>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Monterrey, 19-26.02.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Cellular South Cup

Miejsce: Memphis (USA)
Data: 19.02.2012-25.02.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: indoors hard
Pula nagród: $220,000
Oficjalna strona: http://www.rmkchampionships.com/



Dubai Duty Free Tennis Championships

Miejsce: Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Data: 20.02.2012-25.02.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: outdoors hard
Pula nagród: $2,000,000
Oficjalna strona: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/



Whirlpool Monterrey Open

Miejsce: Monterrey (Meksyk)
Data: 20.02.2012-26.02.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: outdoors hard
Pula nagród: $220,000
Oficjalna strona: http://www.abiertodetenismonterrey.com/
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniak 3.25✅

Alicja to potężny potencjał możliwości a do tego swietna tenisistka. Szkoda, że jej kariera nie przebiega adekwatnie do jej mozliwości. Kanadyjke stać na dobry tenis. Często musi się przebijać przez kwalifikacj z róznym skutkiem...moze tym razem sie uda? Szanse według mnie są spore!

Kaska ostatnio zaskoczyła. Na Fed Capie zaprezentowała sie znakomicie. W Doha wygrała pare meczy zupełnie nie oczekiwanie?! Ukrainka to takze solidna przebijara i solidna dziewczyna.

Potencjał obu pań bardzo podobny, a że kurs kompletnie oderwany od rzeczywistości więc próbuje.


Andre@

@No i taki jest ten cholerny tenis, ukrainka po dobrym turnieju w Doha powinna dmuchnąć kanadyjke. Ale wystawione kursy to ewidentny przekręt ze strony buków, totalna mina! Wozniak dla mnie to top30 WTA, a ze zajmuje dalekie miejsce w rankingu do osobny temat...mnóstwo kontuzji oraz niefortunne wtopy.

@Szkoda że Radwańska ma taki słabiutki charakter, gdyby miała chociaż 1 % waleczności Bartoli, zaciętości co Kvitova oraz nieustepliwości co Clajsters...

Wczoraj jednak wyszło zakompleksienie tej Agnieszki, wystarczyło tupnąć nogą, pokazać pięść w stronę WYJCA, krzyknąć : &quot;kaman kur....a, i parę razy mądzrzej zagrać...Czemu polka jest taka pasywna, bierna , bez życia?????

tragedia Radwa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Początki są najtrudniejsze ponieważ nikt nie wie co pokażą zawodniczki. Tym bardziej że spotykają się tutaj w Dubaiu na dzień dobry tenisistki na dość wyrównanym poziomie, przynajmniej na papierze.
M. Niculescu - M. Kirilenko - 1
(2,00) ⛔
bet365
Piękna Maria zmierzy się z nieobliczalną Monicą. Obie panie ostatnio regularnie grają. Widziałem mecze ostatnie obu dziewczyn i tutaj jestem skierowany bardziej w stronę M. Niculescu, która od krótkiego czasu prezentuje się bardzo dobrze, chociaż należy pamiętać że to nadal nieobliczalna tenisistka. Dlaczego więc warto grać na nią? Warto próbować, ponieważ kurs na Rumunkę jest wysoki a umiejętnościami wcale nie odstaję od Marii Kirilenko która ostatnio gra bardzo dużo 3 setowych pojedynków. Co prawda ostatni mecz z S. Kuznetsovą zakończył się porażką w dwóch setach jednak 6-4 6-4 jednak taki wynik spacerkiem nie jest. Forma Marii jest także wysoka, tutaj należy to podkreślić chociaż spodziewałem się więcej z jej strony w meczu z Danielą Hantuchovą. Monica z kolei ostatni mecz rozegrała z S. Stosur dzielnie urywając Australijce jednego seta. Czy to wyczyn? Ciężko powiedzieć, ponieważ Samantha formą raczej nie powala. Viki dzisiaj ją rozniosła, ale na Białorusinkę nie ma obecnie w ogóle silnych, gra galaktyczny tenis w stosunku do reszty. Pewnie zobaczymy 3 sety jutro ale stawiam jednak na pomysłowy tenis Rumunki i jej waleczność na pewno nie będzie chciała się pożegnać z turniejem w pierwszym etapie więc na pewno nie zlekceważy rywalki i turnieju tym bardziej że czasu na odpoczynek obie Panie miały sporo i tyle samo dni a premie w turnieju są wysokie.
J. Georges - S. Kuznetsova - 2 (1,66) ⛔
bet365
Tenis Rosjanki bardziej za mną przemawia. Julia dostała ostatnio zadyszki, po porażce w dwóch setach z Lepchenko która spisuje się ostatnio świetnie. Niemka nie należy do regularnych zawodniczek dlatego bliżej jest mi tutaj ku Rosjance która ostatnio przegrała z rewelacyjnie spisującą się L. Safarovą. A właściwie naszpikowaną czymś L. Safarova. Szkoda tylko że używki skończyły się w meczu z M. Bartoli. Rosjanka także miewa wtopy, w trakcie meczów gra nierówno tracąc masę gemów z kapelusza. Jednak ostatecznie wygrywa. Julia nie wygrała ostatnio z nikim &quot;ważnym&quot; w tym roku. S. Kuznetsova grała dwukrotnie z Niemką wygrywając z nią w dwóch setach na twardej nawierzchni z tego raz w Doha. Myślę że będzie podobnie jutro chociaż 3 sety są tutaj możliwe..
by scotratez
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Przed nami kolejny turniej i kolejny raz już od rundy kwalifikacyjnej biorę się za spotkanie w którym grać będzie Monica Nikulescu. Niezwykle często na nią stawiałem i w większości nie zawodziła. Przejawia się coraz większą regularnością i progresem jaki odnotowuje. Proges ten rozpoczął się już w AO, przez Dohę do jutrzejszego dnia, kiedy to po raz kolejny będę trzymał za nią kciuki. Monica jest niewygodną tenisistką, nieobliczalną. W jej przypadku można być spokojnym o to, że będzie walczyć o każdy punkt, gem, set. Jeżeli Monica będzie serwować tak jak w Doha, a przynajmniej ten drugi serwis nie będzie tak dziecinnie lekki to możemy być jutro świadkami szybkiego meczu na korzyść Rumunki. Kurs ciekawy, wysoki, chociaż kolega Scotratez złapał lepszy, bo 2,00. Ja gram u BAH, więc wiadomo skąd mam niższy kurs, jednakże gram i liczę na Monicę jutro.
Kirilenko M. - Niculescu M. @ typ: 2 (1,95) BAH ⛔
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Medina-Pennetta
Typ: 1
Kurs:2.70
Bukmacher:Expekt
Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś coś wie na temat zdrowia Hiszpanki?gdybym wiedział że będzie w takiej dyspozycji jak w poprzednim turnieju we Francji z Parmienter to w życiu bym grosza na nią nie postawił, tylko od tego zależy mój typ, gdyby wytrzymała kondycyjnieo wynik jestem spokojny,pozdrawiam
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Prowadzila w 1 gemie 3;1 i przegrala 6:3. heh tak tylko Nicolescu potrafi ;/
ile było podobnych, nawet gorzej wyglądających zwrotów akcji w historii meczów WTA. To jest jednak WTA i tutaj wszystko jest możliwe. Zacznijmy opisywać tutaj fakty, a nie każdy będzie wylewał żale teraz, zaśmiecając temat. Róbcie to na czacie.
Warto odnotować, że Niculescu nie biegała w ogóle do piłek wyrzucanych przez Kirilenko na boczne sektory kortu. Rumunka zachowywała się jakby miała w dupie ten cały Dubaj. Na przyszłość warto zauważyć, że Kirilenko też nie grała jakiegoś mega wielkiego tenisa. Po prostu trafiła na Monicę i ją przeszła, bo ona nie grała nic, kompletnie. Zero walki z której Rumunka powoli zaczynała słynąć. Może Rosjanka zauważyła słabą dyspozycję Monici i wygrała to spotkanie niskim nakładem sił. Kolejny pojedynek Maria zagra ze zwyciężczynią meczu: Ivanowic - Schiavone. Myślę, że warto pograć na Marię w kolejnych meczach.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Jak Niculescu chciała grać te swoje slajsy na linie przy takim wietrze to widać jak ona myśli, ale w sumie jeśli nic innego nie potrafi.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
jak dla mnie jankovic na dzis da rade, cetkovska cudow nie gra a jankovic znow na 1 rundzie turnieju nie zakonczy
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
po za tym ciekawy debelek w memphis u pan. krajicek w parze tatishvili oraz para kondriatcheva/ lefevre. debel nr 2 zgrany graja ze soba od jakiegos czasu, o obydwie panie z pierwszej pary beda graly przed tym meczem single tak wiec zmeczenie moze dac znac. kurs okolice 2,25 warty grania. do tego pewna LEPCZENKO gra dobry tenis , nawiazala walke z nasza AGA.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Dubaj 20.02.2012 16-00
Goerges - Kuznetsova
typ: 2-0
5.0
expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w dubaju Niemka Julia Goerges spotka sie z Rosjanka Svetlana Kuznetsova. OBie spotykaly sie jak do tej pory dwukrotnie, dwukrotnie gora byla Rosjanka. Dzis jednak spodziewalbym sie innego scenariusza tego pojedynku. Dzis w Dubaju wiatr bardzo przeszkadza zawodniczkom w grze. Mysle, ze w tych niekorzystnych warunkach wieksze problemy powinna miec Rosjanka. Svetlana od dluzszego czasu nie jest w swojej najwyzszej dyspozycji. W Doha przegrala z Czeszka Luccie Safarova, z ktora przegrala juz w tym roku dwukrotnie. Goerges zaliczyla ostatnimi czasy cwiercfinal w paryzu, w ktorym zagrala katastrofalnie. We wczesniejszych rundach prezentowala sie znakomicie, by z Czeszka Zakopalova zagrac fatalne zawody. Uwazam jednak, ze ta zawodniczka powinna lepiej radzic sobie w tych trudnych dzisiejszych warunkach w Dubaju i to niemke typuje jako zwyciezczynie dzisiejszego spotkania.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Goerges - Kuznetsova 1 @ 3,00 2/10

Jak dla mnie w tym meczu powinna wygrać Niemka, jest młodsza, gra całkiem nieźle, choć ma czasami słabsze dni, w których potrafi przegrał rowerkiem. Jednak sądzę, że dziś powalczy ze starszą rywalką i może jej się to udać w 3 setach. Sweta nic nie gra specjalnego, wiemy, że potrafi dobrze uderzyć, ale bez przesady. Po takim kursie można śmiało grać na Niemkę. Weiter Julia!

Davis - Lepchenko(-1,5s) 2 @ 1,71 - 5/10

Tym razem inny turniej, w Memphis gdzie zmierzą się 2 &quot;Amerykanki&quot;. Lepchenko ostatnio w bardzo dobrej formie, potrafi naprawdę grać i nie sądzę, że w tym meczy mogłaby mieć jakieś problemy w pokonaniu swojej rodaczki. Kurs jednak za niski na wygraną, więc typuję, że Lepchenko wygra ten mecz spokojnie 2-0. Młodsza Amerykanka nie ma czym zaskoczyć, więc po takim kursie staweczka większa ;)

EDIT: Pięknie siadło wszystko, choć nerwy były:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tenis WTA Dubaj 20.02.2012 16-00
Goerges - Kuznetsova
typ: 2-0
5.0
expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w dubaju Niemka Julia Goerges spotka sie z Rosjanka Svetlana Kuznetsova. OBie spotykaly sie jak do tej pory dwukrotnie, dwukrotnie gora byla Rosjanka. Dzis jednak spodziewalbym sie innego scenariusza tego pojedynku. Dzis w Dubaju wiatr bardzo przeszkadza zawodniczkom w grze. Mysle, ze w tych niekorzystnych warunkach wieksze problemy powinna miec Rosjanka. Svetlana od dluzszego czasu nie jest w swojej najwyzszej dyspozycji. W Doha przegrala z Czeszka Luccie Safarova, z ktora przegrala juz w tym roku dwukrotnie. Goerges zaliczyla ostatnimi czasy cwiercfinal w paryzu, w ktorym zagrala katastrofalnie. We wczesniejszych rundach prezentowala sie znakomicie, by z Czeszka Zakopalova zagrac fatalne zawody. Uwazam jednak, ze ta zawodniczka powinna lepiej radzic sobie w tych trudnych dzisiejszych warunkach w Dubaju i to niemke typuje jako zwyciezczynie dzisiejszego spotkania.
Wiem,że mecz się już zaczął i łatwo krytykować,ale jak czytam takie wypociny jak twoje to muszę się odezwać.Analiza pisana pod typ wyłącznie.Czemu niby Rosjanka jest w słabszej dyspozycji według ciebie? Bo przegrała z Safarovą,która ostatnio prezentuje tenis z TOP 10?! Czemu w &quot;trudnych warunkach&quot; ma mieć przewagę Niemka? Jest wyższa i to jej przeszkadza bardziej wiatr przy serwisie.Popatrz jak serwuje Sveta,on nie ma żadnych problemów z wiatrem.Kurs może faktycznie trochę za niski na Rosjankę,bo w końcu Niemka jest 19 w rankingu a Rosjanka 27.Ale jak widzisz w pierwszym secie jest już 5-1 dla Kuzniecowej i Georges nie istnieje i sądzę,że w 2 secie nic się nie zmieni.Wygląda jakby się nie wyspała,może ma okres. Ja już od dłuższego czasu nie gram WTA,bo większe szanse na trafienie masz w kasynie niż w tym cyrku.Ale jak czytam te wasze analizy w tym dziale to czasem krew zalewa. Jeden kudłaty który to jakoś ogarnia i stara się rozważnie typować,a reszta niech lepiej sobie da spokój i przerzuci się na inne sporty ????
--------------------
edit: Georges wygrała 2-6,7-6,6-4..całe WTA w &quot;najlepszym&quot; wydaniu.W 1 secie psuła mnóstwo piłek Niemka,w 2 i 3 secie już obie mnóstwo niewymuszonych błędów
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam, co myślicie o meczu Czeszki Benesovej z Cibulkovą?Dominika podobno zupełnie bez formy a kursy identyczne, warto grać na Benesovą?będę wdzięczny za pomoc w analizie, pozdrawiam.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Ewentualnie Safarova z Martic?Czy wczorajsze zwycięstwo nad Niemką Barthel było przypadkiem czy tak dobrze Chorwatka grała?Kurs nie powala ale do dubla ok-1.45 na Safarovą.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem, wczoraj Wozniak wygrała z Hercog a dziś buki wystawiły mecz Hercog z Hantuchovą pomyłka w druku?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
z turnieju wycofała się Petra Kvitova, Li Na, Vera Zvonaryeva, więc trzeba było kimś drabinkę upchać. Nie wiem czy tutaj dzika karta nie zadziałała i mimo porażki Hercog zostaje w turnieju, ale mogę się mylić.
gram dziś na Safarovą choć Martić miło zaskoczyła wyeliminowaniem słabej Mony Barthel. Meczu nie miałem jak zobaczyć w realcji wideo, ale z cyferek jakie się zmieniały w relacji LIVE wnioskuje, że Mona nie miała nic do powiedzenia. Co do Lucie, ona w tym roku jak na razie miała udane dwa turnieje, Sydney oraz Doha. W obydwu tych turniejach zawędrowała do ćwierćfinałów. Martić najdalej zaszła w Paryżu odpadając w 2 rundzie z Marion Bartoli.
Safarova L. - Martic P. @ typ: 1 (1,45) BAH ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ll9 149

ll9

Użytkownik
Lucie Safarova - Petra Martic - 1 - 1.50 - Betsafe ✅✅✅

Safarova po takim kursie z Martic to dla mnie czysta promocja. Lucyna po dobrym w swoim wykonaniu turnieju w Doha, gdzie odprawiała z kwitkiem m.in. Kuznietsova i Wozniacki, a przegrala dopiero całkiem pechowo z Bartoli, postara się teraz potwierdzić formę w Dubaju. Czeszka gra w tej chwili naprawdę dobry tenis, który mnie w zupełności przekonuje i może w niedługim czasie pozwolić jej na zbliżenie się do TOP10. Po drugiej stronie siatki 66 w rankingu Chorwatka Petra Martic, która w turnieju głównym zagra po dość szczęśliwym zwycięstwie w kwalach z Moną Barthel. Młoda Niemka wyraźnie nie miała wczoraj swojego dnia, poza tym chyba odczuwała trudy poprzedniego turnieju. Martic formą w tym roku nie błyszczy i nie sądzę by dziś była w stanie pokonać dobrze dysponowaną Safarovą. Dla bardziej odważnych proponowałbym nawet 2-0 dla Czeszki, ja mimo to skupię się na czystym win.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Daniela Hantuchova - Polona Hercog
typ: Suma gemów: Poniżej 19.5
kurs: 1.80
buk: Bet365
Po zwycięstwie w Pattaya City i naprawdę niezłej grze w Doha Daniela Hantuchova odpadła już w pierwszej rundzie z Simoną Halep. Tą porażkę można tłumaczyć zmęczeniem Słowaczki o którym sama mówiła już po meczach w Fed Cup teraz po tygodniu odpoczynku zobaczymy ją w Dubają, pierwszą jej rywalką będzie Słowenka Polona Hercog i wydaje się, że dzisiaj żadnej niespodzianki nie będzie i Daniela pewnie wygra ten pojedynek.
Hercog do turnieju w Dubaju przebijała się przez kwalifikacje i trzeba powiedzieć, że miała sporo szczęścia. Najpierw pokonała 18-letnią Francuzkę Kristina Mladenovic ale po 3-setowym pojedynku, następnie Virginie Razzano, która po pierwszym secie przegranym 2-6 poddała spotkanie a w ostatniej rundzie Hercog przegrała z Aleksandrą Wozniak w 3-setach, mimo to nieco kuchennymi drzwiami zobaczymy ją w turnieju głównym.
Jak do tej pory w tym sezonie Polona Hercog odpadała już w pierwszych rundach (o ile udało jej się zakwalifikować). W Sydney z Marion Bartoli 36 36 w Melbourne z Julia Goerges 36 67, w Paryżu z Chanelle Scheepers 26 26 i w Doha z Tsvetana Pironkova 06 46. Jak widać były to raczej spotkania w których Polona nie miała zbyt wiele do powiedzenia (z wyjątkiem spotkania z Julią Goergers) i te mecze zazwyczaj kończyły się poniżej 19.5 rozegranych gemów.
Myślę, że podobnie będzie w starciu z Danielą Hantuchovą, Hercog jest to bowiem zawodniczka, która zdecydowanie lepiej czuje się na kortach ziemnych 72.4 % zwycięstw niż na kortach twardych 41.77 % zwycięstw. Hantuchova natomiast miała okazję nieco odpocząć i dzisiaj spodziewam się, że zobaczymy tą Słowaczkę z Pattaya City a nie tą z meczu z Halep.
Warto prześledzić statystyki jak wygląda serwis Słowenki otóż z Kristina Mladenovic punkty zdobyte z 1. podania to 63% sam pierwszy serwis natomiast to 49%, ponadto Francuzka miała 7 break pointów z czego 2 wykorzystała. W meczu z Aleksandrą Wozniak punkty zdobyte z 1. podania to 60% natomiast Wozniak miała, aż 18 break pointów z czego wykorzystała raptem 5. Statystyki więc nie powalają na kolana i trudno spodziewać się dzisiaj jakiejś znaczącej poprawy tym bardziej, że gra z Danielą Hantuchovą zawodniczką zdecydowanie lepszą pod względem serwisu i returnu niż dwie wcześniejsze. Stawiam więc na łatwe i szybkie zwycięstwo Słowaczki w tym spotkaniu, mój typ to poniżej 19.5 gemów.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Dubaj 13-10 21.02.2012
Hantuchova - Hercog
typ: under 19 games
2.15
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w Dubaju Polona Hercog zmierzy sie ze Slowaczka Daniela Hantuchova. Hercog dostala sie do tego turnieju niejako kuchennymi drzwiami, gdyz przegrala w finalowej rundzie kwalifikacji z Kanadyjka - Aleksandra Wozniak. Hercog wogole ma za soba ciezkie kwalifikacjie, w pierwszej rundzie mmeczyla sie w trzech partiach z Mladenovic, pozniej po I wygranym secie Razzano skreczowala, i trzysetowy ciezki mecz z Wozniak. Slowenka ma prawo odczuwac w nogach trudy tego turnieju. Slowaczka natomiast miala tydzien na odpoczynek, gdyz przegrala juz w I rundzie w Doha z Simona Halep, Hantuchova narzekala jednak na zmeczenie, gdyz tuz przed Doha wygrala turniej w Pattaya City, gdzie rozegrala az piec spotkan. Hercog jest w marnej dyspozycji, natomiast Slowaczka potwierdzila w Pattayi, ze czuje sie ostatnimi czasy bardzo dobrze. Nie sadze aby to spotkanie moglo potrwac dlugo i mysle, ze Slowaczka pewnie awansuje do kolejnej rundy.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Jak dobrze sobie przypominam Bartoli 18lutego kreczowała w półfinale ze Stosur. Było to raptem 3 dni temu, nie wiem na ile poważna była jej kontuzja ale chyba ciężko w 3 dni dojść do pełnej sprawności licząc podróż i inne sytuacje związane ze zmianą miejsca turnieju.
Peng już z McHale pokazała że coś zaczyna grać i łapać wiatr w żagle, biorąc powyższe pod uwagę proponuję zagrać coś w stronę Chinki
Peng +4,5gema ~2,0 bet365
over 20,5gema ~1,9 bet365
Peng +5,5gema ~1,5 fortuna
(najbezpieczniej ale małe kursiwo, ewentualnie do dubla)
Ze stawkami bez szaleństw, bo nie wiemy jak z tą &quot;niby-kontuzją&quot;
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom