>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Pekin, 28.09-06.10.2013

ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Sloanne Stephens-Caroline Wozniacki
Sloane Stephens 2,64 bet365⛔ ???? dla Stephens za gre

3 runda w Pekinie ,na jutrzejszy dzień wybrałem chyba najciekawsze spotkanie z oferty Wożniacki,Stephens
Nie ma opcji że zaatakuje Wożniacki po takim marnym kursie no way, tymbardziej że po drugiej stronie siatki bedzie utalentowana młoda gniewna Amerykanka .Stephens spisuje sie wspaniale w tym turnieju jak i wogule zalicza bardzo udany sezon,w Pekinie pokonała w 1 r wozniak w 2 bardzo grożna i grająca w ostatnim czasie super Bouchard z Kanady.Wożniacka gra na przyzwoitym poziomie ale ja od Dunki wole trzymać sie z daleka,miewa swoje humorki więc wole inwestować w swięża krew i wschodący talent amerykańskiego tenisa.Stephens umie grac z czołowka udwodniła to nie raz ,wygrana Z Williams ,Sharapova,prawie wyeliminowała Azarenke.Jeśli Stephens zaangazuje sie w 100 % w spotkanie i zademonstruje cały wachlarz możliwości i przy tym bedzie trzymać pierwszy serwis to wygra.

Jankovic-Navarro=Navarro/2,00⛔
Safarova-Petkovic=Safarova/1,83
✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Radwanska A. - Hercog P. ✅ 6:0; 6:2
@ 1.26 Unibet !
Kurs, na Agę jak na taki mecz jest wyjątkowo wysoki więc pobieram go śmiało. Hercog, to nie to samo co zawodniczka Voegle, gdzie w 1 rundzie już zabrała seta Agnieszce. To zupełnie inna zawodniczka, w której jakimkolwiek atutem w meczu jest na pewno podanie. Mnóstwo piłek wygrywa poprzez uderzanie piłek na na bekhend zawodniczek, ale Aga i na to znajdzie sposób. Nie należy traktować przeciwniczki na pewno ulgowo bo coś tam po niej widać, że powoli się rozkręca. Widziałem tą zawodniczkę w innych meczach niekoniecznie w tym turnieju i nie jest z nią wcale taki spacerek, lecz na takie przeciwniczki jak Aga, będzie miała dużo problemów aby mecz wygrać. Natomiast siłą doświadczenia Agnieszki będzie na pewno to, aby utrzymać swoje podanie i wcale się nie zdziwię jak się poprawi bo dzisiaj widząc skróty, przełamań w drugim secie miała co prawda jedno, na jej niekorzyść ale musi to pilnować.. bo tak jak mówiłem zawodniczka na pewno będzie się dużo starać. Lecz dziś forehand Agi co widziałem na yt, budzi podziw i spodziewam się, że jutro będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 229,3K

dx2

Użytkownik
A.Radwanska-Hercog over 20 games @1.8
Posluze sie tutaj cytatem przy analizie meczu Hercog-Puig, bo i tak nie ma sensu pisac 90 procent tego samego. Gralbym tutaj jakis over. Hercog tutaj jest w stanie zagrac dobry mecz z bardzo dobrymi zawodniczkami i nie sadze, zeby polegla tak latwo jak Madison Keys.
Bardzo dobrym typem wydaje mi sie to spotaknie. Polona Hercog w Pekinie radzi sobie bardzo dobrze. Zreszta ona juz w Tokio grala niezle. Najpierw Slowenka pokonala kwalifikacje, a pozniej odpadla po trzysetowym boju z Safarova. Dodam, ze w 3 secie w tym meczu przy stanie 6-5, Hercog serwowala zeby wygrac mecz. Ostatecznie jednak mecz zakonczyl sie wygrana Safarovej po tie-breaku w decydujacym secie jak powszechnie wiadomo. Hercog gra tutaj z reguly naprawde dobrze. 2 lata temu dla przykladu w 2 rundzie zagrala bardzo dobry mecz z Azarenka. Rok temu dotarla do 3 rundy pokonujac m.in Pavlyuchenkova i Makarova po dramatycznych spotkaniach. Jest to niewatpliwie turniej, ktory Hercog pasuje bardziej niz Tokio, a forma idzie w gore.
Hercog silowo jest calkiem niezla. Widze, ze ogolnie niedoceniana, a to duzy blad. Ogromna zaleta jest jej forehand. Slowenka czesto sobie backhand obiega zeby uderzyc forehandem, troche podobnie jak zwykl to czynic Igor Andreev, a sam backhand to glownie grany slice&#39;m. Ciekawe tez proby grania skrotow forehandem, co zdarza sie zdecydowanie rzadziej. Radwanska oczywiscie jest faworytka i swoja uniwersalnoscia moze obnazyc braki Slowenki, ale zaryzykowalbym tutaj jakis wyzszy gemowo wynik.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
E. Bouchard - S. Zheng - 1 (1,33)✅
Francesca Schiavone - Alize Cornet - 2 (1,61) ZWROT
Roberta Vinci - Elina Svitolina - 1 (1,28) ✅
Samantha Stosur - Lucie Safarova - 2 (1,72) ✅
L. Robson - K. Zakopolova - 1 (1,44) ✅
Venus Williams - Sabina Lisicki - 2 (2,25)✅
Maria Kirilenko - Urszula Radwańska - 2 (2,75)⛔
Jelena Jankovic - Galina Voskoboeva - 1 (1,30)✅
-------------------------------------------------------

Angelique Kerber - Roberta Vinci - 1 (1,40) ✅ 8/10
Bet365

Naprawdę dziwie się, że kursy jeszcze nie poleciały bardziej w dół. Ja tutaj maksymalnie widzę 1,20 na Niemkę. Angelique ma teraz jeden z najlepszych momentów w tenisie. Świetne zaprezentowała się w Tokio, w Pekinie gra bardzo podobnie. Widać, że chce tutaj także zajść daleko. Włoszka gra przeciętnie z naciskiem na przeciętnie. Popełnia sporo błędów, traci w głupi sposób punkty. Jak do tej pory miała słabe rywalki, żeby nie powiedzieć nowicjuszki. Jutro czeka ją spotkanie z niemieckim czołgiem. Obawiam się, że slajs i skróty jej nie wystarczą na Kerber, która strzela jak armata w tej chwili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Kops-Jones R./Spears A. - Hsieh S-W./Peng S. @2,50 Unibet ⛔
Dostrzegam tu value. 1,50 to sobie można wystawiać na duet Hsieh/Peng kiedy grają sobie z jakimiś ogórkami. A Amerykanki z pewnością do takich nie należą. Panie grają ze sobą od dawna, sporo razem wygrały i w ostatnim czasie wyniki są w miarę zadowalające. Tajwanka z Chinką w ostatnim czasie zagrały sporo meczy, ich natłok może powoli dawać się we znaki. Ja lekko spróbuję. ;)
 
jasmin_bogow 4,6K

jasmin_bogow

Użytkownik
Agnieszka Radwańska 1.25 betfair 1000 zł​


Nie ma co się rozpisywać. Jasne, można chwalić serwis Hercog, wolę walki etc etc, ale Aga w Azji nie przywykła odpadać z takimi zawodniczkami. Po prostu nie i tyle. Polka jest lepsza praktycznie pod każdym aspektem, 1.25 jak dla mnie to pewnego rodzaju lokata.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na Li----WYGRA TURNIEJ
WilliamHill
Kurs: 6.0⛔

Myślę,ze skromnie można zagrać.Faworytka wg buków jest Serena,jednak nie można zawsze wygrywać,zresztą widzę,ze Williams jakby nieco odpuszczała,gra sobie rekreacyjnie...Nie zdziwię się jak nagle niespodziewanie odpadnie i będzie wielka sensacja,niespodzianka etc-Kto wie,możne już nawet z Kirilienko?!?! Chinka z kolei b.dobrze się prezentuje,do tej pory bez straty seta i co również ważne gra u siebie.Co do pozostalych uczestniczek? Wg mnie szanse ma ew. Kerber choć ja pozostaje przy Na LI
pzdr
 
jasmin_bogow 4,6K

jasmin_bogow

Użytkownik
72. Black/Mirza 1.67 tonybet 900 zł​


Very high stakes. Black i Mirza to jedna z najlepszych obecnie par deblowych. Bardzo sobie cenię Mirzę, do tego lata doświadczeń Cary, ostatnio wygrany turniej i wcale nie zwalniają tempa...na tę chwilę są w stanie wygrać z każdym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jasmin_bogow 4,6K

jasmin_bogow

Użytkownik
73. Sloane Stephens 2.75 marathon 400 zl

Liczę tutaj na niespodzianke. Woźniacki niby prowadzi 2:0 w h2h...ale sadze ze tym razem amerykanka ma szanse sie odgryzc. Obie Panie maja o co walczyć, ale prezentuja bardzo różny styl gry. Woźniacki to głównie obrona, malo kończacych uderzen, a Sloanre to sila i a tak i nadzieja na precyzje... i właśnie o to dzisiaj tu będzie sie rozchodzic, o precyzje. Jak Sloane trafi na dobry dzień, gdzie piłki beda jej wchodzic tak jak maja wchodzic to Dunka dzis moim zdaniem odpadnie - to juz nie ta forma, ze dobiega do wszystkiego co sie rusza...Sloane w Azji gra z turnieju na turniej coraz lepiej, liczę ze dzis pokaze dobry tenis i to ona przejdzie dalej.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
E. Bouchard - S. Zheng - 1 (1,33)✅
Francesca Schiavone - Alize Cornet - 2 (1,61) ZWROT
Roberta Vinci - Elina Svitolina - 1 (1,28) ✅
Samantha Stosur - Lucie Safarova - 2 (1,72) ✅
L. Robson - K. Zakopolova - 1 (1,44) ✅
Venus Williams - Sabina Lisicki - 2 (2,25)✅
Maria Kirilenko - Urszula Radwańska - 2 (2,75)⛔
Jelena Jankovic - Galina Voskoboeva - 1 (1,30)✅
Angelique Kerber - Roberta Vinci - 1 (1,40) ✅
------------------------------------------------------
Na Li - Petra Kvitova - 1 (1,40) ⛔ 10/10
Bet-at-home

Mecz promocja. Nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo Chinki. Miałem okazje obejrzeć w poprzednim turnieju jak i w obecnym mecze Petry i powiem tak. Musiałby meteoryt spaść na kort i rozwalić rakietę Chinki w pył, żeby Petra miała jutro szanse zwyciężyć. W tym turnieju Czeszka gra wyraźnie bardziej zrelaksowana, widać, że turniej w Tokio poprawił jej humor co nie wpływa dobrze na jej grę w tym turnieju. Popełnia dużo błędów, traci koncentracje. Męczy się po trzy sety z rywalkami, które powinna połknąć. Chinka jest jak czołg. Według mnie finał był wczoraj z Lisicki. Obie świetnie przygotowane do tego turnieju. Niestety Niemka zapomniała ze sobą zabrać psychologa. Gdyby nie zmarnowanie co najmniej dwóch przewag 40:0. Kto wie co by się potem stało. Nie zmienia to faktu, że Chinka jest strasznie zmobilizowana, jej gra wygląda dobrze, zwłaszcza serwis, który nie jest jej zwykle mocną stroną. Chinka nadal ma problem z wytrzymywaniem ciśnienia przy prowadzeniu, jednak w odrabianiu punktów radzi sobie równie dobrze jak Williams w tym turnieju. Nie zaryzykuje typy na sety, ale zwycięstwo Chinki która będzie otoczona na stadionie swoimi rodakami jest według mnie formalnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pełne poparcie wyżej, też śmiało wchodzę w ten bet Chinki z Czeszką, bo do jutra to kursy mogą być znacznie niższe. Chinka w ostatnim meczu miała dużo DF, co prawda ale w wymianach jest bardzo regularna i dużo biega. Trzeba jednak zaznaczyć, że Jej rywalka widać jest już zmęczona tym turniejem i mimo, że mecze wygrywa to jednak brakuje i niej tej odpowiedniej werwy. Nie kwestionuje jej silnej lewej ręki, ale po drugiej stronie silna psychicznie zawodniczka gdzie gra praktycznie &#39;u siebie&#39; i nie zawiedzie kibiców. Mecz może być krótki ale może i być długi, lecz ja bym się nie nastawiał na bardzo długi mecz z racji tego, że Petra ma już znacznie mniej sił. Chinka atakuję tutaj agresywnie i pewnie i jeśli jutro wygra a tego bardzo bym chciał, do finału może dojść bez problemu a tam wiadomo, znając życie Serena.. albo Aga się zepnie ;) kto wie. Mój typ na Chinkę.
Li N.
@ 1.40 Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 181

wyar

Użytkownik
Mialem nadzieje,ze mnie nie wyprzedzicie ;-)

Agnieszka Radwanska - Angelique Kerber 2
kurs 2.37 (w tej chwili pobieram) bet365
Nie ma sie co ludzic,udanego rewanzu za Tokyo Aga - moim zdaniem - nie bedzie miala. Ja w dalszym ciagu uwazam,ze Agnieszka nie jest w zadnej super formie,porownujac np. do poczatku roku. Z Voegele,jedyna,ktora w miare trafiala,miala olbrzymie problemy. Na mecze z Keys i Hercog spuszczam zaslone milczenia - Rywalki albo nie trafialy w najprostszych mozliwych sytuacjach (Madison miala chyba z 50 UE...).albo ich braki w rzemiosle tenisowym sa zbyt duze,(Hercog)aby potykac sie ze znakomita w prawie kazdym aspekcie gry Agnieszka. Ale kiedy przychodzi do prawdziwego testu z dziewczynami na fali,Aga ostatnio miewa olbrzymie klopoty,albo po prostu przegrywa. Jak wspominaliscie koledzy wyzej,Angelika jest teraz w duzym gazie,i Agnieszce trudno bedzie ja zatrzymac,dodatkowo spotkaniem w Tokyo Kerber uwierzyla,ze moze spokojnie wygrywac z Radwanska.Momenty przestojow w grze Andzi sie zdarzaja,ale spotkania i tak wygrywa, bo potrafi sie otrzasnac i jest dosc zdyscyplinowana taktycznie,co u kobiet wcale nie jest takie oczywiste... ;-) . Zawodniczka w miare regularna i fizycznie duzo silniejsza - moim zdaniem wygra. 2.37 ? Juz pobralem.
⛔ Pewne historie w WTA szkoda komentowac...
 
tenissiat 27

tenissiat

Użytkownik
Jankovic J. - Safarova L.

Na jutrzejszy dzień wybrałem dość trudne spotkanie moim zdaniem jednak jestem konsekwentny i dalej gram na Safarova. Dla mnie kursy powinny być w odwrotną stronę i powinno być około 1.70 na Czeszkę, 2.00 na Jankovic. Jednak bukmacherzy wystawili takie a nie inne kursy może dla tego ze Jelena dziś gładziutko pokonała Navarro 6:0 6:0, a Lucie trochę się męczyła z Petkovic wygrywają w decydującym secie dopiero w tie breaku.
Jak pisałem wcześniej Czeszka w ostatnim czasie gra bardzo dobry tenis i co ważne utrzymuje go już dość długo.
Jankovic dziś wygrała gładko, a jutro może gładko przegrać taki jest tenis kobiecy.
Powiem krótko mecz wydaje się na równi i kto zachowa spokojną głowę wygra to spotkanie.
Grzechem by było nie skorzystać z tak dobrego kursy na Safarova.

Safarova L. win @2.30 5/10 Bet365 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
WTA Pekin
???? Kvitova P. - Li N.
Li N. ::: 1,36 ::: Bet365 ::: 3/10
Z reguły unikam WTA jak ognia, a ostatni typ z kobiecego tenisa zagrałem jak grała Williams z Williams to jednak tu postaram pochwalić się bez wątpienia jedną z najbardziej sympatycznych tenisistek w &quot;dabljutiej&quot;. Chinka gra świetnie, nawierzchnia bliźniaczo podobna do tej z Australian Open gdzie Na Li gra zdecydowanie najlepiej. Publika po jej stronie, forma również. &quot;Lina&quot; jak ją ochrzciło polskie towarzystwo idzie przez turniej jak burza. Z Jovanovski waliła asy z returnu, w wymianach świetnie porusza się po korcie, no i trzyma dobrze swoje podanie. Startowy kurs 1,57 to była na prawdę niezła promocja. Poniżej 1,36 odradzałbym granie, bo Kvitova to przecież nie byle kto, a w kobiecym tenisie wiadomo jak jest...
Wynik: 4:6 6:2 6:4 ⛔
+ Do tego Kliczko i zakład wygląda całkiem fajnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kerber-Radwańska
Kerbe r 2,30 bet365⛔ dziwny mecz, bardzo..

Nie znosze Niemki ale niestety biznes is biznes i sentymenty w tym wypadku na bok.Nie wiem dlaczego kurs na Kerberówna jest tak zawyżony być może buki uznali że Aga bedzie chciała sie zrewanżowac za Tokio ale nic bardziej mylnego formą troche ustepuje Niemce bezwzględnie w tej chwili ,Aga ślizga sie cały czas i ogrywa same przecietne tenisitki ale gdy przychodzi zmierzyć sie z czołowka to wymięka .Kerber aż dziwne ale w gazie musze przyznać,to czego nie osiagneła na poczatku sezony nadrabia teraz, radzi sobie z każdym stylem ,potrafi zagrać prawie wszystko ,do każdej piłki dobiegnie i jeszcze zkontruje.Przy całym braku sympati do Kerber to nie martwie sie że jutro sobie odpuści i napewno powalczy o półfinał.

Kvitova-Na Li
Kvitova 3,40 bet365✅ szacunek Petra

Dziwi mnie ten entuzjazm w strone Chinki,Kvitova to Kvitova wygrała Tokio ale po drodze do finału tez różnie bywało,nie sugerowałbym sie jej ostatnim żałosnym spotkaniem z Errani troszke może ja zignorowała,troszke gdzies bładziła myślami ale na spotkanie z 5 rakieta świata wyjdzie skoncentrowana i wszytko bedzie wchodzić w kort bo nie ma innej opcji tak u Czeszki wszytko zależy od koncentracji,serwis ,ustawianie sie do uderzeń ,Czeszka nie przybiera w środkach i brak w jej stylu kalkulacji albo wejdzie albo nie ,nie ma prostych przebitych piłek kazda musi być wygrana spektakularnie,od skrajnosci w skrajność ,jej tenis jest barwny ,raz sie śmieje z jej banalnych błedów ,raz podziwiam niesamowite bezpośrednio wygrane punkty.Szarpany ,chaotyczny tenis nie bardzo leży w naturze Chinki i to może ja rozregulować.Obie panie w formie ale kurs na Czeszke niesprawiedliwy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja w porównaniu do tenissiat nie widzę błędów u oddsmakerów, Janković zrobiła pogrom w wyniku z Carlą.. a Carla to nie jest dziewczyna do bicia i nie uwierzę w to, że grała tak by przegrać dwa sety do zera.. to musiała być dosyć znaczna przewaga Jeleny.
Natomiast Safarovą oglądam parę razy i dziwię się, że jest w tym turnieju nadal, może i przełamać potrafi, ale i swoje gemy/podania potrafi głupio tracić, zawodniczka która będzie dobrze serwować i mieć return na równym poziomie może nie mieć problemów z ograniem jej nawet w dwóch setach. Jelena jest systematyczna, a jej ostatnia forma nie ma zaburzeń spowodowanych kontuzjami czy zmianami nawierzchni.
Jankovic J. wygra @1.70 Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 181

wyar

Użytkownik
Czeszka była skoncentrowana do połowy drugiego seta ,za dobrze chyba szło,pierwszy wygrała dość pewnie w drugim tez szło dość gładko do czasu i w pewnym momencie za bardzo sie rozluzniła ,włoszka zaczeła napierać i wygrała jakos seta bo Kvitova straciła swój rytm ,człowiek jest tylko człowiekiem...ale generalnie Czeszka gra ostanio wzorcowo ,wygrała turniej w Tokio napewno nie przypadkowo bo ograła naprawde fenomenalne tenisistki,teraz tez widac że jej zależy aby zajść jak najdalej więc nawet nie zdziwiłbym sie gdyby ograła Williams a co dopiero Na Li ???? To sa zawodniczki które nie sa przypadkowo w pierwszej 10 rankingu więc wszytko moze sie zdazyć
Nie wiem,co zdarzy sie w tym meczu,wiec nie neguje Twoich typow (osobiscie postawie na Chinke),nie staram sie rowniez komentowac cudzych typow,tyle,ze jednym zdaniem mnie do tego zmusiles. Czeszka grala skoncentrowana do polowy drugiego seta ??? Acha,no to mamy nowa definicje koncentracji,ktora polega na 5-cio krotnej stracie podania (w calym meczu 8 razy)... Z Errani,ktora slynie z nokautujacego returnu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 4,6K

jasmin_bogow

Użytkownik
Hsieh/Peng 1.29 sportbet 1000 zl​


Max stakes. Nie widze tu innego rozwiązania i typ bardzo polecam. Hsieh i Peng to po prostu duzo lepsza para pod względem umiejętności, a na swoim kontynencie, w Azji, radzą sobie naprawdę świętnie. Dushevina i Parra poki co nawet niezly turnirj, ale dla nich sukcesem jest dojśćie tutaj tak daleko podczas gdy ich przrcieniczki mierza pewnie nawet w wygrana turnieju. Jak to scotratez pisał wcześniej o innymeczu: musiałby meteoryt spaść na H/P zeby to przegrały. Mocno polecam.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ośmielę się nie zgodzić z jasminem_Bogowem.
Bukmacherzy już strasznie zbijają kursy na Chińsko/Tajwański duet i granie debla po takim kursie jest kompletnie nieopłacalne. Nie twierdzę, że nagle to przegrają, ale ponownie spróbuję coś w drugą stronę, skoro jeden z bukmacherów daje taką szansę. Wczoraj z Amerykankami po pierwszym łatwo wygranym secie w drugim już pojawiło się troszkę problemów, nawet serwowały na seta i tylko przez własne pusiactwo to wypuściły i przegrały w tie-breaku. Duszewina wraz z Hiszpańską koleżanką błysnęły w poprzednim meczu, pokonując parę Hantuchova/Raymond w dwóch setach. Stawki rekreacyjne:
Dushevina V./Parra-Santonja A. +4,5 gema @2,02 Marathonbet ✅ 10-7
Dushevina V./Parra-Santonja A. +1,5 seta @2,11 Sbobet ✅ 2-1 Chrzanić lokaty. :cool:
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Hsieh/Peng 1.29 sportbet 1000 zl​


Max stakes. Nie widze tu innego rozwiązania i typ bardzo polecam. Hsieh i Peng to po prostu duzo lepsza para pod względem umiejętności, a na swoim kontynencie, w Azji, radzą sobie naprawdę świętnie. Dushevina i Parra poki co nawet niezly turnirj, ale dla nich sukcesem jest dojśćie tutaj tak daleko podczas gdy ich przrcieniczki mierza pewnie nawet w wygrana turnieju. Jak to scotratez pisał wcześniej o innymeczu: musiałby meteoryt spaść na H/P zeby to przegrały. Mocno polecam.
Hmm... meteorytu nie widziałem ale Li Na przegrała, czy w deblu mam się spodziewać tego samego :grin:?
 
Do góry Bottom