>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Pekin, 28.09-06.10.2013

ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Azarenka miała wtedy problemy zdrowotne, i w sumie w drugim secie niewiele zabrakło a mogła nawet odwrócić strony rywalizacji. Do tego Venus zagrała rewelacyjny turniej jeżeli jak na nią. Zwłaszcza podanie Amerykanki było bardzo skuteczne. Także nie opierałbym się na tym, że Azarence zabrakło motywacji i waleczności. Ona wtedy walczyła ze sobą a nie z przeciwniczką. Trzeba dorzucić fakt, że sędziowie w jednej piłce dość kluczowej według mnie oszukali ją. Sądzę, że dzisiaj wygra z Petkovic, i nawet 2:0 jest bardzo realne.
Według mnie nie było żadnych problemów zdrowotnych czysta symulacja z jej strony gdyby cos jej rzeczywiście dolegało to albo by skreczowała albo oddała pojedynek walkowerem,Azarenka znana jest z tego typu zagrywek gdy jej nie idzie to zaczyna udawać odstawiać teatrzyki jak w meczu z Agnieszka czy bierze medicala jak z Sloane Stephens.Nie napisałem że nie wygra tylko że straci seta co wcale nie jest niemożliwe,czy ktos sie spoziewał że w Tokio gładko przegra z Venus Williams ???? Petkovic to nie byle jaka kelnerka i słabsza dyspozycje Białorusinki powinna wykorzystać ;)
Over 18.5 gemow w meczu 1.80 bet365 ✅
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Lucie Safarova 1.71 matchbook 800 zl +560 zł
Przyznaje, mylilem sie co do Czeszki wcześniej. Wychodzi jednak na to ze naprawdę zalapala świetna forme pod koniec sezonu i planuje ja utrzymać. Fajny mecz ze Stosur, jesli zagra tak jak wczoraj to powinna przejść spokojnie do kolejnej rundy. Z Kanepi znają sie juz dobrze, h2h 5:2 dla Lucie Safarovej, a to tez cos o tym świadczy. Widac ze dziewczynie dobrze pasuja korty w Azji. Kanepi doświadczona, grać umie, ale to nueva poziom Czeszki, nie gdy ta gra i serwuje tak dobrze. Nie zdziwie sie jak mecz skonczy sie w dwoch setach, ale tak czy tak to Safarova powinna przejść do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Venus Williams -Sabine Lisicki
Venus Williams 1,72 Pinnacle⛔ Venus tym razem przyjechała promowac swoja marke :grin:
Taki kurs biore z pocałowaniem ręki.Nie muszę chyba mówić że Venus gra obecnie piekny tenis wkońcu, zachwyciła wszystkich w Tokio ,gdyby nie doskonała dyspozycja Kvitovej to kto wie czy Amerykanka nie zgarnełaby tytułu.Nie wiem z jakim nastawieniem przyjechała starsza z sióstr Williams do Chin czy przyjechała popromować swoja linie odzieżowa czy przyjechała walczyć i udowodnić że wraca do dawnej formy mam nadzieje że zaangazuje sie w 100 % i daleko zajdzie także w Pekinie.Lisicki miała miesięczna przerwe w 1r pokonała bardzo przecietna Scheepers i wrażenia na mnie to nie robi żadnego więc prawdziwa walka zacznie sie własnie w 2 rundzie.Lisiscki bardzo często zawodzi głowa ,miewa wzloty i upadki,żle radzi sobie z presją i potrafi przegrać wygrany mecz.Wiele w tym spotkaniu będzie zależec od serwisu obu pań.Sabine obiektywnie rzecz biorąc jest bardzo grożna i dobra zawodniczką ale mimo to Wchodze w Venus bez obaw:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tenissiat 27

tenissiat

Użytkownik
Lisicki S. - Williams V.

Znalazłem dość ciekawy i pewny moim zdaniem typ na jutrzejsze spotkanie pomiędzy Lisicka, a Venus Williams. Dokładnie chodzi o handicap setowy na Sabine +1.5. W ostatnim meczu Williams z Kvitova było widać, że fizycznie trochę odstaje Amerykanka i w końcowej fazie spotkania już jej serwis zawodził ale także poruszanie się po korcie przez co zbyt często popełniała niewymuszone błędy. Sabina to młoda zawodniczka i kondycji oraz woli walki zapewne jej nie zabraknie w jutrzejszym spotkaniu, a wygranie seta ze słabszą z sióstr Williams może nie być aż tak trudne.
Dla odważnych można nawet zagrać lekko na zwycięstwo Niemki w całym spotkaniu.


Lisicki +1.5 seta @1.45 8/10 Unibet ✅
Gładko i przyjemnie. Kto pograł ten liczy zysk ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Hsieh/Peng 1.36 10bet 1000 zł +360 zł
Full stakes;-) Hsieh/Peng czyli fenomenalne odkrycie tego sezonu. Dziewczyny grają naprawdę fajnie, na hardzie wygrały m.in Cincinnaty czy ostatnio mały turniej w Guangzhou. Debel Tajsko-Chiński, czyli ogólnie czuje teraz swoje klimaty;-) Radzą sobie w Azji świetnie; wspomniany wyżej wygrany turniej, półfinał w Tokyo...co warto zaznaczyć: niedawno, bo 4 dni temu Hsieh/Peng wygrały już z ich jutrzejszymi przeciwniczkami ( Goerges/Zahlavova ) i to pokonując ich w pięknym stylu: 6:3, 6:4. Sądzę, że i teraz historia się spokojnie powtórzy!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Venus Williams - Sabina Lisicki - 2 (2,25)✅
Bet365

Uważam, że należy spróbować na Niemkę, ponieważ kurs wystawiony na nią jest przesadzony. Kursy powinny być równe. Sabina jest w stanie wygrać z każda zawodniczką, a sama potrafi motywować się na dobre rywalki. Widziałem jej mecz z Scheepers i jej gra wygląda dobrze. Wiadomo, że pierwsze mecze w nowym turnieju bywają trudne. Zawodczniki potrzebują czasu aby wyczuć nawierzchnie. Venus zagrała świetnie w Tokio, ale czy zagra tak teraz? U Amerykanki wszystko zależy od serwisu czy będzie go trafiać.. Widziałem jej spotkanie deblowe któe sensacyjnie przegrała ze swoją siostrą prowadząc w pierwszym secie i drugim. Ale jak się przegrywa 4 gemy po kolei i psuje się serwis na potęgę ciężko się dziwić. Obie siostry Williams mają problemy z podaniem w Pekinie. Serena miała duże trudności z Vesniną. Uważam, że Venus jutro będzie miała nie łatwy mecz. Według mnie Niemka to spotkanie powinna wygrać.

Maria Kirilenko - Urszula Radwańska - 2 (2,75)⛔
bet365

Kolejny przesadzony kurs. Ja rozumiem, że Ula jest daleko w rankingu, ale Polka fantastycznie zagrała z Simona Halep. Wytrzymywała trudne sytuacje na korcie, prowadziła długie wymiany, zmuszała rywalkę do biegania i błędów. Maria Kirilenko w mojej ocenie gra gorzej na chwilę obecną od Simony Halep, widziałem jej spotkanie z Zheng i naprawdę spotkanie stało na niskim poziomie. Według mnie Polka w tym meczu jest faworytką, a po takim kursie należy spróbować również zagrać na Ulę, która może w tym turnieju namieszać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Sabine Lisicki 2.25 Bet365 400 zł +500 zł​

Długo myślałem o tym meczu. Sabine rozegrała fajne, ale nie wyśmienite spotkanie z Scheepers, Venus...Venus rozegrała, jak na nią, wyśmienity ostatni turniej. Gdyby nie on, to tak długo bym się nie zastanawiał, tylko grał grubo od razu na Niemkę. W ostatecznym rozrachunku stwierdziłem jednak, że Sabine i tak powinna wygrać.
Dlaczego? Nie wierzę, że Venus to tak teraz na stałe. Sądzę, że to był jednorazowy wybryk, pamięć starych lat, maksymalna koncentracja, może trochę szczęścia...kilka rzeczy złożonych w jedno. Teraz jednak, tak jak w przypadku Kvitovej z którą ostatnio odpadła, trafia na zawodniczkę, która potrafi iść na siłową wymianę. Zawodniczkę, z jednym z najsilniejszych serwisów na świecie. Nie lubię stawiać na Lisicki w meczach ze słabszymi zawodniczkami, ale tak jak Scotratez pisał - Sabine im trudniejszy ma mecz, tym lepiej gra. Jak dla mnie to zawodniczka zdolna wygrać z każdą inną tenisistką w tym momencie, a stawianie jej w roli underdoga tylko dlatego, że Venus wyszedł jeden turniej, to po prostu błąd. Zdecydowane value. Scotratez pisał, że powinno być 50/50 w kursach, ja przed spojrzeniem na nie sądziłem, że Sabine będzie małą faworytką. Value jest na pewno!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Errani S./Vinci R. - Chan H-C./Huber L. @2,75 Bet365 ⛔
Panny Chan i Huber zaliczają finał w Tokio, ogrywają siostry Williams, co w sumie nie powinno aż tak dziwić, a buki dalej swoje. No to korzystamy. Tym razem przyszedł czas na Errani/Vinci. Jak już wspomniałem, moje faworytki ostatnimi czasy są w dobrej dyspozycji, a umiejętności to mają znakomite. Co najmniej takie same, jak duet z Włoch, jak nie większe. Pani Liezel Huber to jest specjalistka od gry deblowej i w swojej karierze wygrała więcej, niż Errani i Vinci razem wzięte. Tajwanka to też nie byle kto, coraz bardziej zaznacza swoją obecność na arenie międzynarodowej w grach podwójnych, choć nie ma tak okazałych sukcesów jak siostra, to trzeba się z nią liczyć. Na dodatek wyniki Włoszek w grze podwójnej w ostatnich turniejach nie są żadną rewelacją. Dwie rundy w Toronto, dwie rundy w Cincinatti i ćwierćfinał w US Open, gdzie tak naprawdę nie było się potknąć (bo przecież nie na Emerytce Hingis ???? ). Ja tu widzę jeszcze value i korzystam, bo w kolejnych rundach, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, możemy już nie ujrzeć takich promocji. Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 3

mojtyp

Użytkownik
Errani S./Vinci R. - Chan H-C./Huber L. @2,75 Bet365
Panny Chan i Huber zaliczają finał w Tokio, ogrywają siostry Williams, co w sumie nie powinno aż tak dziwić, a buki dalej swoje. No to korzystamy. Tym razem przyszedł czas na Errani/Vinci. Jak już wspomniałem, moje faworytki ostatnimi czasy są w dobrej dyspozycji, a umiejętności to mają znakomite. Co najmniej takie same, jak duet z Włoch, jak nie większe. Pani Liezel Huber to jest specjalistka od gry deblowej i w swojej karierze wygrała więcej, niż Errani i Vinci razem wzięte. Tajwanka to też nie byle kto, coraz bardziej zaznacza swoją obecność na arenie międzynarodowej w grach podwójnych, choć nie ma tak okazałych sukcesów jak siostra, to trzeba się z nią liczyć. Na dodatek wyniki Włoszek w grze podwójnej w ostatnich turniejach nie są żadną rewelacją. Dwie rundy w Toronto, dwie rundy w Cincinatti i ćwierćfinał w US Open, gdzie tak naprawdę nie było się potknąć (bo przecież nie na Emerytce Hingis ???? ). Ja tu widzę jeszcze value i korzystam, bo w kolejnych rundach, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, możemy już nie ujrzeć takich promocji. Powodzenia! ;)
Dodajmy do tego, że Vinci ma rozegrać przed tym meczem deblowym o godzinie 12:00 swój singlowy pojedynek o 8:30 z Zhang, która nie odda go zapewne rowerkiem, tak więc ja też prawdopodobnie idę w czysty win pary Chan H-C./Huber L.. Powodzenia ???? .
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
..Warto grubiej... ;)
Lepchenko V. - Kvitova P. ✅ (6:2; 2:6; 0:6)
(1.29) / Sportingbet !
Może dla niektórych kurs nie jest wybitnie wielki, bo faktem jest, że nie jest ale myślę, że można śmiało pograć to w miare grubo. Czeszka wygrała w Tokyo i niewątpliwie jest tu faworytką, a wyniki z Amerykanką jakie osiągała są naprawdę imponujące. Warto również zaznaczyć, że bardzo ważną rolą w tym meczu będzie koncentracja i choć ma turniej już jeden za sobą zwycięski, to nie może stracić głowy przy kolejnych meczach, jak chce wygrywać. Rywalka w każdym bądź razie w jej zasięgu, może być tu bardzo szybki &#39;rowerek&#39; albo jak nie to Czeszka spokojnie wygra w dwóch setach. Nie sądzę aby się męczyła z Amerykanką, która jest kilka &#39;&#39;poziomów&#39;&#39; niżej od rywalki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tenissiat 27

tenissiat

Użytkownik
Radwanska A. - Keys M.

Czas aby Radwańska pokazała swój najlepszy tenis. Kursy na zwycięstwo Agnieszki są dość małe więc postanowiłem zaryzykować, że wygra mecz w dwóch setach. Dla mnie jest to dość pewny typ. Dlaczego ? Keys to młoda niezbyt doświadczona zawodniczka często popełnia bardzo proste błędy, ale i potrafi zagrać wspaniałe zawody. Myślę, że Radwańska będzie jutro ją dość konsekwentnie rozrzucać po korcie przez co Keys będzie popełniać dużo błędów własnych. Jeśli Aga zagra na swoim równym dobrym poziomie to nie powinno być problemu z wygraną 2-0.
Radwanska A. 2-0 @1.72 7/10 bet365 ✅
Znowu księgujemy na ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Sabine Lisicki-Na Li
Sabine Lisicki 3,64 Pinnacle ⛔Lisicki bez komentarza he

Obok takiego kursu na Lisicki nie mogę przejśc obojetnie.Przynaje sie bez bicia że pomyliłem sie co do Lisicki w tym turnieju.Nie obsadzałbym Chinki w roli murowanej faworytki.Miałem przyjemność oglądać obie panie dzisiaj w akcji i musze przyznać że zaimponowała mi Niemka ,zdominowała Amerkanke od samego poczatku,Venus nie miała nic do powiedzenia, wydaje mi sie że Venus przyjechała chyba tylko popromować swoja firme i przy okazji pozwiedzać Pekin bo grała fatalnie jak na Półfinalistke w Tokio aż mi głupio bo liczyłem że Amerykanka wygra ale niestety niezbadane sa wyroki tenisa damskiego ???? .Sabina w gazie ,serwis solidny as za asem ,sporo punktów wygranych z returnu,mało niewymuszonych błedów jak na nią więc ja sie pytam czemu miałaby nie wygrać z Na Li? Chinka zagrała dzisiaj przyzwoicie ale w przeciwieństwie do komentatora TVP sport nie uważam że zagrała z fajerwerkami oh ah i wogule,poprostu Li przebijała o 1 piłke wiecej od Jovanovski która w moim mniemaniu zagrała kaszane ,anamiczne forhendy,robiła takie wystawki że masakra,fatalnie poruszała sie po korcie ,serwis lepiej nie mówić,do wielu piłek Serbka nawet nie startowała a spokojnie mogłaby,wystarczyło poprostu zrobić 2 kroki , nie wiem na co ona liczyła grajac z 5 rakieta świata,widziałem jakis czas temu jej pojedynek z Wożniacki która notabene ograła w 3 setach i dzisiaj to był cień tej tenisistki.
Powinna być walka,mogą byc 3 sety,H2H na korzysć Niemki,ostatnie spotkanie było w Miami 3 zaciete sety. Próbuje na Niemke,oby główka tylko nie zaczeła jej szfankować to wyjdziemy zwyciesko .
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jelena Jankovic 1.37 betfair 800 zł
Zdziwię się, jak Jelena tego nie wygra. Jak już pisałem o Niej wcześniej - rywalizuje o final eight, jej przeciwniczki wygrywają, więc ona też powinna. Z Pavlyuchenkova wolno weszłą w mecz, ale później było już tylko lepiej, widać, że jej zależy na tym turnieju, w końcu wyciągnęła mecz z ciężkiej pozycji.
Voskoboyeva dotąd rozgrywa fajny turniej, przeszło bez straty seta przez kwalifikacje, później 2:0 z Fichman...ale to jednak nie poziom zmobilizowanej Jankovic, które może nie gra jak za najlepszych lat, ale i tak na tyle dobrze, żeby być spokojnym o to, że zagra w kolejnej rundzie.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MjYzMjczNzQyNDgwMDorrMI1xQMqRKpJGKk%3D&amp;amp;preview=hide_code&amp;amp;live=0
niestety za marny hajs;/ (ostatnie pieniadze na e -koncie)
jankovic-voskoboyeva -3,5 gema 1
&quot;Kazaszka&quot; na twardej w hali na rozkladzie ma Cetkovska,Erakovic, ale tez baty od Puig. Jankovic pewne zwyciestwa z Morita, Pavyluchenkowa (sety do 0 czy do 1). Serbka gra fajny, ofensywny tenis i widze w tym meczu jako zawodniczke, ktora zdominuje wiekszosc wymian. Co do serwisu nie powinna go oddac wiecej niz raz.
ivanovic - 3,5 - hercog 1
mialem okazje i przyjemnosc ogladania Any w meczu z Pennetą, 1 set po tb rewelecja ( na szczęscie nie stawialem bo bym zszedł ???? w drugim serbka zabierała serwis włoszce jak małemu dziecku. Sama swoje gemy wygrywała w cuglach &quot;na sucho &quot;. Jedynie w czwartym czy piątym gra toczyła się na przewagi. Kogo pokonała na hardzie ostatnio Hercog?z zawodniczek znaczących nikogo... Jesli jutro podejdzie Serbka na 100 % skupieniu i motywacji łatwe 2:0 dla niej. W obu meczach 12:8 w gemach mi styka. Pozdro
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Jelena Jankovic - Galina Voskoboeva - 1 (1,30)✅ 8/10
Bet-at-home

Bez większej analizy. Tutaj nie powinno być inaczej. Różnica klas jest widoczna. Księżniczka Galina dobrze sobie radzi ale z rywalkami średniej klasy lub outsiderami. Serbka odbyła 3 setowe spotkanie z Pavlyuchenkova, ale nie oszukujmy się Rosjanka jest w dobrej dyspozycji od dłuższego czasu. Tak jak Jasmin_Bogow słusznie zauważył, widać że Jelena chce tutaj walczyć i to robi. Nie wyobrażam sobie, aby ten mecz mogła przegrać z Galiną, która naprawdę gra przeciętnie.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Polona Hercog - Ana Ivanovic
Tutaj nie ma co się zbytnio rozpisywać. Ana zaczęła ostatnimi czasy grać dosyć dobrze i pokonanie Polony to w mojej opinii formalność. W meczu z Penetta pokazała się z dobrej strony, zwłaszcza w drugim secie. W tym meczu powinno być podobnie, zwłaszcza jeśli będzie tak grała, jak z Flavia. Hercog może raz czy dwa zaskoczyć czymś, ale na urwanie seta nawet nie liczę.
Ana Ivanovic DW 2:0 @1.72 Bet365 4/10 ⛔ 0:2 ehhh serwis Hercog dzisiaj siedział :&lt;
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
69. Agnieszka Radwanska 1.27 Pinnacle 1000 zl

Maly kurs ale pewny na dobitke. Adze zawsze swietnie sie gralo na azjatyckich kortach, umiejetnosciami stoi duzo wyzej od jeszcze malo doswiadczonej Keys, tak samo pod wzgledem techniki. Poza tym mloda amerykanka nie jest ostatnio w najlepszej formie. Nie zdziwie sie jak bedzie gladkie dwa zero
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
69. Agnieszka Radwanska 1.27 Pinnacle 1000 zl

Maly kurs ale pewny na dobitke. Adze zawsze swietnie sie gralo na azjatyckich kortach, umiejetnosciami stoi duzo wyzej od jeszcze malo doswiadczonej Keys, tak samo pod wzgledem techniki. Poza tym mloda amerykanka nie jest ostatnio w najlepszej formie. Nie zdziwie sie jak bedzie gladkie dwa zero
Ojej coz za ryzyko...ja daje na Keys. Juz ma Wimbledonie Keys postraszyla Age, a to jej ulubiona nawierzchnia. Teraz z kolei graja na korcie preferowanym przez amerykanke. Adze starczy juz zwyciestw w Azji:) dzisiaj mam nadzieje przegra. 100 @ 4, kupon pozniej:)
 
tenissiat 27

tenissiat

Użytkownik
Na jutro przygotowałem parę ciekawy propozycji:

Radwanska A. - Hercog P.

Radwańska bez większych problemów ograła Keys tak jak myślałem. Dziwi jedynie zwycięstwo Hercog nad Ivanovic. Patrząc na formę Polony to da sie zauważyć, że od dłuższego czasu dochodzi do drugiej trzeciej rundy i dalej nie umie się przebić. Pomiędzy tymi Agnieszka, Polona jest bardzo wielka różnica klas i myślę, że Agnieszka bez większych problemów wygra jutrzejsze spotkanie i awansuje do ćwierćfinału.
Stawiam w tym spotkaniu dwa typy oto one:

Radwanska A. win @1.22 10/10 bet365 ✅
Radwanska A. 2-0 @1.66 6/10 bet365 ✅


Jankovic J. - Suarez Navarro C.


Kolejnym spotkaniem, które wybrałem na jutro jest mecz Jankovic z Suarez Navarro. Moim zdaniem bukmacherzy wystawili troszkę za wysokie kursy na Serbska zawodniczkę i trzeba to wykorzystać. Jankovic bardzo lubi grę na hardzie i czuje się na tej nawierzchni naprawdę dobrze, czego nie można powiedzieć o Hiszpance jest to typowa zawodniczka wychowana na mączce. Choć rok temu w tym samym turnieju Jankovic musiała uznać wyższość Navarro to w tym roku wydaję mi się iż będzie inaczej.
Stawiam na pewne zwycięstwo Jeleny.

Jankovic J. win @1.72 6/10 bet365 ✅


Safarova L. - Petkovic A.

I na koniec jeszcze jedna &quot;perełka&quot;. Mianowicie znalazłem bardzo dobry typ w spotkaniu Safarovej z Petkovic. Dokładnie to +1.5 seta na Lucie.
Lucie od pewnego czasu gra bardzo dobry tenis, jej serwis jest na najwyższym światowym poziomie, nie popełnia zbyt prostych błędów potrafi obronić kilka break pointów w gemie. Co ważne potrafi zachować zimna głowę w trudnych sytuacjach. Co nie można powiedzieć o Niemce, która gra w kratkę choć w tym turnieju pokonała już takie zawodniczki jak Azarenka i Kuznestova to moim zdaniem jutro może sobie nie poradzić z Safarova i typ, że Czeszka ugra przynajmniej jednego seta dla mnie jest bardzo pewny.

Safarova L. +1.5 seta @1.40 9/10 PinnacleSports ✅
I kolejne 4 typy na wielki ✅ Kto gra ten wygrywa, oby tak dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Na jutro przygotowałem parę ciekawy propozycji:
Radwanska A. - Hercog P.
Jankovic J. - Suarez Navarro C.
Safarova L. - Petkovic A.
Radwańska tak, typ na Safarova fajny, ale ja chyba tutaj pokusze się o czyste zwycięstwo Czeszki, co do Jankovic to bym uważał, Suarez jest dla niej bardzo niewygodną rywalką. Analizy później ????
 
Do góry Bottom