>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Instanbul, 23-28.10.2012

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kerber(+1,5s) - Na Li @ 1,56⛔

Na dziś nieco inaczej niż reszta w tym dziale, ale sądzę, że typ ma spokojne szanse powodzenia. Kerber rozegrała mordercze spotkania to rzecz jasna, ale jest drugi argument, że jeśli przegra to nie ma już raczej szans na wejście do półfinałów. Znając Anqelikę na pewno powalczy mimo pewnego zmęczenia i sił na seta powinno starczyć. Li zagrała niezły mecz z Williams, ale się &quot;spaliła&quot; w najważniejszych momentach. Momentami grała świetnie, ale także miała okresy słabości. Dziś w jej głowie musi gdzieś siedzieć, że rywalka ma ciężki mecz za sobą i będzie jej łatwiej, może to się jednak okazać zgudne dla Chinki. Niemka jest znana ze swojej waleczności, pokazuje lwi pazur i gra jak najlepiej się da. Mecz z Azarenką był dobry i sądzę, że Kerber gdyby nie grała wczorajszego meczu byłaby w tym wypadku faworytką. Moim zdaniem warto pograć ????

Azarenka - Williams(-1,5s) @ 2,51✅

Dorzucam jeszcze jeden typ na dziś ze Stambułu, gdzie gram wygraną Sereny w 2 setach. Wszyscy wiemy jak grają obie zawodniczki, więc nie ma co pisać. Williams zaczęła turniej od pewnej, ale nie łatwej wygranej w 2 setach z Na Li, dziś rywalka mocniejsza, lecz Vika na pewno dość zmęczona po wczorajszym boju. Amerykanka na pewno będzie chciała wykorzystać ten fakt i zagra na 100%. Przez ostatnie 3 lata grały ze sobą do tej pory 10 razy i tylko raz wygrała Vika i to w 2009 roku. 7 na 9 wygranych Sereny kończyły się w dwóch setach i sądzę, że będzie podobnie tym razem. Będzie chciałą potwierdzić, że jest najlepsza w tym sezonie i przypieczętować swoją domnacje. Myślę, że sety w granicach 6-4,6-4 to wszystko na co dziś będzie stać Białorusinkę ???? Kurs bardzo kuszący ????
 
A 47

all_in

Użytkownik
A. Kerber - Na Li - 2 (1.57)
bet365
Uważam że decydujący w tym meczu będzie wczorajszy pojedynek Niemki który kosztował bardzo dużo sił.
Nie rozumiem dlaczego tego argumentu nie użyłeś również w analizie meczu Azy z Sereną. Każdy zaznacza że Kerber będzie dziś odczuwac mecz wczorajszy i to jest główny argument w becie na Chinke. Przypominam tylko, że Azarenka również wczoraj spędziła ponad 3h na korcie i również to spotkanie będzie odczuwac. Obie zmęczone zarówno psychicznie i fizycznie.
Co do nawierzchni dla obu są równe i obie wolą szybszy hard więc na pewno nie będzie to ✅ w strone Azy.
Osobiście gram Serenę ponieważ po prostu nie ma na nią mocnych a takie kursy możemy liczyc tylko właśnie w takich spotkaniach
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Spotkanie: Williams vs Azarenka
Typ: 1

Stawka: ALL IN !!
Kurs: 1.63
Buk: Betfair

h2h 10-1 dla Williams, która już czterokrotnie ogrywała Azarenkę w tym sezonie do tego w 11 meczach przegrała zaledwie 4 sety z Viką ! Dodając fakt, że Serena zakończyła wczorajszy ciężki pojedynek z Na Li około godziny 18, a więc 24h przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania, natomiast Azarenka po 3 godzinnej batali z Kerber, która zakończyła się tuż przed godzina 22 miała o 4h mniej odpoczynku czyli jakieś 20h na regeneracje organizmu po jakże ciężkim spotkaniu. Każdy kto kiedyś był na siłowni na której ciężko trenował powinien wiedzieć, że mięśnie które trenował nie są w stanie zregenerować się w czasie krótszym niż 24h, a 3 godzinna gra w tenisa na pełnych obrotach z pełnym zaangażowaniem jest o wiele bardziej wyczerpująca dla organizmu niż 1.5h na siłowni i nie wydaję mi się aby Viktoria była w pełni dysponowana dzisiaj. Obawiam się że nie zobaczymy dzisiaj wyrównanego spotkania lecz jednostronny pojedynek, z którego zwycięsko wyjdzie Serena, ponieważ jest zawodniczką lepszą, potrafi wygrywać z Azarenką, miała więcej odpoczynku, a Białorusinka nie będzie w stanie dobiegać do jej potężnych uderzeń. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu Kerber - Li, który zaraz się zakończy zdecydowanym zwycięstwem Li.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tu się z tobą nie zgodzę. Uważam, że jest to bet dnia.
Po tym co wczoraj zobaczyłem mogę określić to cytatem z agl.stacji &quot;finał finałów&quot;. Nie sądziłem, że zobaczę kiedyś mecz kobiecego tenisa stojący na tak wysokim poziomie. Było w nim wszystko: emocje, wspaniałe zagrania, niesamowite zwroty akcji.

Serena Williams - Victoria Azarenka @2,45 Expekt
Jakie to ma znaczenie? żadne. Trafnie zauważyłeś, że było to wczoraj, Kerber również grała wczoraj kosmos a dziś ledwo słania się na nogach i dostaje srogie baty od Li. Azareka może nie będzie aż tak wyczerpana, ale czy starczy jej sił aby pokonać Serene? raczej nie. Amerykanka miała dobrych kilka godzin więcej odpoczynku, do tego w porównaniu z Azą grała krótki mecz. Bet dnia? :grin: skwituje to uśmiechem. Nie ma sensu porównywać poszczególnych elementów gry obu zawodniczek, bo wiadomo, że Williams jest lata świetlne przed resztą czołówki jeśli chodzi o umiejętności. Zaczynając od serwisu, a kończąc na fh. Jedynym atutem Białorusinki jest jej większa regularność, ale jak widać po h2h mało jej ona pomaga w pojedynkach z Amerykanką.
Serena -2.5 gema (1.88) Pinnacle ✅
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Kolega chyba nie odróżnia nawierzchni twardej od trawiastej. Jedno z tych czterech spotkań było na hardzie i wynik znasz. Aza nie mogła zejść ze spuszczoną głową, bo jak wszystkie inne tenisistki ugrywały Amerykance po parę gemów, ta w finale chapnęła seta 6-2 i w trzecim miała 5-3, czego nie wykorzystała (a powinna wygrać dużo szybciej, ponownie z 6-2 albo nawet 6-1 tylko czegoś zabrakło). Na trawie Williams była, jest i będzie najlepsza, więc to nie dyskwalifikuje Victorii z pozycji &#39;the best of the year&#39; patrząc na całokształt. Wspomnisz moje słowa po tym turnieju, pod warunkiem, że będziesz w stanie zrozumieć kilka dla mnie logicznych pojęć w tenisie, bo na razie jesteś dla mnie noobem. Chociaż nawet jak nie wyjdzie z grupy, to ten rok już jest jej.
Popatrz na to z kim przegrywały w tym roku na betonie. Azarenka - z Bartoli i Williams, co przy 46 zwycięstwach (tylko na tej nawierzchni) robi ogromne wrażenie. Williams natomiast przegrywała z Makarovą, Wozniacki i Kerber, przy ubogim kalendarzu. Warto odnotować fatalny występ na Roland Garros, gdzie zaliczyła klęskę w 1 rundzie z Razzano. Aza wpadki tego pokroju nie miała ani razu, nawet się do tego w żadnym stopniu nie zbliżyła, nigdzie. Życzmy sobie więcej tak równych tenisistek, bo to coś niezwykle rzadkiego.
Btw, coraz bardziej ciekawy jestem dzisiejszej gry Kvitovej i po przespaniu się z solidną stawką na Agnieszkę, nie straciłem ani trochę wiary w 2-0 dla Polki.
Mecz pomiędzy obiema paniami właśnie trwa ale nie jest on tutaj najważniejszy.
W Madrycie też była trawa mistrzu? Mało mnie interesuje, że jestem dla ciebie noobem, nie przeszkadza mi to. Notoryczne gloryfikowanie przez ciebie Azarenki jest śmieszne momentami. Tak jak Dawid Barca napisał Serena jest na innym poziomie niż pozostałe zawodniczki, Azarenka może powalczyć ja Amerykanka seriami zacznie popełniać błędy, co jej się przytrafia. Co ciekawe same zawodniczki przyznają, że tenisistką roku jest Williams ale pan LubieKebab dalej żyje w swoim świecie.
Jeśli chodzi o ostatni mecz na dzisiaj, to myślę że warto pograć na Stosur. Wchodzi w miejsce Kvitovej i z Włoszką na tej nawierzchni powinna dać radę. Zabójczy może tu być jej kick serwis
( o czym wspomniała Aga), z którym niewysoka Włoszka może mieć sporo problemów. Ze stawką jednak nie ma co szaleć, wiadomo co potrafi wyczyniać na korcie Australijka, w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Stosur 1.42 Unibet
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Radwańska - P. Kvitova - 1 (2.20)✅
S. Williams - A. Kerber 2:0 (1,44)✅
V. Azarenka - A. Kerber 2:0 (1,40)⛔
S. Williams - Na Li - over 18,5 gemów (1,72)✅
V. Azarenka - S. Williams - 1 (2,50)⛔
A. Kerber - Na Li - 2 (1.57)✅
------------------------------------------------------------------------

S. Stosur - S. Errani - 1 (1,44)
Bet365

Popieram kolegę wyżej w typie na S. Stosur. Mecz za chwilę więc napisze tylko tyle że Australijka w bardzo dobrym humorze przystępuje do turnieju masters jako dzika karta. Nic nie musi, co najwyżej może. Największym minusem jest serwis S. Stosur który wręcz nie istniał w ostatnim meczu który rozegrała z C. Wozniacki. S. Errani to typ walczaka, który dobrze się porusza po korcie, szybko dochodzi do piłek jednak siła uderzeń Australijki pomimo że kort do szybkich nie należy powinna wystarczeć. Rzecz jasna S. Errani ten mecz musi wygrać aby o czymś marzyć jednak większe szanse daje tutaj Australijce.

by scotratez​
 
midq 677

midq

Użytkownik
Azarenka V. - Li N. 2:0 @ 1,60 bah ✅
Mecz o wszystko, wygrany przechodzi dalej. Myślę, że Vika po przegranym meczu z Sereną będzie bardzo zmobilizowana i powinna zmieść Li z kortu. Przegrana obu setów po podwójnym błędzie serwisowym pewnie boli jeszcze bardziej ???? Obstawiam szybkie dwa sety. Według mnie kurs jak najbardziej warty gry a pewnie u innych buków jest jeszcze troszkę wyższy.
Drugi mój bet na dzisiaj to:
Sharapova M. - Stosur S. 2:0 @ 1,60 bah ✅
Po wczorajszym meczu z Errani było widać, że Stosur popełnia bardzo dużo błędów. Maria po trudnym meczu z Isią, jednak miała jeden dzień dłużej na odpoczynek co także powinno wpłynąć na wygląd tego meczu. Aby potwierdzić swój awans i nie grać w półfinale z Sereną powinna wygrać, to dobra motywacja. Myślę, że nie może być innego wyniku jak 2:0 w stronę Marii.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Ja dzisiaj nieco inaczej widzę spotkanie Sharapova - Stosur i skłaniam się za delikatną stawkę w stronę :
Wygra Stosur @ 3,75 - bet365.com
Wygra Stosur 2:0 @ 6,5 - bet365.com

Zacznijmy od tego że Maria awans ma już pewny i nawet w przypadku dzisiejszej porażki trafi prawdopodobnie na Azarenkę która zajmie 2 miejsce w przeciwnej grupie. Sharapova w dzisiejszym spotkaniu nie ma o co walczyć poza kasą, ale więcej może zdobyć będąc wypoczęta i pokonując Viki w półfinale.
H2H obu Pań to 10-2 na korzyść Sharapovej, ale warto dodać iż 3 ostatnie spotkania tych Pań to 2:1 na korzyść Stosur. 9 pewnych zwycięstw Sharapovej pochodzi z okresów 2004-2011 roku więc raczej to odległa przeszłość.
Szukam niespodzianki, mam nadzieję że znajdę dzisiaj w postaci Samanthy,
edit. bez niespodzianek, gładka wygrana Marii
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Maria Sharapova - Samantha Stosur
Typ: 1
Kurs: 1,33
Wynik: ✅ 6/0 6/3
Mecz niby o nic, bo ta pierwsza awans ma już zapewniony, ale wyjście z pierwszego miejsca pozwoli jej na mecz z Azarenką, a nie Williams, co z dwojga złego, chyba jest lepszym wyborem. O odpuszczaniu mowy nie będzie, bo na pewno nie ma pomiędzy nimi jakiejś większej sympatii. Maria ma w pamięci ćwierćfinał w Tokio i dzisiaj spróbuje się odwdzięczyć, bez litości. Sharapova od wtedy nieco poprawiła swoją grę, a Stosur, jak widzieliśmy chociażby wczoraj, popełnia od cholery błędów w każdym meczu, a przegrać z Sarą seta 0-6 w hali, to naprawdę wstyd. Raczej 2-0 dla Rosjanki i nie będzie niespodzianki.

Wygra turniej - Victoria Azarenka
Kurs: 5,60 (BetFair)
Doczekałem się kursu, który można zagrać. Najrozsądniej jest i tak poczekać na finał, bo z amerykańską bombą, wystawią co najmniej 3, co też będzie do zaakceptowania. Forma Azy pozostawia sporo do życzenia, ale mimo to - ją stać, ma wolę walki, ambicję i zrobi wszystko, by to osiągnąć. Dzisiaj zagra z Li. To może być niełatwy mecz, w końcu o wyjście z grupy, ale nie wierzę w przegraną. Poradzi sobie, nawet jeżeli, wypluwam to słowo przed jego napisaniem, pozwoli sobie na stratę seta. Victoria może nie zagrać na 100%, a i tak jest o wiele regularniejsza od Chinki, co musi wystarczyć. Raczej stawiam na dwa sety, jest zmęczona i będzie chciała to skończyć możliwie jak najszybciej, zobaczymy jak mocno się postawi LiNa, bo od tego to z grubsza zależy. W półfinale spotka się z Sharapovą, która gra dobrze w tym turnieju, ale w meczach z Azarenką w tym roku praktycznie nie istnieje i pewnie będzie tak po raz kolejny. Na koniec zostanie mecz z Sereną Williams, bo wątpię, by tej potknęła się noga w meczu z Radwańską, a tym bardziej Errani. Musiałaby tę nogę złamać. Liczę na rewanż. Uważam, że turniej padnie łupem Białorusinki, choć łatwo nie będzie.
Victoria Azarenka - Na Li
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 1,83 (Ladbrokes)
Wynik: ✅ 7/6(7-4) 6/3
P.S.
Tak, ślepo wierzę w Azarenkę. &lt;3
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sharapova w dzisiejszym spotkaniu nie ma o co walczyć poza kasą, ale więcej może zdobyć będąc wypoczęta i pokonując Viki w półfinale.
To chyba by musiała oddać mecz 6:0, 6:0 i zejść z kortu po 20 minutach, a w to wątpię. Serena wczoraj pokazała jak mają się takie domysły o jakimś odpuszczaniu. Stosur gra słabo, z Woźniacką nie dała rady. Z Errani oddała ostatni set do ZERA. To tylko świadczy chyba o jej podejściu do turnieju. Ja bym tu nie szukał na siłę niespodzianek, choć w kobiecym tenisie wszystko jest możliwe.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Kolega wyżej ma absolutną rację. Wiktoria nie potykała się w tym roku w ogóle. Serena gdyby zagrała parę turniejów więcej pewnie by miała jeszcze gorszy bilans. Dzisiaj wszystko nam zweryfikuje Kerber. Uważam jednak że na finał w tym turnieju jak najbardziej zasłużyła Wika i Maria.
Gdyby tygrysy jadły irysy to by był ch*** wielki jak szelki.

Amerykanka jest weteranką tenisa,mimo iz ma dopiero 31 lat. Azarenka za to jest w zyciowej formie, a tak mimo wszystko dostaje lanie, przyklad meczu wczorajszego....
nie wiem co daje nagroda za bycie najlepsza zawodniczka roku, skoro serena wstaje z fotela i poniewiera po korcie...to ja juz bym wolal zostac nr 2, moze to nie jest taka sama sytuacja jak z Karolina, natomiast nie jest o wiele lepsza....
Kolega wyżej mowil ze powinna juz zakonczyc kariere serenka...
pamietajcie ile ona miala przerwy ,kontuzje itp itd, rok czasu jej wystarczył zeby zanotowala 3 wielkie triumfy.
A jesli gralaby wiecej turnieji to bylaby nr 1, ale ona wypowiadala sie ze ma tez Swoje inne zajecia, wiec po co ma jezdzic na smieszne 250,500 ?? gra tylko konkretne turnieje i chce je wygrac a nie ciułac pkt za wszelka cene.

Pozdrawiam i trzymajcie dzisiaj kciuki za Isie.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Nie rozumiem trochę kursów wystawionych na mecz Radawańska - Errani. Ok Iśka niech i będzie faworytką ale 1.2-4.9.?? Rozumiem ze H2H dla Iśki, ranking także, wygrała seta z Maria, ale Errani też tego meczu nie oddała bez walki. Iśka dzisiaj nie będzie mogła &quot;żywić&quot; się błedami Włoszki (jak to było w przypadku meczu z Maria) bo ona jest regularna jak i Polka, biega do wszystkich piłek a jeśli wczoraj dawała rade odbijać bomby Stosur to tym bardziej dzisiaj będzie returnować &quot;baloniki&quot; Radwańskiej. W moim mniemaniu ma podobny wachlarz zagrań co Iska, ale dodatkowo jej uderzenia są silniejsze. Jak dla mnie kurs na win Errani jest przesadzony i ja widzę tu wyrównany mecz a jeśli tak to grzechem jest nie spróbować zwycięstwa Errani.

A. Radwańska - S. Errani ⛔ (ajć było blisko)
Typ: S. Errani
Kurs: 4.93 Pinnacle Sports (i ciągle rośnie)
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
nie rozsmieszajcie Mnie,
Serenka jakby grala wiecej turnieji to spokojnie nr 1
ale ona jak wspominala ma Swoje inne zajecia, wiec po co ma jezdzic na &quot;smieszne&quot; 250 500 i ciulac pkt.
nawet teraz jest w stanie zostac numerem 1.

Karolina tez była nr 1 i co z tego...
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
nie rozsmieszajcie Mnie,
Serenka jakby grala wiecej turnieji to spokojnie nr 1
ale ona jak wspominala ma Swoje inne zajecia, wiec po co ma jezdzic na &quot;smieszne&quot; 250 500 i ciulac pkt.
nawet teraz jest w stanie zostac numerem 1.
Karolina tez była nr 1 i co z tego...
Dla mnie ogólnie kobiecy tenis jest ułomny ... Kim wróciła i z palcem w dupie wygrywa szlema . Pozycja Agi i Wozniackiej na 1 miejscu pokazuje najbardziej ułomność kobiecego tenisa. Wystarczy przebijać i rywalki same się wykruszą. Można praktycznie nie atakować, mieć słaby serwis ale jak się będzie latało od lewa do prawa i czasami ledwo co przebijało to rywalka z ułomności nie skończy akcji i tak wygramy. Serena grająca najważniejsze tury i zaraz będzie już 2 a pamiętamy jak rok temu była daleko daleko z powodu kontuzji. Minął rok i mamy zaraz numer 2 WTA.
Co do dzisiaj, to Azarenka powinna spokojnie ograć rywalkę, bo Na Li to gdyby Kerber aż tak nie stała to 1 set by przegrała nawet ...
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
To chyba by musiała oddać mecz 6:0, 6:0 i zejść z kortu po 20 minutach, a w to wątpię. Serena wczoraj pokazała jak mają się takie domysły o jakimś odpuszczaniu. Stosur gra słabo, z Woźniacką nie dała rady. Z Errani oddała ostatni set do ZERA. To tylko świadczy chyba o jej podejściu do turnieju. Ja bym tu nie szukał na siłę niespodzianek, choć w kobiecym tenisie wszystko jest możliwe.
Nie mówię o takim perfidnym odpuszczaniu, ale wszyscy wiemy jak Sharapova potrafi walić po aucie, może skracać specjalnie wymiany do minimum i tracić punkty. Jeżeli chce ograć Azarenkę to dzień więcej wypoczynku może być kluczowy, tudzież pomocny. Nie mówię że gram to za dużą stawkę, szukam po prostu kursu który jest atrakcyjniejszy niż 1,3 na czysty win Sharapovej która ostatnimi czasy ma problemy ze Stosur.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja dzisiaj nieco inaczej widzę spotkanie Sharapova - Stosur i skłaniam się za delikatną stawkę w stronę :
Wygra Stosur @ 3,75 - bet365.com
Wygra Stosur 2:0 @ 6,5 - bet365.com

Zacznijmy od tego że Maria awans ma już pewny i nawet w przypadku dzisiejszej porażki trafi prawdopodobnie na Azarenkę która zajmie 2 miejsce w przeciwnej grupie. Sharapova w dzisiejszym spotkaniu nie ma o co walczyć poza kasą, ale więcej może zdobyć będąc wypoczęta i pokonując Viki w półfinale.
H2H obu Pań to 10-2 na korzyść Sharapovej, ale warto dodać iż 3 ostatnie spotkania tych Pań to 2:1 na korzyść Stosur. 9 pewnych zwycięstw Sharapovej pochodzi z okresów 2004-2011 roku więc raczej to odległa przeszłość.
Szukam niespodzianki, mam nadzieję że znajdę dzisiaj w postaci Samanthy,
Sharapova walczy o bycie numerem 1 na koniec sezonu i ten mecz jest w tym kontekście bardzo ważny.
Przyłóż się do analizy następnym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macu90 20

macu90

Użytkownik
Czytam te wasze wypociny i muszę coś napisać!
Jak można pisać takie bzdury o Stosur, że wygra z Sharapovą, że nawet 2:0, dostanie lanie do jaja i można stawiać, jeszcze godzinę temu było w bet365 1.8 na 2:0, zachęcam pobierać.

Stosur to jak dla mnie taki przypadek w babskim tenisie jak Dodig w męskim, drewno drewien - komentarze do ostatniego zdania zostawcie dla siebie :grin:


christopher48 // Uszanuj innych użytkowników i oszczędź sobie na przyszłość słowa &quot;wypociny&quot; pisanego w stosunku do innych analiz. Pozdrawiam.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Ja dzisiaj nieco inaczej widzę spotkanie Sharapova - Stosur i skłaniam się za delikatną stawkę w stronę :
[...]
Szukam niespodzianki, mam nadzieję że znajdę dzisiaj w postaci Samanthy,
Czytanie ze zrozumieniem, mam swoje argumenty na które stawiam pieniądze. Napisałem że gram bo szukam niespodzianki, a wy hejtujecie jakbym Wam rodziców łyżeczką zabił. Pokazałem tylko kursy i H2H ostatnich spotkań, swoje spostrzeżenia... Wszystko okaże się za parę godzin, oby Wasze 1,3, czy 1,8 na DW 2:0 na korzyść Marii weszło gładko.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie rozumiem trochę kursów wystawionych na mecz Radawańska - Errani. Ok Iśka niech i będzie faworytką ale 1.2-4.9.?? Rozumiem ze H2H dla Iśki, ranking także, wygrała seta z Maria, ale Errani też tego meczu nie oddała bez walki. Iśka dzisiaj nie będzie mogła &quot;żywić&quot; się błedami Włoszki (jak to było w przypadku meczu z Maria) bo ona jest regularna jak i Polka, biega do wszystkich piłek a jeśli wczoraj dawała rade odbijać bomby Stosur to tym bardziej dzisiaj będzie returnować &quot;baloniki&quot; Radwańskiej. W moim mniemaniu ma podobny wachlarz zagrań co Iska, ale dodatkowo jej uderzenia są silniejsze. Jak dla mnie kurs na win Errani jest przesadzony i ja widzę tu wyrównany mecz a jeśli tak to grzechem jest nie spróbować zwycięstwa Errani. A. Radwańska - S. Errani Typ: S. Errani Kurs: 4.93 Pinnacle Sports (i ciągle rośnie)
To jak nie rozumiesz tzn ze jestes malo rozumny. Przeciez Errani ze Stosur zagrala tragicznie, tylko przebijanki a to ze Stosur to kretynka i &quot;cepiara&quot; jak moznaby powiedziec gdyby to byl boks to sie Wloszce udalo. Radwanska jest akurat cierpliwa i jesli obie zagraja na przebijanki to skonczy sie jak ostatnio czyli pogromem Sary.
Isia -5,5 1,90 expekt ????
Li 3,90 expekt ( tam gdzie krecz=wygrana)
Li +1,5 2,10 expekt
Jakos Wika mnie nie przekonuje, wyczerpujacy mecz z Kerberem i jeszcze dzis bedzie odczuwala jego skutki. Z Serena bez szans mimo 4-6 4-6 ale to jeszcze gorzej dla niej bo procz kasy i prestizu ten mecz byl malo wazny a jej porazka raczej pewna. Dzisiaj bedzie ciezko a ze Azarenka psychicznie wymieka i nie umie opanowac sie to w przypadku porazki chetnie zejdzie ofochana z kortu.

christopher48 // Uważaj trochę na słowa. Nie obrażamy sportowców. Pozdrawiam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Stosur to jak dla mnie taki przypadek w babskim tenisie jak Dodig w męskim, drewno drewien - komentarze do ostatniego zdania zostawcie dla siebie
nie udzielaj się więcej, bo masz zerowe pojęcie. Nikt normalny nie przejdzie obok tego bo Ty tak chcesz.
Zostawię Chorwata w spokoju, przejdę do Sam. Dla mnie jej główne problemy to często nieregularność (wyjątek to turniej US Open i sam przepiękny finał w jej wykonaniu) i gorąca głowa.
Technicznie jest wyśmienita. A na jej grę przy siatce aż miło patrzeć. Tylko co z tego skoro dyńka zawodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom