>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Instanbul, 23-28.10.2012

Status
Zamknięty.
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
To jak nie rozumiesz tzn ze jestes malo rozumny. Przeciez Errani ze Stosur zagrala tragicznie, tylko przebijanki a to ze Stosur to kretynka i &quot;cepiara&quot; jak moznaby powiedziec gdyby to byl boks to sie Wloszce udalo. Radwanska jest akurat cierpliwa i jesli obie zagraja na przebijanki to skonczy sie jak ostatnio czyli pogromem Sary.
Isia -5,5 1,90 expekt
Z tego co widzę to dla Ciebie wszyscy są mało rozumni, są kretynami i cepami... Pozostawię to bez komentarza..
Co do meczu... Gdyby było tak jak mówisz to Errani już z Szarapawą powinna dostać tęgie baty, ale pewnie wtedy Maria tez zagrała tragicznie.. Errani dzisiaj na pewno powalczy, i dla mnie nie stoi na straconej pozycji, bo niby w czym Iśka jest od niej lepsza.? Jest regularniejsza? Szczerze wątpię, przebijanie na drugą stronę to nie wszystko...

Li 3,90 expekt ( tam gdzie krecz=wygrana)
Li +1,5 2,10 expekt

Jakos Wika mnie nie przekonuje, wyczerpujacy mecz z Kerberem i jeszcze dzis bedzie odczuwala jego skutki. Z Serena bez szans mimo 4-6 4-6 ale to jeszcze gorzej dla niej bo procz kasy i prestizu ten mecz byl malo wazny a jej porazka raczej pewna. Dzisiaj bedzie ciezko a ze Azarenka psychicznie wymieka i nie umie opanowac sie to w przypadku porazki chetnie zejdzie ofochana z kortu.
Wiekszych głupot już dawno nie przeczytałem. Azarenka wymięka psychicznie.? Zejdzie z kortu ofochana.? Człowieku ona do każdego meczu podchodzi na maksa, nie odpuszcza żadnego turnieju w którym startuje. Od USO wygrała bodajrze 13 spotkań nie tracąc seta, niszcząc przeciwniczki po 6-0 6-1 6-2. Z Kerberowa (grająca chyba życiówkę) broniła piłek meczowych, a Ty piszesz że ona wymięka i skreczuje w meczu który może dać jej awans do SP. Brak słów...
V. Azarenka - N. Li
Typ: V. Azarenka 1.29 PinnacleSports ✅
Typ: V. Azarenka 2-0 1,76 PinnacleSports ✅
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
MARIA SHARAPOVA - SAMANTHA STOSUR ⛔
Handicap na sety ( 0 : 1.5 ) 2 2.10
betsafe
kolejny dzien zmagan i kolejna szansa na bardzo ciekawe pojedynki, dzisiaj gram na Samanthe, ze ugra seta. Sytuacja bardzo podobna do wczorajszej, mimo jednodniowego odpoczynku, mysle, ze Maria bedzie miala jeszcze w miesniach mecz z Agnieszka (przypomnijmy, ze skonczyl sie on po 2 w nocy), do tego ma juz awans. Fakt, gra o pierwsze miejsce w grupie i w rankingu, ale nie wydaje mi sie, zeby to wystarczylo, by ponownie chciala wypruwac z siebie ostatnie sily podczas meczu. Samantha z Maria grac potrafi, ostatni mecz wygrala z nia 2:0 przedostatni przegrala 2:1 do tego jest to jej drugi mecz w turnieju, czyli praktycznie najawzniejszy w tej fazie. Sporo bedzie zalezalo od pierwszych podan, mysle, ze Maria bedzie chciala dzisiejszy mecz szybko skonczyc, Jesli poczatek bedzie wyrownany szanse Australijki beda rosly.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Radwańska - P. Kvitova - 1 (2.20)✅
S. Williams - A. Kerber 2:0 (1,44)✅
V. Azarenka - A. Kerber 2:0 (1,40)⛔
S. Williams - Na Li - over 18,5 gemów (1,72)✅
V. Azarenka - S. Williams - 1 (2,50)⛔
A. Kerber - Na Li - 2 (1.57)✅
S. Stosur - S. Errani - 1 (1,44)⛔
---------------------------------------------------------------------
V. Azarenka - Na Li - 2 (4.00)⛔
bet365

Ciężko przejść obok takiego kursu obojętnie. Victoria gra o wszystko podobnie jak Na Li. Teraz pytanie jedno, na ile jest w stanie Białorusinka powalczyć trzeci dzień z rzędu. Wczoraj nie wyglądała dobrze po przedwczorajszej batalii z A. Kerber. Trzeba jednak podkreślić dobrą grę S. Williams. Na Li jest ambitna i waleczna i na chwile obecną gra lepiej niż A. Kerber. Więc V. Azarenka będzie miała poważny problem. Osobiście uważam że dojdzie do sensacji i numer jeden wyleci z fazy grupowej i to tylko przez fatalne losowanie, które spowodowało że Victoria musiała grać dzień po dniu z wielkimi rywalkami. Na Li pokonała. Kerber również wykorzystując zmęczenie Niemki. Azarenka dzisiaj będzie podwójnie zmęczona. Nie wiem czy nawet Agnieszka Radwańska nie pokonałby w tej chwili Białorusinki której serwis wczoraj w ogóle już momentami nie istniał. Jednak zupełnie nie zgodzę się z tym że Victoria puści focha lub się obrazi, ona zawsze walczy.

by scotratez​
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
&quot;To mój rekord długości gry. Będzie ciężko znów wyjść na kort&quot;

Serena 1.10

Stawka: 1000 pln
Wygrana: 100pln✅

&quot;Moja mowa bedzie krótka&quot;, jak mawiał pewien bohater z polskiego serialu: Agnieszka po dwóch &quot;maratonach&quot; ledwo zipie. Po pierwszym meczu siedziała kwadrans w lodzie, nie wiem co było po drugim? Najlepsza kompozycja środków rehebilitacyjnych zapewne jej nie pomoże. Na kort wyjdzie ale po paru gemach nogi zrobią się jej jak z waty...siła i pewność Sereny spotęgują u Polki pewnie poczucie braku wiary w zwycięstwo. Agnieszka z roku na rok robi milowe kroki poprawiając swoją pozycje tenisową na swiecie. Pare lat temu grała z rezerwy, potem odpadała w grupie, teraz półfinał, za rok kto wie może finał?
Mecz z Maszą przejdzie mi do pamięci, najlepszy mecz w karierze polki...
Ja odliczam godziny i dopisuje do konta 100 pln, gdyby Serena skreczowała mam zwrot, musi wygrać w co na luzie wierzę, bez żadnych nerwów...a dla Iski słowa szacunku i atencji, naprawdę mamy sportowca o którym mówi cały swiat tenisowy!!!

Na zakończenie słowa Wilandera wypowiadane przed meczem są jak miód...kto chce pograć u buka, niech posłucha co szwed ma do powiedzenia, fachowiec do bólu!!!, a Barbara, która przepytuje gości, eh...:razz:

Konkludując: to przychodzi mi na myś biblijny pojedynek Goliata z Dawidem. Goliad oprócz tego, że jest dużym osiłkiem to gra fantastyczny tenis, jest bardzo inteligentny w dodatku, a Dawidek to krucha słowiańska istotka z cudownym repertuarem zagrań, jednak jest mocno poobijany fizycznie...nawet ambicja nie pomoże...


miłego dnia,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 4,18 (Pinnacle)
Wynik: ⛔ 6/2 6/1
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 1,86
Wynik: ⛔
No to tak. Agnieszka zagrała dobry mecz z Kvitovą, świetny z Sharapovą (mimo przegranej) i do końca nie wiem jaki z Errani, ponieważ oglądałem tylko pierwszego seta i początek drugiego, do tego czasu grała dość słabo, jakby lekceważąc rywalkę, ale też Włoszka postawiła bardzo trudne warunki - z 25 winnerów miała w 1 secie, jeszcze takiej statystyki u niej nigdy nie widziałem, a w tym roku (notabene najlepszym w jej karierze) widziałem mnóstwo jej spotkań, przyjęła najwyraźniej dobrą taktykę, ale ostatecznie i tak nie dała rady. Od zawsze wiadomo, że Aga ma problemy właśnie z tenisistkami, które nie przebijają sobie z nią piłek w nieskończoność, bo to walka z ogniem i w końcu robią błąd albo nadzieją się na skrót czy jakiegoś loba, a tylko tymi preferującymi ofensywny styl gry, zdecydowanie. Z pozostałymi, niedysponującymi potężną bronią, raczej sobie radzi w większości. Dzisiaj zagra z Williams. Według wszystkich zdecydowaną faworytką tego turnieju (oprócz mnie), ale czy Amerykanka gra naprawdę tak dobrze? Moim zdaniem Azarenka mogła ją pokonać zarówno na USO, tutaj na meczu grupowym i wciąż głośno liczę, że zrobi to w finale (jeśli nie przegra z Isią, he he he). Serena na hardzie popełnia sporo błędów, widać to w tym turnieju i w wyżej wspomnianym finale miała ok. 50 UE. Jej wygrane wcale nie były w Stambule takie gładkie. 6-4 6-1 z Kerber (w pierwszym secie późno nastąpiło decydujące przełamanie), 7-6 6-3 z Li (również niemałe problemy w opening secie) i 6-4 6-4 z Azarenką (mimo 0-3* w drugiej partii). Czasami przełamuje samymi returnami, a czasami ma takie przestoje, że naprawdę to nie wygląda aż tak dobrze, na jaką ją ludzie kreują. Nie odmawiam jej umiejętności i triumfów, ale Serena na trawie &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Serena na betonie, w tym wieku w szczególności tę różnicę widać. To, że robi dużo błędów, a całym wachlarzem innych zagrań i tak wygrywa, to inna sprawa, ale aż takich zachwytów nie podzielam. Co innego na grassie, gdzie jak zaznaczałem kiedyś, jest wybitnie mocna. Mimo to pamiętamy finał Wimbledonu i jeden z lepszych meczów Iśki w tym roku i w ogóle w karierze, urwała seta, co uważam za wielki sukces. Skoro tam była w stanie, to i może dzisiaj nas zaskoczy. Oczywiście martwię się jej zmęczeniem po dwóch ponad 3-godzinnych bojach, od wczoraj wieczór nie miała wiele czasu na odpoczynek, ale tyle sił by dać z siebie wszystko, w prawdopodobnie ostatnim meczu w tym roku, powinna z siebie wydusić. Dała mi zarobić sporo, więc znajdę jakieś zaskórniaki, by jej dzisiaj poświęcić kilka groszy. Jej = handicapom, chociaż win też spróbuję leciutko. Typ oczywiście bardzo ryzykowny. Może i Williams rozjedzie Radwańską 6-2 6-2, ale nie zdziwi mnie też dużo cięższy wynik, strata seta, a nawet przegrana, ale na to szanse są jednak malutkie, przez to że Aza musi stawiać na kondycję, regularność, defensywę, spryt, błędy rywalki, a nie uderzenie kończące ze swojej strony. Chciałbym, żeby dużo ryzykowała, ale nie wiem czy się tego kiedykolwiek doczekam.

Maria Sharapova - Victoria Azarenka
Typ: 2
Kurs: 1,55
Wynik: ⛔ 6/4 6/2
W każdym z ich spotkań tegorocznych znalazło się kilku śmiałków, którzy grali Rosjankę. Jak się to skończyło, wszyscy wiemy. Australian Open, wynik 6-3 6-0. Indian Wells, 6-2 6-3. US Open, 3-6 6-2 6-4. Na koniec finał w Beijingu, gdzie kursy były stosunkowo najbardziej wyrównane, 6-3 6-1. Podobnie jak w Pekinie, nie widzę tutaj value na Azę, chociaż oczywiście nie postawiłem wtedy ani grosza na Sharapovą. Forma Białorusinki trochę opadła pod sam koniec sezonu, a Maria mnie zaskakuje, ale skończy się pewnie tak jak zawsze. Wczoraj ładnie rozniosła Stosur, wcześniej nie dała się Radwańskiej, a w pierwszym meczu grupowym bez problemów wygrała z Errani, ogólnie bardzo solidne występy, mając w pamięci klęski w zeszłym roku. Uważam, że Vika wygra, która potrafi grać z Mashą i wymuszać na niej błędy, ale seta może stracić, tak jak to miało miejsce w Nowym Jorku. Najlepiej nie grać nic i oglądać. Sam stawiam Azę tylko w dublu z handi na Agę i będę się czaił w zakładach na żywo na jakiś dobry kurs na Azarenkę (+3), gdy np. przegra pierwszego seta, co niestety wchodzi w rachubę.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Agnieszka dzisiaj padnie kondycyjnie .... Wczoraj znowu ponad 3 godz gry i długich wymian. Ja to się obawiam wogóle kreczu dzisiaj , jeżeli mocne baty będą szły. Ale nie widzę tutaj żadnych szans dla Agi. Jak Serena szybko ucieknie na 3 lub 4-0 w 1 secie to już nawet morale Agi padną i dojdzie zmęczenie.
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Maria Sharapova - Victoria Azarenka 1 @ 2,30
&quot; Forma Białorusinki trochę opadła pod sam koniec sezonu, a Maria mnie zaskakuje..&quot;
Maria szczerze powiedziawszy nie miała w tym turnieju przeciwniczek, które były by w stanie jej zagrozić. Ostatni mecz ze Stosur, wyglądał tak jakby Australijka wyszła na kort dla 50.000$. Sharapova miała spacerki, a Aza harówki. Myślę że odpoczynek w takim turnieju ma duże znaczenie, a więcej go miała zdecydowanie Masha.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Po dwóch trafionych wczorajszych typach, na dziś wybrałem mecz Williams-Radwańska, który powinien być meczem do jednej bramki. Moje typy na ten mecz to:
Tiebreak w meczu: NIE @ 1,16 bet365
✅
Pewniak nad pewniaki, a kurs sporo lepszy od czystej wygranej Williams. Radwańska podniszczona wczorajszym meczem z Errani a Williams odpoczywała. Różnica siły ognia także jest ogromna, a nawet gdyby Radwańska miała urwać seta to wątpię, aby to było to tiebreaku. Ten typ gram grubo i może także posłużyć jako pewniak do tasiemek.
Drugi typ, do zagrania za małe pieniążki to
Zakład na gemy, Serena Williams -6,5@2,00 bet365
✅
Wynik 6:3 6:2 gwarantuje wygraną, a myślę że 5 gemów to maksimum co Isia powinna ugrać. Jeżeli stanie się inaczej będzie to miła niespodzianka.
Oczywiście jeszcze jest zakład na dokładny wynik
Serena Williams wygra 2-0@1,20 bet365
✅
który także zagram a argumenty przemawiające za nim przedstawiłem już wcześniej.
_____________
wszystkie 3 typy weszły bez żadnego problemu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Maria Sharapova - Victoria Azarenka 1 @ 2,30

&quot; Forma Białorusinki trochę opadła pod sam koniec sezonu, a Maria mnie zaskakuje..&quot;

Maria szczerze powiedziawszy nie miała w tym turnieju przeciwniczek, które były by w stanie jej zagrozić. Ostatni mecz ze Stosur, wyglądał tak jakby Australijka wyszła na kort dla 50.000$. Sharapova miała spacerki, a Aza harówki. Myślę że odpoczynek w takim turnieju ma duże znaczenie, a więcej go miała zdecydowanie Masha.
3 godziny gry z Radwańską to spacerek?:cool:

Dziś niestety przegra Agnieszka z kilku powodów:
- tak grającej Sereny nie pokona
- zmęczenie da szybko o sobie znać
- podejrzewam że 1 serwis dziś będzie słabo działa, a każdy wie jak wygląda 2 serwis Agnieszki, a z takim &quot;bombardierem&quot; jakim jest Serena to każdy return będzie zabójczy.
Serena wygra, to pewne, tylko zastanawiam się czy Aga ugra choć 7 gemów?

Azarenka - Sharapova - szykuje się &quot;ohh&quot;, &quot;ahh&quot; ????. Gdybym miał stawiać to chyba na Maryśkę. Azarenka jakoś nie przekonuje mnie na tym turnieju. Główną atrakcją meczu będą piski obu kobiet. :cool:
 
A 72

antua

Użytkownik
kursy wg Bet365
Williams - Radwanska TYP: 2-0 (1,33) ✅
Sharapova - Azarenka TYP: 1 &quot;+3.5H&quot; (1,8) ✅
Co do 1 meczu musialby sie wydarzyc jakis kataklizm zeby Serena nie wygrala spotkania 2-0. W turnieju wszystkie rywalki pokonuje takim stosunkiem. Radwanska wczoraj strasznie sie meczyla z Errani, Serena 1 dzien przerwy wypoczeta i w ogole dla mnie to jak walka Goliata z Dawidem w zenskim wykonaniu
2 spotkanie to proba uszczelenia Handicapa. Dotychczas handi pokryłem w spotkaniu Azarenki z N.Li i Kerber, uwazam ze podobnie bedzie w meczu Sharapova. Myslalem rowniez o zwyciestwie Sharapovej, ktora ma lepsza forme niz Azarenka w tym turnieju, ale Azarenka to w koncu liderka, korzystne h2h, no i szczescie dopisuje jej w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 263

fidelio

Użytkownik
Williams - Radwańska
Typ: 2 (+ 6,5) (1,87)
Wszyscy wiedzą (buki również), że Serena powinna wygrać to bez straty seta, dlatego moim skromnym zdaniem nie ma sensu obstawiać zwycięstwa Sereny po tak marnych kursach. Natomiast można zastanowić się ile gemów ugra Agnieszka. Jeśli ktoś widział w jaki sposób Serena odnosiła swoje dotychczasowe zwycięstwa w Stambule to na pewno zauważył, że seta owszem nie straciła, ale gemów to już sporo. Gra nie równo i tu bym upatrywał szansy na ugranie przez Radwańską 6 gemów w meczu i pokrycie handicapu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Williams - Radwańska(+7g) @ 1,60 | Pinnacle

Widzę, że wszyscy zdecydowanie przeciwko Polce, ale ja sądzę, że mimo tego zmęczenia drzemie w niej gdieś głęboko charakter i powalczy. Jest niesamowicie zmęczona to na pewno, ale Serena wiedząc, że jest taki obrót sprawy podejdzie luźniej do tego spotkania moim zdaniem nawet jak na półfinał, bo nie takie mecze już były. Wie, że jest ogromną faworytką i na pewno zdarzą się jej momenty przestoju. Radwańska musi zagrać mądrze, najlepiej, żeby grała technicznie. Siła zdecydowanie po stronie Sereny. Linia ustawiona dość wysoko, wystarczy po 3 gemy w każdym secie, a ja nawet spodziewam się czegoś więcej. Serwis Agi nie jest taki zły w tym turnieju, więc jest szansa na te gemy. Osobiście szans na wygraną nie widzę, ale to tylko tenis.. ????
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
ale Azarenka to w koncu liderka, korzystne h2h, no i szczescie dopisuje jej w tym turnieju.
O jakim szczęściu Azarenki mówisz ? Fatalne losowanie gdzie nie ma nawet jednego dnia pomiędzy spotkaniami i pierwszy mecz gdzie Kerber gra życiówkę.
Szczęście to ma Serena. Dzień wolnego przed najważniejszą częścią turnieju i na dodatek w półfinale dostaje Radwańską, która fizycznie jest zdruzgotana wczorajszym 3,5h meczem z Errani. Wystarczy przeczytać po meczowy wywiad z Agą gdzie mówi, że nie wie jak wytrzymała kelejny maraton po meczu z Sharapovą i jutro będzie leżeć w lodzie chociaż i tak nie wie czy to cokolwiek pomoże. Niektórzy tu zbyt optymistycznie podchodząc do tego że Polka coś ugra z Williams. Owszem gdyby nie to wczorajsze spotkanie Radwańskiej z Włoszką mogła by dzisiaj myśleć o urwaniu seta Serenie a nawet wygraniu tego spotkania, ale w takim układzie wypoczęta Amerykanka nie da szans Polce. Doskonały przykład: mecz Kerber z NaLi. Niemka z początku grała to co z Azarenką prowadząc 4-2 w pierwszym secie, po czym zaczęła odczuwać zmęczenie i to był koniec.
Serena Williams - Agnieszka Radwańska @1.1✅ Expekt
Poniżej 18,5 @1,72✅ Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Azarenka 10/10
w finale Williams 10/10

Takiej okazji do grubego zarobku już może nie być tak szybko. Złudne moim zdaniem są te zwycięstwa Marii. Zresztą porównajmy sobie grupy kto w jakiej był. Errani, Radwańska i Stosur kompletnie bez formy i po drugiej strony mamy Williams, Na Li i Kerber która zagrała mecz życia z Azarenką.
Do tego Wiktoria w 2 secie z Amerykanką o ile dobrze pamiętam prowadziła już 3:0, a mogła i 4:0 bo niewiele jej zabrało, więc kto wie jakby się mecz dalej potoczył ze stanu 4:0, teraz to sobie można gdybać.
Ale moim zdaniem Maria to nie jest ten poziom co Azarenka, a Azarenka to nie ten poziom co Williams.
Może nie będzie tak jak na Australian Open, że Sharapova nic nie ugrała, ale Azarenka dziś moim zdaniem wygra i to bez większych problemów.
Za to w finale znów dostanie bęcki od Williams.
 
M 1

marastb

Użytkownik
Handicap na Isię +6,5 raczej się nie pokryje. Wczorajszy mecz zrobi swoje. Co do meczu Sharapovej z Azarenką to pomijając kosmiczne jęki kojarzące się z sypialnią będzie to mecz niezwykle wyrównany i kursy, które teraz są 2,62 na Marię i 1,50 na Wiktorię odwrócą się bankowo więc jest jak grać ;)
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
A co wy myślicie że Radwańska wyjdzie na kort i się położy? Zmęczenie może dać o sobie znać jeżeli mecz byłby 3-setowy. Tutaj raczej nie spodziewałbym się długich wymian więc na nawiązanie wyrównanej walki w 2 setach spokojnie starczy jej sił. Dlatego też handi +6,5 gema jest dla mnie jak najbardziej do grania.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Po wczorajszym maratonie Sara jest bardzo zmęczona, sama Roberta meczu nie wygra. Kirilenko i Petrova takiej szansy nie wypuszczą. Wierze mocno w rosjanki. Kurs 2.00 jest w takiej sytuacji niesamowity. Szanse dla rosjanek daje 60 do 40, przed chwilą jednak czeszki pojechały z &quot;emerytkami&quot;. Jednak młodośc wzięła w górę...

Kirilenko/Petrova 2.00✅:razz:✅


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Radwańska - P. Kvitova - 1 (2.20)✅
S. Williams - A. Kerber 2:0 (1,44)✅
V. Azarenka - A. Kerber 2:0 (1,40)⛔
S. Williams - Na Li - over 18,5 gemów (1,72)✅
V. Azarenka - S. Williams - 1 (2,50)⛔
A. Kerber - Na Li - 2 (1.57)✅
S. Stosur - S. Errani - 1 (1,44)⛔
V. Azarenka - Na Li - 2 (4.00)⛔
------------------------------------------------------------------
S. Williams - A. Radwańska - 2:0 (1,22)✅
bet365
Tutaj niestety sprawa wydaje się być prosta. Wczoraj Agnieszka już ledwo stała na nogach. Widziałem już Agnieszkę w tym roku zmęczoną i musiała grać następnego dnia, musiałbym odszukać dokładnie turniej, i przegrała wtedy Polka gładko. Dzisiejsza rywalka jest wypoczęta, klasę lepsza, do tego serwis Polki bardzo w kratkę, drugie podanie słabe. Wszystko stoi za Amerykanką.
M. Sharapova - V. Azarenka - 1 (2,50) ✅
bet365
Tutaj pokuszę się o wynik dobry dla Marii która gra w tym turnieju naprawdę bardzo dobrze.Rozwaliła Stosur, Errani, dopiero z Agnieszką miała problemy która zagra fanastyczny mecz który niestety kosztować będzie dzisiaj ją bardzo dużo. Białorusinka natomiast ostatnio co raz więcej miewa kryzysów podczas spotkań. Spodziewam się szczerze rewanżu ze strony Rosjanki. Azarenka gra mecz za meczem i podobnie powinna już odczuwać zmęczenie. Petardy Marii mogą tylko bardziej zmniejszyć szanse Victorii. Z całęgo szacunku dla Victorii ale tutaj widzę szansę równe dla obu z lekki wskazaniem na Marie Sharapova. Kurs zachęca.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 53

tennispro

Użytkownik
Co do meczu Azarenka - Sharapova to wystarczy napisać jedną rzecz. Azarenka jest po prostu lepszą tenisistką i w sumie to tyle. Lepszy sezon, lepsza forma, większe umiejętności. Nie rozumiem czemu szukacie tu jakiejś sensacji, szczególnie po takimi niskim kursie.
Azarenka 1.50
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Co do meczu Azarenka - Sharapova to wystarczy napisać jedną rzecz. Azarenka jest po prostu lepszą tenisistką i w sumie to tyle. Lepszy sezon, lepsza forma, większe umiejętności. Nie rozumiem czemu szukacie tu jakiejś sensacji, szczególnie po takimi niskim kursie.
Azarenka 1.50
Sensacja? Wygrała tenisistka, która była w lepszej formie ???? Jutro Sharapova powalczy i przy dużej dozie szczęścia może nawet wygrać. W tym turnieju gra bardzo dobrze i mam nadzieję, że utrzyma dyspozycję w jutrzejszym meczu. Zagram leciutko win Maszy a grubiej handi gdyż wydaje mi się, że z Serena powalczy jutro. Pozdrawiam:grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom