>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 28.01-03.02.2013

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Kurs na Mladenovic atrakcyjny ale to chyba na tyle.. no i serwis jej jeszcze.
Prawda jest taka że nie bardzo wiadomo co prezentuje sobą Francuzka ponieważ jak do tej pory gra z tenisowymi sierotkami. J. Goerges - tej Pani nie trzeba komentować. Potrafi przegrać każdą piłkę i każdą wygrać. Jej forma to rollecoaster. Y. Wickmayer męczy się już od długiego czasu zwłaszcza z serwisem, wymian nie wytrzymuje zbyt długich. To samo można było powiedzieć o Czeszce dzisiaj. Kto oglądał mecz ten widział jeden klarowny obraz. - Petra Kvitova znowu sama się wyeliminowała. I to własnym serwisem. Petra jest w stanie w tej chwili przebić góra 4-5 piłek i potem wyrzuca na auty albo strzela w siatkę. P. Kvitova rozczarowała dzisiaj na całej linii, znowu.. Inną sprawą jest że Francuzka przez cały turniej świetnie utrzymuje swój serwis. Jednak zdarzają jej się luźniejsze momenty i potrafi przegrywać nagle 40-0, zazwyczaj jak już idzie za dobrze. Zauważyłem że Francuzka również jest na bakier z dłuższymi wymianami i również lubi sobie postrzelać na ślepo z returnu. Jutro zagra z Mona Barthel. I to będzie jej prawdziwy test. Niemka wygląda na zmobilizowaną w tym turnieju i gra naprawdę solidnie. Francuzka w końcu będzie miała godną rywalkę która potrafi serwować. Mona Barthel powinna osiągnąć przewagę w wymianach. Niemka chętnie zaczyna atakować i kreować grę. Często ryzykuje i się to jej opłaca. Zdarzają jej się błędy oczywiście jak chociażby ten nieszczęsny dzisiaj z M. Bartoli punkt w pierwszym secie który mógł zapewnić jej wygranego seta.. a tak musiała się w tibreaku męczyć. Osobiście kierowałbym się w stronę Niemki, ponieważ jak dla mnie Francuzka oprócz serwisu nie ma nic do zaproponowania, no może return jeszcze, pod warunkiem że nie strzela na chybił trafił. Jak się ogarnie to nawet ciekawe piłki jej wtedy wychodzą. Mona Barthel według mnie jest bardziej uniwersalna i również w formie. Za Francuzką z kolei będą stać trybuny wypełnione kibicami. Pytanie tylko czy opłaca się typowanie Niemki po kursie 1,40. Osobiście uważam że lepiej coś tu na live popróbować jak kursy na Niemkę pójdą np. w górę. Mecz łatwy nie będzie wydaje mi się że jednak powinna wymęczyć to spotkanie.

M. Barthel - K. Mladenovic - 1 (1,43)✅
Pinnacle Sports

by scotratez​
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Obserwuję uważnie tą blond francuzkę i nie powiedziałbym że to typ tenisistki która strzela w wymianach. Generalnie trudno ją na razie &quot;sklasyfikować&quot; , potrzeba na to więcej meczy z jej udziałem. Faktycznie potrafi przegrać nagle z 40-15 gema. Zwłaszcza jak idzie za dobrze a rywalka przyciśnie. Zauważyłem że dobrze jej się gra z tenisistkami które ją naciskają, są nieregularne i grają płaską mocną piłką. Ciekawe jak będzie się prezentować gdy będzie musiała zagrać z Wozniacką czy Radwańską ? Póki co jest Barthel. Teoretycznie jest w stanie ją pokonać dlatego dla mnie to NO BET po tym co widziałem w wykonaniu Mladenovic a pokazała już sporo, nie ukrywam nie doceniłem jej zwłaszcza w meczu z żałosną WickMayer (której ulubiony kolor który często widzimy w elementach jej kortowego stroju odzwierciedla zawartość jej tenisowego &quot;mózgu&quot; / intelektu kortowego). Mladenovic - z tą śmieszną przerwą między zębami :) potrafi szybko ustawić się do piłki, nieźle zaserwować pierwszym (drugi już wyraźnie gorszy) ale to co zrobiło na mnie wrażenie to kontratakowanie - i to dość sensowne, nie na siłę nie na pałę w stylu Goerges czy Kvitovej ale wybierając rozsądne kierunki czy decyzje jak zagrać by nie oddać wystawki a zarazem nie zrobić szybko błędu. Ciekawi mnie też ile zostało jej sił by zagrać kolejne spotkanie na wysokim przyzwoitym poziomie ...
Jeśli Barthel zagra solidnie co u niej nie jest takie oczywiste to stawiałbym lekko na Barthel jednak przy jakiejkolwiek wątpliwości co do dyspozycji tenisowej niemki tego dnia nie postawiłbym na nią ani grosza. Niemce fuksł sie tiebreak z Bartoli która prowadziła już 5-2 ale sama oddała na tacy podwójnymi błędami prowadzenie. Jeśli Bartoli (która robiła jednak sporo błędów, serwis chwiejny) potrafiła &quot;prawie&quot; ją ograć w 1 secie to czemu nie młoda świeża Mladenovic która jest na fali w tym turnieju i gra już bez presji co widać gołym okiem. Dla mnie NO BET no chyba że na Live coś ..
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Wazna informacja odnosnie meczu Errani-Bertens. Otoz duety ErraniVinci nie bedzie dzis grac debla bo rywalki oddaly mecz walkowerem. Nei rozumiem natomiast zupelnie podejscia typu, ze ktos gral zal bo jedna zawodniczka przelamala 7 podanie 7 razy, a druga 8 razy. To nie jest zaden wykladnik gry zawodniczek. Jezeli spotykaja sie dwie zawodniczki, ktorych najwiekszycm atutem jest gra z glebi kortu oraz return to te przelamania po prostu beda i juz. Jezeli natomaist mecz Errani-Suarez B. byl sredni poziomem to ja sie juz faktycznie chyba nie znam i ogladaelm cos innego. Nie wiem jak dobra jest Bertens. ale mecz Errani z Suarez byl wiecej niz bardzo dobry.
Co do ewentualnego zmeczenia. Ja sie zgadzam, ze mecz Wloszki i Hiszpnki byl bardzo wymagajacy kondycyjnie, ale Errani miala tez wolny los w pierwszje runbdzie, a w drugiej rywalka Rybarikova skreczowala po 4 gemach. Podtrzymam zatem to co pisze, ze Bertens wygra jezeli czgeos o jej formie nie wiem, ale jezlei Errani zagra na takim poziomie jak z Suarez to widze wygrana Wloszki. Takie moje zdanie i juz. Pozyjemy, zobaczymy...
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Errani-Bertens 1
To już półfinał, Włoszka po ciężkim i dobrym pojedynku odprawiła Suarez która zagrała naprawdę świetny turniej. A Jak się już jest w półfinale to nie po to aby przejść obok niego. Zmęczenie jest wpisane w życie zawodowego tenisisty, zawodnicy na tym poziomie potrafią sobie z nim radzić. Zmęczenie meczem z Hiszpanką może mieć jakieś znaczenie jeśli mecz bardzo się przeciągnie. Ważna wydaje się też informacja podana przez kolegę wyżej o walkowerze w deblu z Vinci. Z drugiej strony pamiętajmy iż Bertens ma w nogach trzy spotkania. Holenderka to objawienie tego turnieju i oczywiście, że ma pierdolnięcie z końcowej linii ale spójrzmy na rywalki. Beznadziejna w tym roku Paszek i dwie strzelby Cibulkova, która nie potrafiła przebić piłki dwa razy z rzędu i wykończona meczem z Cornet Safarova. Wszystkie zawodniczki mocne w ofensywie, dobre z końcowej i ... popełniające mnóstwo błędów. Tym razem Kiki będzie musiała zmierzyć się z innym typem rywalki a każdy punkt trzeba będzie wyrwać z kortu i więcej ryzykować - a tu prezentów od Włoszki nie będzie wiele. Bertens to ogromne zaskoczenie in plus ale doświadczenie i techniczny tenis Sary zaprocentuje.
Barthel - Mladenović 1
Ależ wczoraj się przejechałem na Bartoli... Liczyłem na niestabilność Niemki a to ona gra tutaj cały czas jak automat. Prezent Korsykanki w TB, moment dekoncentaracji na początku II seta i... po wszystkim. Marion nie grała nawet źle, bardzo chciała, chwilami zwłaszcza pod koniec II seta grała kapitalny tenis - to Barthel nie dała jej szans.
Francuzka to dla wielu wielkie zaskoczenie a to zwycięzczyzni juniorskiego French Open 2009, dzisiaj tylko potwierdza swój talent. Kristina cały czas się rozwija i będzie jeszcze lepsza. A już dzisiaj z przyjemnością ogląda się jej grę i samą Mladenović zresztą też. Tylko że dziś stanie przeciwko Niemieckiemu automatowi (w tym turnieju!!) i... presji swojej publiczności. Po porażce Bartoli została ostatnia, wątpię czy uniesie swoje brzemię jak Fordo Baggins. Ale przyszłość przed nią.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Mona Barthel - Kristina Mladenovic
Tie-break w meczu @ 3.30
Bwin

W drugim półfinale paryskiego turnieju zobaczymy Mone Barthel, która w rankingu WTA sklasyfikowana jest na 45. miejscu oraz Kristine Mladenovic, zajmującą 87. miejsce. Bulmacherzy faworyzują Niemkę, jednak niespełna dwudziestoletnia Mladenovic nie jest bez szans, wszak nie przypadkowo dotarła do tej fazy. Pokonała znakomite tenisistki z Kvitovą(8) na czele, ale i Wickmayer(22) oraz Georgas(19). Młoda Francuzka jest w znakomitej formie, a do tego gra u siebie, więc ma spore szanse w dzisiejszym pojedynku. Jednak na pewno bez ostrej i długiej walki się nie obejdzie. Mona Barthel również spisuje się świetnie w tym turnieju, a pokonanie Bartoli(10) czy Vinci(16) najlepiej o tym świadczy. Jest bardziej doświadczoną tenisistką, więc na pewno zagra na maksa, aby wygrać. Liczę na wyrównany pojedynek.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Barthel v Errani 1 @1,65 / Expekt

Powiem szczerze, liczyłem na troszkę większe kursy na Niemkę ale cóż, nawet @1,65 do grania na spokojnie. Sara miała chyba najłatwiejszą drogę do finału w karierze. Najpierw Ryba i schodzi przy 0/4. Potem zacięte i długie spotkanie z Suarez-Navarro, które według mnie stało na dobrym poziomie. Errani obroniła meczówkę, w zasadzie do teraz się dziwie, miała 2nd serve(a wiadomo jak to u niej wygląda, 1st serve Errani to jak 2nd serve 80% dam w stawce a co dopiero drugie podanie.. ) a Hiszpanka zamiast zaatakować returnem zagrała na środek. No ale ładnie się wybroniła i wygrała. Dzisiaj znowu 5/0 i krecz Bertens, akurat jej - w przeciwieństwie do Rybarikovej - dolegały problemy z plecami i ewidentnie nic nie grała. Barthel ten turniej gra naprawdę bardzo dobrze. Widziałem spotkanie z Vinci(zajebisty mecz) i dzisiejszy mecz z Mladenovic. Wielkiej filozofii w grze Mony nie ma, zasada jest prosta, jak jest w formie to gromi, siedzi serwis, miażdzy w wymianach. Ofensywna, prowadzi grę. Gorzej jak z formą na bakier - ale akurat o to w Paryżu nie ma się co martwić. Sara defensywna, dużo przebija, bardzo rzadko atakuje. No i serwis.. Dziś Kiki przy podaniu Włoszki stała w korcie, starała się agresywnie returnować(akurat mało z tego wychodziło ale można zwalić na kontuzję). Barthel powinna robić to samo, ustawiać akcję returnem(jak w meczu z Vinci, a Sara ma jeszcze słabsze podanie). Tego właśnie zabrakło mi wczoraj ze strony Hiszpanki, ofensywnie grała w wymianach ale przy returnach za pasywnie. Jak dla mnie jutro zdecydowanie Mona, jak przegra to tylko i wyłącznie ze sobą, myślę jednak że jeśli miałaby trafić na gorszy dzień to byłby on dzisiaj. 2-0 po @2,7 w Expekt także do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Barthel - S. Errani - 1 (1,57)✅
bet365

Włoszka doczekała się odpoczynku ponieważ tak można po części nazwać spotkanie z Holenderką która skreczowała dość szybko. Mona Barthel poradziała sobie z gospodynią turnieju nad wyraz szybciej niż można było się tego spodziewać. W finale typuje ponownie na Niemkę która gra po prostu kawał dobrego tenisa w tym turnieju, Włoszka każdy punkt musi praktycznie wybiegać, jej serwis zazwyczaj służy tylko do wprowadzenia piłki do gry. Mona grając agresywnie powinna osiągnąć przewagę nie tylko w serwisie ale podczas wymian. Kurs całkiem ciekawy. Dodam że skuteczność zdobytych punktów z pierwszego podania u Niemki w spotkaniu z Francuzką wynosiła 85%. To naprawdę świetny rezultat. W fiale sądzę że Niemka podtrzyma bardzo równą dyspozycję serwisową w turnieju.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Errani - Barthel 1 @ (2,56 MarathonBet) | 3/10j ⛔ :| jednak brawo za walkę Errani! na clayu ją dopadniesz Saro ;)
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że finał w Paryżu powinna wygrać Mona Barthel. Bardzo dobra forma Niemki i szybka nawierzchnia, która idealnie pasuje do jej stylu gry stawiają ją w roli faworytki w tym spotkaniu. Zaś Errani ze swoim defensywnym stylem gry teoretycznie nie powinna mieć w tym meczu za wiele do powiedzenia. Jednak finały rządzą się swoimi prawami, jest nawet takie powiedzenie wśród typujących: &quot;Finały są do oglądania, nie obstawiania&quot;.
Mimo tego zdecydowałem się poszukać niespodzianki w dzisiejszym spotkaniu. Dzięki masowemu graniu na Niemkę, zrobił się fajny kurs na Errani. Liczę na jej doświadczenie i ogromną wolę walki, bo ciężko szukać jakichkolwiek argumentów czysto tenisowych na jej korzyść. Barthel we wszystkich dotychczasowych spotkaniach grała bardzo solidnie, ale uważam, że dziś może zagrać poniżej swoich możliwości. Zawodnicy często podkreślają, że w każdym turnieju zdarza się słabszy mecz, mam nadzieje, że właśnie w finale przytrafi się Niemce.
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
M. Barthel - S. Errani
Tie-break w meczu: TAK (3.25)

Siema. Jedni typują Barthel, inni Errani. Ja sobie zagram o TB w meczu po kursie 3.25. Co przemawia za takim typem? Otóż 2 sprawy. Barthel jest w świetnej formie i na tej nawierzchni czuje się jak ryba w wodzie. Dość gładko pokonała Mladenovic, która zaliczyła bardzo udany sezon idąc jak burza do półfinału. Errani z kolei, tak naprawdę nie miała okazji pokazać co potrafi w 3 ostatnich meczach, a może nawet właśnie pokazała na co ją stać, gdyż dwie zawodniczki kreczowały już w 1 secie przy 4-0 i 5-0, a wygrana z bardzo dobrze grającą w tym sezonie Suarez świadczy twardej psychice zawodniczki. Można by w tym momencie pomyśleć - miażdży. Przeczuwam nosem, że obie Panie nie będą chciały łatwo odpuścić finału poza tym kursy buków (2.37 Errani 1,57 Barthel) świadczą raczej o tym, że w tym meczu może wydarzyć się wszystko + fakt, że to jednak grają kobiety. Nigdy nie wiadomo kiedy PMS dopadnie. Biorąc pod uwagę powyższe, jutro szukam szczęścia w Tie-break&#39;u.
5
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Lisicki S - Kirlenko M - wygra Kirlienko M 2:0 2.62 (wczoraj na William Hill) 2/10⛔
Lisicki S - Kirlienko M - under 21.5gema 1.87 PinnacleSports 1.5/10⛔
Lisicki S - Kirlienko M - wygra Kirlienko M 1.52 PinnacleSports 7/10 ✅
Na jutro finał Lisicki vs. Bratchikova jak i Maria vs Soarana czyli dwie top gracze vs. dwie niespodzianki, które dochodzą dość daleko w turnieju. I tutaj co grał - kto grał. Lisicki zagrała bardzo tragicznie. Bratchikova pierwsze 6/7gemów grała na sztywnej nodze. A potrafiła 3 razy przełamać Lisicki. Swoje pierwsze 3 gemy oddała, bijąc dwa razy w siatkę i raz w aut, do czwartej piłki nie dobiegła ( a dokładniej nawet się nie ruszała ) i tak wyglądały pierwsze 3gemy, w wykonaniu Bratchikovej. Potem chwilę emocji gdyż z 3:5 zrobiło się 5:5 lecz znowu dała się przełamać (kolejny flesh-back z poprzednich 3ch gemów serwisowych) i kończymy seta 5:7. Potem Dość wcześnie przełamanie i obie odpuściły, swe gemy do zera czy piętnastu. Przy ostatnim swoim gemie została oszukana na punkt autowy potem serwis z &#39;podłogi&#39; szczęście nietrafienia Lisicki (wyszedł drop) i przełamanie 6:3. Teraz spotkanie Marii. 6:0 i brak jakichkolwiek słów na korcie dla Soarany. W drugim secie udało się przełamać, potem ugrać swój i dalej klasa Marii. Dziś Lisicki sie męczyła z kulejąca - na jutro jest to za mało. Win Marii to czysta oczywistość. A jeżeli Lisicki ogarnie seta to będę w szoku. Brać póki William daje o 40gr więcej niż gdzie indziej.. A jak macie grać za 2.1 2:0 to grać grubiej win Marii po 1.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Lisicki-Kirilenko 2 @1.45
Stawiam na Marie delikatnie. MaKiri conajmniej 2 fajne mecze po drodze do finalu (z Vesnina oraz wczoraj z Cirstea). Poza tym ladnie trzymie Rosjanka pilke w korcie. Lisicki jak zwykle bedzie silowo probowac zdominowac mecz, ale formy raczej nie starczy. Dolna polowka drabinki, w ktorej jest Kirilenko robi lepsze wrazenie niz ta z Lisicki, wiec zaufam urodziwej Rosjance w tym przypadku. Tym bardziej, ze rok temu w finale Maria musiala uznac wyzszosc Hantuchovej, ale mam nadzieje, ze w tym przpadku powiedzenie &quot;co sie odwlecze ...&quot; znajdzie zastosowanie. Tak sobie zalozylem, ze turniej wygra ta zawodniczka, ktora awansuje z dolnej czesci drabinki i tego sie trzymam...Oby z dobrym efektem.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Barthel - Errani typ 2 , 2.5, bet365 ⛔
edit: 50 UE Niemki niestety nie wystarczyło, beznadziejnie słaba Errani...

Poszukam dziś &quot;niespodzianki&quot; w finale w Paryżu. Uważam, że przed rozpoczęciem turnieju kursy wystawione byłyby odwrotnie na ten mecz. Barthel w formie, odpaliła Vinci, Bartoli i Mladenovic. Siedzi serwis, dobry return szukanie piłek kończących. Errani natomiast drogę do finału miała najłatwiejszą z możliwych jak wspominali już moim przedmówcy dwa krecze w 1 secie i jedna trzysetówka z bardzo niewygodną przeciwniczką jaką jest Suarez Navarro.

Do rzeczy... Tak jak napisał Pezio(&quot;...Niemka może przegrać sama ze sobą...&quot;) Moim zdaniem nie dorosła ona jeszcze do wygrywania dużych turniejów, kilka razy zdarzało się, że dochodziła do półfinału czy finału w którym rozstawiona była jako faworytka i nie potrafiła poradzić sobie presją i przegrywała gładko. Nagle serwis przestawał działać, uderzenia kończące przeradzały się w niewymuszone błędy.

Zupełnie inna sytuacja jest w przypadku Włoszki, Sara tydzień temu wygrała w deblu Australian Open, kilka razy była w finałach prestiżowych turniejów w grze pojedynczej z różnym skutkiem. Doświadczenie na pewno jest po jej stronie, dodatkowo prezentuje ona bardzo niewygodny tenis dla rywalek(długie wymiany, dużo przebijania, zmuszanie przeciwniczki do błędów, jedyna słabość moim zdaniem to wciąż serwis Włoszki) Niemka natomiast 3-4 uderzenia i szukanie piłki kończącej.
Podsumowując, doświadczenie i psychika po stronie Włoszki, dlatego po ciężkim meczu uważam, że to ona będzie górą.
 
J 23

jro

Użytkownik
Oglądałem mecz barthel z bartoli zachowanie bartoli było caonajmniej dziwne przy stanie 6-6 w tie breku przy 6-2 dwa razy po 2 błedy w siatke, wogóle dużo pomogla barthel a poza tym nie widzialem wtym turnieju słabego meczu mony ciagle po lini ciagle w koncu musi nadejsc słaby mecz stawiam na errani
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
W finale typuje ponownie na Niemkę która gra po prostu kawał dobrego tenisa w tym turnieju,
jak to ponownie..! przecież w meczu z Bartoli typowałeś francuzkę.. generalnie szacun za wyniki, ale dlaczego analizując patrzysz prawie wyłącznie na serwis? serwis to ..serwis tamto ..samym serwisem sie nie wygrywa. jeśli Barthel nie wykarze sie w tym meczu umiejętnościami w wymianie to ją Errani wypyka..dla mnie, po tym kursie w tym meczu value leży po stronie Errani.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
O 17:10 zostanie rozegrany finał debla pań. Para Vinci-Errani zmierzy się z duetem Huber-Hlavackova. Kursy w granicach 1.35 : 3.00 na korzyść Włoszek. Obie pary składają się z pierwszorzędnych specjalistek od debla. O tym chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Huber-Hlavackova to jakiś nowy twór, ale patrząc po wynikach doświadczenie pozwoliło obu się szybko przystosowac do wspólnej gry. Dodatkowym argumentem dla niespodzinaki jest fakt, że Errani dopiero chwilę temu skończyła swój finał singla (przegrany z Barthel 5-7, 6(4)-7 - 1:58 min.). Do zmęczenia może dojść więc jakieś zdenerwowanie i zawód z powodu przegranego singla. Dodatkowo Sara zdaje się być w kiepskiej formie serwisowej, a to w zasadzie klucz w grze w debla. Kurs 3,00 zawiera więc spore value po wzięciu pod uwagę powyższego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom