>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 28.01-03.02.2013

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ja popieram Clemenza, nie ma co się opierać na rezultatach Kvitovej w Australii, bo ona jest astmatyczką i ciężko jej się gra w takim klimacie. W Paryżu wygrywał cały turniej w 2011 roku, dobrze jej się tutaj gra i dziś powinna wygrać. Mimo tego przed meczem nic nie gram, liczę, że Czeszka wtopi 1 seta i będą na nią fajne kursy.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja popieram Clemenza, nie ma co się opierać na rezultatach Kvitovej w Australii, bo ona jest astmatyczką i ciężko jej się gra w takim klimacie. W Paryżu wygrywał cały turniej w 2011 roku, dobrze jej się tutaj gra i dziś powinna wygrać. Mimo tego przed meczem nic nie gram, liczę, że Czeszka wtopi 1 seta i będą na nią fajne kursy.
Co wy tu gadacie? Czeszka nie będzie miała łatwo w tym meczu, możliwe, że wygra, ale granie ją po kursie 1,36 to jest śmiech na sali... Co z tego, że wygrała turniej w 2011 roku..? To tak jakby pisać, że Domachowska będzie wygrywać w Seulu bo w 2004r. doszła tam do finału.. Jest bez formy i tyle, Bjoergen też jest astmatyczką i wygrywa..
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Co wy tu gadacie? Czeszka nie będzie miała łatwo w tym meczu, możliwe, że wygra, ale granie ją po kursie 1,36 to jest śmiech na sali... Co z tego, że wygrała turniej w 2011 roku..? To tak jakby pisać, że Domachowska będzie wygrywać w Seulu bo w 2004r. doszła tam do finału.. Jest bez formy i tyle, Bjoergen też jest astmatyczką i wygrywa..
A widziałeś kiedyś wogóle Voegele ? Wiesz ja akurat bardzo często typuje przeciwko faworytom, właściwie się do tego ograniczam i stawiam nawet przeciwko Azarence, Djokovicowi, Federerowi itp. Robię to jednak wtedy kiedy poza jakimiś podejrzeniami o słabszą dyspozycję faworyta mogę liczyć na to, że outsider sam coś dołoży od siebie, ma jakieś atuty. Szwajcarka może i potrafi grać finezyjnie, technicznie jest niezła, perspektywiczna tenisistka, ale na tak szybkim korcie nie ma szans. Ma 167 cm wzrostu i po prostu fizycznie nie ma prawa zagrozić Petrze tutaj. Australia to była wpadka, nie liczcie na to, że ten dołek potrwa dłużej, jeśli nawet to nie przegra z kimś pokroju Stefanii. O 2011 roku napisałem, żeby zwrócić uwagę na kwestię motywacji. Turniej nie jest najwyższej rangi a mimo to nawet w jednym z lepszych sezonów Petra grała tu swoje, teraz gdy zaczęła słabo, powinno jej zależeć jeszcze bardziej.
Piszę to żeby ostrzec napalających się na Szwajcarkę, bo w tym meczu pogra sobie tylko jedna tenisistka, nawet jeśli Stefka będzie miała jakieś szanse to przez błędy Czeszki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 101

marcinr

Użytkownik
A czy uważasz, że występ w Melbourne pokazał choćby częściowo umiejętności Czeszki? Przecież to była padaka nad padakami i gorszego występu raczej nie zobaczymy w jej wykonaniu bardzo długo. Z Robson grała tragicznie, nawet serwis był bolączką, ale co by nie mówić Laura w końcówce się spięła i o ile cały mecz grała równie beznadziejnie to w końcówce weszła na wyżyny. Wogóle Petra powinna się tu odblokować. Ostatnio gdy tu grała, w 2011 wygrała cały turniej, nawierzchnia super jej pasuje, bardziej niż wolny hard w Australii. Dodatkowo słyszałem o jej problemach z układem oddechowym, które miała na początku sezonu. Zresztą z tak tragiczną formą pokonała Suarez-Navarro i Schiavone, więc dziś także, nawet z kiepską grą pokona młodszą koleżankę. Poza tym nieszczęsnym meczem z Robson, przegrała z Cebulą i Pavlyuchenkovą więc tenisistkami TOP30, nie ma co ich porównywać do dzisiejszej przeciwniczki. 1.36 to duże value i bardzo pewna inwestycja Na temat DW, czy handi mam inne zdanie, bo o ile jestem pewny zwycięstwa Czeszki, to niemalże tak samo jestem przekonany o tym, że jakieś przestoje w grze jej się przytrafią.
Panie Clemenza plusik dla Pana za Zagrzeb ????
Petra w Melbourne pokazała 20 procent swojej wartości. Po Wimbledonie byłem przekonany że oglądamy tenisistkę która na lata zdominuje WTA. Nie rozumiem aż takiego regresu, gigantycznej nadwagi i bardzo żałuję że zniknęła (bezpowrotnie?) tamta Kvitowa.
Co do value za 1.36 to podtrzymuję swój sceptycyzm - za dużo &quot;ale&quot;. W normalnych warunkach value było by nawet 1,02 ale od dłuższego czasu nie jest normalnie. Piszesz:
W ogóle Petra powinna się tu odblokować.&quot; Być może wreszcie zobaczymy normalną Petrę którą wymiecie Szwajcarkę z kortu a jak nie?... A jak będzie to znowu znerwicowana, wolna, waląca po autach zawodniczka? Gra Kvitowej to naprawdę nie tylko koszmarne AO, to już trwa za długo. Ja też mam nadzieję że ona w końcu coś ze sobą zrobi lecz dziś, zamiast pakować kasę w niepewną Czeszkę wolę zagrać podobny kurs na Bartoli - tu wiem na czym stoję.
Value to była dziś na pewno Barthel
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
No i właśnie wziąłem pod uwagę także to, że się nie odblokuje, ale nie będzie wyrzucać każdej piłki w aut jeśli rywalka jej nie porusza po korcie, Voegele umie przebijać, ale mocnego kątowego zagrania jej brakuje a Petra nawet bez nogi, jeśli dostanie lekką piłkę na środek to 9/10 skończy winnersem. Może i nie jest pewne, że złapie formę, ale jeśli ktoś ją zatrzyma to prędzej właśnie Bartoli, Barthel, czy nawet Mladenovic, Voegele brakuje argumentów...
Dlatego uważam, że to takie wielkie promo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Voegele - P. Kvitova - 2 (1,40) ✅
Pinnacle Sports

W tym przypadku kieruje się na stronę Czeszki. Po pierwsze Petra dość boleśnie przeżyła odpadnięcie z Australian Open. Mecz z L. Robson Petra miała na wyciągnięcie ręki i szczerze powiedziawszy sama ze sobą go przegrała. Laura zagrała świetny mecz ale dopiero w końcowej części spotkania gdzie umiejętnie utrzymywała swój serwis, wcześniej nie błyszczała, wymian nie wytrzymała a piłka dosłownie po kilku wymianach leciała w siatkę. Mecz naprawdę mógł się potoczyć różnie. Czeszka nie zachwyca formą to wszyscy wiemy. Jednak Petra nie będzie wszystkiego przegrywać teraz po kolei. To nadal wielki talent. Nadal Petra jest niebezpieczna. Jak jest dobrze nastawiona do spotkania prasuje swoje rywali jak żelazko. Szwajcarka to gwiazd nie należy pomimo dobrej formy. Spotkanie odbywa się na hali - czyli powiedzmy w królestwie Petry. Ona dobrze się czuje grając na hali. (78,76% zwycięstw) W ubiegłym roku kiedy Petra prezentowała słabą dyspozycję a wygrała 9 spotkań na hali, przegrywając tylko dwa - z Agnieszką Radwańska w turnieju Masters i z Ana Ivanovic w turnieju Fed Cup który jest nie jest zbyt na poważnie brany przez wielu zawodników/zawodniczki. Szwajcarka jak na razie bardzo dobrze się prezentuje jednak zbyt wymagających rywalek nie miała. T. Pironkova standardowo bez formy. S. Vogele jednak również dobrze się czuje na hali to trzeba podkreślić. W ubiegłym roku wygrała 17 spotkań na hali przegrywając zaledwie 5 no ale z kim ona grała. Tutaj poprzeczka będzie zdecydowanie wyżej. Osobiście uważam że Petra będzie chciała zapomnieć o nieudanym Australian Open i zagrać dobry turniej a jest na pewno w stanie. Całe spotkanie leży w głowie Czeszki.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
:razz:powiem tylko zdziwko zaliczycie i tyle ,forme sie odbudowuje miesiacami i ciezkimi treningami z tego co mi wiadomo czeszka troche sobie ostatnio odpuszcza treningi i do tego dochodzi nadwaga,nie da sie wrocic do optymalnej formy po 2 tyg w cuda nie wierze...przyklad Woznaickiej wspaniala tenisistka do formy wraca po kilku miesiacach mozolnej pracy i ciezkich treningach.Jesli myslicie ze petra sobie powie ups w Brisboune mi nie wyszlo w AO mi nie wyszlo no wiec teraz musze cos wygrac.Czeszka ma potencjal tylko troszeczke musi nad soba popracowac i dac sobie czasu aby wrocic do swojej opty,alnej formy i moc walczyc z zawodniczkami z 1 setki hehe nie mowiac juz o zawodniczkach z pierwszej 10
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
S. Voegele - P. Kvitova
S. Voegele (+1.5 Sets) @ 1.813 Pinnacle ⛔ 6-7 3-6
Steffi bardzo dobrze czuje się na hali. Jej tenis jest prosty, ale bardzo poukładany. Szwajcarka dobrze podaje, często biega do siatki, gdzie jest całkiem skuteczna. Nie ma jakiegoś wyróżniającego uderzenia, ale prezentuje się bardzo solidnie w każdym elemencie. Widać, że wie co ma grać. Kvitova w Paryżu najwyraźniej szuka formy, po nieudanych występach na antypodach. Tak naprawdę spadek formy Czeszki trwa dużo dłużej i na pewno jej problemy z oddychaniem nie są jedyną przyczyną tak wielu porażek. Kvitova oczywiście, uwielbia szybkie nawierzchnie, ale żeby być na nich skutecznym, trzeba być optymalnie przygotowanym. Tutaj wszystko odbywa się szybciej i każde zawahanie skutkuje problemami. Oglądając Kvitovą ma się wrażenie, że nie ma ona pomysłu na grę. Oczywiście, siła fizyczna, świetne podanie będą atutami na hali. Jednak jej nieregularność jest przytłaczająca. Voegele wyjdzie na mecz ze swoją poukładaną grą i nastawieniem, że może, ale nie musi. Kvitova zagra dobrze lub źle. Do Paryża przybyła bez trenera. Nie wiadomo jak to wpłynie na jej grę, ale Petra nie sprawia wrażenia samodzielnej. Na pewno tak nieprzewidywalna tenisistka nie jest godna zaufania. Stawiam, że Szwajcarka wygra przynajmniej jednego seta.


W 2011 roku Petra Kvitova triumfowała w Paryżu w imponującym stylu, pokonując w finale Kim Clijsters. Był to najlepszy sezon w karierze Czeszki. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dziś Kvitova drży na myśl o meczu pierwszej rundy.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
K. Mladenovic - Y. Wickmayer - 1 (2,75)✅
Bet365

Trudno aż nie spróbować na młodą Francuzkę, która posiada bardzo mocny serwis. Podanie pierwsze funkcjonuje dobrze. W meczu z J. Goerges skuteczność zdobytych punktów z pierwszgo podania to aż 72% do tego 8 asów. Francuzka gra u siebie, osiąga rewelacyjne wyniki na hali i ograła wysoko rozstawioną Niemkę. Nic innego jak iść za ciosem. K. Mladanovic sprawiła problemy zwłaszcza w pierwszym secie nawet S. Stephans w Melbourne. Dyspozycja jest co najmniej obiecująca - a to może wystarczyć na zupełnie nierówno grającą Belgijkę, której gra ostatnio przypomina jak walenie młotem w ścianę. Yanina uporała się po dramatycznych 3 setach z A. Pavlyuchenkova która od długiego czasu nic nie gra na hali a i forma jest ostatnio na bakier. Rosjanka gra w kratkę. Yanina standardowo ma problemy z serwisem. I jak zwykle zaprezentowała worek błędów podwójnych. Z Rosjanką było ich 7. Oczywiście byłoby niesprawiedliwe gdybym nie zauważył błędów podwójnych K. Mladenovic w meczu z J. Goerges. Było ich 5. Obie dziewczyny mają za sobą trzysetowe pierwsze spotkania. Jest to początek turnieju więc nie sądzę aby odegrało to najważniejszą rolę. A jeżeli już to jest to plus raczej dla Francuzki. Kristina w październiku 2012 roku w Tapei wygrała turniej na hali a rozegrała w nim aż 3 spotkania trzysetowe. Kursy na Kristine spadają i całkiem słusznie według mnie, ponieważ spotkanie opiewa jak dla mnie w stosunku 50/50.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
AKO: 2,03 | 6/10j
Suarez-Navarro – Zakopalova 2 @ (1,49 Pinnacle) ⛔
Hiszpanka to zawodniczka, która jest groźna przede wszystkim na kortach ziemnych, ewentualnie na wolnych kortach twardych. Na pewno nie jest to tenisistka, która dobrze czuje się w szybkiej hali. Jestem mocno zaskoczony jej wygraną w 1 rundzie z Niculescu. Meczu nie widziałem, ale patrząc na statystyki to wydaje mi się, że mecz stał na bardzo niskim poziomie.
Jeśli chodzi o Zakopalovą to jest zawodniczką, która potrafi odnaleźć się prawie na każdej nawierzchni. Oprócz słabego meczu w 2 rundzie AO prezentuje się w tym sezonie bardzo solidnie. W tym roku zdążyła już zaliczyć finał turnieju WTA. Mowa oczywiście o Shen Zhen, w decydującym meczu przegrała w 3 setach z Li Na. W Paryżu broni punktów za półfinał z ubiegłego roku. Moim zdaniem nie powinna mieć problemów z awansem do ćwierćfinału.
Cibulkova – Bartens 1 @ (1,36 Pinnacle) ⛔
Cibulkova po świetnym turnieju w Sydney niespodziewanie odpadła z Australian Open w 2 rundzie. Często tak bywa, że po bardzo dobrym turnieju, przychodzi czas na słabszy. Zapewne trochę odpoczęła, potrenowała i ma zamiar zrobić dobry wynik w Paryżu. Na „dzień dobry” rywalka średniej klasy, która ma za sobą już 4 spotkania w tym turnieju. Co ciekawe w decydującej rundzie kwalifikacji przegrała, jednak do turnieju głównego udało jej się „wskoczyć” jako LL. W 1r. pokonała Tamire Paszek, która w tym sezonie jest w wyjątkowo słabej dyspozycji.
Różnica klas ogromna, do tego Słowaczka potrafi grać w hali. Myślę, że będzie łatwo i szybko w stronę Cibulkovej.
Mladenovic(+1,5 sets) – Wickmayer 1 @ (1,75 Unibet) | 3/10j ✅
Mladenovic sprawiła chyba największą niespodziankę w 1 rundzie, eliminując Goerges. Pokazała w tym spotkaniu sporo pozytywnego tenisa oraz niesamowity charakter. Posiada bardzo dobre warunki fizyczne i dobrze odnajduje się w szybkiej, paryskiej hali. Gra przed własną publicznością bardzo ją motywuje i myślę, że minimum 1 seta z Wickmayer powinna wygrać.
Belgijka to wymagająca rywalka, która w dwóch ostatnich latach grała tutaj solidnie. Jednak w 1 rundzie nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia i wydaje się, że jest do „ugryzienia”.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 4

mahallo

Użytkownik
Suarez Navarro (+1,5seta)-Zakopalova 1 za 1.63
Cornet(+1,5seta)-Safarova 1 za 1.72
co myslicie o typach Suarez Navarro (+1,5seta)-Zakopalova i Cornet(+1,5seta)-Safarova. Suarez wygrala z faworyzowana Niculaescu, nie jest taka slaba zeby seta nie ugrac z przecietna Zakopalova, Cornet tez nie byla faworytka z Arvidsson a wygrala no i dotego gra u siebie. i dodajmy jeszcze ze roznica w rankingu miedz obiema parami nie jest duza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
O niemce Goerges zapominam na długie tygodnie...jej nazwisko wymazuje z WTA...ona wczoraj sprzedała Niculescu i debla, to co grała nadaje się do zbadania przez organizatorów i buków...

Dominika Cibulkova 1.30⛔

Dominika fajnie wyglądała w Australii. Trochę dała ciała w wielkim szlemie, ale jej rywalak naprawdę fajnie pogrywała. Po wypoczynku Dominka trafia na solidną Kiki, która jest w jej zasięgu. Widzę że Dominika fajnie wygląda, humor dopisuje, tylko zagrać swoje i pod prysznic.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Cornet vs Safarova
Typ: Handicap setów + 1.5 Cornet ✅✅✅
Kurs 1.72 Unibet

Wczoraj Czeszka fatalnie zaczęła mecz ze słabą Dominguez Lino, ale ostatecznie wygrała 2-1. Wykorzystałem to jednak grając handi i dziś idę w tym samym kierunku mimo, że kurs dużo gorszy (wczoraj 2.8). Typ wydaje się pewny, bo Czeszka gra chimerycznie i długo się rozkręca. Cornet miała jeden dzień na odpoczynek po wygranej z solidną Arvidsson. Poza tym jest na własnym terenie więc to wielki plus. Do tej pory 1 starcie mają na koncie na mączce w 2012 roku i było 2-1 dla Czeszki.
Polecam też probować czysty win. Pozdr
 
D 570

duff999

Użytkownik
O niemce Goerges zapominam na długie tygodnie...jej nazwisko wymazuje z WTA...ona wczoraj sprzedała Niculescu i debla, to co grała nadaje się do zbadania przez organizatorów i buków...
Dominika Cibulkova 1.30
Dominika fajnie wyglądała w Australii. Trochę dała ciała w wielkim szlemie, ale jej rywalak naprawdę fajnie pogrywała. Po wypoczynku Dominka trafia na solidną Kiki, która jest w jej zasięgu. Widzę że Dominika fajnie wygląda, humor dopisuje, tylko zagrać swoje i pod prysznic.

---
Skończ pajacować. Dajesz typy po mizernych kursach , które Ci jak zwykle nie wchodzą i płaczesz ,że odchodzisz od grania itd.
Jakbyś widział debla w wykonaniu Niemki np podczas Australian Open (tylko tyle - to nie jest aż tak wiele) To byś doskonale wiedział jak ona gra woleje i wszelakie uderzenia w okolicy siatki. To jest dno jeśli chodzi o psychike i zagrania przy siatce. Na tle dołującej już Stosur czy będącej w niezłej formie Niculescu jest bardzo mizerna. Szczególnie jeśli chodzi o szybkie ustawianie się do piłek o antycypacji zagrań w deblu już w ogóle nie ma co wspominać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Kumkhum - Kirilenko 1 @ 4.80 ⛔7-6,2-6,2-6
Expekt

Luksika Kumkhum, zajmująca 155. miejsce w rankingu WTA zmierzy się z Marią Kirilenko, któraplasuje się na 15. pozycji. Tajlandka bardzo ładnie rozpoczęła sezon pokonując kilka faworyzowanych zawodniczek m.in. Keys(81) w Auckland czy Arvidsson(37) w AO. W Pattaya w pierwszej rundzie szybko wyeliminowała Dell’Acqua(123), więc forma na pewno nie jest zła. Pokonanie ubiegłorocznej finalistki byłoby dla niej wielkim osiągnięciem i spełnieniem marzeń. Gra u siebie, dyspozycja przyzwoita, więc droga do zwycięstwa otwarta. Co do Kirilenko to ta zaliczyła niezły występ w AO, dochodząc do 1/16 finału, gdzie pokonana została przez Serene Williams. W Tajlandii w pierwszej rundzie dość niepewnie pokonała Amanmuradovą(148) co może oznaczać, że nienajlepiej się tu czuje. Monsunowa pogoda może mieć na nią zły wpływ, stąd wynik z tenisistką z Uzbekistanu nie powala na kolana. Sądzę, że młoda Kumkhum ma spore szanse na pokonanie faworytki i awans do kolejnej rundy.

Tajlandka urwała seta, widać, że ma spory potencjał.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
AKO: 2,03 | 6/10j
Suarez-Navarro – Zakopalova 2 @ (1,49 Pinnacle)
Hiszpanka to zawodniczka, która jest groźna przede wszystkim na kortach ziemnych, ewentualnie na wolnych kortach twardych. Na pewno nie jest to tenisistka, która dobrze czuje się w szybkiej hali. Jestem mocno zaskoczony jej wygraną w 1 rundzie z Niculescu. Meczu nie widziałem, ale patrząc na statystyki to wydaje mi się, że mecz stał na bardzo niskim poziomie.
Jeśli chodzi o Zakopalovą to jest zawodniczką, która potrafi odnaleźć się prawie na każdej nawierzchni. Oprócz słabego meczu w 2 rundzie AO prezentuje się w tym sezonie bardzo solidnie. W tym roku zdążyła już zaliczyć finał turnieju WTA. Mowa oczywiście o Shen Zhen, w decydującym meczu przegrała w 3 setach z Li Na. W Paryżu broni punktów za półfinał z ubiegłego roku. Moim zdaniem nie powinna mieć problemów z awansem do ćwierćfinału.
Cibulkova – Bartens 1 @ (1,36 Pinnacle)
Cibulkova po świetnym turnieju w Sydney niespodziewanie odpadła z Australian Open w 2 rundzie. Często tak bywa, że po bardzo dobrym turnieju, przychodzi czas na słabszy. Zapewne trochę odpoczęła, potrenowała i ma zamiar zrobić dobry wynik w Paryżu. Na „dzień dobry” rywalka średniej klasy, która ma za sobą już 4 spotkania w tym turnieju. Co ciekawe w decydującej rundzie kwalifikacji przegrała, jednak do turnieju głównego udało jej się „wskoczyć” jako LL. W 1r. pokonała Tamire Paszek, która w tym sezonie jest w wyjątkowo słabej dyspozycji.
Różnica klas ogromna, do tego Słowaczka potrafi grać w hali. Myślę, że będzie łatwo i szybko w stronę Cibulkovej.
Mladenovic(+1,5 sets) – Wickmayer 1 @ (1,75 Unibet) | 3/10j
Mladenovic sprawiła chyba największą niespodziankę w 1 rundzie, eliminując Goerges. Pokazała w tym spotkaniu sporo pozytywnego tenisa oraz niesamowity charakter. Posiada bardzo dobre warunki fizyczne i dobrze odnajduje się w szybkiej, paryskiej hali. Gra przed własną publicznością bardzo ją motywuje i myślę, że minimum 1 seta z Wickmayer powinna wygrać.
Belgijka to wymagająca rywalka, która w dwóch ostatnich latach grała tutaj solidnie. Jednak w 1 rundzie nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia i wydaje się, że jest do „ugryzienia”.
Suarez Navarro lubi grac również na kortach twardych i rozegrała wiele dobrych meczów. Jej mankamentem jest serwis. Ja w meczu z Zakopalova dalem lekko na Hiszpankę bo Czeszka nie jest wybitna tenisisyą i jak najbardziej do ogrania!
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Skończ pajacować. Dajesz typy po mizernych kursach , które Ci jak zwykle nie wchodzą i płaczesz ,że odchodzisz od grania itd.
Jakbyś widział debla w wykonaniu Niemki np podczas Australian Open (tylko tyle - to nie jest aż tak wiele) To byś doskonale wiedział jak ona gra woleje i wszelakie uderzenia w okolicy siatki. To jest dno jeśli chodzi o psychike i zagrania przy siatce. Na tle dołującej już Stosur czy będącej w niezłej formie Niculescu jest bardzo mizerna. Szczególnie jeśli chodzi o szybkie ustawianie się do piłek o antycypacji zagrań w deblu już w ogóle nie ma co wspominać.
W ogóle te Niemki, zwłaszcza Goerges i Lisicki to po prostu top 5 największych &quot;porażek&quot; tenisowych WTA pod wieloma względami. Generalnie unikam ich jak ognia, jak gram to przeciwko nim. Przecież co te dziewuchy mają w głowie to ja tego kompletnie nie ogarniam choć wiele widziałem, dobrze czytam psychikę ludzi. To się nadaje do leczenia i piszę tutaj bez cienia złośliwości (bardziej współczucia). Ja jednak skusiłem się wczoraj na Lisicką z Panovą by dać ją do kuponu AKO jako 3cie zdarzenie i tylko to mi zostało do rozliczenia kuponu. Mam nadzieje że ona nic mi nie odwali - zwłaszcza że w Pattaya padało długo i może jej odechcieć się grać na poważnie ...
Ogólnie jak patrzy się teraz na WTA to jest po prostu straszna nędza. Żałuję że nie mogłem obstawiać choćby pare lat temu gdzie grała jeszcze Henin, Clijsters, Mauresmo, Hingis, Davenport, Dementieva - było pełno solidnych stabilnych marek na które można było zawsze liczyć ..ehh gdzie te czasy .. a najgorsze jest to że w najbliższych 3-4 latach nie zapowiada się na żadną radykalną zmianę.
A to że zawodniczki ich (niemek) pokroju czyli średnia klasa z dużym potencjałem (ale ogromnymi wahaniami formy) dorabiają regularnie u bukmacherów to inna sprawa. To chyba oczywiste że musza jakoś dorobić by stać je było na luksusowe zycie, trenerów, podróże + odłożyć na emeryturę (jakiś biznes po karierze tenisistki) przecież to co wygrają uczciwie na korcie z tą swoją wątpliwą formą w ciągu roku nie pokryje ich zapotrzebowań. To też jest wytłumaczeniem dlaczego tak lekką ręką przechodzą obok meczu, nie trzaskają rakietami gdy im nie idzie, po prostu puste oczy, zimna twarz i mam to wszystko w d.... (bo kasa i tak spłynie w inny sposób). Co innego taka Serena, Maria S czy choćby Azarenka które mają kasy jak lodu a na korcie walczą o wynik, prestiż - i widać po nich często jak się denerwują (bo im zależy). Czy weźmy chociaż Wozniacką ..jej bliżej do &quot;półki&quot; tenisowej Lisicki czy Goerges a jednak reakcje Wozniackiej gdy jej nie idzie są bardziej naturalne, zrozumiałe, szczere i widać że próbuje, że chce ...
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Rybarikova @ 3.75 B365 zwrot
Wczoraj zdecydowanie skupiłem się na faworytkach, dziś sytuacja diametralnie się zmieniła, we wszystkich meczach od rana grałem przeciwko wyżej notowanym (jak na razie Bertens i Suarez-Navarro nie zawiodły, Cornet przegrała seta z Safarovą, ale mecz trwa) i wydaje mi się, że w kolejnym meczu również możemy być świadkami niespodzianki. Wczoraj Rybarikova ograła w dobrym stylu Razzano, szczególnie mogła się podobać jej gra w pierwszym secie. Imponowała serwisem, przez całą partię tylko w jednym gemie miała problemy z utrzymaniem podania, później trochę się rozkojarzyła, ale w decydującym secie wszystko znów zaczęło działać. Jej tenis jest bardzo prosty, mocne podanie i próba kończącego uderzenia. Generalnie tenisistka na szybkie korty, odkąd pamiętam to zawsze bardzo często stawiałem na jej zwycięstwa na trawie, czy w podobnych turniejach halowych i na ogół dobrze na tym wychodziłem. Errani to tenisistka TOP10, na cegle, czy hard courcie zawodniczka groźna dla wszystkich, ale na tak szybkim korcie zaczyna brakować jej atutów, serwisem nie może postraszyć, to samo jeśli chodzi o kończące uderzenia. Jest co prawda na tyle regularna i solidna, że z rywalkami... Bez atutów, radzi sobie nawet na szybkich kortach, na ogół bezproblemowo, ale tym razem rywalka atuty ma i to naprawdę wyraźne. Dlatego uważam, że spokojnie stać ją na pokonanie w Paryżu tenisistki nr. 7 na świecie.
Wickmayer z Mladenovic bardzo trudny mecz, mimo wszystko faworytką wydaje się być Belgijka, podobne style/możliwości, ale dużo więcej doświadczenia po stronie Wickmayer, to powinno wziąć górę...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rybarikova - Errani
Typ: Rybarikova +5g @ 1,71 Pinnacle

Widzę, że dużo osób stawia na Rybarikovą, ale nie sądzę, by wygrała ten mecz, Errani mimo wszystko, że zdecydowanie woli wolniejsze nawierzchnie to powinna sobie poradzić z zawodniczką tego pokroju. Rzecz jasna Słowaczka ma wiele atutów, przede wszystkim serwis i końcowe uderzenia. Jej mecz z Razzano wyszedł jej, zagrała dobrze i przede wszystkim zdecydowanie. Fizycznie, kondycyjnie wydawało się wszystko okej. Jak już wspominałem moim zdaniem mecz wygra Włoszka, ale Słowaczka jeśli zagra tak jak wczoraj to da radę pokryć handicap +5g bez większych problemów.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Errani - M. Rybarikova - over 8,5 gemów w pierwszym secie (1,44) - ZWROT
Bet365
Włoszka nigdy na hali predatorką nie była, a swój wspaniały ranking zawdzięcza ubiegłemu sezonowi, tam jednak na hali praktycznie nie walczyła. Słowaczka ma okazję tutaj powalczyć o dobry wynik, patrząc na zmagania obu zawodniczek w historii nigdy nie były to łatwe pojedynki. Myślę że liczba gemów w pierwszym secie będzie co najmniej wynosiła 9. Słowaczka co prawda ma za sobą męczącą drogę do tego etapu jednak na hali gra o wiele więcej niż Sara. Włoszka jak na razie zaliczyła falstart na początku sezonu i ciężko oczekiwać aby na hali naglę zaczęła demolkę robić.

by scotratez​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom