>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 19-31.03.2013

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Vinci 2.0⛔
Spróbujemy ponownie zaatakować Jelene! Trochę mi ten mecz siedział w głowie. Vinci mam przed oczami. W tym sezonie gra fantastycznie. To chyba jej najlepszy sezon który trwa zaledwie kilka miesięcy...od początku Roberta spisuje się znakomicie, w Fed Capie także! Z pewnością mecz będzie mega zacięty. Liczę, że techniczny i bardzo wyrafinowany tenis zwycięży. Jelena lubi grać mocną i płaską piłkę a na taki styl włoszka nie pozwoli. Serbka trochę złpała ostatnio tlenu, mam nadzieję że tym razem zejdzie z kortu pokonana.
Moja argumentacja z pewnością nie jest zbyt górnolotna, ale nie będę lał wody i pisał truizmów. Sądzę że dyspozycja i forma włoszki wygra. Nie wiem skąd mi się to bierze, ale nie czuje Serbki i jej tenisa. Po wygranym turnieju może odżyła, nie wiem, wygrana z Soraną mnie dość mocno zaskoczyło, bo wtopiłem kase na rumunce, oby tym razem włoszka wygrała. Sezon 2013 jest dla mnie w wykonaniu Roberty fantastyczny!
Szkoda, szczęscie było blisko, zabrakło Vinci sił...
---
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: 2
Kurs: 6,70 (Marathon)
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 13 (Bet365)

Amerykanka jest w słabej formie i nie zagrała tu jeszcze zbyt dobrego meczu. Męczyła się z Cibulkovą, męczyła się z Li. Często gra &quot;na stojąco&quot; (siatki, siatki, siatki) i serwis jej tak nie pomaga jak na trawie. Zobaczymy jaki opór postawi Polka. Teoretycznie niewielki, ale wszyscy pamiętamy Wimbledon 2012, kiedy to Serena była w znacznie lepszej dyspozycji i miała zmieść Isię z kortu, a straciła seta, więc tutaj i teraz tym bardziej powinna. Radwańska też nie gra jakiejś wielkiej rewelacji, ale jest solidniejsza, a to może wystarczyć. Dzisiaj Errani z Sharapovą powalczyła, przegrała 5-7 5-7 (miała 3 piłki setowe przy 5-4* w drugim secie), co było sporym zaskoczeniem dla mnie (pewnie obstawiałem handicap na Rosjankę). Korty w Miami sprzyjają widocznie defensywnym zawodniczkom. Aga jeszcze nigdy z S. Williams nie wygrała + broni tutaj punktów za zeszłoroczne zwycięstwo, więc powalczy, mooocno wierzę.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: 2
Kurs: 6,70 (Marathon)
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 13 (Bet365)

Amerykanka jest w słabej formie i nie zagrała tu jeszcze zbyt dobrego meczu. Męczyła się z Cibulkovą, męczyła się z Li. Często gra &quot;na stojąco&quot; (siatki, siatki, siatki) i serwis jej tak nie pomaga jak na trawie. Zobaczymy jaki opór postawi Polka. Teoretycznie niewielki, ale wszyscy pamiętamy Wimbledon 2012, kiedy to Serena była w znacznie lepszej dyspozycji i miała zmieść Asię z kortu, a straciła seta, więc tutaj i teraz tym bardziej powinna. Radwańska też nie gra jakiejś wielkiej rewelacji, ale jest solidniejsza, a to może wystarczyć. Dzisiaj Errani z Sharapovą powalczyła, przegrała 5-7 5-7 (miała 3 piłki setowe przy 5-4* w drugim secie), co było sporym zaskoczeniem dla mnie (pewnie obstawiałem handicap na Rosjankę). Korty w Miami sprzyjają widocznie defensywnym zawodniczkom. Aga jeszcze nigdy z S. Williams nie wygrała + broni tutaj punktów za zeszłoroczne zwycięstwo, więc powalczy, mooocno wierzę.
?

Serena straciła seta podczas W12, bo po wygraniu pierwszego 6-1 i po rozegraniu kilku gemów w drugim zaczęła regularnie nietrafiać w kort. Jednak jak przyszło co do czego to decydującym secie znowu pogrom. Radwańska nie ma kompletnie żadnych argumentów na Amerykanke. 2 serwis Agnieszki to katastrofa, Serena będzie miała same wykładki do bicia z returnu, co zresztą robiła wcześniej. Podobnie Vika, czy też Petra...
Ten kick-serwis Radwańskiej przy 2 podaniu to dramat i z takim czymś nie da się wygrać z kimś poważnym (chyba, że przeciwnik zagra szambo)

Zobacz sobie przynajmniej statystyki punktów zdobywanych przez Radwańską z 2 serwisu w meczach z Sereną, Viką, Marią, czy Petrą.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
?

Serena straciła seta podczas W12, bo po wygraniu pierwszego 6-1 i po rozegraniu kilku gemów w drugim zaczęła regularnie nietrafiać w kort. Jednak jak przyszło co do czego to decydującym secie znowu pogrom. Radwańska nie ma kompletnie żadnych argumentów na Amerykanke. 2 serwis Agnieszki to katastrofa, Serena będzie miała same wykładki do bicia z returnu, co zresztą robiła wcześniej. Podobnie Vika, czy też Petra...
Ten kick-serwis Radwańskiej przy 2 podaniu to dramat i z takim czymś nie da się wygrać z kimś poważnym (chyba, że przeciwnik zagra szambo)

Zobacz sobie przynajmniej statystyki punktów zdobywanych przez Radwańską z 2 serwisu w meczach z Sereną, Viką, Marią, czy Petrą.
Tak, masz rację. Tylko właśnie jak słusznie zauważyłeś na Wimblu Serena wtopiła seta bo zaczęła regularnie nietrafiać w kort. W Miami jest naprawdę w średniej dyspozycji, robi masę UE. Cebulka miała ją na tacy, Li też spokojnie mogła wygrać 2 seta. Ja osobiście z tego meczu nic nie gram, ew. coś na live. Aga też strasznie męczy te spotkania, obie w stosunku do finału Wimbledonu prezentują się słabiej. Równie dobrze może być gładko 6/1 6/3 dla Syreny i nikt zdziwiony nie będzie ale też stracony set przez Williams dziwić nie powinien.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Sharapova Maria vs Jankovic Jelena
Typ: Under 18.5 G @2.05 [Tobet]
Podobnie jak Andre@ średnio wierzę w formę Jeleny. Niby wygrywa, niby przechodzi kolejne przeciwniczki, ale i tak jak patrzę na jej wyniki to zastanawiam się ile w tym rzeczywiście dobrej gry Serbki, a ile pomocy ze strony rywalek... Choć obiektywnie patrząc trzeba zaznaczyć, że słabsze momenty przeciwniczki też trzeba umieć wykorzystać. Czy Maria Sharapova będzie miała słabsze momenty? Na bank będzie miała ;) Wydaje mi się jednak, że Jelena Jankovic podobnych momentów będzie miała więcej... Serbka w każdym z czterech meczów dała się przełamać minimum trzy razy (Petrova, Cirstea), a z Duval cztery i z Vinci pięć razy. Rosjanka z kolei oddaje swoje podania progresywnie - żadnego z Bouchard, jedno z Vesniną, dwa z Zakopalovą oraz w ostatnim meczu cztery z Sarą Errani. Na moją głowę Włoszka to trudniejsza rywalka na tą chwilę niż Jankovic, toteż ciężko mi sobie wyobrazić, że Jelenka przełamie Sharapovą tyle razy lub więcej niż Sara (oczywiście Maria może zamulić i złamać się sama - nie pierwszy i nie ostatni raz). Popatrzmy na serwis. Tutaj góruje Rosjanka. Patrząc w statsy turniejowe wygląda to u obu podobnie (trafienia pierwszym, procent pkt), ale umówmy się - Maria serwuje dużo lepiej. Poza tym na Key Biscayne serwis częściej jest sprzymierzeńcem w kluczowych momentach niż nie jest (potrafi wyciągnąć gema np z 0-40). Aha, cieszy mnie również fakt, że w poprzednim meczu Maria nabiła aż 14 DF, drugi raz pod rząd nie powinno się to zdarzyć. Obie w ćwiartkach grały z przyjaciółkami deblowymi. Patrząc na wyniki obu w przedziale ostatnich turniejów stwierdzam, że Errani prezentuje lepszą formę niż Vinci, co udowodniła w bezpośrednim pojedynku w Dubaju (choć tam akurat Vinci moim zdaniem zagrała poniżej aktualnych możliwości). Suma summarum, dam kredyt zaufania Sharapovej że wejdzie dobrze w mecz i szybko zdobędzie breaka, co pozwoli jej grać spokojniej; a kiedy Marysia gra na spokojnie swój tenis to pokrywa takie handi.
✅ 6/2 6/1

Williams Serena vs Radwańska Agnieszka
Typ: Under 19.5 G @1.80 [Bet365]
Myślę, że czas Isi nadszedł... Ogólnie zgadzam się z Kebabem, że Polka ma argumenty żeby podjąć walkę, ale... wszystko zależy od Sereny. Jeśli wyjdzie na mecz z taką wyjebką jak na każdy poprzedni to proponowany przeze mnie under nie wejdzie. Jeśli jednak koncentracja będzie to Agnieszka za wiele nie zdoła ugrać. Z Cibulkovą to była parodia ze strony Amerykanki. Wydaje mi się jednak, że tym razem w końcu się Williams ogarnie i nie będzie sobie kpić z kibiców. Dlatego, że to mecz o finał, dlatego że Isia to czołówka światowa, dlatego że być może pamięta co się stało na wspomnianym Wimbledonie w drugim secie, kiedy grała na pół gwizdka...
✅ 6/0 6/3
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Miami
Spotkanie: Sharapova - Jankovic
Typ: Jankovic (+4 gemy)
Kurs: 3.51
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Mecz turnieju w Miami spotykają się Maria Sharapova będąca w wysokiej formie. Wygrana w Indian Wells bez straty seta. W Miami również gra bardzo dobrze. dziś spotka się z Jelena Jankovic ,ktora powoli zaczyna odzyskiwać formę. Niedawno wygrana w turnieju w Bogocie na kortach ziemnych chociaż obsada nie była rewelacyjna. W Indian Wells porażka po zaciętym meczu z Kuzniecovą. Na Turnieju w Miami jednak pewna i dobra gra wygrane z Duval , Petrova Cirsteą , Vinci to niezłe rezultaty. Bilans bezpośrednich meczów 6-1 dla Sharapowej jednak były to często zacięte mecze. Dla mnie bardzo ważne są warunki pogodowe w Miami. Rosjanka bardzo nie lubi i nie potrafi grać przy silnym wietrze w przeciwieństwie do Jankovic. Dziś w Miami według prognoz 21 km/h więc nieźle powieje zawodniczkom. Moim zdaniem w tych warunkach dużo lepiej poradzi sobie Jankovic dlatego moim zdaniem Handi +4 gemy jak najbardziej do pokrycia przez Serbkę.
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Tenis;WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda
Sharapova M. (Rus)-Jankovic J. (Srb)
Typ:2(1set)
Kurs:5.16
Buk:pinnacle

Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Sharapova M. (Rus)-Jankovic J. (Srb).Sharapova M. zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA natomiast Jankovic J. zajmuje miejsce dwódzieste czwarte.Jankovic może nie wygra tego spotkania,ale pierwszy set będzie wygrany prze nią.Ostatni pojedynek bezpośredni skończył się wygraną Sharapovej 2:1.Ostatnie spotkanie zawodniczek było kontrowersyjne pierwszy set wygrany przez Jankovic 6:4 kolejny przegrany przez tiebreak.Jankovic była bardzo blisko wygranej.Pojedynek został rozegrany na korcie takim samym na jakim będą grały dzisiaj zawodniczki czyli na korcie twardym.Jankovic będzie starała się wygrać te spotkanie.Ostatnia spotkanie Jankovic z Vinci zakończył się wygraną 2:1;pierwszy set wygrany przez Jankovic.Ostatni przegrany mecz Jamnkovic był z Kuznetsovą 1:2;pierwszy set wygrany łatwo przez Jankovic 6:0.Czy to ostatni wygrany pojedynek,czy ostatnia przegrana i tak pierwszy set wygrany.W tym spotkaniu są bardzo duże szanse,że pierwszy set będzie wygrany przez Jankovic.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Tenis;WTA - SINGIEL: Miami (USA), twarda
Sharapova M. (Rus)-Jankovic J. (Srb)
Typ: Jankovicz wygra przynajmniej 1 seta
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Po historii pojedynków pań wynika ze mecze sa zaciete.Co prawda Jankovicz tylko raz wygrala z Szarapova,jednak seta urywala jej wielokrotnie.Typ rowniez na przelamanie serii Szarapowej ktora ostatni raz stracila seta przegrywajac 0-2 z Serena Williams w Doha.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: Radwańska +1,5 seta ⛔ 6:0 , 6:3 - bez szans Isia.. niestety..
Kurs: 2.70 Pinnacle Sports, na innych już poleciały ????
Jak wszyscy wiemy życie tenisowe w turnieju Miami czasem Nas zaskakiwało , czasem pozytywnie, czasem negatywnie, więc dlaczego dzisiaj nie mielibyśmy być zaskoczeni pozytywnie.. Otóż nakłada się proste pytanie.. Czy Aga da radę ? Wierzę , że posiada wystarczającą mobilizację i umiejętności by tego dokonać, bynajmniej powalczyć z Sereną , która ostatnio według mojej opini.. dość delikatnie odstaje od swojego poziomu tenisowego ale i brakuje również uśmiechu na twarzy ;) zaś u Agnieszki wręcz przeciwnie ???? aż tryska.. optymizmem, ostatnio oglądałem transmisję meczu Agnieszki z Flipkens, 1 set olała totalnie , zwłaszcza początek, obudziła się dopiero po dwóch przełamaniach ale już nie zdołała odrobić tej straty a kolejne dwa sety według mnie były bardzo na wysokim poziomie, zwłaszcza hot shot pokazywany jutrzejszego dnia ;) Dlatego dzisiaj uważam, że Agnieszka wygra przynajmniej tego jednego seta a może i cały mecz ? Kto wie.. Czekamy na transmisję ???? Good luck! ????
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Serena - Isia
???? Serena Williams - Agnieszka Radwańska DW 2:0 Kurs: 1,55 Pinnacle

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami , że Serena nie zachwyca na tym turnieju jednak jeśli gra się nie układa potrafi wrzucić wyższy bieg i zmienić wynik seta kiedy tylko chce. Obecnie w WTA może z nią jak równy z równym rywalizować jedynie Victoria Azarenka. Dla Agnieszki to ważny turniej broni punktów z przed roku. W tym turnieju nie powala na kolana jednak wygrała co było do wygrania. Według mnie te trzysetówki dadzą się we znaki jej dzisiaj. W dodatku drugi serwis Polki delikatnie mówiąc nie należy do najlepszych - przy nim Amerykanka powinna mieć dużo szans do returnów. Co prawda serwis Polki i tak ostatnimi czasy uległ poprawie to jednak na taką zawodniczkę jak Serena to wciąż za mało. Serena w poprzednich spotkaniach sporo błędów przy serwisie i tych niewymuszonych jednak przy break ballach skuteczność we wszystkich meczach oscyluje w granicach 50%. Charaktyrystyka gry Radwańskiej nie służy tego typu pojedynkom. Amerykance jak dotąd w tym roku stawiały się zawodniczki które były w stanie odpowiedzieć dużą siłą w uderzeniach. Radwańska zwyczajnie jej nie ma. Nawet jeśli Polka złamie Serene co może się zdarzyć to Serena powinna mieć jeszcze więcej szans na połamanie Isi i wynik powinien iść w jedną stronę. Poza cyrkiem z Cibulkovą Serena wszystko jak narazie wygrywa 2:0 . Z Na Li było blisko utraty seta jednak Chinka zagrała bardzo dobre zawody. Myślę iż Agnieszka może powalczyć fragmentami jednak wszystko w gestii Sereny. Uważam , że Amerykanka wygra w dwóch setach.Na wszystkich turniejach na których miałem okazję ją obserwować w decydujących fazach turnieju podkręca tempo i nie pozwala sobie na głupie zabawy. Myślę , że mecz z Cebulą był tylko pojedynczym kabaretem z jej strony i dziś to nie powinno mieć miejsca.
Wiadomo gra Polka jednak ja nie widzę wielu argumentów by podjęła walkę na dłuższym dystansie z Sereną Williams . ????

Serena - Isia 6:0 6:3 !!!
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Do meczu pozostało niewiele, ale zdążę coś naskrobać. Bilans wszyscy znamy, ale jestem jakoś dziwnie mocno przekonany, że nadejdzie to pierwsze zwycięstwo. Serena mnie na tym turnieju nie zachwyca (widziałem mecz z Cibulkovą i Moritą). Aga na turnieju rozegrała dwa sety więcej od Amerykanki, ale to wg mnie nie powinno mieć znaczenia. Jeśli Amerykanka będzie serwować tak jak w meczu z Chinką (procent pierwszego serwisu tylko 54), to Agnieszka powinna przejąć nietypową rolę w meczu z Williams (zamienią się ???? ). To może nieodpowiednie słowa, ale czuję gdzieś tam w sobie to, że Aga da dziś radę. Ma o co walczyć (obrona trofeum), ale większą presją obciążona jest oczywiście Serena. Jeśli Williams będzie grała tak jak w dwóch meczach, które widziałem, to Aga ma naprawdę olbrzymie szanse na jej wyeliminowanie. Dziwnie czułem się oglądając mecz Sereny z Moritą i widząc Amerykankę mającą pretensję do wszystkich o to, że jej &quot;nie wchodzi&quot;. Powodzenia, trzymajmy kciuki!
Radwańska 5,00 bet365 , Radwańska +5,5 gema 2,00 (promocja)
 
H 19

hasol

Użytkownik
S. Williams vs M. Sharapova
ilość gemów - 1 set (+9,5) 1.98 STS
Obie panie w tym turnieju mają swoje wzloty i upadki. Żadna z nich nie jest w zbyt dobrej formie. Myślę, że na mecz obie wyjdą bardzo skoncentrowane i ta koncentracja utrzyma się jakiś czas co się przeniesie na pewnie wygrywane gemy serwisowe. A serwis to specjalność jednej jak i drugiej. Sharapova popełniała sporo podwójnych błędów w poprzednim meczu ale myślę, że w tym fragmencie meczu jej się raczej nie przytrafią.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Sharapova jest obecnie w najlepszej formie od poczatku sezonu. I pokazuja to mecze Mashy nie tylko w IW, ale tutejsze z Errani i wczorajszy polfinal z Jankovic. Problemem jest tylko, ze na przeciwko stanie Serena Williams, ktora w Miami wygrywala juz w sumie pieciokrotnie i ktorej bilans w starciu S.Williams-Sharapova wynosi 11-2 na korzysc czarnoskorej Amerykanki. A te dwa wygrane mecze Sharapovej byly w... 2004 roku. Pozniej kolejne 10 meczow wygrywala juz Serena Williams (w wiekszosci 2:0). Amerykanka to jest ogromny problem dla Sharapovej, bo Rosjanka zawsze probuje silowo zdominowac rywalki, a Serena dysponuje i tak duzo wieksza sila niz Sharapova. Mysle jednak, ze Sharapova liczy tym razem na najlepszy mecz z Williams od lat, ale rownie dobrze moze dostac kilka bomb po kontrach Amerykanki, probujac atakowac i wszystko sie posypie.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Williams Serena vs Sharapova Maria
Typ: S. Williams 2:0 @1.80 [Bet365]
Sharapova wczoraj popełniała właśnie mało błędów własnych jak na siebie; podwójnych miała tylko trzy... Zresztą Thomas Högstedt cały mecz siedział uśmiechnięty jak kot spijający śmietanę. Jak Marysia popełnia wiele błędów jego mina jest diametralnie inna. Wynik z Jankovic wygląda bardzo fajnie, ale niech nikogo nie zwiedzie. Serbka, co było do przewidzenia, pomogła wybitnie, włączyło się jej to z czego głównie ją kojarzę - siatka, siatka, aut, siatka... Sharapova po prostu ją wypunktowała i to był jej obowiązek jako zawodniczki mającej aspirację do wygrywania Szlemów czy myślenia o pozycji numer jeden w rankingu. I tak pozwoliła Jelenie ugrać o jednego gema za dużo (piję do sytuacji z #1 seta, gdzie Rosjanka miała 3/0 z podwójnym przełamaniem i swój serwis). No a teraz sytuacja będzie odwrócona o 180 stopni. W meczu z Jankeską to Sharapova będzie się denerwować i będzie grać ze świadomością, że może pozwolić sobie na baaardzo mało błędów. A ta świadomość często w jej przypadku sprawia, że błędów robi więcej. Spojrzałem sobie na wyniki z Na Li, bo obie w tym roku mierzyły się z Chinką. Moim zdaniem na Key Biscayne Na Li grała bardzo porównywalnie do tego co prezentowała na AO. Tam Na Li odprawiła Sharapovą gładko 2:0 (ku mojemu lekkiemu zdziwieniu poszło bardzo sprawnie); z kolei w Miami przegrała z Sereną po walce 2:0. Wymowne. Nie odbieram Rosjance szans w tym meczu, może powalczy, może zapanuje nad sobą na tyle żeby zapędzić Serenę do narożnika i coś z tego wyjdzie. Jednak w meczu z Isią Amerykanka pokazała, że jak jej się chce i trzyma koncentrację na wysokim poziomie to jest z nią ciężko coś ugrać. Z Sharapovą myślę będzie jej się chciało jeszcze bardziej niż z Agnieszką. Zastanawiałem się jaką linię gemową wystawią buki, ale jak patrzę na kurs na zwycięstwo Amerykanki bez straty seta wolę właśnie taki zakład pograć.
⛔ 4/6 6/3 6/0
 
D 2

dan77wks

Użytkownik
Williams - Sharapova raczej 2:0
Kursy jak widzę na Serene ruszyły w górę, ale nie oszukujmy się jeśli Amerykanka nie skreczuje w tym meczu to raczej pewnie go wygra. Sharapova gra dobrze, ale dla niej mecze z Serena są jak dla Radwańskiej mecze z Azarenką. Poza tym kto widział mecz Marii z Suarez Nawaro, czy choćby z Errani wie że nie taka Rosjanka straszna. Williams jak tylko nie przyśnie, to zmiecie Sharapova 2:0.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Sharapova jest obecnie w najlepszej formie od poczatku sezonu. I pokazuja to mecze Mashy nie tylko w IW, ale tutejsze z Errani i wczorajszy polfinal z Jankovic. Problemem jest tylko, ze na przeciwko stanie Serena Williams, ktora w Miami wygrywala juz w sumie pieciokrotnie i ktorej bilans w starciu S.Williams-Sharapova wynosi 11-2 na korzysc czarnoskorej Amerykanki. A te dwa wygrane mecze Sharapovej byly w... 2004 roku. Pozniej kolejne 10 meczow wygrywala juz Serena Williams (w wiekszosci 2:0). Amerykanka to jest ogromny problem dla Sharapovej, bo Rosjanka zawsze probuje silowo zdominowac rywalki, a Serena dysponuje i tak duzo wieksza sila niz Sharapova. Mysle jednak, ze Sharapova liczy tym razem na najlepszy mecz z Williams od lat, ale rownie dobrze moze dostac kilka bomb po kontrach Amerykanki, probujac atakowac i wszystko sie posypie.
Tutaj zacytuje siebie samego, bo taki preview jak wygladaly mecze mlodszej siostry Williams z Sharapova, dosc dobrze ukazuje historie ich meczow.
S.Williams-Sharapova (+4,5 gema)@1.85
Okropny mecz do typowania, ale cos delikatnie zaryzykuje w strone Marii, bo jezeli dzis w koncu Sharapova nie nawiaze walki z Williams to juz raczej niepredko sie to uda. Pojedynek dwoch zawodniczek mieszkajacych na Florydzie, smialo mozna rzecz, ze pojedynek rodowitej Amerykanki (Williams) z w pelni znaturalizowana Amerykanka (Sharapova) Jak zostalo wspomniane Williams wygrywala w Miami juz 5-krotnie, a patent na Sharapova ma bezwatpienia. Z drugiej strony Sharapova tez chcialaby w koncu zaistniec na Florydzie, bo ona z kolei byla 4-krotnie finalistka (w tym 2 ostatnie lata) tutaj w Miami, ale nigdy nie udalo sie wygrac. Typ jest bardzo ryzykowny, bo jak mowilem moze byc tak, ze Sharapova dostanie kilka bomb po kontrach Williams i jednego seta odda wysoka roznica gemow. Trzeba jednak tez przyznac, ze Sharapova gra najlepiej od dluzszego czasu i z pewnoscia do tego meczu przystepuje z jakims nadziejami, podjerzewam ze duzo wiekszymi niz w ostatnich ich pojedynkach. Moze bedzie ciekawiej niz sie nam wydaje, mimo ze faworyt na papierze moze byc tylko jeden.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Williams - Sharapova⛔
Typ: 1 w setach 2-0
Kurs: 1.80

Tutaj myślę że nie ma co kombinować. Tak jak pisałem ogólnie poziom zawodniczek z czołówki jest żenujący , Serena też jakoś nie zachwycała z Cebulą mnóstwo błędów aż w końcu zaczeła grać w drugim secie. Wczoraj z Agnieszką grała no i się skończyło jak przewidywałem. Natomiast Sharapova może jakoś szczególnie nie zachwyca ale co trzeba jej przyznać że na tym turnieju nie ma dużych wahań w grze , po prostu gra swoje ale bez fajerwerków bo z Errani trochę walki było. Kurs fajny na 2-0 myślę że warto zagrać
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Williams - M. Sharapova - 1 (1,34)✅
Pinnacle Sports

Fajny kurs na Amerykankę zwłaszcza że Sharapova nie gra nic nowego. Szanse Rosjanki polegają na tym w jakiej dyspozycji jest Serena Williams. Nic nowego. Rosjanka nie ma szczęścia do finałów i często się w nich po prostu pali. Plan minimum został i tak wykonany przez Rosjankę ponieważ obroniła punkty za poprzedni finał w Miami. Rosjanka pewnie coś powalczy, jednak Serena Williams pokazała z Agnieszką Radwańską że potrafi się świetnie motywować na mocne rywalki. Tak też będzie dzisiaj. Zwycięstwo Sharapovej byłoby tutaj dla mnie nie lada sensacją.

by scotratez​
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Serena Williams - Maria Sharapova
✅ Over 20,5 1,83 Bet365 ✅
Ja natomiast tu bym się skłaniał do zaciętego meczu. Oczywiście H2H jednostronny na korzyść Amerykanki (ostatnia wygrana Sharapovej 9 lat temu) ale obecna równa forma Marii to jedyna jej szansa na jakiekolwiek podjęcie walki z silną Williams. 11 meczy Rosjanki bez porażki i bez straty seta, a ostatnia przegrana w Doha była właśnie z Williams, tak więc dziś jest szansa na rewanż. Sharapova do tego jeszcze w tym roku nie rozgrywała 3 setowego pojedynku i myślę, że dziś jest na to duża szansa. Jak to bywa w finałach - nigdy nic nie wiadomo ale myślę że typ na over 20,5 gemów w takim meczu jest kuszący, nie spodziewam się raczej szybkiego zmiecenia Rosjanki z kortu.​
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Serena - Maria

???? Serena Williams - Maria Szarapova
Typ: Serena Williams -3,5 gema
Kurs: 1,53
Pinnacle​

Podobnie jak większość typuję w stronę Amerykanki. Myślałem nawet nad handicapem -6,5 gema jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt iż Sharapova jest w dobrej dyspozycji na tym turnieju. Z drugiej strony Serena z Radwańską pokazała jak podchodzi do kluczowych meczy i nie lekceważy nikogo. Maria ma kompleks Sereny. Ostatni raz wygrała z nią w 2004 roku i nic nie wskazuje na to by dziś przełamała złą serię. Serena wygrywała kilkakrotnie ten turniej , lubi tu grać. Tak jak w poprzednich pojedynkach wszystko w jej rękach - mocniejszy return , mocniejsza zagrywka. Sharapova nawet jak wzniesie się na wyżyny to potrzebuje pomocy Williams. Zważywszy na fakt iż Maria tutaj bardzo dobrze się prezentuje to gram taki handicap. Wynik 6:4 6:4 lub nawet 7:6 6:3 będzie mnie satysfakcjonował. Nawet w przypadku jakieś niezrozumiałej straty seta przez Amerykanke handicap spokojnie do pokrycia.
Powinniśmy być świadkami jednostronnego widowiska. Pytanie : czy Sharapova po raz kolejny przegra mecz w szatni czy powalczy na korcie ???
Nawet przy tej drugiej opcji nie wróżę jej sukcesu.

Serena Williams wygrywa z Marią Szarapovą 4:6 6:3 6:0 w związku z czym jest zwyciężczynią turnieju w Miami. Masza ładnie zaczeła mecz jednak od drugiego seta lepsza gra Amerykanki i musiało tak się skończyć. Dla Sharapovej to i tak sukces - dawno nie ugrała seta z Sereną jednak niedosyt zapewne zostanie. Po raz kolejny Serena Williams udowodniła iż jest najlepszą zawodniczką na świecie i to ona decyduje o losach pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom