>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Miami, 17-30.03.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Oprandi R. (Sui) - Radwanska A. (Pol)

Typ. 1 (+6.5) Games 1.95 Bwin⛔ niepotrzebny błąd..​


Bardzo nie lubię obstawiać pojedynków z udziałem Naszej Agi, a tym bardziej grać przeciwko Polce. Tym razem się zdecyduję, i większość osób prawdopodobnie się domyśla czemu taka decyzja z mojej strony. Aga podczas turnieju w Indian Wells nabawiła się urazu kolana, który uniemożliwił jej walkę w finale z Pennettą, przez to niebyła nawet w stanie podjąć walkę z Włoszką i gładko przegrała. Kontuzja ta była na tyle poważna, że Aga rozważała rezygnację z turnieju w Miami. Jednak podjęła walkę i zdecydowała się na udział, bo sporo pkt do obrony za zeszłoroczny półfinał plus możliwe kary spowodowane wycofaniem się z zawodów. Niemniej jednak Radwańska nie będzie w 100% przygotowana do tego turnieju, uraz okazał się na tyle poważny, że możliwy jest krecz z jej strony. Rywalka Polki do najlepszych nie należy. Szwajcarka powraca po długiej przerwie, również spowodowanej kontuzją, a nie grała od ponad pół roku i ostatni jej występ przed kontuzją to udział w Wimbledonie. W Indian Wells nie poszalała, porażka w 1 rundzie kwali, tutaj w Miami, chyba przypomniała sobie jak grać należycie w tenisa i ograła bez najmniejszych kłopotów Serbkę Jovanovski. To dobry prognostyk przed pojedynkiem z Polką, bo Szwajcarka jeśli marzy o powrocie do czołowej 50 WTA, a takie miejsce zajmowała przed kontuzją, to musi zacząć grać lepiej. Typ głównie skierowany jest z powodu urazu Radwańskiej. Bardzo prawdopodobny jest krecz w wykonaniu Polki, dlatego jeżeli grać, to tylko i wyłącznie u bukmacherów, którzy zaliczają krecz danej zawodniczki. Dlatego najrozsądniej jest pograć w Bwin, ponieważ w przypadku poddania spotkania przez zawodniczkę, bukmacher ten zalicza typ po rozegraniu przynajmniej jednej piłki. Z całego serca kibicuję Polce, ale jeśli Isia będzie się oszczędzała, jeżeli będzie widoczny ten uraz, to jestem spokojny co do typu, który oferuje. Szwajcarka w tym przypadku spokojnie pokryje ten handicap. Warto spróbować.

Elina Svitolina (UKR) - Eugenie Bouchard (CAN) - #1# 3.00 Bet365


Spotkanie rówieśniczek z wielkimi aspiracjami, ciut lepiej spisuje się Kanadyjka i odnosi lepsze wyniki, ale H2H po stronie Ukrainki , Eugenia w tym roku przegrywała już z zawodniczkami pokroju Eliny , myślę ,że w mega formie to Kanadyjka nie jest porażki z Beck czy C.Garcia bądź co bądź zawodniczkami w moim odczuciu z mniejszym potencjałem świadczą o niestabilnej dyspozycji. Dlaczego nie miałaby wygrać Elina ? H2H po jej stronie , forma zbliżona do dyspozycji Bouchard . Kurs warty ryzyka .
Bouchard może w mega formie nie jest, ale na tak prestiżowe turnieje jest przygotowana. W Indian Wells bardzo dobre zawody, postawiła się Halep, której urwała nawet seta i moim skromnym zdaniem Ukrainka przy takiej dyspozycji Kanadyjki jest dzisiaj bez szans. Osobiście sam pograłem Genie, bo może i przegrywała z zawodniczkami pokroju Ukrainki, ale forma jest, widziałem ją w Indian Wells z Halep i zagrała na prawdę dobrze. Moim zdaniem Svitolina, która męczyła się ze słabiutką Mattek-Sands polegnie w dzisiejszym starciu młodych zawodniczek. Wszystko przemawia w tym momencie za Genią, H2H bym się zupełnie nie sugerował

edit. Zwracam honor za Svitoline. Genia zawaliła na całego
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Elina Svitolina (UKR) - Eugenie Bouchard (CAN) - #1# 3.00 Bet365

Spotkanie rówieśniczek z wielkimi aspiracjami, ciut lepiej spisuje się Kanadyjka i odnosi lepsze wyniki, ale H2H po stronie Ukrainki , Eugenia w tym roku przegrywała już z zawodniczkami pokroju Eliny , myślę ,że w mega formie to Kanadyjka nie jest porażki z Beck czy C.Garcia bądź co bądź zawodniczkami w moim odczuciu z mniejszym potencjałem świadczą o niestabilnej dyspozycji. Dlaczego nie miałaby wygrać Elina ? H2H po jej stronie , forma zbliżona do dyspozycji Bouchard . Kurs warty ryzyka ???? .

Christina Mchale (USA) - Kaia Kanepi (EST) - #1# 1.8 Bet365
W tym roku się spotkały w Acapulco zwycięsko z tego meczu wyszła Amerykanka. Forma świadczy o tym ,że dobrze się czuje na kortach twardych przegrana w finale z Cibulkova, później w Indian z Dellacqua ale obie zawodniczki są w świetnych formach ,a i tak stoczyła z nimi wyrównane pojedynki. Kanepi wiadomo mocne uderzenia i jeśli serwis wchodzi to zamiata równo jednak w tym roku forma jest niestabilna. Amerykanka gra u siebie więc to na pewno dodatkowa motywacja + to ,że ostatnio ją pokonała . Po takim kursie trzeba go brać i grać !.
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Oprandi - Radwańska poniżej 17,5 gema w meczu [1,83]
Agnieszka z racji przeciążeniowego stawu kolanowego przegrała finał w IW. Nie uważam, że był to jedyny jej problem w tym meczu. Ostatnie pojedynki grała wieczorami, nie było upałów, inne ciśnienie powietrza. Finał rozegrany w południe w innych warunkach, piłki były wolniejsze, Radwańska sfrustrowana sytuacją, że gra jej się nie klei zaczęła skupiać uwagę na bolącym kolanie i odjechała do bazy. Takie urazy potrzebują kilku dni odpoczynku, które Agnieszka dostała. Jeżeli to coś poważnego to nie wyjdzie na mecz, ale jeżeli do niego dojdzie, a wszystko na to wskazuje to mecz będzie krótki. Oprandi &quot;chyba&quot; nie przypomniała sobie jak się gra w tenisa, a Jovanovski zapomniała. Tarki16 możesz być niespokojny o swój typ, ponieważ Radwańska jeżeli będzie chciała się oszczędzać to tylko przebywając na korcie jak najkrócej. Im mecz będzie trwał dłużej to ze zdrowiem będzie coraz gorzej i wynik coraz słabszy. Oprandi to ogórek w zestawieniu do naszej Agi, która 2 lata temu wygrała tutaj turniej. Korty są szybsze, niż w IW, woli grać tutaj, mecz odbędzie się pod wieczór.. Gładkie zwycięstwo Radwańskiej się szykuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Sharapova M. (Rus) - Safarova L. (Cze)

Typ. Safarova 4.26 Pinnacle Sports⛔ ale set ugrany

Oczywiście popieram typ kolegów na moją ulubioną tenisistkę z Serbii, myślę, że to już koniec szczęścia dla Pennetty, która i tak zrobiła w Indian Wells za dużo. Wracając do tego spotkania, to na wstępie dodam, że typ jest bardzo ryzykowny, ale moim zdaniem warty gry i w dodatku po tak fajnym kursie. Rosjanka w tym roku i w sumie od dłuższego czasu daleka jest od swojej optymalnej formy. Półfinał w Brisbane i Paryżu, w AO 4 runda, a w Indian Wells 3 runda. Piękna Maria po turnieju w Paryżu, gdzie pojawiła się przede wszystkim tylko po to, aby zareklamować swój nowy produkt, zamiast udać się na intensywne treningi, to postanowiła pojechać do Soczi i wystąpić jako reporterka jednej z telewizji, w sumie tak też można zarobić na życie ???? Po dłuższym odpoczynku powróciła do Indian Wells, gdzie nie zaprezentowała się zbyt dobrze i przegrała z młodziutką Giorgi. Ogólnie Maria bez problemu radzi sobie z niżej notowanymi zawodniczkami, które są tzw przebijaczkami, a jeśli trafia na zawodniczki takie jak Cibulkova, Pavlyuchenkova, czy Giorgi, których tenis oparty jest głównie na sile(tak samo jak Marii) to przegrywa. Czeszka gra podobnie jak wyżej wymienione zawodniczki. Bardzo dobry serwis, mocne, kończące ataki to bardzo dobre strony Safarovej. Jest znana z tego, że potrafi zawalić na całego, tak było z Na Li w AO, tak było w Indian Wells z Halep, jednak w tych spotkaniach pokazała się z bardzo dobrej strony, i o mały włos a nie pokonałaby wyżej notowane rywalki. Forma jest, w 2 rundzie gładka wygrana z King, więc czemu by nie miała sprawić niespodzianki i pokonać, można śmiało napisać, słabo grającą Sharapovą. Safarova jest nieobliczalną zawodniczką, zresztą jak większość Czeszek, i potrafi doprowadzić do szału, ale po takim kursie, w którym widzę spore value warto spróbować, nawet za niewielką sumę.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Sharapova-Safarova 1 @1.25
Wcozraj sie chwile nad tym typem zastanawialem i biore w kombinacji Sharapova. Gdyby wziac forme sportowa to moze by sie tam cos zatlilo pewnie w kierunku Safarovej, bo Czeszka grala na przyklad swetnie z Halep w Indian Wells, ale gdy przyszla decydujaca faza meczu to pileczki zaczely latac po atakach Czeszki po autach. Jeszcze tutaj przypomina sie mi mecz Safrovej z triumfatorka z Australii Na Li, gdzie Chinka musiala brac challange, zeby sprawdzac czy nie przegrala meczu przy pilce meczowej dla Czeszki. Rozumiem,z e Safarova potrafi byc bardzo grozna, ale rzeczywiscie cos tutaj raczje szwankuje w koncowkach meczu na styku, ale to inna historia. Dlaczgo uwazam, ze wygra Maria Sharapova. Tutaj moim zdaniem zadecyduje aspekt historyczny. Kiedy Sharapova wygrala w 2012 roku French Open i skompletowala wygrana w kazdym szlemie prawie kazdy powiedzial, ze jest juz tenisistka kompletna. Otoz jest jszcze ten jeden turniej na ktorym wygraniu Sharapovej bardzo zalezy i to wlasnie jest turniej w Miami. Tutaj mozna by przytoczyc cala historie zycia Marysii, ktora jako bardzo mloda dziewczyna wyjechala do Ameryki do slynnej akademii Nicka Bolletierego w Miami i spedzila wieksza czesc swojego zycia prywatnego. Jak juz wspomnialem Sharapova w swojej karierze wygrala prawie wszystko, a jak wygladaja jej dokonania w Miami ? Piec finalow (2005, 2006, 2011, 2012, 2013). Ostatnie 3 lata to nieustanna proba wygrania tego tytulu, niestety na drodze w finalach stawaly kolejno Victoria Azarenka, Agnieszka Radwanska i Serena Williams. W ubieglorocznym finale Maria Sharapova do polowy drugiego seta grala wybornie i do stanu 6-3 3-3 mozna powiedziec, ze miala inicjatywe w tym meczu z mlodsza siostr Williams, ale i tak przegrala. Az mi sie wtedy zrobilo zal Sharapovej, bo pech polegal glownie na tym, ze siostry Williams z wiadomych powodow od kilkunastu lat z wiadomych powodow nie jezdza na turniej do Indian Wells i cala swoja energie koncentruja na kortach Miami. Sharapova ...no coz...moze tym razem, na wylot z turnieju na tym etapie jednak wedlug mnie zdecydowanie za wczesnie.
http://www.youtube.com/watch?v=WCu3WpN1xHM
 
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
104. Tsvetana Pironkova - Angelique Kerber
Typ 1
Kurs 2.81
Stawka 200 zł

Ryzykowne, ale możliwe. Kerber nie pokazuje ostatnio dobrej formy. W IW porażka z Torro-Flor w pierwszej rundzie, teraz Miami, wymęczone zwycięstwo z Peng ( 7:6 w trzecim ) i niewiele brakło, a Niemki by tu już teraz nie było. Pironkova znowuż dwa przekonujące gładkie zwycięstwa po 2:0 z Voskobeyva i Cirstea, wydaje się, że weszła w swój rytm.
Tak naprawdę za bardzo nie ma co się rozpisywać jeśli chodzi o ten mecz. prawda jest taka, że wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Kerber jest niesamowitą zawodniczką, jeśli akurat zagra dobrze to może spokojnie wygrać. Pironkova w sztosie też gra naprawdę wyśmienicie, ale jak trafi jej się gorszy dzień, to może nie być co po tym meczu z Niej zbierać. Bazuję tutaj czysto i wyłącznie na tym co widziałem ostatnio i jeśli ten trend się utrzyma to Pironkova może to wygrać, zwłaszcza że w h2h prowadzi 2:1, w tym wygrała z Kerber w Sydney w tym roku w finale 2:0.
 
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Brawo Ivanovic, przyniosła nam pieniądze!;-)

Kirsten Flipkens
Kurs 2.40
Stawka 400 zł


Próbuję, bo warto. Forma obu nieustabilizowana, ale to Lisicki ma według mnie większe przestoje w grze. Ponadto niby wygrała z Petrovą, ale serwis nie funkcjonował tak, jak powinien - 4 asy, 8 podwójnych błędów...nic specjalnego, a bez tego elementu Lisicki staje się zawodniczką z którą może wygrać każdy. Flipkens jest solidniejsza w polu, jednak korzysta z większego wachlarza zagrań - tutaj nie będzie aż tyle miejsca na słabsze momenty, tak, jak Petrova na to pozwoliła Lisicki. Flipkens, w moje opinii wyjdzie z tego meczu zwycięsko. Jasne, obie zawodniczki są w słabej formie, ale wydaje mi się, że Flipkens ma umiejętności, które pozwolą jej wygrać ten mecz, a po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Lepchenko V. (Usa) - Tomljanovic A. (Cro)

Typ: Lepchenko 1.67 Pinnacle Sports✅


Pojedynek 3 rundy w Miami pomiędzy zawodniczką gospodarzy, a Chorwatką. Nie spodziewałem się, że w tak krótkim czasie Amerykanka zacznie grać o wiele lepiej w porównaniu do początku sezonu i , że będę w stanie zaryzykować swoje pieniądze i postawić na jej zwycięstwo, bo głównie w tym roku grałem przeciwko tej zawodniczce. Ale sporo się pozmieniało, tak jak wspomniałem od dłuższego czasu Amerykanka była pod formą, w Australii słabiutkie występy. Bez komentarza również zawody w Doha i przede wszystkim Dubaju, gdzie w kwalifikacjach przestraszyła się rywalki, nawet nie wyszła na kort, a miała zmierzyć się z Beck, po czym wskoczyła w miejsce innej zawodniczki, żeby rywalizować z młodziutką Zanevską i tak gładko przegrała. Od tego momentu postanowiła mocno zabrać się do roboty i efekty są nad wyraz widoczne w Stanach. Pierwsze oznaki dobrej gry zobaczyliśmy w Indian Wells, gdzie dotarła do 3 rundy i przegrała ze swoją rodaczka Dawis. Tutaj w Miami łatwa wygrana z Wickmayer oraz sprawiła sobie i kibicom wielką niespodziankę pokonując wczoraj dobrze grającą w ostatnim czasie Serbkę Jankovic, czego w sumie zupełnie się nie spodziewałem, i od razu widać, że blisko miesięczna przerwa w grze i treningi wyszły jej na dobre. Jej jutrzejsza przeciwniczka również dobrze sobie poczyna w Miami, jednak miała nieco gorsze przeciwniczki na rozkładzie, pokonała Mladenovic i sprawiła lekką niespodziankę wyrzucając za burtę Hiszpankę Muguruze, która jednak po dobrym początku sezonu w Australii trochę spuściła z tonu i w Stanach gra już gorzej. Niemniej jednak Chorwatka prezentuję przyzwoitą formę, 1/4 finału w Acapulco to jej najlepsze osiągnięcie w tym sezonie, forma równa, stabilna, jednak bez jakiegoś wielkiego szału i jeśli trafia na dobrze usposobioną rywalkę to przegrywa. Tak może być w tym przypadku. Dobra dyspozycja Tomljanovic to może być za mało na dobrze wyglądającą grę w Stanach Amerykanki, która z meczu na mecz gra coraz lepiej, przemawia za nią przede wszystkim doświadczenie, oraz własna publiczność, która poniesie ją jutro do zwycięstwa nad Chorwatką. Nie spodziewałem się, że to tak szybko nastąpi, ale gram jutro za sporą sumkę na Lepchenko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Safarova jest nieobliczalną zawodniczką, zresztą jak większość Czeszek, i potrafi doprowadzić do szału, ale po takim kursie, w którym widzę spore value warto spróbować, nawet za niewielką sumę.
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ale poraz kolejny nie bede ryzykował wygranej na Czeszke bo naprawde niedługo komputer roztrzaskam o ściane oglądając jej spotkania trzeba mieć stalowe nerwy na to.
Jak mnie kusi oj jak mnie kusi na win zwariowanej Czeszki ale znajac życie poraz kolejny mnie załatwi ile to ona już w tym sezonie powinna sprawic niespodzianek oj ile a jej pamietna feralna porażka z Na Li coś strasznego,Safarova to jest przypadek cieższy od Ivanovic niestety,mega duże umiejetności,talent wszytko jest na swoim miejscu ale gdy trzeba postawic kropke nad i zamknać spotkanie Safarovą blokuje psycha i robi w gacie,spotkania może nie wygra bo pewnie spusiaczy ale seta spokojnie powinna ogarnąć wkońcu Sharapova jest pod forma zdecydowanie wiec nie wierze że Lucie tego nie wykorzysta.


Over 2.5 set 2.62 bet365 ✅✅ lucie niedługo mnie o zawał przyprawisz
over 20.5 gemow w meczu 1.72 ✅✅
Safarova +4.5 gema 1.80
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
To ja w opozycji do Tarki16

Tomljanovic 2,1 Bet-at-home
⛔ wkalkulowana porażka

Jak dziś rano obudziłem się i zobaczyłem wszystkie wyniki z Miami to pomyślałem sobie:,,będzie mecz Tomljanovic-Lepchenko, pewnie kursy na Ajlę będą 1,5-1,6&quot;. A tu miłe zaskoczenie i kurs 2,1, który już spełnia warunki obrotu mojego bonusu.

Dla mnie faworytką tego meczu jest niewątpliwie Chorwatka, która wychowała się na tych kortach i w Stanach Zjednoczonych spisuje się najlepiej. Potencjał po stronie Tomljanovic. Kto pamięta mecz Tomljanovic-Stephens z AO, który moim zdaniem był najlepszym meczem Australian Open 2014, ten wie na co stać Chorwatkę.

Po AO w miarę udane występy w Acapulco i IW, a tutaj ograne groźne Mladenovic i zwłaszcza Muguruza. Śmiem twierdzić, że to większe skalpy niż ogranie słabej od czasu powrotu po dopingu Wickmayer i Jeleny migreny Jankovic, która ewidentnie od kilku lat selekcjonuje turnieje, gdzie ma ochotę grać, a gdzie nie. Lepchenko to wykorzystała i chwała jej za to, jednak wg mnie potencjał, możliwości i umiejętności Varvary to 2 półki niżej niż kunszt tenisowy Ajli.

Wystarczy przypomnieć bezbarwny występ Lepchenko z Davis z IW oraz tragiczne występy u szejków. Tarki16 liczy na amerykańską publiczność, a ja mam wrażenie, że to Lepchenko raczej przeszkadza niż pomaga. Nie pamiętam jej epickich występów na US Open, IW i Miami. Z reguły był zawód i rozczarowanie i liczę, że będzie tak również jutro.

Tym razem stawka niższa, bo to nie jest mecz z typu ,,że dałbym sobie rękę uciąć&quot;, ale kursy dla mnie powinny być odwrotne i z radością przyjmuję informację, że mam kurs wyższy niż 2,0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Sharapova M. - Safarova L. : ponizej 7,5 gemow w 1 secie
kurs @ 5,5
buk : bet365
rozpoczecie 23;00
analiza: witam jak w tym tyg malo co mi wchodzi mysle ze ten typ przelamie moja zla passe ze wskazaniem na szybkie zwyciestwo nieobliczalnej sharapovej wedlug mnie zlapie w tym meczu forme i pojdzie jak burza, jesli sharapova bedzie trafiala a nie wyrzucala to spokojnie i gladko wygra, potrzebuje tez dobrych returnow oby nie w siatke ale jak bedzie miala forme i dobra predyspozycja to spokojnie wygra do 1 lun 0 pierwszy set !
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Strycova-Svitolina 2 @1.5
Z watpliwosciami, ale stawiam na mloda ukrainska ekszwyciezczynie juniorskiego French Open sprzed bodajze 3 lat, ktora robi stale postepy. Strycova ma duzy plus w postaci serwisu, po ktorym ma spore pole do atakowania, a ze lubi wypady pod siatke tak tez czyni. Na pewno forma przyszla. Svitolina ma jednak zadatki na topowa tenisistke, podanie te nie jest zle, ale przede wszystkim ukrainska tenisistka potrafi wyciagac bardzo dobre uderzenia z swojego repertuaru. Pokonanie Bethanie Mattek, ktora w Miami zawsze gra sporo lepiej niz podczas Indian Wells oraz Eugenie Bouchard swiadcza ze Ukrainka dobrze czuje sie obecnie na korcie. Poza tym nie nagral sie Svitolina moim zdaniem w Indian Wells i chyba czuje niedosyt po przegranym 3-setowym pojedynku z Ana Ivanovic w 2 rundzie. Strycova zawsze byla nerwowa, krzyki, rzucanie rakieta, chociaz ofensywny tenis Czeszki jest bardzo niewygodny dla rywalek. W koncowym rozrachunku licze jednak na Svitoline, ktora z pilki na pilke powinna sie rozkrecac w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 181

wyar

Użytkownik
Cibulkova - Cornet pow 20.5 1.86 betsson ✅

Zagram dzisiaj tak. Nie lubie powolywac sie na historie meczow pomiedzy tymi Paniami,choc ta linia zostawala za kazdym razem pokryta,ale to bylo dosc dawno. Co mamy teraz ? Cebula ma naprawde udany sezon,wiec trudno stawiac tu na Alize,ale dzisiaj mam jakies przeczucie,ze to nie bedzie latwy pojedynek. Obie cechuje przeciez walczactwo najwyzszej proby,obydwie potrafia grac dlugie wymiany,ale czasem psuc proste pilki. Nie bede tu jakos specjalnie szukal argumentow na sile,bo Cibulkova jest tu faworytka,ale powtarzam,gram na czuja i jakos mi sie wydaje,ze ich style gry pozwola nam ogladnac jesli nie trzysetowke,to dwa w miare wyrownane sety,a 7:5,6:3 pokrywe nam linie.


Wozniacki - Stephens 1 kurs 1.75 betsson ✅

No mialem tu zgryz,bo Caroline jak zwykle dala zarobic rodzinie ;) ,przegrywajac drugiego seta z Puig w takim samym stosunku,w jakim wygrala pierwszego. Ale widze serwis porzadny,a znajac ja,to i cierpliwosc w grze byla wystarczajaca, by wygrac caly mecz. To samo,moim zdaniem,bedzie ze Sloane. Amerykanka na razie obnizyla loty w stosunku do blyskow z tamtego sezonu,w dodatku raczej nie jest na korcie cierpliwa,a w koncu mam nadzieje,ze Caro odpali,i bedzie grala ten sam monotonny,defensywny tenis,ktory wszak jest tak bardzo skuteczny przeciw mlodym strzelbkom,ktore cyngiel tenisowego bum-bum chca odpalac w kazdej wymianie,byle szybciej miec juz to za soba... ;)
Znowu typ na czuja,bo pomimo tego,ze Sloane gra u siebie,to jakos nie widze tego,zeby wygrala na dystansie calego meczu. Ale stawkujcie ostroznie,bo to przeciez Wozniacki... :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Znowu zgadzam się z Mirgosikiem ????
108. Ajla Tomljanovic - Varvara Lepchenko
Typ 1
Kurs 2.40
Stawka 400 zł

Przesadzony kurs nas Tomljanovic. Ajla gra bardzo, ale to bardzo niewygodny tenis, a co ciekawe ostatnio - skuteczny. Odprawiła tu już dwie równie niewygodne rywalki - z jednak strony Mladenovic, z drugiej Muguruze. Lepchenko niby odprawiła Jankovic, ale wielki i niesamowity mecz to nie był. Lepchenko lubi się nagle pogubić, od dawna ma problemy z formą, Tomljanovic z drugiej strony odbieram wrażenie, że robi się coraz lepsza i pewniejsza siebie. Według mnie warto spróbować.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Vesnina - Radwańska typ 1 kurs 5,12 Pinnacle (2/10) ⛔ dodam tylko tyle że Radwańska ma wyjątkowe szczęście, grała źle a Vesnina dwa razy gorzej !!! droga do ćwierćfinału wygląda u niej tak: pokonała dwie miernoty nie potrafiące grać w tenisa - Oprandi i Vesninę a później czeka na nią zdolna lecz nie doświadczona jeszcze młoda zawodniczka Svitolina... takim to sposobem Radwańska dotrze do ćwierćfinału gdzie dopiero będzie czekał ktoś normalny - Cibulkova/Cornet lub V. Williams... tak to się przytula 200k dolców praktycznie za nic... żyć nie umierać...
Radwańska męczyła się w pierwszym meczu z beznadziejną Oprandi, pierwszy set to w zasadzie Oprandi sama łamała się a gdy w drugim secie zaczęła cokolwiek grać prowadziła równorzędną grę z Radwańską, która w tym spotkaniu aż raziła niespotykaną jak na nią liczbą niewymuszonych błędów... powiem krótko Radwańska zagrała w tym spotkaniu na 25-30 procent swoich możliwości... cały mecz chodziła po korcie z kwaśną miną, zero radości z gry czy też prowadzenia w spotkaniu... w pewnym momencie odniosłem wrażenie, że jest obrażona na to iż przeciwniczka nie może z nią wygrać w ten sposób mogłaby pożegnać się z turniejem... nie wiem ale dla mnie Radwańska przegra w tej albo w następnej rundzie... punkty za Miami 2013 w zasadzie obronione bo prawie tyle samo zgromadziła w finale ubiegłotygodniowego Indian Wells więc tutaj nie musi wcale grać biorąc pod uwagę jej problemy zdrowotne... wychodzi na to że dzisiaj to będzie jej ostatnie spotkanie w Miami... no chyba że Vesnina będzie grała jak Oprandi i nie będzie potrafiła wykorzystać &quot;niedyspozycje&quot; Radwańskiej... wkrótce się przekonamy czy moje przewidywania okazały się słuszne...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scyth 98

scyth

Użytkownik
???? Cibulkova - Cornet
Typ: Cibulkova win ✅ ✅ ✅ 2:0
Kurs: 1,36
bet365
Kurs jak kurs - nie powala wysokością. Ale moim zdaniem nie można było oczekiwać wyższego. Cibulkova w tym sezonie radzi sobie świetnie, co mnie osobiście bardzo cieszy bo to moja ulubiona tenisistka (i mimo wszystko może to delikatnie wpływać na pewien subiektywizm w tym typie). Oglądałem kilka jej spotkań i bardzo mi się podobało jak gra. Nie będę opisywał rywalki, nie widziałem jej w akcji. Śledziłem natomiast jej ostatni mecz przeciwko Petkovic - kwintesencja WTA: 3 piłki meczowe niewykorzystane więc później tb przegrany 0:7. W III secie na początku powtórka z rozrywki. Spodziewałem się już, że Cornet to przegra. Cibulkova w swoim meczu gładko odprawiła Meusburger 6:1; 6:2.
Ciężko nazwać to &quot;analizą&quot; ale po prostu zwracam Wam uwagę na ten typ. Do dubla moim zdaniem idealny
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Zakład zemsty nr 2!

Wozniacki 1,25 Bet-at-home✅✅✅ Zemsta słodka jak duńska czekoladka!

Mam rogatą duszę i jak ktoś jak Lepchenko nadepnie mi na odcisk to od razu jestem żądny krwi zemsty. Tu okazja jak znalazł bo słabiutka Varvara zagra z Karoliną Wozniacką. Karolina to ekspertka od zwycięstw w takich meczach. Dunka nie przegrywa z rywalkami tej klasy. Lepchenko nie ma żadnych broni jakimi mogłaby zagrozić Karolinie. Droga w Miami dalej dla Karoliny trwa, a dla Lepchenko po długich i monotonnych jak guma do żucia meczach pora na porażkę.

Sharapova 1,15 Bet-at-home✅✅✅

Maria w Miami nie przegrała wcześniej niź w finale od 10 lat, nie licząc poraźek z Sereną Williams. Dziś przyjdzie zagrać z Flipkens, która jest chyba jedną z ulubionych rywalek Marii. Ogrywa ją z zamkniętymi oczami nawet bez formy (w tym sezonie w Paryżu) czy w formie (w AO 2013 rowerek). Flipkens to dla Sharapovej jak Lopez dla Murraya. Nieważne co się dzieje to zawsze zwycięstwo i tak będzie również dziś. Limit niewytłumaczalnych porażek Maria na pewien czas wyczerpała.

Stawka tym razem wyższa, bo zemsta słodka musi być!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Vesnina - Radwańska typ 1 kurs 5,12 Pinnacle (2/10) ⛔ dodam tylko tyle że Radwańska ma wyjątkowe szczęście, grała źle a Vesnina dwa razy gorzej !!! droga do ćwierćfinału wygląda u niej tak: pokonała dwie miernoty nie potrafiące grać w tenisa - Oprandi i Vesninę a później czeka na nią zdolna lecz nie doświadczona jeszcze młoda zawodniczka Svitolina... takim to sposobem Radwańska dotrze do ćwierćfinału gdzie dopiero będzie czekał ktoś normalny - Cibulkova/Cornet lub V. Williams... tak to się przytula 200k dolców praktycznie za nic... żyć nie umierać...
(...)
Nie rozumiem po co te żale? 200k dolców idzie na konto Radwańskiej za nic ? Długo i ciężko ta dziewczyna pracowała, żeby być tutaj gdzie jest i wg Ciebie to że jest rozstawiona i ma w pierwszych meczach łatwe rywalki to jest fuks ? ???? Człowieku!!
To że Ci typ nie wszedł nie umniejsza ani talentu ani umiejętnościom Agnieszki, bo przez przypadek nikt nie ląduje w WTA10 czy ATP10 ! Jak ona gra pierwsze mecze w danym turnieju, to nie musi przecież grać na 100% a i tak spokojnie sobie wygrywa szanując siły na mecze w QF, SF czy finałach. To chyba naturalne i logiczne, chyba że nie dla wszystkich ?
//PÓŹNIEJ TO USUNĘ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Ivanovic A. (Srb) - Kvitova P. (Cze)

Typ: Ivanovic 1.72 Pinnacle Sports⛔ bez komentarza....​


Oczywiście popieram typy na Wozniacką i Sharapovą, które osobiście zagrałem w combo, ale zajmę się innym spotkaniem, a mianowicie moją ulubioną tenisistką z Serbii oraz Czeszką. Spodziewałem się wyrównanych kursów na ten pojedynek, niestety lekko się zawiodłem, bo Ana uważana jest za lekką faworytkę tego spotkania, i nie ma się czemu dziwić, bo Czeszka w tym roku nie wygląda póki co najlepiej na korcie. Obejrzałem spotkanie Ivanovic z Pennettą, i widać, że Serbka nastawiła się głównie na turniej w Miami, bo w Indian Wells jej gra nie wyglądała za dobrze. Po utwierdzeniu się w przekonaniu, że gra Any wygląda podobnie jak podczas AO, zdecydowałem się, chociaż rzadko typuję moją ulubienicę, na postawienie w jej kierunku, chociaż wszyscy wiemy jak nieobliczalną jest zawodniczką, ale tutaj w Miami wszystko gra jak należy, przede wszystkim z jej psychiką. Bardzo dobre i szybkie spotkania, zarówno z Davis, jak i Pennettą, która zagrała na prawdę solidnie, ale to było za mało na Ivanovic, która jest w mocnym gazie i jest w stanie osiągnąć tu na prawdę dobry wynik. Czeszka początek sezonu ma bardzo słaby, jej występy w Australii zostawiam bez komentarza, w Doha i Dubaju też słabiutko, porażki z Jankovic i Suarez Navarro. W Indian Wells można było zauważyć już oznaki nieco lepszej gry Czeszki, której zawsze dobrze się grało w Indian Wells, gdzie nawet tryumfowała. Jednak i tak porażka z dobrze dysponowaną Cibulkovą w dwóch setach. W Miami jest podobnie, póki co ograne przez Czeszkę zawodniczki o niższej renomie, teraz dopiero poważny sprawdzian jej formy, ale nie sądzę, że w tak krótkim czasie forma Kvitovej poszła mocno w górę. Czeszka wygląda ospale na korcie, i słabo w obronie, a przy dobrze dysponowanej w ataku Serbce kluczową sprawą jest dobieganie do piłek i przede wszystkim odgrywanie na drugą stronę, a w tym przypadku Kvitova jest, można śmiało napisać, bez szans w starciu z moją ulubienicą. Liczę na podobny scenariusz jak z Cibulkovą, czyli szybką porażkę Kvitovej, bo jeśli popatrzeć na dyspozycję to w tym momencie o wiele lepiej wygląda to u Ivanovic, i widząc jej dobrą grę z Pennettą jestem w stanie jej po raz kolejny zaufać, bo nie widzę argumentów po stronie Czeszki, no chyba, że Ivanovic zawali na całego, ale tak się nie zapowiada. H2H 4:2 dla Ivanovic, więc patent na Czeszkę Serbka ma. A więc do przodu i po awans do kolejnej rundy. Na koniec dodam, że typ nie jest stronniczy i jak większość zauważyła, rzadko typuję Ivanovic. Powodzenia!
 
paull 145

paull

Użytkownik
Makarova - Kerber
typ: Handicup -2,5 gema Kerber
kurs: 1,77 Bet365
⛔4-6 6-1 3-6⛔ brak słów...

Dzisiaj to widzę właśnie tak. Dlaczego ? Ponieważ kluczem do zwycięstwa z Rosjanką będzie o wiele lepszy return i serwis niż jaki miała Errani. Makarova ma widoczne problemy z serwisem. Śledziłem mecz z Włoszką i ciężko uznać go za jakiś piękny. Każda z zawodniczek miała po 15 :!: szans na przełamanie. Istna katorga. Angelika nie pozwoli sobie na tak dramatyczny przebieg. Bardzo pewnie wchodzi na 2 serwis zawodniczek. Wszyscy znamy mocne strony Kerber. Mocne uderzenia, umiejętność prowadzenia długich wymian, które nie rzadko kończy winnerem. Uważam, że nie pozwoli na 3 setową nerwówkę i jakieś nie potrzebne przedłużanie meczu. Oczywiście Niemka miała duże problemy przy Shuai Peng ale wynik z Pironkovą pokazał, że demony ma za Sobą i pokaże się z bardzo dobrej strony. No ale pozostawiając Sobie wentyl bezpieczeństwa dodam tylko - że to kobiecy tenis i w nim do końca nie można być niczego pewien :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom