>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Miami, 17-30.03.2014

Status
Zamknięty.
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Cibulkova - Williams Venus
Typ: Cibulkova ✅✅
1.80 4/10
bet365


Cibulkova wygra 2:0⛔ tyle szans i umoczyła :;/:
bet-at home 2.90 2/10
Cibulkova jest w bardzo dobrej dyspozycji. Od dłuższego czasu notuje mocny progres co przekłada się na ogrywanie takich zawodniczek jak Halep 2:0, Radwańska2:0, Makarova, Vekić, Kvitova 2:0
Wczoraj bardzo trudna przeprawa Dominiki z Cornet. Mecz na styku najlepiej pokazywała statystyka gdzie zawodniczki zdobyły w końcówce 2 seta po 84 pkt. Cibulkova nie grała źle, nie miała szczęścia i goniła wynik przez cały 1 set. Udało się choć były dla Francuzki setowe. Dominika imponowała na pewno zaangażowaniem i determinacją. Biegała i nie frustrowała się jak to bywa często u świetych krów w kobiecym tenisie. Williams kompletnie mnie nie przekonuje, gra mało i prowadzi gradacje turnieji co na pewno nie dziwi. W AO odpadała już w 1 rundzie z Makarovą, doby turniej w Doha a w Miami z Casey nie grała nic szczególnego. Z Australijką powinna zakończyć spotkanie w 2 bardzo pewnych setach a męczyła się niemiłosiernie. Cornet to jednak nie Dellacqua więc oba spotkania trochę stały na innym poziomie. Cibulkova była bardzo agresywna i imponowała piekielnie mocnym fh i poruszaniem się po korcie. Dla mnie wielka faworytka w spotkaniu z Amerykanką. Niby ściany mają pomagać Venus, ale nie dajmy się zwariować Williams to na ten moment nie jest najwyższa półka kobiecego tenisa. Mnie kompletnie nie przekonuje.

I jeszcze coś na dokładkę ciekawa propozycja:

Cibulkova wygra 3 kwartę
3.25 bet365 ,4/10

Tutaj sprawa także klarowna osatnio Dominika bardzo pewnie ograła Agę na AO 6:1.6;2. Nie twierdzię, że Radwańska także tutaj dostanie taki łomot ale raczej nie jest faworytką a to co pokazała w dwóch poprzednich spotkaniach nie napawa optymizmem. Oczywiście wygrywała po 2:0 i to jest najważniejsze ale jak popatrzę na bierność Agi a agresję i moc Dominiki to od razu nasuwa mi się znak AGA &lt; DOM

Wygra turniej w Miami
kurs :17.00
Bet365 1/10
Bo w sumie to czemu nie, Masza gra fatalnie, Serena również do ogrania. Z Agnieszką wspomnienia z AO są mocno pozytywne. Najgorzej będzie z Na Li ale i tak po takim kursie warto pograć.

Bez analizy:
1.Coco Vandenweghe over 5.5 gema 2.00
bet365 2/10
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Sharapova-Flipkens 1 @1.15
Jezeli ktos widzial mecz Sharapovej z Safarova, to zrozumie. O relacjach na linii Sharapova-Miami i ciaglych probach wygrania tego turnieju, co sie jeszcze jak dotad nie udalo juz zostalo napisane i jest do wgladu. Nie bede sie zatem nad tym rozwodzic jeszcze raz. Taka moja propozycja do kazdej kombinacji.
Barczysta Ivanovic tez raczej wygra, ale nie mozna bylo obejrzec meczu Kvitovej z Vekic, wiec jakas granice tolerancji bledu trzeba zostawic.
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina:WTA miami
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sharapova - Filipkens
Typ: 2 wygra 1 set ✅ dziekuje ????
typ : 2 wygra mecz
Kurs: 4,5 i 7

Bukmacher: bet365
Analiza : Witam wszystkic wedlug mnie dzis Sharapova bedzie meczyla sie z Filipkens, jak to sharapova zawsze musi wejsc w mecz zazwyczaj wchodzi w niego w 2 secie a 1 set przyzwyczaila nas do przegrania ???? po drugie Sharapova w ogole nie ma formy tutaj w usa i bije po siatkach po autach nie w linie co kiedys bardzo dobrze jej wychodzilo nie wiem czego to jest powodem ale mysle z ejak filipkens zagra na swoim poziomi i bedzie trafiala i wystarczy ze bedzie przebijala to sharapova jest w stanie sama ze soba przegrac a szczegolnie 1 set bo zazwyczaj nigdy w nieg odobrze nei wchodzi , filipkens moze nie zachwyca w tym sezonie ale pare zwyciestw i dosc czesto gdy nawet przegrywa mecz wywalczy tego jednego seta zazwyczaj pierwszego ???? mysle ze bardzo duza szansa na to by ten typ wszedl no ba zeby valy mecz wygrala jakas szansa jest sharapova co ? drugie pietro ???? mysle ze da rade stawiam 4/10 jednostek na nia ???? jesli pomoglem daj like !! pozdrawiam GORAL !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina:WTA miami
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sharapova - Filipkens
Typ: 2 wygra 1 set ,
typ : 2 wygra mecz
Kurs: 4,5 i 7
Bukmacher: Bet365
Moim zdaniem kolego po raz kolejny ośmieszasz się swoimi wpisami i beznadziejną analizą. Stawiałem przeciwko Sharapovej w tym turnieju, ale z kim, Safarovą, która miała przynajmniej jakieś argumenty po swojej stronie. A Flipkens? W tym przypadku nie mam złudzeń, i nawet Maria będąca pod formą, rozniesie w pył Belgijkę. Popatrz co działo się w Paryżu, gdzie Sharapova, nie mając aż takich chęci na wygranie turnieju odprawiła z kwitkiem Flipkens. To co powiemy o dzisiejszym spotkaniu, gdzie Rosjance bardzo zależy na wygraniu w Miami. Ugranie seta przez Flipkens w tym przypadku to już będzie cud, a moim zdaniem Belgijkę stać tylko na ugranie 6 gemów. Zupełnie nie sugerujcie się tym wpisem kolegi, bo każdy kto ogląda w Miami Sharapovą wie z jakim zaangażowaniem wychodzi tutaj na kort. W dodatku rywalka bardzo odpowiada Rosjance, która bez problemu wygrała 4 poprzednie pojedynki. Osobiście sam pograłem ją w parze z Ivanovic.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Elina Svitolina - Agnieszka Radwańska
Typ: Elina Svitolina +1,5s
Kurs: 2,31
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Agnieszka gra w Miami z kontuzją i jest to właśnie typ bardziej przeciwko Polce. Ostatnie rywalki Agi mnóstwo błędów i to bardziej one nie potrafiły wykorzystać słabszej gry Radwańskiej. Polka popełnia tutaj niebywałą jak na siebie ilość UE, podwójne błędy, przerzuca tylko piłki na drugą stronę, winner to rzadkość, czeka tylko na błąd rywalki i to jej wychodzi bo jak Vesnina popełnia 46 UE! to to już nic nie trzeba dodawać.
Liczę dzisiaj na choć trochę inteligencji w przypadku Svitoliny. Wystarczy wyrzucające zagranie o później skrót,i po paru takich konsekwentnych akcjach Polce zabranieknie chęci, gdyż ewidentnie widać, że oszczędza to kolano. Ukrainka rozegrała tu 3 zaciete 3setowe pojedynki, wygrywając ze świetną Bouchard i wczoraj wychodząc z dużych tarapat, gdzie w drugim secie przegrywała już 1-4 i potrafiła ten mecz wygrać.
Dzisiaj 20letnia Ukrainka staje przed szansą awansu do 1/4 turnieju i w pierwszym spotkaniu tych tenisistek stać ją spokojnie na seta jak i również na pokonanie Radwańskiej.
???? Elina Svitolina v Agnieszka Radwańska (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz WYNIK 67 75 26 ✅
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3.00
Bet365
Jak najbardziej popieram propozycję kolegi powyżej zgadzając się z jego analizą, ja jednak idę w kierunku &quot;trzysetówki&quot; po nieco lepszym kursie. Wg mnie Aga dziś dołączy do faworyzowanych zawodniczek, które mocno się musiały namęczyć aby wygrać swoje spotkania grając właśnie trzy sety. Oglądałem mecz Isi z Vesniną i trzeba przyznać, że dobrze to nie wygląda. Polka oszczędza się jak może (kontuzja kolana) no ale wiecznie tak grać się nie da i w końcu ktoś to wykorzysta. Wg mnie Svitolina dziś mocno się postawi Polce i młodziutka Ukraińka seta powinna przy odrobinie szczęścia wyszarpać Isi. Jak będzie to zobaczymy, ale po takim kursie ja spróbuję tego zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Serena Williams - Angelique Kerber
Typ 2
Kurs 6.65
Stawka 200 zł


Po takim kursie zdecydowanie warto spróbować. Serena pnie się w górę turnieju, oczywiście, ale to jednak jeszcze nie ta gra do której nas przyzwyczaiła, widać, że nie jest w optymalnej formie. Kerber gra bardzo dobrze, strata seta z Makarovą niczego jej nie ujmuje.
Dotychczas Serena grała z przeciwniczkami wagi lekkiej, jedynie może Garcia mogła jej narobić problemu i to narobiła - bardzo dużego. Kerber to już inna historia, przecież to zawodniczka ze ścisłej czołówki, która nie będzie bała się piekielnie mocnych uderzeń Sereny, a wręcz przeciwnie - będzie je odsyłała na drugą stronę z podobną siłą.
Zaskakuje mnie kurs na to spotkanie - taki mógłby być gdyby wszystko u Sereny działało poprawnie, a tak wyraźnie nie jest. Jak dla mnie naprawdę warto spróbować.
 
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Maria Sharapova [RUS] - Petra Kvitova [CZE] - #2# 2.25 Bet365
Moja ulubiona zawodniczka w tourze Maria zmierzy się dzisiaj z Petra , H2H po stronie Marii, ale patrząc na obecną formę w turnieju ,ale także na cały obecny sezon kursy stawiałbym 50/50 ,a wystawiony kurs w wysokości 2.25 jest warty ryzyka. Petra w tym sezonie też nie zachwyca przykład porażka z Kumkhum. Ale do rzeczy typ podpieram obrazem całego turnieju . Wielkie wrażenie wywarło na mnie wczorajsze dokonanie Czeszki jedno przełamanie.. i do tego 2 klojene sety do 0 z Ivanovic .. nie wiem czy Serbka borykała się z jakąś kontuzja czy po prostu Kvitova zamiatała równo ,bo nie oglądałem tego spotkania. Oglądałem zaś mecz Marii i z całą sympatią dla niej trzeba być obiektywnym jeśli zagra taki tenis jak w Indian i tutaj w Miami nie ma większych szans z tak dysponowaną Petrą Kvitovą.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Cibulkova - Radwańska typ 1 kurs 1,73 Pinnacle (8/10)
rozpędzona Cibulkova kontra grająca na 50 procent swoich możliwości Radwańska więc wynik tego spotkania wydaje się oczywisty... jeśli Cibulkova rozjechała Radwańską na AO gdzie Radwańska grała na swoim normalnym poziomie to co dopiero będzie się działo w jutrzejszym spotkaniu... wczoraj Cibulkova miała lekkie problemy z Venus w drugim secie kiedy tej zaczął funkcjonować atomowy serwis i kończące bomby ale tych argumentów akurat Radwańska nie posiada... jeśli dodać do tego fakt, iż ostatnio Radwańska porusza się po korcie bardzo ospale (niewyleczone kolano) to nie widzę dla niej żadnych szans w starciu z Cibulkovą...
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Sharapova - Kvitova
Kvitova wygra mecz @2,12 Unibet
⛔
Zdecydowanie idę w stronę Czeszki. Sharapovej mogło już nie być w turnieju,gdyby Flipkens potrafiła utrzymać serwis w kluczowych momentach. W trzecim secie Belgijka również mogła powalczyć ( z*0-40 oddała gema po prostych błędach). Kvtiova natomiast zachwyciła mnie swoją grą z Ivanovic, w którym to zdobyła 12 gemów z rzędu, często utrzymując swoje podanie do 0 lub 15. Nie spodziewałem się tak dobrej gry Petry po kontuzji. Sharapova nie przekonuje mnie do siebie,niewiadomo co by było gdyby sędzia nie przywróciła pierwszego serwisu Marii przy breakpoincie w drugim secie. Myślę,że Rosjanka dziś może pożegnać się z turniejem,jeśli nie poprawi swojej gry, liczę na dobrą postawę Kvitovej,która przyniesie mi zysk.
jeśli Cibulkova rozjechała Radwańską na AO gdzie Radwańska grała na swoim normalnym poziomie
Typu nie neguje, bo jestem podobnego zdania co do zwyciężczyni tego meczu,ale na AO Radwańska grała z Cibulkową po ciężkiej walce z Azarenką. Później w wywiadach sama przyznała,że jej kondycja fizyczna była w opłakanym stanie,więc nie nazwałbym tego normalną dyspozycją ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Williams S. (Usa) - Kerber A. (Ger)

Typ: Kerber (+1.5) sets 2.72 Pinnacle Sports⛔

Zgodzę się dzisiaj z użytkownikiem &quot;jasmin_Bogów&quot; i widzę szanse w dzisiejszym starciu dla Niemki, niemniej jednak ja zagram nieco asekuracyjnie, jeśli można mówić w tym przypadku o czymś takim, a mianowicie na ugranie seta przez Kerber. Dużo prawdy w tym jest co piszę kolega powyżej, Serena nie wygląda w tym roku póki co za dobrze, i nie zmienił tego turniej w Miami. Oprócz Garcii, z którą Amerykanka się strasznie męczyła, duże problemy stworzyła jej w w pierwszym spotkaniu Shvedowa, głównie w pierwszym secie, w którym Kazaszka miała nawet 3 piłki setowe w tiebreaku, które nie wykorzystała. 3 rundę Williams przebrnęła już bez problemu, ale na jej drodze stanęła już mniej doświadczona zawodniczka. Niemka w tym roku wygląda solidnie, Finał w Sydney i Doha, forma przyzwoita. W Indian Wells nieco zaskoczyła swoją słabą dyspozycją, jednak w Miami już wszystko wróciło do normy, dobre spotkania z Pironkovą i Makarovą napawają optymizmem przed pojedynkiem z liderką światowego rankingu. Angelika nie jest bez szans w tym starciu, bo u Amerykanki nie widać jeszcze tej znakomitej formy sprzed końca sezonu, miewa dużo przestojów w grze, popełnia sporo niewymuszonych błędów i jeśli Niemka będzie trafiać i odpowiadać mocnymi returnami to spokojnie stać ją na urwanie seta Amerykance, a kto wie może sprawi niespodziankę i wyrzuci za burtę faworytkę gospodarzy, też mam to wliczone w kalkulacje. Udało to się w tym roku Ivanovic i Cornet, więc jeśli Kerber zagra swoje, nie przestraszy się rywalki to może dołączy do grona zawodniczek, które pokonały Williams. Ja liczę na fajne spotkanie i po tak fajnym kursie na seta w kierunku Niemki jestem skłonny zaryzykować. Powodzenia!​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda

&amp;


Cibulkova D. (Svk) - Radwańska A. (Pol)

Typ: Cibulkova 1.80 ComeOn✅

Niestety obydwa poprzednie typy okazały się klapą, zarówno Ivanovic jak i Kerber zawaliły na całego i mam nadzieję, że tym razem się uda, bo w końcu do 3 razy sztuka. Moi drodzy koledzy z branży, dawno nie byłem chyba aż tak pewny co do zwyciężczyni dzisiejszego pojedynku, chociaż bardzo nie lubię stawiać przeciwko Radwańskiej, ale w tym przypadku po prostu nie ma wyjścia i trzeba zarobić sporą sumę. Wczoraj pograłem już Cibulkovą po kursie 1.76, potem kursy poleciały, budzę się dzisiaj, patrze, a tu kursy jeszcze wyższe niż się tego mogłem spodziewać. Nie wiem może polscy kibice wierzą w sukces Agi, ale niestety chyba nie z tak dobrze dysponowaną rywalką. Radwańska, chyba już większość o tym wie, boryka się z urazem kolana od spotkania z Pennettą w finale w Indian Wells. Zdecydowała się na udział w Miami, i ku mojemu zdziwieniu dotarła nawet do 1/4 finału, ale jej rywalki Oprandi i Vesnina zupełnie nie stawiały oporu, wręcz pomogły w awansie do kolejnej rundy. Już lekkie problemy Polki były widoczne podczas ostatniego spotkania z młodziutką Svitoliną, która nawet urwała seta Polce, która nawet całą złość z tego powodu wyładowała na rakiecie. Jednak powyższe rywalki są o klasę niżej od Cibulkovej, która imponuje formą podczas tego roku. W Indian Wells zaliczyła ćwierćfinał, i przegrała z Na LI po dość słabym meczu w jej wykonaniu. Niemniej jednak pokonała tam Kvitovą, Makarovą, w Miami natomiast zwycięstwa z dobrze dysponowaną Cornet i nieobliczalną Williams, która potrafi wygrać z niemalże każdą zawodniczką. Widziałem spotkanie z Amerykanką, i Cibulkova zagrała na prawdę fajne zawody, przegrała seta, ale przez pewien moment Venus zaczął funkcjonować serwis i to było przyczyną przegrania seta przez Słowaczkę. Nie wiem czym może Polka zaskoczyć dzisiaj Cibulkovą. Aga rozegra swój 10 mecz w ciągu kilkunastu dni, na pewno zmęczenie jest odczuwalne, do tego dochodzi uraz kolana, który na pewno jej przeszkadza w dobrej i skutecznej grze. Ponadto korty w Miami są szybsze w porównaniu do tych z Indian Wells, więc Isia nie będzie dochodziła i przebijała na drugą stronę każdej bomby Cibulkovej. Męczyła się Polka z młodą Svitoliną, to co będzie dzisiaj. Nie sądzę, że po kontuzji kolana nie ma już śladu. Słowaczka jest bardzo groźna w tym roku na hardzie, i nie zdziwi mnie podobny scenariusz jak podczas AO, gdzie Dominika szybko zakończyła spotkanie z bardzo wymęczoną po spotkaniu z Azarenką Polką. Dzisiaj do tego zmęczenia, dochodzi uraz, który będzie miał duży wpływ na wynik tego starcia. Nawet dobrze dysponowana, wypoczęta Radwańska miałaby spore problemy z Cebulą, to co powiedzieć w tym przypadku? Kibicuję Adze, ale w tym spotkaniu nie widzę dla niej niestety szans, jeśli się pomylę to przyjmuję wszystkie ciosy na klatę, ale na to się nie zapowiada. Polecam zagrać za sporą sumę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova @1,85✅✅ Pinnacle izzy... haha, jak na WTA to świetny mecz, zwroty akcji mnóstwo winnerów jak i również UE. 55Ue, 50 Winerów Dominiki, i chyba rekordowy wynik Agi, 39 UE
Słowa uznania dla naszej Rodaczki, że z kontuzją dochodzi do 1/4 tak prestiżowego turnieju ale to tylko świadczy o poziomie WTA no i dość szcześliwie, łatwej drabince. Dziś spotyka się już ze świetnie grającą w tym sezonie Słowaczką. Dominika wygrała ostatnio turniej w Acapulco, dobry występ na IW, tutaj w Miami pokonała bardzo trudne rywalki, uniwersalną Cornet oraz siłową Venus po fantastycznym meczu.
Agnieszka tak jak przypuszczałem męczyła się ze Svitoliną w 3setowum pojedynku, który kosztował ją trochę więcej sił niż poprzednie rundy. W secie brała medicala, który wybił z rytmu rywalkę, zagranie taktyczne czy rzeczywiście ból powraca ?
Agnieszka popełnia tutaj dużo jak na swoją grę UE, nieudolne próby skrótów, podwójne błędy.
Cibulkova będzie dziś szybko kończyć balony Radwańskiej, oczywiście będzie również kilka UE obarczone tym stylem, ale Dominika jest obecnie w uderzeniu więc liczę na masę winnerów.
Psychiczne nastawienie również po stronie Słowaczki, rozgromiła Agnieszkę 6:1,6:2 na tegorocznym AO, liczę na podobny wynik dzisiaj.
Gramy w Pinnacle, gdzie po 1secie krecz = win bo coś czuję, że dziś Aga może odpuścić po przegranym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Na Li vs Caroline Wozniacki 2, (+1,5) 1,80 betathome
Historia ich pojedynków to 5 spotkań z czego 4 zakończyły się 3 setami, a Dunka wygrała 2 razy. Już w poprzednim meczu z Keys grałem na +1,5 na Amerykankę i nie wiele zabrakło bo w 1 secie Keys przy stanie 5:3 miała aż 3 piłki setowe, w drugim prowadziła 3:1, Chince cudem udało się uciec spod topora. Wozniacka mam wrażenie z turnieju na turniej, z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Szybkie przekonujące zwycięstwa z Lepchenko i Stephens dają nadzieję, że Wozniacka nie tylko wygra seta, a może nawet cały mecz, chociaż osobiście uważam, że będzie 2:1 dla Na Li. GL
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Cibulkova D. (Svk) - Radwańska A. (Pol)
Typ: Radwańska
Kurs: 1,93

Cóż, Dominika w strasznym gazie od początku roku. Wielki progres, gra naprawdę zaskakująco dobrze i chwała jej za to.Tutaj do tej pory gra solidnie, ale zobaczmy z kim grała: Venus powraca, ale umówmy się nigdy nie wejdzie na poziom który prezentowała dawniej, ciężki bój z Cornet i spacerek z Meusburger. W Indian Wells miała do momentu porażki z Na Li dość łatwe przeciwniczki, gdyż Kvitova grała tam jeszcze tragicznie, więc nie uznaję jej za wielkie wyzwanie. Wydaje mi się że forma choć wysoka to jednak troszkę idzie w dół od momentu Australian i turnieju w Acapulco. Coraz więcej niewymuszonych błędów widzę w grze Słowaczki, jak chociażby w meczu z Cornet. Myślę że gdyby przy stanie 5-2 Cornet wykorzystała swoją szansę to Cibulkova mogła by już nie wrócić, bo do tego momentu grała bardzo słabo. Tutaj też upatruję szansy Agi.
Agnieszka niby gra słabo, ospale, ma kłopoty z poruszaniem się po korcie,...ale robi swoje i to jest najważniejsze. Podobnie było w Indian Wells, gdzie wszyscy przed meczem z Halep okrzyknęli Agę przegraną i uznawali 1,6 na Simonę za lokotę, a tymczasem Radwańska zagrała doskonały mecz. Wierzę że i tutaj będzie sie chciała zrewanżować Dominice za ostatnie porażki, wyjdzie mega zmotywowana i zagra swój najlepszy tenis.
Nie widzę tutaj zdecydowanej faworytki w osobie Cibulkovej, więc kurs 1,93 pobieram z przyjemnością i będę kibicował dzisiaj Agnieszce.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Cibulkova D. (Svk) - Radwańska A. (Pol) 3:6, 7:6, 6:3 ✅ ;-)

Typ: Cibulkova 1.72
Od ostatniego meczu z Radwańską Cibulkova wygrała 10 pojedynków i tylko jeden przegrała z Na Li (pomijam fakt że przy stanie 3:3 w trzecim secie miała 2 niewykorzystane break pointy). Jest ewidentnie w gazie. Dzisiaj jej przeciwniczką będzie Aga, która nie dość, że zagra z kontuzją - nie wiadomo na ile poważną- to jeszcze po morderczym pojedynku z młodą Ukrainką. Zarówno stan kondycyjny jak i ostatnia nie najlepsza dyspozycja skierowały mój typ w stronę Cibulkovej, za którą przemawia aspekt obecnie prezentowanej formy. Według mnie szanse prezentują się nastepująco: Cibulkova 60%, Radwańska - 40%
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Dominika Cibulkowa-Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska 2.10 bet365 ⛔ Tego po Adze sie nie spodziewałem nie doceniłem jej ,3 piłki meczowe niewykorzystane 5:2 w tie breaku cóż moge powiedziec.

Niestety nie rozumie za bardzo tego wielkiego entuzjuzmu w strone Słowaczki który ogrnął większość forumowiczów.Jak dla mnie scenariuszy może byc kilka ale jak by nie było biorąc pod uwage forme Cebuli od poczatku sezonu to spotkanie 50/50.Cibulkova to nie jest żaden pewniak ogarnijcie sie troche to że zagrała z Williams fajnie nie znaczy że zagra tak samo z Aga tego typu wnioski bywają bardzo mylące szczególnie w damskim tenisie.Niby Aga nie gra na 100 % sporo błędów, jest ospała na korcie,męczy sie z rywalkami niższej rangi tratata:razz: to nie jest żaden argument Aga bardzo czesto oszczedza siły na poczatkowych fazach turnieju,lekceważac kelnerki aby potem odpalić z wielka siła i skupic sie na grożniejszych rywalkach jak w tym przypadku na Cibulkowej.Pamietam kilka turnieji gdzie podobnie Polka niby grała fatalnie ,3 sety z słabszymi zawodniczkami a wkońcu dochodziła do finału badz wygrywała turniej.Ja osobiście nie wierze w jakakolwiek kontuzje Agi tak na marginesie.Oglądałem Cebule w spotkaniu z Francuzka i jej gra nie powalała sporo błędów jak na nią ,nie oglądałem jej w spotkaniu z Venus ale widzę po statystykach że Venus w 3 secie straciła 3 razy(!) własny serwis więc prawdpopodobnie sama sie pokonała i wkońcowym rozrachunku strzełała aż sie wystrzelała,Venus jak i kilka innych tenisistek jest uzależniona od serwisu jak go nie ma ,nie ma gry( szczególnie to sie tyczy:grin: hehe Ivanovic).Z Radwańska już może nie być tak kolorowo uważam że Polka wyjdzie mega zmotywowana ,świadoma tego z kim bedzie grała ,pozatym jak czytałem w wywiadach Isia chce sie zrewanżować za porażke w Australian Open.Taki kurs na 3 rakiete świata to marzenie i w przeciwieństwie do kolegów nie dam sie nabrać na gierki bukmacherów i zagram grubo na jedna z czołowych tenisistek świata czyli Agnieszke Radwańska.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Powyżej 2,5 seta @ 2,20 Bet365 ✅
Ćwierćfinał turnieju Sony Open Tennis w Miami, mecz, który ma być rewanżem za pojedynek półfinałowy w Melbourne, kiedy to podczas Australian Open Dominika Cibulkova pokonała naszą rywalkę, zaczynając tym samym świetny sezon w jej wykonaniu.
Praktycznie po każdym meczu opisywałem grę Agnieszki podczas turnieju w Miami, można sobie zaglądnąć wcześniej jak ktoś jest ciekawy. W meczu ze Svitoliną Krakowianka zagrała bardzo przeciętnie, jednak rywalka z Ukrainy postawiła wysoko poprzeczkę. Ostatecznie nasza rodaczka po trzech setach wygrała tą batalię, jednak zadowolona na pewno nie była. Dzisiaj Agnieszka na takie zachwiania dyspozycji nie może sobie pozwolić bo rywalka jest zdecydowanie bardziej doświadczoną i lepszą zawodniczką i będzie to potrafiła skrzętnie wykorzystać.
Dominika Cibulkova po świetnym Australian Open złapała wiatr w żagle i mało kto potrafi ją pokonać. Po turnieju w Melbourne przegrała tylko trzy mecze, z tego dwa na początku lutego, podczas Pucharu Federacji. Dominika poprawiła swoją grę, nie popełnia tak dużo głupich i niewymuszonych błędów, można powiedzieć, że dojrzała do tego aby zaliczać się do czołówki. W Miami straciła tylko jednego seta w starciu z Venus Williams, z Meusburger i Cornet wygrywała w dwóch setach,.
Dominika przełamała swoją niemoc w grze przeciwko Agnieszce Radwańskiej i te spotkania od meczu w Stanford wyglądają zupełnie inaczej. Ja na temat tego meczu mam zdanie, że żadna z zawodniczek nie jest o tyle lepsza od swojej rywalki aby móc pokonać ją w dwóch setach, dlatego też typuję over setowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 8

pablisso

Użytkownik
Under 2,5 seta @ 1.50 bet365 ✅
Turniej w Miami wchodzi w decydującą fazę. Znamy już 1 parę półfinałową. Dzisiaj zostanie wyłoniona druga para. Radwańska zagra z Cibulkova, a Na Li z Wozniacki. Faworytkami według bukmacherów są Cibulkova i Li i ja się z tym zgadzam, co wcale nie znaczy, że to muszą być jednostronne mecze, bo historia pokazuje nam, że Li z Wozniacki łatwo się nigdy nie grała, choć jak popatrzymy na formy oby zawodniczek to Chinka wydaje się być z zdecydowanie lepszej sytuacji. Cibulkova z Radwańską też ma ciekawą historię. M.in porażka Słowaczki 0:6 0:6 i rewanż w tegorocznym półfinale Australian Open 6:1 6:2. Myślę, że dzisiaj bliżej nam do tego drugiego rezultatu. Cibulkova jest w sporym gazie, a Radwańska mimo, że problem z kolanem chyba został na razie rozwiązany, to jej gra nie porywa i zmęczenie daje się już we znaki. W półfinale zobaczymy mecz wielkich gwiazd. Sharapovej z Williams, ale żadna nie jest w swojej najlepszej formie. Ale na spotkanie z taką rywalką po drugiej stronie siatki, obie powinny się mocno spiąć i pokazać dobry tenis. Szczególnie będzie to potrzebne Sharapovej, któa z Williams grać nie potrafi i jeśli nie zagra na 120% to nawet trochę słabiej grająca Williams nie będzie miałą problemów z awansem do finału. Także jak widzicie po całym opisie oczywistm jest tutaj typ na under 2,5 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mecz Polki i Słowaczki może się wydawać ciekawy, ale jest jeden warunek. Jeśli wszystko w porządku ze zdrowiem Polki to wygra Agnieszka 2:0, jesli nie no to Dominika ją pokona tym samym stosunkiem. Nie ma co się zagłębiać w ten mecz, nie ważne, która wygra i tak nie będzie to niespodzianką.
under 22,5g @ 1,8 Bet365
under 2,5s @ 1,60 Unibet
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Od siebie dodam tylko, że Fortuna proponuje zakład na to, czy podczas meczu zostanie wezwana pomoc medyczna do którejś z zawodniczek. Myślę, że warto spróbować w tym kierunku po kursie 4,28 w meczu Agi z Cibulkovą. Analizy zbyt głębokiej nie będzie, bo i nie potrzeba zbyt wielkiej wiedzy tenisowej, aby zrozumieć przesłanki. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom