>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 06-12.02.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Bartoli - P. Martic - 2:0 (1,36) ✅
bet365
Marion to kilka klas wyżej od P. Martic, będzie grać na swoim terenie więc nie sądzę aby miała jakieś większe problemy z pokonaniem Chorwackiej zawodniczki która bardzo słabo zaczęła ten sezon. Tymczasem Marion nie zaczęła źle tego sezonu przegrywając jedynie z V. Azarenką i J. Zheng która była w wyśmienitej formie podczas spotkania z Francuzką.
Kerber A. - Niculescu M. +1,5 M. Niculescu (1,85) ✅
bet365
Według mnie to spotkanie nie będzie do tzn. jednej bramki. A. Kerber pokonała L. Safarova która jest w tragicznej dyspozycji. M. Niculescu tak jak się spodziewałem rozegrała spotkanie na 3 sety jednak także Rumunka nie zachwyca. Obie zawodniczki nie grają na miarę swoich możliwości, kurs na zwycięstwo Anity jest lekką przesadą więc próbuje z handicupem na Rumunkę.
Y. Wickmayer - Ch. McHale +1,5 Ch. McHale (1,60) ⛔
bet-at-home
Tutaj podobna sytuacja, kursy na Y. Wickmayer zaczynają iść powoli w dół, jednak wydaje mi się że mecz będzie także wyrównany. A. Wickmayer dostała do kolejnej rundy właściwie bez gry, ponieważ jej 37 letnia rywalka skreczowała. Poprzednie rywalki Y. Wickmayer to kelnerki. Ch. McHale z kolei grała z V. Lepchenko. Zawodcznika prezentuje na pewno wyższy poziom niż rywalki Y. Wickmayer. Amerykanka jest zdolną tenisistką i nie sądzę aby łatwo podała się Belgijce. Jeżeli Belgijka wygra to sądzę że prędzej w 3 setach niż w dwóch, Amerykanki tutaj też bym nie przekreślał.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 9

katmai1916

Użytkownik
Kerber A. - Niculescu M. +1,5 M. Niculescu (1,85)
bet365
Według mnie to spotkanie nie będzie do tzn. jednej bramki. A. Kerber pokonała L. Safarova która jest w tragicznej dyspozycji. M. Niculescu tak jak się spodziewałem rozegrała spotkanie na 3 sety jednak także Rumunka nie zachwyca. Obie zawodniczki nie grają na miarę swoich możliwości, kurs na zwycięstwo Anity jest lekką przesadą więc próbuje z handicupem na Rumunkę.

Wg. mnie Kerber pocisnie 2-0. ???? Niemka jest w bardzo dobrej dyspozycji, nie wiem dlaczego tak źle ją oceniasz ;P To Niculescu jest bez formy ;) Za chwile ruszaja, wlasnie trwa rozgrzewka. Zobaczymy jak to bedzie. Powodzenia.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Co do spotkania Kerber z Niculescu to sam zagrałem DW 2-0 dla niemki, nie dawałem większych szans Monice. Pierwszy set gładko 6-3, drugi spokojnie do wyniku 3-1 dla Angeliki aż w końcu coś się zepsuło, to nie dobra gra Rumunki pozwoliła na wygranie seta lecz słaba postawa rywalki, to co zagrała to piach proste błędy niewymuszone, piłki grane w siatkę, czytelna gra, tak jak by sama chciała oddać tego seta (może zrobiła to celowo?).
Kolego @scotratez, ogólnie czytam Twoje analizy i podobają mi się ale z typem +1,5 dla Niculescu to wielki fart a nie zasługa jej gry i umiejętności.
Już 3 0 dla niemki, wydaje mi się że z tym setem to podpucha. Kursy rano na 2 0 były grubo ponad 2, po południu pospadały nawet do 1,75...
4 0...
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
J. Goerges - Zakopalova typ 1 1,45 bwin
J. Goerges nie dosc ze jest bardzo piekna to jeszcze gra bardzo pewnie! Podoba mi sie jej gra, dlatgo po raz kolejny stawiam na nią duze pieniadze ;) Kurs jest ciekawy. Jak dla mnie jest lepsza niz zakopalova i pewnie wygra kolejny mecz. Ma ogromne szanse nawet zeby wygrac caly ten turniej, chociaz z sharapova/bartoli moze miec problemy. Nie popelnia bledow, dobrze serwuje, jest w formie. Nie widze zadnych plusow po stronie czeszki. Nie widze innej mozliwosci jak wygrana Niemki. Pozdrawiam ????
Kursy spadają, teraz wyglądają tak:

Georges gra bardzo dobrze, ale jak na ćwierćfinał to trochę mało...Expekt daje teraz najwięcej, ale jak nie daj boże jakaś kontuzja by się Niemce zdarzyła po pierwszym secie to u nich wtedy jest się w plecy.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Sugerujesz zeby nie grac na grubo na Julie? Bo miałem zamiar.
Ja zagram za standardową moją stawkę, ale to jest jednak damski tenis, Goerges gra tu świetnie, może i wygra ten turniej, ale ja mam w pamięci również jej kiepski mecz z Isią w Australii. Na takich turniejach zawsze są niespodzianki i wszyscy faworyci po 1,20-1,40 nie będą wchodzić.
Oczywiście widzę tu zwycięstwo po stronie Julii, co potem opiszę w analizie, ale chodziło mi o to, że kurs jest trochę marny, a i tak pewnie spadnie. Na tej fazie turnieju wziąłbym z pocałowaniem w rękę 1,50 -1,55 za win Julii u bezpiecznego buka (zwrot w przypadku kreczu - Julia raz w tym roku już kreczowała w turnieju w Sydney).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ja zagram za standardową moją stawkę, ale to jest jednak damski tenis, Goerges gra tu świetnie, może i wygra ten turniej, ale ja mam w pamięci również jej kiepski mecz z Isią w Australii. Na takich turniejach zawsze są niespodzianki i wszyscy faworyci po 1,20-1,40 nie będą wchodzić.
Mecz z Radwańską to raczej miarodajny nie będzie. Raz, że Niemka chyba długo drugi raz tak fatalnie nie zagra. Wtedy wyszła na kort tak jakby wiedziała, że już na początku nie ma szans.
Dwa to że Goerges jest stworzona do gry na hali, co potwierdziła miedzy innymi w tamtym roku w Stuttgarcie. Kto oglądał ten wie o czym mówię. Ona jest piekielnie trudna do pokonania jak wpadnie w &quot;trans&quot;, a rywalki które grają mocno i agresywnie tylko nakręcają jej grę, bo potrafi świetnie użyć siłę piłki i jeszcze ją przyśpieszyć. A tak właśnie gra Zakiopalova.
Wydaje mi się, że kursy są ustalone idealnie. Tzn. po stronie żadnej z nich nie ma value.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Julia Goerges - Klara Zakopalova
Typ: Julia Goerges @1,40 (BET365) ⛔⛔⛔ ???? Goerges

Niemka w tym turnieju gra naprawdę rewelacyjnie. Widać, że turniej jak i nawierzchnia leżą jej bardzo dobrze. Zresztą jej warunki fizyczne są takie, że to właśnie korty szybkie powinny być jej domeną. W tym turnieju odprawiła z kwitkiem w dwóch setach Shahar Peer i Petrę Cetkovską. Ma jak każda zawodniczka momenty słabszej gry, potrafi wtedy oddać swoje podanie, ale szybko potrafi wrócić do dobrej gry i rozstrzygnąć wynika seta na swoją korzyść.
Klara Zakopalova gra całkiem przyzwoicie w tym turniej. Odprawiła Pironkovą i Alize Cornet, ale trzeba przyznać, że obie rywalki nie były zbyt wymagające, a także, że Niemka to jeden level wyżej od niej. Zresztą mówi o tym różnica w rankingu.
Nie będę pisał o atutach obu zawodniczek, bo kto śledzi temat to czytał to już po kilka razy w różnych analizach.
H2H dla Niemki 2:1

H2H podaję statystycznie, ostatnio grały w 2010 roku, a w zeszłym roku Niemka zrobiła wielkie postępy, a wyniki Klary jak i miejsce rankingowe poszły w dół.
Jak mówiłem już liczyłem na trochę wyższy kurs, ale po prawdzie macie rację, że kurs jest adekwatny do szans obu zawodniczek. Na wszelki wypadek gram to w BET365, bo Julia w tym roku już raz skreczowała (turniej w Sydney). Obecnie twierdzi, że nie ma śladu po kontuzji oraz nie widać jakiś oznak, że kontuzja może wrócić, ale już kilka razy się połasiłem na wyższy kurs tenisa w Pinnacle lub Expekt i się przejechałem na kreczu.

EDIT: Co za kiepski mecz, Julia powinna skreczować, ale puściłem odpowiednio wcześnie kontrę, żeby zmniejszyć stratę do 1/4 stawki. Odrobi się na półfinale, gdzie Czeszka już na pewno nie da rady ????

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Maria Sharapova - Angelique Kerber
Typ: Maria Sharapova @1,22 (BET365)
Wynik 2:0 @1,66 (BET365)
⛔⛔⛔ ????Sharapova
Może Maria w pierwszym meczu nie zagrała swojego najlepszego tenisa, ale rywalka też nie była zbyt wymagająca. To był jej pierwszy mecz, więc musiała się oswoić z nawierzchnią. Nie ma co ukrywać, że Maria jest faworytką do wygrania tego turnieju. Jest tu z resztą rozstawiona z jedynką. Z Azarenką mogła przegrać finał AO, ale w porażkę w ćwierćfinale z Kerber nie wierzę.
Kerber dziś mnie zawiodła, Maria ją rozjedzie w dwóch setach. Będzie powtórka z dotychczas ich jedynego spotkania, które było grane na tegorocznym AO - wygrała Maria 2:0 (6:1, 6:2)

EDIT: Dzień niespodzianek. Ciekawe co Barthel jeszcze dziś odwali...????
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

EDIT: Zrobiła się masówka na obie zawodniczki i kursy lecą ostro w dół. Mam nadzieję, że się nie skończy jak każda masówka ????
Niskie kursy zatem dubel po kursie 1,57 - single w ogóle nie opłaca się grać. Bartoli - Vinci to dla mnie klasyczny no bet. Czekam jeszcze na kursy na ostatni ćwierćfinał, gdzie zagram grubo na Monę Barthel.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Co do kwestii kreczy, to tutaj jest tabelka mam nadzieję, że aktualna:
http://forum.bukmacherskie.com/f12/najlepszy-bet-do-tenisa-ziemnego-63284.html#post2632392
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
mam pytanie czy w bah-u za krecz jest zwrot stawki?
BAH zwraca za krecz jeżeli postawiłeś na live. Jeżeli postawiłeś przed rozpoczęciem przegrywasz w sytuacji jaką opisał wyżej @AKA SHAKAL
Support BAH &quot; Tylko w przypadku zakładów na żywo krecz liczony jest, jako zwrot. Tradycyjne zakłady liczone są po kursie oferowanym przez nasz serwis.&quot;
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Mecz z Radwańską to raczej miarodajny nie będzie. Raz, że Niemka chyba długo drugi raz tak fatalnie nie zagra. Wtedy wyszła na kort tak jakby wiedziała, że już na początku nie ma szans.
Dwa to że Goerges jest stworzona do gry na hali, co potwierdziła miedzy innymi w tamtym roku w Stuttgarcie. Kto oglądał ten wie o czym mówię. Ona jest piekielnie trudna do pokonania jak wpadnie w &quot;trans&quot;, a rywalki które grają mocno i agresywnie tylko nakręcają jej grę, bo potrafi świetnie użyć siłę piłki i jeszcze ją przyśpieszyć. A tak właśnie gra Zakiopalova.
Wydaje mi się, że kursy są ustalone idealnie. Tzn. po stronie żadnej z nich nie ma value.
tylko roznica taka ze Stuttgart rozgrywany byl na clayu i do tego w kraju Goerges (kazdy wie jaki to plus szczegolnie dla zawodniczek WTA), nastepny tydzien to bardzo dobry wynik w Madrycie( outdoor rowniez clay), a reszta sezonu to powrot do miejsca w szeregu Goerges. Najlepszy wynik na hardzie indoor (chodzi mi tu o faze turnieju) w 2011 roku Goerges mial miejsce w bardzo slabo obsadzonym Luxemburgu (jednym z 2 ktore rozegrala w hali na hardzie w 2011r).
 
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Urszula Radwańska - Anastasia Pivovarova Typ 1 ( 1.33 ) ✅
2. Tamarine Tanasugarn - Kai-Chen Chang Typ 1 (2.56 )✅
3. Julia Goerges - Petra Cetkovska Typ 1 ( 1.27 )✅
4. Angelique Kerber - Monica Niculescu Typ 1 ( 1.40 )✅
5. Date Kimiko-Krumm - Hsieh Su-Wei Typ 1 ( 1.74 )⛔
6. Janine Wickmayer - Christina Mchale Typ 1 ( 1.50 )✅
----------------------------

Vera Zvonareva - Sorena Cirstea
Typ 1 kurs 1.43 Pinnacle


Jak dla mnie trochę zbyt wysoki kurs na Rosjankę, która przecież będąc w normalnej dyspozycji jest o 2 klasy lepsza od Rumunki. Vera jasne, początek sezonu miała niezbyt fenomenalny, ale tutaj ma właśnie szansę, żeby odrobić trochę formy, póki co dwie ładne dwusetówki wskazują na to, że z jej koncentracją jest coraz lepiej ???? Cały mecz tak naprawdę jest zależny od Very. Jeśli zagra dobrze, to załatwi to na jednym oddechu. Jeśli zagra średnio, to jest też sobie poradzi. Jeśli zagra słabo to będzie ciekawy mecz pełen walki z obu stron ????

Janine Wickmayer - Christina Mchale
Typ 1 kurs 1.50 BlueSQ
✅✅

Po dlugich przemyśleniach postanowiłem tutaj zagrać na Janine. Prawda jest taka, że Mchale zawodniczką halową za bardzo nie jest, co widać po rozegranych przez nią meczach w tamtym roku na takiej powierzchni. Wicki natomiast lubi grać w hali, dobrze czuje tam piłkę i ma fajne wyniki. Stawiam tutaj bez kombinowania po prostu na umiejętności i doświadczenie, a obie te rzeczy stoją murem za Janine.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Mecz Sharapow - Kreber napewno od tego meczu będe się trzymał z daleka z kasą a to dlatego że rosjanka w meczu z scheepers nic nie zaprezentowała , dużo błędów oczywiście w meczu z Kreber może się przebudzi i jeszcze jedno kursy są śmiesznie małe więc tym bardziej nie obstawiam. Jeśli chodzi o Kreber to przecierałem oczy ze zdumienia w drugim secie jak można tak nie odpowiedzialnie grać, owszem widać było na pierwszy rzut oka że umiejętnościami przewyższa Niculescu ale taka masa błędów jak by chciała specjalnie przegrać. Więc zupełnie nie przewidywalna zawodnicza więc trudno coś wywnioskować. A i jeszcze jedno jeśli chodzi o Niculescu nie wiem kto ją uczył grać w tenisa ale te jej piłki puszczane w do góry w kosmos co mają wnosić do gry?
 
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Mecz Sharapow - Kreber napewno od tego meczu będe się trzymał z daleka z kasą a to dlatego że rosjanka w meczu z scheepers nic nie zaprezentowała , dużo błędów oczywiście w meczu z Kreber może się przebudzi i jeszcze jedno kursy są śmiesznie małe więc tym bardziej nie obstawiam. Jeśli chodzi o Kreber to przecierałem oczy ze zdumienia w drugim secie jak można tak nie odpowiedzialnie grać, owszem widać było na pierwszy rzut oka że umiejętnościami przewyższa Niculescu ale taka masa błędów jak by chciała specjalnie przegrać. Więc zupełnie nie przewidywalna zawodnicza więc trudno coś wywnioskować. A i jeszcze jedno jeśli chodzi o Niculescu nie wiem kto ją uczył grać w tenisa ale te jej piłki puszczane w do góry w kosmos co mają wnosić do gry?
Haha, widzisz to jest fenomen kobiecego tenisa, średniego poziomu tenisistki dość często przy takich piłkach się kompletnie gubią, zwłaszcza jeśli są odpowiednio podcięte. Jak trafią daleko od siatki to taka albo a) returnując sama w siatkę trafi ) albo b) zagra tak, że narazi się na silną kontrę.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
tylko roznica taka ze Stuttgart rozgrywany byl na clayu i do tego w kraju Goerges (kazdy wie jaki to plus szczegolnie dla zawodniczek WTA), nastepny tydzien to bardzo dobry wynik w Madrycie( outdoor rowniez clay), a reszta sezonu to powrot do miejsca w szeregu Goerges. Najlepszy wynik na hardzie indoor (chodzi mi tu o faze turnieju) w 2011 roku Goerges mial miejsce w bardzo slabo obsadzonym Luxemburgu (jednym z 2 ktore rozegrala w hali na hardzie w 2011r).
Tak, tak oczywiście. Nie dodałem tego ale siedzący w WTA oczywiście wiedzą, że ten turniej miał miejsce na clayu. To jednak nie zmienia faktu, że jej ofensywny tenis nadaje się na halę.

W sumie na jutro nie ma w czym wybierać. Kurs na Maszę śmieszny biorąc pod uwagę to co pokazała z Scheepers. Na Goerges też bardzo niski i pewnie jeszcze do jutra spadnie. Z kolei Bartoli - Vinci to no bet.

Chyba będę uderzał w Barthel. Poczekam tylko jakimi kursami uraczą nas bukmacherzy.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Chyba będę uderzał w Barthel. Poczekam tylko jakimi kursami uraczą nas bukmacherzy.
Tak w ciemno to pewnie będzie niższy niż na Goerges. Spodziewam się 1,28-1,32. Ale jutro jest masa ciekawego ATP w Pucharze Davisa - można złożyć ładne taśmy.
???? 1,35 na Bartoli po tym co dziś pokazała jest śmieszne
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Zvonareva - S. Cirstea - 1 (1,40) - krecz (ZWROT)
bet365

Zauważyć można ciekawe zjawisko. Kurs na Rosjankę delikatnie się podnosi. Nie ma się czemu dziwić ale poziom gry Very właściwie od turnieju Masters zaczął się obniżać. W Australian Open Vera nie srostała E. Makarovej. Forma Rosjanki jest na pewno pod znakiem zapytania. Można snuć różne teorie, jednak faktem jest że Vera musi gonić rywalki ponieważ lada moment wypadnie z pierwszej 10 rankingu WTA jak dalej będzie prezentować swój średni poziom gry. Nie ma sensu bawić się tutaj w sety, poniewać Vera często gra z przeciętnymi rywalkami na trzy sety. (czego przykładem jest np. niedawny mecz z A. Dulgehuru) Widziałem niedawno mecz Rosjanki i nie gra nic nowego w stosunku do ostatnich występów. S. Cirstea może i bez bólu przeszła przez pierwsze fazy ale z kim ona grała.. dziewczyny z drugiej setki. Z tego E. Sema z którą grała w pierwszej rundzie notuje 5 porażek z rzędu w tej chwili.. Vera także powalających przeciwniczek nie miała jednak nie oszukujmy się, jeżeli Rosjanka myśli o utrzymaniu się w ścisłej czołówce rankingu musi zacząć wygrywać z takimi zawodniczkami jak S. Cirstea. Kurs zachęcający jak na tą klasę zawodniczkę więc warto zagrać.
by scotratez
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Mona Barthel - Yanina Wickmayer
Typ: Mona Barthel
Kurs: 1,96 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ ???? Barthel

Zupełnie nie rozumiem tak wysokiego kursu. Ja chyba oglądałem jakieś inne mecze Barthel i Wickmayer, chyba w jakieś innej czasoprzestrzeni.
Kursy na Goerges, Sharapovą oraz Bartoli są bardzo niskie, a opening odds na ten mecz jest bardzo wysoki (1,96 Mona, 1,96 Yanina).
Ze wszystkich faworytek w meczach ćwierćfinałowych dla mnie to Mona ma najwyższą szansę na awans do półfinału.
Dziewczyny grały w finale turnieju w Hobart. Wówczas faworytką była belgijka (średnik kurs na nią wynosił wówczas 1,53). Przegrała z kretesem 2:0 (6:1, 6:2). Mówi się, że w tym finale Yanina zagrała wyjątkowo kiepsko, ale jak gra teraz w Open GDF Suez, dobrze ? Według mnie wręcz przeciwnie.
Z Craybas ten jeden set wysoko wygrany, ale gra była tragiczna. Dziś zagrała z McHale. Wygrała, ale raczej tylko dlatego, że po prostu 19-letnia amerykanka nie ma argumentów na szybkich kortach. Belgijka popełniła 28 nie wymuszonych błędów, co podsumowując daje kilka straconych gemów.
Główną bronią Wickmayer powinień być serwis i pierwsze podanie. Dzisiaj dawała się przełamać w swoim podaniu, a pierwsze podanie na poziomie 53%, gdzie lepiej podawała amerykanka.
Barthel też nie miała dziś jakiegoś super pierwszego podania, ale drugiego było również na wysokim poziomie.
W tym turnieju uważam Barthel za drugą najlepiej grającą dotychczas zawodniczkę po Goerges.
Nie wiem skąd te kursy. Czekałem specjalnie na ich wystawienie i chyba ze zdziwienia nie usnę ????

EDIT: Cóż jak lipa to lipa, jak pisałem w kolejnym poście na livie w 2 secie trzeba kontrować, żeby wyjść na zero. Yanina zagrała lepiej, Mona zawodziła.
Wszystkie 3 typy nie weszły. Jedyna faworytka na dziś, grająca piach Bartoli wygrała, która wydawała się, że będzie grała mecz typu &quot;no bet&quot;.

Nie ruszam tego turnieju już. W poniedziałek zaczyna się ATP ???? . Dziś kontry uratowały mi tyłek. Prawie wszystkie poprzednie typy mi weszły, więc w końcu turniej WTA mam na sporym plusie (a dokładnie to odrobiłem straty z damskiego AO :grin ????
 
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Janine Wickmayer - Mona Barthel
Typ 2 kur 1.70 Gamebookers.


Kolega miał rację, kursy są źle oszacowane, chociaż moim zdaniem z 1.50 co najmniej powinno być. Teraz spadają cały czas więc pewnie dobiją do takiego ???? Barthel prezentuje się na tym turnieju dużo lepiej od Wicki, lepszy serwis, lepsza gra etc. Poza ty ostatnio już Barthel z Nią ładnie wygrała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom