>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 19-31.03.2013

Status
Zamknięty.
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Stephanie Foretz - Tatjana Malek
Stephanie Foretz 1,83 Bet365 I znów ruszają kwalifikacje, tym razem do turnieju w Miami. W pierwszej rundzie spotkają się ze sobą doświadczona Francuzka Foretz, z młodszą Niemką Malek. Ostatnie mecze obu Pań nie zachwycają i obie mają podobny bilans tegorocznych spotkań, ale przoduje w nich Francuzka: Foretz 5:7, Malek 4:8. Niemka ostatni mecz grała prawie 3 tygodnie temu, który gładko przegrała z Mladenovic, Francuzka natomiast rozegrała dobre 3 mecze w ostatnim Indian Wells pokonując bez straty seta Shuai Zheng oraz M. T. Torro Flor, odpadając dopiero po zaciętym ponad dwugodzinnym meczu z dobrze dysponowaną Danielą Hantuchovą 2:1. Myślę, że dobra forma Francuzki pozwoli jej spokojnie wygrać nad kiepską ostatnio młodszą Niemką.
Kurs już spada.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Zhang - Lucic ⛔ Totalna kompromitacja Lucic
Typ: 2 w setach 0:2
Kurs: 2.50

Krótko i na temat : Chinka jest w fatalnej formie wygrywa tylko spotkania z jakimiś bardzo mało znaczącymi tenisistkami reszta spotkań kończy się przegraną przeważnie w dwóch setach. Lucic ma swój poziom na pewno dużo lepszy od Chinki i ostatnie mecze w jej wykonaniu napawają optymizmem
Burdette - Dolonc✅
Typ: 1 w setach 2:0
Kurs: 2.00

Dodam jeszcze jeden typ od siebie , wydaje mi się że warto bo kurs piękny. Amerykanka powinna roznieść Serbkę na korcie w dwóch setach. Amerykanka jest w ostrym gazie ostatnio przegrała tylko z Kirilenko po trzy setowym meczu a wiadomo Rosjanka też bardzo dobrej dyspozycji
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
E. Daniilidou - G. Voskoboeva - 2 (1,50)✅
Bet365


No jak zobaczyłem tą parę to od razu się uśmiechnąłem. I nie dlatego, że zobaczyłem bet dnia. Absolutnie. Po prostu jestem bardzo ciekaw tego co się wydarzy w tym meczu. Księżniczka Gallina która ma wielkie aspiracje tylko nie wiadomo jeszcze do końca na co, nie radzi sobie od dłuższego czasu. Głównie z własnym podaniem. Jej rywalka według mnie to istna komedia jeżeli chodzi o grę. Greczynka ma problemy z wyrzutem piłki, nie wytrzymuje długich wymian i często piłki pakuje w siatkę. Greczynka po prostu przebija piłki. Jeżeli Gallina nie wygra tego meczu to rywalki dla niej zacznę szukać z drugiej setki rankingowej.

Popieram typ kolegi siara_1984@wp wyżej na Burdette
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Chyba najlepsze typy na dziś zostały już podane, ale dodam jeszcze od siebie
Doi - Mattek-Sands 2 Bet-at-home 1.45 ✅
Doi przegrywa ostatnio praktycznie wszystkie spotkania, z kolei Mattek ostatnio osiąga naprawdę przyzwoite wyniki. W Indian Wells przegrała po 3-setowym meczu z Hampton, dziś jestem pewien, że odbiję sobie tamtą porażkę i w tym turnieju pogra troche dłużej.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Puchkova O. - Peer S. 2 @ 2,40 (Fortuna) ???? 2:6 6:3 4:6 ✅
15:10 18.03.13
Nie bede sie duzo rozpisywał bo kobietki juz zaczynaja. Peer dla mnie to niewykorzystany talent..jej kariera mogla sie inaczej potoczyc ale jest jak jest. Grac w tenisa potrafi ale nie zawsze sie chce. Niedawno pokonala Erakovic co mnie nie zdziwilo. Puchkova jeszcze mloda ,bedzie miala czas aby wystepowac w glownych turniejach o ile jej talent rowniez wypali . Ja tu gram 4/10 na Izraelke i czuje ze buki sami zobacza ze zle wystawili kursy. Polecam :razz:

Edit : Typowe babskie WTA ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mouris 38

mouris

Użytkownik
Puchkova O. - Peer S. 2 @ 2,40 (Fortuna) ????

15:10 18.03.13

Nie bede sie duzo rozpisywał bo kobietki juz zaczynaja. Peer dla mnie to niewykorzystany talent..jej kariera mogla sie inaczej potoczyc ale jest jak jest. Grac w tenisa potrafi ale nie zawsze sie chce. Niedawno pokonala Erakovic co mnie nie zdziwilo. Puchkova jeszcze mloda ,bedzie miala czas aby wystepowac w glownych turniejach o ile jej talent rowniez wypali . Ja tu gram 4/10 na Izraelke i czuje ze buki sami zobacza ze zle wystawili kursy. Polecam :razz:
Dlaczego wypisujesz takie bzdury w analizie ? Bez urazy ale sprawdzasz chociaż metryki zawodniczek zanim coś postawisz? Puczkova jest młodsza aż.......... prawie o 5 miesiący! Obie są rocznik 87! Pozdrawiam
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tenis, WTA Miami
Data i godzina: 18.03.2013, godz. 20:40
Spotkanie: Burdette - Dolonc
Typ: 2
Kurs: 3,55
Bukmacher: unibet
Analiza:

Kwalifikacje do WTA Miami. Wybrałem spotkanie, w którym według mnie nie ma faworytki. Bukmacherzy są zupełnie innego zdania, dość wyraźnie faworyzują Burdette. Amerykanka zaprezentowała się solidnie podczas Indian Wells, ale trzeba pamiętać, że jest to zawodniczka z poziomu ITF.

Dolonc jest bardziej doświadczona. Jej poziom waha się między WTA a ITF. Różnie to bywa z jej formą na przestrzeni całej kariery, ale moim zdaniem posiada większe umiejętności niż jej dzisiejsza rywalka.

Nieźle zaczęła sezon, potem przyszła drobna kontuzja i teraz czas wrócić na właściwe tory. Trzeba przyznać, że losowanie jej nie sprzyjało i trafiła na wymagającą rywalkę. Mimo tego jeśli zagra solidne spotkanie to powinna sobie poradzić.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zupełnie się nie zgadzam z kolegą wyżej. Vesna Dolc oczywiście zawodniczką do bicia nie jest, udowodniła to między innymi w Melbourne. Ale prawda jest taka że to Burdette na chwile obecną jest na fali co pokazuje idealnie Indian Wells. Przegrała dopiero po trzech setach z świetnie spisująca się Marią Kirilenko. Nie będę typować na podstawie wyników z Melbourne czy jeszcze z dalsza ponieważ na chwilę obecną to Amerykanka jest na wyraźnej fali, do tego gra w USA i na pewno motywacja do gry jest. Serbka tymczasem została w Indian Wells znokautowana przez 237 rakietę WTA już na dzień dobry. Wcześniej kreczowała w Memphis. Jeszcze wcześniej znowu kreczowała w Fed Cupie z D. Cibulkova. Prawdopodobnie problemy pourazowe trwają nadal. Kurs opada na Burdette dlatego 2:0 jest ciekawszym aczkolwiek lekko ekstremalnym krokiem.
M. Burdette - V. Dolonc 2:0✅ (1,90)
Bet365
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Hsieh - Tsurenko 2 Bwin 1.5
Tsurenko w tym roku prezentuję sie świetnie. Jej bilans na hardzie to 13/4. Wygląda na to, że w końcu ustabilizowała forme na wysokim poziomie. Porażki tylko z uznanymi markami ( Kvitova, Filipkens, Pavluchenkova). Hsieh natomiast zupełnie na odwrót, grała bardzo dobrze pod koniec roku w turniejach azjatyckich, a teraz gdy tylko trafi na nieco mocniejszą przeciwcznikę to odpada. Myślę, że Ukraina to za wysokie progi na Hsieh.
Voegele - Voskoboeva 2 Bwin 1.95
Ten mecz to moim zdaniem spora niewiadoma, ale jeśli tylko Galina zagra na swoim poziomie to będą to 2 szybkie sety, bo papiery na grę ma. Wydaję mi się, że 6:1 6:2 z Danildou to dobry prognostyk. Voegele gra przyzowicie, w pierszej rundzie 6:3 6:3 z Cadantu, ale na Voskoboeva to może byc za mało. Po takim kursie warto zagrac bo moim zdaniem Galina ma wieksze szanse na zwyciestwo
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Sahar Peer - Tatjana Malek
Over 22,5 gemów 2,00 Bet365
Wczoraj obie Panie sprawiły małe sensacje, bo żadna z nich nie będąc faworytką przeszłą do dalszej rundy kwalifikacyjnej. Sahar pokonała Olgę Puchkovą 2:1 - finalistkę turnieju w Brazyli, natomiast Niemka Malek rozgromiła dobrze spisującą się ostatnio Francuzkę Foretz tracąc zaledwie 2 gemy w meczu. Spotkanie między rówieśniczkami szykuje się na bardzo zacięte - wygrana w meczu oznacza grę w turnieju głównym. Myślę, że żadna z zawodniczek tanio nie sprzeda skóry, stawiam na zażartą walkę i daje over 22,5 gemów w meczu :smile:​
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Pervak - Tomljanovic✅
Typ: 2
Kurs: 3.25

Chorwatka całkiem nie źle się spisuje na twardej nawierzchni , również ostatnio ma zwyżkę formy polepszyła miejsce w rankingu. Myślę że umiejętnościami tak dużo nie ustępuje Pervak i ma duże szansę na wygraną oby tylko głowa wytrzymała jeśli psycha będzie to powinno być win.
Davis - Burdette✅
Typ: Over 21.5
Kurs: 1.80

Dwie Amerykanki będą walczyć i myślę że to będzie zacięty mecz , Burdette powinna wygrać ale Davis tanio skóry nie odda to jest typowy walczak i ciężko się z nią gra. Mallory wiadomo dyspozycja też świetna dlatego liczę na dużo gemów
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wow 331

wow

Użytkownik
J. Cepelova vs. Kr. Pliskova [1.65] ✅ ✅ over też git;)

W tym spotkaniu miałem grać over ale jednak postanowiłem zagrać na Janinę. Pliskova na hardze jak juz to Karolina, Kristina to raczej zawodniczka na clay i właśnie przeciwniczki, które zdecydowanie wola cegłę, w tym roku na hardzie pokonała... jak chociażby wczorajsza Pereira z która, po dość wyrównanym 1 secie, wygrała 2-0... ale co mi sie rzuciło w oczy to drugi serwis Pliskovej, który wyglądał bardzo słabo...
Jeśli chodzi o Cepelova to w wczorajszym spotkaniu w 1 secie wróciła z dalekiej podróży wyciągając w zasadzie przegranego seta a w drugim nie dała już szans Sevastovej... po słabszych nieco pojedynkach może to być to dobry prognostyk na to spotkanie...


ps. przepraszam za ewentualne literówki... -&gt; fon...

Polecam typy chłopaków powyżej(Siara, Żelazny) ;)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Voegele vs Voskoboeva
Typ:1 ✅✅✅ e: 6-2, 6-2 mega izzy
Unibet
2,02

Przed chwilą kurs skoczył na ponad 2 złote, a wcześniej było po równo na obie (po 1,88). Szwajcarka jest wyżej w rakingu o 40 miejsc. Pokonała w 1. meczu Cadantu 6:3, 6:3. W IW przegrała z mocną Petrovą, a wygrała z solidną Martic oraz ma na koncie udane kwale. W Memphis osiągnęła półfinał i generalnie wygląda ok. Galina Voskoboeva pokonałą słabą Danilou, a wcześniej odpadała w pierwszych rundach IW,Memphis i AO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Savinykh-Vekic 1 @2.6
A dlaczegoz by nie ? Jakos nie uwazam, zeby Savinykh byla gorsza zawodniczka. Kwalifikacje plus 2 runda to ubiegloroczny wynik Savinykh w Miami. Vekic jeszcze mloda tenisistka, choc postura to bije wieel zaowdniczek, ale Savinykh niejedn dobry mecz zagrala i takie oszacowanei szans w ogole nie pasuje do tego meczu wedglu mnie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
podpisuję się pod typem dx2, zdecydowanie warto spróbować i sam pobieram ten typ. Zawodniczki wyrównane, Savinykh widać dobrze tu się czuję, rywalka wczoraj pokonała słabszą rosjankę a dziś na pewno trudniejsza przeciwniczka. Patrząc na staty z wczorajszych kwali jak i meczy w tym sezonie myślę że jest szansa na zwycięstwo Savinykh.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Savinykh V. (Rus) - Vekic D. (Cro) 1 @ 2.80

Valeria ma papiery na to aby pokonać Donne. Przede wszystkim - znakomity serwis i regularność. Donna jest jeszcze młoda, nie ma jeszcze dopracowanych wielu elementów gry. Jak wiadomo to spory, dobrze rokujący talent w WTA, ale... czasami potrafi zagrać poniżej oczekiwań i gładko wtopić mecz. Wczorajsza jej wygrana ze Sirotkiną jakoś nie robi na mnie wrażenia. Marta jest od dłuższego czasu kompletnie bez formy. Valeria za to zagrała bardzo dobre spotkanie z Torro-Flor. Cały czas kontrolowała grę, pilnowała serwisu i dobrze funkcjonował return. Jeżeli dziś zagra tak jak wczoraj to Vekic nie będzie miała czego szukać na korcie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Davis - Burdette 1 @ 2,60
Davis -1,5s @ 4,40

Ja na dziś wypatrzyłem sobie taki o to typ. W moim odczuciu lepszą tenisistką jest Davis, Burdette jeszcze nie ta głowa moim zdaniem i jeszcze nie ten poziom, pomimo dobrego występu na IW. Nie sądzę, żeby tak jeszcze niedoświadczonej tenisistce zdarzyły się dwa dobre występy na najwyższym poziomie. Laura nieco słabiej ostatnimi czasy, ale na początku ładnie zagrała w Hobart i wygrała ostatnio turniej ITF w Midland, dla ciekawostki podam, że pokonała tam Tomljanović w finale, czyli pogromczynię Burdette w półfinale. Obie ze sobą zagrały do tej pory jeden mecz, miało to miejsce we wrześniu ubiegłego roku, tam lepsza ukazała się Davis, kończąc spotkanie w dwóch setach. Mam nadzieję, że wynik się powtórzy, a na pewno Davis jest w stanie to uczynić ;)
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Bouchard - Peer⛔
Typ: 2
Kurs: 1.83

Kanadyjka dobre ma tylko wyniki na Clayu niestety na Hardzie już cieniutko gra. Natomiast Żydówka powinna to wykorzystać i wygrać te spotkanie , wyniki na hardzie powinny to potwierdzić.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
U.Radwanska vs A.Beck. To Win Match: Radwanska, Urszula Price: 1.30 Marathon
✅
W jakiej formie jest Ula wszyscy wiemy, na poczatek dostaje zawodniczke nizszych lotow i jak dla mnie to bedzie formalnosc, by przejsc do nastepnej rundy. Annika swoj ostatni dobry mecz miala podczas AO, gdzie wygrala ze Shvedova 2:1, Ula potrafila grac w miare rowno pierwszego seta z Azarenka, wczesniej odprawila m.in. Jamie Hampton 2:0, mysle, ze forma Uli w dalszym ciagu rosnie i absolutnie nie widze szans dzisiaj dla Niemki, wiem, ze kurs nie powala, wczoraj zlapalem po 1,39 ale do podbicia ako, mysle, ze palce lizac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom