>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym, 14-20.05.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
E. Makarova - V. Williams - 2 (1,50) ✅
expekt
Niestety nie wyrażam podobnego entuzjazmu w sprawie E. Makarovej jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Widziałem grę Rosjanki jak i również V. Williams do końca pierwszego seta to drugie. Rosjanka wcale lepiej od Venus w tym turnieju nie gra. Oczywiście ma mocny serwis który będzie największą jej bronią dzisiaj z Venus która np. serwisu nie posiada żadnego w tym turnieju. Przynajmniej na tą chwile. Natomiast nie zmienia to faktu że E. Makarova popełnia proste błędy przy siatce. Return Rosjanki jest beznadziejny. To że awansowała do następnej rundy w dużej mierze zawdzięcza F. Schiavone która zagrała anty tenis momentami, psując seriami często przypominając klauna na korcie. E. Makarova lubi grać po przekątnych więc na pewno Venus się w meczu nabiega. Venus całkiem nieźle sobie radzi w długich wymianach jednak potrafi zagrać kilka metrów od linii boiska. Zdarzają jej się takie uderzenia. Venus jednak z pewnością lepiej returnuje niż Rosjanka no i dodać należy że Amerykanka podczas wymian często schodzi do gry przy siatce przy której gra nieźle. Duży zasięg ramion z pewnością jej w tym pomoże. E. Makarova w meczu z Włoszką przy siatce popełniała dużo błędów. Inną sprawą jest że Venus popełniała w mecz z S. Halep także masę błędów. Jednak zaznaczam Amerykanka miała bardziej wymagającą przeciwniczkę niż E. Makarova. Mecz może zakończyć się na 3 setach ale przychylałbym się mimo wszystko na Venus Williams.
według wskazówek
by scotratez
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
E. Makarova - V. Williams - 2 (1,50)
expekt

Niestety nie wyrażam podobnego entuzjazmu w sprawie E. Makarovej jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Widziałem grę Rosjanki jak i również V. Williams do końca pierwszego seta to drugie. Rosjanka wcale lepiej od Venus w tym turnieju nie gra. Oczywiście ma mocny serwis który będzie największą jej bronią dzisiaj z Venus która np. serwisu nie posiada żadnego w tym turnieju. Przynajmniej na tą chwile. Natomiast nie zmienia to faktu że E. Makarova popełnia proste błędy przy siatce. Return Rosjanki jest beznadziejny. To że awansowała do następnej rundy w dużej mierze zawdzięcza F. Schiavone która zagrała anty tenis momentami, psując seriami często przypominając klauna na korcie. E. Makarova lubi grać po przekątnych więc na pewno Venus się w meczu nabiega. Venus całkiem nieźle sobie radzi w długich wymianach jednak potrafi zagrać kilka metrów od linii boiska. Zdarzają jej się takie uderzenia. Venus jednak z pewnością lepiej returnuje niż Rosjanka no i dodać należy że Amerykanka podczas wymian często schodzi do gry przy siatce przy której gra nieźle. Duży zasięg ramion z pewnością jej w tym pomoże. E. Makarova w meczu z Włoszką przy siatce popełniała dużo błędów. Inną sprawą jest że Venus popełniała w mecz z S. Halep także masę błędów. Jednak zaznaczam Amerykanka miała bardziej wymagającą przeciwniczkę niż E. Makarova. Mecz może zakończyć się na 3 setach ale przychylałbym się mimo wszystko na Venus Williams.

by scotratez
Mecz typowo 50/50. Obie zawodniczki nie są w mega formie, 1,50 na Venus mnie nie przekonuje, wolę zaryzykować i zagrać na leworęczną Rosjankę. To czy wygrała dzięki Włoszce swój pierwszy mecz to nie znaczy, że nie wygra dzisiaj. Tak jak wspomniałeś Williams popełnia błędy, napewno będzie dużo biegać co wpłynie na jej kontuzję, return w 2 secie może być już beznadziejny. 50/50 to kurs 2,70 value ogromne.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Azarenka - S. Peer - powyżej 8,5 gemów w pierwszym secie (1,90)⛔
bet365
Oczywiście granie za V. Azarenke nie ma najmniejszego sensu, a granie że wygra 2:0 jest już w ogóle kiepskim pomysłem. Victoria obniżyła loty i to wiadomo nie od dziś. Z jednej strony wpływa na to cegła na której Victoria specjalnie nie lubi grać z drugiej strony zmęczenie intensywnym sezonem musi nadejść. Granie że dzisiaj przegra jest abstrakcją. Rzeczywiście dużo niespodzianek dzisiaj. Porażka Radwańskiej, Wozniackiej przez krecz, ale tyle na dzisiaj wystarczy chociaż nic nie miałbym przeciwko gdyby Victoria przegrała dzisiaj. Tak więc nowy turniej nowa nawierzchnia co równa się z potrzebą oswojenia. Victoria rzadko pokonuje rywalki ostatnio tracąc tylko dwa gemy w pierwszym secie. Właściwie to tylko Agnieszka potrafi to zrobić. No ewentualnie A. Petkovic w Stuttgarcie. Patrząc na historie pojedynków z S. Peer pojedynki były wszystkie waleczne. Pomimo że kończyły się w dwóch setach S. Peer tylko raz w drugim secie nie wygrała więcej jak 2 gemów z Victoria a było to na hardzie w 2008 roku. Oczywiście było to dawno. Zapowiada się ciekawie a po takim kursie warto spróbować zwłaszcza że dziewczyny grają na cegle a S. Peer do walecznych należy.
by scotratez
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Petra Cetkovska po wyeliminowaniu notabene słabo grającej dzisiaj Agnieszki Radwańskiej zmierzy się z ulubienicą włoskich kibiców - Flavią Pennettą. Kurs bardzo fajny można śmiało przyłożyć jakoś mocniej na Włoszkę. Przerwa od turniejów jaką zrobiła sobie Flavia przez turniejem w Rzymie to dobry, przemyślany ruch ze strony Pennetty. Do toczącego się turnieju podchodzi zatem wypoczęta, na pewno po cyklu treningowym i jak na razie widać pozytywne rezultaty. To, że Petra pokonała Isię jak wspomniałem na wstępie to nie powód do tego, aby popadać w huraoptymizm i nagle zacząć grać na Czeszkę trenującą we Francji. Typ na Flavię opieram tylko i wyłącznie na postawie Wloszki w rzymskim turnieju, ponieważ jak zauważyłem wyżej, miała ona przerwę po słabym występie w Barcelonie. Na uwagę zasługuje fakt, iż Pennetta nie straciła jeszcze nawet seta w poprzednich dwóch rundach, a przecież nie grała z byle kim, bo z Kirilenko oraz z Stephens. Od razu zaznaczam, że nie gram już DW bo szkoda już ryzykować kasy, lepiej przyłożyć mocniej właśnie na win Pennetty. Do dzieła!
EDIT: przede wszystkim Pennetta nie będzie grała tak śmiesznie i kombinacyjnie jak nasza Isia, która nie wyciągała żadnych wniosków ze swoich niektórych zagrań. Petra to sprytna zawodniczka, drop shooty opanowane do perfekcji, jak również zagrania z rotacją.
F. Pennetta @ 1,57
✅
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Errani/Vinci-Dulko/Suarez 1 1,4 Bwin

Zacznę może od tego,że Dulko i Suarez to dla mnie fenomen.Dulko przecież wcale dobrą singlistką nie jest a Suarez to w ogóle nie widziałem w akcji a mimo to wykręcają bardzo dobre wyniki.Teraz jednak Argentynki będą musiały uznać wyższość Włoszek,które po pierwsze grają u siebie a pod drugie są w bardzo dobrej formie o czym świadczą ich ostatnie wyniki.Nie ma co się rozpisywać
Errani z Vinci to ścisły top deblowy,Dulko/Suarez mimo wszystko trochę im ustępują ;)

Benesova/Medina-Kirilenko/Petrova 2 1,85

Bardzo fajny kurs na Rosjanki.Obie już w singlu odpadły ale w gruncie rzeczy Petrova pozostawiła po sobie dobre wrażenie.Benesova z Mediną rozgromiły
Rosolską i Klepac ale z Kiri i Petrovą będzie dużo,dużo trudniej myśle,że może zadecydować zgranie bo o ile Benesova i Medina to niezłe deblistki o tyle zgrania zbyt dobrego u nich niem,Rosjanki doświadczeniem powinny wygrać to spotkanie a kurs zachęca.

Do tego Makarova z Vesniną oraz Georges z King powinny na lajcie wygrać swoje mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Sharapova vs. Ivanovic 1,55 2,85
Interesujace kursy. Masha ostatnio grala bardzo duzo i choc uwazam, ze jej gra na ziemniaku jest 10x lepsza niz kiedykolwiek w jej karierze, to Ana moze tu powalczyc. Sharapova ciagle ma trudnosci ze slizganiem sie na maczce i przy wolnym kortach w Rzymie, obrona tytulu z zeszlego roku moze byc ciezka, szczegolnie przeciwko Serbce, ktora moze i lata temu wygrala French Open, jednak powoli wraca do formy... Czemu nie, tak leciutko... 2/10
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Cirstea - P. Kvitova - 1 (4,33)⛔
bet365
Każdy kurs przeciwko Kvitovej będzie teraz kuszący wraz z drabinką. Warunkiem jest tylko to że P. Kvitova będzie przechodzić dalej. Osobiście nie wierze w jej sukces w tym turnieju. Nie ta forma i nie ta nawierzchnia. Rywalka idealna na szukanie okazji. Rumunka będzie ciężką przeprawą dla Czeszki która męczyła się w pierwszej rundzie z A. Pavlyuchenkowa. Dla odważnych warto spróbować.
P. Cetkovska - F. Pennetta - 1 (2,20)⛔
bet365
Agnieszka Radwańska zagrała słaby mecz. Słaby serwis, pierwsze podanie bardzo słabo, drugie to już w ogóle komentować nie będę, Agnieszka z tym elementem ma już długo problem. P. Cetkovska rzecz jasna wykorzystała błędy Agnieszki. Jednak sama Petra zagrała bardzo dobry pojedynek. Fakt zdarzyły się błędy podwójne przy serwisie ale podczas wymian grała bardzo inteligentnie i popełniała mało błędów. Bardzo dobrze grała dropshoty. Można powiedzieć że pokonała Polkę jej własną bronią. Flavia turniej jak narazie ma udany. Ale pokonanie Kirilenko która gra w kratkę mnie nie przekonuje. P. Cetkovska w tym roku lepiej sobie radzi zdecydowanie na cegle niż Włoszka która dopiero zaczyna wracać do formy. Nie ufam Włoszkom a w szczególności tym które grają w kratkę. Zapowiada się wyrównane spotkanie podczas którego przewagę z jednej strony będzie miała Pennetta w postaci trybun a z drugiej strony stanie wzmocniona psychicznie P. Cetkovska która pokonała właśnie numer 3.
J. Georges - A. Kerber - 1 (2,20)⛔
bet365
Tutaj podobna sytuacja do P. Kvitovej. A. Kerber męczy się na cegle. Widziałem jej spotkanie z A. Rodionova i naprawdę na własne życzenie Niemka skomplikowała sobie wynik. Julia pokonała M. Bartoli która ma podobny styl mocnej łupanki do A. Kerber i podobnie nie przepada na cegle grać. Typowałbym tutaj zwycięstwo Juli. Chociaż obawiam się tylko jednej rzeczy. A. Kerber bardzo potrafi zmotywować się na spotkania przeciwko swoim koleżankom z reprezentacji próbując chyba udowodnić kto jest najlepszy jednak obecna dyspozycja A. Kerber na cegle nie powinna przerazić Julie. A. Kerber już w Madrycie grała piach. Chociaż zwrócić uwagę należy że nawierzchnia w Madrycie różni się od tej.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Ciekawie układa się drabinka w Rzymie...
Odpadly Radwanska, Wozniacka, Bartholi a do tego na livesporcie znalazlem info ze Azarenka odala swoj mecz z Cibulkova walkowerem.
Ciekawe kto nastepny z czołówki się posypie? Ja zagram przeciw Kvitovej.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
No i właśnie, gdzieś czytałem u kogoś na forum, że warto stawiać przeciwko Azarence bo niedługo powinna odpuścić no i fakt faktem stało się ???? po kursie 5.16 gratuluję zwycięzcom.
Za walkower w żadnym bukmacherze nie dają kasy, więc nie ma się co cieszyć ;) Trochę powagi, bo kto płaci za to, że Azarenka oddaje walkowerem. Zawsze musi być rozegrany min 1 pkt. Popraw mnie jeżeli istnieje taki buk co płaci od razu bez względu na przyczyny.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Trudno Victorii się dziwić że zdecydowała się zrezygnować w Rzymie. Jestem pewien że nie chodziło tutaj o kontuzję barku tylko obecna forma Białorusinki i układ drabinki który powoduje że Victoria zagrałaby prawdopodobnie w półfinale z S. Williams. Z taką dyspozycją Amerykanki nie miałaby czego tutaj szukać. Nie wiadomo od dziś że Victoria nienawidzi przegrywać więc rezygnacja jest jak najbardziej uzasadniona. Do tego wcale nie zdziwiłbym się gdyby Białorsinka obawiała się porażki z D. Cibulkova. Po ostatnim ich meczu rzeczywiście Victoria może mówić o szczęściu. Pozostaje tylko Białorusince wierzyć że Sharapova nie wygra tego turnieju przez przypadek, ponieważ poważnie zacznie Victorii zagrażać w pozycji numer jeden. Patrząc ile już odpadło dziewczyn z TOP 10 to zwycięstwo Sereny Williams w tym turnieju jest co raz bardziej realne. Osobiście spodziewam się Amerykanki co najmniej w finale. Sytuacja z drugiej strony drabinki jest bardziej zagmatwana. Ale wybierałbym między M. Sharapova a S. Stosur. Obie w zasięgu S. Williams zresztą.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis WTA
Spotkanie - Cirstea - Kvitova
Typ - 1
Kurs - 3.75
Buk - Bet-at-home
Analiza :

Mecz 1/8 finału turnieju na kortach ziemnych w Rzymie spotykają się 45 w rankingu Rumunka Cirstea oraz 4 w rankingu rewelacja ubieglego sezonu zwyciężczyni Wimbledonu Kvitova. W tym sezonie jednak Kvitova zaskakuje in minus ostatnio porażka z Hradecką dośc przeciętna zawodniczką wcześniej porażka w Stuttgarcie z Maria Sharapovą. Jednym slowem wszyscy liczyli n aatak na pozycje numer 1 a jest rozczarowanie. Korty ziemne również nie są domeną Kvitovej , ktora jest wysoka idośc slabo biega jej najwieksy atut forhend nie jest tak groźny jak na nawierzchniach szybkich. Natomiast Cirstea bardzo dobrze radzi sobie na kortach ziemnych ostatnio zauważa sie dużą zwyżkę formy dobry turniej w Barcelonie półfinał pózniej gorzej w Madrycie jednak w Rzymie gra bardzo dobra wygrana w I rundzie po cięzkim meczu z Jankovic 6-3 4-6 7-6 póxniej gładka wygrana z Arvidsson 6-3 6-1 moim zdaniem w meczu z Kvitova jak najbardziej może wygrać gdyż Czeszka w meczu z Pavluchenkovą nie zachwyciła trudny mecz fuż obłedo wi wynik 6-4 7-5. Bilans bezposrednich meczów 2-1 dla Czeszki .
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jak najbardziej popieram granie przeciwko Kvitovej, oglądałem jej mecz z Pavlyuchenkovą i prześmiesznie wyglądało jej poruszanie się po korcie, można jeszcze śmielej pograć over gemowy w tym pojedynku.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Ciekawie układa się drabinka w Rzymie...
Odpadly Radwanska, Wozniacka, Bartholi a do tego na livesporcie znalazlem info ze Azarenka odala swoj mecz z Cibulkova walkowerem.
Ciekawe kto nastepny z czołówki się posypie? Ja zagram przeciw Kvitovej.
No i właśnie, gdzieś czytałem u kogoś na forum, że warto stawiać przeciwko Azarence bo niedługo powinna odpuścić no i fakt faktem stało się ???? po kursie 5.16 gratuluję zwycięzcom.

Zaś dzisiaj wpadł mi w oko mecz Flavi Pennetty z Petra Cetkovska , Flavia ? Fakt wróciła po dłuższym czasie nie obecności na kortach, jak widać z dobrym skutkiem, więc dlaczego nie miała by wygrać ze średnio grającą Cetkovska, oglądałem wczorajszy mecz Cetkovskiej z Radwańską , Isia kompletnie nic nie grała , nie potrafiła się nawet przeciwstawić, siatka za siatką , aut za autem no i przełamania chodziły od jednej do drugiej strony.. a dziś ? dziś widzę tutaj zwycięstwo Flavi, czego jej bardzo życzę , tym bardziej, że gra u siebie!

Flavia Pennetta (ITA) - Petra Cetkovska (CZE) ✅ 6:0 ; 6:1 ????
Typ: Flavia Pennetta
Kurs: 1.65

Flavia Pennetta (ITA) - Petra Cetkovska (CZE) ✅ 6:0 ????
Typ: Kto wygra 1-ego seta ? Pennetta Flavia
Kurs: 1.72

Flavia Pennetta (ITA) - Petra Cetkovska (CZE) ✅ 6:0 ????
Typ: Ile gemów wygra w 1. secie Flavia Pennetta (ITA)? Więcej niż 4,5
Kurs: 1.57

Flavia Pennetta (ITA) - Petra Cetkovska (CZE) ✅ 6:0 ; 6:1 :browar565:
Typ: 2:0
Kurs: 2.60

Za walkower w żadnym bukmacherze nie dają kasy, więc nie ma się co cieszyć ;) Trochę powagi, bo kto płaci za to, że Azarenka oddaje walkowerem. Zawsze musi być rozegrany min 1 pkt. Popraw mnie jeżeli istnieje taki buk co płaci od razu bez względu na przyczyny.
Mój błąd, rozliczane po 1.00 :spokodfhgfh:
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Czy ktoś oglądał może jakiś mecz Venus Williams w Rzymie? Czy można powiedzieć, że zrobiła jakieś postępy od swych poprzednich tegorocznych słabych występów?
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, WTA Rome doubles, 17.05.2012, 16:00
F Pennetta / F Schiavone – K Peschke / K Srebotnik

Typ: F Pennetta / F Schiavone @ 2.30 | Expekt ✅ 6-2 6-4 :spokodfhgfh:
Typ: F Pennetta / F Schiavone (+1.5) @ 1.52 | Expekt ✅
Typ: F Pennetta / F Schiavone 2-0 @ 4.00 | Expekt ✅

Obie pary w kryzysie. Włoszki nie mogą odnaleźć się w swojej grze singlowej, nawet nie zbliżając się do swojej formy z zeszłego sezonu. Teraz próbują się odbudować również w deblu i tutaj trzeba przyznać mają większe szanse niż w singlu. Po kiepskim początku sezonu doszły do finału w Madrycie, co z pewnością dodało im pewności siebie przed ich domowym turniejem w Rzymie. Na Foro Italico zdążyły już odprawić Groenefeld i Martic. Peschke i Srebotnik z kolei, po zupełnie nieudanym Australian Open (krecz), zupełnie straciły formę i pewność siebie. W ostatnich tygodniach przydarzały im się zaskakujące porażki z niżej notowanymi parami ( Grandin / Uhlirova, Goerges / Groenefeld , Llagostera Vives / Martinez Sanchez) i to w kiepskim stylu, w 2 krótkich setach.. Uważam, że ich obecna forma nie gwarantuje już zwycięstw z solidnymi deblistkami, a za takie trzeba uważać Włoszki. Przede wszystkim mają za sobą niedawny sukces w Madrycie (gdzie uległy we włoskim finale Errani i Vinci), swoją publikę i co najmniej równą formę do swoich dzisiejszych przeciwniczek. Jak dla mnie do wystarczające powody, żeby postawić na doświadczone Włoszki.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
S. Williams - Medina Garrigues under 18 -&gt; 2,09
Pinnacle
Williams nie radzi sobie w Rzymie tak dobrze jak w Madrycie, jednak wciąż jest w wysokiej formie. Gorsze wyniki spowodowane są wolniejszą nawierzchnią. Serena lubi grać z defensorkami, a Medina poza defensywą nie ma żadnych atutów.
 
R 5

ravia

Użytkownik
Maria to obecnie 2 rakieta świata, Ana zajmuję 15 miejsce w rankingu WTA. H2H jest na korzyść Sharapovej, która wygrała z Ivanović 4 razy, a 2 przegrała. Rok temu obie tenisistki spotkały się na hardzie w półfinale w Indian Wells, gdzie lepsza okazała się Rosjanka. Serbka w tym roku doznała 3 porażek na clayu, z Barthel, Azarenką i Kuznetsova, z którą właśnie w Rzymie mierzyła się również i tym razem okazała się lepsza odprawiając z kwitkiem dość łatwo Svetlanę. Maria w tym sezonie na mączce czuje się świetnie i przegrała tylko raz z wracającą po kontuzji Sereną Williams, która jest w niesamowitym gazie. Sharapova grę W Rzymie rozpoczęła od drugiej rundy, gdzie pokanała 7:5, 7:5 McHale. Piękna Ana jest w dobrej formie i na pewno dziś powalczy. Maria ma łatwą drabinkę i fakt, że Aza wycofała się z turnieju na pewno będzie chciała obronić punkty z Rzymu. Rosjanka czuję się w Rzymie bardzo dobrze i wolne korty jej w Italii odpowiadają. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Maria Sharapova.

Ana Ivanović - Maria Sharapova @ 1.56 Pinnacle 3/5
Ana Ivanović - Maria Sharapova -3 @ 1.91 Pinnacle 1,5/5

@RvN19 Pisząc analizę oczywiście wymieniam plusy w stronę Sharapovej, ponieważ na nią gram. Oczywiście możesz się z moimi argumentami nie zgodzić, ale myślę, że niektórym z Was moja analiza może się przydać. A z tym, że Maria nie lubi grać na kortach ziemnych się nie zgodzę. Mączka w Rzymie jej bardzo, ale to bardzo odpowiada o czym świadczy zeszłoroczny tryumf Rosjanki w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Obie pary w kryzysie. Włoszki nie mogą odnaleźć się w swojej grze singlowej, nawet nie zbliżając się do swojej formy z zeszłego sezonu. Teraz próbują się odbudować również w deblu i tutaj trzeba przyznać mają większe szanse niż w singlu.
Pennetta ewidetnie w Rzymie powraca do formy przed meczem z Cetkovską można było to już zauważyć a mecz ten tylko to potwierdził,Schiavone bez formy racja.Pesche ze Srebotnik nie grają w tym sezonie dobrze to fakt i imo warto tutaj na gospodynie spróbować bo kurs zachęca.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Ravia kompletnie sie z Toba nie zgodze. Analiza pisana całkowicie pod Sharapova. Po pierwsze w Indiana Wells Ana kreczowała, wiec nie wiadomo jakby to sie potoczyło, a po drugie to Maria nienawidzi grac na ziemnych kortach.Widziałem zarówno mecz Ivanovic i Sharapovej i zdwecydowanie polecam gre na Serbke, zwlaszcza po takim kursie
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Ana Ivanovic - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 2,80
Grały ze sobą sześciokrotnie, ale na ziemi tylko raz, podczas RG 2007 i Ana wygrała 6-2 6-1. Wiadomo, że 2012 to już nie 2007. Dużo zawodniczek odpuszcza turniej w Rzymie, żeby na spokojnie potrenować przed szlemem. Czy zrobi tak druga rakieta świata? Chyba nie. Możliwe jednak, że zagra bardziej dla relaksu, bez spinania się. Ivanovic gra ostatnio dobrze, odpadała szybko w w Stuttgarcie i Madrycie, ale tylko dlatego, że trafiała na mocne rywalki. W Niemczech przegrała z Barthel 5-7 6-7, w Madrycie z Azarenką 4-6 4-6 (trzecia runda). W jej tenisie ogólnie od jakiegoś czasu wszystko zmierza w dobrym kierunku, jest progres, chociaż nadal brakuje jej sporo do formy z 2008 roku. Tutaj na razie ma na koncie dwa gładkie winy - z Kuznetsovą i Hiszpanką Soler Espinosa. Masha natomiast wygrała turniej Porsche, ale jej gra podobała mi się tylko w finale, wcześniej była bardzo nierówna, jak zwykle. W Madrycie przegrała z fenomenalną S. Williams, ale kompletnie nie było widać pomysłu na wygrywanie punktów u Rosjanki. Oglądałem jej pierwsze spotkanie tutaj i wygrana z Mchale 7-5 7-5 nie wróży jej sukcesu w tym turnieju, tak mi się wydaje. Zagrywa mocno i jak trafia to rozrzuca rywalki po korcie, kończąc winnerem albo błędem przeciwniczki, ale sama też popełnia ogromną ilość UE oraz serwis często zawodzi. Stawiam tutaj na, także może nie najbardziej regularną, ale groźną Ivanovic dysponującą jednym z najlepszych forehandów w tourze. Zapowiada się zacięte spotkanie, więc kurs pokroju 2,80 to miły prezent.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom