>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 28.01-03.02.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Foretz-Gacon v Rezai 1 @1,55 ✅

Typ bardziej przeciwko Rezai ale Foretz wcale nie jest zła. W tym sezonie 3 sety z Kuznetsova, 2/0 z Giorgi i 0/2 z Makarova. Taka przeciętna zawodniczka, swoje lata już ma. Rezai od 2 lat notuje totalny regres. Perypetie z tatą psychopatą znaczaca wpłynęły na rozwój jej kariery, a przecież była wielkim talentem. W tym roku jeszcze nie grała ale nie sądzę aby nagle błysnęła formą. Panie grały pod koniec sezonu i zwyciężyła 2-0 starsza z Francuzek. Dziś powinno być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Francesca Schiavone - Caroline Garcia 2 @ 2.75 Bet365 ✅ 6-7,2-6

Pierwsza runda kwalifikacji kobiecego turnieju w Paryżu. Po lupę wziąłem pojedynek Włoszki Schiavone z Francuzką Garcia. Od poprzedniego sezonu obserwuję zmagania Francesci i widzę zdecydowane pogorszenie formy. Trudno się dziwić - 33 lata na karku i 15 zawodowej kariery to sporo - organizm odmawia posłuszeństwa i gra nie jest już na wysokim poziomie. Dlatego po raz kolejny konsekwentnie ryzykuję i stawiam na porażkę Schiavone. W obecnym sezonie na 5 spotkań wygrała zaledwie 1, w dodatku po 3-setowej walce ze słabiutką Niemką Malek. Jej dzisiejsza rywalka pochodzi z Francji i zajmuje 163. miejsce w rankingu WTA. Pozycja może nie robi wrażenia, ale Caroline ma dopiero 20 lat i wielka kariera stoi przed nią otworem. Mimo, że przegrała w tym roku 3 z 4 pojedynków to zostawiła dobre wrażenie, wygrywając seta z Vesniną w AO, która doszła do 1/16 finału. Atutem Garci będzie na pewno miejsce, w którym odbywa się turniej: po pierwsze to właśnie ona gra częściej w halowych turniejach, natomiast Schiavone bardzo rzadko; a po drugie ten turniej odbywa się we Francji, a to oznacza, że kibice będą po stronie swojej rodaczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Lourdes Dominguez-Lino - Lucie Safarova 1 @ 4.50 Bet365 ⛔ 6-2,1-6,1-6

Tym razem moją uwagę zwróciło starcie Dominguez-Lino z Lucie Safarovą. Uważam, że kurs na Hiszpankę jest mocno przesadzony, dlatego spróbuje zagrać w jej stronę. Safarova na początku sezonu jest zupełnie bez formy - w Brisbane dość gładko pokonała ją Lisicki(36), w Sydney odpadła po szybkim pojedynku z młodziutką Keys(105), a w AO wygrała zaledwie jedno spotkanie ze słabiutką Lucic(108), odpadając w drugiej rundzie. Czy przez 10 dni zdołała poprawić swą grę? Nie sądzę. Jeśli chodzi o Domingeuz to również nie zachwyca wynikami na początku roku, ale trudno wymagać dobrych występów z takimi tenisistkami jak Hantuchova(44), która doszła do ćwierćfinału w Brisbane, Shvedova(28) czy też będąca w bardzo przyzwoitej dyspozycji Kuznetsova(75). Uważam, że bardziej doświadczona Hiszpanka może sprawić niespodziankę i pokonać faworyzowaną rywalkę. A nawet jeśli nie wygra to stać ją na urwanie seta lub choćby zdobycie sporej ilości gemów, więc jeśli buki wystawią kursy na handicapy to warto zaryzykować w stronę Lourdes.

Pojedynku nie udało się wygrać, ale chociaż seta urwała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
M.Johansson-K.C.Chang 2 @1.66
Przede wszytskim na ten turniej patrze pod katem turnieju w Dausze, ktory startuje zaraz po Paryzu i Pattayi, a tam pieniadze sa konkretne. Tutaj w Pattayi jak co roku mamy kilka zawodniczek, ktore moga udac sie na kwalifikacje do katarskiego Doha. Oczywiscie wszystko zalezy od samych zawodniczek co zrobia, ale jak co roku niejedna na te kwalifikacje pojedzie. I tak potencjalnymi zawodniczkami w Pattayi, ktore moga zagrac w kwalifikacjach Qatar Open sa Vesnina (chociaz ona akurat pewnie wejdzie bezposrednio bo otwiera ta liste), V.King, K.C.Chang, An.Rodionova, Mattek czy Y.J.Chan, ktora niespodziewanie przegrala juz mecz w kwalifikacjach, a przed AO prezentowala sie przyzwoicie. Te zawodniczki zatem omijam szerokim lukiem w tym turnieju, bo moze skonczyc sie na jednym wygranym meczu, albo bezposrednim wylocie w perspektywie tych kwalifikacji w Doha. Kto wie co te zawodniczki sobie pomysla. Dlaczego zatem typuje wygrana K.C.Chang, ktora jest na w/w liscie ? A bo ta zawodniczka z tych kwalifikacji do QATAR Open juz zrezygnowala, wiec podejrzewam ze Tajwanka bedzie chciec zaznaczyc sowja obecnosc w turnieju w Pattayi. A turniej ten zna, bo Chang regularnie startuje tutaj od 3 lat i mimo, ze nie udalo sie pokonac drugiej rundy na przestrzeni tych 3 lat to naprawde prezentuje sie tutaj dobrze. Rok temu przegrala dla przykladu z Tamarine Tanasugarn, ktora z kolei tutaj prawie zawsze prezentuje sie wybornie. Dwa lata temu Chang przegrala w 1 rundzie po 3 -setowym dramacie z Errani, pozniejsza finalistka. Wyniki teoretycznie nie powalaja, ale Chang gra tutaj dobrze z nie byle kim. Co skolonilo tutaj do przyjazdu Johansson to niebardzo wiem, bo to chyba jej debiut tutaj, a i o formie ciezko cos powiedziec, poniewaz urodzona w Szwecji, a reprezentujaca Francje Johansson grala jedynie w Pucharze Hopmana, a pozniej byl slaby wystep w AO zakonczony porazka w 1 rundzie. Johansson moze chciec grac o wygrana, ale chec to nie wszystko. A wiec, biorac tutajsze azjatyckie klimaty oraz fakty, ze Chang ma tutaj na koncie dobre mecze i rezygnacje z kwalifakcji do Dohy to oczekuje dobrej postawy Tajwanki w tym turnieju i przede wszystkim zwyciestwa w 1 rundzie. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode.

christopher48 // Pomiędzy najbliższymi turniejami (Paryż, Pattaya), a turniejem w Doha jest tydzień przerwy, przeznaczony na rozgrywki Pucharu Federacji.
Faktycznie... nawet nie zwrocilem uwagi. W ubieglym sezonie (2012) to wygladalo inaczej i te turnieje byly zaraz po sobie, wiec lecialem z pamieci. Niemniej jednak typ podtrzymuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cashis 10

cashis

Użytkownik
WTA PARYŻ

M. Barthel - U. Radwańska

Z tego co wypatrzyłem na jutrzejszy dzień to jest jedyny typ warty zagrania. Polka bardzo słabo zaczęła sezon. Oglądałem jej dwa mecze: w Syndey przeciwko Wozniackiej nie istniała na korcie pomimo tego, że Karolina jest pod formą od pewnego czasu, a drugi mecz to zakończone nie dawno Australian Open, w którym odpadła z J. Hampton [stawiałem na Hampton], dużo nie wymuszonych błędów pojawiało się w obydwu meczach u Polki tak więc czemu dziś miałoby być inaczej? Z drugiej strony kortu Pani Barthel, która zaczęła sezon bardzo dobrze, pomimo nie udanego występu w AO, poprzednie turnieje grała solidnie dochodząc do finału w Hobart i półfinału w Auckland. Dobry serwis i mocniejsze przebijanie na drugą stronę powinny wystarczyć na polkę. Ja stawiałem wcześniej gdy kurs oscylował w granicach 1,5. Jednak dalej uważam, że po takim kursie warto ją zagrać.

Barthel WIN ✅ @ 1,35 PinnacleSports
Barthel 2:0 ✅ @ 1,83 bet365
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Barthel Mona vs. Radwańska Urszula +5,5 ⛔ 1.46

Z tego co pamiętam to nawierzchnia w Paryżu jest piekielnie szybka, a to nasza Ula bardzo lubi, też na hali szykowała się do sezonu co jest oczywiste. Ogólnie bilans na hali ma dosyć słaby, ale tutaj chyba jeszcze nie grała... Obie panie odpadły w 1r w AO. Ula nie miała szans z Wozniacka o tyle Niemka zrobiła nie miłą niespodzianke odpadając z Pervak z która Ula przegrała w Brisbane. Jak wspomniałem szybka nawierzchnia, duzy plus dla Uli, ale i Niemka lubi szybkie korty. Gram handi wiec nie bede czarował, ze Ula ten mecz wygra itp, ale nie wierze, że bedzie to mecz do jednej bramki. Mysle, ze Niemka zrobi max przewage jednego breaka, tym bardziej, ze sama nie ma jakiegoś super podania, a może Ula pokusi się o niespodzianke, na pewno ma na to szanse. Na koniec dodam, iż panie spotkał sie w zeszłym sezonie na trawie i to Polka wygrała bez problemu w dwóch setach.

Edit: 7:6, 6:0 no niezle Ula, pogratulowac ????
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Barthel Mona vs. Radwańska Urszula +5,5 1.46
Z tego co pamiętam to nawierzchnia w Paryżu jest piekielnie szybka, a to nasza Ula bardzo lubi, też na hali szykowała się do sezonu co jest oczywiste. Ogólnie bilans na hali ma dosyć słaby, ale tutaj chyba jeszcze nie grała... Obie panie odpadły w 1r w AO. Ula nie miała szans z Wozniacka o tyle Niemka zrobiła nie miłą niespodzianke odpadając z Pervak z która Ula przegrała w Brisbane. Jak wspomniałem szybka nawierzchnia, duzy plus dla Uli, ale i Niemka lubi szybkie korty. Gram handi wiec nie bede czarował, ze Ula ten mecz wygra itp, ale nie wierze, że bedzie to mecz do jednej bramki. Mysle, ze Niemka zrobi max przewage jednego breaka, tym bardziej, ze sama nie ma jakiegoś super podania, a może Ula pokusi się o niespodzianke, na pewno ma na to szanse. Na koniec dodam, iż panie spotkał sie w zeszłym sezonie na trawie i to Polka wygrała bez problemu w dwóch setach.
Czy na pewno szybka nawierzchnia to plus dla Uli? Ja bym się z tym twierdzeniem nie zgodził. Barthel wali jak z armaty i to raczej jej szybka nawierzchnia będzie sprzyjać. Niemka na hali czuje się jak ryba w wodzie i to jest jej ulubiona nawierzchnia. Niemka nie ma jakiegoś super podania? Z tym też do końca się zgodzić nie mogę. Już samo to, że jest leworęczna robi jej podanie niebezpiecznym. Serwuje mocno i jak trafia to nie ma czego zbierać. Na właśnie tylko czasem jest problem z tym trafianiem, zawodniczka strasznie chimeryczna i dlatego nie lubię stawiać jej meczy. Potrafi trafia cały mecz i nagle stanąć i zacząć wyrzucać wszystko 2 metry w aut. Na początku sezonu wydaje się być jednak w dobrej formie. Porażka z Pervak w 1 rundzie AO to na pewno zawód, ale wcześniej finał i półfinał turnieju i porażki z będącymi w dobrej formie Vesnina i Wickmayer hańby nie przynoszą. Hala to nawierzchnia na której czuje się najlepiej. W zeszłym roku była w Paryżu w 1/4, zaczynając od eliminacji, także dobrze czuje się na tym obiekcie. Radwańska początek sezonu miała bardzo nie udany. Teraz miała trochę czasu, aby spokojnie potrenować i zbudować jakaś formę. czy się udało. Zobaczymy. Ale, nawet jeśli tak, to czy na tak szybkiej nawierzchni będzie w stanie powstrzymać piekielnie mocno uderzając Barthel? Nie sądzę. Także obstawiałbym tutaj zwycięstwo Barthel, ale po 1.35 wole nie ruszać meczu dwóch tak chimerycznych zawodniczek. Hindi w stronę radwańśkiej nie polecam, bo jak Barthel się wstrzeli to może być pogrom.
//
Mona Barthel jest praworęczna
Tak oczywiście mój błąd, późna godzina była, gdy to pisałem i jakoś swoim stylem gry Barthel zawsze przypomina mi tenisistkę leworęczną. I to czy jest lewo czy prawo ręczna nie zmienia nic w mojej opinii na temat tego meczu.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Puig – Voegele @ over 21 (1,91 MarathonBet) 5/10j ⛔
Obie mają pojęcie o grze w hali, co pokazał zeszły sezon. Żadna z nich 2 poprzednich rundach kwalifikacji nie miała najmniejszych kłopotów z wygraniem swojego spotkania. Statystyki na zbliżonym poziomie, ale warto wspomnieć, że Voegele miała bardziej wymagające rywalki.
W podobnych okolicznościach grały w październiku ubiegłego roku, wtedy dość wyraźnie wygrała Portorykanka (6/2, 6/4). Mimo tego uważam, że na dzień dzisiejszy obie prezentują podobny poziom i powinien to być długi, wyrównany mecz.
AKO: 1,95 | 5/10 ✅
Wang – Amanmuradova @ 2 (1,5 WilliamHill)
✅
Amanmuradova lubi grać w Pattaya. Dobry start w Australii, gdzie przeszła 3 rundy kwalifikacji, odpadając dopiero w 2 rundzie turnieju głównego z Vinci. Tutaj w Pattaya w 1 rundzie kwalifikacji wygrała w 3 setach z Solovievą, z którą przegrała Wang 2 tygodnie temu w kwalifikacjach do AO. Chince nie udało się jeszcze w tym sezonie przebrnąć kwalifikacji, 2 runda w Shen Zhen, 2 runda AO i prawdopodobnie w Pattaya także skończy się na drugim spotkaniu. Amanmuradova jest lepszą zawodniczką, w dodatku wydaje się być w przyzwoitej formie.

Barthel – Radwańska 1 @ (1,3 WilliamHill)
✅
Barthel w hali jest bardzo groźna, dzięki swojemu ofensywnemu stylowi gry. Po dobrym otwarciu sezonu (półfinał w Auckland i finał w Hobart) na AO w 1 rundzie przytrafiła jej się mała wpadka. W Paryżu zapewne nie zamierza powtórzyć sytuacji i przegrać już w 1 rundzie. Tym bardziej, że Radwańska nie jest w wielkiej formie, jest słabszą zawodniczką i warunki gry zdecydowanie bardziej będą pasować Niemce. Barthel powinna zrewanżować się Polce za ubiegłoroczne Igrzyska Olimpijskie, w których z nią przegrała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Medina Garrigues - Zakopalova
Typ: Medina Garrigues
Kurs: 3.25
Bukmacher :Bet 365

Mecz i rundy turnieju halowego na kortach twardych w Paryżu. Dziwią mnie wzrastające kursy na Hiszpankę i nie mogę znaleźć uzasadnienia. Może problemy zdrowotne jednak nic nie wiem o tym. Obie zawodniczki doświadczone obecnie w rankingu znacznie wyżej Zakopalova na 24 miejscu Medina na 61. Czeszka weszła w sezon bardzo dobrze docierając do finału w Shenzehn przegrywając po zaciętym meczu z Li Na. Jednak w Australii nie było już tak dobrze w Hobart porażka w II rundzie z Pironkovą natomiast w Australian Open również II runda i porażka z Filipkens bez walki 1-6 0-6. Natomiast Hispanka udanie grała w Australii jak na nią trzy zwycięstwa w pucharze Hopmana wtym pokonanie Ivanovic. W Australian Open porażka w I rundzie z zawsze groźną Bartoli. Bilans Zakopalovej i Mediny 6-3 na korzyść Hiszpanki w tym dwa ostatnie zwycięstwa Mediny. Może jest w tym meczu jakieś drugie dno sądząc po kursach ja jednak dziś stawiam na Hiszpankę.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Staram się nie typować WTA, jednak dziś skusiłem się bo znalazłem dwa zdarzenia, które w mojej ocenie wyglądają dość pewnie. Ze stawką osobiście nie szaleję, bo u Pań różnie to bywa ????

McHale C. - Parmentier P.
typ: Parmentier P. ⛔
kurs: 1.73 # Sportingbet
Jak tylko zobaczyłem ofertę na turniej w Paryżu, ta para mi od razu się rzuciła w oczy. McHale to zawodniczka, która sporo przegrywa i czasem zaliczyć jakąś drugą czy trzecią rundę. W tym roku jeszcze nie posmakowała zwycięstwa, trzy starty w turniejach i wszędzie przegrywała w pierwszej rundzie, odpowiednio w Auckalnd, Sydney oraz Melbourne. W pierwszym turnieju w tym sezonie przegrała w właśnie z Parmentier i to dość gładko bo 4:6 1:6 i była to już jej druga porażka w spotkaniach z zawodniczką z Francji. Parmentier lepiej się teraz prezentuje może wyników nie ma o wiele lepszych, bo na jej koncie jest jedno zwycięstwo właśnie z McHale. Jednak w Australii zaprezentowała się przyzwoicie i niewiele brakowało, by zagrała w drugiej rundzie, jednak przegrała po trzech setach z Govortsovą. Obie zawodniczki w ubiegłym roku grały tutaj w Paryżu i obie odpadły w drugiej rundzie. Parmentier występuje przed swoją publicznością, bo przecież mieszka i trenuje w Paryżu, dlatego o doping i wsparcie widzów nie musi się obawiać, a z pewnością to ją zmobilizuje. Z pewnością umiejętności zbliżone mają obie zawodniczki, jednak ja sądzę, że to reprezentantka gospodarzy zagra w następnej rundzie.

Grandin N./Uhlirova V. - Dekmeijere L./Foretz S.
typ: Grandin N./Uhlirova V. ⛔
kurs: 1.44 # Bet365
Grandin N./Uhlirova V. to znana para w świecie gry podwójnej Pań, może nie jest to ścisły top, ale zawsze jak widzę tą parę to wydaje mi się solidną i dobrze grającą marką. W tym roku grały w Australii i przegrały dopiero w trzeciej rundzie z Barty A / Dellacqua C, czyli z objawieniem turnieju i późniejszymi finalistkami. Grała ta para w Paryżu w poprzednich dwóch latach, jednak w obu przypadkach przegrywały w pierwszej rundzie. Jednak w latach 2007 oraz 2008 Uhlirova grała w tym turnieju w finale z inną partnerką. Co do debla Dekmeijere L./Foretz S. to raczej nie jest to zgrana ekipa, bo grały ze sobą tylko raz i to dwa lata temu w przegranym spotkaniu na turnieju w Memphis. Dla mnie faworytkami w tym spotkaniu są Grandin i Uhlirova, grają razem już sporo czasu i w tych lepszych turniejach, w Australii dobrze wypadły, dlatego dziś powinny pewnie wygrać.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Niemka nie ma jakiegoś super podania? Z tym też do końca się zgodzić nie mogę. Już samo to, że jest leworęczna robi jej podanie niebezpiecznym. Serwuje mocno i jak trafia to nie ma czego zbierać.
Mona Barthel jest praworęczna
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Alexandra Panova (+6) - Irina-Camilia Begu 1 @ 1,50 PinnacleSports zwrot, bo krecz Begu przy 7:6, 3:2 :/
Nikt o tym meczu nie pisał, to może ja coś wspomnę. Alexandra Panova - Camila Begu, faworytką i to zdecydowaną jest Rumunka, która w rankingu WTA jest w okolicy 50 miejsca. Jej rywalka chyba mieści się w TOP 100 albo jest na styku, nie wiem dokładnie, ale uważam, że poziomem wcale nie odstaje od swojej rywalki.
24-letnia tenisistka z dwuręcznym backhandem powinna przeciwstawić się rok młodszej Rumunce, która w AO przegrała w 1/32 z Radwańską. Oczywiście nikt tutaj nie mówi o zwycięstwie, ale o dodatnim handicapie gemowym. Pinnacle proponuje nam +6 po kursie ... 1,50! Uważam, że przewaga seta to przesada, bo nawet jeżeli Panova przegra w dwóch setach, to na pewno nie będzie to 6:2, 6:2.
Mam nadzieję, że dzięki temu typowi nasze kieszenie trochę się wzbogacą! ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Medina Garrigues - Zakopalova
Typ: Medina +1,5s @ 1,93
Typ: Medina @ 3,26

Turniej w Paryżu zaczynamy od ciekawego pojedynku Hiszpanki i Czeszki. Bukmacherzy mocno faworyzują Czeszkę, ale nie wiem zbytnio dlaczego. Rozumiem, że hala, że ma końcowe uderzenia Klara, ale jest bardzo nieregularna i wątpię by tu wygrała 2:0 zwłaszcza, że nie jest w najlepszej formie. Hiszpanka zdecydowanie bardziej regularna i można powiedzieć, że jest w formie. Podczas Hopman Cup pokonała Ane Ivanović, Johansson czy Scheepers, ale jej gra wyglądała nieźle.. Już wspominał, że Klara nieregularna, dobry występ w Chinach na początek, niestety w Australii już nie szło najlepiej. Mój główny typ to +1,5s, a dla odważniejszych nawet Hiszpanki proponuje ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
WTA Paryż
???? Parmentier P. - McHale C. 1,65 Bet-at-home 1/10 4:6 1:6 ⛔ Nigdy więcej WTA
McHale notuje serię 8 porażek z rzędu, do tego ma bądź miała jakieś kłopoty zdrowotne (układ pokarmowy) i pewnie przez to jest ten spadek formy. Parmentier to Francuzka więc gra u siebie co powinno być dla niej dodatkową motywacją.
H2H 2:0 dla Pauliny, jedno zwycięstwo z tego roku na turnieju w Auckland 6:4 6:1, czyli Panie grały ze sobą niepełny miesiąc temu, więc niby czemu teraz we Francji miałoby być niby inaczej?
Rok temu Parmentier odpadła z Moną Barthel w drugiej rundzie turnieju, ale jak lubi grać Niemka na halach każdy wie. Moim zdaniem słuszną faworytką w tym meczu jest Paulina i ja w nią wchodzę ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 54

domeltomek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Medina Garrigues - Zakopalova
Typ: Medina Garrigues
Kurs: 3.25
Bukmacher :Bet 365

Dziwią mnie wzrastające kursy na Hiszpankę i nie mogę znaleźć uzasadnienia. Może problemy zdrowotne
Medina na 7 startów w tym turnieju tylko 2 razy przeszła 1rundę, Klara broni tutaj półfinału. Poprzednie występy również wieńczone w 1 lub 2 rundzie.

Może stąd te wzrosty na Medinę. Osobiście uważam że Klara nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Medina na szykich nawierzchniach? Nie widzę tego, w całej karierze ma tylko pojedyncze dobre wystepy (trawa, hala). Osobiście dla mnie no bet
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Errani/Vinci - Cornet/Mladenovic ⛔
Typ: Cornet/Mladenovic +1,5 seta; @2,70
Toto-Mix

Włoszki zaledwie trzy dni temu grały finał Australian Open. W czasie całego turnieju rozegrały kilka trzysetówek (gdzie wiadomo, że w AO trzeciego seta nie gra się dziesięć minut, jak to jest normalnie przy Super TB; choć z drugiej strony one grają zwykle dużo singla i debla, więc niby są przyzwyczajone do sporej porcji gry). Dodatkowo zmiana strefy czasowej (różnica dziesięciu godzin). Potencjalne zmęczenie faworytek tego meczu jest tutaj moim głównym argumentem, bo i ciężko szukać dodatkowych argumentów, jeśli jest ogromna różnica klas pomiędzy tymi parami deblowymi. Można jeszcze na siłę dodać, iż grają dwie gospodynie oraz, że Mladenovic, pomimo młodego wieku, już sporo meczów w hali zagrała. Oczywiście w drugą stronę możnaby też wiele napisać, bo Errani/Vinci to po prostu klasowy debel, natomiast Francuzki zagrały ze sobą w grze podwójnej zaledwie jeden mecz. Faworytkami są oczywiście Włoszki, ale akurat dzisiaj (trzy dni po AO) mogą być trochę zmęczone, a kurs na wygranie przynajmniej jednego seta przez Cornet/Mladenovic jest wysoki, no i myślę, że mój typ ma szansę powodzenia.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Paris
Spotkanie: Errani/Vinci- Cornet/Mladenovic
Typ: Cornet/Mladenovic
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj na godzinę 17 zaplanowane jest spotkanie 1/8 finału turnieju deblistek w Paryżu, gdzie włoska para Errani/Vinci zmierzy się z parą francuską Cornet/Mladenovic. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Włoszki, które kilka dni temu wygrały turniej Australian Open, jednak ja tutaj upatruję niespodzianki. Na pewno Errani i Vinci będą lekko przemęczone turniejem, gdzie rozegrały 6 spotkań, w tym 3 trzysetowe w których nie grało się do 10 pkt tylko na przewagę 2 gemów. Jednak wcześniej również wystąpiły jeszcze w dwóch turniejach grając w sumie dodatkowe 7 spotkań. 13 spotkań w 25 dni to sporo, tym bardziej, że obie grały jeszcze w turnieju w singlu. Francuski występowały ze sobą w parze na igrzyskach i odpadły już w pierwszej rundzie. Jednak nie są to anonimowe zawodniczki, a tym bardziej Mladenović również nieźle w deblu. Ponadto zmiana strefy czasowej na pewno również odbije się na Włoszkach. Jak dla mnie po tak kapitalnym kursie warto zaryzykować na debel z Francji.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Spotkanie: Parmentier vs McHale
Typ: 1
Stawka: 10j
Kurs: 1.7
Buk: Betfair
EKW: 17j
Mecz został opisany już wcześniej przez Harvey&#39;a i Shakala i zgodzę się z przedmówcami, którzy upatrują zwycięstwa Parmentier i pozwolę sobie wkleić statystyki szczegółowe z ich ostatniego spotkania, które odbyło się 31 grudnia zeszłego roku czyli niecały miesiąc temu:

Jak widać w statystykach Francuzka wręcz zdemolowała swoją rywalkę nie dając jej nawet szans na przełamanie i wygrywając aż 44% piłek przy serwisie Amerykanki tracąc jedynie 28% piłek przy własnym podaniu co odzwierciedliło się w wyniku spotkania 6:4 6:1 na korzyść Parmentier, która tym razem gra przed własną publicznością gdyż nawet mieszka w Paryżu do tego jest zawodniczką bardziej utytułowaną, doświadczoną i wyższą, a także obecnie w lepszej formie gdyż McHale nie wygrała spotkania od 9 sierpnia 2012 roku i raczej nic nie wskazuję na to, aby dzisiaj ta fatalna seria została przerwana gdyż wszystko przemawia przeciwko niej. Obie odpadły w pierwszej rundzie na AO, McHale z Putintseva 1:6 7:6 2:6 wygrywając jedynego seta w tie-breaku, a pozostałe dwa przegrywając zdecydowanie kilkoma przełamaniami, natomiast Parmentier przegrała również po 3 setowym pojedynku z Govortsową 6:2 3:6 2:6, która odpadła w następnej rundzie z finalistką Li, a więc miała zdecydowanie trudniejszą przeciwniczkę. Za dużo przemawia na korzyść Francuzki dlatego też na nią właśnie dzisiaj stawiam.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nie wiem jakie tutaj beda kursy, ale pojde w ciemno.
Niculescu-Suarez N. 1
Tutaj na Rumunke, ktora przeszla kwalifkacje. Na pewno o wyniki unie nzadecyduje serwis, bo w tym elemencie obydwie zawodniczki sa bardzo slabe. Suarez bardzo niewygodna przeciwniczka, ale jednak w hali te wyniki jakby gorsze. Niculescu trzy ladne mecze w kwalifikacjach, w tym dzisiejszy wygrany z Dolonc (czy Manasieva jak kto woli). Szczegolnie ta wygrana z Dolonc dobrze wrozy, bo dzisiejsza rwyalak Rumuni juz w przeszlosci dwa razzy przechodzila kwalifikacje do paryskiego turnieju. Niculescu odpadla tutaj rok temu w 2 rundzie z pozniejsza triumfatorka Kerber w 3 zacietych setach, a byl w tym meczu taki moment w decydujacym secie, gdzie wynik byl spora niewiadoma. Poza tym Niculescu nie powiodlo sie w Australii, bo w 1 rundzie trafila od razu na Azarenke, wiec jestem slonny zagrac na Rumunke.

Rybarikova-Razzano 2

Razzano jest bez watpienia zawodniczka o duzo wyzszych umiejetnosciach. Francuzka, lat niespelna 30, ma na rozkladzie w swojej karierze takie zawodniczki jak S.Williams, Petkovic czy Hingis. Problem zupeklnie inny, brak formy na przestrzeni ostatnich miesiecy, bo gdyby ta forma byla to wynik bylby raczje przesadzone. Tutaj mamy dwie kwalifikantki, ale ogranie takich zawodniczek jak Arruabarrena czy Bertens dzisiaj to tez sa symptomy bardzo pozytywne. No w w koncu jestesmy we Francji. Rybarikova dysponuje z kolie bardzo mocnym podaniem, ale procent trafiania pierwszego serwisu szczegolnie w trudnych meczach u Rybarikovej nigdy wysoki nie jest, a i rywalki Rybarikovej w kwalifikacjach jakby robia mniejsze wrazenie. Mysle, wiec ze Razzano w koncu cos pokaze i zagra z Errani w drugiej rundzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom