>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 06-12.02.2012

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Turniej paryski zaczyna się 6 lutego. 4 i 5 lutego będzie także rozgrywana pierwsza runda zenskiego Fed Capu. Wiele zawodniczek zgłoszonych do Paryza bedzie grało dla swoich narodowych reprezentacji w róznych europejskich stolicach.

Przed typowaniem turneju w Paryzu niech kazdy sobie sledzi wyniki fed capu i podpatruje forme i przygotowanie fizyczne dziewczyn.

Do usłyszenia, Andre@
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A więc zaczynamy jakiś sensowny turniej WTA po Australian Open. Tym razem zawodniczki startują równomiernie czasowo w Paryżu oraz w Pattaya, tak więc typy podawane przeze mnie będą dotyczyć obu turniejów bez rozdzielania.

J. Gajdosowa - M. Niculescu - 2
(1,66) ✅
bet365
Rumunka to ambitna tenisistka która z pewnością nie przyjechała do Paryża zrobić sobie zdjęcie przy wieży Eiffla. Tenisistka w Melborune przegrała w drugiej rundzie z średnio spisująca się C. Wozniacka. Wcześniej pokonała bez formy P. Parmentier oraz A. Cornet. Monica ewidentnie nie zaczęła tego roku na swoim poziomie. Stać ją na więcej. Z J. Gajdosowa grała ostatnio w ubiegłym roku na ceglance. Wygrała wówczas w 3 setach. Na Twardej Rumunce idzie troszkę lepiej jeśli patrząc na procentową skuteczność. Jeżeli chodzi o J. Gajdosowa to lepiej radzi sobie n ceglance niż na twardej. Australijka także nie zaczęła najlepiej tego sezonu. W Hobart u siebie odpadła z fantastyczną M. Barthel w trzech setach, potem przegrała w Australian Open w pierwszej rundzie już w dwóch z M. Kirilenko. Teraz przegrała w Fed Cup w 3 setach z Szwajcarką S. Voegele która nieźle wypadła w Melborune. Australijka z pewnością będzie szukać mocy w Paryżu. Szykuje się 3 setowiec jednak tutaj stawiam na Monice Niculescu która zazwyczaj jak przegrywa to z kimś z czołówki. Kurs na Rumunkę delikatnie zaczął spadać.
T. Pironkova - Na Li 0:2 (1,36) ⛔
bet365
Księżniczka Tsvetana nie zaskoczyła mnie ani trochę w Melborune. Jej forma jak stała tak stoi. Bułgarka nie zaczęła sezonu z wielkiego C i nie zapowiada się aby nastąpiło to w Paryżu. Jej ostatni mecz był z wielką królewną damskiego tenisa z G. Voskoboeva która wyżej s.. niż d.. ma - przynajmniej swoim zachowaniem. Kto widział mecz A. Radwańskiej z Galiną wie o co mi chodzi. Na Li rusza tymczasem w bój o punkty do WTA. Ostatnie rotację w Australian Open zepchnęły Chinkę na 9 miejsce w rankingu. Na Li przegrała z K. Clijsters w Melbourne w 3 setach na własne życzenie. Jednak Kim w moim odczuciu była najlepszą zawodniczka zaraz po Viki w tym turnieju. Udział Marii Sharapovej w finale był dosyć szczęśliwym trafem w moim odczuciu. Stawiam tutaj 2:0 dla Chinki bo grać na jej zwycięstwo jest bez sensu.
by scotratez
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Miałem okazje oglądać Julke w Stutgarcie. Widać że jest w dobrej dyspozycji. Najwazniejsze że jest zdrowa i pełna optymizmu. W meczu z Petrą była minimalnie gorsza. Wszak Petra nie zachwycała ( masa błędów) to niemka na jej tle wygląała przyzwoicie.
Sahar mnie od dłuzszego czasu nie przekonuje. Kiedyś była bardzo blisko czołówki. Teraz jej tenis mocno obnizył loty...jakie są przyczyny tego nie wiem. Ale wyniki mówią same za siebie...
Aktualnie Niemka gra lepszy tenis, myslę że to się przełozy z moim odczuciem w sprawie tego spotkania.
Transmisja na eurosporcie jutro od 13.00
Julka 1.45✅

...a co do pierwszego typu kolegi powyzej to sie podpisuje!
Australijka gra bardzo bardzo źle. Jej tenis jest maxymalnie rozchwiany i bez pomysłu. Widać że ta dziewczyna jest mocno zagubiona na korcie...jej spotkania z dziewczynami ze szwajcarii były słabiutkie!
Rumunka mam nadzieję że po Australii doszła do siebie, jej gra bardzo mi sie podoba, fantastycznie zmienia style, raz kręci, raz gra wysokim spinem, raz gra płasko i kąsliwie, jej podwójne f. i b. są a`la santoro - mi osobiscie się to podoba, nie jest &quot;automatyczną tasmą wypluwającą piłki w stylu Karoliny itd...&quot;
Rumunka zdecydowaną faworytka, jej piętą jest niestety słabe podanie, zwłaszcza drugie...trąci amatorką, ale wszystkiego mieć nie mozna. Jej mocną stroną jest duza regularność...w zderzeniu z Gajdosovą w tym elemenci bije ją na głowę...


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Urszula Radwańska - Anastasia Pivovarova
Typ 1 kurs 1.33 Ladbrokes
✅✅

Potencjał jest dużo większy po stronie Uli Radwańskiej. tym razem nie musiała brnąć przez eliminacje, a występuje od razu w turnieju głównym. od czasu urazu kręgosłupa wyraźnie spuściła z tonu, ale ja wciąż wierzę, że niedługo zacznie grać na miarę swoich możliwości. Ten rok jest dla Niej pod znakiem awansu w rankingu i odrabiania formy. Stąd może właśnie przyjechała tutaj, do pattayi, gdzie są szanse na dłuższą grę i ostateczny lepszy wynik niż w Paryżu.
Urszula pod względem techniki bije na głowę Pivovarovą, pod względem wyników także. Przed kontuzją szybko by ją zjadła, po kontuzji tak łatwo już nie będzie, ale spodziewam się na spokojnie dwóch setów i wygranej Uli, mimo to gram bezpiecznie na czysty win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Tamarine Tanasugarn vs. Galina Voskoboeva typ 1 ( kurs 4,0) 6:3 4:2 krecz Galiny
Turniej tenisowy w Tajlandii , zawodniczka gospodarzy zawsze była groźna w tym turnieju (finalistka w 2010 roku) w tym kursie widzę duże value szczególnie że podczas turnieju w Australii Tamarine zdołała ugrać seta z rewelacją turnieju czyli Makarovą,myślę że kurs warty ryzyka.Warto też dodać że Galina ma problemy z serwisem częste podwójne błędy oraz często ma hustawki zagrań może popełnić mnóstwo błędów lub zagrać kapitalnie.
Opisałem dosyć skromnie ,mam nadzieje że ktoś się z moją opinią zgodzi ????
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dokładnie popieram kolegę wyżej. Tanasugarn znana z tego, że &#39;wymiata&#39; na swoim podwórku. Galina potencjał ma ale jest bardzo chimeryczna, po takim kursie zdecydowanie warto pograć Tamarine zwłaszcza , że gdy złapie formę bywa naprawdę groźna.
 
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tamarine Tanasugarn vs. Galina Voskoboeva typ 1 ( kurs 4,0)

Turniej tenisowy w Tajlandii , zawodniczka gospodarzy zawsze była groźna w tym turnieju (finalistka w 2010 roku) w tym kursie widzę duże value szczególnie że podczas turnieju w Australii Tamarine zdołała ugrać seta z rewelacją turnieju czyli Makarovą,myślę że kurs warty ryzyka.Warto też dodać że Galina ma problemy z serwisem częste podwójne błędy oraz często ma hustawki zagrań może popełnić mnóstwo błędów lub zagrać kapitalnie.

Opisałem dosyć skromnie ,mam nadzieje że ktoś się z moją opinią zgodzi

Powodzenia!
Dokładnie popieram kolegę wyżej. Tanasugarn znana z tego, że &#39;wymiata&#39; na swoim podwórku. Galina potencjał ma ale jest bardzo chimeryczna, po takim kursie zdecydowanie warto pograć Tamarine zwłaszcza , że gdy złapie formę bywa naprawdę groźna.
Zupełnie się nie zgadzam z tym typem. Tanasugarn niby tak wymiata na swoim podwórku,(?) a rok temu odpadła tutaj w pierwszej rundzie z Moritą - dla porównania Voskoboyeva dotarła tu do ćwierćfinału ostatnio.
A co do formy to Galina wyeliminowała chociażby Wickmayer w pierwszej rundzie AO - zawodniczkę, która przed AO radziła sobie całkiem nieźle a umiejętnościami znacznie przewyższa taką Tanasugarn. Jak dla mnie to znaczy dużo więcej niż zdobycie seta z Makarovą...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dokładnie. Podobnie uważam że szukanie w tym spotkaniu niespodzianki jest lekką przesadą. Madam Voskoboeva nie gra aż tak źle aby pozwolić się ograć z T. Tanasugarn. Poza tym ostatni pojedynek na 3 sety z Na Li nie można uznać za porażkę dosłowną Galiny. Myślę że jej duma po Melbourne jest urażona i będzie się starać zwojować coś w najbliższych turniejach. Poza tym dziewczyny grały ze sobą kilka dni temu i G. Voskoboeva pokonała w dwóch setach Tajlandkę. Naprawdę nie widzę tutaj powodów aby kierować się za zawodniczką z 94 miejsca w rankingu. Urwany set E. Makarovej? No proszę was.. W takim razie ja dokładam w ramach odpowiedzi urwany set Na Li przez Galine.

T. Tanasugarn - G. Voskoboeva - 2
(1,29) - ZWROT (krecz)
betsson
Ot cała księżniczka Galina. Jej urażona duma nie pozwoliła dokończyć meczu i dać zarobić osobom które postawiły na jej przegraną. Zero honoru.
by scotratez
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
King Vania - Watson Heather typ 1 1.35 bet365 ✅
Młoda amerykanka jest w gazie i wedlug mnie łatwo wygra ten pojedynek ;)
Barthel Mona - Zahlavova Barbara 1.45 bet365 typ 1✅
barthel to mloda, badzro dobrze zapowiadajaca sie tenisistka z niemiec ktorej chyba nie trzeba przedstawiac. Robi ogromne postepy, bardzo szybko pnie sie w rankingu. Dostala sie doo trunieju w Paryzu poniewaz Sabina Lisicki i Kaia Kanepi sie wycofaly z powodu kontuzji. Idealna szansa zeby zdobyc pare puknotow do rankingu i awansowac kilka pozycji. wg. mnie nie zmarnuje jej ???? Jej przeciwniczka? Bardzo przecietna, poczatek nowego roku neizbyt udany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Co prawda Julia poniosła w tym roku już cztery porażki, ale nie znaczy to, że gra jakiś słaby. Lepsze okazywały się Kerber, Radwańska, Kvitova oraz Jankovic, kiedy to Niemka skreczowała. Goerges lubi grać w hali, przypomnijmy sobie tylko zeszłoroczny turniej w Stuttgarcie, który wygrała w znakomitym stylu. To jest zawodniczka, który w hali czuję się znakomicie. Jej znaki rozpoznawalne to silny oburęczny backhand i znakomity forhand.
Peer najlepsze lata ma już za sobą i nic nie wskazuje na to, że nagle przypomni sobie jak się gra w tenisa. Spójrzmy tylko jak nie tak dawno zaprezentowała się w Fed Cup. Poległa tam z Baltachą czy De Brito. Nie sądzę żeby się oszczędzała. Nie sądzę też żeby nagle zaczęła grać zdecydowanie lepszy tenis.
Niemka jest zdecydowaną faworytką, jeśli tylko narzuci Izraelce swój tenis i będzie trafiać w kort to będziemy świadkami dość szybkiego pojedynku.
Goerges J. - Peer S. 1 1.40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kkjuniorzl

Użytkownik
Barthel Mona - Zahlavova Barbara 1.45 bet365 typ 1
barthel to mloda, badzro dobrze zapowiadajaca sie tenisistka z niemiec ktorej chyba nie trzeba przedstawiac. Robi ogromne postepy, bardzo szybko pnie sie w rankingu. Dostala sie doo trunieju w Paryzu poniewaz Sabina Lisicki i Kaia Kanepi sie wycofaly z powodu kontuzji. Idealna szansa zeby zdobyc pare puknotow do rankingu i awansowac kilka pozycji. wg. mnie nie zmarnuje jej ???? Jej przeciwniczka? Bardzo przecietna, poczatek nowego roku neizbyt udany.
Mi to się wydaje że do turnieju dostała się ponieważ przeszła kwalifikacje ;) a typ popieram
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Turniej w Paryżu będzie na Eurosporcie i w EurosportPlayer, a co z turniejem w Tajlandii ?
W bet365 nie ma transmisji, w WTAPlayer niby miał być, ale z ich strony trudno wyczytać czy są już transmisje, a abonament z playera to ok. 60 zł.
PO UZYSKANIU ODPOWIEDZI POST DO USUNIĘCIA.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis 14-30 7.02.2012r WTA Paryż
Kerber - Safarova
typ; 2-0
3.50
williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w paryzu niemka, polskiego pochodzenia Andzelika Kerber zagra z czeszka Lucie Safarova. Czeszka jak do tej pory w tym sezonie gra duzo ponizej oczekiwan. W Brisbane I runda, w Sydney II, Australian Open rowniez I runda, zaledwie jeden wygrany mecz w tym sezonie. Porazki z takimi zawodniczkami jak Benesova, Mcchale. Co ciekawe obie zawodniczki maja jak na ta chwile tyle samo punktow w rankingu wta i zajmuja odpowiednio 27 i 28 miejsce. Kerber w tym sezonie prezentuje sie jednak duzo lepiej. Ostatnio w pucharze federacji pewnie ograla Hradecka. Byla w cwiercfinale w Auckland, polfinale w Hobart i dotarla do III rundy Australian Open, gdzie odpadla z pozniejsza finalistka - Marią Sharapovą. Forma w tym sezonie zdecydowanie przemawia za Niemką. Nie sadze, aby po Australian Open Czeszka mialaby grac zdecydowanie lepiej. Tym bardziej, ze nie zostala powolana do reprezentacji czech na spotkanie fed cupu, wlasnie z niemkami. Bedaca w takiej dyspozycji Niemka bez problemow powinna poradzic sobie z Safarova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
P. Hercog @ 3.300 (Pinnacle) ⛔
Jakoś nie widzę dobrej gry Scheepers na tych kortach. Nawierzchnia w Paryżu jest bardzo szybka i Chanelle nie będzie miała czasu na ustawianie się w obronie. Jej największy atut, czyli poruszanie się po korcie będzie tutaj utrudnione. Hercog może nie ma ostatnio dobrych wyników, ale ta zawodniczka ma duży potencjał i myślę, że warto zagrać jej win. Polona ze swoim serwisem powinna być tutaj groźna. Zarówno Słowenka jak i Afrykanerka rzadko grywają na dywanie. Dzisiejszy mecz jest niewiadomą i faworyzowanie Scheepers jest nieuzasadnione.
 
big93 46

big93

Użytkownik
Chang K.-C. - Tanasugarn T. 2.35 (bet-at-home) ✅
Dzisiaj Tajka pokazała, że grając na swoim terenie potrafi się spiąć i wygrywać z wyżej notowanymi tenisistkami. Część osób skłonna była wyśmiewać tych, którzy wierzyli w zwycięstwo miejscowej zawodniczki. Jak się później okazało, nie mieli racji. Kazaszka, wstydząc się swojej słabości, skreczowała. A teraz Chang. Jest to młoda 21 letnia Tajwanka. Przyznam, że nigdy wcześniej o niej nie słyszałem. Ale podążając tropem bukmacherów dochodzę do wniosku, że jej dzisiejsze zwycięstwo nad Greczynką
Daniilidou nie było niespodzianką. Próżno szukać jakichś znaczących wyników Eleni w ostatnich latach.
Tak więc myślę, że Tajka, pokonując jedną z lepszych zawodniczek rozstawionych w tym turnieju, pokazała, że zależy jej bardzo żeby pokazać się przed własną publicznością z jak najlepszej strony. Dodam jeszcze raz, że nie widzę jakichś przesłanek mówiących o tym, że jutro wygra młoda reprezentantka Tajwanu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Urszula Radwańska - Anastasia Pivovarova Typ 1 ( 1.33 ) ✅
2. Tamarine Tanasugarn - Kai-Chen Chang Typ 1 (2.56 )✅
3. Julia Goerges - Petra Cetkovska Typ 1 ( 1.27 )✅
----------------------------
Julia Goerges - Petra Cetkovska
Typ 1 kurs 1.27 Betfair
✅✅
Co tu porównywać. Przy takiej różnicy umiejętności u mężczyzn kurs wynosiłbym max 1.15, ale to kobiety, więc i kurs jest wyższy. Goerges jest lepsza od Cetkovskiej w większości o ile nie wszystkich głównych elementach gry. Niby h2h jest 0:1 dla Czeszki ale było to pięć lat temu więc Goerges miała ile, 17-18 lat? Jak już było pisane wcześniej, Goerges w halach czuje się świetnie, to jej teren, radzi sobie fajnie, z jako takimi sukcesami, Cetkovska natomiast nigdy nie była zawodniczką zbyt dobrą w takich miejscach. Kurs niski, ale jak dla mnie pewniak.
Tamarine Tanasugarn - Kai-Chen Chang
Typ 1 kurs 2.56 Betfair
✅✅
Jestem w stanie tutaj zagrać na Tamarine. Przed jej pierwszym występem nie byłem co do Niej przekonany, teraz nie dość, że zdołała awansować to gra z dużo łatwiejszą w moim mniemaniu przeciwniczką.
Chang pierwszej rundy nie przeszła - ta została jej podarowana. Trudno to ująć inaczej, skoro Danilidou w ciągu tego krótkiego meczu popełniła 10 błedów serwisowych, a poziom wygranych piłek z jej drugiego serwisu wynosił 4/24... Wysoki kurs niewątpliwie jest podyktowany ostatnim spotkaniem w Fed Cupie pań, podczas którego to Chang wygrała w dwóch setach 6:3, 6:4. Osobiście sądzę jednak że Tamarine za bardzo się do tego meczu nie przykładała, mając w głowie tenże rozgrywany właśnie turniej. W h2h jest 2:1 dla Chang, oprócz wspomnianego wyżej pojedynku Tanasugarn wygrała w 2010, a poległa w 2009.
Odchodząc już od tematu statystyk Tanasugarn jest zawodniczką lepsza od Chang, co powinno być widoczne zwłaszcza na swojej własnej ziemi. Po takim kursie grzechem byłoby tego nie spróbować.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
U. Radwańska - D. Hantuchova +5,5 gemów U. Radwańska (1,72)⛔
bet365
Urszula to młody wilk, który z roku na rok rozwija się jak starsza siostra. Aspiracje Uli w tym turnieju i jej taty to na pewno więcej niż pokonanie Pivovarovej w średnim stylu. Ula podobnie jak Agnieszka rozkręca się wraz z meczem. Daniela jet sympatyczną dziewczyną i uwielbiam ją, ale wiem także że miewa kryzysy podczas swoich występów często balansując na krawędzi. Daniela to dwudziestka obecnie a jej ostatnie występy to trzysetówki z dziewczynami z drugiej setki. Nie tak dawny pojedynek z V. Lapchenko czy L. Tsurenko. Niedawno Daniela miała pojedynek na trzy sety z P. Parmentier. Nie tak dawny pojedynek z A. Cornet 114 miejsce w WTA zakończył się stratą przez Daniele 7 gemów. Nie ma co ukrywać ale często bardziej niewygodne są dziewczyny z końca setki niż jej środka. Urszula nie tak dawno stoczyła ambitną walkę z S. Helep urywając 12 gemów Rumunce z 60 miejsca w rankingu WTA. Warto też przypomnieć 3 setowiec z Melbourne Urszuli z S. Cirstea. Daniela ostatni pojedynek wygrała gładko no ale z dziewczyną z 437 miejsca w rankingu WTA. Jutro Słowaczce nie będzie łatwo. Biorąc pod uwagę predyspozycje Danieli do nierównych okresów gry, niezbyt mocną psychikę, mobilizacje Urszuli, niezłą technikę, uważam że handicup na 6 gemów dla Polki ma tutaj szansę wejść
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. H. CHang - T. Tanasugarn +1,5 seta T. Tanasugarn (1,50) ✅
bet-at-home
Tutaj trochę mniejszy entuzjazm wyrażę niż kolega wyżej który śmiało postawił na zwycięstwo T. Tanasugarn. Jak dla mnie to typ 50/50. O ile nie ma się czym zachwycać u C.H.Chang o tyle nie należy też snuć wielkich wyczynów ze strony. Tamariny. Pokonanie G. Voskoboevej to żaden sukces. Zawodniczka rozczarowała totalnie w dodatku nie umie przegrać nawet z honorem. C.H. Chang pokonała D. Daniilidou która jest pod formą, mimo to zwycięstwo przekonujące nie było. Dziewczyny grały ze sobą niedawno i wygrała w dwóch setach wówczas C.H Chang. Spotkania nie widziałem, jednak przy nieprzewidywalnym kobiecym tenisie i podobnej pozycji w drabince rankingu WTA obu zawodniczek nie zdziwię się jak zamienią się miejscami jutro. Jednak bardziej prawdopodobny jest fakt że C.H Chang znowu odniesie zwycięstwo. Nie sądzę jednak aby przyszło jej to łatwo dlatego stawiam na urwany set przez Tamarine.
by scotratez
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis 11-00 8.02.2012 WTA Paryż
Barrois - Mattek Sands
typ; 2-0
3.70
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w paryzu dojdzie do spotkania dwoch kwalifikantek, a mianowicie Niemka Kristina Barrois spotka sie z Amerykanka Bethanie Mattek Sands. Obie prezentuja dosyc podobny styl gry, agresywny, bardzo ofensywny. Obie dobrze serwuja, nieco lepiej chyba Niemka, obie przy siatce rowniez radza sobie bardzo dobrzem, smiem twierdzic, ze wychodzi im to najlepiej. Niemka przez kwalifikacje przeszla jak burza, nie tracac nawet seta. Pokonala Malek 6-3 6-2, Bychkova bez straty chocby jednego gema oraz Alberte Brianti rowniez bardzo gladko 6-0 6-3. O wiele trudniejsza droge miala Amerykanka. Najpierw meczyla sie z nikomu blizej nieznana ukrainka Kapshay 7:6 6:3, nastepnie z Brytyjka Broady 6-3 3-6 6-1, a w trzecim spotkaniu z Jill Craybas 6-1 6-7 6-4. O czym to moze swiadczyc? A no o tym, ze Amerykanka nie jest tutaj w dobrej dyspozycji. Mattek w swojej optymalnej dyspozycji, na tak szybkim korcie jaki jest w paryzu nie powinna miec zadnych problemow z pokonaniem wyzej wymienionych zawodniczek. Niemka pokazala w kwalifikacjach, ze na szybkich kortach w paryzu czuje sie bardzo dobrze, zaledwie 8 przegranych gemow w trzech spotkaniach o czyms swiadcza. Biorac pod uwage te aspekty uwazam, ze to niemka jest faworytka tego spotkania i to ona powinna sie dzis zameldowac w drugiej rundzie.

dla mniej odwaznych Barrois 2.27 pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom