>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Monterrey, 19-26.02.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Hantuchova - S. Peng - 1 (1,80) ✅
Pinnacle
Bardzo duża rozbieżność w kursach na ten mecz. Widziałem co wczoraj wyprawiała M. Bartoli z S. Peng i jestem pełen podziwu że Shaui wygrała wczorajszy mecz.. Marion wczoraj cały mecz meczyła się z kontuzją w drugim secie już nawet teatralnie kuśtykała po całym korcie pokazując że ten mecz przegra na pewno, mimo to S. Peng robiła wszystko żeby tego spotkania nie wygrać. Jej piłki przechodziły nawet drugą linie boiska. Rodzina Marion musiała wczoraj sobie ładnie zarobić ponieważ Francuzka nie zdecydowała się skreczować tylko dociągnąć mecz, widocznie ktoś miał w tym interes. Marion musiała w pewnych momentach pomagać S. Peng uderzając piłkę w siatkę ponieważ niewiele brakowało a Francuzka jeszcze by drugi set wygrała przez błędy S. Peng. Jak dla mnie jej forma to dno. Daniela nic wielkiego nie gra jednak na pewno prezentuje bardziej równy tenis i wierzę że pokona S. Peng ponieważ nie mogę patrzeć na to co wyrabia w tej chwili Chinka. Dla mnie to antytenis.

Nie było tu innego wyjścia, S. Peng prezentuje dno

by scotratez
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ale dlaczego piszesz tylko o tym co robiła wczoraj Chinka?
Żeby nie było to zgadzam się w całej rozciągłości z tym, że Peng jest zdecydowanie pod formą. Zresztą wspominałem już o tym przed spotkaniem z Bartoli.
Ani słowem nie wspominasz o dyspozycji Hantuchovej a ta jest też beznadziejna. Wczoraj męczyła się się z mega słabą Hercog, która nie grała nic wielkiego.
Dla mnie to typowy no bet. Obydwie w słabiutkiej formie, więc kursy są ustawione dobrze i nigdzie nie ma value.
Mam jeszcze jeden pomysł na dzisiaj, ale o tym za chwilę.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Oczywiście Kudłaty ma racje. Daniela formą nie grzeszy zresztą co mam się rozpisywać jeżeli tragiczniej od niej gra Shaui Peng i to nie na na chwile wczorajszą. Jeżeli chodzi o Hantuchovą to jej dyspozycja zależy wyłącznie od jej główki. Wczoraj rzeczywiście męczyła się z Polona, ale co z tego skoro Shaui gra piach od początku sezonu śmiem zaryzykować a Daniela ma za sobą kilka udanych występów w tym jeden wygrany turniej. Nie ma sensu pisać o Danieli bo gdyby grała na takim samym poziomie Jak Shau to bym na pewno zwrócił uwagę. Ja też mam propozycję. Zagrać na sunshine dzisiaj. Chyba ze śmiechu się przewrócę jak znowu przegra.
Aa jedna rzecz Kudłaty. Nie zgadzam się absolutnie z Tobą pisząc że Daniela jest beznadziejna. Zobacz co Daniela zrobiła w tym roku a co zrobiła Shaui Peng. Jeżeli Daniela jest według Ciebie beznadziejna to jaka jest Shaui Peng któraw tym roku najdalej zaszła do drugiej rundy... I nie pisz mi Poloni bo przecież 3 sety czy 2 ale ten mecz wygrała. Może zlekceważyła przeciwniczke może miała zły dzień. Chinka natomiast ma całe miesiące złe. Nie zgadzam się z tym co napisałeś. I nie bronie tutaj Słowaczki bo nie gra dobrze ale na tle Shaui to rewelacyjna tenisistka.
by scotratez
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Przeglądałem sobie ofertę i w oczy rzuciło mi się to spotkanie z Memphis. Kurs jest naprawdę wysoki a dodatkowo widzę, że w niektórych bukach jeszcze rośnie. W sumie zapomniałem powiedzieć o jaki mecz mi chodzi, mianowicie to jest spotkanie Hradeckiej z Tsurenko.
Czeszkę widziałem w Memphis w spotkaniu deblowym w Memphis gdzie z Hlavackovą pewnie wygrały swój mecz. Właściwie najważniejsza przesłanka z tego wydarzenia jest taka że Hradecka jest jak najbardziej zdrowa, bo czysto sportowo niewiele można powiedzieć o tym starciu. Nie ulega wątpliwości, że Czeszka umie i lubi grać na hali. W poprzednim roku w takich warunkach odprawiała Lisicki, Hantuchovą czy dwukrotnie Pervak. Niedawno poległa w Midland gdzie broniła tytułu. Jednak porażkę z Hampton uznam tylko i wyłącznie za wypadek przy pracy. Tutaj w Memphis Hradecka w pierwszej rundzie pewnie pokonała Tatishili w dwóch setach, bardzo dobrze serwując. To właśnie własne podanie oraz forhand to największe bronie tej rywalki. Jeśli dzisiaj będzie po nie sięgała z odpowiednią regularnością to tego spotkania nie przegra.
Mówiłem o bilansie Hradeckiej w 2011 roku w hali, wspomnę też o tym samym w przypadku Tsurenko. Zestawienie 12/3 wygląda naprawdę imponująco, ale nie dajmy się zwieźć pozorom. Ukrainka nie miała w tych meczach żadnej konkretnej rywalki. Tutaj w pierwszej rundzie pokonała w trzech setach słabiutką Glatch, ale i z nią miała masę problemów. Amerykanka miała aż 13 szans na przełamanie rywalki. Jeśli podobną ilość otrzyma Hradecka to będzie wiedziała jaki zrobić z tego użytek. Tsurenko grała też niedawno z młodszą Radwańską i została okrutnie rozbita a Hradecka to jednak zawodniczka ciut lepsza od Urszuli.
Nie widzę niczego co miałoby przemawiać za Tsurenko. Kurs jest dość dobry, Hradecka umie grać na hali - ja w to wchodzę!
Tsurenko L. - Hradecka L. 2 1.50 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Tsurenko grała też niedawno z młodszą Radwańską i została okrutnie rozbita
Typu nie neguję, ale chciałbym poprawić błąd - w meczu z Ulą to Lesya grała z kontuzją i musiała kreczować, gdyby nie kontuzja to ona zapewne rozjechałaby młodszą Radwańską. Dodatkowo w Fed Cupie pokonała znacząco Schiavone i Errani (ta druga kreczowała, ale kto oglądał mecz to widać, że ta kontuzja trochę naciągana była, bo w trakcie meczu po prostu grała słabo a oznak kontuzji kolana jeśli dobrze pamięta w ogóle nie było widać).
Typ popieram, ale nie można wprowadzać innych w błąd, że nic za Tsurenko nie przemawia, bo jakby tak było to byś nie miał kursu na Hradecką 1,57 (aktualnie rośnie - Bwin) tylko jakieś 1,20.
Lesya to młoda utalentowana zawodniczka, którą Fed Cupie grała lepiej niż nie jedna zawodniczka z pierwszej 20. W turniejach głównie ITF gra dopiero od 2007 roku, z niezłymi wynikami i szybko pnie się w rankingu.
Doświadczenie Czeszki zapewne wygra, ale nie sądzę, żeby to był spacerek.
Więcej o przeciwniczce Hradeckiej: http://www.wtatennis.com/page/Player/Stats/0,,12781~14447,00.html
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ale absolutnie nikogo nie wprowadziłem w błąd. To stwierdzenie, że &quot;nic za Tsurenko nie przemawia&quot; to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia. Każda z analiz znajdujących się tutaj to jednak mniejsza lub większa dawka subiektywizmu. Przecież każdy myślący człowiek potrafi segregować informacje i wybierać te, które go interesują. Właściwie to powinienem dopisać, że tam kreczowała ale to po prostu mi umknęło.
Z tym stwierdzeniem, że jest utalentowana to jednak bym nie przesadzał, bo w jej poczynaniach jakiś ogromnych możliwości nie widzę a przecież ma już 23 lata. Młoda to jest dla mnie McHale, Pervak, Babos czy Garcia, ale raczej nie Ukrainka.
W sumie dzięki za taką dyskusję, bo to rzadko zdarza się w tym dziale, gdzie często chodzi tylko o to aby wyśmiać to co pisze druga osoba ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 277

geryx

Użytkownik
A ja wierzę w Tsurenko, nie pod kątem dzisiejszego meczu ( pierwszego seta przegrała) ale jej umiejętności, widziałem ja 2 razy w akcji w tym roku i uważam że up w ranku ma pewny, kwestia czasu
w tym turnieju jej nie ruszałem bo po kontuzji gra dziewczyna, ale jak przegra to w next jej występie będą na nią lepsze kursy)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No rzeczywiście nic za Tsurenko nie przemawia oprócz wyniku spotkania ;)
J. Jankovic - S. Stosur - 2 (1,53) ⛔
bet365
Tutaj niespodzianki nie przewiduje chociaż nigdy nie wiadomo. Samantha dzisiaj rozprawiła się w 2 setach. (sic!) z z L. Safarovą która 3 set już oddała. Kto nie wierzy niech chociażby sprawdzi wynik. Samantha pomimo moich wątpliwości dotyczących jej przygotowania do sezonu prezentuje się nieźle. Bardzo dobrze że grała teraz z niewygodną Czeszką która ciekawie się spisuje ostatnio i nie mówię tutaj tylko o pokonaniu C. Wozniackiej w poprzednim turnieju. J. Jankovic miała niewielkie problemy ze zdrowiem jak jest teraz? Chyba lepiej. Ograła Pennette którą musiała, ponieważ Włoszka nie prezentuje nic ciekawego. Jej mecz z Dominika Cibulkova wygrany w trzech setach był komedią. Bardzo słaba dyspozycja Włoszki ogólnie w tej części sezonu. Jelena pokonała jeszcze Cetkovska którą wcześniej S. Stosur zmiażdzyła. Zapowiada się ciekawy pojedynek ponieważ serbka jutro zagra w końcu z konkretną rakietą tenisową która w przeciwieństwie do C. Wozniackiej, V. Zvonarevy prezentuje się godnie na TOP10. Spodziewam się raczej zwycięstwa Australijki.
by scotratez
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
No rzeczywiście nic za Tsurenko nie przemawia oprócz wyniku spotkania ;)
Po Twoim wpisie wnioskuję, że spotkania nie oglądałeś i tylko chcesz profilaktycznie dogryźć. Gdybyś obejrzał to wiedziałbyś, że to nie Ukrainka je wygrała a raczej Czeszka przegrała.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Trochę dziwna sprawa przegrywam 3 mecz w ciągu jakiegoś czasu na którym zmieniają się kursy przed meczem czyli na Hradecke poszły w góre. Albo po prostu się mylę i nie ma się tu czego doszukiwać albo jak ktoś powiedział kiedyś na forum &quot;coś tu śmierdzi&quot;
 
G 277

geryx

Użytkownik
Po Twoim wpisie wnioskuję, że spotkania nie oglądałeś i tylko chcesz profilaktycznie dogryźć. Gdybyś obejrzał to wiedziałbyś, że to nie Ukrainka je wygrała a raczej Czeszka przegrała.
oglądałem i wcale tak nie uważam, jak na swoje problemy ( uraz z Radwańską, stomach dziś)to zagrała Tsurenko przyzwoicie, po obronie meczowych istniała już tylko ona + serwis Czeszki
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - A. Ivanovic - 1 (1,45) ✅
Pinnacle
Mam nadzieję że sympatycy Serbii nie obrażą się na mnie, że kolejny typ obstawiam na porażkę ich reprezentantki. Zapewne jednak Serbowie tutaj nie zaglądają więc ta uwaga pewnie niepotrzebna. Ego Karoliny wczoraj na pewno podskoczyło o kilka poziomów i z pewnością jutro zagra odważniej. Nie ma nic bardziej motywującego jak przełamanie się. Karolina w tej chwili prezentuje średni tenis z naciskiem na średni. Nie lubię patrzeć na jej przebijankę, i chyba wiele osób się zgodzi że jej tenis jest nudny. Mój typ skierowany jest jest Dunkę z tego względu że C. Wozniacka już nie ma czasu na odpuszczanie, strojenie fochów, oraz przegrywanie. Jej strata punktów w rankingu jest naprawdę spora więc jeżeli myśli o zdobyciu numer jeden co według mnie jest niemożliwe biorąc pod uwagę poziom Viki i paru innych zawodniczek. Mimo to musi Dunka musi atakować. Serbka jest na pewno do ogrania. Kurs zachęcający. Ivanovic do tej pory pokonała słabo spisującą się F. Schiavone.. nie wiem co się dzieje z Włoszkami, ale lipa na sto dwa z ich strony. Potem pokonała M. Kirilenko która jak dotąd spisywała się bardzo dobrze.. dochodząc nawet w jednym z turniejów do finału gdzie przegrała z D.Hantuchova. Mam wrażenie ze Maria jednak za dużo gra 3 turnieje po kolei to naprawdę dużo.. i zmęczenie daję o sobie znać. A. Ivanovic niepotrzebnie przegrała z Cetkovską więc regularności jej też brakuje nie sądzę aby zagrała mecz alla L. Safarova i wyrzuciła za burtę Duńską księżniczkę. Aż tak nieobliczalnie Serbka nie gra.
Kudłaty nie pisałem żeby dogryźć, nie bierz tego do siebie! ;)
by scotratez
 
J 13

jrq-

Użytkownik
A Radwańską jak obstawiacie?
Rzadko gram kobiecy tenis, ale akurat Woźniacka+Stosur mi wpadły w oko, niezłe kursy.
A Aga gra z Lisicką, która ostatnio dość słabo się prezentowała, szczególnie z Kerber, gdzie przegrała. Dodatkowo Aga rzadko przegrywa z niżej notowanymi rywalkami. Pewnego poziomu nie przeskoczy, to fakt, ale kogo ma ograć, to ogrywa.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Aga w tym turnieju mnie nie przekonuję. Z każdą zawodniczką się męczy. Daje się przełamywać, ale pod koniec seta szczęśliwie wychodzi na prostą. Prędzej czy później nie da rady i nie odłamie powrotnie przeciwniczki, a w tym roku nie wygrała jeszcze z jakąś uznaną zawodniczką, a taką jest Sabina.
W optymalnej formie Agnieszki, przy obecnej formie Sabiny pograłbym nawet 2:0 dla Isii, ale biorąc pod uwagę męczarnie Agi w każdym meczu to dla mnie NO BET.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą dyspozycja Agi a właściwie jej podejście do gry budzi niepewność.. odpuściłbym sobie to spotkanie także raczej.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Radwańska - Lisicki
Liczba gemów w 1 secie - powyżej 9.5
Unibet
Odpuszczam kto wygra bo Radwańska w marnej formie ale typ na ilość gemów 1 secie ma duże prawdopodobieństwo że wejdzie bo jeśli ktoś śledził poprzednie mecze zobaczył jak Agnieszka się męczyła chociażby z Woźniak przeciętną zawodniczką
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
tenis WTA Dubaj 11-00 23.02.2012
Jankovic - Stosur
typ; 2-0
4.0
WilliamHill
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w dubaju Serbka Jelena Jankovic spotka sie z Australijka, Samantha Stosur. Obie jak do tej pory spotykaly sie na korcie szesciokrotnie, z tego cztery raz triumfowala Jelena Jankovic. Serbka w tym roku, poza wystepem w australian open (4 runda) nie prezentowala sie zbyt dobrze. Podczas turnieju w Dubaju udowadnia jednak ze dobrze sie tu czuje i z jej forma jest coraz lepiej. Samantha rowniez nie ma za soba zbyt udanego poczatku sezonu, poza turniejem w Doha, gdzie w ubieglym tygodniu dotarla do finalu. Australijka ma prawo czuc sie jednak troche zmeczona, po ubieglotygodniwym ciezkim turnieju i wczorajszym trzysetowym meczu z Lucie Safarova. Serbka podczas tego turnieju pewnie odprawila Cetkovska i Penette. Bilans spotkan na korcie twardym pomiedzy obiema zawodniczkami wyglada jeszcze lepiej dla Serbki, gdyz wynosi 4:1. Sadze, ze Serbka bedaca w coraz lepszej dyspozycji powinna dzis awansowac do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 32

gosc83

Użytkownik
Jankovic-Stosur
Typ:2
Kurs:1.65
Bukmacher:Expekt
Do ciekawego pojedynku dojdzie dziś w Dubaju, będąca w słabej formie Jankovic podejmie odradzającą się, ogólnie lepszą pod każdym względem tenisistkę Stosur, nie widzę tu innej opcji jak wygrana Australijki nie dlatego że gładko jej poszło z Czeszką, ale ze względu na anty tenis Jeleny, buki nam wystawiły ładny kursik dlatego trzeba korzystać z zamkniętymi oczami, pozdrawiam życząc wysokich wygranych.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
A.Radwanska vs S.Lisicki ???? Over 20.5 @ 1.86⛔ Kapitalny mecz Polki..Lisicka nie miała nic do powiedzenia..Wielkie brawa..:browar565:

A.Ungur vs I.Cervantes-Huegun ???? Ungur, Adrian @ 1.40✅

Kurs: 2,604 (Panbet)⛔

Idziemy na łatwiznę..
O meczu Rumuna nie będę się rozpisywać bo to różnica klas..Dodany jedynie dla podniesienia kursu..
Kurs na Isie nie zachwyca..A i to nie dałbym sobie palca urwać, że wygra z Liską..Co ciekawe Radwańska przegrywa rzadko i tylko z z &quot;jedynką&quot; WTA...(Statystyki z 20 ost spotkań na tej nawierzchni obydwu zawodniczek..)..Z kolei Lisicka albo kreczuje albo wtapia w trzech setach..H2H na korzyść polskiej Niemki..

20 ostatnich meczy Agnieszki R..


20 ostatnich meczy Sabine L..


Mecz pomiędzy tymi dwoma panienkami..


Jak wygląda drugi serwis Agnieszki wszyscy doskonale wiedzą..Jak wygląda serwis i return Niemki wie większość..W tym Funt..Dziś będzie sporo przełamań..I wiele gemów..
Poniżej autograf Sabine z kolekcji własnej autora postu ;)

Z innej beczki..Szkoda że wczoraj tu nie zaglądnąlem przy okazji dyskusji o tym meczu...
Lesia Tsurenko - Lucie Hradecka ???? Lesia Tsurenko @ 2.50 (bet365)

✅ 150
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Radomiak1910

&quot;Australijka ma prawo czuc sie jednak troche zmeczona, po ubieglotygodniwym ciezkim turnieju i wczorajszym trzysetowym meczu z Lucie Safarova&quot;

Co do tego zmeczenia mam odmienne zdanie. Ozi wygląda fantastycznie. Jak dla mnie zero oznak zmęczenia. W Doha rozegrała kilka spotakań i tam takze nie wyglądała na zmęczoną. Argument o jej &quot;zmęczeniu&quot; jest trochę naciągany.

Janković gra cały czas z bandazem elastycznych na lewym udzie! Po Fed Capie przyjechała do Paryza i w wywiadzie udzielonym na żywo na Eurosporcie powiedziałą że ma mocną grype i odpuszcza. Potem porazka z Peer, W/g mnie w Dubaju wygląda fizycznie tak sobie...


&quot;Serbka podczas tego turnieju pewnie odprawila Cetkovska i Penette&quot;


Wczorajszy mecz z Flavią w 1 secie był bardzo &quot;dziwny&quot; Do stanu 3-1 dla włoszki to Flavia wyglądała że szybko się rozprawi z Serbką. Potem jednak do głosu doszła Serbka. Drugi set to przegrana dosłownie kilku kluczowych piłek przez Flavie. Włoszka popełniała więcej &quot;niewymuszonych&quot; jednak mecz był na bardzo wyrównanym styku!

&quot;Bilans spotkan na korcie twardym pomiedzy obiema zawodniczkami wyglada jeszcze lepiej dla Serbki, gdyz wynosi 4:1. Sadze, ze Serbka bedaca w coraz lepszej dyspozycji powinna dzis awansowac do kolejnej rundy.&quot;

Błąd - bilans wynosi 4 do 2...dla mnie argument, w zasadzie nonsensowny, ale jak to komuś pomaga w analizie to jego sprawa!


Wczorajszy post Apatora był doskonały pod względem merytorycznym i pod względem grania typów tenisowych za prawdziwe pieniądze. Jezeli ktoś chce na bukach zarabiać to własnie musi tak podchodzi do tenisa.

Zmorą działu tenisowego jest to że tutaj pisza osoby fantastykę tenisową, podają typy kompletnie oderwane od rzeczywistości. Dosłownie kilka osób gra za prawdziwe pieniądze.

Hm, jak mozna grać typ 2-0 dla Janković...przecież to jest KOSMOS, takie opcje tez wchodzą ok, raz na 20 razy??! chyba że ktoś gra za 1pln, ale jak czytam takie &quot;kuriozum&quot; to odrazu przewijam &quot;pasek&quot; na laptopie. Jezeli ktoś chce zarabiać pieniądze na bukach to nie tędy droga.

Bez urazy, ale ja też musiałem wrzucić swoje trzy grosze, niestety forum tenisowe obniżyło loty, kiedyś było lepiej. Tak naprawdę pozostało dosłownie 2,3 osoby gdzie można powaznie podejść do podanych typów i analiz!

Pozdrawiam!

@ a koledze życze aby wszedł Twój typ, nie gniewaj się że akurat na Twoim przykładzie napisałem kilka gorzkich słów, teraz czekam na fale krytyki pod moim adresem, ale biorę to na klate;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom