>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa, Luksemburg

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔
8. Kristina Mladenovic ( 1.30 ) ⛔
9. Huber/Rosolska ( 1.48 ) ✅
10. Maria Kirilenko ( 1.80 ) ⛔

Słaby dzień bardzo, ale na koniec dnia jak dla mnie mecz oczywisty, choć z odrobiną ryzyka:
Lucia Safarova - Annika Beck
Typ 2:0
Kurs 1.74
Pinnacle

Safarova wygrała w pierwszym meczu, więc przyjechała tu wygrywać. Beck może i jest całkiem niezła na hali, może i gładko ograła Pironkova, ale to jednak jnie poziom Czeszki, która samym swoim serwisem powinna wybić ten turniej z głowy Niemce. Safarova ostatnio w dobrej formie, serwis dobrze funkcjonuje, skuteczność też, no i fajna forma turniejowa. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
A wg mnie jak najbardziej bet. Oczywiscie najpierw kurs. Obejrzalem dzis wieczorem wiekszosc meczu Safarovej z Anika Beck od drugiej partii i Niemka grala fantastyczny mecz. Nie wiem jak tam Piter gra. Ok wygrala dwa mecze, na pewno gra dobrze, ale przy tak grajacej Niemce jak dzis to moim zdaniem Piter nie wygra. Tak wiem... juz tu sporo typow przeciwko Piter bylo od poczatku turnieju przez pierwsze dwie rundy, ale tyle co zobaczylem na moj gust wystarcza do typu na Beck. Kazdy typ w granicach 1.5 i wzwyz na Beck osobiscie wezme.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Oglądałem końcówkę meczu Piter i szczerze to widać u niej zmęczenie, w 3 secie wystarczyło ją porozrzucać i odpuszczała piłki, Wickmayer sama przegrała ten mecz swoimi błędami, co druga piłka szła poza pole albo w siatke... Ogólnie Piter pokazała się z dobrej strony, ma fajny serwis z wysokim % 1 podania, ogólnie bardzo waleczna. Ale myślę, że z Beck przegra i to wysoko, będzie podobnie jak w meczu z Cibulkową - serce będzie chciało ale nogi odmówią posłuszeństwa.
 
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔
8. Kristina Mladenovic ( 1.30 ) ⛔
9. Huber/Rosolska ( 1.48 ) ✅
10. Maria Kirilenko ( 1.80 ) ⛔
11. Lucie Safarova 2:0(1.67 ) ⛔

Wczoraj kajam się, kompromitacja na całego, mam nadzieję, że dzisiaj będzie to lepiej wyglądać.
Samantha Stosur - Alize Cornet
Typ 1
Kurs 1.33
Stan James

Ok w ramach przeprosin za wczoraj pierwsza perełka. Nie widzę argumentów przemawiających za Cornet tutaj. Samantha jest w bardzo fajnej formie. W tamtym tygodniu wygrany turniej i pokonana m.in Bouchard, teraz znowu zaczynamy od wysokiego C z Kanepi no i na drodze staje Cornet, którą a) Stosur pokonała niecały miesiąc temu w Tokio b) Stosur pokonała rok temu dokładnie na tym samym turnieju. Widać, że Australijka pod koniec sezonu jest w formie i nie odpuszcza, więc dosłownie nie widzę tutaj innego wyniku.
 
golden-jackal 11

golden-jackal

Użytkownik
Piter to głównie serwis, jeśli Beck będzie w stanie odbierać Jej pierwsze podanie i doprowadzi do jakiś wymian to Polka wiele nie pokaże. Wiadomo, serce mówi Polka, natomiast rozum podpowiada, że Kaśka dziś odpada.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Piter to głównie serwis, jeśli Beck będzie w stanie odbierać Jej pierwsze podanie i doprowadzi do jakiś wymian to Polka wiele nie pokaże. Wiadomo, serce mówi Polka, natomiast rozum podpowiada, że Kaśka dziś odpada.
Co za bzdura. Serwis to ona ma do poprawki, zwłaszcza drugi. Returny też waliła często na środek, ale Yanina ma proso zamiast mózgu,więc to, że ta płaczka przegrała nie zdziwiło mnie.
Piter wygrywa, bo gra mocno z obu stron i przewala solidnie wszystko przez siatkę. Jak Yanina wdawała się w dłuższe wymiany, co rzadko robiła, to przegrywała większość wymian. Piter przede wszystkim myśli i atakuje wtedy kiedy myśli, że może. I tym myśleniem bije 90% zawodniczek WTA. Beck to inna liga (Flipkens też była), ale też jest zmęczona, bo przecież Safarova ją wymęczyła. Dla mnie książkowy no bet, bo Beck też różne ma mecze. Wczoraj miała lepszy, ale czy dzisiaj będzie w stanie tak samo dobrze zagrać?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Co za bzdura. Serwis to ona ma do poprawki, zwłaszcza drugi. Returny też waliła często na środek, ale Yanina ma proso zamiast mózgu,więc to, że ta płaczka przegrała nie zdziwiło mnie.
Piter wygrywa, bo gra mocno z obu stron i przewala solidnie wszystko przez siatkę. Jak Yanina wdawała się w dłuższe wymiany, co rzadko robiła, to przegrywała większość wymian. Piter przede wszystkim myśli i atakuje wtedy kiedy myśli, że może. I tym myśleniem bije 90% zawodniczek WTA. Beck to inna liga (Flipkens też była), ale też jest zmęczona, bo przecież Safarova ją wymęczyła. Dla mnie książkowy no bet, bo Beck też różne ma mecze. Wczoraj miała lepszy, ale czy dzisiaj będzie w stanie tak samo dobrze zagrać?
Zgodze się. Wczoraj oglądałem mecz Piter i byłem pod dużym wrażeniem.
Kolega Golden Jackal jest w dużym błędzie pisząc, że u naszej zawodniczki to serwis i nic więcej. Jest jak pisze tikanes - drugi serwis Piter kiepski, nadrabiała walecznością, momentami bardzo mocno atakowała, wiele świetnych returnów, gra z głębi kortu bardzo dobra. Momentami Wicka nie miała nic do powiedzenia, była bezradna wobec tego co grała Piter.
Rzadko zdarza mi się typować WTA, gdyż to za bardzo nie dla mnie, jednak tutaj musiałem napisać dwa zdania, bo ktoś jak nie oglądał może zostać zmylony. Powodzenia ????
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
A wg mnie jak najbardziej bet. Oczywiscie najpierw kurs. Obejrzalem dzis wieczorem wiekszosc meczu Safarovej z Anika Beck od drugiej partii i Niemka grala fantastyczny mecz. Nie wiem jak tam Piter gra. Ok wygrala dwa mecze, na pewno gra dobrze, ale przy tak grajacej Niemce jak dzis to moim zdaniem Piter nie wygra. Tak wiem... juz tu sporo typow przeciwko Piter bylo od poczatku turnieju przez pierwsze dwie rundy, ale tyle co zobaczylem na moj gust wystarcza do typu na Beck. Kazdy typ w granicach 1.5 i wzwyz na Beck osobiscie wezme.
Beck grała fantastycznie? Śmiało mogła przegrać to spotkanie i to nawet cudem wygrała dająć się tak lać. Widziałeś to spotkanie? Ja nie miałem przyjemności, ale przyglądalem się non stop na bet365. I dla mnie zagrała bardzo słabo jak na swój poziom. Safarova to spotkanie przegrała sama ze sobą, po pierwszym dobrym secie już dała się ponieść psychice. Wiem, że ciężko ocenić jedynie na podstawie przyglądaniu się zakladowi (DF, auty etc.), ale spotkanie naprawdę było na dziwnym poziomie.
Oglądałem końcówkę meczu Piter i szczerze to widać u niej zmęczenie, w 3 secie wystarczyło ją porozrzucać i odpuszczała piłki, Wickmayer sama przegrała ten mecz swoimi błędami, co druga piłka szła poza pole albo w siatke... Ogólnie Piter pokazała się z dobrej strony, ma fajny serwis z wysokim % 1 podania, ogólnie bardzo waleczna. Ale myślę, że z Beck przegra i to wysoko, będzie podobnie jak w meczu z Cibulkową - serce będzie chciało ale nogi odmówią posłuszeństwa.
Po pierwsze to oczy chciały, ale nogi nie ???? Chyba oglądaliśmy zupełnie inne spotkanie. Ma dzień przerwy, więc będą zapewne masaże i dobry odpoczynek. Kasi ma predyspozycje do pokonania Beck bez problemu, może nie w dwóch setach ale w trzech tak jak zrobiła to z Wick. Beck dostawała baty już od takich zawodniczek jak Knapp i Kvitova (gdzie wymęczyła jednego seta) to dlaczego młoda Polka, która jest na gazie ma nie dać jej rady? Ja bardziej tutaj polecam pójście w stronę powyżej x gemów w meczu. Ew. + handi na Piter. Kasia również dobrze potrafi rozłożyć przeciwniczkę swoją po korcie, Wickmayer też latała z jednej strony na drugą. Świetny backhand Piter kończył zazwyczaj punkt zdobyty, który jest bardzo nieprzewidywalny i mocny. Sprwadź sobie ostatnio jak Beck sobie radzi na twardych kortach... Może być niespodzianka, kolejna (x 4 raz!) Btw. z Cibulkovą to było tak, że dwa spotkanie w ciągu jednego dnia miała, jedno z słabą zawodniczką, które wymęczyło ją pod względem serwisów, a potem przyszła ściana z Cibulkovą i świetnym returnem, więc masz odpowiedź.
Jak dla mnie można pograć po @ 2.54 ComeOn na Kasie Piter.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
odnośnie meczu Beck z Piter - dzisiaj Piter gra debla więc nie wiem czy będzie to dla niej taki dzień odpoczynku... wczoraj liczyłem na łatwą wygraną Safarowej i późniejszą lokatę z Piter... oglądałem mecz i powiem szczerze, że Safarowa się starała jak mogła a mimo wszystko została zdominawana przez siłowy tenis Beck... jeśli Beck zagra 80 procent tego co z Safarową to Piter tego nie wytrzyma fizycznie...
 
W 181

wyar

Użytkownik
Beck grała fantastycznie? Śmiało mogła przegrać to spotkanie i to nawet cudem wygrała dająć się tak lać. Widziałeś to spotkanie? Ja nie miałem przyjemności, ale przyglądalem się non stop na bet365.



. Beck dostawała baty już od takich zawodniczek jak Knapp i Kvitova (gdzie wymęczyła jednego seta) to dlaczego młoda Polka, która jest na gazie ma nie dać jej rady? Btw. z Cibulkovą to było tak, że dwa spotkanie w ciągu jednego dnia miała, jedno z słabą zawodniczką, które wymęczyło ją pod względem serwisów, a potem przyszła ściana z Cibulkovą i świetnym returnem, więc masz odpowiedź.

Jak dla mnie można pograć po @ 2.54 ComeOn na Kasie Piter.
Generalnie nie staram sie komentowac niczyich analiz,ale te wezme sobie,skopiuje i wrzuce na pulpit - w razie zlego humoru bedzie sluzyla jako odtrutka ;)

Jedno musze dosadniej skwitowac - jesli Beck przegrywala z takimi zawodniczkami jak Kvitova - to rzeczywiscie wstyd :browar565::wowsdf: Kasia Piter na pewno by ja rozniosla... ????:razz:
Zeby nie bylo off top
Beck - Piter 1 wczoraj bylo 1.53 na Beck na bet365 ✅
Biore
 
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔
8. Kristina Mladenovic ( 1.30 ) ⛔
9. Huber/Rosolska ( 1.48 ) ✅
10. Maria Kirilenko ( 1.80 ) ⛔
11. Lucie Safarova 2:0(1.67 ) ⛔
12. Samantha Stosur 1.33 ✅


Stefanie Voegele - Karolina Pliskova
Typ 1
Kurs 1.40
Matchbook

Voegele pokazuje sie z bardzo dobrej strony ostatnii! Polfinal w Linzu, gdze odprawila m.in Stephens i powalczyla z Ivanovic, tutaj tez calkiem porzadny mecz w pierwszej rundzie widac ze jest w formie i chce wygrywac. Pliskova w singlu tak sobie, na hali grala calkiem niezle ale dwa lata temu i w malych challengerach, forma tez nie ta ostatnio, stefanie powinna spokojnie przejsc do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Stefanie Voegele - Mona Barthel - 1 (2,01)✅
Bojana Jovanovski 1,20✅
Yanina Wickmayer - Katarzyna Piter - 2 (2,50)✅
---------------------------------------------------------
Andrea Petkovic - Karin Knapp - 1 (1,30) ⛔ 7/10
Bet365

Tutaj smiało na Niemkę, jednak nie bardzo wiem czy jest sens atakować ją po tak niskim kursie przed meczem, bo wydaje mi się, że kurs może urosnąć na Niemkę w trakcie meczu. Podobnie zrobiłem wczoraj w meczu z Bouchard. Jednak powiem szczerze że po pierwszym secie raczej nie spodziewałem się sukcesu. Ale taka właśnie jest Niemka. Zadziorna, waleczna nie odpuszcza. Dzięki takiej postawie była w stanie pokonać Stephens czy Azarenke. Proponuje Petkovic, ponieważ Niemka zaczyna wracać na dobre tory gry po nieszczęsnej kontuzji. Z turnieju na turniej jej gra wygląda co raz lepiej. Włoszka oczywiście także trzyma fason. Nie chce przytaczać statystyk z kim to grała ostatnio, i kogo ograła a kogo nie, ponieważ dla mnie Petkovic w tej chwili gra level wyżej od Kariny pomimo problemów z regularnością. Niemka potrzebuje często 3 setów na wygranie spotkanie jak dobrze wiemy. Knapp miała falstart na początku turnieju z Kazaszką i teraz pytanie czy to był wypadek przy pracy czy spadek dyspozycji. Ja osobiście proponuje Petkovic.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Beck grała fantastycznie? Śmiało mogła przegrać to spotkanie i to nawet cudem wygrała dająć się tak lać.
Nie rozumiem. Ja sie calkowicie zgadzam, ze rownie dobrze mogla wygrac Safarova, ale czy poziom meczu sie nie liczy ? Idac takim tokiem myslenia to Victoria Azarenka nie mialaby prawa wygrac swojego pierwszego Australian Open w 2012 roku, bo ledwo co wygrala polfinal, a to ze pozniej zniszczyla w finale Sharapova i bylo poklosie tego ze musiala zagrac tak dramatyczny mecz polfinalowy z Kim Clijsters na mega poziomie, to juz sie nie liczy chyba. Taka Maria Sharapova dla odniamy w tym roku w Stuttgarcie grala do finalu kazdy mecz 3-estowy i kazdy z nich mogla rownie dobrze przegrac, a sam final wygrala juz bardzo pewnie. Dlaczego ? Bo musiala za kazdym razem wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci az do finalu, a sam final okazal sie najlawiejszy. Historia zna dzisiatki-setki takich przypadkow. Zreszta o tym ze ktos jest beznadziejny bo wygral w rozmiarach typu 6-4 4-6 7-6, a nie na przyklad 6-2 6-2 to mozna napisac epopeje. Albo jaki to mecz beznadziejny bo tyle breakow. Sam poziom meczu sie juz dla wiekszosci chyba nie liczy.
Novak Djokovic w ostatnim finale w Szanghaku tez byl pewnie slaby bo wygral ledwo co 6-1 3-6 7-6 i zapewne od razu ogralby go Lukasz Kubot, gdyby tylko zagral Polak w tamtym finale. Przykro mi, ale nie ma dla mnie sensu, argument ze ktos ledwo co wygral poprzedni mecz, skoro poziom meczu byl bardzo dobry.
Widziałeś to spotkanie?
Jest przeciez napisane ile meczu Beck z Safarova widzialem i ze meczu Piter nie, ale uwazam ze Piter mialaby problem zagrac na takim poziomie.
ale spotkanie naprawdę było na dziwnym poziomie.
Spotkanie moze byc na swietnym, dobrym, srednim, slabym poziomie, ale na dziwnym poziomie chyba jednak nie, takze zostaje przy swoim. Jednak bukmacher widzi w tej beznadziejnej Beck, ktora ledwo wygrala ten sowj mecz z Safarova faworyta.
Co do fragementu dotyczacym &quot;lania&quot; powiedziec Ci ile punktow w sumie w meczu wygrala Beck, a ile Safarova ? Beck 90 punktow, Safarova 74 pkt. Oczywiscie jest to tez pochodna pierwszego seta rowniez, ale rzeczywoscie ostre lanie sprawila Safarova tej biednej Niemce. Taki jest moj typ i moje argumenty, co do tego spotkania.

A.Beck-Piter 1 @1.53
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Knapp - Petkovic DW 0:2 @1.83 Bet365
Niemka od czasu powrotu po kontuzji bardzo powaznie podchodzi do kazdego turnieju i widac postep w jej grze. Z Bouchard juz byla pod sciana ale zebrala sie i pozamiatala Kanadyjke. Knapp jest grozna zawodniczka ale Andree widze tutaj w fianle i mysle, ze odprawi dzis Wloszke w dwoch setach.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Beck - Piter
typ: no bet 6:3 6:7 7:6 // gdyby nie slupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby piter trafila bylaby rzecz wielka ????
kurs: 1
Panowie, kasia wygrala juz kilka meczy w luksemburgu bedac dogiem - oprocz tych dwoch z belgijkami to jeszcze w kwalifikacjach wygrala po kursie &gt;4 z mchale. Przeanalizujcie wczesniejsze typy przeciwko jak i za piter. Piter gra dobre zawody i pisanie, ze powinna przegrac, ze gdyby to, gdyby tamto (cytujac kazika staszewskiego &#39; gdyby to najczestsze slowo polskie, gdyby mama miala fiuta to by byla ojcem&#39;) mija sie z celem. Rozumiem gdyby przypadkiem wygrala jeden mecz... tu wygrala 3 bedac dogiem, wiec cos jest na rzeczy. Beck indoorowo jest dobra, jednak popatrzmy na jej bilans w tym roku. Wygrala z safarova - ok, super.
Generalnie - stawianie &#39;na sile&#39; na beck po kursie ok 1,5 moim zdaniem jest glupie i jezeli juz ktos chce stawiac to min 1,8 w takim meczu. Z drugiej strony na piter 2,6 tez niebezpiecznie i min 3 jak ktos trafi to wtedy value jest. IMO kursy wystawione ok, ale value zadne. No bet. GL
 
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔
8. Kristina Mladenovic ( 1.30 ) ⛔
9. Huber/Rosolska ( 1.48 ) ✅
10. Maria Kirilenko ( 1.80 ) ⛔
11. Lucie Safarova 2:0(1.67 ) ⛔
12. Samantha Stosur ( 1.33 ) ✅
13. Stefanie Voegele ( 1.40 ) ✅


Simona Halep - Magdalena Rybarikova
Typ 2
Kurs 3.45
Sportbet


Po dwóch dzisiejszych pewniakach czas na niespodziankę. Halep miała najlepszy sezon w karierze, po czym niedawno przegrała z...Ulą Radwańską. Mam przeczucie, że ten sezon się dla Niej już skończył. Poza tym na hali nigdy żadnym asem nie była, już na Niej Rybarikova ma lepsze osiągi niż ona. Poza tym Magdalena wygrała swój pierwszy mecz, czyli wiemy, że nie przyjechała tu na wakacje tylko chce walczyć a Halep...no cóż, śmiem wątpić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Panowie kto tam u babeczek walczy o top8 kto musi wygrywac w najblizszych turniejach
&gt;?
wystarczy wejść chociażby w temat tegorocznego masters na forum żeby się dowiedzieć.

http://forum.bukmacherskie.com/f153/wta-tour-istanbul-22-27-10-2013-official-year-end-championships-of-the-wta-97686.html#post3944827

--------------------------------------------------------------------------
Stefanie Voegele - Mona Barthel - 1 (2,01)✅
Bojana Jovanovski 1,20✅
Yanina Wickmayer - Katarzyna Piter - 2 (2,50)✅
Andrea Petkovic - Karin Knapp - 1 (1,30) ⛔

S. Voegele - S. Stephens - 2 (1,40) 8/10⛔
Bet365

Niski kurs, ale idealny czas na rewanż ze strony S. Stephens. Już ostatnio powinna wygrać podczas ostatniej konforntacji z Voegele, jednak główka Amerykanki w dosłownym słowa znaczeniu posypała się. Szwajcarka gra bardzo dużo, i dosyć długo na wysokim poziomie, chociaż muszę przyznać, że ostatnio ma więcej szczęścia niż umiejętności. Już Mona Barthel powinna była wymiksować Stefanie z turnieju. Jak dla mnie dziś nadejdzie moment w którym Stefanie opuści sportowy fart i zostanie pokonana. Mam nadzieje tylko że Sloane wyciągnęła wnioski z ich ostatniego pojedynku, ponieważ umiejętności na pewno są po jej stronie.
 
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Lucie Safarova ( 1.44 ) ✅
2. Tsvetana Pironkova ( 2.45 ) ⛔
3. Kirsten Flipkens ( 1.43 ) ⛔
4. Magdalena Rybarikova ( 1.39 ) ✅
5. Sofia Arvidsson ( 2.35 ) ✅
6. Elena Vesnina ( 1.53 ) ✅
7. Sesil Karatancheva (2.40 ) ⛔
8. Kristina Mladenovic ( 1.30 ) ⛔
9. Huber/Rosolska ( 1.48 ) ✅
10. Maria Kirilenko ( 1.80 ) ⛔
11. Lucie Safarova 2:0(1.67 ) ⛔
12. Samantha Stosur ( 1.33 ) ✅
13. Stefanie Voegele ( 1.40 ) ✅
14. Magdalena Rybarikova ( 3.45 ) ⛔


Black/Huber - Olaru/Savchuk
Typ 1
Kurs 1.45
Marathon


Już na tym turnieju raz pisałem o Black/Huber więc nie ma sensu się rozpisywać. Fajna para, obie dobrze się czują w hali - w przeciwieństwie do Olaru/Savchuk, które na halach raczej sukcesów nigdy nie miały i zazwyczaj zwykły odpadać w drugich, max trzecich rundach. Bardzo wysoki kurs na to zdarzenie, czym jestem zaskoczony, sam nie dałbym więcej niż 1.30. Polecam.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Black/Huber - Olaru/Savchuk
Typ 1
Kurs 1.45
Marathon

Już na tym turnieju raz pisałem o Black/Huber więc nie ma sensu się rozpisywać. Fajna para, obie dobrze się czują w hali - w przeciwieństwie do Olaru/Savchuk, które na halach raczej sukcesów nigdy nie miały i zazwyczaj zwykły odpadać w drugich, max trzecich rundach. Bardzo wysoki kurs na to zdarzenie, czym jestem zaskoczony, sam nie dałbym więcej niż 1.30. Polecam.
Rozpędziłeś się z przyzwyczajenia Black/Huber ----&gt; Huber/Rosolska! ;)
Co nie zmienia oczywiście Twojego typu ???? Jestem jak najbardziej za ????
Nie mam czasu na analizy ale pogram jeszcze na Ivanovic, i lekko Kuznetsovą i Kleybanovą. Z Piter kompletnie nie wiem co zrobić, jak się do niej zabrać ;)
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Kilka value betow imo
Voegele - Stephens
typ: voegele +3,5 ✅ 6:3 3:6 6:2
kurs: 2,0 bet365
Jak juz pisal scotratez stephens oczywiscie jest tenisowo lepsza zawodniczka. Mimo wszystko ostatnio voegele w linzu wygrala 2:1 i dzieki temu jest h2h 2:1 dla szwajcarki. Tu, voegele ograla (co prawda w 3 setach) dwie dobre indoorki, natomiast mloda czarna, miala mniej wymagajace zawodniczki. Musze sie nie zgodzic z betem na stephens poniewaz uwazam, ze nie ma value. Nie chce tez stawiac na voegele po kursie 2,75 i bede mniej pazerny i zagram +3,5 gema po kursie 2,0 co imo prezentuje calkiem niezle value. GL
Stosur-Ivanvic
typ: stosur ✅ 7:5 6:4
kurs: 1,97 betfair
Bilans 3:2 w strone sam. rok temu w moskwie sie spotkaly i sam wygrala 2:1. Prawda jest ze sam nie bardzo lubi indoory ale z racji tego, ze obydwie potrafia &#39;przegrac wygrany mecz&#39; vidze value ale tylko po kursie &gt;1,95 na stosur. GL
Beck - Piter
typ: piter ⛔ 3:6 7:6 6:7 // gdyby nie slupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby piter trafila bylaby rzecz wielka ????
kurs 2,92 nordicbet
bet skierowany wylacznie do graczy nordicbet z racji kursu. mysle, ze po takim kursie warto postawic. co sie dzieje w turnieju kazdy wie, i mysle ze tu value jest. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom