie 2-0 dla Radwanskiej jak i długi mecz który wygra Kwitowa. Oglądam dużo meczy Agi i najbardziej co mnie w niej denerwuje to brak chęci walki gdy jej nie idzie. Ona nie ma takiego zacięcia i chęci walki jak np. Azarenka, po której widać że jak gra to tak jakby chciała rozerwać, zniszczyć, zdeptać z kortem swoja rywalkę. Jak Iśce nie idzie to ma już ta swoja skwaszona minę i wiadomo że już nic z tego nie będzie. Dla mnie ten mecz to no bet, a wszystkie analizy i próby przewidzenia wyniku to jak dla mnie wróżenie z fusów.
Pozdrawiam
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jak williams jest królową tego sezonu jak to Azarenka jest liderką obu rankingów i jeśli chodzi o punkty wta champion to williams jest trzecia. Gdyby grała w tylu turniejach co Wika czy Maria to może była by wyżej może niżej ale ona jest po prostu stara i powinna zakończyć kariere. Wybierała w tym roku turnieje jak jej się chciało a finał us open gdyby nie drżąca ręka Wiki przy 5:4 skończyłby się inaczej
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jak williams jest królową tego sezonu jak to Azarenka jest liderką obu rankingów i jeśli chodzi o punkty wta champion to williams jest trzecia. Gdyby grała w tylu turniejach co Wika czy Maria to może była by wyżej może niżej ale ona jest po prostu stara i powinna zakończyć kariere. Wybierała w tym roku turnieje jak jej się chciało a finał us open gdyby nie drżąca ręka Wiki przy 5:4 skończyłby się inaczej
Tamten sezon na pozycji numer 1 rankingu kończyła Wozniacki ???? . Teraz sytuacja jest oczywiście inna, Azarenka jest liderką zasłużenie, grała najrówniej i nie tylko w mniejszych turniejach odnosiła sukcesy. Ale nazywanie jej królową tego sezonu? Grała z Sereną tak jak pisałem 4 razy, dwa z tych meczy to były prawdziwe łomoty dla Białorusinki, trzeci na Wimbledonie to także 0-2 tyle że po walce i dopiero na Us Open Viktoria zagroziła Amerykance na poważnie, będąc o gema od wygrania meczu. Dwa szlemy, do tego dwa złota na Olimpiadzie gdzie po drodze do tytułu w singlu ośmieszyła wręcz swoje główne rywalki ( Sharapovą i właśnie Azarenkę), to wszystko zdecydowanie przemawia za Williams. Co ciekawe zawodniczki zdają się mieć podobne zdanie, cytat z oficjalnej strony turnieju: The elite eight were all asked who is the player of the year - most of them named Serena Williams.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kolega chyba nie odróżnia nawierzchni twardej od trawiastej. Jedno z tych czterech spotkań było na hardzie i wynik znasz. Aza nie mogła zejść ze spuszczoną głową, bo jak wszystkie inne tenisistki ugrywały Amerykance po parę gemów, ta w finale chapnęła seta 6-2 i w trzecim miała 5-3, czego nie wykorzystała (a powinna wygrać dużo szybciej, ponownie z 6-2 albo nawet 6-1 tylko czegoś zabrakło). Na trawie Williams była, jest i będzie najlepsza, więc to nie dyskwalifikuje Victorii z pozycji &#39;the best of the year&#39; patrząc na całokształt. Wspomnisz moje słowa po tym turnieju, pod warunkiem, że będziesz w stanie zrozumieć kilka dla mnie logicznych pojęć w tenisie, bo na razie jesteś dla mnie noobem. Chociaż nawet jak nie wyjdzie z grupy, to ten rok już jest jej.
Popatrz na to z kim przegrywały w tym roku na betonie. Azarenka - z Bartoli i Williams, co przy 46 zwycięstwach (tylko na tej nawierzchni) robi ogromne wrażenie. Williams natomiast przegrywała z Makarovą, Wozniacki i Kerber, przy ubogim kalendarzu. Warto odnotować fatalny występ na Roland Garros, gdzie zaliczyła klęskę w 1 rundzie z Razzano. Aza wpadki tego pokroju nie miała ani razu, nawet się do tego w żadnym stopniu nie zbliżyła, nigdzie. Życzmy sobie więcej tak równych tenisistek, bo to coś niezwykle rzadkiego.
Btw, coraz bardziej ciekawy jestem dzisiejszej gry Kvitovej i po przespaniu się z solidną stawką na Agnieszkę, nie straciłem ani trochę wiary w 2-0 dla Polki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Kolega wyżej ma absolutną rację. Wiktoria nie potykała się w tym roku w ogóle. Serena gdyby zagrała parę turniejów więcej pewnie by miała jeszcze gorszy bilans. Dzisiaj wszystko nam zweryfikuje Kerber. Uważam jednak że na finał w tym turnieju jak najbardziej zasłużyła Wika i Maria.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom