>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Monterrey, 19-26.02.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
ale banały piszesz że aż muszę je skomentować! Po pierwsze ona już była na szczycie,więc jak już możemy mówić o jej ewentualnym powrocie tam;) Ale prędzej Radwańska będzie nr 1 niż Ivanovic.Tak jak pisałem-samo kończące uderzenie w tym cyklu ma kilkadziesiąt zawodniczek. Chociażby taka Lisicka,która ma poza tym lepszy serwis niż Serbka. A Ivanovic nie potrafi poruszać się po korcie tak,żeby być w ścisłej czołówce-sama siła starczy jej na bycie w TOP 30 i to tyle..Gdyby biegała tak jak Wozniacki(nie lubię jej,ale to jej przyznaję bez bicia) to wtedy mogłaby szturmować top rankingu.A tak to pozostaje jedynie w TOP 3 najładniejszych obecnie tenisistek ????
Też miałem odpisać coś na to zdanie o tym, że Ana będzie dobijać do czołówki, ale właściwie wyjąłeś mi to z ust. 100% poparcia.

Serbka ma ogromny potencjał, ale jest zbyt chimeryczna żeby zrobić z niego właściwy użytek. Tenis to nie tylko efektowne kończące uderzenia ale też solidność i regularność ;)
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
a ja zagrałem czysto na Gretę Arn. Stawiam, po prostu na doświadczenie. Nie chce mi się wierzyć, że jakby nie patrzeć wciąż anonimowa tenisistka jaką jest Chorwata Abramović wygra z o 10 lat starszą rywalką. Węgierka Arn starła w pył Chinkę Zhang. Abramović moim zdaniem prezentuje poziom właśnie taki jak pokonana przez Węgierkę Chinka. Nie sugeruję, że to jest pewniak, ale fakt pokonania Panovej nie spowoduje, że Węgierka, która nie na jednym korcie grała, wystraszy się młodszej rywalki.
Skromnie ze stawką, ale gram na Gretę Arn. Moim zdaniem kurs na Arn, powinien być nieco wyższy, ale biorę co jest ????

Arn G. - Abramovic M.
@ typ: 1 (1,20) BAH ✅
trafione ????
i pomyśleć, że ta Chorwatka Panovą ograła, doświadczenie po raz kolejny wzięło górę ????
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Jelena Janković - 1 - 1.50 - Betsafe ✅✅✅
Wielu wczoraj skazywało Agnieszkę na porażkę w meczu z Lisicki, a bo to wcześniej męczyła się z Wozniakową, a to ledwo wygrała z Peer. Ja konsekwentnie będę grał na Isię, sądzę, że ten turniej jest w jej zasięgu, a to dlatego, że nie ma w nim chociażby Azarenki. Wczoraj Lisicki była bardzo słabo dysponowana, do tego podobno grała z jakimś urazem, ale chwała Isi za to, że potrafiła ten mecz skończyć tak szybko jak skończyła, do tego dzięki sprytowi i mądrej grze zbytnio się nie nabiegała dzięki czemu zaoszczędziła trochę sił na dzisiejszy pojedynek z Jelonkiem. A Serbka nadzwyczaj dobrze radzi sobie w tym turnieju, bardzo pewna i konsekwentna w tym co robi, w trzech poprzednich meczach nie straciła nawet seta, a wczoraj dosyć pewnie ograła faworyzowaną rankingową piątkę. Jelena najmocniejszej psychiki nie ma, jak jej idzie to idzie, natomiast jak zacznie kilka piłek z rzędu psuć szybko się zniechęca i liczę na to, że Krakowianka jej dzisiaj szybko wybije granie z głowy. Do tej pory obie zawodniczki grały ze sobą dwukrotnie. Ostatni pojedynek odbył się nie tak dawno, bo we wrześniu tamtego roku. Podczas turnieju w Tokio doszło do trzech setów, gdzie trzeciego Agnieszka wygrała do zera. Stawiam na zwycięstwo Radwańskiej i finałowy pojedynek z Woźniacką.
 
B 4

bet-on-me

Użytkownik
???? WTA Dubai / Unibet
Jankovic J. (+1.5 seta) - Radwanska A. - 1 1.68
W Dubaiu czas na półfinały i dość nie oczekiwanie mamy tutaj tenisistki, które raczej nie były brane pod uwagę w kontekście wygranej w całym turnieju. Jeżeli chodzi o Radwańską to można była przypuszczać, że występ na tym turnieju, może zaowocować grą w półfinale czy finale, o ile Polka nie spotka na swojej drodze, ani Azarenki, ani Kvitovej. Stało się tak, że obie zrezygnowały z udziału w tych zawodach, a Agnieszka ma szansę na pierwszy finał w tym roku. Rywalką naszej zawodniczki będzie Serbka Jelena Janković, której raczej nikt nie dawał szans przed turniejem na to, że ta zawodniczka dojdzie do tego etapu rozgrywek.
Radwańska, która w tej chwili jest najwyżej w historii swojej kariery w rankingu WTA, bo jest to miejsce szóste, a ma duże szanse by ten wynik poprawić i wskoczyć oczko wyżej, żeby tak się stało Isia musi wygrać cały turniej, a to nie będzie łatwe, jak się dużej liczbie osób wydaje. W tym roku Radwańska dobrze sobie radzi, a dobra gra zaczęła się już pod koniec ubiegłego sezonu. Za sprawą Tomka Wiktorowskiego stała się dość widoczna przemiana w grze Krakowianki. Jak wiadomo Radwańska jest dość słaba fizyczne, więc swoją szansę z rywalkami upatruje w grze taktycznej i szukaniu błędów rywalek. Dość dużą poprawę widać w serwisie, który nie raz ratował tą zawodniczkę w tym sezonie z opresji. W tym turnieju jej gra jest przeplatana z grą bardzo mądrą i efektowną, z głupimi błędami i nie wykorzystywaniem pojawiających się szans. W pierwszej rundzie w której grała z Wozniak, po pierwszym secie chyba nikt się nie spodziewał takiego obrotu sytuacji, jednak brak skoncentrowania po pierwszym secie spowodował nie małe kłopoty. Według mnie, żeby zamiast Wozniak stała lepsza tenisistka z przynajmniej TOP50 to Agnieszki by nie było już po pierwszej rundzie. Z Peer zagrała dobrze i praktycznie cały mecz kontrolowała wymiany, jednak i w tym spotkaniu nie obeszło się bez małych kłopotów. Wczorajszego spotkania nie można zaliczyć do cudownej gry Radwańskiej, zagrała dobrze i tyle. Bo jeżeli Lisicki byłaby zdrowa i ból by jej nie dokuczał, to z pewnością takiej łatwej przeprawy Krakowianka by nie miała.
Jelena od nie mal kilku sezonów niczym wielkim się nie wyróżniała. Słaba gra i szybkie odpadanie z turniejów już w pierwszych czy drugich rundach spowodowało to, że każdy nie widział jej w roli ewidentnej faworytki nawet jak grała ze słabszymi zawodniczkami. W tym sezonie zagrała całkiem przyzwoicie w AO, później wypadek z Peer no i teraz jakże udany turniej. Na rozkładzie ma już Cetkovską, Pennette i Stosur. Widziałem spotkania z Włoszką i Australijką i muszę powiedzieć, że nie poznałem Jankovic na korcie. Dobry serwis, przyzwoite wymiany i pewne kończone uderzenie, jak na nią to stanowczo dużo i to wszystko w jednym spotkaniu. Widać, że Sebka przyłożyła się do przerwy między sezonami i ostro potrenowała, bo było co poprawiać. W spotkaniu ze Stosur było widać, że Jankovic, czeka tylko na moment w którym mogłaby zaatakować i wygrać punkt. Nie przedłużała wymian szybko przechodziła do ataku. Dobry serwis nie raz odrzucał rywalkę, a sama Serbka kończyła wymiany. Ta zawodniczka lubi tutaj grać i nie raz to mówiła, z pewnością fakt, że tutaj mieszka, albo przynajmniej jest tutaj zameldowana sprzyja jej. Większa siła i powrót do formy według mnie powinien jej wystarczyć do wygrania przynajmniej jednego seta.
Podsumowując wracająca do formy Serbka powinna postawić nie małą przeszkodę Polce w drodze do finału. Po obejrzeniu spotkań obu zawodniczek szansę na grę w finale oceniam po 50%. Jednak fakt, że kurs ok 1.65 jest na wygranie seta przez Jankovic skusił mnie. Szybkie przechodzenie do ataków i mocniejsze zagrania mogą wystarczyć na nie zbyt silną Isię. W spotkaniu ze Stosur było widać, że zagrania Serbki są dokładne i precyzyjne. Mam nadzieję, że Jelena będzie kontynuować dobrą grę i wygra seta z Polką.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Jankovic-Radwańska
Typ:2
Kurs:1.52
Bukmacher:Expekt
Piękną lokatę nam dają dziś buki, choć za charakterem faworytki nie przepadam ale nie to się tu liczy tylko trafny typ oczywiście, Jelena pomimo poprzednich wszystkich pojedynków 2 setowych i pokonania Stosur nie przekonuje mnie swoją grą, sprawia czasami wrażenie chimeryczki na korcie ale nie o to tu chodzi, Polka jest w zdecydowanie lepszej formie i na dzień dzisiejszy jest ogólnie lepszą tenisistką choć nie jedna z top 10 czy przedziału 10-15 by z nią wygrała(miejsce w rankingu zawdzięcza występom w niżej notowanych turniejach dzięki czemu mogła nabijać sobie punkty).Liczy się to że dzisiaj wygra(życzę jej wygrania turnieju choć tego już nie jestem pewny) i wiele osób na tym skorzysta, pozdrawiam serdecznie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Aga @1,50
Pokonała Sam Stosur, okej. Ale wg mnie za duży zachwyt nad Australijką jest! - bądź był.
Nie chce mi się rozpisywać dlaczego, ale mimo ze większość pewnie z nas lubi kangurzyce to ona się średnio nadaje na sam szczyt. Aza sprowadziła ją na ziemie.
Staty Sam:
wejdź tutaj
porażające...
Radwańska ma taki styl ze błędów nie popełnia. Może przebijać, przebijać i precyzyjnie wypracowywać akcje. Taka gra nie jest dla jajogłowej i dzisiaj się tylko w tym utwierdzimy.
H2H 2:1 dla Serbki. Lecz dwa mecze w 2008, a wiemy jaka kiedyś była Aga. Tykająca w głowie bomba... zresztą pamiętamy co się nieraz działo.
w 2011 na twardej już ją poskładała, co zrobi i dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 18

wlodas60

Użytkownik
J. Jankovic - A. Radaanska Typ -1-2:1 -5.5 - bet365

Jak juz ktos zauwazył kilka krotne pisanie analiz na te same tenisistki nie ma sensu.
Rewanz za Tokyo - tam Agnieszka odpusciła 1-seta, zeby wygrac. Dzisiaj moze byc podobnie tylko ,ze w drugą stronę. Mogła to zrobic Wozniak to dlaczego nie Jankovic.


Najlepsza analiza ma się nijak do trafialnosci.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J. Goerges - C. Wozniacka - 2 (1,37)
Pinnacle
C. Wozniacka nadal nie gra swojego tenisa. Jednak wczoraj już widziałem postępy w jej grze. Aby pokonać Dunkę trzeba zagrać coś zaskakującego. Takie możliwości ma np. A. Radwańska. Nie wierzę aby J. Goerges dała radę Dunkę wyrzucić za burtę, nie taką grą. Za dużo piłek posyła w siatkę i poza kort. Wczoraj miała trudny początek. Jeżeli nie wejdzie w mecz od razu na wysoki poziom to zanim się obudzi będzie już 1:0 dla Dunki a wtedy już tylko cud uratuje Niemkę. Spodziewam się szczerze finału Wozniacka - Radwańska.

A. Radwańska - J. Jankovic - 1
(1,49)
pinnacle
To będzie jak dla mnie całkiem ciężki bój. Nie wierze aby Jelena tutaj łatwo się poddała tak samo nie uważam aby Agnieszka się pozwoliła szybko ograć. Forma Agnieszki dalej dla mnie stoi pod znakiem zapytania. Kontuzjowana Sabina nie rozwiała ich. Co do Jeleny to tenisistka gra nierówno zdecydowanie bardziej nierówno niż Agnieszka. Dlatego upatruje tutaj dużą szanse dla Polki która będzie grać swoje od początku do końca. Polka bardzo dobrze gra z wymagającymi rywalkami pokazując że potrafi się skupić od początku spotkania do końca. Agnieszka może jest na bakier z siłą ale technicznie bije Jelenę na głowę. Trzymam kciuki za Age.
by scotratez
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Goerges - Wozniacki
Typ: 2
Kurs: 1,37
Goerges po zeszłorocznym Stuttgarcie znowu dzięki Azarence tak daleko w dużym turnieju :grin: Ta zawodniczka ma czym przywalić, potrafi być efektowna (nie mylić z efektywna), ale robi za dużo UE. Tak samo jak wczoraj Ivanovic, która dostała lanie od Dunki. Musiałaby mieć dobry dzień, coś jak Safarova w zeszłym tygodniu, żeby tutaj ugrać powiedzmy seta. Wozniacki mimo defensywnego stylu, jest zbyt równa i zbyt solidna, żeby to przegrać. Na pewno nadzieje się na kilka kończących zagrań ze strony Niemki, ale ostatecznie nie widzę innego wyniku. Jak dla mnie w dwóch setach Caro, chociaż osobiście nie typuję, tylko oglądam (kurs do kitu).
Oddsmakerzy przesadzili też z kursem na Radwańską - co tak nisko? Aga w tym turnieju nie błyszczy (mecze z Wozniak i Peer), Serbka też daleka od formy, ale nie wyobrażam sobie żeby to było tak łatwe spotkanie dla Polki jak to z Lisicką. Wręcz widzę value na Jankovic, ale liczę na finał Polki i Pseudopolki ;) Trzymać kciuki, nie grać.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Zagrałem dokładnie tak samo jak kolega opisujący mecze wyżej - scotratez(bądź co bądź śledząc jego posty, fachowiec tenisowy;) ) Ja fachowcem nie jestem, ale oglądam ten turniej w zasadzie w całości, jak tylko się da i powiem, że co do meczu Julki z Wozniacką to jest przekonany, że Carolina go wygra. Julka popełnia masę niewymuszonych błędów, wyrzuca piłki zbyt często, jest po prostu bardzo niereguralna, w przeciwienstwie do Wozniackiej, ktorej najwieksza zaleta jest wlasnie regularnosc i przebijactwo. Nie bardzo widze, szanse dla Julki w tym pojedynku, gdyż sądze, że przegra go przez ilość niewymuszonych błędów.

Co do meczu Radwańskiej to można powiedzieć, że wczoraj miala dzień odpoczynku ???? Mecz z Sabinką nie był wymagający, taki cięższy trening, wiec mysle, ze zmeczenie jej nie przeszkodzi. Jankovic jest w tym turnieju w całkiem niezłej formie, ale nie sadze, ze to starczy na inteligentną grę naszej zawodniczki. Poza tym ważną sprawą bedzie procent pierwszego serwisu naszej zawodniczki. Wczoraj w tej kwestii na poczatku meczu wygladalo to kapitalnie, pewnie bedzie trudno osiagnac to drugi raz z rzedu, ale mysle, ze niezly procent 1 podania bedzie wazny, bo Jelena bardzo dobrze returnuje, a wiadomo, ze 2 serwis naszej zawodniczki bywa czasem zbyt prosty. Do tego Radwanska popelnia mniej niewymuszonych błedów i lepiej porusza się po korcie niz Jankovic. Nie zdziwię, się jak beda 3 sety, ale mam nadzieje, ze Radwanska da radę.

Szczerze mowiac nie widze innej opcji niz final Wozniacka - Radwańska, ale wiadomo głowy bym za to nie dał - wszakze to tylko WTA ????
 
no1-tennis-bet 0

no1-tennis-bet

Użytkownik
WTA Dubai
A.Radwanska - J.Jankovic
Polfinalowa potyczka , w ktorej bukmacherzy zdecydowanie faworyzuja 6# WTA. Czy slusznie ? Z pewnoscia Agnieszka nalezy do zawodniczek ktore swa regularnoscia odprawaia kolejne to zawodniczki bez formy , ale dzis J.Jankovic do takich nie nlezy .
Choc w spotkaniu z S.Stosur mnozyly sie bledy Australijki to jednak mozna bylo dostrzec kilka ciekawych zagran , niezly serwis , i poruszanie sie po korcie . Odprawiona Pennetta, Cetkovska , Stosur i to wszytko bez straty seta pokazuja zwyzkowa dyspozycje Serbki .
A.Radwanska choc jest #6 rakieta swiata to jej obecna dyspozycja jest zdecydowanie slabsza niz pod koniec 2011r.
Z pewnoscia wielu z Was sie nie zgodzi i moj pierwszy wpis na forum uzna za bledny , ale ....to widac golym okiem podczas spotkania . Brakuje sily , agresywnosci ktora zaskakiwala pod koniec u.roku. Istne przebijanie , zmiana tempa - to wszytko wystarcza na zawodniczki pokroju Peer , McHale , Lepchenko - bo to co wczoraj zagrala Lisicki to istna kompromitacja tej zawodniczki !
Dzisiejsze spotkanie wedlug mnie bedzie zacietym pojedynkim o final ten dobrze oplacanej imprezy . H2H tez delikatnie podpowiada - takze .......
over 21
@ 1,94 Pinnacle
8/10
Powodzenia
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Jankovic-Radwanska typ:1 kurs: 2,20

Jak dla mnie Isia gra padake ostatnio-meczarnie ze slabiutka wozniak a kto ogladal mecz z lisicki ten wie ze niemka grala na 35 % swoich mozliwosci wiec tego meczu nie ma co brac pod uwage...Serbka tez daleka od swoich najlepszych zagran sprzed lat ale chyba na agnieszke to wystarczy
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Jankovic-Radwanska typ:1 kurs: 2,20

Jak dla mnie Isia gra padake ostatnio-meczarnie ze slabiutka wozniak a kto ogladal mecz z lisicki ten wie ze niemka grala na 35 % swoich mozliwosci wiec tego meczu nie ma co brac pod uwage...Serbka tez daleka od swoich najlepszych zagran sprzed lat ale chyba na agnieszke to wystarczy
Ty piszesz poważnie? :wowsdf:
Nie przejdę obojętnie obok tego, gdyż to wprowadza w błąd forumowiczów, mimo, że to Twoje prywatne zdanie, do którego masz prawo. Pamiętajcie, że jednak ludzie to czytają i pisanie tego typu skrajnych opinii powoduje, że wszyscy głupieją. Po co tak piszesz? Serbka rozkwita na nowo, widziałeś jej grę w ogóle? Jeżeli tak, to rozwiń w jakich fragmentach wg Ciebie Jankovic jest daleka od zagrań z dawnych lat. Słuchasz czasem wywiadów pomeczowych, czy od razu wyłączasz tv? Posłuchaj czasami co moją do powiedzenia. Sama JJ przyznała, że czuje się jak za dawnych lat, choć wciąż jeszcze czegoś brakuje do optymalnej formy. A co do Isi to też się nie zgodzę z tym co wytłuściłem, ponieważ nikt z nas naprawdę nie wie co się działo z Sabine. Moim zdaniem po ludzku zebrała baty od naszej Agi i tyle. Nie wprowadzajmy tutaj zamętu... :;/: Popatrz, jakoś tą padaką swoją dotarła do semi-finału.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Jankovic-Radwanska typ:1 kurs: 2,20

Jak dla mnie Isia gra padake ostatnio-meczarnie ze slabiutka wozniak a kto ogladal mecz z lisicki ten wie ze niemka grala na 35 % swoich mozliwosci wiec tego meczu nie ma co brac pod uwage...Serbka tez daleka od swoich najlepszych zagran sprzed lat ale chyba na agnieszke to wystarczy
Warto może przypomnieć, że Radwańska w tym roku przegrała 3 razy - za każdym razem z Azarenką - ujmy jej to nie przynosi. Poza tym 10 zwycięstw, z czego 8 razy po 2-0. Słowo &quot;padaka&quot; pasuje jak ulał.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
dokladnie,napisalem ze serbka jeszcze nie wykancza przeciwniczek gra katowa jak 4 lata temu ale sam przyznajesz ze gra niezle(rowniez na podstawie wywiadow z nia przeprowadzanych-to pewnie wazne dla Ciebie),
a meczu z lisicki chyba nie widziales a moglbyc chociaz ze statystyk zobaczyc ile UE zrobila niemka. Pozatym faktycznie to moje prywatne zdanie

EDIT: slowa &#39;padaka&#39; uzylem odnosnie tego ostaniego turnieju-glownie meczu z wozniak
 
F 0

forever_hutnik

Użytkownik
Ja dziś bardzo gruby atak na Janković i trochę mniejszy na dokladny wynik 2-0 dla serbki. Bez zbędnej analizy, opierajac sie tylko i wyłącznie na swojej intuicji i oglądanych w tym tygodniu meczach.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Moim zdaniem Radwańska jest dziś faworyzowana przez buków niesłusznie. Jankovic gra bardzo dobrze nie grymasi nie wykłóca się z sędziami. Bardzo dobrze serwuje pewny beckhend. pokonala dwie mocne rywalki Stosur i Pennettę. Natomiast Radwańska męczarnie z Wozniak oraz Peer wczoraj kontuzjowana Lisicki z kosmiczna ilościa błędów.
Moim zdaniem Jankovic ma duże szanse na wygraną. Ważne dla losów pojedynku będą warunki zapowiada się dziś silny wiatr w Dubaju a Serbka potrafi grać w takich warunkach natomiast Agnieszka co pokazała z Wozniak nie bardzo.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dobrze ze Stosur nie miała w ogóle błędów i co trzeciej piłki nie dawała za darmo. Jak zwykle żeby uzasadnić typ trzeba ściemy podkręcić.
Co do reszty można poprzeć
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Nie porównuj ilości błędów niewymuszonych Lisicki i Stosur bo to przepaść!
Lisicki w 1 secie miała 21.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jankovic-Radwanska typ:1 kurs: 2,20

Jak dla mnie Isia gra padake ostatnio-meczarnie ze slabiutka wozniak a kto ogladal mecz z lisicki ten wie ze niemka grala na 35 % swoich mozliwosci wiec tego meczu nie ma co brac pod uwage...Serbka tez daleka od swoich najlepszych zagran sprzed lat ale chyba na agnieszke to wystarczy
Co Ty człowieku piszesz? Grała słabo z Woźniak, bo jest w formie, a gdyby nie kontuzje to jest materiał spokojnie na TOP 20. Aga miała po prostu dzień gorszy, ostatnie tygodnie nafaszerowane turniejami, ale po wczorajszym meczu z Lisicki, Radwańska nie powinna czuć zmęczenia. Mój typ to wygrana Agnieszki i nie ma innej opcji!

Radwańska @ 1,50

Radwańska(-1,5s) @ 2,29
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom