>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 06-12.02.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Jeszcze jeden kupon, bo kurs naprawdę solidny i wart ryzyka.
Christiny McHale nie trzeba przestawiać ludziom, którzy interesują się tenisem ziemnym w wykonaniu pań. Młodziutka Amerykanka to bez wątpienia jedna z bardziej perspektywicznych zawodniczek w całym turze. Póki co jej kariera przebiega bardzo harmonijnie, jest już 38 w rankingu a w tym roku zapuka zapewne do top25. Jej warunki fizyczne nie pozwalają na grę siłową więc opiera ją na sprycie i &quot;myśleniu&quot;. Świetnie operuje forhandem ale backhand też nie jest najgorszy. Amerykanka dość często używa wyrzucającego serwisu a następnie kończy akcje wolejem przy siatce. Ten element gry ma naprawdę opanowany bardzo dobrze. Tak jak już powiedziałem, McHale to naprawdę spory talent, który wciąż się rozwija. W poprzednim roku Christina pokonała między innymi Wozniacki.
O Ukraince ciężko mi cokolwiek napisać. Widziałem ją w życiu ledwie raz na oczy, a miało to miejsce w tym rok kiedy to w AO grała z Hantuchovą. Wnioski? Jak to mawiają na mieście &quot;dupy nie urywa&quot;. Ukrainka na pewno nie ma jakiegoś piorunującego serwisu, co prawda trafia z dość dużą regularnością ale nie są to jakieś bomby. Dobrze returnująca Amerykanka powinna radzić sobie z tymi zagraniami. Wydaje mi się też, że Lepchenko dość średnio porusza się po korcie, ale może to tylko złudzenie po tym meczu z Hantuchovą.
Niemal wszystkie atuty są po stronie McHale i to ona powinna wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Kurs naprawdę dobry, więc próbuję.
Lepchenko V. - McHale C. 2 1.55 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klemi 52

klemi

Użytkownik
Lepchenko V. - McHale C.
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.56
Pinnacle
McHale stała się jedna z moich ulubionych zawodniczek. Młoda, gra efektowanie, a co najważniejsze efektywnie. Dobry serwis, świetny fh. Od 2010roku zrobiła ogromny postęp. Szczegolnie w zeszłym roku w USA robiła wrażenie, i zawodniczki pokroju Varvary objeżdżała jak chciała. Naturalizowana Amerykanka - Lepchenko to według mnie o klasę słabasza zawodniczka od McHale. W kazdym elemencie tenisowego rzemiosla wydaje sie byc gorsza od Christiny. Serwis nie powala, fh wydaje się, że jest nadal na poziomie ITF. Nie widzę zbyt wielu argumentów przemawiajacych w tym spotkaniu z Varvara. Dla mnie taki kurs to duża okazaja na niezły zarobek. Jak juz wpsomniaelm Christina jest zawodniczka lepsza i jesli tylko zagra dzisiaj jak to ma w zwyczaju, czyli agresywnie i mocno, co w damskim tenisie nie jest czesto spotykane, to Lepchenko nie ma czego szukać na korcie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
D. Cibulkova/J. Husarova - V. Wongteanchai/V. Wongteanchai 2:6 3:6 ✅
typ: 2
kurs 3,55
buk:Tobet

Próbuje za drobne na gospodynie jakos Cibulkova i Husarova nie przekonuja mnie na tyle aby ruszyc je po smiesznym kursie 1,25
może bedzie niespodzianaka i Tajki odpala jak ich rodaczka Tanasugarn

PIĘKNIE SIADŁO
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Julia Goerges - Petra Cetkovska - 1 (1,36) ✅
bet365
Znowu się zgadzam z jednym z kolegów na tym forum. Julia Georges prezentuje się na hali nieźle. W tym roku rozegrała dwa spotkania na hali. Jedno wygrała ostatnio a jedno przegrała w trzech setach z P. Kvitova także niedawno. Wynik mówi sam za siebie. Julia jest w dobrej dyspozycji inaczej przegrałaby gładko. Oczywiście dyspozycja Petry także nie jest taka jaką bym oczekiwał ale Julia wykonała dobrą robotę. W pierwszej rundzie zniszczyła swoją rywalkę. Petra Cetkovska nie preferuje grę na hali w tym sezonie rozegrała dopiero jedno spotkanie z A. Brianti 6:3, 6:3 która spisuje się raczej słabo. Statystyki wiele tutaj nam nie powiedzą natomiast patrząc na formę dziewczyn kieruje się ku Niemce. Petra niedawno grała z rewelacyjną M. Barthel i przergała w dwóch setach. Mona gra dobry tenis więc mniej więcej porównanie jest. Mecz może się zakręcić na 3 sety ale to Niemka powinna z niego się wyjść zwycięsko. Kursy na Niemkę idą lekko w górę ale nie sugerowałbym się tym zbytnio.
by scotratez
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
Kerber- Niculescu 1.40 typ 1 bwin ✅

Ogladalem oba pojedynki w/w zawodniczek i Niemka wg. mnie jest lepsza podkazdym wzgledem. Łatwo wygrała 2:0, a tymczasem rumunka strasznie meczyła się ze słabą Gojdosova (mimo ze w 1 set wygra 6-1)w 3 setach. Rumunka popelnia sporo niewymuszonych błedów, przy czym Niemka baaardzo mało. Na dodatek po stronie Angeliki jest bardzo dobnry serwis. Biorąc pod uwage aktualna dyspozycje obu zawodniczek, myśle ze Kerber wygra 2:0 bez wiekszych problemow. Kurs biorę juz teraz poniewaz niedlugo pewnie spadnie ???? Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Angelique Kerber - Monica Niculescu
A. Kerber @1,41 (Pinnacle) ✅✅✅
Dokładny wynik 2:0 @2,20 (Bet365) ⛔⛔⛔ ???? Kerber
Popieram typ jak najbardziej. Dzisiaj postawiłem na Niculescu. Ale nie znając jeszcze drabinki wiedziałem, że w następnym meczu z kimkolwiek by nie grała stawiam grubo przeciwko niej. Pierwszy set wygrała dzisiaj tylko dlatego, że i tak cieniutka Gajdosova nie weszła w mecz i popełniła w tym secie tyle błędów własnych co nie które zawodniczki nie popełniają w całym turnieju.
Pierwsze podanie Rumunki słabe nawet jak na WTA, a drugie bez większego zagrożenia, dla silnie returnującej Angie będzie to świetna okazja do przełamań. Pamiętam spotkanie Angelique z Sarrą Errani z początku tego roku, gdzie Niemka zdobyła 54% piłek właśnie z returnu.
Jedyną bronią Moniki Niculescu było w pojedynku z Gajdosovą zagrywanie wysokich piłek, które pozwalały jej ustawić się i przygotować do returnu, ale takie przebijanie i czekanie na błąd rywalki to nie powinno przejść z Kerber na której takie piłki nie powinny robić większego wrażenia. Niemka dysponuje silnym uderzeniem i kończącą piłką, czego brakuje Rumunce.
Teoretycznie Niculescu jak deblistka powinna grać nieźle pod siatką, ale w pojedynku z Australijką pod siatką była ośmieszana, jej crossy i skróty były przewidywalne, a Gajdosova bez problemu ją mijała.
Jeszcze jedynym plusem jaki widzę u Niculescu jest ambicja i walka do końca, ale przy braku większych umiejętności niż rywalka to za mało.
Przyznam, że do tego sezonu nie lubiłem, gry Kerber, w tym sezonie zmieniłem zdanie, bo Niemka widać, że się rozwija i w tym sezonie gra naprawdę fajnie. W FedCupie to właśnie Kerber zdobyła jedyny punkt dla Niemiec.


EDIT: Słabiutko, słabiutko. Sharapova ją rozjedzie. Psychika słaba, tak jakby się bała wygrywać. Wszystkie zawodniczki mają zawahania w grze, ale porównajmy te zawahania u pozostałych Niemek: Barthel i Georges, one potrafią wrócić do gry szybko. Mona nawet przy swoich błędach się uśmiechała i wyciągała z nich wnioski, a Angie niestety coraz bardziej się stresowała.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@​

Yanina Wickmayer - Christina McHale
Typ: Wickmayer @1,44 (Betsafe) ✅✅✅
1y set Wickmayer @1,51 (Betsafe)
✅✅✅

Dzisiaj Belgijka ten jeden set zagrała kiepsko mimo wysokiej wygranej. Psuła serwis, waliła w siatkę. Ale tu chyba po prostu brak motywacji. W FedCupie motywacja była, przeciwniczki tam faktycznie mniej wymagające - młode serbki Krunic i Jovanovski, ale zagrała skupiona i bardzo mało piłek psuła.
McHale jest utalentowana i jest typem przebijacza, ale stara się też grać dokładnie, z jej strony możemy zobaczyć ciekawe zagrania wzdłuż linii. Jednak jej mankamentem jest wolne wchodzenie w mecz i tracenie na początku meczu już kilku gemów. Ze słabszymi rywalkami udaje jej się wrócić do gry i nawet uratować seta, ale z silną zawodniczką jak Wickmayer może jej się to już nie udać.
No właśnie głównym argumentem na Yaninę jest tu siła i mocna kończąca piłka. Niestety w damskim tenisie w większości wypadków wygrywa siła nad techniką i w moim odczuciu biorąc pod uwagę stosunek siły i techniki u obu zawodniczek to na plus wychodzi u mnie Belgijka.
Dodatkowo amerykanka dzisiaj zepsuła masę wygranych piłek. Zapędziła rywalkę w jeden róg, tamta odpuszczała i zostawała w tym rogu, a McHale uderzając w ten drugi róg trafiała pół metra za kortem ????


EDIT: Według planu. Na słabiutką McHale wystarczyło, na Barthel to zdecydowanie za mało - 27 niewymuszonych błędów to jej w ćwierćfinale dobrze nie wróży.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@​

Pauline Parmentier - Mona Barthel

Typ: Barthel @1,20 (Betsafe)
✅✅✅
Dokładny wynik: Barthel 2:0@1,45 (Betsafe)
✅✅✅

Barthel to rewelacja sezonu. Rewelacje zawsze jednak kiedyś się kończą, ale nie wierzę, żeby francuska miała to jutro zrobić.
Mona w tym roku jako kwalifikantka w turnieju w Hobart wygrała ten turniej, wygrywając po drodze w dwóch setach z grającymi również w turnieju w Paryżu: Mediną Garriques (6:1, 6:4), Angelique Kerber (6:0, 7:6) i Yaniną Wickmayer (6:1, 6:2). W AO zatrzymała ją w 3 rundzie dopiero Azarenka.
Ten turniej rozpoczęła od kwalifikacji - wygrywając z Lepchenko, w 1 rundzie ograła z Zahlovovą - Strycovą - obie bez straty seta.
Jej rywalka francuska Pauline Parmentier gra tu z dziką kartą. Powinna dziś odpaść, ale hiszpance Medinie Garriques odnowiła się kontuzja kostki i zamiast skreczować grała do końca - nie wiem może liczyła, że stojąc w miejscu ogra mnie doświadczoną Francuzkę :?
Zawodniczka gospodarzy miała zryw w drugim secie, gdy dojrzała szansę na wygraną, ale to co pokazała w pierwszym secie dla mnie dyskwalifikuje jej szanse w pojedynku z Niemką. O jej braku doświadczenia może świadczyć choćby przeszkadzający śmiech dzieci na trybunach. A błędy jakie popełniała Barthel szybko wykorzysta.
Barthel, która zrobiła w tym roku mega postępy, poprawiła znacznie swoje warunki fizycznie i pewność siebie to takie przeciwniczki ogrywa w 2 setach.

EDIT: Bardzo ładne i pewne zwycięstwo. Bardzo dobra forma i co zwróciło moją uwagę technika. Ustawianie się do piłek to klasa sama w sobie. Już widzę ją w półfinale z Sharapovą.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Klara Zakopalova - Tsvetana Pironkova
Typ: Zakopalova@2,08 (Betsafe) ✅✅✅


Zastanawiałem się nad tym spotkaniem i postanowiłem lekko zagrać w kierunku Czeszki. Najciekawszy stosunek kursu na wygraną do szans na zwycięstwo zawodniczki.
Pironkova mimo wygrania seta z Na Li nie przekonała mnie do siebie i mam o tej zawodniczce raczej kiepską opinie. Zakopalova natomiast w dzisiejszym meczu Alize Cornet pokazała wg mnie całkiem przyzwoity tenis.
Obie panie są obok siebie w rankingu WTA, a H2H dla Bułgarki 1:0, ale nie kierowałbym się akurat tym (2008 r., cegła).
Typ opieram przede wszystkim na tym co obie panie pokazały w pierwszych meczach i dla mnie na plus jest Zakopalova. Dodatkowo mój typ jest po części przeciwko Tsvetanie, która w turniejach WTA ostatnim czasem dość szybko odpada i z meczu na mecz prezentuje raczej formę zniżkową.
Tutaj na pewno znaczenie będzie miała dyspozycja dnia, więc gram to za połowę mojej standardowej stawki.

EDIT: Wynik mówi sam za siebie. Pironkova to Pironkova. Ciekawy ćwierćfinał z Georges.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
BTW - kto nie oglądał Eurosportu to polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=bHt81iQlGxA
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Co trzeba dodać, to fakt, że wspomniane przez kolegę powyżej wysokie piłki są jednym z bardziej lubianych przez Niculescu zagrań. Dla Kerber, grającej silną i agresywną piłką takie zagrania to młyn na wodę, zresztą widać to już były w meczu z Safarovą. Sam do końca jeszcze nie wiem czy postawię ten mecz, będę go dzisiaj analizował, ale rzeczywiście także raczej skłaniam się ku Kerber.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Ja dzisiaj obejrzałem mecz sharapovej i scheepers. Mecz na poziomie mizernym nudny jak flaki z olejem. Mimo że rosjanka wygrała to uważam że kiepsko zagrała , masa błędów kiepski serwis. Przy swoim serwisie przegrywała gemy ogólnie odradzam stawiania na rosjanke przy następnych meczach. Scheepers to już totalne dno szkoda sobie strzępić język na nią.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Mirza - A. Keothavong - 2 (1,66)⛔
bet365
Chętnie spróbuje tego kursu ponieważ S. Mirza nigdy mnie niczym nie zaskoczyła w swoim tenisie. Już porażka z T. Pironkova która jest na dnie prawie swojej formy pokazuje że nic wielkiego się w grze Sani nie zmieniło. S. Mirza pokonała dopiero w trzech setach. A Morite która od Auckland nie funkcjonuje. A. Keothavong z Melborune przegrała poprzez krecz z M. Barthel nawet gdyby przegrała bez kreczu nie byłoby to nic złego ponieważ Mona ma swoje pięć minut na kortach obecnie. w Fed Cupie nieźle bez rewelacji chociaż B. Schoofs powinna była pokonać. Anna pokonała w pierwszej rundzie Dominike Cibulkova której gra rozsypała się już od początku sezonu. Mimo wszystko pokonanie Słowaczki w dwóch setach jest niezłym wynikiem. Jutro możemy zobaczyć 3 setowiec i myślę że Anne pokona Sanie która w nowy rok rozpoczęła od porażki ze słabą Tsvetana i pokonania Mority która także sezonu dobrze nie rozpoczęła.
by scotratez
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Miało nie być dubli, ale obydwu spotkań jestem naprawdę pewny. Uważnie śledzę turniej w Paryżu, widziałem zdecydowaną większość spotkań więc jestem w stanie ocenić w jakiej formie są poszczególne zawodniczki.
Parmentier niby ograła dzisiaj Medinę, ale to chyba Hiszpanka bardziej przegrała ten mecz niż Francuzka go wygrała. W pewnym momencie drugiego seta Medina po prostu stanęła i nie ruszyła już do końca spotkania. Starcie z Barthel to będzie zupełnie inna bajka. Tutaj nie będzie już masy piłek granych pod górę na połowę kortu. Niemka gra tenis agresywny, ale przede wszystkim skuteczny. Od kilku tygodni jest w życiowej formie, kto wie co ugrałaby w AO gdyby na jej drodze nie stanęła Azarenka. W Paryżu dość pewnie rozprawia się z rywalkami i tak też powinno być w meczu z Parmentier. Obydwie dzieli klasa różnicy a może i więcej. Żywiołowy doping publiczności nic nie pomoże bo Barthel zapewne uciszy ją dość szybko.
Widziałem też w akcji Kerber i Niculescu. W jaki sposób Gajdosova nie wygrała z Rumunką to niech pozostanie jej słodką tajemnicą. Żeby ograć Monicę potrzeba było trochę cierpliwości i dokładności, ale nawet na to nie było stać Australijki. Wszyscy wiemy jak gra Niculescu - masa piłek granych pod górę, strasznie dużo podcinek. Wszystko fajnie, wszystko ok - ale raczej nie jak grasz z taką zawodniczką jak Kerber. Niemka będzie grała swoje, czyli agresywnie i ostro. Z Safarovą pokazała zadowalającą regularność i grając podobnie na pewno dzisiaj wygra. Nie mówię już o drugim serwisie Rumunki, kiedy to piłka leci i płacze. Oj musi się jutro przygotować na masę returnów, to pewne. Niculescu na szybkiej nawierzchni traci masę swoich argumentów i to będzie widoczne w spotkaniu z Niemką.
O meczu Uli zbyt dużo nie napiszę. Śledząc livescore&#39;a ze spotkania z Pivovarovą można było zauważyć, że po słabym wejściu w mecz, potem Polka zmiażdżyła już rywalkę. Liczę na to, że będzie jej siedział serwis. Daniela od dłuższego czasu jest w słabej formie. Zapewne zdarzy się jej jakiś przestój, kwestia tylko tego czy Radwańska będzie potrafiła go wykorzystać. Wierzę, że tak się stanie a kurs jest dość zachęcający.
Barthel M. ✅ i Kerber A. ✅ AKO: 1.53
Radwańska U. (+1.5 seta) 2.20 ⛔
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Urszula Radwańska - Anastasia Pivovarova Typ 1 ( 1.33 ) ✅
2. Tamarine Tanasugarn - Kai-Chen Chang Typ 1 (2.56 )✅
3. Julia Goerges - Petra Cetkovska Typ 1 ( 1.27 )✅
3. Angelique Kerber - Monica Niculescu Typ 1 ( 1.40 )✅
3. Date Kimiko-Krumm - Hsieh Su-Wei Typ 1 ( 1.74 )⛔
----------------------------
Angelique Kerber - Monica Niculescu
Typ 1 kurs 1.40 Betfair

Większość rzeczy była już powiedziana o tym meczu. jak pisałem kilka postów wcześniej jedną z ulubionych piłek Niculescu są piłki wysokie. Kerber miała kilka razy okazję pokazać co sądzi o takowych przy meczu z Safarovą - Czeszka nie nadążała za tempem meczu i często ratowała się właśnie takimi piłkami, a Kerber w 99% sytuacji bezpośrednie po takim zagraniu kończyła wymianę. W mojej pamięci do dziś pozostało jedno z jej zagrań w 1 secie kiedy właśnie po takiej piłce z końcowej linii zagrała winnera. Jak na kobietę to wyczyn!
Niculescu z tym co pokazała wczoraj nie będzie miała zbyt wiele do gadania, Kerber samą swoją agresywnością powinna szybko zepchnąć Rumunkę do defensywy i do ostatecznej przegranej.
Edit: Warto jeszcze dodać że panie spotkał się niedawno, bo na US Open w tamtym roku. Kerber wygrała 2:0.

Date Kimiko-Krumm - Hsieh Su-Wei
Typ 1 kurs 1.74 Betfair

W normalnych okolicznościach kurs zapewne kolidowałby z około 1.40 max. Tutaj okoliczności takie nie są, bo Hsieh wygrała sobie ostatnio z Zheng, gromiąc ją 6:3,6:2. Panie i Panowie spójrzmy prawdzie w oczy, takie zdarzenie nie miałoby prawa stać się normalnie, gdyby Zheng podeszła w pełni skoncentrowana i chcąca wygrać rzeczony mecz. A nie wierzę w to, żeby wyszła. Słaba skuteczność 1 serwisu, 5 df&#39;ów...etc. Sam meczu nie oglądałem ale rozmawialem z kilkoma znajomymi i twierdzą że to był pokaz błędów i chybionych zagrań.
Kimiko natomiast ładnie wygrała z zawodniczką z 3 setki, której nazwiska za nic nie napiszę, bo mi się palce połamią ???? i to właśnie ona przewyższa swoją dzisiejszą przeciwniczkę w większości tenisowych umiejętności + także w doświadczeniu. Ponadto, po pierwszej wygranej 6:1,6;1 widać że przyjechała tu walczyć i wygrywać, więc o jej motywację jestem spokojny.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Spotkanie: Su Wei Wsieh - Kimiko Date Krumm
Typ: 1
Kurs: 2
Buk:: Expekt
Do ciekawego spotkania dojdzie dziś w Pattaya, młoda zawodniczka z Chin podejmie doświadczoną Japonkę Kimiko,kurs zachęcający z tego względu że Japonka odbiega kondycyjnie od Chinki jak również z tego iż ta pierwsza jest w dużej w formie, pokonała m.in Jie Zeng w poprzedniej rundzie i pokona Kimiko, dokładamy 2 typy kolegów powyżej (Barthel, Kerber) i mamy dość pewny, piękny kurs 3.12, pozdrawiam.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@​

Yanina Wickmayer - Christina McHale
Typ: Wickmayer @1,44 (Betsafe)
1y set Wickmayer @1,51 (Betsafe)

Dzisiaj Belgijka ten jeden set zagrała kiepsko mimo wysokiej wygranej. Psuła serwis, waliła w siatkę. Ale tu chyba po prostu brak motywacji. W FedCupie motywacja była, przeciwniczki tam faktycznie mniej wymagające - młode serbki Krunic i Jovanovski, ale zagrała skupiona i bardzo mało piłek psuła.
McHale jest utalentowana i jest typem przebijacza, ale stara się też grać dokładnie, z jej strony możemy zobaczyć ciekawe zagrania wzdłuż linii. Jednak jej mankamentem jest wolne wchodzenie w mecz i tracenie na początku meczu już kilku gemów. Ze słabszymi rywalkami udaje jej się wrócić do gry i nawet uratować seta, ale z silną zawodniczką jak Wickmayer może jej się to już nie udać.
No właśnie głównym argumentem na Yaninę jest tu siła i mocna kończąca piłka. Niestety w damskim tenisie w większości wypadków wygrywa siła nad techniką i w moim odczuciu biorąc pod uwagę stosunek siły i techniki u obu zawodniczek to na plus wychodzi u mnie Belgijka.
Dodatkowo amerykanka dzisiaj zepsuła masę wygranych piłek. Zapędziła rywalkę w jeden róg, tamta odpuszczała i zostawała w tym rogu, a McHale uderzając w ten drugi róg trafiała pół metra za kortem ????
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@​
Ze wszystkimi opisanymi przez Ciebie typami w tym poście się zgadzam z wyjątkiem tego. Nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz. Moim zdaniem kurs na belgijkę 1.40 jest zupełnie nie opłacalny. Dla mnie Wickmayer jest tenisistką przede wszystkim bardzo słabą psychicznie, popełniającą masę UE, po 2,3 odbiciach szukająca piłki kończącej, jeżeli wejdzie to dobrze, ale często kończy w siatce lub za linią. Moim zdaniem nie odpowiada jej styl gry zawodniczek takich jak Mchale, grających cierpliwie i długo utrzymujących piłkę w korcie. Napisałeś, belgijka waliła w siatkę i psuła serwis z powodu braku motywacji - ona tak po prostu gra. Mchale może nie jest nie wiadomo jak wielką zawodniczką, ale jest utalentowana, widać, że ciężko pracuje na treningach. Pierwszy raz widziałem ją w meczu z Marion Bartoli w zeszłym roku i zrobiła na mnie na prawde dobre wrażenie. Wczoraj też nie grała źle, jak została przełamana zaraz odrabiała straty. Swoje podanie też raczej dobrze, z wyjątkiem kilku gemów, które wygrywała na przewagi. Nie namawiam do inwestowania nie wiadomo jakich pieniędzy w ten mecz, po prostu uważałbym na belgijkę po tak niskim kursie.
Mój typ: Mchale 2,66⛔ betsafe
Edit: Spodziewałem się trochę więcej po Mchale. Dzisiejsza przeciwniczka belgijki - Mona Barthel będzie wiele bardziej wymagającą, także Wickmayer pakuj walizki i go home !!!​
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
H2H wynosi 3-1 dla Bułgarki
Tak, masz rację w statystyce Betsafe jest tylko jedno spotkanie, a wygląda to faktycznie tak:

Wczoraj też nie grała źle, jak została przełamana zaraz odrabiała straty. Swoje podanie też raczej dobrze, z wyjątkiem kilku gemów, które wygrywała na przewagi.
Według mnie zagrała słabo, na tle takiej rywalki powinno to wyglądać zdecydowanie lepiej, może nie weszła jeszcze dobrze w turniej. Raziło mnie jednak nie trafianie w kort piłką w 100% sytuacjach, o których pisałem.​
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis wta paryz 12-00 9.02.2012
Mattek - Vinci
typ; 2-0
3.30
bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w paryzu amerykanka Bethanie Mattek Sands spotka sie z Wloszka Roberta Vinci. Amerykanka to kwalifikantka, w pierwszej rundzie pewnie ograla inna zawodniczke z kwalifikacji, Barrois. Bethanie zaimpomnowala mi w tym meczu. Swietnie serwowala, popelniala malo bledow, a duzo pilek grala nie do obrony, dobrze radzila sobie rowniez przy siatce. Amerykance wyraznie pasuje szybki kort w paryzu. Dziś przyjdzie jej sie zmierzyc z zawodniczka podobną do wczorajszej przeciwniczki. Wloszka podobnie jak Niemka gra duzo slajsem i czesto biega do siatki. Taki styl gry przeciwniczki wyraznie odpowiada amerykance, co bylo widac chociazby we wczorajszym meczu. Amerykanka swietnie radzila sobie z podcietymi pilkami przez Niemke. Dwa lata temu w Montrealu, na nieco wolniejszym korcie Amerykanka nie miala zadnych problemow z Wloszka. Dziś licze na podobny wynik.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Niculescu M. - Kerber A.
typ: 0-2
Kurs: 1.87
Doxxbet
Niculescu na moje krzywe oko nie ma dzis szans z agresywna Kerber. Serwis Rumunki tragiczny i nie ma co do tego wątpliwości. Mocno bijąca Kerber będzie returnowała to podanie bez najmniejszych problemów - Monica nie będzie miała co zbierać. Angelique na szybkich nawierzchniach robi swietne wrazenie. W zeszłym roku byla jedna z wiekszych niespodzianek na USO, gdzie doszła do polfinalu (notabene po drodze pokonała Niculescu 2-0). Podobnie jak wcześniej opisywana McHale zrobiła ogromny postęp na przestrzeni ostatnich lat. Na szybkich nawierzchniach Rumunka traci swoje główne atuty. Jeśli zagra tak jak z Gajdosova vel Groth nie widzę szans dla niej w tym pojedynku. Kerber w bdb formie - w Paryżu pokonała już Safarova, która w hali jest wg mnie zdecydowanie lepsza zawodniczka niz Monica. Balony Rumunki beda jak woda na mlyn dla Niemki. Widzę dziś latwa wygrana zachodniej sąsiadki.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zakopalova - Pironkova
Typ i kurs: 1 @ 2,37
Stawka: 3/10 | Tobet

Bukmacherzy faworyzują Pironkovą, ale ciekawe czemu? Fuksem znalazła się w drugiej rundzie, dzięki kontuzji Na Li rozegrała trochę mniej, więc nie wiadomo czy będzie pod grą, natomiast Czeszka wczoraj szybko odprawiła Alize Cornet czyli gospodarza turnieju. Wczorajsza bardzo dobra Czeszki przekonuje mnie, iż to ona wygra ten mecz, obie w rankingu zajmują podobne pozycje, więc czemu mamy grać niższy kurs na Pironkovą skoro szanse 50/50. Zakopalova ma gorsze warunki fizyczne, z serwisem są na podobnym poziomie, ale jeśli Zakopalova zagra tak jak wczoraj to myślę, że w 2 setach zakończymy mecz. Zobaczymy co Bułgarka dziś pokaże, bo pierwsza runda o niej za wiele nie mówi. Kurs warty grania, więc gramy!
E: Łatwo, szybko i przyjemnie!
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Debel WTA
Mecz: Niculescu M / Rosolska A - Safarova L / Zakopalova K
Data: 09-02-12 17:00
Typ: 0:2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj na 17:00 ma rozpocząc się spotkanie deblowe rozgrywanego w Paryżu turnieju kobiet, jednak ten mecz napewno rozpocznie się znacznie później. Zagra w nim jedna Polka, typowa deblistka Alicja Rosolska, która wspólnie z Monicą Niculesku stanie naprzeciw dwócm Czeszkom, jakimi jest Lucie Safarova oraz Zakopalova Klara. faworyta w tym meczu wskazać trudno, stąd kursy u bukmacherów są bardzo podobne i nie wachają się zbyt dużo w jedną bądź w drugą stronę. Ja jednak postanowiłem dzisiaj zagrać tutaj na zwycięstwo debla czeskiego bez straty seta po kursie 3.40 proponowanym nam prze bet-at-home. W pierwszej rundzie turnieju para z Czech pokonała debel złożony z Koryttseva i Woehr 6:4, 6:3. Polka i Rumunka w pierwszej fazie turnieju nie bez problemu pokonały Hrdinova i Pliskovą 6:4, 5:7, 10:6. Zwycięstwo to mnie nie przekonuje. Nie jest to stała para, więc nie będzie się zbytnio rozumieć, a przynajmniej powinno to tak wypaść na tle ich dzisiejszych przeciwniczek, które sporadycznie, ale ze sobą już grały. Jak dla mnie faworytem są Czeszki. Klara pokonała już dzisiaj w singlu Pironkową 6:0, 6:3, natomiast Niculescu będzię się dopiero &quot;męczyć&quot; z Kerber. Pożyjemy, zobaczymy...
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
J. Goerges - Zakopalova typ 1 1,45 bwin
J. Goerges nie dosc ze jest bardzo piekna to jeszcze gra bardzo pewnie! Podoba mi sie jej gra, dlatgo po raz kolejny stawiam na nią duze pieniadze ;) Kurs jest ciekawy. Jak dla mnie jest lepsza niz zakopalova i pewnie wygra kolejny mecz. Ma ogromne szanse nawet zeby wygrac caly ten turniej, chociaz z sharapova/bartoli moze miec problemy. Nie popelnia bledow, dobrze serwuje, jest w formie. Nie widze zadnych plusow po stronie czeszki. Nie widze innej mozliwosci jak wygrana Niemki. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom