>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 19-31.03.2013

Status
Zamknięty.
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Konkludując Sorana według mnie jest aktualnie kilka połek wyżej, kurs niesamowity, szanse oceniam 80 do 20 na korzyść Sorany.
Trochę przesadziłeś z tym 80/20 . Cirstea rzeczywiście fajnie zagrała z Kerber ale widzę że Jankovic też nie jest w najgorszej dyspozycji. Uważam że będzie wyrównane spotkanie. Warto też zwracać uwagę o której godzinie jest rozgrywany mecz bo wiatr niestety daje o sobie znać i nie każda zawodniczka daje sobie radę z tym. Ja raczej daje 60% na Rumunkę
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Spotkanie: A.Radwańska -S.Stephens
Typ:S.Stephens +1.5✅izzi
Kurs:2.02
Buk: Unibet

Stwierdzenie,że Polka nie błyszczy formą to mało powiedziane. Trzeba przyznać szczerze że, Agnieszka na korcie męczy siebie i oczy widzów. Jej drugie podanie nadaje się tylko do tego żeby go &quot;zbombardować&quot;. Aga wygląda na przemęczoną, pierwsze podanie już jej tak nie siedzi. Kto oglądał spotkanie z Rybarikovą ten wie o czym mówię. Dzisiejszą rywalką naszej rodaczki będzie Sloane Stephens (16. miejsce w światowym rankingu). Panie już ze sobą grały w Cincinnati, gdzie po 3 setowym pojedynku zwyciężyła A. Radwańska. Dzisiaj w mojej ocenie zobaczymy zacięty pojedynek, który na pewno nie będzie łatwą przeprawą dla Agnieszki. Nie widzę dzisiaj łatwego zwycięstwa Krakowianki. Seta odda dzisiaj jak nic.
Stephens do dzisiejszego spotkania przystąpi w pełni wypoczęta, Amerykanka bowiem nie musiała w sobotę walczyć na korcie o występ w czwartej rundzie, ponieważ jej rodaczka Venus Williams oddała mecz walkowerem. Nic tylko grać ten typ:smile:....polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Vinci - Cornet⛔
Typ: 1 w setach 2:0
Kurs: 1.75

Vinci naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji. Wczoraj stawiła czoło Hiszpance która też jest dobrej kondycji.Mecz był zacięty i warto było go obejrzeć. Myślę że nie ma co liczyć tu na niespodziankę i Francuska dzisiaj się pożegna z turniejem
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Agnieszka Radwańska - Sloane Stephens +4,5 tobet
Buki oszalały z takim handi... Amerykanka o na pewno najwieksza rewelacja sezonu, znakomita gra na AO... Młoda gniewna, wiele porównań do Wiliams. Amerykanie w niej widzą jej nastepczynie. Aga męczła się strasznie w meczu, na pewno jest już trochę zmeczona... Ale bez wnikliwego analizowania, na pewno szykuje nam się wyrównane spotkanie, o jakimś pogromie w stylu 6:2 6:1 nie ma wogle mowy. Panie spotkały się w zeszłym sezonie i Aga wygrała po trzech setach, a wtedy Solane nie miała takiej pozycji, wtedy prawie nikt jej nie znał, teraz jest zupełnie inaczej. Age czeka naprawde ciezkie spotkanie z młodą Amerykanką, hanid powinno być spokojnie pokryte. Obawiam się aby nie było w tym spotkaniu nie miłej niespodzianki i porażki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majestro 3K

majestro

Użytkownik
W 100% podpisuję się pod typem na Cirstea. O Jankovic już pisałem, że gra tragicznie, a turniej w Bogocie, tylko zaćmił ten cały obraz, ale tam nie miała żadnej rywalki. Tutaj też na razie łatwa droga. Młodziutka Duval i strasznie nierówna Petrova. Teraz trafia na dużo mocniejsza rywalkę Widziałem Cirstea kilka razy w tym sezonie i na prawdę wygląda świetnie. Jak Rumunka przyciśnie Jankovic, to z Serbki zostanie morka plama. Sorana dysponuje bardzo dobrym, mocnym uderzeniem z obu stron i jakoś ne widzę Jankovic mogącej się przeciwstawić takiej sile i precyzji Rumunki. Kurs na to spotkanie jest mocno zawyżony, bo Cirstea powinna tutaj być wyraźną faworytką. Także nic, tylko korzystać.
Cirstea - Jankovic @ 2.04
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Muguruza Blanco Garbine vs Li Na
Typ: Under 19.5 G @1.83 [Bet365]

Chince przerwa po Australian Open wyszła najwyraźniej na dobre. W Miami dwa szybkie mecze pod kontrolą i planowany meldunek w IV rundzie. Teraz na rozkład dostaje solidną Hiszpankę Muguruzę Blanco, która od czasu do czasu potrafi błysnąć. W tym turnieju można powiedzieć, że już błysnęła wywalając za burtę Karolinę Woźniacką. Miesiąc marzec jest dla Hiszpanki bardzo udany, notuje dobre rezultaty i ogrywa przeciwniczki będące w jej zasięgu. Moim zdaniem Na Li jest teraz dla Garbine poza zasięgiem. Z wieloma innymi tenisistkami szukałbym overa lub handi w kierunku Muguruzy Blanco, ale akurat Chinka ma wszelkie atuty w rękach aby pokryć linię underową. Toteż spróbuję w tym właśnie kierunku.

⛔ 6 (6) /7 2/6


Tomljanovic Ajla vs Flipkens Kirsten
Typ: K. Flipkens 2:0 @1.72 [Bet365]

Młoda Chorwatka z przytupem awansowała do IV rundy, dając dwa razy zarobić, ale trzeci raz w jej kierunku nie zagram. Ajla to jeszcze młoda dziewczyna (rocznik 1993) z małym doświadczeniem w grze na takim szczeblu jakim są turnieje rangi Premier. Pokonała dwie uznane niemieckie marki - Julię Goerges (która od Rogers Cup w Montrealu nie może się jakoś na dłuższą metę odnaleźć) i wracającą po kontuzji Andreę Petkovic. Z Petko zagrała szalony mecz, który moim zdaniem odbije się dzisiaj Chorwatce czkawką. Flipkens jest w dobrej formie, potrafi zagrać kombinacyjnie i czuję, że podpuści Chorwatkę do ataków, po czym wypunktuje ją na chłodno. Może być też tak, że Tomljanovic starczy sił i nerwów, żeby jeszcze jeden mecz w tym turnieju zagrać na takiej fantazji jak poprzednie, ale ja stawiam, że nie wygra nawet seta.

⛔ 7/6 (6) 4/6 3/6
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Vinci-Cornet 1 @1.3
Inny wynik wlasicwie nie wchodzi w gre. Mecze Vinci z McHale, a w szczegolnosci z Suarez Navarro to sporo bardzo dobrego tenisa wymagaly. Doceniam lepsza forme Cornet, ale bylbym tutaj ogormnie zdziwiony wygrana Francuzki. Do kombinacji trzeba cos dolozyc, ale nie spodziewam sie innego wyniku niz triumf Wloszki w tym spotkaniu. Vinic ma forem, lepsza glowe, a i doswiadczenie wyniesione z takich turniejow zdecysowanie wieksze w ostatnich latach.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Miami
Spotkanie: Zakopalova - Sharapova
Typ: Zakopalova +6,5g
Kurs: 1,95⛔⛔⛔e:two:6,2:6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spodziewam się podobnego meczu jak Vesnina - Sharapova. Możliwe, że Czeszka ugra więcej setów, bo jej dyspozycja wydaje się być dobra. Sprawiła niespodziankę pokonując ostatnio w dwóch setach Kirilenkę. Zakopalova grała z Marysią stosunkowo niedawno, bo w lutym w Doha i tam przegrała 3:6,3:6. Powtórzenie tego wyniku gwarantuje mi wejście betu,a uważam, że teraz Zakopalova jest w wyższej formie niż wtedy.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Miami
Spotkanie: Muguruza - Li Na
Typ:Muguruza
Kurs:5.0
Buk: William Hill
Mecz turnieju w Miami na kortach twardych chociąz nawierzchnia nie specjalnie szybka. Dziś zagrają rewelacja ostatnich turniejów Hiszpanka Muguruza obecnie 73 w rankingu ostatnio bardzo dobry występ w Indian Wells pokonanie takich zawodniczek jak Rybarikova , Makarova i porażka z Kerber. W Miami Muguruza gra jeszcze lepiej wyeliminowała już Pavluczenkovą, Wozniacki. Hiszpanka bardzo lubi grać na kortach twardych dobry serwis potrafi grac długie i dokładne wymiany, niezły return. dziś na jej drodze stanie Chinka Li Na zawodniczka ze scislej światowej czolowki która jednak nie grała od Australian Open. Tutaj miała dwie mało wymagające rywalki Bertens oraz Lepchenko , ktora nie jest w wysokiej formie. Dziś moim zdaniem Muguruza powinna wysoko zawiesić poprzeczkę. Oglądałem mecz Li na z Lepchenko i mnie imponowała świetną grą wręcz przeciwnie jednak Amerykanka ostatnio wyraźnie pod formą. Moim zdaniem dziś jeśli tylko Muguruza zaprezentuje swoje atuty powinna powalczyć a może nawet wygrać mecz.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Garbine Muguruza - Na Li
Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 1,83 (Bet365)
Wynik: ✅ 6/7 2/6

Ponownie spróbuję zagrać na niekorzyść Chinki. Oglądałem kawał spotkania z Lepchenko i mnie nie przekonała, sporo błędów, jak to u niej. Muguruza to rewelacja ostatniego czasu. Była w 4 rundzie Indian Wells. Na hardzie ograła ostatnio m.in. Jovanovski, Makarovą, Rybarikovą, Pavlyuchenkovą i Wozniacki. Gra dobrze i naprawdę utrzymuje dość wysoki poziom prawie z seta na set (miewa wpadki, ale to w tenisie przecież nieuniknione). Myślę, że powalczy z daleką od solidności Na Li. 5,90 na zwycięstwo też można spróbować, ale proponuję pewniejszy hc, a nie powinno być nerwów.


Sara Errani - Ana Ivanovic
Typ: 2
Kurs: 2,52 (BetFair)
Wynik: ⛔ 1/6 6/4 6/2

Włoszka gra zdecydowanie za dużo. Zarówno w singlu i deblu praktycznie nie opuszcza żadnego większego turnieju od dłuższej chwili. Jej delikatny, ale niezwykle regularny tenis to, jak się okazuje, wystarczający przepis, by być w top10 rankingu. Gdy jednak trafia na kogoś grającego ostro, a tak zdecydowanie gra Ana, to pojawiają się wielkie problemy. Bacznie będę obserwował jej grę na clayu, gdzie czeka ją przede wszystkim próba bronienia punktów na Roland Garros - imo mogłaby sobie dać już spokój z kortami twardymi na razie. Tutaj śmiało stawiam na niekićkającą się Serbkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Ja szczerzę mówiąc nie rozumiem tego huraoptymizmu co do typu na Stephens. Fakt, w AO grała naprawdę dobrze, była w półfinale, ale głownie za sprawą kontuzji Williams. Wcześniej pokonała Halep, Mladenkovic, Robson i Jovanovski. Moim zdaniem to żadne osiągnięcie. Po tym sukcesie praktycznie same porażki. Miami to już jej czwarty turniej po AO i dopiero drugie zwycięstwo (nie licząc walkowera od Venus), które odniosła po męczarniach z Govortsova (0:6 6:4 6:4). Nie zapominajmy, że Aga broni tu tytułu i wie, że porażka na tym etapie po słabym występie w Indian Wells byłaby katastrofą. Niby męczyła się z Rybarikova, ale weźmy pod uwagę, że ta Słowaczka w poprzednich rundach bardzo łatwo odprawiła Burdette i Barthel ! Także ja bym tu grał na odwrót
Radwańska -4.5 - Stephens 1 Bwin 1.9 ✅
Tak jak mówiłem Stephens jest mocno przeceniana
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Sloane Stephens kurs - 3.03
Agnieszka naprawdę ma dość i to widać przy każdej zagranej piłce. Każde jej drugie podanie to śmiech i myślę, że amerykanka to wykorzysta. Widziałem wcześniej jedna i drugą i powiem śmiało można grać na Stephens ŚMIAŁO.
Pamiętam pojedynek amerykanki w Cincinnati i powiem, że Agnieszka miała dużo szczęścia że ten mecz wygrała.
Buki dając 1,28 na Agę wiedzą co robią, ktoś kto nie obserwuje meczy śmiało będzie grał na Agę jako faworytkę. Aga le i tak Ci będę kibicował - pozdrawiam
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Tenis,WTA Miami
S.Cirstea - J.Jankovic
Typ: 1
Kurs: 1.90
Buk: bet365
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie WTA w Miami.W meczu 4 rundy zmierzą się Rumunka Sorana Cirstea oraz Serbka Jelena Jankovic.W rankingu obie zawodniczki są w pobliżu.Serbka jest na 24 miejscu,a Rumunka jest 3 pozycje niżej.Jednak w WTA rankingi nie zawsze odzwierciedlają optymalną formę.Dlatego też dla mnie faworytką tego spotkania jest Rumunka.
Młoda Rumunka prezentuje w tym roku dosyć wysoką formę.Jej bilans tegorocznych gier to 11/7.W Stanach prezentuje się także bardzo dobrze.Co prawda w Indian Wells dotarła tylko do 3 rundy,ale należy pamiętać,że trafiła tam na Agnieszkę Radwańską.Meczu z Polką też nie oddała bez walki,bowiem przegrała po 3 setach.Teraz w Miami pokonała Soler-Espinosę w 3 setach,ale największą niespodzianką było zniszczenie Ageliki Kerber,aktualnie nr 6 w rankingu światowym.
Jelena Jankovic to postać,którą każdy kto trochę interesuje się tenisem powinien kojarzyć.Serbka kilka lat temu znajdowała się przecież na czele rankingu.teraz jej dyspozycja jest dużo niższa.Jej bilans tegorocznych gier to 10/4.Należy jednak wziąć poprawkę,że taki bilans Jeleny to efekt startu w Bogocie,na clayu,gdzie obsada nie była najmocniejsza.W Indian Wells Serbka odpadła już w 2 rundzie po porażce z Kuzniecową.W Miami pokonała już Duval oraz Petrovą.Rosjanka jednak też od pewnego czasu nie jest w najlepszej formie także zwycięstwo nie powinno dziwić.
Dla mnie faworytką jest Rumunka.Cirstea prezentuje naprawdę wysoką formę,widać,że z każdym meczem nabiera pewności siebie i się rozwija.Według mnie,w tym turnieju ma szansę zajść daleko.Jankovic to doświadczona tenisistka,ale ostatnio mnie nie przekonuje.Po za tym h2h także na korzyść młodej Rumunki.Z 4 pojedynków trzykrotnie zwycięsko wychodziła Cirstea.Według mnie kurs jest zachęcający,a ma spore szanse powodzenia.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Errani S./Vinci R.-Babos T./Minella M.
tu moze byc ciekawie Vinci wygrala z Cornet (3 sety byly) Errani z Ivanovic dopiero zacznie , moze byc dlugi mecz. Powiem tak, debla moga odpuscic a kurs jest okolo 4.5
zreszta juz bylo tu wspomniane , zeduzo ostatnio graja wiec moze wyjsc zmeczenie
 
solara 38

solara

Użytkownik
Panowie jakie macie zdanie na temat meczów Williams i Sharapovej? Bo chce dac na Marie, głownie ze wzgledu na zmeczenie Errani plus ostatni mecz na Indian Wels i szybkie 2-0. A co do Williams to wczoraj oglądałem jej mecz i fakt grała źle do momentu w ktorym sie przebudzila no i nie pozostawila zludzen, jakie macie zdanie?
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Dla mnie te najbliższe spotkania to loteria i będe szukał innych już spotkań do obstawienia. Ale chciałem jeszcze dodać tym bardziej po wczorajszych spotkaniach że jestem zdumiony jak zawodniczki WTA ze ścisłej czołówki mogą grać takie dno , tak to trzeba jasno powiedzieć że to jest DNO i niestety nad tym ubolewam jako fan WTA. Pani Azarenka sobie rezygnuje z turniejów i wymyśla kolejne kontuzje i tym sposobem robi sobie żarty z Federacji i kibiców. Na palcach jednej ręki można wyliczyć zawodniczki które naprawdę fajnie się zaprezentowały na tym turnieju np: Suarez Navarro , Hampton, czy Tomljanovic. A panie ze ścisłej czołówki... no cóż lepiej nie mówić
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No niestety ale poziom gry jest żenujący w tym turnieju. Już pomijam rezygnację Azarenki czy wałkowkręty Sereny Williams w pierwszym secie z Dominiką Cibulkovą. Agnieszka Radwańska również powinna była przegrać, przynajmniej to było widać z relacji video. Jednak jak widać psychika zarówno S. Stephens jak i Any Ivanovic do najmocniejszych nie należy. A prawda jest taka że Ana Ivanovic ma więcej do zaoferowania niż S. Errani w chwili obecnej. Jak widać głowa nie wytrzymuje. Ale nie o rozterkach tutaj będę pisać.


Na Li - Serena Williams - powyżej 20,5 gemów (2,00)✅
Bet365

Kursy na Chinkę spadają ale nie dlatego że bukmacherzy stwierdzili że Chinka ten mecz wygra. Oczywiście szansa jest duża tutaj, jednak sporo zależy od Amerykanki. Jeżeli Serena zagra taki kabaret jak z Dominiką szanse Na Li są bardzo duże zwłaszcza że Chinka należy do ścisłej czołówki zawodniczek które będą gryźć siatkę żeby tylko wygrać spotkanie. Przerwa Chinki w tenisie wywołana kontuzją prawdopodobnie wyszła jej na dobre. Gra ciekawy tenis pomimo że mamy bardzo mało transmisji z tego turnieju to da się zauważyć że poziom Chinki nie spadł z początku roku. Serena tymczasem ma problemy o dziwo ze swoim podaniem. Pierwszy set rozegrany z Dominika Cibulkova przemilczę z grzeczności, bo jak dla mnie to była czysta ustawka. Kto widział mecz ten zapewne miał okazję zaobserwować poziom gry Amerykanki w secie pierwszym a poziom gry Amerykanki w secie drugim od stanu 3:0 dla Dominiki Cibulkovej. Jak dla mnie, ziemia - kosmos. Dokładnie od tego momentu Amerykanka przypomniała sobie jak się gra w tenis. Dominika grała cały czas to samo. Uważam że delikatnie można spróbować nawet na Chinkę. Na Li jak dotąd bez straty seta, więc over 20 tutaj bardzo ma duże szanse wejścia. Bez walki Na Li się na pewno nie podda tutaj.
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jakikolwiek typ na Sharapovą popieram. Nie wiem jakim cudem Errani wygrała z Ivanovic. Nie było obrazka, ale śledziłem wynik na bieżąco i daję sobie rękę uciąć, że to spotkanie (po raz n-ty zresztą) przegrała główka Serbki. Masha na takiej nawierzchni zawsze będzie wygrywać z Errani 2-0, chyba że sama się zniszczy błędami, ale do tej pory winnerami przyćmiewała Włoszkę aż miło, więc statystyka UE traciła na znaczeniu i tak pewnie też będzie dzisiaj. Moim zdaniem Sara ugra tutaj max 4 gemy, jeżeli na tyle jej pozwoli Rosjanka, więc handicap będzie pokryty jak znalazł, pewniak.
Sara Errani - Maria Sharapova
Typ: 2 (-5,5)
Kurs: 1,72
Wynik: ⛔ 5/7 5/7
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: S. Williams - Li Na
Typ: Li Na
Kurs: 4.0
Buk: William Hill
Mecz turnieju w Miami kursy zdecydowanie przesadzone Serena gra bardzo nierówno wczoraj przegrany pierwszy set i 4-1 w drugim z Cibulkova ,która nie ma żadnych tenisowych argumentów ani silny serwis ani return jednak Słowaczka była o krok od wyeliminowania Sereny. li Na też może nie imponuje forma jedna wczoraj odprawiła groźna Murguzę w dwóch setach. Forma Sereny jest naprawdę bardzo słaba bardzo dużo niewymuszonych błędów jeśli dziś zagra jak wczoraj z Cibulkovą to Li na odprawi ja 2-0. w przypadku lepszej formy będzie walka jednak moim zdaniem kursy to value dla graczy. Dzis bardzo duża szansa przed Chinka wystarczy dobry serwis i mało błędow a Serena zrobi ich na tyle dużo żeby Li Na pewnie wygrała. Bilans bezpośrednich pojedynków 6-1 dla Sereny jednak wszystkie mecze były zacięte. W formie z wczoraj dla mnie dzis faworytką jest Li Na
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Miami
Spotkanie: Radwańska - Flipkens
Typ: Flipkens +5,5g✅✅✅e: 4:6,6:4,6:2
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet
Analiza:

2 ostatnie mecze Agi to były trzysetówki. Jak dla mnie widać u Polki lekkie przemęczenie. Flipkens prezentuje się solidnie (pokonała niezłą Voegele, faworytkę Kvitovą i młodą Chorwatkę Tomljanovic) i jest mimo wszystko mocniejsza fizycznie. Grały ze sobą raz na poziomie reprezentacyjnym i wtedy ten typ na handi wszedł (jeśli dobrze pamiętam), mimo wygranej Agi w dwóch setach. Mecz po północy na TVP2, więc nie będzie trzeba siedzieć na necie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom