>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 17-30.03.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda
&amp;

Peng S. (Chn) - Pliskova Ka. (Cze)
Typ. 2 1.91 Pinnacle Sports⛔
Prawdopodobnie kontuzja i szybka porażka w 2 secie...​

Krótko i na temat. Konsekwentnie, jeśli kursy są tego warte, gram w kierunku Czeszki. W tym przypadku jestem w stanie zaryzykować i postawić ją jako zwyciężczynie tego pojedynku. Karolina małymi kroczkami zbliża się do czołowej 50 rankingu WTA, obecnie zajmuję 65 pozycję, ale jestem pewien, że tym sezonie przekroczy tą granicę, kto wie, może na koniec roku będzie nawet lepiej. Czeszka zaimponowała mi swoją grą pierwszy raz w Tajlandii, gdzie dotarła do samego finału i dopiero musiała uznać wyższość Makarovej. W Indian Wells 3 runda i porażka z Na Li. Pliskova posiada bardzo dobre warunki do gry w tenisa, jest wysoka i jej gra oparta jest przede wszystkim na sile, a w szczególności posiada bardzo mocne podanie, które sprawia problem wielu zawodniczkom, przez co ciężko ją przełamać. W tym przypadku bukmacherzy lekko faworyzują Chinkę, która jednak w ostatnim czasie nie gra zbyt dobrze. W Indian Wells niby 2 runda, ale męki w pierwszym spotkaniu z powracającą po kontuzji Zvonarevą, której daleko do optymalnej formy, gdzie zagrała marnie oraz gładka porażka z Bouchard. Niby za Peng przemawia doświadczenie, ale już nie takie zawodniczki ogrywała w tym roku Pliskova i jestem w stanie jej po raz kolejny zaufać i w dodatku po tak fajnym kursie. Wczoraj jeszcze udało mi się złapać Karoline na Bet365 po kursie 2.20, dzisiaj już kursy poleciały w dół i kręcą się w granicach 2.00. A więc, forma, bardzo dobry serwis mogą być kluczowe w jutrzejszym pojedynku i moim zdaniem górą z tego starcia wyjdzie Czeszka i to ona zamelduje się w kolejnej rundzie. Powodzenia!
edit. Popieram typ na Vekic, mimo młodego wieku, powinna sobie bez problemu poradzić z weteranką z Japonii, która rozgrywała 2 bardzo ciężkie, ponad 2 godzinne spotkania w kwalach, więc w pewnym momencie zmęczenie na pewno wyjdzie. Zapraszam na stronę poniżej, sporo typów tenisowych i nie tylko.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Torro-Flor - Petkovic⛔3-6 4-6
Typ: Torro-Flor
Kurs: 4.74
Godz: 20:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dziś moim zdaniem bardzo ciekawy mecz na kortach twardych w Miami spotykają się 71 w rankingu młoda 21 letni a Hiszpanka Torro - Flor ,która specjalizowała się do tej pory w grze na kortach ziemnych coraz odważniej puka do czołówki próbując grac na innych nawierzchniach i całkiem dobrze zaczyna jej to wychodzić. W Indian Wells bardzo obiecujący występ ogranie między innymi Kerber i III runda to bardzo przyzwoity wynik . Wcześniej co prawda bez rewelacji , ale ograć Kerber to nie byle co. Natomiast Petkovic zapowiadała się na zawodniczke pierwszej 10 rankingu nastałe jedna kkontuzje bardzo wyhamowały jej karierę obecnie 37 miejsce w rankingu i daleko od wysokiej formy. Zwycięstwa przeplata porażkami. Moim zdaniem kursy zdecydowanie przestrzelone i warto dziś pograć Hiszpankę.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Barthel Mona-Peterson Rebecca 2:0, 1.90 Bet365 4:6, 2:4 ⛔ krecz
Nigdy więcej kobiecego tenisa.........to co zrobiły Barthel,Pliskova woła o pomstę do nieba. ????
Nie,nie płaczę,po prostu to jest szokujące używając łagodnych słów.
VS.

Mona,Mona,Mona....co się z Tobą dzieje,takie pytanie ciśnie się na usta każdemu kto śledzi jej karierę. Barthel jest taką ubogą wersją Sharapovej,ma potencjał i umiejętności ale jak zacznie głowa nawalać to nie ma serwisu,a jest masa błędów. Po wygraniu w 2013 roku turnieju w Paryżu coś się stało z jej formą. Przegrywała z takimi zawodniczkami z jakimi nie powinna przegrywać i ciągnie się to aż do dzisiaj. Ostatnio w Indian Wells przegrana nawet z zawodniczką która jest totlnie bez formy i schyłku kariery, Schavone. Niemka zmierzy się dzisiaj na korcie z Rebbecą Peterson, która &quot;wybuchła&quot; w 2013 roku wyrywając licznie ITF-y. To będzie jej 3 mecz z cyklu WTA, poprzednio dwa razy grała w Szwecji,bez żadnych osiągnięć, grała tam z dziką kartą tak jak jest to w Miami. Peterson w swojej życiowej formie,a Barthel owrotnie. Uważam jednak i zawsze trzymam się tej teorii,że ITF to niebo a,ziemia co WTA.
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????
Edit by qbali:
Jak grałbyś w Bet365 to za krecze jest zwrot - czyli nie płakałbyś po porażce ... Zatem? Coś tu śmierdzi...
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


McHale C. (Usa) - Zheng J. (Chn)

Typ. 1 1.57 Pinnacle Sports✅


Niestety, pech dopadł Pliskovą, która od stanu 5:3 w 1 secie, nie zdobyła żadnego gema i gładko przegrała 2 partie. Bo jak można inaczej wytłumaczyć wydarzenia, które miały miejsce na korcie?. No nic zostawmy już tą sprawę i króciutko o dwóch kolejnych pojedynkach, które mam zamiar pograć w double. Najpierw o spotkaniu Amerykanki z Chinką. Mchale miała pecha w Indian Wells. Bardzo dobry pojedynek w Acapulcu, wydawać się mogło, że była dobrze przygotowana do Indian Wells, ale pech chciał, że już w pierwszym meczu natrafiła na rewelacje tego sezonu, a mianowicie Australijkę DellAcqua, która świetnie sobie radzi na początku sezonu. Nie to, że Amerykanka zagrała słabo, ale trafiła na jeszcze lepiej dysponowaną rywalkę i będzie chciała sobie odbić niepowodzenie w Indian Wells właśnie w Miami. I tu już sprawa prostsza, a mianowicie sąsiadka z rankingu WTA, Chinka Zheng. Sezon w Jej wykonaniu bez rewelacji. w AO 3 runda i również porażka z Australijką, a w Indian Wells męki w pierwszej rundzie z Ormaechea oraz gładka porażka z Na LI. Spokojnie Mchale stać na pokonanie Chinki, która nie prezentuje zbytnio wygórowanej formy. Mchale przed zawodami w Stanach wyglądała solidnie, zaliczony finał w Acapulco, własna publiczność, na pewno będzie chciała dojść tym razem jak najdalej. A drabinka nie taka najgorsza, w następnej rundzie Kanepi, którą pokonała już w tym roku, później prawdopodobnie Suarez Navarro, więc kolejna motywacja jest. Stawiam na wyrównane spotkanie, jednak z końcowym zwycięstwem Mchale. Początek ok 20:00 polskiego czasu. Mam nadzieję, że w tym przypadku Chinka nie sprawi mi niemiłej niespodzianki.


&amp;


Riske A. (Usa) - Kichenok N. (Ukr)

Typ. 1 1.52 Pinnacle Sports ✅


W tym przypadku nie widzę innej opcji jak pewna wygrana Riske. Generalnie Amerykanki dobrze radzą sobie na własnych śmieciach, z wyjątkiem właśnie tych dwóch Pań, które właśnie opisuje, i czas na przełamanie. Alison bardzo zaimponowała mi w AO, rozgrywając bardzo fajne spotkania. Po AO nieco spuściła z tonu i od Tajlandii nie wygrała żadnego spotkania. Jednak porażki z Knapp, Cirstea czy Jovanovski w Indian Wells nie są, aż tak bardzo przytłaczające, bo są to zawodniczki zajmujące podobne miejsce w rankingu do Amerykanki. Tym razem zadanie ma prostsze, bo na jej drodze staje Ukrainka Kichenok (102WTA). Wyniki w tym sezonie słabe, nie sprawiała żadnych niespodzianek, może tylko same negatywne. W Indian Wells porażka w kwalach, tutaj udało jej się przebrnąć, jednak takie pokonanie takich zawodniczek jak mało znana Pivovarova, czy emerytka Lucic nie robi na Mnie żadnego wrażenia. Jeśli trafia na lepszą od siebie zawodniczkę, to gładko przegrywa. W tym przypadku powinno być podobnie, nawet nieco słabiej dysponowana w ostatnim czasie Riske powinna się w końcu przełamać, i przed własną publicznością, która doda jej skrzydeł, bez problemu uporać się z Ukrainką. Spotkanie zaplanowane na koniec dnia, mniej więcej ok 22:00-23:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Meusburger-Dominguez L. 2 @3.25
Przy takiej dysproporcji kursow to uwazam, ze warto sprobowac. Przeciez gdyby te zawodniczki spotkaly sie rok temu na tym turniejuto faworytka bylaby bez watpienia Hiszpanka. Dominguez Lino grywala tutaj niezle, forma chyba powoli rosnie, a przede wszystkim jest to zawodniczka, ktorej atutem jest przede wszystkim gra z glebi kortu podobnie jak u Yvonne Meusburger. Kurs jest zdecydowanie za wysoki przy mozliwosciach obudwu zawodniczek, a przy potencjalnej wygranej Hiszpanki jest ponad 3-krotne przebice.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu przeciwko A.Radwańskiej w najbliższym spotkaniu ze Szwajcarką Oprandi? Agnieszka jak wiadomo jest kontuzjowana i raczej przez najbliższe dni nic się nie zmieni. W tym turnieju musi wystąpić z uwagi na fakt, że broni punktów, a przede wszystkim gdyby nie podeszła do turnieju, czekają ją kary finansowe, sponsorskie itd...
Kurs w tym spotkaniu na Oprandi 8,00 w chwili obecnej.
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina: WTA tenis
Godzina: 21:45
Spotkanie: Meusburger Y. - Dominguez Lino L.
Typ: Suma gemow w 1 secie ponizej 7,5
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza :Witam wszyskich ktorzy lubia lapac duze kursy widze ze w tym meczu swiatna i ostatnio w bardzo dobrej formie Meusburger zagra z slaba Dominguez Lino, Mysle ze to bedzie szybki pojedynek 2:0 w setach a Dominguez ugra max 2-3 gemy slaby serwis po drugie Meusburger dobrze serwuje malo bledów popelnia przy wpasnym podaniu, Lino ma rozregulowany celownik, wedlug mnie ona powinna grac tylko w Chalengerach bo to jest jej poziom. jest to pierwsza runda i moja faworytka wedlug mnie bedzie chciala sie szybko i gladko rozprawic z przeciwniczka oszczedzajac sily na kolejne mecze mysle ze w pierwszym secie bedzie wynik 6:0 lub 6:1 i tak bedzie Lino nie wytrzyma takeij gry fizycznie i psyhicznie bo nie ma zabardzo wiary w siebie ???? mysle ze pomoglem i zlapiecie taki sam ladny kurs jak ja ???? pozdrawiam GORAL ! daj like jak pomoglem !
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Kuznetsova S. (Rus) - Vekic D. (Cro)

Typ. 2 (+1.5) Sets 1.68 Pinnacle Sports✅
Typ. 2 2.48 Pinnacle Sports✅


Przechodzimy już do pojedynków 2 rundy w Miami, a spotkają się ze sobą doświadczona Rosjanka, oraz młodziutka Chorwatka. Jestem w stanie po raz kolejny zaufać niespełna 18 letniej Vekic, która w Miami prezentuje się bardzo dobrze. Bez najmniejszych kłopotów przebrnęła przez kwalifikacje, wczoraj gładka wygrana z weteranką Date-Krumm, która mimo 43 lat potrafi powalczyć z niemal każdą zawodniczką. Oczywiście dzisiaj zadanie o wiele trudniejsze przed Donną, ale czy aby niemożliwe? Moim zdaniem ma szanse na zwycięstwo, Rosjanka najlepsze lata ma już za sobą, największe sukcesy odnosiła ponad 5 lat temu, obecnie próbuje powrócić do swojej optymalnej formy sprzed kilku lat, ale chyba będzie o to trudno, bo jak na razie jej gra zupełnie nie przekonuje. W Indian Wells 3 runda, i w sumie to najwięcej, co zdołało jej się osiągnąć w tym sezonie. Vekic widziałem kilka razy w akcji, cała kariera jeszcze przed nią, ale jeśli jest w formie, wszystko jak należycie funkcjonuje to ciężko ją zatrzymać. Niestety nie miałem okazji, nawet nie było jak obejrzeć jej poczynania w Miami, ale na pierwszy rzut oka widać, że Rosjanka nie będzie miała łatwo z młodziutką Chorwatką. Kuznetsovej dobrze grało się w Miami, jeden raz nawet wygrała, ale było to ponad 5 lat temu, gdzie plasowała się w czołowej 10 WTA. Dzisiaj to zupełnie inna zawodniczka, którą spokojnie można powalczyć o zwycięstwo. Liczę na bardzo dobrą dyspozycję Vekic, mam nadzieję, że nie spali się psychicznie i zagra swoje. Jeśli tak będzie to spokojnie stać ją na ugranie seta, a nawet na końcowy sukces. Kurs na zwycięstwo bardzo fajny, i widzę w nim dobre value. Początek ok 17:30. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Indian Wells/Miami

1# Alison Van Uytvanck - Anastasia Rodionova - 1 (1,45)✅ 7/10
2# Magda Linette - Yaroslava Shvedova 2 (1,24)✅ 6/10
3# Camila Giorgi - Madison Brengle - 1 (1,40)✅ 6/10
4# Vera Zvonareva (3.00)⛔ 4/10
5# Flavia Pennetta - Agnieszka Radwańska - 2⛔ 7/10


#6​

5/10

WTA - Miami
Sorana Cirstea - Tsvetana Pironkova
Sorana Cirstea (1,99) Marathonbet

Co tu można ciekawego napisać. Hm. Rumunka ma do obrony punkty więc może w końcu spręży pośladki i zacznie coś w tym sezonie grać, bo jak na razie jej sezon wygląda, jakby przedłużyła sobie wakacje. Mam jednak powody uważać, że jej gra w USA się ruszyła. Mecz z C. Giorgi był wyrównany a Włoszka jest w naprawdę niezłym gazie. Pironkova odpaliła w Malbourne, jednak powoli zaczyna dostawać zadyszki. W Indian Wells zmiotła ją Madison Keys. Tutaj w Miami pokonała księżniczkę &quot;Galine Voskoboeva (Foszastoeva). Teraz zapowiada się wyrównany pojedynek. Bukmacherzy według mnie prawidłowo ocenili szanse obu dziewczyn. Jednak ja swój wybór kieruje faktem, że Rumunka potrzebuje punktów, grać w tenisa potrafi, w Dubaiu właściwie jej gra drgnęła. Pokonała duet Włoszki, niestety potem lanie z C. Wozniacki. To jeszcze jej można wybaczyć. Uważam jednak, że jej forma idzie w górę i tutaj powinna zrehabilitować się Bułgarce za tegoroczny Melbourne. Przyznam się, że typ jest to intuicyjny, który opieram głównie na moich przypuszczeniach, ponieważ para jest rzeczywiście wyrównana.

http://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-tour-championships-istanbul-2013/radwanska-agnieszka-kvitova-petra-xdtYf65O/
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Na dziś stosunkowo pewny typ na Angelikę Kerber [1,33].
W Indian Wells miała kobiece problemy. Dziś jest bardzo zmotywowana do dobrego występu w Miami. Umiejętności dużo wyższe, nastawienie bardzo bojowe, forma ok, dyspozycja ok. Śmiało polecam, bez jakiejkolwiek wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ana Ivanovic + Sara Errani
Kurs 1.57
Stawka 10/10

Jeden typ na dziś. Obie zawodniczką wyrastają ponad swoje dzisiejsze przeciwniczki. Ivanovic nie do końca wykorzytuje swoje możliwości w tym sezonie, Errani też jest odrobinę pod formą - kto wie może to będzie wrescie turniej którejś z nich? prędzej uwierze, że Ivanovic tu zabłyśnie niż Errani ale obie powinny swoje mecze spokojnie wygrać. Davis nie jest zła, rozgrywa fajne mecze ostatnio, jasne, wirus żołądkowy nie pozwolił jej dokończyć, ba zacząc meczu z Dellacqua, ale i tak jej umiejętności nie powinny przeważyć nad możliwościami i dużo większym doświadczeniem Serbki. Nie zdziwię się jak oba mecze będą szybkimi 2:0, choć Davis powiedzmy, że przy gorszej dyspozycji Any jest w stanie jej wygrać jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Razzano +1,5s @ 1,61✅
ComeOn

Razzano w tym turnieju naprawdę prezentuje się bardzo dobrze. Pokonała Bains, Hsieh i Watson, teraz przyszedł czas na Flipkens, która nie jest w formie i bez wątpienia jest do pokonania. Belgijka znana jest z wielu popełnianych, niewymuszonych błędów..Razzano w sumie też, jednak Francuzka w formie potrafi też nieźle uderzyć, w dodatku wydaje się być lepiej grającą tenisistką w tym okresie. Bez zbędnego myślę ryzyka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Williams S. (Usa) - Shvedova Y. (Kaz)

Typ. 2 (+7.5) Games 1.66 Bet365✅


Na koniec dnia zdecydowałem się na jeszcze jeden typ. Po udanym spotkaniu w wykonaniu Vekic, która sprawiła sobie i mi miłą niespodziankę, pokonując Rosjankę i awansując do kolejnej rundy, pod lupę biorę spotkanie Amerykanki, liderki WTA z Kazaszką, zajmującą obecnie 59 miejsce w rankingu. Williams powraca na korty, po miesięcznej przerwie, i nieudanym w tym czasie turnieju w Dubaju, gdzie w półfinale musiała uznać wyższość Francuski Cornet. Dla niektórych osób, Amerykanka specjalnie odpuściła to spotkanie, żeby w finale nie spotkać się ze swoją siostrą, a moim zdaniem po prostu zagrała słabo, i przy dobrze dysponowanej Cornet po prostu okazała się słabsza. Ogólnie Serena w tym sezonie nie rozpieszcza swoich kibiców, w AO porażka w 4 rundzie z Ivanovic, wygrała tylko jeden turniej w Brisbane, ale to było na samym początku sezonu. Forma Amerykanki to wielka niewiadoma przed turniejem w Miami, z Indian Wells zrezygnowała, zresztą jak co roku decyduję się tylko na udział w Miami, gdzie w tamtym roku wygrała, i motywacja na pewno jest u niej duża. Ale czy w swoim pierwszym spotkaniu wyjdzie i zmiecie z kortu rywalkę? Moim zdaniem nie, bo Kazaszka od turnieju w Brazylii, czyli przed samym Indian Wells prezentuje jak na nią bardzo dobrą formę. Półfinał we Florianopolis, 3 runda w Indian Wells, gdzie musiała przebrnąć przez kwale, i dopiero porażka z Wozniacką, jednak po 2 setowym boju, więc sprawiła sporo problemów Dunce. Tutaj bez najmniejszych kłopotów wygrana z ciotką Franką, teraz liczę na dobre spotkanie z Amerykanką i mam nadzieje, że przy swojej optymalnej formie będzie w stanie ugrać tych 5 gemów, bo mimo klasy Williams, jest to jej pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie i może długo wchodzić w ten mecz. Wiadomo, pojedynek ten wygra Serena, jednak sądzę, że nie zepnie się na 100% i wygra po jednym przełamaniu w każdym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Vinci-Zahlavova Strycova 1 @1.6
Vinci zecydowanie juz gra lepeij i wyniki tez bardziej wymierny jakw Indian Wells. Nie odpusci Wloszka, nie nagrala sie zbytnio i nie zarobila w tym roku. Jesli Vinci potrafi pokonac zawodniczki pokroju Madison Keys w Indian Wells, to Strycova tez powinna ogarnac taki mecz w mojej opinii. Kurs jest dosc zachecajacy, wiec licze na wygrana wlasnie Wloszki.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Cibulkova + Halep
Kurs 1.35
Stawka 1000 zł

Dwa mecze w których nie widzę możliwości niespodzianki. Panie są o lata świetlne lepsze od swoich przeciwniczek, obie świetnie czują się na hardzie, obie mają świetny sezon i są w świetnej formie - jedyne co nie jest świetne to kursy, ale dla mnie to pewnego rodzaju lokata.
 
paull 145

paull

Użytkownik
Vinci - Zahlavova Strycova
typ: Over 20,5
kurs: 1,7 STS

✅4-6 6-2 5-7✅
Teoretycznie pani Vinci jest lepszą zawodniczką. Świadczy to chociażby ranking obecny i jej osiągnięcia. Już miałem poprzeć ten sam typ co kolega wyżej gdyby nie dwa fakty. To, że Czeszka zwyciężyła z Niculescu i to, że wszystkie spotkania z Włoszką - mimo przegrane - były bardzo wyrównane. Wspomniana Niculescu również stosuje dużo slajsów. Oczywiście to są kapkę inne slajsy bo forhendowe ale dla tych bardziej nerwowych Pań są barierą często nie do przebicia. Sama Barbora jest o wiele lepszą zawodniczką deblową niż singlową. Z kimkolwiek nie tworzyłaby pary tworzy bardzo groźny duet. Nie wysoka, szybka, wartka i pewna Siebie. Roberta jak na swoją pozycję w rankingu nie rozegrała jakiś fenomenalnych meczy. Wygrała wyłącznie z Keys :? Być może Miami jest dobrym turniejem do przełamania zważywszy że Włoszka ma niemałe doświadczenie gry z Czeszką. Dlatego właśnie, mam nieodparte wrażenie, że będzie to mecz długi, męczący z lekką tendencją ku wygranej przez Robertę; no ale w żeńskim tenisie niczego nie można być pewnym...
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Cibulkova + Halep
Kurs 1.35
Stawka 1000 zł


Dwa mecze w których nie widzę możliwości niespodzianki. Panie są o lata świetlne lepsze od swoich przeciwniczek, obie świetnie czują się na hardzie, obie mają świetny sezon i są w świetnej formie - jedyne co nie jest świetne to kursy, ale dla mnie to pewnego rodzaju lokata.
Cebula spoko, mimo że Meusburger powalczy, na luzie może ugrać 6 gemów w meczu. Też mocno uderza, ale już gorzej u niej z rozrzucaniem po korcie. Słowaczka powinna ją kątowa rozprowadzić więc z typem się zgadzam.

Obawy mam co do Halep. Bynajmniej nie chodzi o jej leworęczną rywalkę Casey, bardziej o te cholerne zapalenie ścięgien achillesa. Szukam info, czekam na mail&#39;a od lepiej zorientowanych i wciąż cisza. Nikt nic nie wie. Jeśli obstawiać Rumunkę, tylko u buka który krecz rozlicza jako zwrot. Stawkuję jeszcze mocniej od Ciebie Jasmin, więc powodzenia życzę nam obu. Pozdro.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Nadeszła pora na mecz, który wyczekiwałem!

Ivanovic 1,7 Bet-at-home✅✅✅ Koniec balu, pani Flavio!

Ana zagra z triumfatorką turnieju w Indian Wells, Flavią Pennettą. Do tej pory mi to dziwnie brzmi, że ktoś taki jak Pennetta wygrywa takiej rangi imprezę. Co najgorsze dla rozgrywek WTA wygrywa dlatego, że rywalki wyłożyły przed nią dywan róż w drodze do triumfu. Jedna wyrzuca milion piłek (Li, Stephens), inna gra z kontuzją (Radwańska), inna nie potrafi wygrać 2 meczów by dojść do meczu z Włoszką (Sharapova).

Ten bajeczny parkour skończył się, pani Flavio! Wyczerpała pani limit szczęścia i czeka na panią brutalna rzeczywistość w Miami! Tu czeka Serbka, z którą Włoszka ma bilans 0-3. Ostatni mecz w Pekinie i wtedy był kurs 1,4. A czy tak dużo się zmieniło na korzyść Pennetty?

Uważam, że wręcz przeciwnie. Nie bez przyczyny mówi się, że ciężej jest wygrać IW i Miami razem wzięte niż Wielkiego Szlema. Włoszka będzie rozgrywać 8 mecz na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni, czyli więcej niż potrzeba do zwycięstwa w Wielkim Szlemie. Właśnie dlatego sensacyjni bohaterzy z IW z reguły odpadają szybko i bezboleśnie w Miami. Wyjątkami są ludzie, którzy mają na nazwisko Nadal, Federer, Djokovic, Sharapova.

Ponadto w grę wchodzi sama forma Pennetty, która nie jest wybitna. Mecze ze Stephens czy Li to katorga dla oczu, nawet dla zapaleńców tenisowych. Błąd gonił błąd i tak przez 2 godziny.

Ana, wypoczęta po IW miała spacerek z Davis w II rundzie i teraz szansa na poprawę bilansu H2H na 4-0 oraz wybudzenie Flavii ze kalifornijskiego snu.

Dziś zależało mi na dobiciu do kursu 2,0, by spełniać warunek bonusu. Ciułałem, ciułałem i wymyśliłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Miami
godzina: 18:00
spotkanie: Hantuchova - Keys 4-6 2-6⛔
typ: Hantuchova
kurs: 3.31
bukmacher: Pinnacle

Mecz turnieju na kortach twardych w Miami spotykają się doświadczona Słowaczka Hantuchova niegdyś zawodniczka ścisłej światowej czołówki obecnie na 33 miejscu oraz młoda 19 letnia utalentowana Amerykanka Keys zajmująca 38 miejsce w rankingu. Bukmacherzy faworyzują Keys która ma bardzo mocne i solidne uderzenia zresztą styl gry podobny do Hantuchove. Gdy obie trafiają jest dobrze jednak gorzej gdy keys trafi na zawodniczkę grająca technicznie dużo slajsującą co pokazałas Vinci ogrywając Keys w Indian Wells. Myślę, ze Daniela powinna wyciągnąć wnioski z tego pojwedynku i nie wchodzić w wymiany tylko próbować grać slajsem skrótami nie dając Amerykance wejść w uderzenie. Boję się jednak że Hantuchova może pójść na wymianę co jest wodą na młyn Keys jeżeli ma swoj dzień i trafia. Moim zdaniem kursy przesadzone obie zawodniczki w tym sezonie bez rewelacji dlatego stawiam na doświadczenie Słowaczki po tak wysokim kursie.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Bardzo mocno zgadzam się z kolegą Mirgosik
Ana Ivanovic - Flavia Pennetta
Typ 1
Kurs 1.89
Stawka 800 zł

Stawka bardzo wysoka bo jak dla mnie bardzo bardzo warta tegoż! Kurs 1.89 jest świetny z kilku różnych powodów. Mianowicie po pierwsze jest bardzo zawyżony przez zwycięstwo Flavii w Miami... a szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak szczęśliwego zwycięstwa turnieju. Flavia miała ogromne szczęście przy naprawdę niezbyt świetnej grze...Li zagrała z nią tragiczny mecz, finał wygrała dzięki kontuzji Agi...ale to dopiero pierwszy argument. Drugi to taki, że Flavia naprawdę nie ma jakiejś niesamowitej formy, popełnia dużo błędów. Trzeci? Flavia swoje lata ma a niedawno wygrała półtorej tygodniowy turniej, w tym kilka meczów 3-setowych. To musiało swoje zabrać. Po czwarte Ana naprawdę lubi grać z Flavią: H2h 4:0. Po piąte Ana rozegrała bardzo dobry szybki mecz z Davis - pokazała że ma apetyt na ten turniej i że jest w dobrej formie.
Alize Cornet - Andrea Petkovic
Typ 1
Kurs 1.76
Stawka 500 zł

Zdecydowanie idę tutaj śladem Francji. Alize jest w naprawdę dobrej formie w tym sezonie, w IW też radziła sobie bardzo porządnie, dopiero Aga ją pokonała - ale nie ma co się dziwić, jak wspomniałem kiedyś, Adze bardzo leży tenis Cornet - teraz będzie wręcz odwrotnie, mianowicie uważam, że Francuzka ma styl gry który w takiej formie umożliwi zneutralizowanie gry Niemki. Andrea po powrocie do gry jest bardzo nieregularna z formą i to nie w stylu 1 dobry mecz 1 zły, tylko raczej 1 dobry 5 złych. Gra słabo, czasem ratuje się serwisem, ale to tyle. Cornet ma w tym momencie dużo więcej do zaprezentowania na korcie niż ona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom