>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Monterrey, 19-26.02.2012

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czym pomagała Wozniacka, a czym nie pomoże Aga:
- balony na środek kortu, Karo grała żenadę, jakby od niechcenia. Stąd rodzi się pytanie, jak tyle ugrała? A no, bo i Julia nie grała nic specjalnego, a jej piękne piłki kończące zdarzały się tylko co kilka gemów.
- masa UE. Nie weszła w mecz, pomagała Goerges ile wlezie. Aga nawet nie w formie potrafi przebijać jak godzinami jak Simon i wypracowywać akcje. Julia nie jest defensywnym graczem, ganianie z rogu do rogu (częste skróty) nie będą na jej korzyść.
- Aga dobrze odgrywa piłki z fh (zresztą, Karo też) więc Niemka sobie nie pogra tak jak chce.
- Return lepszy, na pewno mocniejszy. Wozniacka wchodziła w kort i odgrywała taką piłkę, że ojca musiało w brzuchu skręcać. Isia ma mocniejszy i precyzyjny return, który raz na jakiś czas może ustawić wymianę.
- Doświadczenie po stronie Radwańskiej. Coby nie było, to jest światowa rakieta. Goerges wygrała tylko 3 turnieje, w tym 2 na cegle, a jeden - gdzie rywalki były o dupę rozbić.
Kurs nie zachwyca, masówka też, ale wczoraj było to samo.
Aga Radwańska 1.33
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Zaczyna mnie denerwować to co niektórzy piszą o tenisie Radwańskiej. Że niby piłka ledwie co leci, że męczy się ze słabymi rywalkami, że tylko się broni. Zrozumcie do jasnej cholery (przepraszam za wyrażenie), że Iśka to zawodniczka defensywna i tak będzie grać do końca kariery. Rozumiem, że niektórym bardziej podoba się tenis &quot;bum bum&quot;, ale nie zachowujmy się jakbyśmy mieli klapki na oczach. Radwańska gra w dość unikalny sposób, pokażcie mi drugą zawodniczkę która tak myśli na korcie. Jeszcze taka uwaga do tych, którzy wspominają o słabych warunkach fizycznych, braku siły itp. Ok, można pójść w tężyznę fizyczną ale Polka wtedy automatycznie straciłaby swoje aktualne argumenty. Pamiętacie taką zawodniczkę jak Vaidisova? Ona już w wieku 18 lat była siódma na świecie. Potem zaczęto jej zarzucać, że słaba fizycznie itp Poszli więc z trenerem w atletykę i co? Czeszka systematycznie obsuwała się w rankingu i w wieku 22 lat zakończyła karierę.
Tyle tytułem wstępu. Troszkę sobie pogadałem, ale po prostu wkurzają mnie te wszystkie komentarze na temat Agnieszki, że słaba, że niezasłużeni itp. Ludzie, ona za chwilę będzie piąta na świecie, dajcie pracować przy niej tym którzy na tenisie zjedli na zęby w przeciwieństwie do &quot;kapciowych kibiców&quot;.
Iśka jest zdecydowaną faworytką dzisiejszego meczu. Szczerze liczyłem na lepszy kurs, ale w sumie zdecyduje się pograć też taki. Wczoraj w drugim secie wyglądało to bardzo źle, ale złożyło się na to kilka czynników. Po pierwsze to Jankovic grała perfekcyjnie i wszystko trafiała. Po drugie, nie wiadomo skąd Radwańskiej nagle uciekł serwis. Nie chce mi się zaglądać w statystyki, ale Iśka w drugiej partii wygrywała chyba 35% piłek po własnym podaniu. W trzecim secie kluczowe były te piłki przy serwisie rywalki i stanie 40-0 dla Serbki. Ktoś powie: Jankovic sama się wtedy połamała. A ja odpowiem tak: włącz sobie jeszcze raz powtórkę, obejrzyj to minięcie przy siatce na 40-40 i zobacz jaką presję na Jelenie wywierała nasza rodaczka. Iśka gra naprawdę fajnie taktycznie, dobierając grę odpowiednio pod rywalkę. Co trzeba będzie zrobić z Niemką? Trzeba będzie ją naruszyć. Julia stojąca w miejscu potrafi świetnie kończyć wymiany ale Julia zmuszona do biegania to już zupełnie inna zawodniczka.
Goerges gra świetny turniej, tego jej absolutnie nie odbieram. Ale czy na pewno gra tak świetnie? Chyba nie. Odprawiła naprawdę niezłe rywalki jak Hantuchovą czy Wozniacki. Ale czy te rywalki były w wysokiej formie? Powiem więcej: Caro zagrała wczoraj fatalny mecz, po prostu bez jakiejś iskry, bez walki. Śmiem twierdzić, że wczoraj Dunkę pokonałaby każda dziewczyna z top10. W grze Juli było widać przestoje, jeśli dzisiaj takie się jej przydarzą to Radwańska zrobi z tego właściwy użytek.
Jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem. Powoli widać na korcie, że przeciwniczki po prostu boją się Radwańskiej. Kobiecy tenis jest złożony niczym kostka Rubika, ale ogromną rolę odgrywa w nim psychika a z tą u Polki jest dość dobrze. Goerges nigdy nie byłą jakąś silnie mentalną dziewczyną, a pewnie gdzieś w głowie będzie siedzieć ta porażka z AO. Finał to jest zupełnie inna gra, inny rodzaj presji. Tutaj górę powinno wziąć doświadczenie naszej rodaczki.
Radwańska A. - Goerges J. 1 1.30 ✅
 
4tech 9

4tech

Użytkownik
Errani/Vinci - Dulko/Suarez
1.4
bet-at-home
Na godzinę 2 w nocy planowy jest mecz deblowy pomiędzy Errani/Vinci - Dulko/Suarez.
Errani/Vinci to bardzo dobry debel grający na tym turniej z nr 1. Oba poprzednie mecze wygrały bardzo pewnie :
6-1 6-1 z Cornet/Dulgheru
6-1 6-1 z Husarova/Marosi,
więc jak widać nie miały zbytnio wymagających przeciwniczek
Dzisiaj na ich drodze do półfinału stanie para Dulko/Suarez, która wygrała odpowiednio:
7-5 6-3 z Birnerova/Panova
6-3 6-3 z Abramovic/Buzarnescu
Suarez to zawodniczka , która kiedy święciła triumfy w grze deblowej ale to bylo dawno temu, natomiast Dulko to zawodniczka, która w parze z Flavią Pennettą była przez pewnien czas nr 1, jednak ostatnio przeżywa jakiś kryzys formy, dlatego nie daję im najmniejszych szans na wygranie z finalistkami Australian Open 2012.
Moim skromnym zdaniem Errani/Vinci wygrają ten mecz ponownie w ładnym stylu jak poprzednie i pewnie awansują do finału, który powinny także wygrać.
Powodzenia
 
4tech 9

4tech

Użytkownik
Co do meczu Radwańskiej to daję Polce szanse 60-40 %. Można to zagrać za grube pieniądze. Polecam również Errani/Vinci, Fleming/Hutchins , Bhupathi/Bopanna oraz Ungur.
Powodzenia ???? ????

Niestety... Fleming/Hutchins , Bhupathi/Bopanna oraz Ungur bardzo dzisiaj zawiedli...na pewno długo nie zagram już ich... mam nadzieje że włoski debel dzisiaj pokaże swoją siłę... pozdrawiam
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Goerges gra świetny turniej, tego jej absolutnie nie odbieram. Ale czy na pewno gra tak świetnie? Chyba nie. Odprawiła naprawdę niezłe rywalki jak Hantuchovą czy Wozniacki. Ale czy te rywalki były w wysokiej formie? Powiem więcej: Caro zagrała wczoraj fatalny mecz, po prostu bez jakiejś iskry, bez walki. Śmiem twierdzić, że wczoraj Dunkę pokonałaby każda dziewczyna z top10. W grze Juli było widać przestoje, jeśli dzisiaj takie się jej przydarzą to Radwańska zrobi z tego właściwy użytek.

W 100% zgadzam się z Kudłatym.
Wszyscy, którzy zachwycają się grą Goerges widzieli zapewne ją w jednym lub dwóch turniejach albo zaczęli oglądać tenis nie dawno, bo była przerwa zimowa w piłce nożnej i nie mieli co obstawiać ???? Nie ukrywam, że ja też do pewnego momentu byłem zachwycony jej grą na hali, ale obserwując ją w dłuższej perspektywie widać, że nie umie utrzymać regularności. Regularność zresztą jest problemem wielu tenisistek, ale u zawodniczki grającej tak jak Julia jest moim zdaniem to bardziej rażące niż u tych wszystkich przebijaczek.
Największym mankamentem Julii jest właśnie brak regularności. Gdyby ona grała cały czas na równym poziomie, to nie byłaby 19 w rankingu, tylko byłaby w pierwszej 10.

Agnieszka nie zachwyciła ani w meczu z Lepchenko ani Wozniak, z drugiej strony Julia w Doha skończyła turniej przegrywając właśnie 0:2 z Lepchenko. Żadna wygrana w obecnym turnieju mnie również nie przekonała, bo każda z przeciwniczek była ewidentnie pod formą.

Wiadomo u kobiet może być różnie, ale jeśli to Julia miała by wygrać ten finał to Isia musiałaby zagrać bardzo kiepski mecz, a Julia utrzymać regularność od początku do końca.

A. Radwańska@1,33 (Betsafe) ✅✅✅

BTW - co do meczu Wozniacki - Goerges najlepszy komentarz dał Piotr Wozniacki:
http://video.eurosport.pl/tenis/wozniacki-krytykuje-corke_vid220142/video.shtml
 
ubogi-typer 0

ubogi-typer

Użytkownik
Kurs na Radwańską dzisiaj prawdziwie lichwiarski i nieco wprowadzający w błąd. Wczoraj w meczu z Jankovic oscylował wokół 1.5. Dziś na Goerges która w moim mniemaniu może stawić większy opór niż Jankowic tylko 1.3.
Obie panie spotkały się niedawno podczas Australian Open. Wtedy był pogrom a Goerges grała jakby dopiero brała pierwsze lekcje tenisa. Tak daleko wybitych autów dawno nie widziałem ???? W Dubaju jest jednak inaczej. Radwańska nie robi już tak dobrego wrażenia jak wtedy, skończyły się pogromy w stylu under 16 gemów a jej grze brakuje tej świeżości jaką obserwowałem na AO. Wygrywa ale musi w zwycięstwa wkładać więcej wysiłku. W 1 rundzie Woźniak była nawet o krok od zrobienia niespodzianki.
Szanse Radwańskiej na wygraną w tym meczu oceniam na jakieś 80-90 % kurs jednak na zwykłe zwycięstwo zachęca jedynie dla grających dużymi stawkami.
Przy stawce 200-300 zł widzę inne ciekawsze opcje :
Po pierwsze ugranie seta przez Goerges wydaje mi się całkiem prawdopodobne. Radwańska straciła seta z Jankovic a Goerges na pewno łatwo nie odpuści. Wprawdzie popełnia wiele niewymuszonych błędów ale jej waleczność, nieustępliwość jak i umiejętność zaskakiwania celnymi piłkami kończącymi może przysporzyć Agnieszce sporo zmartwień. Oczywiście może być i tak że Goerges nie wytrzyma nerwowo finalu i będzie proste 2:0 dla Radwańskiej.
Ja jednak pokuszę się o
typ 2:1 dla Radwańskiej po dość ciekawym kursie 3.85
Julia upokorzyła już kilka klasowych zawodniczek w tym roku. Wprawdzie Agnieszka przegrywa ostatnio tylko z Azarenką ale seta oddała już słabszym zawodniczkom niż Goerges a tu przecież nikt nie wątpi w jej wygraną tylko jaka ta wygrana będzie....
Po drugie jak w każdym meczu w którym kurs na faworyta wydaje się przesadzony a postawa przeciwniczki jest nie do końca pewna polecam gre live. Radwańska prawie na pewno może złapać przestój jak w meczu z Jankovic i można będzie coś ciekawego złowić w stronę Julii Goerges która nie omieszka takiej okazji wykorzystać....
Życzę wszystkim dobrego bukmachersko finału ????
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Powiem tak. Jeżeli dzisiaj Radwańska przegra to kończe z bukmacherką na poziomie WTA ;) Zagrałem na Radwańską dzisiaj grubo w cholere i mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie i nie będzie płaczu po meczu, bo jak przegra to pójdę na bruk chyba ???? To co wczoraj grała Karolina to była parodia tenisa, a Julka zagrala fajny mecz, ale widac, ze miewa spore przestoje i główka czasem zawodzi tą piękną dziewczynę.
Jeżeli zagrałeś po takim kursie na Isię bardzo grubo, to albo jesteś kretynem albo kompletnie nie znasz się na bukmacherce - takie moje zdanie. Szczerze nie wiem kto wygra to spotkanie, na początku byłem za tym żeby grać na Georges, jednak tak weryfikując spotkanie z Karo to ona pomogła bardzo w przejściu do finału Niemce, której jednak od początku turnieju kibicowałem w pojedynkach . W tym spotkaniu wolałbym już grać na Niemkę lub +1.5 niż na Naszą Isię, która prezentuje ciągle mniej więcej równy poziom, bez większych wahań formy. Isia nie dysponuje jakimś super mocnym podaniem, jednak potrafi skutecznie serwować z pierwszego zagrania. Julia jednak nie powinna się łatwo poddawać, przeciwko przebijającej i bardzo defensywnie grającej Isi. Na pewno nie wywiesi białej flagi, a pierwszy set może obfitować nawet w Tie-Break, chociaż wiemy jak to wygląda w żeńskim tenisie. Ja jednak łapię w tym meczu okazały kurs na ugrane gemy w 1 secie przez Julię ;) Na pewno lepiej łapać ten kurs, nawet grając za grubą stawkę niż marne ok. 1.3 na Isię ;)
A odrzanski to zamiast grać grubo na Isię to mogłeś sobie lepiej zrobić przerwę, chociaż nie wątpię w to że wygra ten mecz. Dla mnie wskazanie zwycięzcy w tym spotkaniu to NOBET,jednak z przewagą na niemkę, pomimo meczu na słabym poziomie z obu stron z Wozniacki.
Więc mój typ na to spotkanie:
???? Georges over 4.5 gema w 1 secie @ 2.2 bwin
Pozdrawiam i życzę dużych wygranych w tym spotkaniu! $$$ ;)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Radwanska A. - Goerges J.

Typ: 2-0
Kurs: 1,75

bet-at-home

Dzisiaj w finale turnieju w Dubaju będę dopingował naszą Agnieszkę Radwańską z Niemką Goerges. Ja widzę tutaj jednego faworyta tego spotkania i stawiam na wygraną Isi bez straty seta. Polka jest w bardzo dobrej formie co pokazał wczorajszy mecz z byłą rakietą numer jeden Janković. Rozniosła ją w trzecim secie sześć do zera. Niby wczoraj rywalka Polki pokonała Wozniacki ale dla mnie nie zachwyciła gra bardzo nierówno i popełnia głupie błędy. Potrafiła grać jak z nut a chwilę potem wręcz na własne życzenie traciła punkty. Obie te Panie zmierzyły się podczas Australian Open i nasza rodaczka porostu zmiotła Niemkę z kortu oddając jej ledwie dwa gemy. Dzisiaj myślę że Agnieszka nie da szans Goerges i rozniesie rywalkę.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Szczerze nie wiem kto wygra to spotkanie, na początku byłem za tym żeby grać na Georges, jednak tak weryfikując spotkanie z Karo to ona pomogła bardzo w przejściu do finału Niemce, której jednak od początku turnieju kibicowałem w pojedynkach . W tym spotkaniu wolałbym już grać na Niemkę lub +1.5 niż na Naszą Isię, która prezentuje ciągle mniej więcej równy poziom, bez większych wahań formy. Isia nie dysponuje jakimś super mocnym podaniem, jednak potrafi skutecznie serwować z pierwszego zagrania. Julia jednak nie powinna się łatwo poddawać, przeciwko przebijającej i bardzo defensywnie grającej Isi. Na pewno nie wywiesi białej flagi, a pierwszy set może obfitować nawet w Tie-Break, chociaż wiemy jak to wygląda w żeńskim tenisie. Ja jednak łapię w tym meczu okazały kurs na ugrane gemy w 1 secie przez Julię :wink: Na pewno lepiej łapać ten kurs, nawet grając za grubą stawkę niż marne ok. 1.3 na Isię :wink:
A odrzanski to zamiast grać grubo na Isię to mogłeś sobie lepiej zrobić przerwę, chociaż nie wątpię w to że wygra ten mecz. Dla mnie wskazanie zwycięzcy w tym spotkaniu to NOBET,jednak z przewagą na niemkę, pomimo meczu na słabym poziomie z obu stron z Wozniacki.

Więc mój typ na to spotkanie:
???? Georges over 4.5 gema w 1 secie @ 2.2 ✅ bwin
Julia właśnie ugrała 5 gema, więc jedyny mój typ na to spotkanie na ✅
Reszta niech się ma dziać co chce, chociaż jako Polak oczywiście jestem za Isią, ale rozum przed meczem mówił żeby na nią nie grać w tym spotkaniu i tak jak już pisałem wcześniej, bardziej grałbym na Julię, natomiast typ na który się zdecydowałem wszedł mimo już ciężkiej sytuacji w 9 gemie ;P i szczęśliwego przełamania w 8 ???? Pozdrawiam!

E: Ciekawe ;) Liczyłem że Niemka zagra trochę lepiej, a tymczasem zapowiada się prędzej na koniec 2:0 niż 3 seta ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Jeżeli zagrałeś po takim kursie na Isię bardzo grubo, to albo jesteś kretynem albo kompletnie nie znasz się na bukmacherce - takie moje zdanie.
A nie wiadomo co gorsze nie? :grin::grin: Twoje zdanie na ten temat mocno średnio mnie interesuje, gram co mi sie podoba i jak mi sie podoba.


Co do meczu to wszystko poszło zgodnie z planem, Julia jak zwykle na swoim poziomie z UE, dzisiaj miala bodajze grubo ponad 50 niewymuszonych, z takim wynikiem trudno wygrać mecz finałowy w miarę poważnym turnieju. Agnieszka zagrała swoje, na solidnym poziomie i to wystarczylo na pokonanie niemki bez większych problemow, chociaz trzeba przyznać, że zaskakująco sporo gemów Julia wygrała. Tak czy tak ciesze się, że Agnieszka wygrala bo jej się to należało i fajnie, że rodaczka pnie się w góre w rankingu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Julia Goerges - Agnieszka Radwańska
Typ: Agnieszka Radwańska -1,5s
Kurs: 1,94
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy nie wierzyli...
A tak to Agnieszka wygrała przede wszystkim dzięki przestoją Niemki, tak jak pisałem już wcześniej. miała takie momenty, gdzie w gemie popełniała 4 błędy i dziękuje.. Mimo wszystko Agnieszka brawo i nareszcie TOP 5 !
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
26.02.2012 2-00 WTA Memphis, tenis
Erakovic - Arvidsson
typ: 2-0
2.75
Bwin
Analiza
Dziś w nocy w spotkaniu finalowym turnieju wta w memphis, Nowozelandka Marina Erakovic zagra ze Szwedka Sofia Arvidsson. Nieznaczna faworytka bukmacherow jest Erakovic i ja w pelni sie z tym zgodze. Obie spotykaly sie jak do tej pory tylko raz, niedawno, w ubieglym roku w Standford, na podobnej nawierzchni pewnie w dwoch setach zwyciezyla Erakovic. Nowozelandka swietnie czuje sie na kortach szybkich, bardzo dobrze serwuje i gra ofensywny tenis. Szwedka to raczej melodia przeszlosci. Arvidsson nigdy nie osiagnela jakiegos spektakularnego sukcesu, jednak uwazam, ze mimo zaliczenia przez nia tu finalu bedzie sie staczac po rowni pochylej. Szwedka nie miala po drodze do finalu zbyt dobrych przeciwniczek, Watson, Parmentier,Brianti czy Tsurenko to nie sa zawodniczki czolowki. Erakovic swoja gre opiera przede wszystkim na serwisie, jesli Nowozelandce dzis bedzie siedzial serwis, to nie widze zbyt wielkich szans w tym meczu dla Szwedki.
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Julia właśnie ugrała 5 seta, więc jedyny mój typ na to spotkanie na ✅
Reszta niech się ma dziać co chce, chociaż jako Polak oczywiście jestem za Isią, ale rozum przed meczem mówił żeby na nią nie grać w tym spotkaniu i tak jak już pisałem wcześniej, bardziej grałbym na Julię, natomiast typ na który się zdecydowałem wszedł mimo już ciężkiej sytuacji w 9 gemie ;P i szczęśliwego przełamania w 8 ???? Pozdrawiam!

E: Ciekawe ;) Liczyłem że Niemka zagra trochę lepiej, a tymczasem zapowiada się prędzej na koniec 2:0 niż 3 seta ????
Jak już coś to 5 gema nie seta :cool:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeżeli zagrałeś po takim kursie na Isię bardzo grubo, to albo jesteś kretynem albo kompletnie nie znasz się na bukmacherce - takie moje zdanie.
Kogo to interesuje co sadzisz o tym za ile ktos zagral dany typ? Nie wtykaj nosa w nie swoja kase czlowieku. Trzeba miec cos ze lbem nie tak zeby wyzywac kogos tylko dlatego, ze dal typ ktory mu sie podobal. Tez mialem grac grubo Age dzis i bylem pewny ze wygra ten mecz.
A i tak w ogole co to znaczy, ze koles nie zna sie w ogole na bukmacherce bo dal grubo na Age? Poprostu rozwalilo mnie to smieszne stwierdzenie. To chyba ty nie masz o niej zielonego pojecia skoro widziales w tym meczu faworytke w Niemce a pozniej cieszysz jape ze ci jakis smieszny over gemowy wszedl na mega farcie zamiast grzecznie przeprosic za obraze, ZENADA.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bondarenko - Wozniak 3.25 ✅

Hantuhova - Julka 2.00 ✅

Dulko,Suarez - Vinci,Errani 1.40✅

Krótkie resume mojego turnieju WTA w Dubaju. Jestem bardzo zadowolony!!!
Wczoraj siedziałem przed TV i mocno kibicowałem Isce! Jednak to polka była brdziej cierpliwa i jej regularniejszy tenis wziął góre. Julka zaskoczyła mnie, zrobiła kolejny skok w swoim tenisie. Jezeli tak będzie grała to pierwsza dycha stoi przed nią otworem. Iska gra tenis zycia, kto wie moze coś w Wielkich Szlemach w tym roku namiesza. Mazy mi sie jej finał...wszystko stoi na dobrej drodze. Ale cały czas do poprawy jest drugi serwis i powinna jednak się odrobinę wzmocnić w sile uderzeń. Reszta to już swietny poziom...Pozdrawiam, powodzenia w następnych turniejach.


Andre@

dla zinteresowanych, myslę ze warto, mozna pojechac progrechą na wtope Iski, czy będzie chciała grać do końca turnieju, wątpie? trzeba zregenerowac się na Indiana ( pula 4,5mln $$$ ), zagar 2 rundy, strzeli pare fotek, upiecze &quot;ciasteczka&quot; na party, zakasuje STARTOWE, strzeli nową TOREBKE i pa!
http://www.sport.pl/celebrities/1,83535,11236077,Radwanska_zmienila_plany__Zagra_w_mniejszym_turnieju.html


---


cytat taty Iski :

&quot;
- Patrząc na drabinkę nie widać tam szczególnie groźnych zawodniczek, więc w takiej formie być może pokusi się o kolejne zwycięstwo. Ale tak naprawdę traktujemy ten start na zasadzie poważniejszego sparingu, albo powiedzmy aktywnego odpoczynku przed dużymi imprezami w Indian Wells i Miami. Zanim poleci do Ameryki, to pewnie wpadnie na dzień, dwa do domu, żeby się przepakować. &quot;

eurosport.pl

Kazdy niech sam wyciągnie wnioski i po prostu próbuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom