>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sydney & Hobart, 06-12.01.2013

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Elena Vesnina - Sloane Stephens
Typ: 2
Kurs: 1,91 (Pinnacle)
Amerykanka bardzo dobrze rozpoczęła sezon, ćwierćfinał w Brisbane, zatrzymana przez Serenę Williams, a wcześniej ograła między innymi Cibulkovą wynikiem 6-2 6-3 (Słowaczka zmierzy się tej nocy w finale w Sydney z Radwańską, więc to nie byle wyczyn). Tutaj wygrała z Robson, Halep i utalentowaną Davis. Jest w gazie i z pewnością będzie w tym roku polowała na pobicie zeszłorocznych, dobrych wyników (m.in. 2 runda AO, 3 runda Miami, półfinał Waszyngton, 3 runda USO + urwała sety między innymi Errani, Radwańskiej i Bartoli). Jest w formie, w dodatku w miarę ustabilizowanej. Dużo bardziej doświadczona jest Vesnina (7 lat starsza i od 2002 roku jest formalnie profesjonalną tenisistką), ale to zawodniczka zawodząca nieustannie i chyba nigdy już nie wygra niczego wielkiego. Dla mnie ewidentnie Stephens.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Cibulkova 3.30⛔

Trochę pod prąd. Wszyscy już okrzykneli pollke zwyciężczynią turnieju...mam w pamięci niezliczoną ilość finałów gdzie &quot;ten&quot; lub &quot;ta&quot; była na straconej pozycji. Wygrywały kursy rzędu: 2,3,4. Wiem, że Iska jest w formie, gra bardzo dobrze. Ja liczę na kryzys, tyle meczy w &quot;tyłku&quot;, Dominika także fajnie wygrywa. Zwycięstwo nad solidną Kerber robi wrazenie. Jak będzie jej wchodzić to inteligentny tenis Iski moze przegrać. Pan Stopa z eurosportu twierdzi że polka jest faworytką, przychylam się do poglądu, jednak liczę na zwycięstwo Dominiki. Kurs robi wrazenie. Szanse oceniam po równo,a to że polka wygrywała z nią pare razy to zaden argument. Czas przerwać passe polki...a swoją drogą szkoda mi Agnieszki, ze tyle grała przed szlemem. W drabince do cwiercfinału na pewno złapie ją kryzys i przegra z jakąś cieniarą, ja napewno zagram progresje i myślę że dobrze na tym wyjdę...

Finały WTA są bardzo specyficzne...jest jakaś tendencja że faworytki nagle tracą formę, koncentracje, ile razy już taki scenariusz się sprawdzał...myslę że jutro zadecyduje dyspozycja dnia, kto narzuci swój styl może wygrać, bedzie szybko w jedną albo w drugą stronę, albo będzie długo, moze Agnieszka w końcu odczuje trudy ilości swoich osytatnich spotkań i upałów...oby

Dziękuję wszystkim serdecznie za oddanych 8 głosów na moją skromną osobę, warto pisać dla Was i dla innych, pozdrawiam i powodzenia w walce z bukami!!!
a wygranym szczerze gratuluje fachowości i wiedzy!!!

Andre@

Spotkania nie oglądałem, ale jak dostałem sms-a z wynikiem to kopara mi opadła...niezbadane są losy pań WTA...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
borubar 0

borubar

Użytkownik
Popieram w 100% typ na Stephens, jest w gazie bez dwóch zdań. Przegrała z Williamsówną, ale przecież to nie jest powód do wstydu. Podczas obecnego turnieju miała problemy w cwiercfinale, jednak myślę, że po prostu nie leżała jej przeciwniczka. Vesnina jest zawodniczką deblową, a w singlu jest zwyczajną kelnerką i jakoś nie wyobrażam sobie żeby zatrzymała następczynie sióstr Williams.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Popieram w 100% typ na Stephens, jest w gazie bez dwóch zdań. Przegrała z Williamsówną, ale przecież to nie jest powód do wstydu. Podczas obecnego turnieju miała problemy w cwiercfinale, jednak myślę, że po prostu nie leżała jej przeciwniczka. Vesnina jest zawodniczką deblową, a w singlu jest zwyczajną kelnerką i jakoś nie wyobrażam sobie żeby zatrzymała następczynie sióstr Williams.
Vesnina kelnerką? Dobre sobie. Też uważam, że Amerykanka wygra, ale takich głupot jak piszesz to nie można przełknąć.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - U. Radwańska 2:0 (1,57)✅
G. Voskoboeva - Y. Wickmayer - 2 (1,66)⛔
C. Wozniacki - S. Kuznetsova - 1 (1,33)⛔
Agnieszka Radwańska - Roberta Vinci powyżej 20,5 gemów (1,90)✅
Sara Errani - Dominika Cibulkova 2:0 (2,10)⛔
Agnieszka Radwańska - Na Li - 1 (2,10)✅
Dominika Cibulkova - Angelique Kerber - 2 (1,61)⛔
Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:0 (1,90)✅
S. Stephans - E. Vesnina - 2 (1,90)✅

S. Stephans - E. Vesnina - 2 (1,90)✅
bet365
Zgadzam się żę Stephans to wielki talent Amerykańskiego tenisa. Jednak w tym spotkaniu nie popadałbym w hurraoptymizm. S. Stephans ostatnie spotkanie miała bardzo męczące. Cały mecz Amerykanka mordowała się z rywalką pomimo dobrze funkcjonującego pierwszego serwisu. Warto dodać 8 asów młoda Sloane zaprezentowała w meczu z Davis. Jednak drugie podanie Amerykanki wyglądało już marnie niestety. Vesnina rozgrywa bardzo dobry turniej jak do tej pory. Widziałem mecz z Gajdosovą i pomimo że pierwsze podanie funkcjowało u Jarmili lepiej niż u Vesniny, żadnego błędu podwójnego. (Vesnina miała 2) mecz przegrała z kretesem. Nawet asów Gajdosova miała więcej od Vesniny, jak widać to też nie pomogło. Rosjanka prowadziła bardzo mądrze wymianę i wytrzymywała ją przede wszystkim. Amerykanka dzisiaj w nocy wcale nie będzie miała łatwej drogi. Niebawem zaczyna się AO i pytanie czy S. Stephans zechce się mordować kolejny mecz. Kursy u bukmacherów na Rosjankę opadają na pewno nie bez powodu. Umiejętnościami Amerykanka bije Rosjankę jednak gra Amerykanki równa nie jest a nie pokonała wcale nikogo wielkiego. S. Halep jest bez formy. L. Robson nie gra w tej chwili tego co w ubiegłym roku i również ogarnia się dopiero. Proponowałbym raczej Rosjankę, pomimo że S. Stephens ma większy repertuar zagrań.
Gratulacje dla Agnieszki, fantastyczna forma. Do zobaczenia podczas Australian Open!
Gratuluje Andre i moderatorowi Christopher48. Andre należało Ci się, i mam nadzieje że będziesz częściej pisał na forum, Twoje analizy są bardzo przydatne.
by scotratez​
 
S 1

snajperxxx

Użytkownik
A.Radwańska - D. Cibulkova over 20,5 1.85
Unibet
Oglądając mecze Radwańskiej i Cibulkovej w turnieju w Sydney, uważam że ten Finał będzie bardzo wyrównany i liczba 20,5 gema będzie przekroczona...Spodziewam się nawet 3 setów a jeśli któraś z pań miałaby wygrać do 0 to będzie walka łeb w łeb...
Powodzenia
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Sydney
Spotkanie: Errani/Vinci-Petrova/Srebotnik
Typ: Petrova/Srebotnik
Kurs: 2,20
Bukmacher: bwin
Analiza:


Dzisiaj na godzinę 10:45 zaplanowane jest spotkanie finałowe debla pań w turnieju w Sydney pomiędzy parą włoską Errani/Vinci a parą rosyjsko-słoweńską Petrova/Srebotnik. Lekkim faworytem bukmacherów są Włoszki, jednak mnie się wydaje, że w tym spotkaniu górą będą Petrova/Srebotnik. Po pierwsze w tym turnieju nie przegrały jeszcze nawet seta a przeciwniczki miały naprawdę solidne, choćby czeski debel Hlavackova/Hradecka czy też Mirza/Huber. Ich atutem jest na pewno własny serwis, który jest naprawdę potężny, o czym świadczą jedynie 3 przełamania przeciwniczek w 3 rozegranych meczach ( po jednym w każdym spotkaniu). To naprawdę niewiele. Jeśli chodzi natomiast o Włoszki, to mają one problem z utrzymaniem swojego podania o czym świadczą aż 8 przełamań w 3 pojedynkach w Sydney. Errani/Vinci na pewno mają większy staż grania wspólnie ze sobą, jednak siła leży po stronie ich dzisiejszych przeciwniczek. Dlatego stawiam na zwycięstwo Petrovej i Srebotnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 181

wyar

Użytkownik
A ja sie troszke przespalem z tym meczem i rzuce jednak taki typ
A.Radwanska - D.Cibulkova
handicap +4.5 gema
typ 2
kurs 1.8 Bet365
Dla mnie dalej faworytka tego meczu jest Agnieszka,ale nie wierze,ze Cebula nie powalczy. Zreszta z tenisistkami w formie lub z topu Agnieszka w tym roku nie wygrywa wysoko. Pewnie,ale nie wysoko. Wiadomo,ze Cibulkova jest bardzo ambitna,duzo biega na korcie,ma dosc agresywny styl,i tez jest w formie. Dlaczego wiec mialaby przegrac wysoko ? Nie wiem jak Wy,ale ja sprobuje to zagrac,w czystym winie na Agnieszke nie ma value,a zwyciestwo Cibulkovej to dla mnie szukanie wysokiego kursu na sile - nie twierdze ze sie nie moze zdarzyc,ale po tym,co obie pokazaly jak dotad,Agnieszka jest faworytem.
Na razie jest blowout...
No to mamy rowerek :) Nawet sie tego nie spodziewalem,ale cebula zagrala dzisiaj ponizej poziomu dna...
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S. Errani / R. Vinci – N. Petrova / K. Srebotnik
Czy Petrova / Srebotnik wygrają przynajmniej jednego seta?
Typ: Tak @ 1.50 bwin ✅ 3-6 4-6 ???? wszystko zgodnie z planem ????
Kto wygra?
Typ: Petrova / Srebotnik @ 2.20 bwin ✅
Czy Errani / Vinci wygrają przynajmniej jednego seta?
Typ: Nie @ 3.50 bwin ✅

Bardzo intrygujący finał deblistek. Najlepsza para w rankingu Sara Errani i Roberta Vinci zmierzy się z nowo utworzoną parą utytułowanych weteranek Nadią Petrową i Katariną Srebotnik. I trzeba przyznać, że ta nowa para radzi sobie w Sydney wręcz wyśmienicie. Wygrały wszystkie mecze bez straty seta prezentując grę jakiej można się po nich spodziewać, czyli mocny skuteczny serwis dający łatwe punkty przy siatce. Kluczem do ich sukcesu jest skuteczność 1 serwisu (w 2 ostatnich meczach 80%), co przy sile zagrywki jaką dysponują obie tenisistki zapewnia im dużo łatwych punktów (70% punktów po pierwszym serwisie i 64% po drugim). Dobry serwis przekłada się też na skuteczność tej pary w bronieniu breakpointów. Petrowa i Srebotnik dały się przełamać tylko 3 razy w całym turnieju (8 obronionych na 11 breakpointów), co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę, że w deblu, zwłaszcza kobiecym, jest dużo łatwiej o przełamania. Na tym turnieju pokazują to Włoszki, które zupełnie nie radzą sobie z break pointami, które w 75% kończyły się ich przegraną (8 na 12 przegranych breakpointów). I właśnie w tej statystyce widzę dużą szansę dla Petrowej i Srebotnik, które przy ewentualnym przełamaniu Włoszek (a widać, że w tym turnieju jest to zadziwiająco łatwe), będą umiały dokończyć seta wykorzystując swoją wysoką skuteczność w polu serwisowym. Dlatego to w Petrowej i Srebotnik upatruję faworytek do wygranej, zupełnie też nie zdziwię się, że zakończą cały turniej bez straty seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
rewelacja, broniła jak zwykle w swoim stylu
takie piłki wyciągała , że blond karzełek się po prostu podłamał już w 1 secie przy 0-3
trochę próbowała walczyć ale taka gra jaką dziś prezentowała Cibulkova to woda na młyn dla Agnieszki, styl przeciwniczki idealnie jej pasował
Gra samej Agnieszki też zrobiła na mnie spore wrażenie - mam na myśli cały turniej , jak niektórzy tutaj, przypuszczałem ,że trochę odpuści ten turniej (mniej więcej w okolicach 1/4 ) a widać, że grała swoje. Mam nadzieję, że w AO dojdzie do chociaż 1/2 - trzymam za to mocno kciuki. Wątpie by 2 turnieje rozegrane miały wpływ na jej formę, wytrzymałość itd. po prostu widać, że jest b.dobrze przygotowana od strony fizycznej - a na pewno lepiej niż w latach poprzednich na początku sezonu.
Gratulacje :)
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Myslalem ze czeka mnie niesamowite widowisku a tu zonk nie ma nic gorszego chyba dla zawodnika z czolowki niz w finale przegrac do zera ,szkoda myslalem ze bedzie swietne widowisko i to jeszcze w TVP2 HD hmmm teraz wiem ze to spotkanie bedzie dlugo siedzialo w glowie slowaczki i odbije sie na jej spotkaniu 1 rundy w AO nie pozostaje nic innego niz czekac na kursy ???? ???? ????
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
rewelacja, broniła jak zwykle w swoim stylu
takie piłki wyciągała , że blond karzełek się po prostu podłamał już w 1 secie przy 0-3

trochę próbowała walczyć ale taka gra jaką dziś prezentowała Cibulkova to woda na młyn dla Agnieszki, styl przeciwniczki idealnie jej pasował

Gra samej Agnieszki też zrobiła na mnie spore wrażenie - mam na myśli cały turniej , jak niektórzy tutaj, przypuszczałem ,że trochę odpuści ten turniej (mniej więcej w okolicach 1/4 ) a widać, że grała swoje. Mam nadzieję, że w AO dojdzie do chociaż 1/2 - trzymam za to mocno kciuki. Wątpie by 2 turnieje rozegrane miały wpływ na jej formę, wytrzymałość itd. po prostu widać, że jest b.dobrze przygotowana od strony fizycznej - a na pewno lepiej niż w latach poprzednich na początku sezonu.

Gratulacje :)
Aga fajnie trafila na AO - polfinal spokojnie, a tam najpewniej Sharapova - czyli bedzie wyrownany boj i duza szansa na final.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Tak po ludzku trochę szkoda mi tej Cibulkovej . Niestety mnóstwo błędów z jej strony i po pierwszym secie zablokowała się dziewczyna no ale &quot; gramy na ile przeciwnik pozwala&quot; . Agnieszka oczywiście dobrze w obronie ale nie zaprezentowała się na 100% - bo w sumie po co.
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Aga fajnie trafila na AO - polfinal spokojnie, a tam najpewniej Sharapova - czyli bedzie wyrownany boj i duza szansa na final.
Wreszcie losowanie po naszej myśli! Byłem dziwnie nastawiony do jej startów i w Sydney i Auckland, ale pokazała klasę. Nie straciła seta, pewność siebie na pewno podskoczyła a nie grając żadnego maratonu, trudno oczekiwać efektów zmęczenia w Melbourne. Forma niesamowita, tenis coraz ciekawszy, nawet serwis funkcjonuje jak w najlepszych momentach poprzedniego sezonu. Dwie najgroźniejsze rywalki, które mimo wszystko mają (na papierze) więcej atutów od Agi, czyli Serena i Azarenka do spotkania dopiero w finale! Forma Marii jest zagadką, ale niewątpliwie ona też czuje się dobrze w Australii i będzie tu bardzo groźna. Niemniej jednak liczę na niesamowity turniej, który przejdzie do historii polskiego tenisa!
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Widział ktoś Vesninę w meczu z Stephans? Jak się prezentuje?
Kursy w granicach 2,0 na Elenę zachęcają, bo Barthel nie gra niczego specjalnego.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Mona Barthel - Elena Vesnina - 1 (1,80)⛔
bet365


Niestety nie widziałem spotkania z Amerykanką, jednak patrząc na jej wcześniejszy pojedynek z Gajdosovą to Rosjanka gra solidnie. Popełnia mniej błędów w wymianach. Serwis wygląda dobrze. Patrząc na statystyki z meczu z Amerykanką podanie Rosjanki wyglądało podobnie. Czyli jest nieźle, więc to na nie przypadek. Amerykanka miała standardowo problem z drugim podaniem. W meczu z Vesniną zaledwie 32% skuteczności. Rosjanka dla porównania nie schodzi poniżej 50% w kontekście całego turnieju. W meczu z S. Stephans miała 53%.
Spotkanie trudne do wytypowanie ponieważ M. Barthel jest trochę nieobliczalna a jej serwis jest mocny i w tym turnieju umówmy się na dobrym poziomie, chociaż asów to ma niewiele. (mecz z Scheepers wyjątek - 7 asów) Ogólnie forma Niemki jakaś powalająca nie jest. W meczu z T. Pironkova traciła gemy przy swoim podaniu z returnu Bułgarki. Mam cały czas wrażenie że Niemka gra albo na półgwizdka ze względu na zbliżający się AO albo brakuje jej jeszcze przygotowania do nowego sezonu. Raczej to drugie. Uważam jednak że to M. Barthel jest faworytką. Powiedzmy sobie szczerze S. Stephans nie pokazała się z dobrej strony, a tylko Shedova z drugiego podania miała skuteczność powyżej 50% i skończyło się na 3 setach. Pozostałe rywalki Rosjanki nie zachwycały drugim zagraniem. Drugie podanie M. Barthel trzyma się na poziomie 50% poza małym wyjątkiem z Ch. Scheepers, bodajże 40%, no i wtedy było już niewesoło. Oczywiście samym podaniem meczu się nie wygrywa. Chyba że ma się na imię John Isner. Jednak Niemka należy do grona tenisistek które prowadzą mądrze wymianę na korcie i posiada silne uderzenie i gra dobrze z głębi kortu. Czy wystarczy to na Rosjankę która rozgrywa swój najlepszy turniej od czasu Poitiers? Rosjanka grała nie tak dawno, ponieważ we wrześniu z Niemką w Pekinie i ograła M. Barthel gładko w dwóch setach Drugie podanie Niemki jednak wtedy osiągnęło 23%. I był to jedyny mecz Mony w Azji wtedy. Liczę tutaj na rewanż Niemki. Spotkanie jednak będzie bardzo wyrównane. Zauważyłem jednak że pierwsze podanie Niemki z mecz ma co raz większą skuteczność. Zaczynała od A. Barty - skuteczność wtedy wyniosła zaledwie 51% a potem w kolejnych meczach następnie: 63%, 67%, 72%. Najlepszy wynik Rosjanki to 69%. No ale pamiętajmy że statystyki tutaj nie grają. Uważam jednak że forma Niemki rośnie.
by scotratez​
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Ja po tym co widziałem z Flipkens nie postawiłbym na nią żadnych pieniędzy.
Mam cały czas wrażenie że Niemka gra albo na półgwizdka ze względu na zbliżający się AO albo brakuje jej jeszcze przygotowania do nowego sezonu. Raczej to drugie.
Nie wiem dlaczego tak gra, ma fajne silne uderzenie, ale jest zbyt nieregularna. Ja pobieram:
Vesnina @2,0 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom