>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Petersburg, Tajpej - 29.01 - 04.02 (2018)

Status
Zamknięty.
D 219

dolgo

Użytkownik
Oczywiscie, ze pomogla. Pilka meczowa powinna zostac powtorzona, najpierw byl wywolany aut i wtedy zagrala dopiero w siatke Garcia. Ale swoja droga, jak ona nie skonczyla tego drugiego seta, to nie mam zielonego pojecia.
z ta pilka meczowa to nie takie oczywiste, wedlug mnie wszystko bylo ok, aut byl pozniej wywolany a nawet jakby nie byl wywolany to garcia i tak by tego nie odebrala
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Magda Linette przeszła dziś samą siebie. Wygrywasz pierwszego seta, a dodatkowo prowadzisz 6:5 i masz 40:0 wystarczy skończyć jedną piłkę i mieć szczęśliwy the end, a ona utrudniła sobie życie na maksa, ale ładnie to wyciągnęła na koniec.
 
J 47

januszo

Użytkownik
przeglądam sobie ofertę tego nowego bukmachera etoto i znalazłem jeden kurs, który wygląda mi na bardzo duże value, tak duże że aż wpłacę pieniądz żeby to zagrać
Dyscyplina: Tenis, WTA Taipei
Godzina: 13:15
Spotkanie: Ana Bogdan - Eugenie Bouchard
Typ: Eugenie Bouchard mniej niż 11.5 gema
Kurs: 2.05
Bukmacher: etoto
Przy kobiecej grze 11.5 gema to ona powinie najprawdopodobniej tylko przy wygranej, na co kurs jest 2.75 i rośnie. Eugenia jest piękna, ale forma jej zdecydowanie spadła, ostatnie podrygi jej gry to była pierwsza połowa zeszłego roku. Nie wierzę, że wygra, a przy przegranej taki ilość gemów ugrała na przykład w zeszłym roku 3 razy(dwa podczas marcowego amerykańskiego touru i raz brytyjska trawka) Nawet jak ugra seta z Bogdan na co widzę małą szansę to granie tak wyrównanego spotkania żeby ugrywać w przegranych gemach po 5 czy 6 setów jest zdecydowanie nie w jej stylu. Kurs za wysoki, ja czekam na weryfikacje tam i rzucę to w jakimś bezpiecznym zakładzie
 
W 47

wojtek7

Użytkownik
Szanse powodzenia duze, oglądałem poprzedni mecz Bouchard, długo chciałem coś na nią postawić na live ale grała tak że oczy bolały i odpuściłem..ale grala rywalka jeszcze gorzej i stąd mamy Genie tutaj..
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
z ta pilka meczowa to nie takie oczywiste, wedlug mnie wszystko bylo ok, aut byl pozniej wywolany a nawet jakby nie byl wywolany to garcia i tak by tego nie odebrala
Oglądałem powtórkę i płka wywołanie było w momencie uderzenia, więc powinien być punkt powtórzony.
Jutro też ciekawe spotkanie Georges- Vinci:
-H2H - 0/3 - jeden set dla Niemki.
- Włoszka na turnieju w Rzymie kończy karierę.
- Vinci wygrała w tym turnieju w 2016 roku.
- Już wygrała tutaj 4 mecze ( grała w eliminacjach)
- Niemka miała bardzo dobry początek roku po czym wtopa z Cornet na AO - wiemy jak dziś Cornet błysneła ????
- W meczu z Sakkari, Georges nie utrzymała koncentracji w drugim secie i niewiele brakło by był 3 set z przeciętnie grającą Greczynką koszmarnie returnującą pierwszy serwis.
- Przypuszcza, że slice Włoszki nie leży Niemce. W końcu to rarytas u kobiet.
- Myślę, że Roberta może powalczyć z labilną Julią i kurs 3,1 jest wart obserwowania. Polecam na live!
5/4 prowadziła Vinci, serwowała Niemka i zaserwowała 3 asy po czym Goerges wygrała 9 gemów z rzędu. Włoszka za wolna na strzały Julki..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Babos przechodzi runde za runda wiec juz nie bedzie tankowac. Madzia linetty z larsson rozegraly patologiczny mecz. Obie to detki. Niedawno byl taki mecz Kerber Halep w ktorym obie bronily meczowek. Tak wtedy to byl pokaz umiejetnosci , dzis nieporadnosci. Madzia po tej 3 setowce i medicalu cud jak nie skreczuje.
BABOS 2-0 Linetty 2.15 ???? ????
Tak jak pisalem w typach na dzis , Karolcia musiala rozjechac 16latke bo skonczylony sie kryminalem. Jednak juz jutro moze spokojnie sobie odpasc z Kasatkina. Ruscy szczesliwi ze rodaczka puknela nr 1. Propaganda sukcesu idealna ! Nie mowiac juz o zyskach bukmacherow jak nr 1 z h2h 1-0 miedzy soba umoczy piatkowe tasmy januszow..
update: WOZNIACKA ROK TEMU BYLA VIPEM NA SUPERBOWL !! W niedziele final wiec uciekac bedzie do Stanow !
Wozniacka-KASATKINA 3.40 ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej. Wypowie się ktoś nt. Bouchard-Wang, Putinceva-kozlowa i niculesxu-lisicki?
Oglądałem słabo uważnie ich spotkania wcześniej i nie wiem gdzie szukać doga, a gdzie grać na faworytke bo w sumie fajne kursy na te meczyki.
Ktoś pomoże?
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
W tych meczach co podałeś, to oglądałem dwa mecze Bouchard. Wczoraj miała Chinka zwycięstwo na wyciągniecie ręki, ale błędy indywidualne zadecydowały, a dziś Bogdan przegrała 7 swoich podań, a kanadyjka 5. Wydaje mi się, że jutro nie będzie czego zbierać z Bouchard. Dodatkowo spędziła trochę więcej czasu na korcie. Wang w dwóch meczach straciła 3 swoje podania, a rywalka 10, to już też wiele mówi. Co do innych meczy się nie wypowiada, ale moje typy na jutro:
Babos (myślę jeszcze o DW 2:0)
Kvitova
Mladenovic
(wygrana jednego seta)
Wang
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
To i ja sie wypowiem.
Co do meczu Bouchard vs Wang bardzo ciężko wytypować zawodniczkę która wygra. Dzisiaj mecz Bouchard z Bogdan wyglądał tak nieporadnie, że wiele osób poleci w Wang. ja bym taki pewny nie był. Bouchard miala przebłyski dobrej gry i kursy na to spotkanie są wystawione jak najbardziej prawidłowo. Najsensowniejszą rzeczą do grania w tym meczu to przełamania, i ja na pewno przyczaję się z rana na kilka breaków w tym meczu. Kolega u góry pisze że Wang tylko 3 razy straciła podanie w dwóch meczach. Za to w AO przegrała z super serwującą Errani i w tym meczu tylko 3 razy utrzymała serwis łamiąc się aż 7 razy. Dlatego myślę że Bouchard też będzie miała szanse na breaki i będziemy mieli podobny mecz jak dzisiaj Bouchard vs Bogdan. A wtedy to już 50/50 która wygra.
W Mladenović bym się nie pchał. Przerwała serię porażek ale kto oglądał ten mecz ten wie, że wcale tak kolorowo to nie wyglądało. W kluczowych momentach bardzo Cibulkova pomagała. W dwóch setach Francuska zrobiła aż 9 dfów przy bodajże 2 asach. Potrafiła robić 2 dfy na gema a Cibulkova psuła proste piłki i oddawała punkty za darmo. Oglądałem także mecz Siniakovej i naprawdę fajnie pograła z Makarovą. Solidnie serwowała, w kluczowych momentach siedziały asy aż miło. W wymianach bardzo solidnie. Na pewno będzie mniej niewymuszonych błędów z jej strony niż ze strony Cibulkovej a przy dfach Mladenović będzie miała sporo szans na breaki. Ja widzę w tym meczu zwycięstwo młodej Siniakovej
 
L 388

lelit

Użytkownik
Bouchard jest zaproszona jako VIP na Super Bowl final w niedziele, chwali sie tym na Twitterze.
To moze miec wplyw na jej zainteresowanie dzisiejszym meczem.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Niby tak, ale z drugiej strony by sie wycofała/oddała runde lub dwie temu. Zaproszenia na Super Bowl nie dostaję się z dnia na dzień
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Wang gładka przeprawa dzisiaj, a półfinał z Babos to będzie ciężkie do wytypowania. W drugim półfinale spotka się Ukrainka z Niemką tutaj poszedłbym delikatnie w stronę Niemki miała dziś ciężkie spotkanie, ale wyszła z niego bardzo dobrze. Mam nadzieje, że Kvitova dziś poradzi sobie z Ostapenko (której kibicuje mocno osobiście) bo zamyka mi kupon.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bouchard tankowala bo trzeba sie odpicowac na scianke superbowla. To samo robi dzis Karolcia. Rok temu byla jak VIPerka hehe
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Korci wejść trochę mocniej na młodą Rosjankę, ale jednak rozum mi na to nie pozwala. Zagram w dublu jakimś, że Karolina straci seta żeby potem nie żałować. Kvitova z Ostapenko już zaczęły mocne petardy sadzić na korcie.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Gram na Rosjankę ze względu na zmęczenie Woźniackiej po AO, podróżach i wczorajszej dwusetówce z 16latką. Młoda gra u siebie i liczę, że dzisiaj przejdzie dalej.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Korci wejść trochę mocniej na młodą Rosjankę, ale jednak rozum mi na to nie pozwala. Zagram w dublu jakimś, że Karolina straci seta żeby potem nie żałować. Kvitova z Ostapenko już zaczęły mocne petardy sadzić na korcie.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4193506/Caroline-Wozniacki-parties-star-studded-Super-Bowl-bash.html
Zwyciezczyni AO ma nie byc odpucowanej na finale ktorym byla rok temu !? Ten turniej nieistotny i hajsu ma jak lodu , trzeba miec cos od zycia. Ewentualnie jutro out ake dzis korzystniej. Ciekawe czy 0-2 czy jakis lamaniec..
 
L 388

lelit

Użytkownik
Na dosc powaznym dunskim tipsterskim forum, b.dobry i powazny tenisowy tipster napisal, ze chodza plotki o zmeczeniu i braku motywacji Caro, jeszcze nie podal zrodla ???? Byc moze drobna stawka u single ball albo single set buka jest dobra idea?
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Co to za forum? bo można łatwo się wyłożyć na wielu źródłach (może być pw)
 
L 388

lelit

Użytkownik
Mladenovic i Kasatkina to takie bliske wta kolezanki (razem z Bencic). Nie zdziwilbym sie jak bedzie to dlugi mecz.
Dodam, ze plotki o niedyspozycji Caro pochodzily od dunskich reporterow/dziennikarzy bedacych na turnieju.,
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Gabriela Dąbrowski / Yi-Fan Xu - Bacsinszky / Zvonareva 1 @ 1.50 Fortuna
Pojedynek półfinałowy niezbyt mocno obsadzonego rosyjskiego turnieju. Ze ścisłego topu do Rosji przyjechały jedynie właśnie Dąbrowski i Xu. Rok temu stworzyły ciekawą parę, kontynuując współpracę na kolejny sezon. Z powodzeniem mogą walczyć o top 10. Papiery mają na to na pewno. Już w zeszłym roku po bardzo dobrym sezonie zakwalifikowały się do finałów w Singapurze. Zeszły sezon to zwycięstwa w New Haven i Miami. W ten sezon także weszły bardzo obiecująco, odnosząc zwycięstwo w Sydney. AO także mogą zaliczyć do udanych, bowiem doszły do ćwierćfinałów i odpadły dopiero z Makarovą/Vesniną, czyli absolutną czołówką kobiecego debla. Po drugiej stronie siatki mamy Bacsinszky czyli zawodniczkę skupiającą się na singlu, która od Wimbledonu, czyli od 7 miesięcy nie grała w turniejach, lecząc kontuzję. W singlu w tym roku odpadała już z bardzo niszowymi zawodniczkami. Razem z Nią zagra Zvonareva, czyli wybitna rosyjska zawodniczka, która jednak granie na poważnie skończyła w 2012 roku. Ostatnie sezony do udanych zaliczyć na pewno nie może.
Jedna jak i druga para w tym turnieju zagrały świetny mecz w 1/8 i słaby w 1/4 wygrywany w mękach.
Aktualne umiejętności w grze w debla, forma i dyspozycja zdecydowanie po stronie Gabrieli Dąbrowski i Yi-Fan Xu. Niech grają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom