>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa, Luksemburg

Status
Zamknięty.
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Całkowicie się zgadzam z kursami użytkownika KrolWTA.
Typ na Stephens to żaden value po 1.40. Ona strasznie męczy te swoje punkty. Z taką siłą i serwisem ona powinna łatwiej się rozprawiać z przeciwniczkami pokroju Meusburger. Widać, że czarnej brakuje zwinności i szybkości na hali. Stefanie, jak zawsze mocno i solidnie, wcale mnie nie zdziwi jak wygra to spotkanie.
I tak informacyjnie, dla tych, którzy myślą, że Piter ma kontuzje (plastry na nogach), jest zmęczona. Zapytana fb, jak się czuje przed meczem z Beck, odpowiedziała, że zamierza zagrać na 120%, więc jak zwykle mega zmotywowana i zapowiada nam się ciekawe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Pavlyuchenkova - Hantuchova 1 1.35 expekt
Pavlyuchenkova(-1,5 seta) - Hantuchova 1 1.88 Pinnacle
(pograne wczoraj po 2.04 w innym buku)

Dla mnie Ruska zdecydowaną faworytką, dobra dyspozycja utrzymywana od długiego czasu, może ostatnio dwie porażki ale z kim, nie były to łatwe rywalki. Natomiast Hantuchova piach gra straszny, ledwo ograła Dolonc, staty z tego meczu wyglądają fatalnie, Ruska w dwóch setach powinna ją ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Również zgadzam się z typami &quot;KrolWTA&quot;
Ponadto zagrałbym jeszcze jeden mecz, i poszukał niespodzianki:
Wozniacki C. (Den)-Jovanovski B. (Srb) +4.5 typ. 2 1.72 bet365 ✅
Krótko i na temat, Jovanovski idzie jak burza w tym turnieju, pokonała Schiavone i Hsieh w 2 szybkich setach, jest w formie,miała dzień odpoczynku, żeby przygotować się na mecz z Caroliną, która wczoraj pokonała Niculescu, oglądałem wczoraj ten mecz, i wynik nie odzwierciedla gry, Carolina w pewnych momentach na prawdę się męczyła z Niculescu, dzisiaj przyjdzie jej stawić czoło z lepszą zawodniczką, z którą ma bilans 2:2, w tym 2 ostatnie pojedynki przegrała, w tym ostatni na Roland Garos.
Liczę, że handicap +4.5 spokojnie wejdzie, za małe pieniądze można też spróbować postawic czysty Win Serbki. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
@Tarki16
Zrób +4,5 gema na Jovanovski.
W ogóle nie kumam z jakiej paki Woźniacki jest faworytką w tym meczu. Ona gra totalne dno. Jak można się męczyć z Niculescu, która puszcza slicy na fh i serwuje &quot;na stojąco&quot;. Dla mnie w tym meczu:
Jovanowski win 3,25
Jovanowski 2:0 5,50

Stawianie na hali na Woźniacki to czyste szaleństwo. Ostatnie mecze tych zawodniczek pokazują gdzie miejsce Woźniacki.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Roberta Vinci
Typ 2
Kurs 2.52
Marathon

Jak lubie Svete tak uwazam ze Vinci wyjdzie jako zwyciezca z tego pojedynku. Obie panie swietnie potrafia grac na hali, obie jednak od jakiegos czasu zadnego sukcesu na tej nawierzchni nie zaliczyly. Kuza to juz nie ta Kuza co dawniej, czesto zdarzaja jej sie wpadki, no jednak wiek troche daje sie odczuc. Vinci, mimo ze dwa lata starszq to wydaje sie jakos na to nie zwracac uwagi:) Jak dla mnie, przy ogromie doswiadczenia i umiejetnosci obu zawodniczek to Wloszka ma w tym momencie wiecej argumentow po swojej stronie
 
wielkiluz 3

wielkiluz

Użytkownik
Anastasia Pavluchenokova - Daniela Hantuchova
typ 1
kurs 1.25
typ 2:0 kurs 1.61
Bet365
Po 3 porażkach z rzędu(trzeba zaznaczyć, że nie z byle kim) Anastasia powraca na korty, tym razem w Moskwie. Patrząć na mecz z Kirilenko widać, że Anastasia przyjechała zmotywowana na ten turniej. Dobry mecz z Marią tylko potwierdził jej formie. Hantuchowej tutaj w akcji nie widziałem, jednak miażdżące h2h na korzyść Pavlyuchenki tylko umacnia mnie w tym typie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Woźniacki - Jovanovski 2 @ 3,40⛔ / +1,5s - 2 @ 1,83✅
Bardzo mnie zdziwiły kursy w tym meczu, myślałem, że zobaczymy tutaj coś w granicach 1,61 - 2,20...Ale 3,4 na Serbkę to moim zdanie mega value patrząc na to co obie grały w tym turnieju. Oglądałem wczoraj mecz Woźniackiej i muszę przyznać, że nie zagrała zbyt dobrze, męczyła się z Niculescu, która grała jak grała, FH zero...Bojana bardziej ma czym postraszyć, jest znacznie lepszą tenisistką niż Rumunka, a dowodem na to są mecze po USO, gzie przegrała zaledwie 2 razy!!! W Luksemburgu nie miała problemów ani ze Schiavone ani z Hsieh, spokojnie bez większej spiny przeszłą te dwie rundy. Obie zawodniczki grały ze sobą już czterokrotnie, bilans wynosi 2-2, ale to 2 ostatnie mecze wygrała właśnie Serbka, które odbyły się w tym roku. Sytuacja powinna się powtórzyć, a value ogromne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
W ogóle nie kumam z jakiej paki Woźniacki jest faworytką w tym meczu. Ona gra totalne dno. Jak można się męczyć z Niculescu
Nie moge sie odniesc do samej gry Jovanovski tutaj, bo zadnego z jej meczow nie widzialem, ale widzialem mecz Wozniackiej z Niculescu, a jak sie z czyms nie zgadzam to po prostu prostestuje.
Jezeli Niculescu byla w ostatnich dwoch latach dwukrotnie finalistka w Luksemburgu to chyba gra dobrze, juz nie wspominam ze ta zawodniczka ma wygrane turnieje WTA na koncie, mimo ze najnizszej kategorii. Zreszta jak popatrzysz jak dluzgo trwal mecz Wozniacki-Niculescu, pomimo wyniku 6-3 6-2, to sam stwierdzisz ze taki latwy mecz jak sugeruje sam wynik z pewnoscia to nie byl.
Poza tym Wozniacki ma o co grac ze wzgledu, ze rok temu grala w turnieju mistrzyn w Sofii, gdzie byla w finale, wiec punkty sa jej potrzebne.
Stawianie na hali na Woźniacki to czyste szaleństwo.
Dlaczego stawianie na zawodniczke, ktora wygrala 4 halowe turnieje i 4-krotnie byla w hali finalistka (w tym nawet jeden raz tutaj w Luksemburgu swego czasu z Elena Dementieva) ma byc szalenstwem, to doprawdy nie rozumiem.
Oczywiscie widze, ze Jovanovski juz wygrywala z Wozniacki i to nie w byle jakich turniejach, o w Rzymie i na French Open, ale negowania umiejetnosci Wozniacki nie ma sensu. Jeszcze raz zaznaczam przy tym, ze do samego typu nic nie mam, gdyz nie umiem sie odniesc do gry Jovanovski i byc moze podana propozycja jest dobrym rozwiazaniem, ale z zaznaczonymi opiniami sie absolutnie nie zgadzam.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Beck oglądałem, jest zmęczona to nie ulega wątpliwosci, Voegele widziałem tylko chwilę, servis lepszy, szybciej stara się rozgrywać. Nie wiem, ale ja to widze bardzie w strone Beck ona strasznie długo prowadzi te wymiany i nie robi błędów, zobaczymy - nie gram.
Ps. Będe starał sie stworzyc małą grupę bukmacherska w kierunku tenisa, zainteresowanych proszę o kontakt e-mail : [email protected] Kierowane do ludzi o dużej skutecznosci, sam typuje ATP, skutecznosc over 75%. Będziemy analizowali tylko 2 mecze dziennie Przykładowo A.P vs V.V = V.V , T.T vs P.S = T.T. Nasze zadanie V.V vs T.T , a stawki kazdy ustala sobie sam. Szukam ludzi o duzej znajomosci tenisa, podoba mi się to co widzę u : KrólWTA , Dx2 - i tego typu znawców proszę o kontakt.
Pisze na szybko i zle to wygląda , ale liczy sie tylko skutecznosc gry zapraszam. Jak moderatorowi przeszkadza może usunąc - lub sam sie zgłosci do grupy, narazie 2 os włącznie ze mna.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Kuznetsova - S. Stosur - 2 (1,61)✅
Bet365
Ładne berety w tych mniejszych turniejach, zresztą jak zawsze. Sloane Stephens przegrała jak zwykle na życzenie mecz, który absolutnie był w jej zasięgu. Niestety błędem było ominięcie jej fantastycznej cechy jaką jest psychika. Amerykanka ma jeszcze większe wahania od Kvitovej i Ivanovic. Nauczka była. Co do jutra to proponuje S. Stosur. Zabawne, ponieważ Australijska również nie słynie z mocnej głowy jednak od porażki z Duval u Australijki się zmieniło sporo. Jej gra się poprawiła. Oczywiście przegrała z L. Safarova w Pekinie i w Tokio, jednak kto oglądał te mecze dobrze wie co wtedy grała Czeszka. Była dosłownie jak czołg, a jej serwis można było porównać do Sereny Williams. Po tych turniejach Stosur wszystko czyści. Wygrała turniej w Osace ogrywając w finale śiwetnie grająca Bouchard a teraz pewnie kroczy w Moskwie pokonując dobrze grającą aczkolwiek niezbyt zrównoważoną Ivanovic (tak tak mam tutaj na myśli jej niedawną porażkę z A Kerber. to co wyprawiła w końcówce drugiego seta pozostawię bez komentarza). Jeżeli chodzi o Svete to obniżyła się jej jakość gry i nawet dobre wyniki w tym turnieju nie przekonują mnie. Pokonanie Vinci na hali to wielkie wyzwanie nie jest, Tsurenko bez formy, jedynie Arvidsson coś gra. Zarówno Rosjanka jak i Australijka ekspertkami od gry na hali nie są, jednak obecna gra forma przekonuje mnie w stronę Stosur.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Beck A. (Ger)-Voegele S. (Sui) Typ 2 1.67 William Hill zwrot
Oglądałem dzisiaj spotkania tych Pań, po Beck widać już trudy tego turnieju, szczęśliwie ograła dzisiaj Naszą Kasię w 3 setach, w decydującym po tibreaku, a mogła gładko zakończyć ten pojedynek, po wygranym pierwszym secie, prowadziła 5:2 w drugim, i roztrwoniła tą przewagę, przegrywając 6:7, przysparzając sobie dodatkowy wysiłek w postaci kolejnej godziny gry, wygrała, ale szczęśliwie po kolejnym tibreaku, straciła dzisiaj dużo sił i nie wiem czy zdoła się zregenerować do jutro, gdzie w półfinale zmierzy się z znakomicie dysponowaną Szwajacarką, Voegele, która idzie jak burza w tym turnieju, pokonując kolejno: Barthel,Pliskovą i dzisiaj nieprzewidywalną Stephens, której jak zwykle gotuje się głowa, ma znakomite zagrania, ale potrafi też wyrzucić w aut bardzo prostą piłkę, popełniła dzisiaj mase niewymuszonych błędów, można powiedzieć, że sama przegrała mecz, ale nie, Voegele grała rozsądnie, czekała na błędy rywalki, ale również atakowała, ma bardzo dobry serwis i return, który spokojnie powinien jutro wystarczyć na zmęczoną Beck, za małą stawkę można spróbować zagrać:
DW: 0:2 2.75 ( pomimo, iż 3 spotkania w tym turnieju kończyła po 3 setach, to tym razem powinna szybko zakończyć mecz)
GL
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja tego spotkania miałem nie ruszać, ale jak zobaczyłem kurs 1,88 Pinnacle, 1,81 Marathon to jakby to nazwać nie można przejść obok takiego kursu obojętnie. To co zobaczyłem dzisiaj u Beck było dla mnie powiedzmy sobie szokiem, bo o ile gdzieś tam jej grę kreował (stawiałem na nią) tak nieporadność i brak pomysłu w tym spotkaniu była po za moją jakąkolwiek wyobraźnie. Piter opisałem w 1 typie tutaj i jej gra się nie zmieniła nadal (przypomnienie cytatu):
Ma spore miejsce - (jak na taki styl gry) to na prawdę to miejsce w rankingu jest sukcesem. Ojciec ją trenuję tylko dlatego, że nie ma chętnego dla sponsora, a samej jej nie stać. Nie raz pisała/mówiła w wywiadach że chciałaby pojechać tutaj/tam ale nie stać ją na hotel/zatrudnienia trenera, etc właśnie. I to by było tyle na temat Kaśki.
Przejdźmy do meritum sprawy. Flipkens na pewno nie pozwoli sobie narzucić stylu gry Piter, nie jest to zawodniczka która lubi długie wymiany przy linii serwisowej, i też nie jest to zawodniczka która bije w środek kortu czekając aż któraś zrobi błąd. Sama też twierdzi nie od dziś, że lubi hard. A ta hala jest bardzo szybka.
W trakcie tego spotkania zacząłem się zastanawiać jak do ćwierćfinału moga dojść zawodniczki z takim stylem gry, całe spotkanie przebiegało jednym tempem. Serwis i dosyć sporo wymian bitych wprost w kort na druga stroną i czekanie, aż przeciwniczka zrobi błąd pokroju: aut albo piłka w siatkę. Nie było żadnych urozmaiceń w 1wszym secie Piter zrobiła 1dropshot (który i tak nie wyszedł), 2zagrania z beckhendu i 1dno podejście pod siatkę co by skrócić/zmienić podanie. Beck natomiast miała tych zagrań mnie, bo były to tylko dwa zagrania z &#39;beckhendu&#39;, ale jestem w stanie od razu wymienić z 5zawodniczek z rank 200+ które ten piorunujący beckhend by wyciągnęły..
Sama Beck przy swoim podaniu robiła strasznie wiele błędów, jeden raz łamie się po 4autach do zera przy swoim serwisie, drugi raz (w zasadzie przed tym połamaniem do zera) robi podobną sytuację lecz do 15 (bo Piter bije w siatkę).
Dla mnie pod względem sportowym było to najgorsze spotkanie jakie oglądałem w tym roku (nawet pobiły Bogdan, która przy będąca przy siatce jest w stanie autować piłki, bądź bić je w siatkę).
Seta trzeciego starałem się za bardzo nie oglądać, ale tam poziom nie był znacznie lepszy, może podania swojego nie traciły. I Beck potrafiła chyba 1raz ugrać swojego gema kiedy to miała 40:0 i Piter zdobyła 4punkty pod rząd na przełamanie. Tylko tyle jestem w stanie z tego spotkania zapamiętać, tak to liniowi co chwilę krzyczeli: aut, aut, aut..

Spotkanie Voegele - Stephens również nie było najmilsze do oka, ale różnica tutaj w błędach a tam to była przepaść. I jeżeli Stefani będzie Annike rozrzucać jak to miało miejsce z Pliskova czy Stephens to widze duże szanse na jej pierwsze dwu setowe spotkanie w tym pojedynku.

Analizę napisałem wam tylko dlatego, że kurs jest spory. Po tym co dziś widziałem ja bym wystawił na to spotkanie @1.40, a takiego kursy bym nie tknął na tym poziomie @1.88 to sporo więcej, także gram i daję wam do rozważenia.
Voegele S. wygra. @1.88 PinnacleSports.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Po tym co zobaczyłem dzisiaj również popieram granie voegele W ogóle bardzo chciałbym pochwalić Piter i liczę na nią w przyszłosci.
@Beck - jest zmęczona a jej dzisiejsza gra hmmm... w moim odczuciu za długie wymiany, niepotrzebne baloniki i ciągłe piłki na środek. @1.88spokojnie można puścić.
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
WTA Luksemburg

Spotkanie: ???? Annika Beck - Stefanie Voegele
Typ: Stefanie Voegele
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet


Analiza: Kursy na szwajcarkę spadaja w kazdym bukmacherze i trudno sie dziwic. Patrzac na ostatnia forme obu zowodniczek odrazu mozna wypatrzec faworyta w tym meczu. Jesli chodzi o ranking to Voegele ma przewage tylko 3 miejsc natomiast jesli spojrzec jakie zawodniczki juz wyeliminowala w tym turnieju to mozna sie zastanowic czy powinna byc duzo wyżej. Barthel, Pliskova i Stephens sa to nazwiska ktore zna juz cale WTA, szczegolnie amerykanka ktora wskoczyla do swiatowej czolowki i odcisnela juz swoj slad nawet w turniejach wielkoszlemowych. Nie ma wiec watpliwosci ze Stefanie Voegele jest w fantastycznej formie, w ostatnim turnieju odpadla dopiero w polfinale przegrywajac ze swietna Ana Ivanovic. Jesli chodzi o Annike Beck to az zal bylo patrzec jak meczyla sie z Katarzyną Piter. (nie odmawiam polce woli walki i umiejetnosci gdyz pod koniec sezonu gra swietnie). Obie zawodniczki dzieli prawie 90 miejsc w rankingu, jednak na korcie bylo to zupelnie niewidoczne. Wymeczone zwyciestwo niemki po tie breaku w trzecim secie. Nie ma zadnej mozliwosci aby taka gra dala jej zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu. Jesli nie nastapi jakies cudowne odrodzenie dzis powinna spokojnie wygrac szwajcarka, kursy na 2-0 oscyluja w granicach 2.70-2.80.
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-Lisicki 1 @1.62
Wozniacki 2:0 @2.50
Jak najbardziej musze sie zgodzic po wczorajszym meczu Dunki z Serbka, ze Bojana Jovanovski grala tutaj bardzo dobrze i naprawde bardzo wysokie warunki postawila Wozniackiej. Musze pochwalic Serbke, bo naprawde prawie do samego konca zostala w kontakcie z Łozniaki. Swietny mecz, bardzo przyjemnie sie ogladalo. Sabine Lisicki ma te swoje uderzenia, ale ilez tych uderzen laduje w glebokim aucie. Przeciez do meczu Lisicki-Knapp trzeba byl miec anielska cierpliwosc przez dwa pierwsze sety. Pozniej Niemka w trzecim secie odjechala, ale z taka gra to na Wozniacki nie ma szans. Wozniacki sie ewidentnie rozegrala w meczach z Niculescu i Jovanovski i czystosc uderzen jest na bardzo dobrym poziomie. Lisicki sobie strzeli kilka razy, ale nie wygra moim zdaniem z taka regularnoscia z tym co obecnie prezentuje na korcie. W wersji bardziej ryzykownej, uwazam ze sa duze szanse zeby pojedynek zakonczyl sie w dwoch setach.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Ja dzis nie zgodze sie z dx2 i z scotratez i pojde w zupelnie inna strone valuebetowania. Karolajn to jedna z moich ulubionych dostarczycielek dobrych kursow i mysle, ze juz pora, zeby wyleciala z turnieju. Argumentacja bedzie zawila bowiem skoro karo wczoraj stracila seta z jovanowski to czemu mialaby nie stracic z mimo wszystko lepsza zawodniczka jak lisicki (lisicki tez sie lubi poplakac podczas meczu, ale takie sa kobiety - rzadza nimi emocje i czesto musza dac im upust wlasnie w formie placzu, czego my faceci po prostu nie rozumiemy). Karo jest jednoczesnie na tyle dobra zawodniczka, ze zapewne wygra seta. Ogolnie, nie widze value w stawianiu na lisicka, nie widze value w stawianiu na wozniacka 2:0 ale za to widze value w stawianiu 2:1 dla sabinki. GL
kolejny mecz to stosur-kuznetsova. Pokretna logika mozna wydedukowac, ze skoro jest miedzy nimi h2h 3:3 a obie zagraly w moskiwie po 3 mecze i obie wygrywaly 2:0 to powinnismy zobaczyc pojedynek 3 setowy. Nie widzialem wczorajszych spotkan niemniej jednak mysle, ze dwie &#39;starsze&#39; panie stocza tu niesamowita walke o final. Sveta chyba bedzie chciala pokazac, ze na rosyjskiej ziemi to ona rzadzi i dlatego widze value juz w kursie 2,5 na nia ale jeszcze wieksze w typie 2:1 sveta. GL
Generalnie:
Wozniacka - Lisicki
typ: 2:1 lisicki ⛔
kurs: 5,0 bet 365
Stosur - Kuznetsova
typ: 2:1 Kuznetsova ⛔ // btw w drugim secie doszla z 1:5 na 4:5 i miala swoje a smash przy 15:30 wbity sobie w pol kortu - genialny
kurs 5,5
Wydaje mi sie, ze przynajmniej jedno z tych spotkan zakonczy sie w 3 setach, wiec zeby wykazac zysk mozna dac 2 single
Karo-Sabinka
over 2,5 seta ⛔
2,25 bet365
Sam-Sveta
over 2,5 seta ⛔
2,37
GL
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Stefanie Voegele - Mona Barthel - 1 (2,01)✅
Bojana Jovanovski 1,20✅
Yanina Wickmayer - Katarzyna Piter - 2 (2,50)✅
Andrea Petkovic - Karin Knapp - 1 (1,30) ⛔
S. Voegele - S. Stephens - 2 (1,40) ⛔
S. Kuznetsova - S. Stosur - 2 (1,61) ✅


C. Wozniacki - S. Lisicki - 2 (2,37) 5/10 ⛔
bet365

Kurs zawyżony na Niemkę. Mecz w mojej ocenie jest z delikatną przewagą Dunki. Oczywiście Karolina gra dobrze od długiego czasu, krążą plotki o jej rozstaniu z chłopakiem, jednak nie zauważyłem aby miało to wpływ na jej grę. Jeden z kolegów słusznie zauważył, że skoro Jovanovski jest w stanie zabrać seta Wozniackiej to tym bardziej jest w stanie zrobić to Lisicka. Wszystko skupia się jednak w podaniu Niemki która potrafi je szybko wygrywać i tracić. Podobnie jest z returnem Niemki. Potrafi szybko łamać jak i przegrywać szybko gemy przy podaniu rywalek. Lisicka miała wymagająca rywalkę. Knapp z którą zmierzyła się Sabina w mojej ocenie była groźniejsza niż jakakolwiek rywalka Dunki w tym turnieju. Uważam, że Niemka ma szanse tutaj wygrać, zwłaszcza, że forma jest a spotkania obu dziewczyn zawsze były wyrównane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
U Karoliny jednak siłą grania jest defensywa, czasem ma dzień i odbiera mnóstwo do nie odbioru piłek i jeszcze dobrym trafieniem trafia w kort, niezależnie czy to jest mocny return, czy techniczny. Ale tak jak Scotratez, napisał też uważam że tu Niemka ma większe szanse na wina. Chociażby dlatego, że w poważniejszych wymianach, to właśnie Sabinka ma mocniejszy i pewniejszy forehand. A wiadomo jak ona lubi zbijać takie rywalki z kortu. Natomiast serwis, Dunki nie jest najlepszy bo nie jest mocny, czasem skuteczny bo wbija go na bekhend rywalek i dużo tym punktuje ale nie sądzę aby dzisiaj sobie z tym dość pewnie radziła. W pełni popieram typ wyżej, ale go nie stawiam bo mam inne cele jak na razie, ale mimo to napisałem co myślę więc kurs na Niemkę, to tylko chwyt buków ;)
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-A.Beck 1 @1.2
Wypada pobierac do kombinacji jakiejs w tempie natychmiastowym, bo raczej dlugo tak nie zostanie. Wozniacki trzy swietne mecze w turnieju z Niculescu, Jovanovski i Lisicki. Nawet jezeli to jest nieduzy turrniej WTA International to jednak zawsze to tylul, a Wozniacki sporo sie na ten final musiala napracowac. O Anice Beck tez mozna tutaj duzo dobrego powedziec, a nawet wygrala mi dramatyczny mecz z Kasia Piter. Dla Niemki to chyba jest pierwszy final WTA (nie chce mi sie sprawdzac), ale jezeli &quot;Lozniaki&quot; zagra podobnie jak w ostatnich meczach to Beck nic nie zwojuje, chociaz i tak wielkie brawa dla niej za tegoroczny wystep w Luksemburgu.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - A. Beck - 1 (1,20) ✅10/10 PROMOCJA
Bet365

Zgadzam się z przedmówcą. Trzeba brać ten kurs póki stoi. Beck nie ma argumentów na to spotkanie. Jej udział w finale jest już dosyć szczęśliwy. Gdyby grała tutaj Voegele już takim optymista bym nie był. Dunka jest bardzo dobrze przygotowana do turnieju. Lisicka co prawda przebudziła się w drugim secie jednak było już za późno. Przebijanie piłki u Beck nie wystarczy. Dunka uwielbia taka grę. Wytrzymuje jak mało kto długie wymiany. Serwis funkcjonuje znacznie lepiej niż na początku sezonu. Jest tutaj absolutną faworytką i bardzo się zdziwie jak ten mecz przegra.

S. Stosur - S. Halep - 2 (1,90) ✅7/10
bet365

Tutaj kursy to nie porozumienie. Halep jest w kompletnym transie. Jej wysoka forma się trzyma. Pavlyuchenkova było totalnie zdetronizowana dzisiaj na korcie. Rumunka grała agresywnie, szybko i kombinacyjnie. Wspominałem o dobrej dyspozycji Stosur, jednak obawiam się, że w starciu tak dobrze grającą w polu Halep Australijka wiele nie pogra. Oczywiście Sam miewa przystoje w grze. W drugim secie z Kuzentsova Stosur postarała się o dramaturgie pomimo wysokiego prowadzenia. Halep na pewno takie przestoje lepiej wykorzysta niz Rosjanka. Według mnie kursy jutro spadną, ponieważ to Halep jest bardziej przekonująca niż Sam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom