>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa, Luksemburg

Status
Zamknięty.
majestro 3K

majestro

Użytkownik
S. Stosur - S. Halep - 2 (1,90) 7/10
bet365
Tutaj kursy to nie porozumienie. Halep jest w kompletnym transie. Jej wysoka forma się trzyma. Pavlyuchenkova było totalnie zdetronizowana dzisiaj na korcie. Rumunka grała agresywnie, szybko i kombinacyjnie. Wspominałem o dobrej dyspozycji Stosur, jednak obawiam się, że w starciu tak dobrze grającą w polu Halep Australijka wiele nie pogra. Oczywiście Sam miewa przystoje w grze. W drugim secie z Kuzentsova Stosur postarała się o dramaturgie pomimo wysokiego prowadzenia. Halep na pewno takie przestoje lepiej wykorzysta niz Rosjanka. Według mnie kursy jutro spadną, ponieważ to Halep jest bardziej przekonująca niż Sam.
W 100% popieram typ. Pytanie przed tym meczem to nie jest, czy Halep to wygra, tylko jak szybko ona to wygra. Fenomenalna form a Halep w ostatnim czasie, w ogóle w całym sezonie. Ma szansę na 4 tytuł w tym roku i będzie to świetne podsumowanie sezonu. W Moskwie w 3 meczach oddała rywalkom łącznie 7 gemów. Przejeżdża się po kolejnych rywalkach jak czołg nie pozostawiając żadnych złudzeń, kto jest lepszy. Jej gra jest bardzo pewna, gra jak automat. prawie nie popełnia błędów, a gra agresywnie i ryzykownie. Gra tenis kompletny. Stosur tez dobrze kończy sezon, ale jednak nie gra tak dobrze jak Rumunka. Nie jest taka pewna, miewa przestoje w grze, których u Rumunki nie ma. Nie ma takiej systematyczności w grze Stosur a to zadecyduje o tym kto wygra. Jak Rumunka wejdzie w uderzenie to jest nie do zatrzymania.
Halep Simona - Stosur Samantha @ 1.90 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Samatha Stosur 1.90 bet365
Ok widze że szykuje sie masówka na Rumunke super może kursy podskocza na Australijke byłoby fajnie.
Spotkanie oceniam z tych 50/50 Halep w gazie ,ten rok to chyba zaliczy do najlepszych w karierze niemniej jednak ja w przeciwieństwie do innych forumowiczów uważam iż jednak Stosur postawi wyżej poprzeczke niż wczesniejsze rywalki Halep. Przejrzyjmy sie szerzej kogo pokonała Halep PAVLYECZENKOVA -forma bardzo przecietna,wiecej siły niz logiki w jej grze,jednego dnia trafia w kort,nastepnego dnia sadzi po outach,serwis nie funkcjonował wogule,Halep łamała ja bezprzerwy więc z czym do ludzi KLEYBANOVA-nieograna,bez formy,ogladałem jej spotkanie z Navarro ,fatalnie porusza sie po korcie,spora nadwaga,sporo czasu minie zanim wróci do dawnej formy o ile wróci RYBARIKOVA oddała spotkanie po 1 secie ,różnie mogłoby być,widocznie coś jej dolegało gdyby była w 100 % sprawna to może 2 kolejne sety padły by łupem Słowaczki ale nie ma co gdybać.Australijka miała dużo bardziej wymagające rywalki w Moskwie niewątpliwie
KANEPI(!),CORNET,IVANOVIC(!),KUZNETSOVA(!) błagam... + jesli dołożyć do tego doświadczenie to szala przewyższa sie na strone Samanthy Stosur która jednak w moim odczuciu powinna zwycieżyć ale jak powiedziałem 50/50 anything could happen :grin:
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wielokrotnie pisałem już na forum że Simonka to &quot;wulkan&quot; który w końcu odpali!!! Mam nadzieję że 2014 będzie dla niej przełomowy. Rumunka to bardzo solidna i waleczna dziewczyna. W jej tenisie nie można się do niczego przyczepić. Każdy element na wysokim poziomie. Głowa, motoryka, wyszkolenie techniczne oraz umiejętności tenisowe są na bardzo wysokim poziomie! Jedynie czego brakuje to spektakularnego wyniku na szlemie, który by pozwolił na zgromadzenie większej ilości punktów w rankingu. W spotkaniu z &quot;Sam&quot; liczę na regularność oraz dobrą grę rumunki. Moim zdaniem Simonka jest na wyższym poziomie w tym elemencie. To dla mnie bardzo ważny argument na rzecz Halep.


Halep 1.80✅


Samanta od czasu dwóch porażek z Lucką złapała wiatr w żagle. Idzie jak &quot;torpeda do celu&quot;. Po rozstaniu z trenerem złapała nowy bodziec do gry i od razu wystrzał w górę. Co do meritum gry to według mnie nie wygląda to tak różowo: pierwsze podanie takie sobie. Nie trafia jak kiedyś, bardzo nieregularny podwójny bekhend-albo go zachodzi lub gra obronnym slajsem, jedynie co zostało to zabójczy młotkowy forhend...który niszczy rywalki. No i głowa, która u Sam jak wiemy nie jest &quot;chłodna&quot;. W mojej ocenie Samanta gra poprawnie na swoim dobrym poziomie ale opanowanie, regularność i ciut lepszy tenis jest po stronie rumunki.


---


Karolina 1.15✅

Drugi set z Syreną nie tak dawno według mnie odmienił a raczej &quot;przeistoczył&quot; Karoline. Chyba zmiana tenisa którą narzucil jej ojciec w końcu odpala. Naprawdę fajnie to zaczyna wyglądać. Defensywny tenis dunki w końcu nabiera cech ofensywy a nawet pojawia się przy siatce (łał). Z takim podejściem nowy sezon powinien być lepszy na Karoliny. Ona zasługuje na top8 w Turcji...może za rok, kto wie? Niemka tez zasługuje na pochlebne opinie. Bardzo dobrze ułożona dziewczyna. Widać że myśli pozytywnie. Jest roztropna, opanowana. Jest także z pewnością zmęczona. KArolina i jej niesamowita defensywa zwycięży. Te wymiany na pewno będą palce lizać. Ja lubię taki tenis i rezerwuje czas na ten finał. Wygra dunka.


---


http://www.wtachampionships.com/page/LatestNews/Read/0,,12910~3498521,00.html


na zywo za 8 godzin z minutami, z ciekawości popatrze, polecam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
A ja pójdę trochę w innym kierunku, dla Mnie nie opłaca się stawiać na czysty win Caroliny po kursie 1.15, czy DW. 2:0 po kursie 1.50, myślałem, że Beck wczoraj polegnie w szybkim meczu z Voegele, Szwajcarka poddała mecz na początku 2 seta, pierwszy przegrała 7:5, nie wiem dokładnie jaka kontuzja zmusiła ją do poddania meczu? Czy po prostu zmęczenie? ale Beck po raz kolejny zaskoczyła Mnie pozytywnie swoją walecznością i mądrą grą, wiadomo, Wozniacka to już zupełnie inna półka, jest w formie, znakomicie się broni, zagrała wczoraj znakomity mecz z Sabinką, zdominowała ją całkowicie, ale myślę, że Beck dzisiaj powalczy, na zwycięstwo nie liczę, finał to i tak sukces dla Niemki, ale 7 gemów powinna ugrać z Carolinką, i widzę w tym dobre value.
Wozniacki C. (Den)- Beck A. (Ger) typ. 2 +5.5 1.83 Bet365 ⛔ o klasę wyżej

 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
w moim odczuciu powinna zwycieżyć ale jak powiedziałem 50/50 anything could happen
Jezeli dla Ciebie ponad miesiac temu Toronto lezalo w Australii to oczywiscie, ze dla Ciebie &quot;antyhing could happen&quot; i nawet ladowanie Marsjan jutro na Ziemi nie bedzie zaskoczeniem, takze w Twoja gleboka wiare i wyobraznie nikt nie smie watpic.
Z drugiej strony to ja bym przy tym meczu byl rowniez bardzo spceptyczny. Jestem fanem tenisa Halep, ale watpliwosci co do jej wygranej mam. Stosur juz raz przegrala final w Moskwie, wiec tym razem bedzie chciec do tego nie dopuscic drugi raz. Halep zeby bylo zabawniej to rok temu w 1 rundzie zagrala genialny mecz z Nadia Petrova, ktory wygrala 3-6 7-5 7-5. Piekny mecz, dramatyczny, super poziom. Mecz konczyl sie pozna noca w Moskwie (przypomianam, ze tam troche inny czas) tak dziewczyny walczyly, po czym JHalep dala sobie kompletnie spokoj i w nastepnej rundzie przegrala 0-6 1-6 z Vesna Dolonc. Oczywiscie nie ma tutaj mowy o takich rzeczach, poniewaz gra sie o tytul i relatywnie duze pieniadze, wiec tak naprawde najwiecej zalezy od samej Halep. Jezeli gra faktycznie az tak dobrze to ma szanse wygrac, ale uwazam tez ze Stosur bardzo zalezy i ona bedzie robic wszystko, zeby wykorzystac kazda slabosc Rumunki. Poza tym Stosur naprawde duza czesc tego roku stracila na leczeniu urazu i byl ten rok slaby, takze jak ktos ogladal Halep od poczatku turnieju to wie wiecej, ale nie zapedzalbym sie osobiscie z typowaniem. Zycze powodzenia typujacym.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Jezeli wszyscy pisza ze szanse sa 50 na 50 to moze lepiej wybrac over 23.5+ gems?
Z waszych analiz wynika ze halep ma wieksze szanse na wygrana.
Bet over 22.5 gems 2.0
 
W 181

wyar

Użytkownik
Z drugiej strony to ja bym przy tym meczu byl rowniez bardzo spceptyczny. Jestem fanem tenisa Halep, ale watpliwosci co do jej wygranej mam. Stosur juz raz przegrala final w Moskwie, wiec tym razem bedzie chciec do tego nie dopuscic drugi raz. Halep zeby bylo zabawniej to rok temu w 1 rundzie zagrala genialny mecz z Nadia Petrova, ktory wygrala 3-6 7-5 7-5. Piekny mecz, dramatyczny, super poziom. Mecz konczyl sie pozna noca w Moskwie (przypomianam, ze tam troche inny czas) tak dziewczyny walczyly, po czym JHalep dala sobie kompletnie spokoj i w nastepnej rundzie przegrala 0-6 1-6 z Vesna Dolonc. Oczywiscie nie ma tutaj mowy o takich rzeczach, poniewaz gra sie o tytul i relatywnie duze pieniadze, wiec tak naprawde najwiecej zalezy od samej Halep. Jezeli gra faktycznie az tak dobrze to ma szanse wygrac, ale uwazam tez ze Stosur bardzo zalezy i ona bedzie robic wszystko, zeby wykorzystac kazda slabosc Rumunki. Poza tym Stosur naprawde duza czesc tego roku stracila na leczeniu urazu i byl ten rok slaby, takze jak ktos ogladal Halep od poczatku turnieju to wie wiecej, ale nie zapedzalbym sie osobiscie z typowaniem. Zycze powodzenia typujacym.
Widzialem Dx-ie jej mecze w tym turnieju i musze przyznac,ze Simona gra b.dobrze,to podobny gaz od okresu jej gry na cegle w Rzymie i dalej. Jesli chodzi o porownanie dwoch tenisistek,to jest jasne,na czym to sie oprze - dla mnie Halep mimo wszystko wyglada lepiej,jest bardziej regularna w wymianach i zwyczajnie gra bardziej pomyslowo - roznica uwidoczni sie jedynie w serwisie. Samantha serwuje tu bardzo dobrze,i nie mowie tylko o procentach,ale o skali trudnosci tegoz serwisu.Tyle,ze technicznie nie mozna Halepowej wiele zarzucic,i rotacja Stosur,kiedy tylko Halep ja &quot;zlapie&quot;,nie powinna na Simonie robic wiekszego wrazenia.Moze kick,ale nie mozna go przeciez serwowac co chwila...
To jest final,i jak piszesz,wszystko moze sie zdarzyc,ale jesli grac,to raczej przeciw Stosur,bo dla Simony to juz 5-ta okazja do wygrania turnieju w tym roku,wiec mimo mlodego wieku o braku doswiadczenia nie mozna mowic. Poza tym, od Rzymu z kim ona przegrywala ? Wyjawszy Ulke Radwanska,Penette i V.Williams (a kazda z tych porazek ujmy jej nie przynosi,moze Ulka ;-) ,ale to juz bylo na zmeczeniu) to byla sama czolowka,a dziewczyna wygrala prawie 50 gier w tym sezonie - obejrzyjcie z ciekawosci,ile gier powygrywaly dziewczyny nad nia...
Mimo,iz to final,a ja ich typowac nie lubie,to mysle jednak,ze wygra Halep.
Halep - Stosur typ 1 teraz na betfair jest 1.84 i ja to biore ✅
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Moskiewski finał zapowiada się ciekawie, ale suche przedstawianie statystyk z wybranego punktu widzenia potrafi wypaczyć realny obraz.
Halep straciła tylko 7 gemów w całym turnieju? Brzmi mocarnie. Ale to nie szlem, Kremlin Cup to mały turniej, obydwie finalistki zagrały raptem po 3 mecze.
Halep 5 setów (7 straconych gemów, przeciętnie 1,4 na set)
Stosur 6 setów (20 straconych gemów, przeciętnie 3,3 na set)
rywalki Spłaszczonej:
Rybarikowa #31
Klejbanowa #248 (realnie coś powiedzmy koło #40)
Pawliuczenkowa #30
rywalki Samanty:
Cornet #32
Bjuti #15
Kuzniecowa #28
Ale tak naprawdę tylko Ana trzymała sportową klasę. Rosjanki spaliły się.
Według mnie nie ma za bardzo a priori walju w typach na wygraną w tym meczu. Najlepsze kursy na SS (~2,20) to mało.
Więc sam zasugerowałbym:
Halep-Stosur 3 sety @ 2,25 (Unibet) ⛔ 2:0 Stosur klapnęła po pierwszym secie
lub ostrzej
Halep-Stosur przynajmniej 28 gemów w meczu @ 3,40 (Unibet) ⛔ jw.
coś w deseń 6:3 3:6 6:4 pasuje ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Stefanie Voegele - Mona Barthel - 1 (2,01)✅
Bojana Jovanovski 1,20✅
Yanina Wickmayer - Katarzyna Piter - 2 (2,50)✅
Andrea Petkovic - Karin Knapp - 1 (1,30) ⛔
S. Voegele - S. Stephens - 2 (1,40) ⛔
S. Kuznetsova - S. Stosur - 2 (1,61) ✅
C. Wozniacki - S. Lisicki - 2 (2,37) ⛔
C. Wozniacki - A. Beck - 1 (1,20) ✅ PROMOCJA
S. Stosur - S. Halep - 2 (1,90) ✅

---------------------------------------------
C. Wozniacki - A. Beck - 2:0 (1,33)✅
Bet365

dorzucam jeszcze przed meczem jeden typ na finał. Kursy widzę, że pospadały więc kto złapał ten ma. Osobiście nie daje Niemce szans nawet na seta przy tak równo grającej Dunce w tym turnieju. Analiza zostaje ta sama.http://forum.bukmacherskie.com/f153/wta-tour-moskwa-luksemburg-97607-4.html#post3956594 Dla bardziej odważnych under 19,5 gema także nie byłby głupim pomysłem. Jednak najbezpieczniejsza forma to win Wozniackiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom