>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - New Haven & Dallas, 19-25.08.2012

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przyznam szczerze ze zaowdniczki takie jak Bargava i Krywacz sa dla mnie zupelnie anonimowe jednak to mlode Amerykanki sklasyfikowane w granicach 350-400 miejsca w rankingach deblowych i im zaufam. Glownym powodem jest wczorajszy krecz Bertens i jesli wczoraj musiala zejsc to nie sadze ze dzisiaj bedzie w pelni dyspozycji, do tego dochodza kwale US Open na ktore raczej chce szybko jechac, Rus ma przed deblem mecz singlowy ktory nie bedzie latwy i dojdzie zmeczenie i przypuszczam ze i jej jak i Bertens raczej na deblu za bardzo nie zalezy. Amerykanki za to podejda zmotywowane grajac u siebie i moze cos zwojuja. Rus w granicach 350 w deblu wiec furory nie robi, Bertens troche lepiej bo 250 ale tez bez szalu. Tylko 3 buki wystawily kursy na ten mecz wiec trzeba sprobowac.

Barghava/Krywacz
- Bertens/Rus 4,00 bah
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Vinci 1.25✅

Jeszcze raz zaufam Robercie. Na hardzie miło patrzeć jak gra. Polona jest w jej zasięgu. Słowenka często gra taką chałe że nie można patrzeć. Kiedyś Polonie wysoko ceniłem ale jej talent się zatrzymał i takie dziewczyny jak Roberta sa dla niej nie do zdobycia. Jej tenis jest beznadziejny. Włoszka ją zajedzie dokładnością i slajsem, Polona jest nie cierpliwa, a jej wybory uderzeń czasami przyprawiają mnie o smiech.
Andre@
// Jest moc!
// miałem pocisnąć Govorts. ale myślę sobie, że polka jakoś się przeslizgnie, i pozniej zaatakuje, jednak Radwańska krecz, czy tam ktoś jeszcze panują nad nią, czy ona sama sobie sterem? na US będzie szybka wtopka! Jak patrzę na tego Wiktorowskiego to on tam chyba robi za maskotke.
 
saja54321 16

saja54321

Użytkownik
Groenefeld/Peschke - Hlavackova/Hradecka - 1.40 (bet365) ✅6:3 6:3

Dzisiaj powtórka z rozrywki, debel z Czech nie powinien mieć problemu z przejściem do następnej rundy. Wczoraj stosunkowo gładko pokonały lepsze zawodniczki. Dziś kurs jest jeszcze wyższy, więc po prostu grać! O Hlavackovej i Hradeckiej wczoraj pisałem dosyć sporo, wieć jeszcze tylko kilka słów o parze Czesko-Niemieckiej. Wczoraj w pierwszej rundzie rozegrały swój pierwszy mecz razem. Pokonały w nim debel Amanmuradova/Bondarenko 6:4 5:7 10:8. Rezultat nie powala na kolana, tak jak osiągnięcia przeciwniczek. Reasumując, Czeszki powinny zameldować się w następnej rundzie, a nam powinno przybyć środków na koncie. Pozdrawiam!

Pani Hlavackova i Hradecka smiało zmierzają w stronę kolejnego zwycięstwa na nawierzchni twardej w swojej karierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Groenefeld/Peschke - Hlavackova/Hradecka - 1.40 (bet365)

Dzisiaj powtórka z rozrywki, debel z Czech nie powinien mieć problemu z przejściem do następnej rundy. Wczoraj stosunkowo gładko pokonały lepsze zawodniczki. Dziś kurs jest jeszcze wyższy, więc po prostu grać! O Hlavackovej i Hradeckiej wczoraj pisałem dosyć sporo, wieć jeszcze tylko kilka słów o parze Czesko-Niemieckiej. Wczoraj w pierwszej rundzie rozegrały swój pierwszy mecz razem. Pokonały w nim debel Amanmuradova/Bondarenko 6:4 5:7 10:8. Rezultat nie powala na kolana, tak jak osiągnięcia przeciwniczek. Reasumując, Czeszki powinny zameldować się w następnej rundzie, a nam powinno przybyć środków na koncie. Pozdrawiam!
Lepsze zawodniczki? ???? Bez obrazy, ale widac, ze tenisem dosc krotko sie interesujesz. Hantuchova w debla nawet sobie radzi, ale nie jest to mistrzyni, a Medina na pewno nie na tej nawierzchni.

Groenefeld/Peschke to debel zlozony z dwoch bardzo doswiadczonych deblistek. Peschke, jesli pamiec mnie nie myli sukcesy najwieksze swiecila w parze ze Srebotnik i to byly sukcesy a ka czolowka w rankingu i wygrywane szlemy. Groenefeld to takze swietna deblistka z duzo wiekszym doswiadczeniem od Hlavackovej i Hradeckiej razem wzietych. To + fakt, ze debel H/H niedawno wygral jeden turniej i dziewczyny moga byc juz zmeczone sprawia ze w kursie 1.40 nie ma zadnego value
 
saja54321 16

saja54321

Użytkownik
Lepsze zawodniczki? ???? Bez obrazy, ale widac, ze tenisem dosc krotko sie interesujesz. Hantuchova w debla nawet sobie radzi, ale nie jest to mistrzyni, a Medina na pewno nie na tej nawierzchni.

Groenefeld/Peschke to debel zlozony z dwoch bardzo doswiadczonych deblistek. Peschke, jesli pamiec mnie nie myli sukcesy najwieksze swiecila w parze ze Srebotnik i to byly sukcesy a ka czolowka w rankingu i wygrywane szlemy. Groenefeld to takze swietna deblistka z duzo wiekszym doswiadczeniem od Hlavackovej i Hradeckiej razem wzietych. To + fakt, ze debel H/H niedawno wygral jeden turniej i dziewczyny moga byc juz zmeczone sprawia ze w kursie 1.40 nie ma zadnego value
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, że Pani Peschke to doświadczona i bardzo &#39;ograna&#39; zawodniczka, ale jednak jej sukcesy to już przeszłość. Mówisz o zmęczeniu Hlavackovej i Hradeckiej, ale to są młode zawodniczki, odpowiednio 11 i 10 lat młodsze od właśnie Czeszki. Tak więc one nie powinny mieć problemu z szybką regeneracją po wczorajszym meczu, ponieważ i tak grają o ok. 2:30. Po drugie to właśnie debel Czesko-Niemiecki grał jeszcze Super tie-break. Dodatkowo za zawodniczkami z Czech przemawia, fakt, iż są &#39;w gazie&#39;. Dochodzą do finałów lub półfinałów ważnych turniejów. A jak już przedtem napisałem i Ty również dodałeś, mianowicie nie grały one ze sobą do wczoraj w parze, a to jest bardzo ważne. W dodatku Pani Peschke w singlu grała ostatni swój oficjalny mecz w połowie 2007 roku, a Groenefeld w 2011. Miejsce w rankingu mało znaczy, ale obecnie zajmują obecnie, odpowiednio 264 i 497 miejsca, tak więc dzieli je przepaść między Hlavackovą(81) i Hradecką(69). Podsumowując po jednej stronie kortu staną zawodniczki z Czech i Niemiec, czyli Pani, która dawno święciła sukcesy i zdecydowanie jest jej bliżej do zakończenia kariery, niż do jej rozkwitu z nieosiągającą sukcesów i niedoświadczoną, pomimo wieku koleżanką. Zaś po drugiej stronie kortu, zawodniczki głodne wyników, zgrane ze sobą, które chcą dojść tutaj w New Haven do finału i go wygrać, aby móc dobrze przygotować się do nadchodzącego US Open. Dla mnie jest to value, ale oczywiście każdy robi i typuje jak uważa. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
------------------------------------------------------------------------------------------------ &quot;Mam problemy z ramieniem już od kilku tygodni. Zbliża się powoli koniec sezonu, a ja grałam naprawdę dużo&quot;
&quot;Nie ma wielkiego kłopotu, to po prostu zapalenie. Naprawdę sporo obciążam ramię i czasem po prostu mówi &quot;nie&quot;, gdy wychodzę na kort&quot;
Krótka odpowiedź do meczu Radwańskiej. Agnieszka po co grałaś właściwie w tym turnieju skoro nie chciałaś nadwerężać barku? W pierwszym secie należało już skreczować jak było 3:0, 4:0. Uparcie zagrałaś jednego do końca jakby miało to jakieś szczególne znaczenie.

&quot;
Radwańska pochwaliła Goworcową, jednak przyznała, że Białorusinka nie miała trudnego zadania. - Grała nieźle, ale szczerze mówiąc, nie zrobiłam nic, by sprawić jej jakiekolwiek kłopoty - wyjaśniła.&quot;
Ameryki nie odkryła. Tylko po co mi statystyki zepsuła? ;) A tak serio to boli fakt że w tym turnieju wystąpiła ponieważ skoro tak chciała się nie przemęczać i nie obciążać barku z którym ma problemy od dwóch tygodni to po co grała i męczyła się cały set!? Dostała 100 dolarów więcej chociaż?
n/c
M. Bartoli - S. Errani - 1 (1,83)
Bet365
Zareagowałem śmiechem jak zobaczyłem ten kurs. Kurs wybitnie chyba za ranking Włoszki ponieważ to co gra na hardzie to istna komedia. No dobrze pokonała japońską mangę i hiszpankę która również pomyliła chyba nawierzchnie ale teraz Sara zagrała z zawodniczką może niekoniecznie w wysokiej formie ale grającą głównie na hardzie przez całą swoją kariere. M. Bartoli pograła sobie z S. Stephens na 3 sety co specjalnie mnie nie dziwi. Spotkały się dwa wykręty właściwie na korcie. Podejrzewam że Amerykanka ograłaby również Sare. Ciężko mi argumentować to spotkanie jakimiś wynikami bo po prostu Francuzka jest lepsza od Włoszki. No okej M. Bartoli poległa z P. Kvitova przegrała z J. Larsson. No ale tak Kvtiova wtedy wygrała cały turniej w Montrealu. A J. Larsson przegrała z Na Li. Gdyby nie Na Li ciekaw jest gdzie zatrzymałaby się zawodniczka. W każdym razie forma M. Bartoli nie zachwyca ale to zawodniczka która wymęcza zwycięstwa i w porównaniu z S. Errani oprócz zapału Włoszki do gry niewiele więcej mogę na jej plus dodać.
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
Bet365
Troszkę się zdziwiłem tą linią gemową zwłaszcza że Karolina nie gra czegoś rewelacyjnego. Gdyby to była V. Azarenka, M. Sharapova, S. Williams. Linia gemowa byłaby uzasadniona. Jednak w przypadku Dunki która przez wszystkie turnieje w Amercy Północnej turniej męczy swoje sety ( z wyjątkiem sparingu z Sesil) nawet jeżeli wygrywa w dwóch. Taki typ jest kuszący nawet jeżeli nie wejdzie. Dziewczyny grały ze sobą tego roku na hardzie i stoczyły batalie na 3 sety. S. Arvidsson odprawiła w dwóch setach Oudin więc tragedii nie gra Szwedka. C. Wozniacki na 7 ostatnich spotkań na hardzie 6 zakończyła w pierwszym secie wynikiem powyżej 8,5 gemów. Między innymi z takimi rywalkami jak K. Bartens czy V. Lepchenko.

by scotratez
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, że Pani Peschke to doświadczona i bardzo &#39;ograna&#39; zawodniczka, ale jednak jej sukcesy to już przeszłość. Mówisz o zmęczeniu Hlavackovej i Hradeckiej, ale to są młode zawodniczki, odpowiednio 11 i 10 lat młodsze od właśnie Czeszki. Tak więc one nie powinny mieć problemu z szybką regeneracją po wczorajszym meczu, ponieważ i tak grają o ok. 2:30. Po drugie to właśnie debel Czesko-Niemiecki grał jeszcze Super tie-break. Dodatkowo za zawodniczkami z Czech przemawia, fakt, iż są &#39;w gazie&#39;. Dochodzą do finałów lub półfinałów ważnych turniejów. A jak już przedtem napisałem i Ty również dodałeś, mianowicie nie grały one ze sobą do wczoraj w parze, a to jest bardzo ważne. W dodatku Pani Peschke w singlu grała ostatni swój oficjalny mecz w połowie 2007 roku, a Groenefeld w 2011. Miejsce w rankingu mało znaczy, ale obecnie zajmują obecnie, odpowiednio 264 i 497 miejsca, tak więc dzieli je przepaść między Hlavackovą(81) i Hradecką(69). Podsumowując po jednej stronie kortu staną zawodniczki z Czech i Niemiec, czyli Pani, która dawno święciła sukcesy i zdecydowanie jest jej bliżej do zakończenia kariery, niż do jej rozkwitu z nieosiągającą sukcesów i niedoświadczoną, pomimo wieku koleżanką. Zaś po drugiej stronie kortu, zawodniczki głodne wyników, zgrane ze sobą, które chcą dojść tutaj w New Haven do finału i go wygrać, aby móc dobrze przygotować się do nadchodzącego US Open. Dla mnie jest to value, ale oczywiście każdy robi i typuje jak uważa. Pozdrawiam!
Alez drogi kolego co ma do tego meczu granie w singlu?

Primo, ponownie zwracam uwage na fakt, ze Peschke/Gronefeld jest deblem lepszym od Mediny/Hantuchovej. Nazywanie Groenefeld niedoswiadczona zawodniczka, ponawiam, to ogromny blad. Swoje w deblu zjadla, co prawda dawno temu, ale jednak.

Nie twierdze, ze P/G to wygraja, twierdze ze w kursie nie ma value ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
------------------------------------------------------------------------------------------------
A. Wozniack - C. Dellacqua - 1 (1,36)⛔
bet365
Ola trzyma poziom od Montrealu trzeba to podkreślić. W mojej ocenie miała bardziej wymagające rywalki w Ameryce Północnej niż dziewczyna o mało Australijskim nazwisku ;). Może i Y. Wickmayer fajnie brzmi ale obecnie Belgijka gra fatalnie na hardzie więc zwycięstwo C. Dellacqua nad taką rywalką nie można traktować jako geniuszu tenisistki. Ola ma problemy nadal z serwisem ale niezle prowadzi wymianę. Ograła Jankovic, McHale, Zakopolova i niezle spisującą się Bouchard która ograła Czink i księżniczkę ą ę Voskoboevą. Wozniak będzie prawdziwym sprawdzianem dla C. Dellacqua ponieważ jak dotąd grała z dziewczynami z wątpliwą dyspozycją.
O. Govortsova - M. Kirilenko - 0:2 (1,61)✅
Bet365
Zawodniczki się rozgrzewają więc nie będę się rozpisywał. Różnica klas jest widoczna. Jak gra Olga odsyłam do analizy mojej na temat Agnieszki Radwańskiej z Olgą. Agnieszka sama stwierdziła że wiele Olga nie pokazała. M. Kirlenko to klasa sama w sobie na hardzie. Olga powinna była już pożegnać się rundę wcześniej. Jeżeli Rosjanka podejdzie serio do meczu pokona Białorusinke w dwóch setach.
Rzeczywiście Woźniak zagrała na 40% swoich umiejętności, być może oszczędza się przed US Open.
by scotratez
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Safarova 2.70⛔

Lucka i Petra to najlepsze przyjaciółki z reprezentacji, czeskiej ligi. Trzymają sie jak papurzki nierozłączki. Sukces dla Lucki w tym turnieju jest ważny bo można podreperować punkty i sporo zarobić. Petra cały czas nie do końca gra z wyleczonym achilesem, za pare dni US, gdzie jest jedną z faworytek...czy warto grać do niedzieli w tym turnieju?

Mecz dla mnie w kontekscie przyjażni i pewnych podtekstó kolezenskich itd...
A nawet gdyby ich nie było to Lusi ostatnio ładnie pogrywa, a Petra jak nie ma dnia to strzela na wiwat...


Andre@
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
A. Wozniack - C. Dellacqua - 1 (1,36)⛔ O. Govortsova - M. Kirilenko - 0:2 (1,61)✅
------------------------------------------------------------------------------
C. Dellacqua - J. Jankovic - 2 (1,36)✅
bet365
Oglądam Serbkę od początku jej zmagań w tym turnieju i muszę przyznać że Jelena gra niebo a ziemię w porównaniu do poprzedniego turnieju w którym brała udział. Wytrzymuje długie wymiany i co najważniejsze piłki nie latają w końcu w trybuny. Zdarzają się oczywiście nadal za długie uderzenia ale to barszcz w stosunku do ogółu jaki prezentuje Serbka w tej chwili. Serwis taki sobie.. ale podczas wymian siła Jeleny i dokładność uderzeń rehabilituje niesmak własnego podania. Początkowo myślałem że wyszedł jej mecz, no dwa.. ale Serbka nie spuszcza z tonu. I sądzę że wytrzyma do końca turnieju. C. Dellacqua pokonała A. Woźniak jednak kto widział spotkanie ten zauważył że Kanadyjka grała na pół gwizdka jak spora część zawodniczek w tych dwóch obecnie trwających turniejach poprzedzających US Open. Co do Jeleny to jest spokojny jeżeli chodzi o motywację do gry ponieważ Serbka tak dawno już niczego sensownego nie wygrała że nie powinna tutaj odpuszczać szansy na triumf ostateczny w turnieju ponieważ wiadomo że podczas US Open szanse będą zdecydowanie małe żeby nie powiedzieć minimalne. Wracając jeszcze do Australijki. Dziewczyna rozgrywa chyba swój turniej roku.. być może jestem niesprawiedliwym obserwatorem w tym przypadku ale Y. Wickmayer bez formy A. Wozniak - biwak, pozostałe dziewczyny to już w ogóle inny garnitur, ewentualnie Begu.. ale ona gra zupełnie w kratkę. Jedynie co mnie zastanawia to fakt że Australijka nie straciła jeszcze seta. Szczerze jestem bardzo ciekaw jak się rozwiąże walka między dziewczynami dzisiaj jednak uparcie będę za Jelena która po prostu w tym turnieju gra fajny tenis chociaż przyznać trzeba że rywalki też nie były wielkie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 358

koeman66

Użytkownik
jak wam sie widzi mecz Wozniacki - Kirilenko? Wozniacki wiadomo, wspaniala seria w New Haven, zamierzam zagrac jedynke z hc -3.5 seta, co o tym myslicie? kurs w Fortunie ladny 2.05, ja osobiscie mysle, ze warto, a w?
 
drif 18,5K

drif

Użytkownik
jak wam sie widzi mecz Wozniacki - Kirilenko? Wozniacki wiadomo, wspaniala seria w New Haven, zamierzam zagrac jedynke z hc -3.5 seta, co o tym myslicie? kurs w Fortunie ladny 2.05, ja osobiscie mysle, ze warto, a w?
Ogladalem mecz Wozniacki wczoraj. W drugim secie zaraz na poczatku poprosila o medical time cos przeskoczylo jej w prawym kolanie. Nie wiem jak ale jakims cudem Cibulkowa psula wszystko co mogla bo myslala ze mecz sie sam wygra z opatrunkowana dunka. Tak sie jednak nie stalo. Mysle ze dzis moze skreczowac. Osobisie pobiore Kirilenko.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra WTA New Heaven - Maria Kirilenko
Kurs: 4,50
Maria Kirilenko - Caroline Wozniacki
Kurs: 2,30 (u buka, który krecz Wozniackiej rozliczy jako wygraną Kirilenko!) ✅
Wozniacki wczoraj z Cibulkovą kilka razy brała medicala. Podejrzewam, że gdyby Słowaczka wygrała 2 seta, to bylibyśmy świadkami kreczu, ale że ta robiła bez przerwy mnóstwo błędów to Dunka wygrała w w dwóch partiach. Caro nie jest głupia i wie, że teraz lepiej się skupić na US Open, zregenerować, na spokojnie potrenować, żeby tam pokazać się z jak najlepszej strony, a nie tutaj, gdzie nawet zbyt dużo punktów nie zdobędzie. Zwłaszcza, że finał z Kvitovą do łatwych należeć nie będzie, może być wręcz morderczy, a tatuś jej na taki wysiłek chwilkę przed szlemem nie pozwoli. Uważam, że Karolina dzisiaj wyjdzie na kort i albo wygra szybko i przyjemnie jak wczoraj albo &quot;odda&quot; mecz - nieważne czy dotrwa do końca czy nie. Rosjanka wydaje się solidniejsza od Cebuli, celowo oglądałem jej mecz z Govortsovą, żeby wiedzieć na czym stoję i z pewnością na nią zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Rano obstawiłem Kirilenko w bwin (tam krecz to przegrana) za 2.55. Widziałem, jak grzmociła Govortsovej mocne, celne petardy i wygrała bezapelacyjnie. Nóżka Wozniacki dokucza i może być krecz, jeżeli Kirilenko się postawi.
✅ Kirilenko - Wozniacki 7-5, krecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Rok temu Wozniacki wygrała ten turniej więc argumentacja, że woli się przygotować do US Open jest według mnie chybiona. Kirilenko na poprzednim turnieju kreczowała, ale o tym nikt nie wspomina bo to by podważyło &quot;analizę&quot;. Osobiście z dwóch kreczujących panien wybieram Wozniacki, gdyż wygrana doda jej pewności siebie, a szczególnie gdy będzie to kolejna wygrana z rzędu w danym turnieju.
Wozniacki @ 1.68 (Betsson - krecz = zwrot)
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
???? Petra Kvitova - Sara Errani 1,25 ✅ 6:1 6:3
???? Caroline Wozniacki - Maria Kirilenko 2,00 ✅ 5:7 i krecz Wozniacki
Kursy z fortuny - przy kreczu nie ma zwrotu
Kvitova w tym roku grała dwukrotnie z Errani i oba spotkania zakończone zwycięstwami 2:0 i dzisiaj powinno być podobnie, bo Kvitova ostatnio osiąga naprawdę bardzo dobre wyniki, a Errani na twardej nawierzchni z Czeszką nie ma zbyt dużych szans.
Wozniacki zmaga się z urazem kolana od dłuższego czasu i we wczorajszym meczu znowu kontuzja dała się we znaki, ale Cibulkova nie potrafiła tego wykorzystać. Kirilenko ma dobry okres gry już od Wimbledonu i teraz potwierdza swoją zwyżkującą formę i myślę, że poradzi sobie z nie w pełni zdrową Dunką, bo ta swoją drogą może nieco odpuścić ten mecz w trosce o występ na US Open.
Myślę, że Kvitova bardzo pewna, a Rosjanke w takiej sytuacji warto grać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
A. Wozniack - C. Dellacqua - 1 (1,36)⛔ O. Govortsova - M. Kirilenko - 0:2 (1,61)✅ M. Bartoli - S. Errani - 1 (1,83) ⛔
C. Dellacqua - J. Jankovic - 2 (1,36) ✅
---------------------------------------------------------------
M. Kirilenko - C. Wozniacki - 1 (2,20) (krecz - zwrot) - ZWROT
Bet365
Największym argumentem za Rosjanką jest fakt że w przeciwieństwie do Dunki wygląda w tym turnieju dobrze, przede wszystkim jest zdrowa. Serwis Rosjanki taki sobie.. ale wymiany na pewno prowadzi lepiej niż wczoraj D. Cibulkova która chyba koniecznie chciała spotkanie przegrać. C. Wozniacki gra dobry turniej i było to widać już w Montrealu. Jednak teraz czeka ją zdecydownie mocniejsza rywalka, silniejsza niż Szwedzka Arvidsson czy D. Cibulkova. Dunka męczy sety i a z Maria łatwo nie będzie więc albo kreczyk albo zwycięstwo Rosjanki tu bym widział. Maria prezentuje się solidnie.
by scotratez
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Erakovic,Watson 1.45✅

Ten zenski debelek pozytywnie zaskakuje. Obie to już znane marki singlowe. W parze to już silny debelek. Ostatnie gry napawają wiarą i optymizmem. Jak nie idzie w singla to trzeba grywać także w debelka. Z fajnymi wynikami obu pań jestem mocno przekonany co do typu. Przeciwniczki to ciut gorsza półka. Myslę, że panie moje mile nad ranem sprawią mi prezent. Dobranoc i trzymam kciuki. Typ przemyślany, rozgryzałem go pare kwadransów, myślę że trud się opłaci...


A.
// Pięknie, forma wraca !!! Pozdrawiam kolege Scotrateza poniżej - świetna robota na forum WTA, więcej takich wartoścowych kolegów i będzie dobrze!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
A. Wozniack - C. Dellacqua - 1 (1,36)⛔ O. Govortsova - M. Kirilenko - 0:2 (1,61)✅ M. Bartoli - S. Errani - 1 (1,83) ⛔
C. Dellacqua - J. Jankovic - 2 (1,36) ✅
---------------------------------------------------------------
J. Jankovic - R. Vinci - 2 (1,61)✅
Bet365
Zachwycam się Jeleną w tym turnieju ale nadszedł czas aby wytypować jej przeciwniczkę. I wcale nie chodzi tutaj o zasadę, że wszystko co piękne kiedyś się kończy ale ostatni mecz Jeleny już nie wyglądał tak kolorowo jakbym się tego spodziewał. Mianowicie więcej błędów podczas serwisu i mniej dokładne uderzenia z głębi kortu Serbki. Trzeba przyznać że taktyka serbki jest dosyć prosta. Walić piłkę ile sił wzdłuż linii bocznych boiska. W miarę możliwości schodzi bliżej siatki walić torpedy dalej. Dzisiaj ta taktyka może się okazać niewystarczająca. Włoszka gra rewelacyjnie na hardzie w USA co zdziwiło pewnie nie jedną osobą. W ostatnim meczu zdemolowała Javanovski którą miałem okazję zobaczyć i gra bardzo podobnie do Jeleny Jankovic tylko mniej skutecznie.. Spodziewam się tutaj przewagi Roberty która jest w podobnym gazie co Serbka a nawet może i większym no i technicznie posiada więcej umiejętności. Podejrzewam że Włoszka będzie głównie zmuszała Jelene do popełniania błędów niż sama zdobywała punkty winersami.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom