>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym, 14-20.05.2012

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
V. Williams - Halep 2.85 expekt
Spotkanie pierwszej rundy turnieju WTA rozgrywanego na kortach ziemnych w Rzymie. Zmierzą się w nim 32-letnia Amerykanka Venus Williams i 11 lat młodsza Rumunka Simona Halep. Venus to była liderka światowego rankingu, specjalistka od gry na trawie, 5-krotna triumfatorka Wimbledonu, która na ziemi potrafi grać, jednak nie jest to jej ulubiona nawierzchnia, w ciągu swojej długiej kariery ledwie raz doszła do finału Roland Garros. Wygrała 8 turniejów na ziemi, jednak w ciągu ostatnich 6 lat były to tylko dwa zwycięstwa 3 i 2 lata temu w Acapulco. Do tego należy dodać problemy zdrowotne, które nie pozwalają jej od długiego czasu powrócić do najwyższej dyspozycji, w zeszłym roku nabawiła się kontuzji podczas Australian Open, wróciła na Wimbledon, ale była kompletnie bez formy, by potem w US Open znów szybko poddać się i wrócić dopiero pod koniec marca tego roku, czyli naprawdę nie ma kiedy dojść do pełnej dyspozycji dodając do tego że ciągle musi zmieniać nawierzchnie. Simona Halep to młoda tenisistka, była numer 1 juniorek, zwyciężczyni juniorskiego French Open z 2008 roku. Jako seniorka robi ciągłe postępy, obecnie zajmuje miejsce pod koniec pierwszej 50-tki. Na początku swojej zawodowej kariery sukcesy odnosiła oczywiście przede wszystkim na nawierzchni ziemnej, na których grała najwięcej, wygrała kilka futuresów i challengerów. Obecnie można stwierdzić że nawierzchnia na której gra nie jest problemem, radzi sobie zarówno na kortach wolnych jak i szybkich choć największe sukcesy w karierze to jednak nadal ziemia i dwa w marokańskim Fez w 2010 i 2011 roku, oraz półfinał w 2012. Venus Williams i Simona Halep spotkały się tydzień temu na tej dziwnej nawierzchni w Madrycie i po bardzo wyrównanym pojedynku nieco lepsza okazała się Venus, wygrywając 6:1 4:6 7:6(6). Na prawdziwej mączce myślę że Venus może mieć tym bardziej ciężko z Simoną i stawiam dziś na zwycięstwo Rumunki.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Nie chciało mi się opisywać meczu Amerykanki z Rumunką, ale wobec powyższego wpisu kolegi, czas zabrać głos. WTA Rzym to przetarcie przed Roland Garros. Halep jak odpadnie nic się nie stanie, nikt nie zwróci na to uwagi, a Venus pójdzie w turnieju dalej do góry. Kolega powyżej rozpisuje się na tematy zdrowotne Venus, które już są za nią. Mimo, że borelioza pozostawia po sobie ślad w organizmie człowieka do końca życia to Venus poradziła sobie z tym wszystkim i wróciła na kort. Choć prezentuje się znacznie gorzej od swojej siostry, dziś poradzi sobie z Simoną. 1,40 na Venus, promocja. Nie będzie to łatwe spotkanie, gdyż Simona jednak jest utalentowaną tenisistką młodego pokolenia, która ma jeszcze przed sobą wiele lat grania, Venus takiego komfortu nie ma, przed wielkim Roland Garros wpadka Venus nie może mieć miejsca.
Venus Williams v Simona Halep @ 1,40
✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nie chciało mi się opisywać meczu Amerykanki z Rumunką, ale wobec powyższego wpisu kolegi, czas zabrać głos. WTA Rzym to przetarcie przed Roland Garros. Halep jak odpadnie nic się nie stanie, nikt nie zwróci na to uwagi, a Venus pójdzie w turnieju dalej do góry. Kolega powyżej rozpisuje się na tematy zdrowotne Venus, które już są za nią. Mimo, że borelioza pozostawia po sobie ślad w organizmie człowieka do końca życia to Venus poradziła sobie z tym wszystkim i wróciła na kort. Choć prezentuje się znacznie gorzej od swojej siostry, dziś poradzi sobie z Simoną. 1,40 na Venus, promocja. Nie będzie to łatwe spotkanie, gdyż Simona jednak jest utalentowaną tenisistką młodego pokolenia, która ma jeszcze przed sobą wiele lat grania, Venus takiego komfortu nie ma, przed wielkim Roland Garros wpadka Venus nie może mieć miejsca.
Venus Williams v Simona Halep @ 1,40

a jakieś argumenty?! bo w sumie to napisałeś jakieś masło maślane o niczym...
&quot;WTA Rzym to przetarcie przed Roland Garros. Halep jak odpadnie nic się nie stanie, nikt nie zwróci na to uwagi, a Venus pójdzie w turnieju dalej do góry.&quot; :cool:
ja wiem że wróciła na kort ale do dawnej dyspozycji nie, a ciągłe zmiany nawierzchni już w ogóle jej nie pomagają.
i zdecyduj czy 1.40 jest promocją, czy jednak czeka ją ciężki mecz...
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
uderz w stół. Za to Ty podałeś masę argumentów, wygrzebałeś kilka suchych faktów z kariery Venus, szkoda, że o jej narodzinach nie wspomniałeś. Wyniki obydwu tenisistek każdy może sobie poczytać. Ja je również przejrzałem i doszedłem do wniosku, że Venus powinna sobie poradzić, a 1,40 to jednak jakby nie patrzeć promocja.
Zresztą, te zawodniczki grały ze sobą 10 dni temu w Madrycie i kto wygrał?! Sytuacja była podobna z kursami, wygrała Venus, walka była 3 setowa.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Granie meczu na styku, szanse 50% z każdej ze stron mija się z celem, zwłaszcza po tym co pokazuje Venus i jej długa przerwa, skłaniałbym się zagrać 1.
 
G 277

geryx

Użytkownik
ludzie prosze nie pisać bzdur, jaka borelioza? Venus choruje(owała) na zespoł Sjoegrena !
a żeby było w temacie, wg mnie Wiliams wygra z Halep, nawet 2-0✅ po ładnym kursie (2,05) mozna zaryzykować. Argument- jeden podstawowy im więcej meczyków po przerwie tym lepiej dal Amerykanki, oraz fakt e jest to 1 runda czyli siły są. Halep po bardzo dobrym początku sezonu jakby wyhamowuje z formą.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victoria Azarenka - Shahar Peer
Typ: 2
Kurs: ok. 10

Jest to typ przeciwko Victorii. Oglądając jej finał w Madrycie wiedziałem, że w Rzymie będę grał przeciwko niej już od 1 rundy. Wyraźnie przyda jej się przerwa. Obowiązkowo obstawiać u bukmachera, który jej krecz rozliczy jako zwycięstwo przeciwniczki!! U Azarenki już takie rzeczy miały miejsce w przeszłości, po takiej serii. Pytanie jak ona się czuje, czy ma zdrowie i ochotę tu grać, skoro następnym turniejem jest wielki szlem, na którym jej z pewnością bardziej zależy. Jestem niemal przekonany, że odpuści, no chyba, że wyjdzie na kort pełna energii i szybko uda jej się pokonać Shahar, ale wątpię w jej mobilizację na akurat ten turniej. Może być tak, że odda mecz np. dopiero po pierwszym secie. Najprawdopodobniej jednak w ogóle nie zagra (wtedy niestety zakład nieważny). Poza tym, one się znają i lubią, więc po co miałaby eliminować dawną partnerkę z debla, a potem odpadać mecz czy dwa później. ???? Sorry, po prostu zakładam, że Aza rozsądnie da sobie spokój przed Paryżem, mam rację czy nie, zobaczymy, piszę to zapobiegawczo, bo pewnie jakieś wyzwiska się pojawią. Pomińmy już &quot;teorie spiskowe&quot; i powiedzmy, że u niej wszystko ok, skupmy się na szansach Peer. Nie jest to żadna czołówka, ale grać potrafi, w przeszłości sprawiała problemy dużo wyżej rozstawionym, ma okazję wykorzystać słabszą formę Białorusinki, jej zmęczenie. Po takim kursie za bardzo małą stawkę chyba warto. Ciiiiiiiiiiiiiiiii...

P.S. nie szukałem, ale na pewno gdzieś są jeszcze wyższe kursy (szukajcie tam gdzie 1 punkt rozegrany wystarczy do rozliczenia zakładu, ew. cały set - w Pinnacle jest kurs aż 14,50)
edit:
no i Azarenka wygrała 2-0, a potem zrezygnowała z turnieju, nie wychodząc nawet na kort z Cibulkovą. to był jeden z najbardziej prawdopodobnych wariantów, ale szkoda że nie dała Peer wygrać :p
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
a ja w odróżnieniu od kolegi gram jutro łatwy win Białorusinki i to 2-0. Nie wypada się wręcz za dużo tłumaczyć z takiego typu, bo to oczywiste kto tutaj jest faworytem. Owszem Azarenka ostatnio możliwa jest do ogrania, ale nie przez taką tenisistkę jak żydóweczka Peer. Każda inna z lepszej półki, ale nie ona, bez przesady, szanujmy swoje pieniądze. H2H w setach, gemach pokazuje kto z dwójki wymienionych tenisistek jest potęgą a kto raczkuje. Pewne 2-0 Azarenki i tyle w temacie. Jeszcze nie teraz czas na granie przeciwko Białorusince. W dalszych rundach, przy innej rywalce tak, ale nie teraz. Jutro prosty win Azarenki. Nawet kurs całkiem do wzięcia. Ja go zestawiłem wraz z Murrayem, ale ten mecz trwa i nic jeszcze nie wiadomo.
Azarenka wygra 2-0 @ 1,25
✅
 
G 277

geryx

Użytkownik
Ales kebeb wybrał, Peer gra w tym sezonie padakę nad padaki ona tego nawet nie wygra jak Azarenka będzie chciał przegrać. Rozumiem koncepcję gry przeciw Viki ale jak juz musisz to od next rundy proponuję. Nie rób ludziom nadziei na jakiś mega value bo tu go nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Na jutro polecam zagrać na Flavię Pennettę. Włoszka jest mega zmobilizowana na turniej w swoim ojczystym kraju. Jutro przyjdzie jej zmierzyć się z Solane Stephens. O Pennecie ostatnio bardzo mało słychać, pewnie w zaciszu swojego miejsca zamieszkania przygotowywała się właśnie do tego rzymskiego turnieju. Już w pierwszym meczu z Marią Kirilenko pokazała pazur, w szczególności w drugim secie, gdzie ze stanu 5-1 dla ślicznej Marii wyciągnęła na 5-5 by potem w TB wygrać z Rosjanką 7/2. Jakoś złożyło się, że oglądałem ten mecz mimo, że nie grałem na niego i pozytywnie zaskoczyła Pennetta, która niesiona oklaskami wygrała z Kirilenko, jak już wspomniałem. Jutro przyjdzie jej grać z Solaną, która z Rzymu odprawiła Rosjankę Chakvetadze. Rosjanka osiągała ostatnio przyzwoite rezultaty, zatem również słowa uznania dla Stephens za wygranie z nią 2-1, choć łatwo nie było. Jutro nawet buki to wiedzą, skoro dają tak niski kurs, że Pennetta poradzi sobie z Amerykanką.
Mecz Pennetty można zestawić wraz z typem na Radwańską, ale to już według uznania.
Pennetta @ 1,22
✅
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Williams - G. Voskoboeva 2:0 (1,20) ✅
expekt
S. Williams - G Voskoboeva - poniżej 17,5 gemów (2.00) ✅
bet365

Kurs promocja. Dosłownie. Mecz się niedługo rozpocznie i ciężko się spodziewać że Gallina cokolwiek tu zwojuje. Faktem jest że podczas gry często przypomina rzep który nie chce się oderwać. Pewnie w połowie pierwszego seta znowu puści focha na świat, ale dzisiaj przynajmniej będzie miała alibi ponieważ przegra z S. Williams. Często Galline oglądam i patrząc na jej obecny tenis który ani rusz się nie zmienia na lepsze jestem pod wrażeniem kursu 1,20 na wynik 2:0 tutaj. Drugi typ na ten sam mecz bardziej ryzykowny jednak bardzo realny. Serena jest w gazie i rozpracowania Galliny z 5 straconymi gemami w meczy jest bardzo możliwe. Pytanie tylko czy nawierzchnia Serenie będzie równie pasować jak w Madrycie. Pierwsze mecz bywają trudne więc typ dla odważniejszych. Co do pierwszego nie zmieniam zdania. Promocja.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
V. Williams - Makarova 3.00
Halep spokojnie mogła odwrócić losy meczu, prowadziła z przełamaniem w drugim secie od początku, powinna była wyjść na prowadzenie 4:1 z dwoma przełamaniami, jednak nie wykorzystała prostej sytuacji, co się później zemściło i pechowo przegrała, nie wykorzystała mnóstwa okazji, brakowało szczęścia. Przegrana jednak spowodowana była przede wszystkim zbyt słabym podaniem jakim Rumunka dysponuje, Makarova jest w tym elemencie dużo lepsza. Venus zaprezentowała się fatalnie, zupełnie nie istniało jej podanie, ogólnie gra przeciętna, kurs jak najbardziej wart gry.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Zainteresował mnie mecz deblowy kobiet Huber L./Raymond L. -
Mattek-Sands B./Mirza S. . Wiec Huber i Raymond obecnie lideruja w rankingu deblistek . Wygrały turniej w Dubaju i Indian Wells . Później w 1/32 turnieju w Miami odpadły z parą Georges/Stosur a dwa tygodnie później w półfinale w Charleston z Pavlyuchenkova A / Safarova L . Wiec podróże to Ameryce i Azji dość udane . Lecz ostatnio po powrocie do Europy rozegrały turniej w Madrycie i odpadły w 1/16 z para Cibulkova D / Husarova J po zacietej walce .
Natomiast para Mattek-Sands B./Mirza S ostatni mecz deblowy razem rozegrały 27.07.2008r . nie liczac meczu wczorajszego z Erakovic M / Niculescu M , który wygrały . Nie wiem czym ta przerwa ze razem nie grały była spowodowana . Ale z tego co widze Mirza ostatno grywała w deblach z Vesina a Matek-Sands z Gajdosova J .
kurs na wygrana Huber L./Raymond L to 1,50 wiec bardzo dobry ;) . Gdyby ktos miał jeszcze jakies informacje i typy co do tego spotkania piszcie śmiało ! Pozdrawiam ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie idzie mi ostatnio typowanie ale podzielę się swoimi przemyśleniami nad dzisiejszymi spotkaniami w Rzymie...
wczorajszy mecz Venus z Halep był słabiutki.
W pierwszym secie Venus niszczyła bardzo słaby serwis Rumunki,
ale sama serwowała na bardzo mizernym procencie pierwszego podania
i tylko nieporadności rywalki zawdzięcza tak w sumie łatwe zwycięstwo (6:3).
Drugi set był pod dyktando Rumunki, niby Venus poprawiła % pierwszego podania,
ale Simona zaczęła już sobie po prostu z nim radzić,
w wymianach zaczęła przeważać a Amerykanka grała bardzo przeciętnie.
Halep prowadziła 3:1 i powinna była wyjść na 4:1 z dwoma przełamaniami,
jednak w doskonałej okazji przy bp zagrała fatalnie
to spowodowało przegranie tego gema, w kolejnych brakowało szczęścia,
Venus odłamała, Simona miała pecha, a to po taśmie Venus piłka przeszła, a to piłki spadały jej szczęśliwie na linie
i ostatecznie dość niespodziewanie skończyła mecz w dwóch setach
Makarova lepiej serwuje od Halep i ogólnie może się dużo bardziej jej przeciwstawić.
Venus grać będzie ten pojedynek na tym samym korcie co wczoraj.
zagrałem wczoraj Makarovą po kursie 3.00
Bwin miał nawet 3.55 na starcie ale za późno ogarnąłem
dziś na Makarovą mamy 2.60
z innych spotkań u kobiet na dziś świetnie wygląda 1.38 na Cibulkovą,
Dominika ostatnio miała dwa słabsze turnieje, ale to tylko Knapp,
wygląda na to że z formą już jest ok, i dziś powinna sobie poradzić
S. Williams tu nie ma nawet co opisywać (1.10)
można zastanowić się jeszcze nad Radwańską (1.21) wiem, że z Cetkovską miała problemy w zeszłym roku,
ale jeśli miała by dziś przegrać to raczej z jakimś swoim zmęczeniem, musiała by odpuścić
niż z rywalką, która nie gra nic specjalnego w tym sezonie, wczoraj męczarnie z Govortsovą,
która wróciła z 0:4 na po 5 w pierwszym secie i pechowo przegrała go w końcówce.
równie zażarta walka i w drugim, który ostatecznie Petra wygrała 6:4
jednak to wszystko suchy wynik tylko, więc może faktycznie ten kurs na Agę zbyt niski, hmm...
podobnie można też chyba jednak skusić się na Li (1.15) i Pennettę (1.27)
u mężczyzn Almagro 1.18 + Fognini 1.71 + Monaco + 1.53
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Co do Fogniniego nie byłym taki pewny no chyba że Lopez zagrał słabo przyznam że nie oglądałem ale wynik coś nam mówi, z dobrze serwującym Lopezem Granollers w końcu wygrał w 2 setach dlaczego miałby tego nie uczynić z Fabio?może ktoś by napisał cośo formie Granollersa i Fogniniego byłym wdzięczny, pozdrawiam.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - A. M. Garrigues - 1 (1,32) ⛔
Pinnacle Sports
Fajny kurs jak na spotkanie pomiędzy co raz lepiej grającą C. Wozniacka a A M. Garrigues która jednak o klasę jest wciąż gorsza od Dunki nawet jeśli grają dziś na cegle. W poprzednim turnieju Carolina dość sensacyjnie urwała jak dla mnie jednego seta S. Williams która jak wiemy jest w totalnym gazie. Mimo że spotkanie przegrała to warto dodać że nikt S. Williams od turnieju w Charleston nie zdołał urwać seta. Wyraźnie Dunka potrafi zagrać z Amerykanką ponieważ już raz ją w tym roku pokonała. Nawierzchnia dzisiaj nieco inna niż w Madrycie którą ciężko było nazwać cegłą. Hiszpanka nic wielkiego na kortach ceglanych na razie nie gra. W pierwszej rundzie pokonała zgodnie z planem Chinkę która zagubiła formę jakiś czas temu. Pokonanie T. Pironkovej to żaden wyczyn, jedynie pokonanie S. Cirstea można uznać za ładny wynik. Naprawdę nie spodziewałbym się tutaj sensacji. Carolina zaczyna grać powoli co raz lepiej i prędzej oczekiwałbym wpadki. P. Kvitovej w tym turnieju.
edit
Rzeczywiście jako przegrana, odruchowo potraktowałem zakład z bet365 który praktycznie podaje cały czas. Dzięki za poprawkę.
by scotratez
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
To wcale nie jest taki nierealny typ. Szybko cos o nim napiszę, bo za godzinę grają. Serena w formie jak za dawnych lat świetności, a jej rywalka Nadia Petrova wręcz odwrotnie, mimo, że pierwszy swój mecz z Hlavackovą wygrała pewnie 2-0 dzisiaj będzie miała przed sobą rywalkę, która powinna. Zestawiając dotychczasowe wyniki obydwu Pań widać czarno na białym kto jest w lepszej dyspozycji, oglądałem uważnie mecz Sereny z Galiną i to moje typowane dzisiaj 2-0 jest bardzo prawdopodobne, co zresztą widać po kursie. H2H na remis 3-3. Serena ostatnie pojedynki w latach 2009, 2010 to porażki, zatem za kilkadziesiąt minut pora na rewanż.

Serena Williams v Nadia Petrova @ S. Williams wygra 2-0
Kurs: 1,30 | Bukmacher:
⛔

 
L 58

lgaw

Użytkownik
Makarova - Williams 2,5
Will Hill
Makarova powinna poradzić sobie ze słabo dysponowaną Venus. Jest ona dosyć wszechstronną zawodniczką, umie zaatakować, dobrze się broni. Umiejętności te przydadzą się przeciw agresywnie grającej Williams. Jeśli Maka rozegra ten mecz dobrze taktycznie nie powinna go przegrać. Na jej korzyść przemawia także nawierzchnia, która jest typową wolną mączką oraz przede wszystkim obecna dobra forma. Szkoda że wczoraj nie zagrałem, ale spadające kursy utwierdziły mnie w przekonaniu że warto na nią zagrać.
Szanse oceaniam na 55%, co daje value = 1,38
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom