>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Rzym - 14.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Z reguły nie gram kobiecego tenisa (poza okazjonalnym dodaniem do &quot;pobocznej&quot; taśmy na większym turnieju jakiejś np. Halep na kiju), ale na dzisiaj jeden bet szczególnie zwraca moją uwagę i jest to pójście w stronę Darii Gavrilovej w spotkaniu z Sharapovą. Dlaczego?
Ponieważ oglądałem wczoraj znaczną większość spotkania z Muguruzą i jestem pod wielkim wrażeniem gry Darii, to absolutnie nie jest przypadek, że Rosjanko-Australijka osiąga w Rzymie takie wyniki, musi jej tutaj wszystko pasować. Obie poszły w bój na wyniszczenie, sporo długich wymian, ponad 3 godzinna batalia (zakończona o 2. w nocy!), dramaturgia, zwroty akcji, no wszystko tam było, naprawdę fajny do oglądania mecz i nie żałuję, że sobie go odpaliłem. W pierwszym secie Daria grała bardzo fajnie, Muguruza jak dla mnie dość niemrawo z początku, ale jak zaczęło się jej przy tyłku palić, to wzięła się do roboty i od stanu 2:4 wygrała 5 z następnych 6 gemów, a całego seta 7:5. Pomyślałem sobie wtedy, że może się to tak skończyć - Muguruza wygrywająca w kluczowych momentach ważne piłki domknie mecz w dwóch. Ale Garbine chyba się nieco rozprężyła na początku drugiego seta i Gavrilova znów uzyskała przewagę przełamania, tym razem jej nie oddając. Co jest istotne - Daria wybroniła w drugim secie 8/8 BP, w tym 7 w 7. gemie, który trwał chyba z 12 minut. Niesamowicie walczyła i pokazała, że psychicznie jest bardzo mocna, a byłem wiele razy już absolutnie pewien, że powrót Hiszpanki do tego seta jest po prostu kwestią czasu. W trzecim secie Daria wracała najpierw z 0:4, potem z 5:6 i 30:40 przy serwisie rywalki, a jednak odłamała. W taju obroniła drugą meczową (zresztą w niesamowity sposób, jak dobrze pamiętam, to była w defensywie cały czas i koniec meczu był rychły, ale wymusiła kilkucentymetrowy błąd Muguruzy przy woleju), po której amerykański komentator rzekł, że &quot;u Darii słowa &quot;poddaję się&quot; po prostu NIE ISTNIEJĄ&quot;. I miał rację, Gavrilova wczoraj była ścianą, biegała jak w ukropie i na drugą stronę wracało praktycznie wszystko, widać, że kondycyjnie musi być przygotowana na tip-top, jeżeli jest w stanie po 3 godzinach mordęgi w taju biegać do piłek tak samo, jak na początku spotkania. No i jej grze tutaj nie można nic zarzucić, bo się nie podpala, jest regularna, potrafi fajnie skonstruować punkt, jak i zmienić rytm slajsem lub skrótem (a skróty ma naprawdę dobre) a do tego, jak już pisałem, psychicznie jest silna i potrafi dobrze zagrać w ważnych momentach. Dlatego upatruję jej szansy z Sharapovą, która od kilku miesięcy dopiero wraca do poważnego grania i w tym roku bywało różnie, na pewno nie jest jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji; oglądałem jej spotkanie z Mladenovic w Madrycie, to zagrała bardzo dobrze, odpadła tam z Bertens i to żaden wstyd jest, ale tutaj, w Rzymie już stoczyła dwie trzysetówki (zresztą tak, jak Daria ???? ). Skoro Cibulkova, będąca ostatnio w głębokim tenisowym niebycie i przede wszystkim Barty, dla której ziemia to raczej nie jest nawierzchnia pierwszego wyboru urwały jej seta, to czemu ma tego nie zrobić Gavrilova, która wygląda świetnie. Jeśli głowa zostanie tam, gdzie była wczoraj i w miarę się Daria zregeneruje po wczorajszo-dzisiejszym boju, to powinno być dobrze. Nie gram na mecz, bo jednak może braknąć pary, no i Sharapova na pewno zdeterminowana, żeby zrobić jakiś półfinał lub wyżej na turnieju rangi Premier przed RG, ale set jest spokojnie w zasięgu młodszej Rosjanki.
Gavrilova 1. set @2,80 ⛔
Gavrilova set @1,90 ⛔
Gavrilova +4,5g @1,95 (kurs taki sam, jak wczoraj z Muguruzą) ⛔
Bez analizy:
Stephens @2,05 ⛔
Kontaveit @1,60 ✅
Sakkari set @1,55 ⛔ :cwl:
Jakoś to sobie wszystko połączę w różnych kombinacjach z ATP. Myślę, że na pewno handi +4,5g na Gavrilovą ⛔ + Nishikori @1,50 ✅ + Edmund set @1,75 ⛔ (szkoda) wygląda kusząco. Stoi takie coś po 4,50 po odjęciu podatku. ⛔
Wszystko forBET.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kerber-Svitolina :tohand: &lt;zgodnie z planem&gt;
Svitolina tak jak dzis jest tu faworytka. Ogolnie mozna by zrobic akcje kopiuj-wklej. Ubiegloroczna triumfatorka po szybkim zakonczeniu turniejuw Madrycie stawia zdecydowanie na Rzym. Kerber jest swietna tenisistka i tez w Rzymie ten wynik i gra wyglada duzo lepiej, ale nie sadze by wygrala. Kerber ostatnie sezony w tym duecie Madryt-Rzym ma dosc slabe i ona ogolnie wygrywala glownie mniejszy Stuttgart. Nie mozna oczywiwsice umniejszac wspanialych wynikow Kerber, ale takiego sezonu jak dwa lata temu ona juz nie powtorzy. Tak szczerze wydaje mi sie, ze Kerber duzo bardziej bedzie zalezec na wystepie na Wimbledonie, a w sezonie ceglanym bedzie trzymac przyzwoity poziom. Naprzeciwko ma jednak rywalke, ktora jest jedna z glownych kandydatek do wygrania calego French Open. Wydaje mi sie, ze to taki troszke mecz zawodniczki z topu, ktora ma szanse wygrac Roland Garros z zawodniczka, ktora osiagnela niedawno najwieksze sukcesy i zostala numerem 1 kobiecego tenisa. W tym przypadku jednak nie ma co kalkulowac, bo porownujac ta czesc sezonu to Svitolina wydaje sie miec wieksze mozliwosci i jest mlodsza i mniej wypalona zawodniczka.
Poza tym ciagnie mnie tez na Halep, czyli praktycznie dokladnie te same zawodniczki co dzis. Halep poki co jednak dwie rundy dostala za darmo. Moze jej to dobrze zrobi. Tez jednak Rumunka prawdopodobnie pojdzie na wynik bo jak wspominalem Halep wygrala Madryt i byla finalistka w Rzymie w tamtym sezonie, a to jednak mnostwo punktow do obrony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
I 477

imperator88

Użytkownik
Ja bym uważał na Switolinę.Kasatkina jakby z głową wytrzymała,to Ukrainki by tu już nie było.Switolina ma słabiutki serwis,Kerber potrafi grać defensywnie a przy dłuższych wymianach Ukrainka może pękać.Kurs nieadekwatny do ryzyka jak na moje i bardzie widziałbym seta Kerber,niż wygraną Switoliny.
Widziałbym też bardziej wygraną Maryśki niż Ostapenko.Sharapova nie będzie czekać jak Konta,na to co zrobi rywalka tylko będzie szła w ofensywę a u Ostapenko pod presją może pojawić się troche błędów.
Halep powinna gładko ograć Garcię.Rumunka jest po prostu o niebo lepsza niż Francuzka.W Madrycie Halep odpadła w QF,miałaby to powtórzyć i w Rzymie?Ja w to naprawdę wątpie.
Kontaveit mnie mega ciekawi z Wozniacką.Estonka się rozkręciła i gra naprawdę fajny tenis,pytanie tylko czy to starczy na Dunkę,która w szczytowej formie nie jest,ale to zawsze groźna rywalka.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Szarapowa (1,77) ✅+ Halep (1,41) ✅= 2,50 ✅eFortuna
Marię obserwuję już od spotkań w Madrycie, gdzie przegrała z rewelacyjną Bertens.
Ostapenko raczej nie odeprze dziś ataków Szarapowej, jest słaba fizycznie. Szarapowa gra poprawnie i dziś powinna poradzić sobie z Ostapenko, która nie jest stabilna, w Madrycie przegrał ze średnio grającą Rumunką. Halep natomiast jest w dobrej formie pozwalającej na myślenie o zwycięstwie z Garcią, której końcówkę wczorajszego meczu widziałem i pozostawiła po sobie dobre wrażenie. Pomimo wszystko uważam, iż Halep dziś ogarnie Francuzkę i wygra spokojnie swój mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ostapenko @2.07 sts⛔
Kontaveit w [email protected] STS✅
Ostapenko więcej winnerow @jak ktoś jest w stanie to gdzieś znaleźć to lokata w ch.j

Widzę, że wyżej juz trochę poszło na ten temat. Nie rozumiem trochę określenia, że Łotyszka jest słaba fizycznie, bo ani nie jest jakaś Radwańsko-sylwetkowa ani marna kondycyjnie, co najwyżej nie jest wysoka. W każdym razie uważam, że tez trzeba brać pod uwagę style gry itd. Na pewno zobaczymy Ruską przy siatce wielokrotnie, a Jelena będzie szukać serwisów na ciało. Bardziej jednak ważne dla mnie jest, że Ostapenko gra na Zabij przeciwnika albo siebie. Nie zastanawia się dużo, tylko wybiera uderzenie i je realizuje z całą parą, dlatego ma dużo błędów, ale wygrywa mecze. Nawierzchnia mimo wszystko faworyzuje obecna mistrzynię RG.
Kontaveit z Caro,która już chokowala z Sevastovą i tutaj może być różnie,ale wg mnie ktoś wygra w 2 i ja stawiam na estonkę. Wg mnie Woźniacka nie moze sobie pozwolić na 3 setowke tuż przed RG,bo jest dość podatna na jakieś głupie urazy i nie warto,bo ona może liczyć na wygranie Rolanda,zaś Estonka no raczej wątpię. Sądzę,że nawet Venus na szlemie by jej nie dała złudzeń. W każdym razie solidny serwis będzie przeważający, chociaz żeby ograć Woźniacka to wystarczy równie dobrze wynająć 10 osób żeby kaszlały,kichały itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 477

imperator88

Użytkownik
Barty/Schuurs-Hsieh/Gavrilova 2 2,16 Fortuna ⛔
Kurs przesadzony na Hsieh i Gavrilovą.Barty z Schuurs będą grać trzeci mecz w życiu razem i nie wróże im w tym spotkaniu sukcesu.Tajwanka i Australijka wg mnie mają potencjał,który powinien zaowocować w tym meczu.Potrafiły one ograć ostatnio Rosolską/Spears czy też Bertens/Larsson.Australijka z Holenderką z kolei męczyły z Kudryatsevą oraz Voracovą,co mnie lekko zdziwiło bo rywalki teoretycznie powinny zostać gładko pokonane.Po takim kursie warto na Hsieh/Gavrilovą.
Kontaveit-Wozniacki over 20,5 gema 1,7 Totolotek ⛔
Obie potrafią grać,Kontaveit ładnie tutaj gra i kręci dobrze wyniki,ale Wozniacka powinna stawić jej spory opór.Minimalną faworytką bukmacherów Dunka,choć wg mnie Kontaveit wygra to,jednak najbardziej prawdopodbne w tym spotkaniu jest dla mnie conajmniej 21 gemów,bo przy takich tenisistkach nie wydaje mi się żeby któraś wygrała gładko 2-0.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Svitolina w 2 @2.28 fortuna✅
Halep w 2 @2.30 fortuna⛔ serwis not found

Nie oszukujmy się Svitolina lubi na początku zgubić seta, ale wątpię że mogłaby oddać 1000 punktów z rankingu, z zawodniczką nie z top 8 WTA, bo to już nie chodzi o formę itd, ale o umiejętność spięcia dupy w kluczowych momentach i gdyby nie było obrony tytułu w Rzymie to Elina mogłaby z nią przegrać, ale ten faktor będzie kluczowy, zwłaszcza że to Masters i wygranie go byłoby niesamowicie budujące, żeby w Rolandzie potem walczyć o więcej. Kontaveit osrała Woźniacką, ale osobiście nie znaczy to dla mnie kompletnie nic- okej jest w formie, ale Wozniacka jest z reguły obrażona na cały świat i potrafi zdejmować kolczyki w trakcie meczu, bo jej przeszkadzają, więc nie jest to dla mnie wyznacznik, bo umiejętności i kondycje ma, ale mocne problemy pod maską też.. Kontaveit trzymała serwis niesamowicie solidnie, a Elina może nie zbyt, ale ona jest też taką zawodniczką, która jak poczuje krew to po prostu może zabić każdego niezależnie czy serwuje czy broni i czuję szybkie przełamania, żeby pokazać Halep, że w finale może szykować dupę.
Halep w 2, obejrzałem cały mecz z Ostapenko i wg mnie pomimo wszystko Ostapenko oddała jej mecz bardziej niż Ruska wzięła co swoje. Jakie wnioski może wyciągnąć Halep z jej gry? Po pierwsze jest gładko do złamania. Po drugie ma na koncie 3,5h z samego ćwierćfinału, a wcześniejsze mecze nie były krótkie, więc już jest zajechana fizycznie, natomiast Halep nie dość że zabijała wszystkich jak śmieci, to jeszcze miała dzień pauzy i ogólnie jest motorycznie gotowa niemal zawsze. Po trzecie to nie ta Sharapova, która brała z nią RG w 2014, obecna Sharapova ma problem domykać mecze przy 6:5, 5:3 itd, zaś obecna Halep wygrzebała się właśnie z dołka z przed miesiąca i gra na swojej ulubionej nawierzchni i jest chyba największym odzwierciedleniem Nadala dostępnym w kobiecym tenisie. Niby nawet życzyłbym Ruskiej seta, ale dla mnie większa szansa że Djoko oklepie Nadala niż ona da radę z Rumunką.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Svitolina w 2 @2.28 fortuna
Halep w 2 @2.30 fortuna

Nie oszukujmy się Svitolina lubi na początku zgubić seta, ale wątpię że mogłaby oddać 1000 punktów z rankingu, z zawodniczką nie z top 8 WTA, bo to już nie chodzi o formę itd, ale o umiejętność spięcia dupy w kluczowych momentach i gdyby nie było obrony tytułu w Rzymie to Elina mogłaby z nią przegrać, ale ten faktor będzie kluczowy, zwłaszcza że to Masters i wygranie go byłoby niesamowicie budujące, żeby w Rolandzie potem walczyć o więcej. Kontaveit osrała Woźniacką, ale osobiście nie znaczy to dla mnie kompletnie nic- okej jest w formie, ale Wozniacka jest z reguły obrażona na cały świat i potrafi zdejmować kolczyki w trakcie meczu, bo jej przeszkadzają, więc nie jest to dla mnie wyznacznik, bo umiejętności i kondycje ma, ale mocne problemy pod maską też.. Kontaveit trzymała serwis niesamowicie solidnie, a Elina może nie zbyt, ale ona jest też taką zawodniczką, która jak poczuje krew to po prostu może zabić każdego niezależnie czy serwuje czy broni i czuję szybkie przełamania, żeby pokazać Halep, że w finale może szykować dupę.
Halep w 2, obejrzałem cały mecz z Ostapenko i wg mnie pomimo wszystko Ostapenko oddała jej mecz bardziej niż Ruska wzięła co swoje. Jakie wnioski może wyciągnąć Halep z jej gry? Po pierwsze jest gładko do złamania. Po drugie ma na koncie 3,5h z samego ćwierćfinału, a wcześniejsze mecze nie były krótkie, więc już jest zajechana fizycznie, natomiast Halep nie dość że zabijała wszystkich jak śmieci, to jeszcze miała dzień pauzy i ogólnie jest motorycznie gotowa niemal zawsze. Po trzecie to nie ta Sharapova, która brała z nią RG w 2014, obecna Sharapova ma problem domykać mecze przy 6:5, 5:3 itd, zaś obecna Halep wygrzebała się właśnie z dołka z przed miesiąca i gra na swojej ulubionej nawierzchni i jest chyba największym odzwierciedleniem Nadala dostępnym w kobiecym tenisie. Niby nawet życzyłbym Ruskiej seta, ale dla mnie większa szansa że Djoko oklepie Nadala niż ona da radę z Rumunką.
fajna analiza i to wszystko na logike na papierze sie zgadza. ale zastanow sie czy to nie jest zbyt oczywiste ?? ja nie wierze ze jutro zadna z dogow ( dożek??) nie urwie seta. znajdz mi taki turniej z historii w ktorym w obu polfinałach obaj faworyci (czy u facetow czy u lasek) wygrali po 2:0 ????
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
fajna analiza i to wszystko na logike na papierze sie zgadza. ale zastanow sie czy to nie jest zbyt oczywiste ?? ja nie wierze ze jutro zadna z dogow ( dożek??) nie urwie seta. znajdz mi taki turniej z historii w ktorym w obu polfinałach obaj faworyci (czy u facetow czy u lasek) wygrali po 2:0 ????
Oj długo nie trzeba było szukać. ATP Monachium, zeszły miesiąc, półfinały: Zverev (faworyt) 2-0 Chung, Kohlschreiber (faworyt) 2-0 Martener. ;)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Chciałem coś napisać o becie który wydaje mi się dzisiaj must betem ale chyczy mnie wyprzedził ???? co prawda nie widziałem Rumunki w akcji ale ostatnie statystyki jakie kręci to nie mam pytań. O Marii Jęczypovej wszystko się zgadza, jest trochę zajechana i wygrała dzięki błędom Ostapenko. Nie bedzie trudna do złamania dla Halep.
Halep win ✅@1.44 do dubla i mam nadzieję że dużo nie spadnie jak się obudzę żeby znaleźć dubla ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Halep vs Sharapova . Halep 1.46 fortuna ✅
Sharapova juz miala farta,ze z Ostapenko nie poleciala. Halep ja dzis pogoni po korcie ladnie. Biore na wygrana bo czasem Halep traci glupio sety ale w ogolnym rozrachunku dzis na ziemi bedzie górą.
Kontaveit vs Svitolina. Kontaveit wygra seta 1.67 fortuna . No niestety znow 1 mecz, tym razem Svito 2:0 .
Estonka zaczela pogrywac. Seta ze Svitolina powinna ugrac. Ukrainka tez popelnia sporo bledow i daje sie lamac. 2:1 Svito lub Kontaveit wg mnie. 3 sety musza tu byc.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Oj długo nie trzeba było szukać. ATP Monachium, zeszły miesiąc, półfinały: Zverev (faworyt) 2-0 Chung, Kohlschreiber (faworyt) 2-0 Martener. ;)
Haha faktycznie. To zawezmy pole do wielkich szlemow i mastersow ???? pewnie ostatni raz to 10 lat temu cos takiego bylo.a juz u lasek to pewnie nie.znajdziesz wogole
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Haha faktycznie. To zawezmy pole do wielkich szlemow i mastersow ???? pewnie ostatni raz to 10 lat temu cos takiego bylo.a juz u lasek to pewnie nie.znajdziesz wogole
Tydzień temu w Madrycie.. 2:0 Kvitova, 2:0 Bertens
Thiem 2:0 Młody 2:0 proszę, jak nie oglądasz to chociaż sprawdź jeden turniej w tył
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Halep-Sharapova
Jak dla mnie bardzo ciężki mecz do typowania.Kursy na Halep żenujące.Przelicznik ok.1,45 w ogóle nie opłacalny,Rumunka owszem gra tu dobrze ale wystawiać podobne kursy na nią w spotkaniu z taką Garcią i z Maryśka to jest po poprostu żenada.Obie Panie bowiem dzieli z setka wizyt u psychologa,Sharapova ma psychę zwycięzcy i determinacje,Garcia osiąga pewien poziom i dalej psycha klęka (coś jak gwiazdeczka Radwańska).
Rumunka owszem gra dobrze,ale Maryśka potrafi odpalić i wraca do coraz lepszej dyspozycji.Wczoraj z Ostapenko musiała naprawdę sporo się natrudzić i grać dobrze by ogarnąć to spotkanie.Fakt Rosjanka pozostawiła sporo sił na korcie,Halep,iż grała nieco później to mecz miała zdecydowanie krótszy.
Wszyscy faworyzują Simone niczym w spotkaniu z Pliskovą (w Madrycie) a jak to się skończyło,to wszyscy wiemy.Nawet kursy podobne co wtedy.
Reasumując bardziej szukałbym czegoś w stronę Marii aniżeli Halep.Na ten moment bardziej prawdopobne jest dla mnie,że Sharapova ugra z Rumunką seta niż Halep cały mecz.
Sharapova wygra seta 1,69 Fortuna ✅
Barty/Schuurs-Cirstea/Ostapenko
Para australijsko-holenderska to klasowe deblistki,Rumunka z Łotyszką rzadko kiedy osiąga co w deblu(osobno),ale tym razem już SF Mastersa 1000 więc się rozkręciły.Barty z Schuurs nie przekonują mnie o czym pisałem już przy ich poprzednim spotkaniu i po raz kolejny wygrały po STB.Cirstea z Ostapenko dość niespodziewanie każdy mecz 2-0 na tym turnieju a i rywalki nie były ogórkami.Pokonać bez straty seta Rybarikovą i Sevastovą,Kuznetsovą/Pliskovą a także Babos/Mladenovic to już jest wyczyn.Barty z Schuurs trochę szcześcią mają w Rzymie ale wiadomo,że limit farta jest u każdego.Dzisiaj w roli faworyta widzę Rumunkę z Łotyszką,które jeśli zagrają jak w poprzednich spotkaniach to przynajmniej tego seta na luzie powinny ugrać faworyzowanym rywalkom.
Cirstea/Ostapenko wygrają seta 1,69 Fortuna ⛔
Cirstea/Ostapenko wygrają 2,68 Fortuna ⛔
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Pytanie do znawców tenisa, czy po dzisiejszym meczu Halep, Svitolina ma szansę? Patrząc dzisiaj na grę Halep oczy mnie bolały, ale jestem laikiem tenisa. Może nie zwróciłem uwagi na to co powinienem, ale w dzisiejszym meczu Halep w ogóle mnie nie przekonała.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Svitolina win @2.05 STS✅
Po tym co dziś zaprezentowała Halep to nie ma opcji, żeby przeżyła ten finał. Utrzymanie serwisu to było dla niej niemalże nieosiagalne przez większość meczu, gdzie Ruska stała i 2gie serwisy biła jej z backhandu, bo pierwsze najzwyczajniej Ne istniały. Juz hitem było, gdy po 1 secie w rozmowie z trenerem, który spytał co wg niej jest nie tak powiedziała, że nie moze znaleźć motywacji xD. Teraz Svitolina, która nie dała złudzeń Kontaveit staje przed możliwością powtórki z przed roku. Na szali 1k pkt, na przeciw Rumunia. Halep nie utrzymała Madrytu lecąc na ryj z Pliskova, co było wgl lekko żałosne. Svitolina broniła juz w tym roku Dubaju i trofeum obroniła. Wg mnie tu zadecyduje mentalność i Elina pokaże jej jak się broni punkty. Może Halep się nie poddaje, ale po pierwsze Svitolina tez zawsze gra do końca, a po drugie jednak wie, że ma realne szanse zaatakować No.1 WTA i żeby to osiągnąć podstawa jest obronić mistrzostwa i przebić się przez cwiercfinały w szlemach. Dodatkowo u Ukrainki najgorzej o ile można tak stwierdzić, mimo wszystko działa serw, ale przy halep to wymiata. Zwłaszcza, że u Halep bardzo to widać, że 2gi serw nie istnieje i tak jak Ruska jej biła backhand na boisko tak Svitolinka będzie jej lać po kącie i tyle.
 
A 13

acelina

Użytkownik
Oczywiście, gra Svitoliny nie leży Halep, rok temu 3 razy Svitolina jà pokonała, prawie 4 (w Paryzu zmarnowała meczbola). Elina jest lepszą wersją Simony, ma lepszy serwis i gra agresywniej, a w obronie nie odstaje.
Dla mnie Elina bierze to i to w dwoch setach. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Skąd w ogóle takie kursy??? Jeżeli już coś to powinno być mniej więcej po równo... Wczoraj Elina pewnie pokonała swoją rywalkę prezentując się przy tym znakomicie. Halep natomiast.. wygrała - ja bym jednak bardziej stwierdził, że to Sharapova przegrała swoim ogromnym zmęczeniem, błędami i podwójnymi serwisowymi w najważniejszych chwilach. Oglądałem wczoraj oba mecze i ten Halep - Sharapova to był dla mnie mecz męczarnia, nigdy jeszcze takiego nie widziałem, gdzie np w 1 secie był tylko jeden gem serwisowy wygrany :/ U Svitoliny wszystko funkcjonuje i myślę, że obroni ten tytuł dzisiaj !!! Pobieram Svitoline po kursie @2.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Halep - Svitolina 1,66 Fortuna⛔
Według mnie Halep wczoraj nie grała źle, nie potrafiła utrzymać podania, ale wygrała według mnie pewnie. Przed wczorajszym meczem pisaliście na forum, że Halep jest mocna w bardzo dobrej dyspozycji itd. Dziś już wszyscy piszecie co innego. Przypomnę tylko, pierwszy set w Rzymie Svotoliny w meczu z Kasatkiną 0:6. Zawodniczka aspirująca do bycia liderem rankingu !!! Nawet jeśli Kasatkina miała rewelacyjne zagrania to zawsze jest 0:6. Wystarczy dziś, że Halep poprawi serwis i może spokojnie pyknąć Svitolinę, która też nie powala podaniem. Poza tym uważam, że jest jednak zdecydowana różnica pomiędzy Kontaveit i Szarapową, czyli półfinałowymi rywalkami dzisiejszych finalistek. Grając z Szarapową zawsze jest się w mocnej defensywie. Kontaveit jest może wschodzącą gwiazdą, ale Szarapowa mocno poprawiła grę od czasu powrotu na korty w ubiegłym roku. Oglądałem jej mecz z Bertens w Madrycie i wczoraj z Halep w Rzymie i jestem pod wrażeniem choć tej zawodniczki nie lubię. Poza tym Halep pokonała wczoraj Szarapową, a Svitolina do tej pory dostała 2 razy oklep co prawda na innej nawierzchni, ale w tych spotkaniach nie miała szans 6:2, 6:2 w Chinach i 6:1, 6:3 w Australii. Myślę, że Halep będzie zdeterminowana, aby zdobyć tytuł w Rzymie i zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę. Dlatego gram dziś zwycięstwo Rumunki. Napewno Rumunka potrafi grać dużo lepiej, nie pokazała pełni swoich możliwości do tej pory, jeśli będzie trzeba i wysoko postawi poprzeczkę Svitolina a wiem, że potrafi to Halep też wzniesie się na wyższy poziom. Wczoraj grała, tak żeby wygrać i wygrała pewnie. 2 i 3 set były pod jej kontrolą. Szarapowa siadła fizycznie a w konsekwencji jej zagrania były niedokładne, często waliła w siatkę, ale to wszystko wymusiła na niej Rumunka swoją grą, te niewymuszone błędy były konsekwencją akcji prowadzonych przez Rumunkę, najczęściej.
DRAMAT !!!! Lepiej było iść zerknąć jak chłopaki grają koło działek na kortach
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Svitolina @ 2,34 1xbet 6:0 6:4

Wiadomo, że nie jest to jakiś pewniak bo to finał Mastersa, dwie świetne zawodniczki, ale kurs na Eline zdecydowanie za wysoki. Dla mnie 60-40 w strone Ukrainki.
Oglądałem jej 3 z 4 spotkań w Rzymie i naprawdę świetnie to wygląda. Każda z rywalek grała na wysokim poziomie a jednak żadna nawet się nie zbliżyła do wygranej (Może Kasatkina coś postraszyła ale nie oglądałem).
Martic grała szczególnie w 1 secie bardzo dobry mecz, wchodziły jej te bomby, grała agresywnie ale wszystko wracało na drugą strone. Kerber grała swoje, dużo przebijała, ale wielu wymian nie wytrzymywała a wczoraj Kontaveit pokazała ogromny potencjał, dużo winnerów (bodaj 24), bez kompleksów zagrała, ale Elina miała wszystko pod kontrolą.
Halep wczoraj strasznie męczyła się z Sharapova. Widziałem kawałek meczu to przy serwie wyglądało to mizernie. Wygrała w dużej mierze dlatego, że Maria w Rzymie spędziła na korcie zdecydowanie więcej czasu i mogła fizycznie siadać. Oczywiście kompletnie zdemolowała Osake, nie miała problemów z Garcia ale dzisiaj trafia na zupełnie inną zawodniczkę i nie wiadomo czy strarczy Rumunce cierpliwości jak wszystko będzie wracało na jej strone. Halep może zagrać kapitalny mecz ale jednak częściej z tego sezonu ją pamiętam, że nie zawsze wytrzymuje. W głowie mam od razu mecz z Radwanska z Miami, gdzie popełniała mase błędów, czy finał AO z Wozniacka, gdzie była po prostu słabsza.
Niemniej jednak jest to finał, powtórka z poprzedniego roku i czeka nas kapitalne spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom