>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 19-31.03.2013

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Bouchard v Peer 1 @1,8 / Ladbrokes ✅
Nie wierzę w przebudzenie Peer. Jej bilans nadal pozostaje bardzo marny, licząc od 2012 - 22/34. Ostatnio niby ograła Erakovic i przeszła tutaj kwale ale nie liczyłbym na wiele z jej strony. Osobiście lubię Shahar, dziewczyna z jajami. Tyle, że jej forma jeszcze pare tygodni temu była katastrofalna. Bouchard to perspektywiczna zawodniczka. Nie zgodze się z tym, że woli clay, na każdej nawierzchni radzi sobie dobrze(zresztą wygranie juniorskiego Wimbledona w singlu i dwukrotnie w deblu mówi samo za siebie). Posiada niezły jak na damskie realia serwis, lubi kończyć forhendem. Shahar powinna odpaść już z Poutchkova, w 3 secie łamały się jak zapałki. Malek w tym sezonie strasznie chimeryczna więc nie sugerowałbym się zbytnio tym zwycięstwem. Reasumując, kurs fajny, Eugenia(co za imię :?) wydaje się być w optymalnej dyspozycji i dziś powierze jej moje pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 19

tenis1976

Użytkownik
Po wczorajszej tragedii(przyznaje nic nie weszlo niemal..)mam zamiar dzis poszukac kolejnych dwojek z kursami wiekszymi..Na pierwszy plan wchodzi PENG ktora przy humorach Kvitovej wg mnie nie jest bez szans(3,25)...Morita tez powalczy z nieregularna Wickmayer(2,25)....Bartoli(1,65)gladko moim zdaniem bo niemka jeszcze nie w pelni sil,a wygrane po 2-0 Wozniacki Radwanskiej czy Barthel wydaja sie oczywiste...
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
a wygrane po 2-0 Wozniacki Radwanskiej czy Barthel wydaja sie oczywiste...[/quote]
co do wozniackiej bylbym ostrozny Pliskova to nie byle jaka kelnerka wygrala w tym roku turniej WTA a kursy wystawione na pliskova to prezent bo buki sugerowali sie WIELKIM POWROTEM FORMY(buhaha kon by sie usmial ) wozniackiej ktora fartem doszla do finalu IW powinna odpasc juz w cwiercfinale takze...nie skreslalbym czeszki mysle ze powalczy a nawet moze ugra seta
Szkoda ze nie ma video 2 rundy ja licze na 100 % niespodzianke w ktoryms z tych spotkan Li bertens ,Peng kvitova tylko ktore wybrac oto jest zagadka
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Bartoli v Petkovic 1 @1,77 / Pinnacle
Z tymi kursami to poszaleli.. Petkovic miała ponad 3 miesięczną pauzę spowodowaną kontuzją kolana. Po powrocie zmiotła Putintseva 6/0 6/2 i gdy wydawało się, że forma jest dostała 6/7 3/6 z Puiq. Wczoraj 6/3 6/1 z Jovanovski. Nie wiem dlaczego buki wystawiają takie zaniżone kursy na Niemke. Znając Jovanovski to pewnie waliła kilkumetrowe auty, bez formy Bojana jest gorsza niż Domachowska i Piter razem wzięte. Bartoli ten sezon bez jakiegoś błysku, ale swoje gra. W IW 2 spokojne zwycięstwa z Scheepers i Kuznetsova i gładka wtopa z Errani(słaby mecz, przyznaje choć Sara zagrała świetnie). Niemka z pewnością nie jest w optymalnej dyspozycji. Osobiście strasznie irytuje mnie postawa Marion na korcie, jej gestykulacja aczkolwiek wpływa ona czasami deprymująco na rywalki. Po takim kursie zdecydowanie typ dnia dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Kiki Bertens - Na Li
Bertens + 5,5 gemów 1,72 Bet365 ⛔
Taki handicap gemowy na Bertens biore z przyjemnością. Oczywiście bilans tegoroczny Chinki jest miażdżący bo aż 14:2, ale od 2 miesięcy, czyli po Australian Open Li zapadła się po ziemię. Bertens za to gra całkiem systematycznie - dojście do półfinału w Paryżu i pokonanie min. Cibulkovej, Paszek czy Safarovej, oraz zacięta walka w przegranym meczu z Errani w Acapulco. Myślę że młoda Holenderka jest w stanie zawalczyć, a co najmniej ugrać 7 gemów w meczu.
Caroline Wozniacki - Karolina Pliskova
Pliskova + 5,5 gemów 1,80 Bet365 ✅
Tu również bym się doszukiwał zaciętej walki. Dunka miała ogromnie dużo szczęścia dochodząc do finału w Indian Wells. Przegrany set z Cornet, tie break w meczu z Petrovą, wycofanie się z turnieju Azarenki, 3 setowy pojedynek z Kerber i sromotna przegrana z Szarapową w finale. Młoda Pliskova natomiast ostatnio gra bardzo dobrze, tegoroczny bilans to 14:6 i porażki min. z Errani, Bertens, Hantuchovą. Młoda Czeszka jest na fali i myślę że tak jak Bertens jest w stanie powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szpil 313

szpil

Użytkownik
Raymond L./Robson L. - Kops-Jones R./Spears A.
Zdziwiły mnie kursy na to spotkanie, wg. mnie szanse deblistek wynoszą 30% - 70% a buki wystawiły po równo... Może co nieco o pierwszej parze, Raymond - znana deblista, odnosząca na tej płaszczyźnie olbrzymie sukcesy, ale data urodzin to: 10.08.73, wiec soooory, ale dla mnie w świecie sportu i to na tym poziomie jest babcią. Jej partnerka Robson, piękna niezwykle utalentowana tenisistka, która z deblem niema nic wspólnego, rozegrała znikomą ilość meczy, a większość jej meczy to z mężczyznami w mixie, i po co? Chyba żeby reporterzy mogli trochę fotek postrzelać jak np. idzie na imprezkę z Murreyem. Do tego wczoraj nie poszło jej za dobrze, 3 setówka i wiele przełamań z będącą bez formy i ogrania Giorgi - żenada. Z drugiej strony Kops Spears utalentowane deblistki, grające nie od dziś ze sobą. Prawdą jest że ostatnio miały mały przestój, ale jak spojrzymy z kim przegrywały, to wcale nie ma co się im dziwić... Poza tym, niedawno Kops Spears ograły Raymond grającą ze Stosur 2:0, a w sferze deblowej Stosur i Robson to jak niebo a ziemia. Do tego 2 para deblowa składa się z 2 amerykanek, które na pewno nie bez powodu wybrały ten turniej.
Kops-Jones R./Spears A. @ 1.83 Bet365 7j - gruby bet, ale nie 10/10 bo wiadomo, to są kobiety...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
V.Lepchenko vs I. Begu
Typ:2⛔⛔⛔e:lipa
Pinnacle
1,81

Lepchenko jest w rankingu WTA na 29. miejscu, ale już niedługo spadnie i to znacznie. Begu natomiast jest 53. Amerykanka na 8 meczów w tym roku wygrała tylko 3 - dwie wygrane to był Fed Cup, więc patrząc na kobiece turnieje touru to pokonała tylko słabą Hercog. Poza tym odpadał w pierwszych meczach Doha (krecz), Dubaju, IW i to na czysto. Ostatnia porażka na IW z mało znaną zawodniczką z Hiszpanii 1:6, 4:6 to było już upokorzenie. A jak Rumunka?Tegoroczny bilans ma także ujemny, ale w Miami pokonała już będąca na fali Erakovic, na IW przegrałą z Kerber, ale pokonała w dwóch setach Watson. Widać, że walczy na korcie i dziś powinna pokonać dryfującą Lepchenko.


Flipkens vs Voegele
Typ: Over 21,5 g ⛔⛔⛔ e: 18 gemów
Unibet
1,92

Belgijka jest w top30 WTA i jej ostatni mecz to przegrana walka z Azarenką na IW. Pokonała tam Rumunkę Niculescu, a wcześniej przegrała w Brazylii z Puchkovą. W Memphis osiągnęła ćwierćfinał, a na AO R16. Co do Voegele to podoba mi się jej gra i zwróciłem na nią ostatnio uwagę. Kwale przeszła jak burza (pokonała Cadantu i Voskoboevą), a w 1.rundzie równie łatwo pokonała Petrę Martic. Jak na razie wszystko na czysto i nie straciła więcej niż 3 gemy w secie. Na IW pokonała raz jeszcze Martic i odpadła z Petrovą, ale to żadna ujma. Poza tym ma na koncie półfinał w Memphis. Przewiduję jej wielką karierę, bo to ciągle młoda zawodniczka (rocznik 90). A gram over 21,5 gema, bo spodziewam się zaciętego, długiego spotkania. 5 ostatnich meczów Flipkens to były trzy setówki, więc jest to dobry prognostyk. Mogłem zaatakować wyższy wynik gemowy, bo spodziewam się 3 setów, ale jednak asekuracyjnie wybrałem 21,5 , aby w razie wyniku w stylu 6:4, 7:5 wyjść na plus.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dziś w Miami cała górna część drabinki powalczy o 3 rundę. Jest kilka ciekawych pojedynków do typowania, ale osobiście zdecydowałem się tylko na 1 mecz.
21.03.2013 | 19:45
Spotkanie: Marion Bartoli - Andrea Petkovic
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: Betsson

Marion Bartoli gra poniżej oczekiwań w tym sezonie. Duży udział w tym ma zapewne zmiana trenera. Bartoli od jakiegoś czasu współpracuje z Mauresmo. Jest to dla niej duża zmiana, bo w końcu około 20 lat była podopieczną swojego ojca.
Mimo tego jej wyniki są stabilne, nie przegrywa z byle kim. Myślę, że w trakcie kolejnych turniejów jej forma będzie szła w górę. Można jej nie lubić za dziwne zachowanie na korcie, ale nie można odmówić jej ambicji i ogromnych aspiracji. W końcu zmiana trenera ma doprowadzić ją do wygrania turnieju wielkoszlemowego.

Andrea Petkovic w tym turnieju gra dzięki dzikiej karcie, a mecz z Bartoli będzie jej drugim w sezonie, jeśli chodzi o główny cykl w WTA. Ubiegły rok miała bardzo słaby, dużo pauzowała z powodu kontuzji pleców i prawej kostki. Na dodatek w tegorocznym Hopman Cup nabawiła się kolejnego urazu, tym razem kontuzja kolana. Trzeba przyznać, że Niemka ma naprawdę ostatnio pecha.
W Indian Wells próbowała przebijać się przez kwalifikacje, ale przegrała z młodą Portorykanką Puig. W Miami w 1 rundzie łatwo pokonała Jovanovski, ale warto wspomnieć, że Serbka gra ostatnimi czasy słabo. Tak naprawdę prawdziwym sprawdzianem formy dla Petkovic będzie dzisiejsze spotkanie z Bartoli.

Kurs oferowany przez bukmacherów na Francuzkę jest bardzo kuszący. Moim zdaniem jest ona mocną faworytką tego meczu. Petkovic musi rozegrać kilka spotkań, aby wrócić do swojej optymalnej dyspozycji. Jestem zdziwiony, że kursy nie spadają, ale z drugiej strony to lepiej, bo nie ma tzw. masówki.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Peng vs Kvitova typ 0:2
kurs:1.813(pinnacle)
stawka:4/10
-4
Analiza
Murowaną faworytką w tym pojedynku jest Kvitova, która po słabej końcówce 2012 i początku obecnego roku, w końcu łapie wiatr w żagle. Spoglądając na jej ostatnie 10 pojedynków, jedynym meczem który mnie niepokoi był mecz z Gavortsova gdzie mimo że wygrała to było to w 3 setach, ale to początek turnieju więc można to zaliczyć do wejścia w turniej gdzie doszła do finału. Co do Peng, jest waleczna, ale widać ewidentnie, że w poj z czołówka poprostu brakuje. Licze dzisiaj na zachowanie zimnej głowy przez czeszkę, bo siłe w rakiecie to ona posiada, ale czasami jak patrze na jej grę to potrafi wygraną piłkę podarować. Oby nie dziś...
[B]Mladenovic vs Cibulkova[/b] typ 0:2
kurs: 2.0(pinnacle)
stawka: 3/10
+3
Analiza
Od Sydney u Cibulkowej odnotować można znaczny spadek formy, coś jakby się zablokowało. Dzisiaj spotka się z Francuzką, która przyznam nie radzi sobie najgorzej ostatnimi czasy. Pojedynki Mladenovic są bezkompromisowe, można powiedzieć albo wygrywa, albo przegrywa przy małej ilości gemów(mecze jednostronne). W pojedynku tym większe szanse upatruje w słowaczce, która najlepiej czuje sie na hardzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bartoli 1.65⛔

Bardzo atrakcyjny kurs na Marion. Francuska w/g mnie małymi kroczkami posuwa swój tenis na lepsze tory. Nie jest na pewno w optymalnej dyspozycji ale pewien dobry poziom trzyma. Najważniejsze, że będzie wypoczęta w meczu z Petko. To ważny argument dla mnie, nie zabraknie jej tlenu. Francuska gra w turze non stop, co w przypadku Niemki nie można powiedzieć. Jest po poważnych kontuzjach. Wraca na światowe korty. Z pewnością niepewność i brak ogrania meczowego w turniejach dadzą znać o sobie. Francuska z pewnością będzie gryzła kort aby wygrać. Uważam, że faworytką jest Marion. Solidny i mocny tenis francuski powinien wygrać. Jak na powrót to za wysoka półka dla Petko.


---
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Pliskova - Woźniacki✅
Typ: 1 +5.5 gema
Kurs: 1.80

Ta linia to przesada Czeszka powinna spokojnie pokryć . Teraz jest w naprawdę w dobrej dyspozycji większość meczy wygrane i powinna powalczyć z Karolinką. Woźniacka wiadomo polepszyła swoją formę chociaż jeszcze jej brakuje do najlepszej gry jaką prezentowała , styl gry oczywiście typowy przebijak
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midq 677

midq

Użytkownik
U. Radwanska vs. Ivanovic
U. Radwanska @2,62 williamhill
Ula ostatnimi czasy calkiem dobrze gra. W IW odpadła dopiero z Azarenką, w Dubaiu wpadka z Zheng a w Doha przegrana z Sereną. Ujmy to nie przynosi. Ivanovic w tym sezonie nie gra na miarę swoich możliwości, na ostatnie 5 meczów wygrała tylko 2. Jeśli Ivanovic się nie przełamie i nie zacznie grać tak jak kiedyś to Ula ma duze szanse na wygrana.
 
wow 331

wow

Użytkownik
V.Williams vs K.Date over 19 [1.90] Marathon✅✅

Nie będę ukrywał, że jestem dużym fanem Japonki, która jak dla mnie jest fenomenem prezentując naprawdę solidną formę mając już 42 lata na karku. Do tego warto zwrócić uwagę na to, że Date na korcie walczy o każdą piłkę, pokazując niejednokrotnie niesamowitą kondycję.
Venus po przegranym półfinale turnieju w Florianopolis z Poutchkovą, zrobiła sobie z wiadomych przyczyn troszkę wolnego. Na pewno zmotywowana będzie, nie grała w IW a tutaj broni punktów z poprzedniego roku, kiedy to doszła do ćwierćfinału. Nie wydaję mi się by był to od razu mecz &quot; do jednej bramki&quot;. Date w meczu z Scheepers zaprezentowała się bardzo dobrze, choć to tylko statystyki. Kimiko jeśli chodzi o bilans to na hardzie notuję w tym roku 11/6 gdzie z przegranych pojedynków tylko zdecydowanie uległa Rybarikovej we wspomnianym turnieju w Florianopolis. Linia do przeskoczenia i mocno wierzę, że Date nie zawiedzie. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wow 331

wow

Użytkownik
Kirilenko M. vs. Mattek B. over 19.5 [1.78]

Podobnym tropem jak w meczu Date tutaj też widze overove spotkanie. Faworytką tego spotkania jest oczywiście Kirilenko, która w tym roku notuję bardzo dobre wyniki. Wygrana w Pattaya, przegrana w półfinale IW z Sharapovą pokazują,że Rosjanka* jest dobrze przygotowana do sezonu. Co ciekawe na 16, bo kreczu z Bychkovą nie liczę, 12 spotkań rozgrywanych przez Kirilenko był to potyczki gdzie ta lini była przeskoczona.
Odnośnie Mattek już tutaj pisałem, gra coraz to pewniej nie popełniając głupich błędów, serwis dobrze funkcjonuję. Powinna postawić trudne warunki Marii. Handi w stronę Mattek to chyba też dobre rozwiązanie.
GL
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Duval - Jankovic✅
Typ: 1 +5.5 gema
Kurs: 2.00 Unibet

Amerykanka już raz dała zarobić więc czemu nie dziś. Dziewczyna spragniona wygranych więc wola walki na pewno będzie. Kursów na to spotkanie zupełnie nie rozumiem owszem serbka jest faworytką ale 1.11 na win to nieporozumienie a wiadomo w kobiecym tenisie różne rzeczy się dzieją. Amerykanka młoda jeszcze stosunkowo mało znana ale potencjał jest. Jankovic dla mnie niczym szczególnym się nie wyróżnia wiadomo swój poziom ma oczywiście lepszy od Duval ale +5.5 gema powinno spokojnie pokryć
Radwańska - Ivanovic⛔ Tak to jest jak człowiek robi wyjątek i zagra.
Typ: Over 20.5 gema
Kurs: 2.00 Unibet

Ja osobiście za Ulką nie przepadam i staram się meczy z jej udziałem nie obstawiać ale tym razem zrobię wyjątek bo dziewczyna w gazie jest tylko czekać do kiedy , no ale dopóki jest to trzeba korzystać. Ivanovic jakiś czas temu miała kryzys chyba się już uporała z nim i widać na swoje tory wraca. Pojedynek będzie na pewno zacięty możliwe że Ulka wygra ale ja wolę bezpiecznie i dać na over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Robson L. - Cornet A.
Typ: 2✅
Kurs:2,20 BetatHome

Zastanawiam się dlaczego Robson jest tutaj faworytką ? Laura jest w totalnym dołku, po AO same porażki ( Hantuchova, Arvidsson, Putintseva ), wczoraj męczarnie z Giorgi, która w tym sezonie też nic nie gra. Cornet może też jakos mocno nie błyszczy, ale pewien poziom gry trzyma. Nie najgorsze wyniki w turniejach na ziemi w tym roku, w IW wygrana z zawsze groźną Puig i 3 sety z Wozniacki to dobry prognostyk na kolejne turnieje. Francuzka według mnie wcale nie musi przegrać tego meczu, a kurs 2,20 jest jak najbardziej zachęcający do zagrania na zwycięstwo Alize.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
U Radwańska vs A Ivanovic 0:2
kurs:2.31
stawka: 3/10
+3.93
Analiza
U obydwu pań dominują 2 setówki, moim skromnym zdaniem czas na ule własnie przyszedł. A jak to mówią Hiszpanie, gramy jak nigdy przegrywamy jak ....
Vinci vs McHale typ1
kurs:1.5(pinnacle)
stawka: 5/10
+2.5
Analiza
Wg mnie Vinci jest obecnie w dużo lepszej formie czego przykładem może być dojście do finału w Dubaju gdzie była dość mocna obsada.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Z Vinci to ja bym uważał, strasznie chimeryczna, potrafi wygrać z Kerber, Stosur, ale przegrywa tez z Radwańską.U i w IW z z Arrubarrena - Vecino, a McHale to już tez nie jest amatorka. Gra u siebie, pewnie wygrała I rundę w IW napsuła krwi Kirilenko. Za 1,50 szkoda nerwów, lepiej już zagrać na Amerykankę.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Halep - T. Paszek - 1 (1,33)✅
Pinnacle Sports
Tutaj nie powinno zdarzyć się nic nieoczekiwanego. Kurs i tak jest jeszcze według mnie za wysoki. Simona po długich zmaganiach z kontuzją powoli zapewne dochodzi do siebie, wyniki potrzebne jak powietrze do tego zmierzy się z Austriaczką która potrafi chyba jedynie grać coś na trawie. T. Paszek ma olbrzymie problemy z jakąkolwiek regularnością, już nie wspominając o formie. Naprawdę bym się zdziwił gdyby Simona ten mecz przegrała.
A. Cornet - L. Robson +2,5 gemów A. Cornet (1,83)✅
Bet365
Ktoś tu już wyżej podał typ na Cornet. Wydaje mi się całkiem słuszne tutaj próbowanie na ambitną Francuzkę która ostatnio pokazuje walecznego pazura i całkiem obiecująco gra. Oczywiście nie można nazwać gry Alize jako dobrej ponieważ Francuzka popełnia nadal sporo błędów jednak z L. Robson powinna znaleźć swoje szanse aby wygrać spotkanie. Brytyjka zawodzi serwisem który jeszcze w ubiegłym roku był jej wielką bronią. Ponadto nie wychodzą jej długie wymiany. Pakuje piłkę bardzo często w siatkę po kilku wymianach. Brak formy u młodej Brytyjki. Czy coś poprawi się dzisiaj? Nawet jeżeli tak to z Alize będzie miała ciężką przeprawę. Według mnie to 50/50 z lekkim wskazaniem na Cornet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Miami
Spotkanie: Kerber vs Shiavone
Typ: Handicap setów +1,5 Schiavone
Kurs: 2,16✅✅✅e: pierwszy set po TB
Bukmacher: Unibet
Analiza:

H2H na korzyść Włoszki 2:0. Kerber na IW miała w końcu lepsze chwile, ale zarazem miała tam dużo farta. Przegrała w półfnale z Caro, ale wcześniej w Doha i Dubaju cieniowała. Schiavone na IW pokonała Pennettę i dostała baty od Sharapovej, ale dziś wg mnie nie jest bez szans i ten kurs jest przegięty na nią, bo Kerber jeszcze nie jest tak regularną zawodniczką. W Miami na przetarciu zmierzyła się z Cepelovą i wygrała po walce 2:1. Kerber wg mnie nie pasuje styl Włoszki, 2 lata temu właśnie w Miami Franscesca wygrała 6:4, 6:4 , a w dwóch meczach z Niemką nie oddała jej seta. Ja będę happy jak Włoszka ugra dziś choćby 1 seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom