>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Pekin, 28.09-06.10.2013

jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Hmm... meteorytu nie widziałem ale Li Na przegrała, czy w deblu mam się spodziewać tego samego :grin:?
Zdecydowanie nie! ????
Agnieszka Radwanska 1.75 tonybet 400 zl +300 zl​

Idzie masowka na Kerber, ciesze sie z tego powodu bo dzieli temu kurs na Age podskoczyl. Polka jest jedna z najmadrzejszych tenisistek na korcie, niedawno przegrala z Kerber, sadze ze teraz wyciagnie wnioski. Aga co prawda w tym roku nie radzi sobie zbyt swietnie z mocnymi serverami, ale sadze ze tu stac ja na zwyciestwo. Poza tym Kerber na pewno nie bedzie tak swieza jak przy ostatnim ich meczu, w koncu troche tych pojedynkow juz rozegrala i zmeczenie moze powoli nadchodzic, a Aga umie takie rzeczy wykorzystywac. Stawka srednia, ale warto sprobowac
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam, to co nasza tenisistka wyrabiała w pierwszym secie to jest paranoja, ileż to razy już miałem nauczkę by na nią nie stawiać ( prowadząc 5-1 wygrała dopiero po tiebreaku dzięki niewymuszonym Kerber)być może i wygra mecz ale oturnieju może zapomnieć. Ona nigdy nie dorówna takim tenisistkom jak Villiams, Azarenka czy Kvitowej w formie, Sharapovej, żal patrzeć na ten nadzwyczaj delikatny tenis, druga sprawa że jeśli tenisistka nie wygrywa w karierze wielkiego szlema nie zapisuje się do historii bo niby czym, że jest najlepsza w Polsce?pozdrawiam wszystkim życząc wysokich wygranych i pomyśleć o przyszłym stawianiu na Waszą Isię.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Ciekawe,co to za ... kasuje te posty.
Mniejsza o to - na swiezo,odkujemy sie za Kerber.

S. Williams - A. Radwanska DW 2:0 1.44 bet365 ✅

Dosyc przyjacielskich przyslug na korcie - dzisiaj Serena udowodnila z Wozniacki,ze mecze ze Schiavone czy Kirilenko to wypadek przy pracy. to samo udowodni jutro z Agnieszka. Nie ma tu sensu pisac zadnych analiz,bo silne i slabe strony kazdej znamy.Serena pokazala dzisiaj,ze odpowiednio skoncentrowana moze pokonac przyzwoicie przeciez grajaca Wozniacki gladko w dwoch setach. Jutro zrobi to samo z Agnieszka.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska - 2:0 (1,44)✅ 10/10
Bet365

Po tym co dzisiaj zobaczyłem w wykonaniu Sereny Williams śmiem twierdzić, że Polka dużo w tym meczu nie pogra. Jeszcze gdyby spotkanie odbywało się na trawie gdzie Polka coś ma do powiedzenia to bym się zastanawiał, jednak w przypadku Pekinu nie daje szans Agnieszcze aczkolwiek trzymam za nią kciuki. Serena dzisiaj swoimi petardami nie dała szans Dunce która w gruncie rzeczy naprawdę grała fajnie. Nie można było się przyczepić do Dunki, ona po prostu była skazana na egzekucje przy tak grającej Amerykance. Jutro podejrzewam zobaczymy powtórkę z rozrywki, ponieważ nie sądzę aby Serena zagrała taki koszmar jak dzisiaj Na Li która przerosła samą siebie. Brak słów aby określić beznadziejną grę Chinki z dzisiejszego dnia. 11 błędów podwójnych powinno mówić samo za siebie.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Petra Kvitova- Jelena Jankovic

Kvitova win 1,52 Pinnacle Kvitova 2:1 3,50



W Tokio można było zarobić na Venus a w Pekinie na Kvitovej .1,52 na pogromczyni świetnej Na Li ? to jakies żarty...Ci co nie wierzyli że Kvitova jest w formie to po ćfierćfinale powinni zmienic zdanie,Petra jak narazie jest według mnie jedna z faworytek do wygrania tego turnieju i nie wykluczam że postawi sie samej Williams w finale ???? Bardzo martwiłem sie o kondycje Czeszki ale po meczu z Na Li chyba jestem spokojny jest świetnie przygotowana kondycyjnie,Czeszka grała dzisiaj wyjatkowo dobrze i jak na nia całkiem równo,umiała zachować zimna krew w ważnych momentach i nie jestem wstanie sobie wyobrazić że mogłaby odpaść z kim jak z kim ale z marudna,przebijaczka Jankovic ,generalnie to Safarova powinna byc w półfianle ale miała problemy zdrowotne pod koniec drugiego seta i to mysle zaważyło na poraźce Czeszki ,która w decydującym secie nie wytrzymywała wyczerpujących wymian i bardzo dużo psuła.Po pierwszym secie Radwańskiej i Kerber chyba już nic mnie nie zdziwi i nie zaskoczy w damskim tenisie ???? Fajny kurs na win Czeszki ale można próbować też 2:1 bo Czeszka jak nikt lubi rozdawać sety
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom