>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Monterrey, 19-26.02.2012

Status
Zamknięty.
D 18

darkk7

Użytkownik
Widocznie Andrew nie bedzie to zadne &quot;kuriozum&quot; i Jankovic wygra 2:0 ;] Tez obstawilem na Jankovic ale normalnie ze wygra mecz. Stosur róznie gra.. a jednak h2h 4;2 bardziej przemawial dla Jankovic. Ale nie ma co jeszcze przesadzac, bo molziwe ze se jeszcze obudzi Stosur.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Może ktoś oglądał mecz Radwańskiej - Lisicka . Agnieszka się przebudziła czy Lisicka tak do dupy grała? Napiszcie coś?
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Aga grała swoje bardziej tamta strzelała po autach widać bylo po jej minie, że chce zaraz zejść z kortu.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Radwańska zagrała bardzo mądrze. Cały czas mieszała grę, a to prawa a to lewa a to krótka czy długa. Tak właśnie trzeba prezentować z rywalkami, które stawiają na siłę. Naprawdę mądre spotkanie naszej rodaczki. W pierwszym secie znakomicie funkcjonował serwis (bodaj 90% pierwszego podania).

Inna sprawa jest taka, że chyba już na początku Lisicki solidnie podkręciła staw skokowy i to było szczególnie widać jak musiała hamować w momencie gdy biegała od jednej strony do drugiej. Bardzo słabe spotkanie Sabiny, mnóstwo UE - bodaj ponad 40 i mierny serwis.

Widziałem dzisiaj obydwa ćwierćfinały i przed półfinałem Iśki jestem umiarkowanym optymistą.

Bardzo fajne zachowanie Lisickiej. Pomimo, że ją bolało to nie było takich scen jakie ostatnio robiła Azarenka. Po prostu zacisnęła zęby i grała do końca. No i ten tekst ze łzami w oczach do matki &quot;nie chce przegrać de zera&quot;. Należał jej się ten jeden gem a uśmiech jak go wygrała utwierdził mnie w przekonaniu, że to przesympatyczna dziewczyna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki 1 @ 2.82 Pinnacle
Witam po krótkiej przerwie. We wtorek i środę nie miałem zbytnio czasu na obstawianie, obejrzałem za to kilka ciekawych spotkań, często fragmentami i dzięki temu już dziś znalazłem kilka ciekawych propozycji. Zaczynam od Dubaju, bo mecz który krótko opiszę powinien rozpocząć się za kilkanaście minut. Kolejne typy na wieczór, za chwilę także na blogu. Karolina Wozniacka od początku roku jest w dołku. Słabe HC, słabo na AO, przed tygodniem tragedia w Doha, gdzie przegrała z Safarovą. W sumie Ivanovic to tenisistka podobna do Czeszki, bardzo często szuka kończących uderzeń, a że jest niezwykle uzdolniona pokazują rezultaty sprzed kilku lat. O tym, że Ivanovic wróci do ścisłej czołówki jestem przekonany. Może nie zdarzy się to w tym miesiącu, ani następnym, możliwe że nie w tym sezonie, ale w końcu musi zacząć wygrywać. W ostatnich tygodniach całkiem niezłe rezultaty, w Dubaiu pokonała dwie regularne i trudne przeciwniczki. Wozniacki nie ma czym jej postraszyć. Oczywiście możliwy jest też scenariusz, w którym to Ana będzie miała słabszy dzień i sama odda mecz poprzez niewymuszone błędy. W tym roku jeśli Serbka przegrywała to tylko z rywalkami o ofensywnym usposobieniu, a do takich Caro wcale nie należy. Wozniacka jest pod formą a wyniki, które osiąga i tak są przyzwoite. Trzy miesiące wcześniej nie zdecydowałbym się na taki typ, ale w tych okolicznościach to zdecydowanie za dużo. No i H2H także korzystny dla Any, wszystkie mecze dawno, ale wygrywać z Dunką potrafi (2:1).

Więcej typów na dzisiejszy wieczór na moim blogu: www.4slam.blogspot.com:wink:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak na razie Wozniacki gra tak jak od początku roku czyli słabo,a mimo tego prowadzi 5-2. Ivanovic widać,że coraz lepiej się prezentuje ale kończące uderzenie to ma w tym cyklu z 50 zawodniczek.Ana nie potrafi dobrze odegrać piłki gdy jest w biegu-jak ma piłkę taką,że ma czas żeby się ustawić wtedy kończy praktycznie każdy punkt. Wozniacki jak będzie dalej grała cierpliwie i kątowo to skończy to w 2 setach..
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Ivanović wygląda na bardzo niecierpliwą, chce szybko kończyć akcję, nie chce wchodzić w długie wymiany z Woźniacką. Szybko stara się kończyć i często piłki lądują za linią. Niczym pozytywnym Serbka w tym meczu nie ujmuje mnie. Woźniacka sporo błędów, ale powinna wygrać. Ane słabiutki serwis :?
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Hantuchova - J. Goerges +1,5 seta J. Goerges (1,40) ✅
bet-at-home
Typ podaje szybciutko ponieważ mecz się zaczyna o 18:00 zaraz po zakończonym mecz C. Wozniackiej z A. Ivanovic. Daniela gra nierówno, J. Goerges pokonała ostatnio nieźle spisującą się Rosjankę S. Kuznetsova. Ostatnio rozwaliła Australijkę C. Dellacqua. Z formą Danieli dzieje się coś złego. Wczoraj zbyt długo męczyła się z fatalnie grającą S. Peng. Wcześniej na 3 sety grała z P. Hercog która lepiej się prezenuje na pewno od Chinki jednak bez przesady wielkiej. Niemka gra przyzwoicie a więc stać ją na pewno na urwanie seta Słowaczce która gra nierówno i ostatnio za dużo..
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Julka 2.00✅

Typ podjęty na kilku tygodniowych obserwacjach jednej i drugiej panny. Forma po stronie niemki. Charakter i wola walki po stronie Julki. Daniela gra bardzo nierówno. Powinna poleciec na Hercog która gra kaszane. Mentalnie to Julka wydaje się być bardziej zmotywowana. Tenis obu pań bardzo podobny, licze na to że Hantuszka nie wytrzyma i będzie popełniać więcej &quot;niewymuszonych&quot;.

A jutro arcyciekawy mecz Iski...ona na pewno nie zepsuje tyle piłek co Samantha...


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Chcialem zapytac co sadzicie o typie na Abramovic? 4.5 to dosc duze value... Arn nie jest mloda zawodniczka ani nie jest w wielkiej formie... Napewno mozna powiedziec, ze doswiadczenie moze wziasc gore...jednak jak do tej pory mloda Chorwatka gra dobrze... widzialem jej mecz z Panova i powiem, ze grala dobrze...nie mowie , ze swietnie ale dobrze serwowala etc... Kusi mnie jeszcze w bwin 2.4, ze Abramovic ugra seta... No jakos takie mam przeczucie, ze kurs 4.5 jest naprawde zawyzony oraz, ze buki chca &quot;nas&quot; zrobic w konia dzis... Osobiscie moglbym zgodzic sie z takim kursem ale nie w przypadku Arn G. ...
Zapraszam do dysusji...
pozdrawiam ????
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Niczym pozytywnym Serbka w tym meczu nie ujmuje mnie.
Muszę się z tobą nie zgodzić. Ja bym powiedział tak o Woźniackiej - niczym nie zachwyciła mimo że wygrała ten mecz a raczej Ivanovic go przegrała poprzez swoje błędy. Ktoś parę postów wcześniej napisał że dziewczyna dojdzie na szczyt tylko to kwestia czasu i ja się pod tym podpisuję. Gdyby nie te dzisiejsze błędy to by Dunke opykała z palcem w dupie po prostu to jeszcze nie Serbki czas ale prognozy optymistyczne
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Ogólnie Ivanovic dobrze się zaprezentowała lecz jej największym problemem jest bh i do póki nie poprawi tego elementu będzie miała problemy z lewą stroną co widać było przy wymianach z Dunką.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Muszę się z tobą nie zgodzić. Ja bym powiedział tak o Woźniackiej - niczym nie zachwyciła mimo że wygrała ten mecz a raczej Ivanovic go przegrała poprzez swoje błędy. Ktoś parę postów wcześniej napisał że dziewczyna dojdzie na szczyt tylko to kwestia czasu i ja się pod tym podpisuję. Gdyby nie te dzisiejsze błędy to by Dunke opykała z palcem w dupie po prostu to jeszcze nie Serbki czas ale prognozy optymistyczne
ale banały piszesz że aż muszę je skomentować! Po pierwsze ona już była na szczycie,więc jak już możemy mówić o jej ewentualnym powrocie tam;) Ale prędzej Radwańska będzie nr 1 niż Ivanovic.Tak jak pisałem-samo kończące uderzenie w tym cyklu ma kilkadziesiąt zawodniczek. Chociażby taka Lisicka,która ma poza tym lepszy serwis niż Serbka. A Ivanovic nie potrafi poruszać się po korcie tak,żeby być w ścisłej czołówce-sama siła starczy jej na bycie w TOP 30 i to tyle..Gdyby biegała tak jak Wozniacki(nie lubię jej,ale to jej przyznaję bez bicia) to wtedy mogłaby szturmować top rankingu.A tak to pozostaje jedynie w TOP 3 najładniejszych obecnie tenisistek ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Monterrey 24.02.2012 0-05
Mayr - Birnerova
typ: 2-0
3.30
Sportingbet
Analiza
Dziś w nocy w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w monterrey, Austryjaczka Patricia Mayr spotka sie w pierwszej rundzie z Czeszka Birnerova. Obie panie dzieli w rankingu zaledwie szesc miejsc na korzysc Mayr. W pierwszej rundzie obie panie zwyciezaly w podobnym stosunku, Mayr ograla Gisele Dulko 6-4 7-6, natomiast Birnerova ograla kwalifikantke Marosi 7-6 6-4. Duzo wieksze wrazenie robi zwyciestwo austryjaczki, mimo, ze dulko nie gra ostatnimi czasy zbyt dobrze, to zwyciestwo nad doswiadczona Argentynka zawsze ma swoja wartosc. Birnerova grala dzis przeciw Argetynce w deblu i przegrala grajac w parze z Panova. Austryjaczka to wedlug mnie zawodniczka majaca w swojej palecie zagran wiecej mozliwosci. Mayr potrafi dlugo przebijac pilke na druga strone jak i szybko przyspieszyc, nie najlepiej idzie jej serwis, lecz stwierdzilbym, ze Czeszka ma jeszcze gorsze podanie. Sadze, ze to Mayr bedzie zwyciezczynia tego spotkania.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Abramovic - G. Arn + 1,5 seta M. Abramovic (2,10)
bet-at-home
34-letnia Greta Arn zmierzy się dzisiaj o 10 lat młodszą zawodniczką która ma za sobą bardzo dobre wyniki. Owszem przeciwniczki nie są wysokich lotów ale ostatnia rywalka A. Panova to już 83 rakieta WTA i została ograna przez Chorwacką zawodniczkę w dwóch setach. G. Arn gra z bardziej poważniejszymi rywalkami jednak wszystkie pojedynki wtedy i tak przegrywa. Wyjątek stanowi pokonanie w Melbourne D. Cibulkovej w 3 setach w dogrywce. Ledwo, ledwo ale pokonała... Dominikę która prezentuje się beznadziejnie... Po wynikach Węgierki można zauważyć że męczy się z zawodniczkami z o wiele gorszym rankingiem a jeżeli wygra w dwóch setach to przy wielkich męczarniach. Sądzę że M. Abramovic może sprawić niespodziankę nie tak młodej już G. Arn.
by scotratez
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Na jutro można by było zaryzykować typ: Radwańska -1,5seta. Sądzę, że Agnieszka jest w dobrej formie i po szybkiej wygranej nad Lisicki jutro nie powinna mieć problemów z Jeleną Janković. Wiadomo, Serbka ma możliwości by wygrać, ale nie jest w super formie, a kurs 2,20 kusi. Mam nadzieję się, że Agnieszka się postara i zamelduje się w finale..Stawka lekka - 2/10.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
ale banały piszesz że aż muszę je skomentować!
Dobrze to teraz ja skomentuje twoje banały
Może źle się wyraziłem z tym szczytem ale będzie wysoko a wplątywanie na ten moment Lisickiej jest kolejnym twoim banałem... Czas pokarze kto będzie miał racje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom