>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sydney & Hobart, 06-12.01.2013

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Na Li Klara Zakopalova 6-3 1-6 7-5
Klara Zakopalova Monica Niculescu 6-1 6-3
Klara Zakopalova Marion Bartoli 6-3 6-2
Klara Zakopalova Elina Svitolina 6-4 6-3
Klara Zakopalova Andrea Hlavackova 6-1 6-1

imponujące wyniki Czeszki w tym sezonie... pierwszy mecz to chyba w Australii, bo Klara już mocno zaakcentowała swą obecność w Tourze...
jeśli utrzyma to co grała w Chinach, to Węgierka będzie miała bardzo ciężko
tylko Zakopalova lubi być nierówna i ciekawe, czy nie podejdzie luźniej do meczu
Całkiem możliwe, że o to mi chodziło, albo czas zmienić soczewki na mocniejsze.. Hehe a tak na poważnie, to nie zauważyłem tego.. nie wiem czemu, no ale to nawet lepiej dla mnie, szybka zmiana klimatu może nie oddziaływać dobrze na Czeszkę ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kerber 1.25✅

Do pierwszego szlema już niedaleko. Forma niemki powinna rosnąć. Przeciwniczka dobra aby podwyższyć morale. Na papierze niemka jest zdecydowanie lepsza, oby na korcie było podobnie. Rosjanka ostatnio złapała wiatr w zagle jednak niemka to dużo lepsza marka. Oby nie było fochów i zwyciężył profesjonalizm Kerber. Liczę na Angi! Kurs nie powala ale co mam zrobić? Biorę co dają i gram. Liczę na pewną wygraną niemki. Sama analiza to &quot;wytarty szablon&quot;, reasumując to rzemiosło tenisowe po stronie Angi, tylko jakie ona ma plany? przegrać i odpoczywać przed AO, czy ładować silniki i grać ? Oby to drugie.

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
A jednak babcia Cesca powalczyła i napsuła Flipkens mnóstwo krwi. Koniec końców jest jednak dobrze.
Widzę, że sporo dzieje się w temacie i bardzo dobrze. Zaproponowaliście na jutro dość dużo betów, ale gdzieś uciekła Wam moja perełka. Może to i dobrze, bo w przeciwnym razie nie miałbym co klepać w klawisze.
Baaardzo mocno zdziwił mnie kurs na Medinę. Spojrzałem sobie wczoraj na drabinkę i pomyślałem, że tutaj będzie maksymalnie 1.50 na Hiszpankę a tymczasem sportingbet trzyma 1.83 Nie ukrywam że się dziwie, ale równocześnie cieszę z tak porządnego kursu. Hiszpanka to ogromne doświadczenie i znakomita technika. Ma na swoim koncie już niemal 800 spotkań co jest ogromną liczbą. Trudno nie dostrzec jej wyśmienitego poruszania się po korcie. Medina postanowiła na początku sezonu popykać w Pucharze Hopmana. Trzeba przyznać że we wspomnianym turnieju spisywała się bardzo dobrze. Wspólnie z Verdasco wygrali całe zawody a nasza bohaterka pokonała Scheepers, Johansson oraz Ivanovic, przegrywając ze starszą Williamsówną. Fizycznie Medina wygląda dość fajnie, do tego chyba dość dobrze przepracowała okres przygotowawczy.
Co do Jovanovski to mam wrażenie że to będzie jakiś tam niespełniony talent. Do cyklu weszła bardzo odważnie dwa lata temu, niby pnie się powoli w górę ale sądzę że okolice 30 miejsca to będzie szczyt jej możliwości. Może się mylę, w sumie ma jeszcze czas, więc kto wie czy nagle nie eksploduje. Bojana to przede wszystkim mocne, płaskie uderzenia z głębi kortu. Serbka nie ma serwisu, który mógłby dawać jej punkty seriami, więc w tym elemencie raczej Hiszpanki nie wypunktuje. Jeśli chodzi o ten sezon to Jovanovski odprawiła w Shenzhen Duan i Cadantu, ale ze względu na wątpliwą klasę tych zawodniczek nie będę ciągnął tego wątku. Poległa dopiero z Li.
Dużo zależy od samej Jovanovski i od tego na ile będzie potrafiła ograniczyć UE. Hiszpanka gra jednak mądry i dojrzały tenis, nie raz pewnie zaskoczy rywalkę zmianą rytmu bo to po prostu będzie trzeba robić. Jeśli spotkanie będzie przebiegało w jednostajnym rytmie to rosną szanse Jovanovski. Jednak Medina ma na tyle poukładane w głowie, że na pewno nie da rozwinąć skrzydeł rywalce. Tak jak mówiłem: kurs na Medinę większy niż się spodziewałem, więc wchodzę w to!
Jovanovski B. - Medina Garrigues A. 2 1.83 Zwrot
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Klara Zakopalova - Timea Babos

Czeszka, trzeba przyznać, zaczęła sezon z wysokiego &quot;C&quot;. Dojście do finału w imponującym stylu, przegrana po walce z Chinką Na Li. To robi wrażenie. Z drugiej strony Babos. Młoda, na razie radzi sobie przeciętnie, ale czasem zaskoczy porządnie.
Obie zawodniczki preferują styl ofensywny. Czeszka mocno bije, czy to z forehandu czy backhandu, płasko, bardzo płasko, a to wiąże się z dużym ryzykiem. Jak do tej pory to wychodzi, ale czy będzie zawsze?
Węgierka także gra mocno, ale nie tak płasko jak Zakopalova. Częściej wyrzuca, aniżeli uderza w siatkę. Serwis potężny, bo i Węgierka wysoka (179cm, 68kg). Na pewno kilka punktów asami, czy to wygrywającymi Babos zdobędzie.
W Chinach jest &quot;trochę&quot; inny klimat niż w kraju kangurów i z pewnością trochę problemów z aklimatyzacją Czeszka może mieć. Do tego jest świeżo po finale, swój wiek ma, za tydzień AO, więc czy jest sens przechodzić tutaj do dalszych rund? Tym bardziej, że Węgierka na pewno się zepnie, bo ona w tym sezonie nic nie pokazała, bo zagrała z Voegele i przegrała tam w dwóch setach.
Kończąc, nie uważam, żeby Zakopalova była tutaj wyraźnym faworytem, biorąc pod uwagę także, że końcówka sezonu i ten początek jest słaby w wykonaniu Babos. Jednak tutaj może trochę finalistka z Shenzhen odpuści, ale jeśli nawet nie odpuści, to nie zabieram szans na zwycięstwo młodej Timei, bo potencjał jest. Będzie najprawdopodobniej wymiana ciosów i ta, która popełni mniej błędów, lub której bardziej się będzie chciało(a będzie to moim zdaniem Babos) to wygra. W związku z tym trzeba pograć na
Babos @2,79 PinnacleSports
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Ekaterina Makarova
Typ: 2
Kurs: 2,37 (Bet365)
Wynik: ⛔ 7/6 1/6 7/6

Typ można ocenić na ok. 50-55% (value zanotowano), ale do tego dochodzi duże przeczucie i zaufanie do Makarovej (od jakiegoś czasu, bo kiedyś jej nie lubiłem, ale w końcu zaczęła pokazywać pazur), a w małą-dużą Cebulkę bez formy to ja nie wierzę ani trochę, więc stawka z mojej strony jest odważna i ryzykowna, ale jestem tylko dobrej myśli. Mogą być trzy sety, bo Ekaterina &#39;lubi&#39; długie pojedynki, ale tylko jeden rezultat dopuszcza moja głowa. Słowaczka niby ograła Kvitovą, ale wszyscy wiemy co obecnie prezentuje Czeszka (kto nie wie, to poratuję jednym słowem - kaszanę), a chwilę wcześniej przegrała z Stephens w dwóch setach. Rosjanka tanio skóry nie sprzeda i moim zdaniem będzie górą.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Jelena Jankovic – Roberta Vinci 1 2,25 (Bet365)

Nie rozumiem faworyzowania Vinci w tym pojedynku. Dziś ograła Petrovą, ale kto oglądał spotkanie wie, że mogło się to różnie potoczyć. Włoszka nie wygrała tego meczu dobrą grą, a „chłodną głową”. W Brisbane w 1 rundzie przegrała z Gajdosovą, co o jej formie raczej dobrze nie świadczy. Vinci ma specyficzny styl gry, ale nie jest on groźny na zawodniczki typu Jankovic.
Jelena dziś grała pierwsze spotkanie w roku. Wygrana z Paszek bez straty seta to nie jest wielki wynik, ale dobrze rokuje na przyszłość.
Nie zgodzę się z tym co napisałeś. Vinci wczoraj rozegrała dobry mecz z Petrovą, dużo urozmaiconej gry z którą moim zdaniem Jankovic sobie nie poradzi. Jelena pokonała wczoraj Paszek ale dała rywalce aż 7 BP. Jeżeli wali

Również Gajdosova pokazała się wczoraj z dobrej strony, troszkę głupich prostych błędów jednak ogólnie zrobiła pozytywne wrażenie więc porażka włoszki nie musi dziwić, tym bardziej że był to jej pierwszy mecz sezonu.

Fakt że h2h jest kozystne dla Jeleny, jednak dwa pierwsze zwycięstwa odniosła dopiero w TB trzeciego seta. Było to z resztą za czasów kiedy Jankovic była u szczytu kariery (o ile dobrze pamiętam była wtedy liderką rankingu).
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Keys - Zheng
Typ: 1
Kurs: 1.85
godz 04.00
Niestety kursy juz poleciały na Amerykanke ja jeszcze zagrałem za 2.38. No ale do rzeczy , Keys idzie jak burza bez straty seta i widać że jest w gazie natomiast chinka kiepsko , oczywiście ta dziewczyna przedstawia jakiś tam swój poziom gry ale bez żadnego wyrazu wyniki też nie są rewelacyjne. Myślę że warto spróbować na amerykankę.
 
karcze 51

karcze

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Wozniacki C. - Kuznetsova S.
TYP: over 19.5 gems
KURS:1,8
BUK: Pinnacle Sports
Ciekawe spotkanie rozpoczynające się lada moment. Dwie bardzo dobrze grające zawodniczki staną między sobą w walce o zwycięstwo w turnieju który odbywa się w Australii (dokładnie w Sydney). Obie zawodniczki przygotowują się pełną parą przed US Open, a ten turniej to ostatni sprawdzian przed tymi zawodami. Dlatego uważam, że w tym meczu obie panie będą chciały coś sobie udowodnić. Carolina Wozniacki gra typowo w gratke. Ostatnie spotkanie wygrała z Ulą Radwańską 2:0 natomiast poprzednie spotkania to porażki z paniami: Pervak oraz Petrova. Nie oglądałem jeszcze meczu w tym roku z udziałem Kuznetsovej, ale jak sobie przypomne jej mecz z naszą rodaczką - Agnieszką Radwańska, jestem spokojny o over. Myślałem nad opcją wygrania meczu przez Kuznetsovą ale uważam że Carolina w końcu złapie właściwy bieg i pokaże że potrafi grać bardzo dobry tenis. Turniej jest rozgrywany na twardych kortach co jak najbardziej pasuje obu paniom. W historii pojedynków to Karolina dominuje. Na 5 spotkań od 2009 roku wygrała aż 4, ale aż 3 z nich kończyły się wynikami 2:1 oraz raz 2:1 dla Kuznetsovej. Rosjanka ma bardzo silne uderzenie i wydaje mi się, że to może być dobra broń na Karoline. Wozniacka natomiast ma bardzo dobrą technikę i backhand. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, zobaczymy w meczu przynajmniej 1 tiebreaka lub mecz będzie 3setowy. Mecz startuje o godzinie 4:00. Zachęcam do grania typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 181

wyar

Użytkownik
WTA Sydney
A.Radwanska - Roberta Vinci
Typ : 2
kurs 3.75 bet365 ⛔
Konsekwentnie gram przeciwko Agnieszce. Poprzednio z Wickmayer sie nie udalo,ale Belgijce zabraklo instynktu killerki. O wczorajszym Isi z Kimiko nie ma co nawet pisac. Poziom zenujacy,Date Krumm nawet nie potrafila pocelowac w kort seryjnie popelniajac UE. Ale Aga nie grala lepiej,wiec wypada zapytac,jakie sa przyczyny ? Ja widze po pierwsze zblizajacy sie AO.Dzisiaj Fibak w mediach wyraza zaniepokojenie iloscia meczow jakie Agnieszka rozgrywa przed tym turniejem,i wszyscy sobie zdaja sprawe,ze juz trzeba powoli myslec o pozegnaniu sie z Sydney. W nocy odnioslem wrazenie,ze bedaca jeszcze jednak nie w super formie Agnieszka specjalnie chce przegrac z Date Krumm. Przerwala jednak zabawe w oddawanie rywalce szans pod koniec drugiego seta,gdyz z taka forma Japonka trzeciego seta rowniez przedluzalaby niemilosiernie,a nie o to chodzi. Teraz przed nia spotkanie z Roberta i,i dobra okazja,by jeszcze troche poodbijac na wyzszym poziomie,ale tym razem - moim zdaniem - Aga nie bedzie przesadnie wlaczyc o wynik,a dla Vinci pokonanie Isi to zawsze jednak prestiz. Zreszta Roberta moim zdaniem prezentuje sie tutaj zupelnie przyzwoicie,wczoraj takze w 3 setach pokonala Jankovic. Dzisiaj z Vinci trzeba bedzie biegac na korcie,a sama Roberta o wiele lepiej utrzyma pilki w polu gry,co na kombinacje obecnej formy i podejscia Agi wystarczy.
Dla mniej odwaznych Vinci +4.5 gema po kursie 1.9 bet365 ✅
Dla mnie ten drugi kurs to jak to nazywacie czysta lokata,ale za nieco mniejsza stawke sprobuje pograc na Vinci.
Aga znakomicie,szacunek,Vinci przeciez grala bardzo dobrze,ale Radwie sie chcialo,i wiele wymian z tego meczu stalo naprawde na swietnym poziomie. Wszedl tylko bardziej bezpieczny kurs,ale moze nastepnym razem ? ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Roberta Vinci powyżej 20,5 gemów (1,90)✅
Bet365
Kolega wyżej wymienił słuszne argumenty przemawiające za tym że Agnieszka jutro może przegrać. Jednak znowu bym nie nastawiał się na porażkę Polki i łapanie gorączkowo kursu na Włoszkę. Scenariuszy jest kilka począwszy od tego że Polka w ogóle w tym meczu nie wystąpi, skreczuje w trakcie spotkania albo nawet wygra to spotkanie po wielkiej batalii. Włoszka nie jest również w swojej formie jaką prezentowała w ubiegłym roku gdzie niszczyła Polkę na hardzie. Co było zaskoczeniem pewnie dla wielu z nas. Roberta miała fantastyczny sezon. W tym sezonie jak narazie wymęczone zwycięstwo z Jeleną Jankovic którą jeszcze nie tak dawno w Dallas w finale odfajkowała z mniejszym zapasem sił. Wtedy Włoszka wygrała turniej i była w w swojej wielkiej formie. Jak jest teraz? Na pewno nie tak dobrze, ale i nie na tyle źle aby z Polką nie powalczyć. Agnieszka pomimo ostatnich zwycięstw sprawia wrażenie jakby się męczyła na korcie do tego traci często swój serwis. Drugie podanie nie istnieje jak zwykle. Polka zaczyna popełniać błędy podczas długich wymian - czyli tam gdzie była zawsze mocna. Wczoraj jednak warto pochwalić Agnieszkę w grze przy siatce. Jej rywalka bezskutecznie próbowała zagrywać dropshoty. Agnieszka popisała się natomiast kilkoma efektownymi i efektywnymi zagraniami przy siatce. Wczorajsza rywalka nie radziła sobie pod siatką, ma 42 lata ale i tak napsuła krwi Polce. Warto jednak zwrócić uwagę że Japonka w 2011 roku w Melborune dała Polce jeszcze większy wycisk. Nie sądzę aby jutro był łatwy dzień dla Agnieszki ale i łatwy nie będzie dla Włoszki. Sądzę że linia 20 gemów pęknie bo żadna z dziewczyn nie powinna zdemolować drugiej. Włoszka potrafi grać przy siatce często gra slajsem do tego często zmienia prędkość gry. Zapowiada się &quot;inteligentny&quot; tenis u Pań.

Sara Errani - Dominika Cibulkova 2:0 (2,10)⛔
bet365
Jeżeli chodzi o ten mecz to murowaną faworytką jest Włoszka. Dominika Cibulkova już w meczu z Petra Kvitovą zagrała słabe spotkanie, a ogranie Czeszki zawdzięcza wyłącznie fatalnej wręcz dyspozycji Petry Kvitovej która psuła wręcz wszystko co było do zepsucia. Oglądając mecz Petry można było odczuć momentami wrażenie że spotkanie jest ustawione, ponieważ żadnego zaangażowania w grze nie było widać, sama Kvitova odbijała piłkę od niechcenia jakby ktoś kazał jej tam wyjść i odbębnić parę uderzeń. W spotkaniu z Makarovą Dominika już powinna była przegrać ale zabrakło Rosjance zimnej krwi, ponieważ przy samej końcówce meczu nagle Makarova się posypała dała się przełamać doprowadzając do tibreaku a tam już odpłynęła. Dzisiejszej nocy Dominika zagra w końcu z dziewczyną która ma formę i coś sobą prezentuje. Mowa oczywiście o Sarze Errani. Włoszka eksplodowała formą w ubiegłym sezonie, ma wielkie serce do gry, bardzo szybko porusza się po korcie i zawsze daje z siebie wszystko. Po ostatniej trzy setówce Słowaczki nie daję jej wielkich szans na zwycięstwo, no a typ na 2:0 na Sare jest atrakcyjny.

by scotratez​
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Sydney A.Radwanska-R.Vinci
Typ 2

Kurs 3,75
buk bet365
widze w tym typie spora szanse dla wloszki choc dawno temu obiecalem sobie ze nie bede gral przeciwko polce ale nie dlatego ze odzywaja sie morale patriotyczne tylko poprostu zawsze wtapialem tym razem zarezykuje gdyz mam nadzieje ze aga poprostu odpusci wkoncu sama podkreslala ze najwazniejsze sa dla niej wielkie szlemy co tam IO czy podrzedne turnieje liczy sie wiadomo co..
kolega scotratez ma racje scenariusze sa rozne ale fak faktem ze aga nie trafila na przeciwniczke z ktora moglaby godnie powalczyc jedynie wickmayer miala szanse stawic opor ale nie wykorzystala szansy psula tak proste pilki co 2 pilka ladowala w siatce ah szkoda gadac:;/: Wedlug mnie polka obecnie prezentuje przecietna forme traci notorycznie podania 2 serwis nie sitnieje i obawiam sie ze wloszka to wykorzysta jest to bardzo doswiadczona zawodniczka i nie puszczaja jej nerwy na korcie w bardzo waznych momentach,potrafi wykorzystac jak nikt slabsza dyspozycje rywalki
Ostatnio spotkaly sie w ubieglym roku i wtedy udalo mi sie i teraz takze mam nadzieje ze wloszka powalczy :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Vinci 3.60⛔

Po udanym dla mnie popołudniu hokejowym w republice czeskiej przenoszę się do dalekiej Australii. Atakuje po cichu Vinci po kursie, że łeb boli. Iska rozegrała sporo spotkań, wczoraj grała w niezłym upale...za pare dni wielki szlem. Czy warto nadwyrezac siły na jakis tam mniej wazny mecz przed AO. Myslę, że papa Radwanski czuwa i powiedział córce co ma zrobić, szkoda sił. Forma jest, przetarcie było na maxa w wygranym turnieju. Czas się pakować i wypoczywać przed 1 rundą w Melbern. Moze znowu jak się drabinka ułoży będziemy trzymać kciuki za Iske.

Gdyby jednak Radwańska nie odpusciła czeka ją ciężki bój z mocną i waleczną włoszką, w półfinale prawdopodobnie będzie czekać LI, warto grać na serio? Po co, żeby w drugiej czy trzeciej teoretycznie rundzie szlema umierać ze zmęczenia...

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 181

wyar

Użytkownik
Popieram scotrateza w grze na Errani - dla mnie to typ dnia,wloszka dobrze trzyma gre w korcie,gra technicznie,madrze i poukladanie,wiec jej zmiany tempa gry beda powodowaly czeste przebiezki po korcie Cebuli .A to urodzi zmeczenie, przy takich temperaturach. Dominika bedzie pewnie probowala atakowac serwis Sary,ale po wczorajszym meczu z Makarova,mimo,iz postawilem na Czeszke,mam przekonanie,ze jej serwis tez na razie jest kiepski. Wiec mimo iz Errani to nie winnerowy killer,to wystarczy,jesli bedzie z Cebula grala precyzyjnie.
Ja zas postawie jeszcze jeden zaklad przekornie :
Swietlana Kuzniecowa - Angelika Kerber
+3.5 gema
Typ:1 ⛔ Ach jak niewiele braklo... ????
Kurs : 1.9 bet365
Jakos trudno mi uwierzyc,by Angie tez zabijala sie tu,w Sydney o wynik. A Swieta udowodnila wczoraj,ze jest w przyzwoitej formie. Obie tenisistki moim zdaniem to silowki,ale Kuzniecowa ma wieksze doswiadczenie,i bedzie probowala troszke poruszac Angelike,co znowuz w tym goracu spowoduje zmeczenie i coraz wiecej UE. Moze Angelika to wygra,ale mysle ze to bedzie taka tie game.
Powodzenia
P.S. Uczciwie byloby wspomniec,ze dzisiaj odpuszczenie rowniez moze dotyczyc Errani i Li,takze bede ostrozny i na Sare zagram na live. Kerber zagra wieczorem (czasu australijskiego),wiec upal moze byc mniej dokuczliwy,chociaz i tak prognoza mowi o okolo 25-26 stopni w dzien ,wiec nie tak strasznie jak wczoraj.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wszystko fajnie z Radwańską, samemu mnie kusi zagrać na Vinci ale pojawiają się pewne wątpliwości w postaci punktów do rankingu, otóż Radwańska rok temu odpadła w tym turnieju bodajże w ćwierćfinale, czyli punkty już obroniła ( oczywiście jeżeli wciąż jest tak liczone ), także mecz z Włoszką jednak może potraktować serio aby zdobyć punkty, a dopiero w półfinale sobie odpuścić. Vinci sama miała 2 mecze długie, także tutaj przy tym upale ona może to odczuć i sama ten mecz odpuścić. Radwańska w Sydney 2 mecze tylko ? Też mi się jakoś w to nie chce wierzyć, dodatkowo do turnieju głównego w AO nie zostało 2-3 dni, Radwańska może grać z pn. na wt. także spokojnie dzisiejszy awans i jutrzejszy półfinał ( np. przegrany ) pozwoli jej spokojnie wypocząć. Nie pasuje mi tutaj taki hurra optymizm, że Isia odpuści to spotkanie, prawda taka, że wszystko jest możliwe.
Mimo wszystko żadnego typu nie biorę w stronę Polki, bo sam wiem jak to z nią bywa, ale znowu fajnie tutaj wygląda over gemowy, według mnie kluczowy będzie 1 set, jeżeli wygra to postara się o skończenie w 2 setach, jeżeli przegra bądź przegra drugi to jakoś w jej ambicję w 3 secie też mi się nie będzie chciało wierzyć. Ale zobaczymy w nocy jak to będzie...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie jestem znawcą tenisa dlatego nigdy nie podaję żadnych typów z tej dziedziny sportu jednak w oko wpadł mi jeden zakład. Mianowicie mecz pomiędzy Errani S./Vinci R. - Groenefeld A.-L./Peschke K. W pierwszym meczu singlowym w dniu jutrzejszym wystąpią Vinci z Radwańską, z kolei w następnym meczu na kort wyjdzie Errani, która spotka się z Cibulkovą. Czytając powyższe analizy zakładam, że spotkania te niekoniecznie muszą rozstrzygnąć się w dwóch setach, a nawet jeśli to nie muszą wcale krótko trwać. Do tego dochodzi fakt, że temperatury w Australii siegają grubo ponad 30 stopni więc nawet taki jeden mecz może kompletnie wyniszczyć fizycznie organizm (sama Isia przyznała w wywiadzie, że w takich warunkach w jakich odbył się mecz przeciwko Date Krumm grała tylko raz w życiu). No a z kolei jako następny mecz (pierwszy z deblowych) ma zostać rozegrany między Włoszkami, a Groenefeld i Peschke, które w singlu nie grają więc są o wiele bardziej wypoczęte. Do tego dochodzi spotkanie rozegrane w Brisbane cztery dni temu, w którym Groenefeld i Peschke dosyć gładko odprawiły swoje przeciwniczki 6:4, 6:1 co dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że warto tu coś pograć. Kurs jaki jest wystawiony przez bet-at-home na zwycięstwo Niemki i Czeszki to 1,80 który moim skromnym zdaniem jest godny pobrania. Jak już wcześniej wspomniałem nie znam się zbytnio na obstawianiu tenisa i nie zdziwię się jeśli osoby bardziej ogarnięte w tym temacie wypowiedzą się w innym kierunku niż ja jednak mimo wszystko chciałem podzielić się swoimi przemyśleniami ????
Errani S./Vinci R. - Groenefeld A.-L./Peschke K. ---&gt; Groenefeld A.-L./Peschke K. @ 1,80
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
Witam wszystkich. Byłem na forum od zawsze, lecz nigdy nie zabierałem głosu,aż do dzisiaj. Faktycznie jak zauważyli przedmówcy mecz Agnieszki Radwańskiej jest dzisiaj mocno niepewny dla mnie no bet.

Jeżeli chodzi o mecz Errani - Cebulka zupełnie nie rozumiem typów przedmówców.
Errani to przebijaczka, która podnosi piłki do góry licząc na nieudolność rywalek, co jak pokazał poprzedni sezon WTA może wystarczyć. Dla mnie jednak problemem Errani jest jej żałosny serwis. Oglądając wczorajszy kabaret z Kirilenko, która zagrała jak 14 latka po 5 treningach w tenisa nie mam wrażenia, że Errani jest w formie. Dlatego też dziwią mnie wasze typy ale do rzeczy. Nie jestem zwolennikiem grania na sety dlatego zdecydowanie polecam zagrać Cibulkową po kursie 3.0, który w razie jakiś niepowodzeń jest jeszcze do skonrowania na live.

Mój typ:
Dominika Cibulkova- Sara Errani ✅
typ: 1
kurs:3
buk: bet 365
EASY
Lekko, łatwo i przyjemnie ???? A nie mówiłem ????
Dominiko stawiam ci kolację ????
 
W 181

wyar

Użytkownik
. Ale zobaczymy w nocy jak to będzie...
Dokladnie coolmen7,ten mecz jest niepewny,ale Radwa wczoraj grala tak,jakby chciala przegrac - wiec albo jest bez formy,albo jej nie zalezy,swoje i tak zrobila. To bedzie jej 7 mecz w tym roku,a mamy...8 stycznia. Przyznasz,ze tempo niezle,prawda ? Jasne,ze ona moglaby grac nastepne 3 mecze przed AO,ale to tylko kilka dni,a gdzie reszta sezonu ? Dla Vinci zas to bedzie dopiero 4 spotkanie,wiec na to licze,ze Agnieszka nie bedzie sie kilowac,a Vinci to 1-2 spotkania moze spokojnie zagrac. Nie upieram sie ze to typ 100%,ale troche gotowki sprobuje zainwestowac,a na pewno zagram na dodatni gemowy handicap.
Jeżeli chodzi o mecz Errani - Cebulka zupełnie nie rozumiem typów przedmówców.
Errani to przebijaczka, która podnosi piłki do góry licząc na nieudolność rywalek, co jak pokazał poprzedni sezon WTA może wystarczyć
Sojek,ten zalosny serwis jak piszesz,byl na poziomie 92% pierwszego podania w tym meczu... Cebula miala z Makarova powyzej 60,ale wczesniej powyzej 50.Dla Sary w tym roku norma to powyzej 70%...
Poza tym - nie zawsze w sile uderzen tkwi sekret, gdyby tak bylo,nasza Isia bylaby daaaaleko w rankingu. A jest 4,a Errani 7. Dodatkowo Vinci i Errani lideruja w deblu. Przypadek ?
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Errani to przebijaczka, która podnosi piłki do góry licząc na nieudolność rywalek, co jak pokazał poprzedni sezon WTA może wystarczyć. Dla mnie jednak problemem Errani jest jej żałosny serwis.
Nie no, odsyłam przede wszystkim do zeszłorocznego RG. Jeśli po obejrzeniu spotkań z Kuzniecową, Kerber czy Stosur nadal twierdzisz że Włoszka jest jedynie przebijaczką to ja dalszej polemiki nie prowadzę. Zgadza się - jej największym atutem jest regularność i piekielna wytrzymałość, ale dużo brakuje do tego żeby określając ją mianem tenisistki która tylko czeka na błędy rywalek. Cibulkova niby fajnie pogrywa w Sydney, ale kogo tak naprawdę odprawiła z kwitkiem? Kvitovą która miała 40% piłek wygrywanych po pierwszym serwisie? Makarovą, która nie potrafiła wykorzystać 11 bp?
Cibulkova nie ma właściwie atutów, które mogą jej pomóc zdominować Sarę. Nie można takowymi nazwać ani podania ani uderzeń kończących Słowaczki. Sara będzie do bólu regularna, jak ściana będzie oddawać wszystko na drugą stronę. Cibulkova w końcu pęknie i zacznie seryjnie popełniać UE - tego jestem niemal pewien. To powinna być wygrana drugiej jeśli chodzi o defensywę (po Radwańskiej) zawodniczki cyklu. Jeśli mam wskazywać na zawodniczką która myśli na korcie to wskazuje na Errani. To też będzie dla niej spory handicap w tym spotkaniu.
Errani S. - Cibulkova D. 1 1.44
William Hill
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
W związku z dużym zainteresowaniem meczu Agnieszki Radwańskiej dorzucam wywiad z Krakowianką który odbył się po spotkaniu z K. Date Krumm.

Tutaj jest zbyt gorąco, aby grać w tenisa. Dla zawodników, dzieci podających piłki i dla ludzi tutaj siedzących. Polka przyznała, że jedynie podczas Australian Open 2009 czuła się na korcie mniej komfortowo. - Bez wątpienia był to jeden z najgorętszych dni, w jaki przyszło mi grać. Pod koniec meczu było coraz gorzej. Oczywiście starałam się więcej pić i w każdej przerwie korzystałam z lodu, a po meczu z łaźni lodowej. Zdaniem Radwańskiej najlepszą opcją byłoby rozpoczynanie meczów o godzinie 11:00, tyle że w nocy.
Pokonując reprezentantkę Kraju Kwitnącej Wiśni, krakowianka wygrała już szósty mecz w sezonie. - Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia roku. Pierwszy raz byłam w Auckland i rozegrałam kilka naprawdę dobrych meczów. To było dobre przygotowanie przed przyjazdem tutaj. Czwartą rakietę świata zapytano o cele na 2013 rok. - Cele co roku są bardzo podobne - zostać numerem jeden na świecie i wygrywać turnieje Wielkiego Szlema - powiedziała. A gdzie upatruje swoich największych szans? - Zeszłego roku byłam blisko realizacji obu celów. Byłam naprawdę blisko na trawie, lubię tę nawierzchnię. Dobrze na niej grałam od czasów juniorskich. A zatem trawa albo kort twardy - nie wydaję mi się, by miał to być kort ziemny.
Radwańska z wtorku na środę walczyć będzie o wyrównanie najlepszego wyniku w Sydney z zeszłego roku. Jej rywalka Roberta Vinci ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze. Wygrała turniej w Dallas, osiągnęła trzy półfinały, a przede wszystkim podczas US Open dotarła do pierwszego wielkoszlemowego ćwierćfinału. Na Flushing Meadows pokonała wówczas właśnie Radwańską.
- Na pewno nie zagrałam tak dobrze, jak w poprzednich meczach, ale przeciwniczka była dziś po prostu lepsza. Ma bardzo niewygodny, agresywny styl gry. Wchodzi w kort, atakuje piłki szybko po koźle. Często zmienia rytm wymian i potrafi też niespodziewanie kończyć je zabójczym forhendem. Świetnie jej wychodziły też skróty, no i dobrze spisała się przy siatce. Potrafiła odpowiedzieć na każde moje zagranie - tak oceniła Radwańska ich pojedynek z września 2012 roku. Vinci po raz pierwszy w karierze rok ukończyła w Top 20 rankingu. Dobra gra przy siatce Włoszki wynika z tego, że wspólnie z Sarą Errani tworzą najlepszą parę deblową świata. W ubiegłym sezonie Włoszki wygrały Rolanda Garrosa i US Open oraz dotarły do finału Australian Open.

źródło: sportowefakty.pl
http://www.sportowefakty.pl/tenis/332410/wta-sydney-rywalizacja-o-polfinal-w-spiekocie-lata-radwanska-gra-z-vinci
Warto dodać że dzisiejsze pierwsze spotkanie jest przesunięte o godzinę, być może ze względu na wysoką temperaturę.
by scotratez​
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
;)
Nie no, odsyłam przede wszystkim do zeszłorocznego RG. Jeśli po obejrzeniu spotkań z Kuzniecową, Kerber czy Stosur nadal twierdzisz że Włoszka jest jedynie przebijaczką to ja dalszej polemiki nie prowadzę. Zgadza się - jej największym atutem jest regularność i piekielna wytrzymałość, ale dużo brakuje do tego żeby określając ją mianem tenisistki która tylko czeka na błędy rywalek. Cibulkova niby fajnie pogrywa w Sydney, ale kogo tak naprawdę odprawiła z kwitkiem? Kvitovą która miała 40% piłek wygrywanych po pierwszym serwisie? Makarovą, która nie potrafiła wykorzystać 11 bp?

Cibulkova nie ma właściwie atutów, które mogą jej pomóc zdominować Sarę. Nie można takowymi nazwać ani podania ani uderzeń kończących Słowaczki. Sara będzie do bólu regularna, jak ściana będzie oddawać wszystko na drugą stronę. Cibulkova w końcu pęknie i zacznie seryjnie popełniać UE - tego jestem niemal pewien. To powinna być wygrana drugiej jeśli chodzi o defensywę (po Radwańskiej) zawodniczki cyklu. Jeśli mam wskazywać na zawodniczką która myśli na korcie to wskazuje na Errani. To też będzie dla niej spory handicap w tym spotkaniu.

Errani S. - Cibulkova D. 1 1.44
William Hill


Nie no, odsyłam przede wszystkim do zeszłorocznego RG. Jeśli po obejrzeniu spotkań z Kuzniecową, Kerber czy Stosur nadal twierdzisz że Włoszka jest jedynie przebijaczką to ja dalszej polemiki nie prowadzę. Zgadza się - jej największym atutem jest regularność i piekielna wytrzymałość, ale dużo brakuje do tego żeby określając ją mianem tenisistki która tylko czeka na błędy rywalek. Cibulkova niby fajnie pogrywa w Sydney, ale kogo tak naprawdę odprawiła z kwitkiem? Kvitovą która miała 40% piłek wygrywanych po pierwszym serwisie? Makarovą, która nie potrafiła wykorzystać 11 bp? Cibulkova nie ma właściwie atutów, które mogą jej pomóc zdominować Sarę. Nie można takowymi nazwać ani podania ani uderzeń kończących Słowaczki. Sara będzie do bólu regularna, jak ściana będzie oddawać wszystko na drugą stronę. Cibulkova w końcu pęknie i zacznie seryjnie popełniać UE - tego jestem niemal pewien. To powinna być wygrana drugiej jeśli chodzi o defensywę (po Radwańskiej) zawodniczki cyklu. Jeśli mam wskazywać na zawodniczką która myśli na korcie to wskazuje na Errani. To też będzie dla niej spory handicap w tym spotkaniu

Kudłaty może źle się wyraziłem. Określając ją przebijaczką miałem na mysli, że gra zdecydowanie defensywnie. Niewątpliwie jest tenisistką inteligentną, ale do Agi brakuje jej galaktyk świetlnych.

Ktoś wygra ktoś przegra ja licze na dobry mecz i triumf Cebulki jeżeli wysokimi piłkami Sary nie da się wyprowadzić z równowagi ????

Sojek,ten zalosny serwis jak piszesz,byl na poziomie 92% pierwszego podania w tym meczu... Cebula miala z Makarova powyzej 60,ale wczesniej powyzej 50.Dla Sary w tym roku norma to powyzej 70%... Poza tym - nie zawsze w sile uderzen tkwi sekret, gdyby tak bylo,nasza Isia bylaby daaaaleko w rankingu. A jest 4,a Errani 7. Dodatkowo Vinci i Errani lideruja w deblu. Przypadek ?

Podawanie % jest tutaj bezcelowe, bo Kirilenko zagrała totalny dramat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom