>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym, 14-20.05.2012

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nka zaniechaj takie analizy dla swojego dobra i naszego psychicznego tez
Jest krotka konkretna i tresciwa. Moze styl wypowiedzi przedszkolaka ale co ma przekazac przekazuje. O wiele lepsza od polowy podawanych tutaj w watku na typy po 1,20. Kurs wysoki, argument trafony, w dobrym buku zagrany. Ty zaniechaj niepotzrebnych komentarzy bo sa one zbedne.
Zwrot będzie jak nic,Pennetta nawet na kort nie wyjdzie
To czym ryzykuje jak zwrot ? Niczym ;). A zal dupe scisnie jak wyjdzie rozegra kilka pilek i zejdzie...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Williams - M. Sharapova - 1 (2,75)⛔
bet365
Venus nie jest tutaj bez szans. Z meczu na mecz co raz bardziej się Amerykanka nakręca. Serwis na pewno nie jest mocną stroną Amerykanki ale return juz ma całkiem niezły. Maria wczoraj serie błędów popełniała. Pierwszy decydujący set mógł się skończyć całkowicie inaczej. Zadecydowały szczegóły. W drugim secie słabka główka A. Ivanovic już się pogubiła na całej linii. Jak dla mnie jest to typ 50/50. Obie dziewczyny używają dużo siły. Lepiej porusza się o korcie według mnie Amerykanka i lepiej gr przy siatce. Venus często zresztą schodzi do siatki. Jeżeli serwis M. Sharapovej będzie wyglądać jak w pierwszym secie z A. Ivanovic to kurs faworyzujący Rosjankę szybko się odwróci.
by scotratez
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Makarova/Vesnina-Hampton/Tatashvilli 1 1,3 Bwin

Tutaj nie widze innej opcji jak zwycięstwo Rosjanek.Hampton z Tatashvilli i tak mają dużo szczęścia,że zagrają w półfinale ale tutaj już fart im sprzyjać nie będzie.Makarova z Vesniną to doświadczone deblistke i przede wszystkim dużo lepsze,nie ma opcji by przegrały z takimi deblistkami jak Hampton i Tatashvilli.

Co do drugiego półfinału deblowego kuszą Huber z Raymond ale poczekam do jutra bo pewnie te 1,85 na nie urośnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
no i tu można się spierać. Co prawda Huber w parze z Raymond to już deblowy klasyk, znany wszystkim. Lecz para Włoszek też jest już na topie i czuje ze długo z niego nie zejdzie. Na twardej niekwestionowanymi faworytkami byłyby Huberki, a tak cegła, na dodatek u siebie. Warto spróbować na gospodynie po takim kursie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Na Li - Serena Williams
Typ: 2
Kurs: 1,25
Pewka, nie ma sensu ruszać takiego kursu nawet, więc nie będę się silił z analizą. W WTA nie gra się niskich kursów i 2-0 po także niewysokim kursie też jest średnim pomysłem. Mała nadzieja, że Li dobrze wejdzie w mecz i kurs urośnie (jakby seta wygrała to by było coś!), ale nie ma co się łudzić - Syrena pewnie od początku pod kontrolą i szybko to zakończy.

Angelique Kerber - Maria Sharapova
Typ: 2
Kurs: 1,55 ✅
Kerber wygląda na strasznie wykończoną. Chwilę temu skończyło się jej spotkanie z Kvitovą. Pierwszy set - walka (3-1 =&gt; 3-4* =&gt; 6-5* 0-40 =&gt; 7-6), drugi to kompletny zastój i przegrana 1-6, same niewymuszone błędy, a trzeci to z kolei jakieś problemy Czeszki, skończyło się 6-1 dla Kerber, ale nic specjalnego nie pokazała (poza paroma cyrkowymi zagraniami). O jej zmęczeniu świadczy chociażby to, że próbowała grać mnóstwo skrótów (najczęściej bezskutecznie), a przecież na co dzień się w tym nie lubuje. Gratuluję jej awansu do czołowej dziesiątki po raz pierwszy w życiu, ale z całym szacunkiem dla niej - w tym turnieju już więcej nie ugra. Realny krecz, więc obstawiajcie gdzie trzeba w razie co.
Sharapova zagrała wyśmienicie z Ivanovic dwa mecze temu, naprawdę zimna głowa, celność i power uderzeń robiły wrażenie. Do tego jak na nią niezwykle mało unforced errors. Dzisiejszy mecz Venus Williams także dobry. Jak pierwszy serwis siedział, to Amerykanka nie miała szans, a przecież dysponuje porządnym returnem. Ogólnie rosyjska rakieta w tym turnieju na tyle mocna, by nawet zagrozić Serenie w finale, jak będzie kurs +4 to będzie warto zagrać za jakieś drobniaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, WTA Rome doubles, 18.05.2012
Chuang C J / Dushevina V - Makarova E / Vesnina E
Typ: Makarova E / Vesnina E @ 1.35 | Expekt ✅ 2-6 2-6 mecz bez historii
Typ: Makarova E / Vesnina E 2-0 @ 1.95 | Expekt ✅

Dzisiaj w turnieju deblistek tak oczywiste typy, że aż się boję.. Chuang i Dushevina to para sklecona na tym turnieju, niczym wielkim się nie wykazały, bo trudno za wyczyn uważać pokonanie Kops-Jones i Spears, czy męczarnie z Camerin i Knapp. Na przeciw nim staje dziś para o umiejętnościach o 2 półki wyżej, a do tego w wysokiej formie: ubiegłotygodniowy finał w Madrycie, w Rzymie nie straciły jeszcze seta. Dla mnie wygrać mogą tylko Rosjanki, najpewniej w 2 setach.
Hampton J / Tatishvili A - Pennetta F / Schiavone F
Typ: Pennetta F / Schiavone F @ 1.35 | Expekt ZWROT wo
Typ:
Pennetta F / Schiavone F 2-0 @ 1.85 | Expekt

Podobna sytuacja jak w pierwszym typie. Równiez wyraźne faworytki w dobrej formie, do tego grające przed własną publicznościa, a co pokazał już ten turniej, własna publika potrafi podnieść swojego rodaka na wyżyny (vide Seppi). Tutaj jednakże raczej nie będzie potrzebna taka pomoc. Pennetta i Schiavione grają ostatnio zbyt dobrze, że miec problemy z Hampton i Tatishvili, które trzeba przyznać całkiem nieźle tutaj sobie radzą: 2 wygrane i QF. Na tym jednak powinno się skończyć: czyż pokonane wczoraj bez problemu przez Włoszki Peschke i Srebotnik (nawet jeśli w średniej formie) są lepsze niż Hapmton i Tatishvili? Śmiem wątpić:smile: Stawiam zdecydowanie na gospodynie.
Errani S / Vinci R - Kirilenko M / Petrova N
Typ: Errani S / Vinci R @ 1.666 | Sportingbet ✅ 7-5 6-2 Rosjanki połamały się w 1 secie przy 5-5 i 40-0, a potem to już samo poszło ????
W tym meczu z kolei również stawiam na gospodynie. Spodziewam się wyrównanego meczu, może i 3 setów, ale wygrają Włoszki. Przemawia za nimi forma z ostatnich tygodni: 2 wygrane turnieje Barcelona i Madryt, w którym już pokonały Rosjanki. I właśnie to jest dla mnie głównym argumentem za Włoszkami. Do tego dochodzi lekka przewaga, kiedy się gra na własnych śmieciach. Plus nawierzchnia, która zawsze będzie preferować takie zawodniczki jak Errani i Vinci. Wszystko to skłoniło mnie, żeby postawić na Włoszki po tym diabelskim kursie:smile:
Tennis, WTA Rome doubles, 19.05.2012, 12:00
Makarova, E / Vesnina, E - Hampton, J / Tatishvili, A
Typ: Makarova, E / Vesnina, E @ 1.30 | Expekt ✅ 6-3 6-3 no problem, sir ????
Typ: Makarova, E / Vesnina, E 2-0 @ 1.80 | Expekt ✅

Nie widzę tutaj żadnych szans na sukces Hampton i Tatishvili, one już i tak osiągnęły zdaje się najlepszy wynik w deblu (i to trzeba przyznać, że w dużej mierze dzięki walkowerowi przeciwniczek). Niestety dla nich, różnica w jakości gry i formy jest zbyt duża na korzyść Rosjanek. Kapitalna forma w ostatnich 2 tygodniach, bilans 7-1, finał przed tygodniem w Madrycie, nieznacznie przegrany z Errani i Vinci (swoją drogą, w Rzymie może dojść do takiego samego składu finału). Po drodze w pokonanym polu zostawiły solidne pary ( Hlavackova / Hradecka, Dulko G / Suarez, Llagostera Vives / 2x Martinez Sanchez ) A kogo pokonały Hampton i Tatishvili, żeby się tu dostać? Hsieh / Zheng i Goerges J / King… Fakt, że odpoczywały dzięki walkowerowi nie ma wielkiego znaczenia bo Rosjanki w QF spędziły na korcie ledwie godzinkę. Jak dla mnie wszystko wskazuje na szybkie zwycięstwo Rosjanek.

Tennis, WTA Rome doubles, 19.05.2012, 16:00
Huber, L / Raymond, L - Errani, S / Vinci, R
Typ: Errani, S / Vinci, R @ 1.60 | Expekt ✅ 1-6 3-6 izziii :spokodfhgfh:
Typ: Errani, S / Vinci, R 2-0 @ 2.60 | Expekt ✅

W tej konfrontacji topowych deblistek stawiam wyraźnie na Włoszki. Huber i Raymond to wielka klasa, już żywe legendy damskiego debla. Tylko, że forma z tego sezonu jest bardzo nierówna. Świetna gra w Indian Wells i tytuł w wielkim stylu. Tylko że potem już nie było tak różowo i szybkie przegrane w Miami (Goerges / Stosur) i Charleston (Pavlyuchenkova / Safarova). Po przeniesieniu się touru do Europy nie było lepiej: przegrana w 1 rundzie w Madrycie (Cibulkova / Husarova). W Rzymie wysoki ranking i walkower przeciwniczek spowodował, że wystarczyła im jedna wygrana, żeby znaleźć się w półfinale. Włoszki z kolei wysoka i równa forma od kilku tygodni, 2 tytuły, jeden finał, tutaj już SF, miażdżący bilans 15-1. Stawiam na debel będący w bezdyskusyjnie lepszej formie, potwierdzanej w każdym meczu od 2 miesięcy. Dodatkowo grają na własnych śmieciach, przed własną publiką, a Włosi potrafią dopingować swoich i zarazem deprymować przeciwników. Dodając do tego nierówną formę Huber i Raymond, wychodzi na to, że Włoszki wygrają pewniej niż się wydaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 5

ravia

Użytkownik
Dziś dzień półfinałów w Rzymie. Na pierwszy ogień idzie mecz Sharapovej z Kerber. O Marii pisałem już przy okazji meczu z Ivanović, gdzie wielu krytykowało mnie za typ w stronę Rosjanki 2-0. Weszło tak jak się spodziewałem, a po meczu nikt z krytykujących nie potrafił przyznań mi racji i dobrego typu. Dziś Rosjanka zagra z Niemką, która w tym turnieju grała ze zdecydowanie słabszymi rywalkami i prawdziwy test gry Kerber przyjdzie dziś. Obie zawodniczki grały w tym roku ze sobą dwa razy. W Australian Open lepsza okazała się Maria, a w Paryżu Anqelique. Sharapova jest w świetnej formie i na pewno będzie chciała wygrać ten turniej, bo wie, że ma szansę zbliżyć się do rakiety numer 1 kobiecego tenisa - Victorii Azarenki. W tym turnieju zbytnio się nie wysiliła odprawiając w dwóch setach McHale, Ivanović i Venus. Niemka to jeszcze nie jest tenisistka pokroju 2 rakiety świata i dziś będzie musiała wspiąć się na wyżyny swojego tenisa, by powalczyć z Marią. Shara świetnie czuje się na mączce w Rzymie i na pewno nawierzchnia będzie handicapem Rosjanki. Myśl, że w finale może zagrać z Sereną, daję jej podwójnego kopa. Bo to przecież S. Williams to zawodniczka, która jej nie leży a na kortach we Włoszech miałaby wielką szansę ją pokonać i odgryźć się Amerykance, bo ostatnie 7 pojedynków pomiędzy tymi zawodniczkami to gładkie zwycięstwa młodszej siostry Williams. Handicap gemowy wydaję się ciekawą opcją na dzisiejszy pojedynek.

Anqelique Kerber - Maria Sharapova -3 @ 1.70 Pinnacle 2/5


W drugim półfinale zmierzy się La Ni z Sereną Williams. Chinka wygrała w tym turnieju z Benesovą, Scheppers i Cibulkovą. W meczu ćwierćfinałowym w pierwszym secie zagrała świetnie i rozbiła Dominikę. W drugiej było widać, że para z Chinki zeszła i było widać już lekkie zmęczenie. We wczorajszym meczu zaserwowała aż 4 asy, a trafiała pierwszym serwisem ze skutecznością 71%. Serena wraca do wielkiej formy. W Rzymie rozbija każdą kolejną rywalkę, a w ćwierćfinale prowadząc z dobrze grającą na mączce w stolicy Italii. Wolna nawierzchnia bardzo odpowiada Amerykance, która w tym roku na clayu jeszcze nie przegrała, a tylko w 3 meczach na 17 rozegranych grała trzy setówki. Świetny serwis, w każdym meczu powyżej 70% wygrywanych piłek po pierwszym serwisie i dobry drugi serwis to broń, która po kolei rozbija rywalki. Bardzo dobry return, jak nie najlepszy w tourze, konsekwentna gra oparta na sile, to coś co może dać jej w niedalekiej przyszłości znów pierwsze miejsce w rankingu WTA. Co ciekawe H2H jest na korzyść Williams, bo wygrała 5 razy z Chinką, a przegrała tylko 1, ale nigdy nie mierzyły się na mączce. Zdecydowaną faworytką jest Amerykanka, która zapewne wygra turniej w Rzymie. Stawiam na zwycięstwo Sereny w dwóch setach.


Na Li - Serena Williams @ 0:2 Pinnacle 2/5 1.65 ZWROT


I zagram też mocniej dubel Sharapova&amp;Williams Pinnacle 4/5 1.70 Serena ZWROT = 4/5 1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Masza 1.35✅

Wyłamię się ze swojego kanonu zasad i zagram na faworytkę finału. Za dogiem dla mnie przemawia bardzo mało, nie czuję tutaj &quot;psiaka&quot;.Robię to naprawdę rzadko ale kurs 1.35 na otwarcie jest dosyć wysoki. Z pewnością w trakcie meczu nieraz wzrosnie ale mnie to nie rusza. Masza jest aktualnie fantastycznie usposobiona od pozytywnej mentalności po doskonałą formę tenisową i optymalne przygotowanie fizyczne. Widać, że jest dopracowana na maxa w kazdym aspekcie. Chinka też mi się ostatnio podoba. Jest stabilna i systematyczna. Po cichutku robi swoje, zbroi swoją formę pod RG. Jednak Masza gra mocniej, silniej, odważniej. Góruje nad nią chyba emocjonalnie. W pewnym momencie złamie Li. W turnieju rzymskim mocno siedzę, sporo oglądałem na Eurosporcie. Wychodzi mi na to, że więcej argumentów jest po stronie Maszy. Szkoda, że nie ma tych krótkich włosów, w garsonce jej było o wiele lepiej...miłej niedzieli. O 16 starcie tytanów...Bravo Drogba - co za piłkarz!!! A potem chyba rosjanie pojadą w finale hokeja...



Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 13

jrq-

Użytkownik
Sam zagrałem na Marię od razu wczoraj jak się pojawiły kursy, po 1.53, jednak Rosjanka znów pokazuje, że głowa nie jest jej mocną stroną. Tak mi się turnieju Mistrzyń przypomniał z zeszłego sezonu, gdzie było podobnie, mega masówka na Szarapową z Li i gładkie 2-0. Teraz szykuje się powtórka z rozrywki.

Dlatego właśnie nie typuję WTA (staram się, czasem zgłupieje...)


christopher48 // Na przyszłość radzę poczekać do końca meczu. Pozdrawiam.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Sam zagrałem na Marię od razu wczoraj jak się pojawiły kursy, po 1.53, jednak Rosjanka znów pokazuje, że głowa nie jest jej mocną stroną. Tak mi się turnieju Mistrzyń przypomniał z zeszłego sezonu, gdzie było podobnie, mega masówka na Szarapową z Li i gładkie 2-0. Teraz szykuje się powtórka z rozrywki.
Dlatego właśnie nie typuję WTA (staram się, czasem zgłupieje...)
bądź co bądz Masza jeszcze nie wygrała ale wywalczyła juz przełamanie na poczatku trzeciego seta. Akurat oglądam od momentu gdy rosjanka przełamała Chinke i ku mojemu zaskoczeniu bet365 miał kurs na win Maszy @5.00 co pobrałem z pocałowaniem w ręke. Słabą psychiką to wykazała się Chinka, która od momentu przełamania pogubiła się zupełnie w grze. Co rusz to serw w siatke, nawet nie potrafiła przełamać Maszy przy stanie 0:40. Wygra prawdopodobnie lepsza.
 
D 6

dawidzzz

Użytkownik
Marysia to Marysia. Mecz niesamowitych zwrotów zdziwiły mnie te kursy więc grałem jak się okazuje potwierdziły się wahania, które zawsze miały miejsce w meczach w tym turnieju Marii i znowu był problem z wejściem w mecz jak choćby w meczu z Venus .
Niestety wrzucić na potwierdzenie nie mogę obrazka ale warto było korzystać z prezentu. który dał buk gdzie złapałem kurs 8,0 na Mashe. Oby więcej takich meczów dla nas a tym bardziej kursów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom