>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 19-31.03.2013

Status
Zamknięty.
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Kuznetsova/Penetta - Hlavackova/Hradecka 1 Bwin 2.2 7:5 6:4 ✅
Gram tutaj na na Sviete i Flavie z prostych powodów. Są świetnymi deblistkami, obie wygrywały już ten turniej. W swoim pierwszym meczu który miał miejsce w Indian Wells przygrały z Hsieh/Peng które z resztą wyrzuciły z turnieju Errani/Vinci. Dziś zadanie powinno byc łatwiejsze, bo Czeszki zgubiły gdzieś swoją forme. W Memphis porażka z Dąbrowski/Kudryvsteva, w Indian Wells z Dushevina/Panova. Nie sądze, że nagle się odrodzą i zaczną grac w jak w poprzednim sezonie.
Makarova - Kuznetsova 1 Bwin 2.65 4:6 4:6 ⛔
Moim zdaniem Kuznetsova nie prezentuje sie juz tak dobrze jak na poczatku roku i jej forma znow zaczyna spadac. Jeśli Makarova jest w pełni sił i nie dokucza jej żaden uraz powinna dziś sobie poradzic.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Duval - Jankovic
Typ: 1 +5.5 gema
Kurs: 2.00 Unibet

Amerykanka już raz dała zarobić więc czemu nie dziś. Dziewczyna spragniona wygranych więc wola walki na pewno będzie. Kursów na to spotkanie zupełnie nie rozumiem owszem serbka jest faworytką ale 1.11 na win to nieporozumienie a wiadomo w kobiecym tenisie różne rzeczy się dzieją. Amerykanka młoda jeszcze stosunkowo mało znana ale potencjał jest. Jankovic dla mnie niczym szczególnym się nie wyróżnia wiadomo swój poziom ma oczywiście lepszy od Duval ale +5.5 gema powinno spokojnie pokryć
Radwańska - Ivanovic
Typ: Over 20.5 gema
Kurs: 2.00 Unibet

Ja osobiście za Ulką nie przepadam i staram się meczy z jej udziałem nie obstawiać ale tym razem zrobię wyjątek bo dziewczyna w gazie jest tylko czekać do kiedy , no ale dopóki jest to trzeba korzystać. Ivanovic jakiś czas temu miała kryzys chyba się już uporała z nim i widać na swoje tory wraca. Pojedynek będzie na pewno zacięty możliwe że Ulka wygra ale ja wolę bezpiecznie i dać na over.
Jak najbardziej popieram typ na Duval, a po kursie jaki nam buki oferują(ok.6.50) myślę, że można nawet zaryzykować na zwycięstwo młodej Amerykanki. Jankovic gra bardzo bardzo słabo, a wygrany turnieju w Bogocie tylko zaćmił ten obraz. Jednak tam rywalki był beznadziejnie słabe i to raczej one przegrały ten turniej niż Jankovic wygrała, no i był to clay. Serbka ma problemy praktycznie z każdym elementem gry. Serwis szwankuje, regularności nie ma w ogóle, pełno prostych błędów. Duval ma tutaj sporą szansę na sprawienie dużej niespodzianki.
Duval +6,5 @ 1.81
Duval 6.50

Co do Uli to ja na prawdę wieżę tutaj w zwycięstwo, a kurs tylko zachęca do gry. Radwańska prezentuje się w ostatnich tygodniach na prawdę świetnie, a co najważniejsze ustabilizowała swoją grę. Ivanovic jest nieobliczalna, ale ostatnio częściej zawodzi niż zachwyca. Anna nie lubi biegać po korcie i jak Ula zagra ofensywnie i agresywnie to Serbka może mieć spore problemy. Także value na Ulę jest jak najbardziej.

Radwańska 2.58
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Miami
Spotkanie: Flipkens vs Kvitova
Typ: Flipkens +4,5 g✅✅✅e: 6:0,4:6,6:1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet

Kvitova po świetnych występach w lutym wydaje się być zmęczona. Na IW przegrała z Kirilenko, a w Miami w 1. meczu męczyła się z Azjatką Peng. Flipkens na IW powalczyła w 3. setach z Azarenką, a w Miami pokonała dobrze grającą Voegele w dwóch setach i jak dla mnie zaskakująco łatwo. Spotkały się raz w Fed Cupie i wówczas było 2:6,6:7 dla Kvitovej, ale to było w 2011 roku. Przewiduję zacięty mecz.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Radwańska Agnieszka vs Rybarikova Magdalena
Typ: 2 +6.0 G @1.85 [Tobet]

Słowaczka najwyraźniej złapała coś na kształt formy bo w tym miesiącu prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na Key Biscayne odprawiła już Monę Barthel oraz Mallory Burdette, obie w dwóch setach, co pozwala mi przychylniej spojrzeć w kierunku linii handi wystawionej przez buka. Dodam, że wspomniane dziewczyny to raczej ofensywnie usposobione bombardierki, dzisiaj z kolei przyjdzie się Słowaczce zmierzyć z zawodniczką preferującą defensywny styl. Niemniej w moim subiektywnym odczuciu Isia nie jest na ten moment w takim gazie jak na początku sezonu. Złamać ją jest coraz łatwiej, co pokazała nawet Su-Wei Hsieh. Zresztą poziom trafień w karo po pierwszym serwisie Agnieszka zanotowała na poziomie 45% ... Na szczęście dla Polki, Tajwanka nie umiała tego wykorzystać, bo jak Aga już trafiała, to często gęsto potem zdobywała punkt. Ciekawostką jest, że Radwańska wyserwowała aż 6 asów, co na mnie robi wrażenie. Niemniej nie sądzę, żeby w tym turnieju zanotowała drugi raz podobny wynik. Słowaczka w dwóch meczach na 19 gemów serwisowych straciła jedynie cztery, dając łącznie osiem szans na przełamanie. Jeśli nawet dzisiaj pojedzie lekko poniżej tej średniej to i tak wydaje mi się powinna handi pokryć. Tym bardziej, że nie wierzę, że Agnieszka utrzyma wszystkie swoje podania.


✅ 7/6 (5) 2/6 6/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Ostatnio jakoś meczy z udziałem sióstr Williams nie śledziłem ale sylwetka Stephens trochę mi jest znana.Więc zacznę od tego że unikam obstawiania Stephens (Ulki i Kubota) dlaczego? a no dlatego że uważam że Amerykanka jest nie zrównoważona psychicznie i nawet w pewnym sensie ona sama do tego się przyznaje. Amerykanka jak by mogła to by zabiła rękoma przeciwnika w tym sensie że nie panuje nad sobą na korcie i po za kortem. Woli walki to ma aż nad to i dlatego nie wiadomo co jej odbije na korcie. Albo na korcie wszystko dobrze jej idzie albo wali piłki po &quot;trybunach&quot; - czyli ze skrajności w skrajność i każdy mecz jest wielką niewiadomą.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
V. Williams - S. Stephens @2.37 - Bet365 ZWROT - Venus oddała walkowerem
Ja się bardziej przychylam w stronę Stephens. Owszem, nie jest to zawodniczka poukładana w sferze psychiki i potrafi przeplatać doskonałe mecze słabymi, jednak Venus gra moim zdaniem z meczu na mecz coraz gorzej. Wprawdzie jak się spojrzy na tegoroczne wyniki wygląda to nieźle, jednak nikogo wielkiego nie ograła, a nierzadko męczyła się z zawodniczkami, które w swojej najlepszej dyspozycji ogrywała by bez straty gema. Sloane po świetnym Australian Open trochę przystopowała i widać lekki spadek formy, I runda w Dubaju, Doha i IW. Teraz jest jednak szansa na odbudowanie się z najsłabszą wersją Venus, to powinno zmotywować Stephens. Jeśli nie zabraknie jej koncentracji i regularności to myślę, że nawet w dwóch setach może to zakończyć. Stream z tego meczu będzie więc mam nadzieję, że zobaczymy dobre widowisko zakończone zwycięstwem młodszej Amerykanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Andrea Petkovic - Alja Tomaljanovic

✅ Tomaljanović +4,5
1,80 Bet365 ✅
Młoda Chorwacka tenisistka jak na razie sprawiła dwie niespodzianki pokonując po 2:0 faworytki w obu spotkaniach - Ksenie Pervak i Julie Goerges. Alja nabiera wiatru w żagle i myślę, że z takim handicapem powinna ugrać chociaż te 8 gemów z Petković, która jak do tej pory pokonała bardzo słabą w ostatnim czasie Bojane Jovanovski, oraz w ostatnim meczu Bartoli która skreczowała.
✅ Caroline Wozniacki - Gabrine Muguruza ✅
Muguruza +5,5 1,72 Bet365
Wozniacka jaka jest każdy wie, fartem doszła do finału w Indian Wells, a w ostatnim meczu z Pliskovą męczyła się prawie 2,5 godziny w 3 setowym pojedynku. Hiszpanka natomiast ostatnio bardzo w formie, z ostatnich 10 spotkań przegrała zaledwie dwa i to z Kerber i Williams. W dzisiejszym spotkaniu z Caroline powinna trochę namieszać ????
Edit: można tylko żałować, że nie dało się na Hiszpankę bez handicapu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Vinci - Suarez Navarro⛔
Typ: 2
Kurs: 2.37

Dzisiaj rano po sprawdzeniu wyników Ulki przyszło rozczarowanie ale trzeba lecieć do przodu i zarabiać kasę. Jakoś nie widzę do obstawienia dzisiaj meczów więc dzień przerwy ale za to na jutro uważam że jest świetne spotkanie Hiszpanka i Włoszka. Tutaj widzę tylko wygraną Hiszpanki po wczorajszym cholernie zaciętym meczu oczywiście pełne uznanie też dla Hamton za wczoraj mimo przegranej. Hiszpanka wczoraj pokazała mocną głowę , zawziętość i dobrą grę. Typ zdecydowanie na Hiszpankę
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Kuznetsova - Ivanovic✅
Typ: 2 w setach 0:2
Kurs: 2.75

Tutaj bez żadnych wątpliwości daje na Serbkę jak ktoś przezorny to może dać czysty win za 1.66. Wczoraj Ivanovic zmiotła Ulkę która niby jest w formie , oglądałem początek spotkania w nocy do stanu w pierwszym secie 4-1 dla Serbki. Widać że świetnie się czuła , 1 serwis na poziomie ok 90% do stanu 4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
1.25 Wozniacki⛔. Moim zdaniem do dubla super pasuje. Kursy powinny być max 1.15. Trochę się wystraszyli tego pierwszego meczu, trzy sety walka itp. Prawda jest taka, iż Dunka jest w świetnej formie od kilku tygodni. Po świetnym turnieju w IW, miała ciezką 1r i teraz pewnie będzie juz lepiej, rywalka nie ma szans, Karo musi grać swoje i pokazac to co kilka dni temu w IW...

Edit: Ech, jednak Karo zmeczona po IW, bywa...
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Ja mam do zaproponowania :
???? Agnieszka Radwańska - Magdalena Rybarikova over 17,5 gema. Kurs: 1,61 Pinnacle
Niby z pozoru wydaje się identyczny jak Rybarikova +6,5 gema , lecz jest to ciut bezpieczniejsza opcja. Mecz może np. skończyć się 6:3 6:3 i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Jednak przy wyniku 7:5 6:1 dla Isi mamy 19 gemów a Polka wygrywa 7 gemami i całe hadni bierze w łeb. Według mnie Rybarikova gra z meczu na mecz lepiej. Z Radwańską może powalczyć w jednym z setów a w drugim nasza reprezentantka może ją zdominować. Według mnie lepiej zagrać coś takiego niż typowe handi. Swoją drogą ciekawe jak zagra Magdalena . W poprzednich rundach grała z rywalkami o innym przysposobieniu. Dobrze funkcjonujący serwis może jej pomóc i Słowaczka napsuje krwi naszej reprezentantce. ;)
Isia wygrywa 7:6 2:6 6:3 po dość emocjonującym meczu. Słowaczka podjęła walke . Szacuneczek
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kerber A. Cirstea S. (1.25)
Kirilenko M. - Zakopalova K (1.33)
(1.66 ako)
Angela, na hardzie, wg mnie spisuje się całkiem nieźle, nie popełnia zbyt statycznych błędów, potrafi przełamać, szybko i mieć pod kontrolą cały mecz. Jej lewa ręka i bity forehand, sprawią Rumunce wielkie kłopoty, żeby poszło po jej myśli. Rumunka, z Agą zagrała niesamowity mecz, kiedy w 3 secie, pod rząd zdobyła 3 gemy. Dzisiaj dla Angeli nieco utrudnione zadanie, ale mimo wszystko w nią wierze.
Maria, zatem pokazała się z bardzo dobrej strony w Indian Wells odsyłając z kwitkiem, także Agę a także Kvitową. Jest w niebanalnej formie i myślę, że i tu daleko zajedzie. Klara, mimo swojego serwisu, potrafi nawet wbić asa, ale Maria, jest uczulona, na takie zagrywki i powinna sobie poradzić, zwłaszcza, że Klara często lubi zagrać jakiś mały skrócik, a Rosjanka, pod siatką czuję się jak ryba w wodzie. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Dlatego typ na Kirilenko. / Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Miami
Spotkanie: Vesnina - Sharapova
Typ: Vesnina +6,5g ✅✅✅e:4:6,2:6
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Grały se sobą 2 razy i jest 1:1. Zdecydowaną faworytką jest oczywiście Marysia, ale to powoduje, że można atakować potężne handi na doga po dobrym kursie. Sharapova w 1. meczu zniszczyła Bouchard 6:2,6:0, a Vesnina pokonała Vekic 6:4,6:2. Sharapova pewnie wygra ten mecz, ale nie przewiduję totalnej demolki. Vesnina powinna ugrać kilka gemów, które starczą na pokrycie tego handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Jankovic - Petrova 2 Unibet 1.48 ⛔
Może jestem czymś zaślepiony, ale ten bet wydaje mi się niemal pewny. Jankovic od dłuższego czasu gra bardzo słabo. Tak naprawdę gdy tylko trafia na liczącą się zawodniczkę to przegrywa. Niby wygrała ostatnio turniej w Bogocie, ale to był clay, a turniej był bardzo słabo obsadzony.Petrova natomiast w tym roku poza wpadką z Date Krumm na AO osiąga dobre wyniki. Jedyne co może martwic to H2H, ale dawno ze sobą nie grały, a aktualna forma na pewno po stronie Rosjanki. Jakby ktoś jeszcze wypowiedział się co do tego meczu to byłbym wdzięczny.

Makarova/Vesnina - Pavluchenkova/Safarova 1 Unibet 1.5 ✅
Regularnie gram Makarovą i Vesnine i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Do tego dziś mamy bardzo ładny kurs. Widac, że świetnie się rozumieją i do tego są bardzo mocne psychicznie. W kluczowych momentach to one zdobywają punkty. Na potwierdzenie tego wystarczy spojrzec ile 3 setówek już wygrały. W tym roku bilans 12/1. Porażka tylko z Errani/Vinci podczas AO. Po drugiej stronie siatki Pavluchenkova i Safarova. Obie bez formy w singlu co ma przełożenie na gre deblową, choć trzeba przyznac, że potrafią zaskoczyc. W tym roku sporo porażek, ale z naprawdę z mocnymi deblami. Mimo to Makarova/Vesnina to absolutny top i myśle, że kurs 1.5 jak najbardziej do gry. Wierząc statystykom powinny wygrac 2:1. Expekt daję nam na to zdarzenie kurs 3.75, więc warto sprobowac
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Roberta Vinci - Carla Suarez Navarro
✅ Over 21,5 gemów 2,00 Bet365 ✅
Obie zawodniczki w obecnym roku mają podobny bilans spotkań, Vinci - 12:7, Suarez Navarro - 12:8. Jeśli chodzi o sukcesy w turniejowe to Hiszpanka może się pochwalić dojściem do finału w Acapulco, przegrywając z Sarą Errani, natomiast Włoszka dotarła do półfinału w Dubaju, również przegrywając ze swoją deblową partnerką Errani, pokonując po drodze min. Kerber, Stosur i Kuznetsovą. Obie zawodniczki w obecnym czasie prezentują podobną formę, w tym meczu skłaniałbym się nawet do postawienia na Hiszpankę, która w ostatnim Indian Wells urwała zwyciężczyni - Szarapowej aż 8 gemów. H2H na korzyść Navarro, dwa razy po 2:0, tak więc dziś Włoszka powinna podjąć walkę. Wg. buków i tak jest faworytką - 1,57 ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Turniej: WTA Miami
Spotkanie: Kuznetsova - Ivanović
Typ: over 20,5g
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 3/10
Analiza:

Na godzinę 00:30 zaplanowane zostało spotkanie pomiędzy Kuzntesovą i Ivanović. To spotkanie kiedyś byłoby hitem, ale teraz obie już prezentują słabszą formę, nie mniej jednak spotkanie powinno cieszyć się sporym zainteresowaniem i zapowiada się bardzo interesujące spotkanie. Proponuję w tym spotkaniu zagrać over, obie zawodniczki pod formą jak już wspominałem, grają w kratkę, ale obie mają spory potencjał. Obie mają niezłe zagrania kończące, ale grają nie równo co daje szanse rywalce, stąd taki typ. Serbka ma problemy z serwisem, chodzi o wyrzut, musi często &quot;gonić&quot; piłkę co nie zawsze daje korzyści. Rosjanka całkiem nieźle się zaprezentowała w USA jak na obecną jej formę, 4 wygrane, 1 porażka.. Serbka nieco gorzej, lecz w ostatnim meczem bardzo szybko i bardzo pewnie pokonała Ulę Radwańską nie dając jej żadnych szans. Ana zagrała tam całkiem przyzwoicie i jeżeli dziś w większym procencie dziś to powtórzy ma sporą szansę na wygraną. W ciągu 3 lat wstecz, obie zmierzyły się ze sobą 4 razy, obie wygrały po dwa pojedynki. Kto teraz wygra nie mam pojęcia, ciężki mecz do typowania, ale myślę, że zobaczymy zacięte spotkanie i stąd ten typ.

Widzu/ przenisione, pozdrawiam.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, czy ktoś mógłby przybliżyć sylwetkę Stephens oraz jej szanse w meczu z Isią? Jest to dla mnie anonimowa postać, chyba już by jej nie było w Miami gdyby nie walkower Venus. Ale z drugiej strony, gdyby była taka słaba to kurs na Agę byłby 1.1 a nie 1.3.
Ja zagram, ale to raczej w ciemno, patriotycznie.

A.Radwańska | 1.3 @ betsson

EDIT: @Kubapl, nie oglądam w ogóle ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Skoro nie kojarzysz Stephens to niestety ale widać, że nie obserwujesz za mocno kobiecego tenisa.
W tym roku , szczególnie na początku , grała naprawdę dobrze (i pewnie) ; wygrała m.in z Sereną na AO (tak wiem kontuzja pleców w trakcie spotkania ale jakby nie było Stephens na AO grała bardzo dobrze) . Jednak od jakiegoś czasu sie troche pogubiła, w IW szybka i łatwa porażka z siostrą Agnieszki.
Ja tego spotkania nie ruszam bo nasza Aga też zagrała piach w poprzedniej rundzie ,a i na Indian Wells nie wyglądała jakby była w swojej optymalnej dyspozycji. Po takim kursie nie ma co tego ruszać.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jest kurs, doczekałem się! 2.0 na rumunke, szczęka mi opadła, gram i to już.

Rumunka w ostatnich tygodniach bardzo mnie przekonuje. Na naszych oczach widzę jak ta dziewczyna zmienia się mentalnie na plus. Poczyniła olbrzymie postępy. Jest pewna swoich umiejętności, bije od niej optymizm i wiara w swoje umiejętności. W meczu z Kerber nie było co zbierać z niemki, chciała ale widać u niej spory kryzys, jest bez &quot;jaj&quot;, jej tenis i postawa na korcie mnie mocno zaskakuje, rumunka ją zdominowała w każdym elemencie.

Jelena - &quot;migrena&quot; to indywidualny &quot;kliniczny&quot; przypadek. Raz na górze raz na dole. Kiedy ona wygrałą jakiś powazny mecz z mocną dziewczyną z pierwszej dychy, nie pamiętam? a może się mylę, wygrała? z resztą nie ma o co kopi kruszyć. Nawet jej wygrana w Bogocie mnie nie wzrusza, bo z kim tam wygrała? nie ważne. Jedynie doceniam jej dzisiejszą wygraną z Nadią, które mnie lekko zaskoczyło.
Argument z tą pierwszą dychą może nie trafiony, ale naprawdę nie pamiętam jej dobrego spotkania, ona kaleczy mecze i nie przekonuje. Masa błędów, dzwnych decyzji itd.

Konkludując Sorana według mnie jest aktualnie kilka połek wyżej, kurs niesamowity, szanse oceniam 80 do 20 na korzyść Sorany.

Cirstea 2.0⛔



---
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Jeżeli chodzi Nadie to nie musisz się @Andre martwić. Tak się składa że Petrova ostatnio gra fatalnie. Widziałem jej niedawno pojedynek z S. Errani i jej gra przypominała bardziej naukę przebijania piłek na drugą stronę. Petrova ma duże trudności w długich wymianach. Piłki bardzo szybko pakuje w siatkę lub na auty. Częściej na auty. Mecz Jeleny z Petrova był z gatunku 50/50. Tutaj przewaga Rumunki powinna być widoczna. Kursy powoli spadają w dół. Nie mowie że Sorana jest absolutną faworytką ale jeżeli bukmacherzy wystawiają kursy ponad 2 na S. Cirstea to należy jak najbardziej spróbować.

S. Cirstea - J. Jankovic - 1 (2,05)⛔
Pinnacle Sports

Jeżeli chodzi o Agnieszkę Radwańską to trzeba przyznać że Polka ma co raz większe problemy z wygrywaniem własnych podań. Można snuć wiele teorii od zmęczenia po przez intensywne słońce w Miami, prawda jest taka że nie działa ten serwis. Amerykanka dostała gratis od Venus i miała odpoczynek. Biorąc pod uwagę nieobliczalność Sloane wcale nie jest takie pewne czy Polka sobie poradzi. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, pytanie czy Agnieszka wytrzyma kolejny maraton. Uważam że kursy są za niskie na Polkę więc warto delikatnie spróbować wytypować coś w stronę Amerykanki zwłaszcza, że dziewczyny już raz ze sobą grały i spotkanie zakończyło się po 3 setach, i to nie tak dawno bo w 2012 roku, również na hardzie, także w USA, tylko w innym turnieju.

A. Radwańska - S. Stephens + 4,5 gemów S. Stephens (1,83)⛔
bet365


by scotratez​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom