>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sydney & Hobart, 06-12.01.2013

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Witam wszystkich. Byłem na forum od zawsze, lecz nigdy nie zabierałem głosu,aż do dzisiaj. Faktycznie jak zauważyli przedmówcy mecz Agnieszki Radwańskiej jest dzisiaj mocno niepewny dla mnie no bet.

Jeżeli chodzi o mecz Errani - Cebulka zupełnie nie rozumiem typów przedmówców.
Errani to przebijaczka, która podnosi piłki do góry licząc na nieudolność rywalek, co jak pokazał poprzedni sezon WTA może wystarczyć. Dla mnie jednak problemem Errani jest jej żałosny serwis. Oglądając wczorajszy kabaret z Kirilenko, która zagrała jak 14 latka po 5 treningach w tenisa nie mam wrażenia, że Errani jest w formie. Dlatego też dziwią mnie wasze typy ale do rzeczy. Nie jestem zwolennikiem grania na sety dlatego zdecydowanie polecam zagrać Cibulkową po kursie 3.0, który w razie jakiś niepowodzeń jest jeszcze do skonrowania na live.

Mój typ:
Dominika Cibulkova- Sara Errani
typ: 1
kurs:3
buk: bet 365
No nie..nawet cierpliwość Funta ma granice ????
Errani ma problem z serwisem??
Wczoraj dokonała fenomenalnego wyczynu w meczu z Kirilenko..
Takie rzeczy nie wychodzą nawet najlepszym serwismenom z ATP z Raomicem, Isnerem i Karlovicem na czele..
30 kolejnych serwisów siadło jej za pierwszym razem.. Dopiero w połowie drugiego seta pomyliła się po raz pierwszy..
W całym meczu % trafionego pierwszego podania to 92%..skuteczność 29/47..(62%)..po drugie podanie sięgnęła zaledwie 4 razy, z czego 2 punkty wygrała..
Jeśli ona ma problem z serwisem to na Boga kto w WTA nie ma na dzień dzisiejszy..?
Gwoli uzupełnienia.. Wczorajszy mecz Errani wygrała 6:1,6:1.. Kirilenko w całym meczu zaledwie raz utrzymała podanie i raz przełamała w końcówce, gdy mecz już był przesądzony i Wloszka nieco dopuściła Rosjance..
Żeby nie było niejasności.. Nie neguje typu na Cibulkova, lecz odnoszę się do fragmentu wypowiedzi odnośnie serwisu Errani..
Pzdr
//specyfika pierwszych podań oprócz siły zagrania jest rownież długość, nawet jeśli nie są to mocne serwisy to żadna przeciwniczka nie wejdzie do nich na 1-1,5 metra w kort.. A próba agresywnego zagrywania returnow kończy się jak mogliśmy zobaczyć wczoraj..w korytarzu deblowym lub dalej..
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Agnieszka Radwańska – Roberta Vinci
Zacznę od pamiętnej porażki Radwańskiej w 4 rundzie US Open 2012. Niespodziewanie pokonała ją Vinci, która przed tamtym spotkanie miała z Polką bilans 0-4. Zapewne Agnieszka pamięta tamten mecz i będzie chciała zrewanżować się Włoszce. Sporo czyta się opinii o odpuszczeniu tego spotkania przez Radwańską, która zaplanowała sobie niezły maraton przed Australian Open. Jeśli jest choć trochę w tym prawdy to o odpuszczaniu będzie można mówić dopiero w półfinale, bo szkoda by było stracić punkty zdobyte w zeszły sezonie za półfinał.
Vinci po szczęśliwej wygranej 2-0 w 1 rundzie z Petrovą, wczoraj miała ogromne problemy z Jankovic. Serbka przy stanie 1-0 w setach, prowadziła w 2 partii z przełamaniem. Mimo tego, po długim spotkaniu to ona zameldowała się w ćwierćfinale. Przy wysokich temperaturach takie spotkania wpływają negatywnie na organizm. Jeśli dziś zobaczymy długi mecz to w końcówce może mieć braki Włoszka.
Osobiście widzę Polkę w półfinale, ale kursy są zbyt niskie, abym zdecydował się zagrać.
Dominika Cibulkova – Sara Errani
Zaskoczyło mnie wczoraj łatwe zwycięstwo Errani nad Kirilenko (6/1,6/1). Przez co kursy na Włoszkę w dzisiejszym spotkaniu są niskie. Nie napalałbym się na łatwą wygraną Sary, bo Cibulkova to także waleczna zawodniczka. Sara przegrywając w Brisbane z Hantuchovą pokazała, że wcale nie jest taka mocna. W bezpośrednich pojedynkach 4-2 dla Dominiki, ale w zeszłym sezonie Errani gładko wygrała w Barcelonie, jednak korty ziemne to jej królestwo.
Jeśli miałbym stawiać to prędzej w stronę Słowaczki, bo kurs jest dość przyzwoity. Jednak wczoraj grała ciężkie spotkanie z Makarovą, a w dzisiejszym pojedynku można spodziewać się sporo długich wymian, dlatego odpuszczę sobie ten mecz.
Na Li – Madison Keys 2 4,0 (MarathonBet) ⛔
Madison Keys to „czarny koń” turnieju w Sydney. Imponujące wyniki, w końcu nie straciła tutaj nawet seta. Li to zawodniczka z wyższej półki, ale Chinka miewa słabsze mecze, w których popełnia wiele niewymuszonych błędów. Wczoraj co prawda nie dała żadnych szans Moricie, ale w 1 rundzie z McHale miała sporo problemów, czy choćby przegrany set z Zakopalovą 6-1 w finale w Shen Zhen.
Chinka przeważnie dobrze prezentowała się w Sydney, jest w tym meczu faworytką, ale po cichu liczę, że Keys mocno jej się postawi. Po takim kursie warto spróbować.
Angelique Kerber(-1,5 sets) – Svetlana Kuznetsova 1 2,29 (Pinnacle) ✅
Konsekwentnie przeciw Kuznetsovej. Wozniacki wczoraj grała fatalnie, aż dziwię się, że z taką grą ugrała seta. Za Svetlaną już 5 spotkanie w Sydney, z czego 4 rozstrzygały się w 3 secie. Co więcej, wczoraj musiała sporo pobiegać w dużym upale. Nie wierzę, że nie odczuje tego jej organizm.
Kerber w Brisbane szału nie zrobiła, przegrała w ćwierćfinale z późniejszą finalistką – Pavlyuchenkovą. W Sydney 1 rundę miała wolną, wczoraj dość pewnie pokonała Voskoboevą i dziś przyszedł czas na Kuznetsovą. Jeśli wygra to spotkanie to w półfinale czekać będzie Errani lub Cibulkova, także szansa na finał jest ogromna. Moim zdaniem dziś Niemka nie będzie mieć większych problemów z Rosjanką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sojek 33

sojek

Użytkownik
Czy ktoś, z was oglądał wczorajszy mecz Errani?
Chodzi mi tylko o to, że jej wczorajszy wynik ni jak ma się fo jej formy, bo to nie ona wczoraj zagrała super, choć nie grała źle tylko KIRILENKO zagrała piach jakich mało.
Lekkie serwisy Errani które chciała atakować uderzała tak, że nie trafiały nawet w korytarz deblowy. Dzisiaj dopiero okarze się w jakiej Sara jest formie...ech.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Sojek, masz prawo do swojego zdania i nie będę go krytykował, ale jedynie chce być może wyprowadzić Cie z pewnej myśli. Uważasz że Sara Errani zagrała słabe spotkanie bo ją widziałeś. A ja mam pytanie, a widziałeś spotkanie D. Cibulkovej z P. Kvitova? Ja widziałem. I uwierz mi, łatwiejszej rywalki już Słowaczka nie mogła mieć niż P. Kvitova a mimo to gra wołała o pomstę do nieba. Co nie oznacza oczywiście że dzisiaj S. Errani wyjdzie na kort i pozamiata 6:0, 6:0. Włoszka ma dzisiaj więcej atutów w przeciwieństwie do Słowaczki która gra bardzo nierówno. Włoszka trzyma niezły poziom i z niego jak do tej pory nie schodzi. W moim odczuciu to Cibulkova dzisiaj będzie w tarapatach a chociażby dlatego że S. Errani w samych wymianach powinna osiągnąć przewagę. Słowaczka z P. Kvitova momentami montowała szybciej piłkę w siatce niż Czeszka a to naprawdę trzeba potrafić przy formie Kvitovej. W dodatku serwis Errani według mnie wygląda lepiej.
by scotratez​
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
????
Sojek, masz prawo do swojego zdania i nie będę go krytykował, ale jedynie chce być może wyprowadzić Cie z pewnej myśli. Uważasz że Sara Errani zagrała słabe spotkanie bo ją widziałeś. A ja mam pytanie, a widziałeś spotkanie D. Ciblukovej z P. Kvitova? Ja widziałem. I uwierz mi, łatwiejszej rywalki już Słowaczka nie mogła mieć niż P. Kvitova a mimo to gra wołała o pomstę do nieba. Co nie oznacza oczywiście że dzisiaj S. Errani wyjdzie na kort i pozamiata 6:0, 6:0. Włoszka ma dzisiaj więcej atutów w przeciwieństwie do Słowaczki która gra bardzo nierówno. Włoszka trzyma niezły poziom i z niego jak do tej pory nie schodzi. W moim odczuciu to Cibulkova dzisiaj będzie w tarapatach a chociażby dlatego że S. Errani w samych wymianach powinna osiągnąć przewagę. Słowaczka z P. Kvitova momentami montowała szybciej piłkę w siatce niż Czeszka a to naprawdę trzeba potrafić przy formie Kvitovej. W dodtaku serwi Errani według mnie wygląda lepiej.

Dzięki Scotratez. Wreszcie widzę, zrozumiał ktoś mój tok myślenia. Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałeś widziałem mecz Cebulki, nie grała rewelacyjnie ale to też mogło wynikać z faktu, że widziała co gra rywalka ????


Aga ładnie gra a na korcie wietrznie to tylko plus dla Cebulki:p

JAK W MASŁO ????

Mój typ:
Dominika Cibulkova- Sara Errani ✅
typ: 1
kurs:3
buk: bet 365
EASY
Lekko, łatwo i przyjemnie ???? A nie mówiłem ????
Dominiko stawiam ci kolację ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
WTA Sydney
Na Li - Madison Keys
2 @ 3.85 Pinnacle
Obserwuje Madison a szczerze mówiąc bardziej jej wyniki od 2009 roku, kiedy to zrobiło się o niej głośno, po tym jak wygrała mecz na poziomie Tour w wieku... 14 lat i 48 dni! Od tamtej pory minęło już ponad 3 lata, dziś to prawie pełnoletnia zawodniczka, dla mało kogo pozostaje anonimowa. Co prawda w tym czasie wygrała zaledwie kilka spotkań na tym poziomie (m.in. mecz w dużym turnieju w Miami w 2012r., czy spotkanie 1 rundy US Open 2011), ale postawiła na inną (mądrzejszą) drogę i zdobywanie skalpów w turniejach niższej rangi (challengerach, czy do niedawna ITF&#39;ach u kobiet). Znakomicie zakończyła ubiegły sezon, trzema kolejnymi świetnymi występami na tym poziomie (dwa turnieje wygrała, w trzecim doszła do 1/2) dzięki czemu dobiła do 135 miejsca w rankingu a po tym tygodniu zamelduje się najpewniej w czołowej setce. Turniej ma marzenie, wygrała już 5 spotkań, w żadnym nie straciła seta a rywalki na rozkładzie... Niczego sobie (Zheng, Safarova, Czink!). Nie występuje w kwalach do Australian Open (dostała dziką kartę), więc w 100% może się skupić na zrobieniu efektownego wyniku w Sydney. Rywalka znakomicie wszystkim znana, z bilansem w 2013 7-0 (to samo co Radwańska). No właśnie i tu widzę jej największy problem. Dla 6 rakiety świata turniej w Melbourne to podstawa, meczu nie odpuści, ale nie będzie tu na pewno tak groźną rywalką dla Amerykanki, jak gdyby spotkały się w bezpośrednim pojedynku w przyszłym tygodniu. Zmęczenie także może dać o sobie znać, spotęgowane zmianą Chin na Australię. Osobiście uważam, że młoda Amerykanka ma szansę na życiowy sukces, jest na pewno podbudowana świetną serią a jak wiadomo (przykład Janowicza) to uskrzydla i potrafi sprawić, że gra się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA SYDNEY
Agnieszka Radwanska- Na Li
typ 1
kurs 2,00
buk bet365
Mysle ze dzisiaj takze wywiaze sie ciekawa dyskusja dotyczaca tego spotkania,ciekawy jestem waszych przemyslen co to tego meczu. Wczoraj niestety typowalem wloszke ale to byl blad tak walecznej Agi biegnacej do kazdje pilki nie widzialem juz dawno,widac ze zalezy jej aby dojsc jak najdalej w tym turnieju a moze pokusic sie o zwyciestwo. Polka walczyla o kazdy punkt Vinci bombardowala ja z kazdej strony aga na wszystko miala odpowiedz ,serwis takze funkconowal calkiem niezle dala sie przelamac tylko 2 razy.Bilans spotkan z chinka na korzysc chinki 4 do 1 ale tym razem mysle ze aga przelamie ta zla passe kurcze musi wkoncu jesli mysli o wygrywaniu z robotem Williams i Azarenka...cos czuje w kosciach ze Aga osiagnie w tym roku szczyty w turze WTA obym sie nie mylil.Pojutrze po cichu marzy mi sie final Kerber z Radwa :grin: po ciezkim 3 setowym pojedynku z Li NA mysle ze NASZA wyjdzie zwyciezko z tego spotkania :grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Na Li - 1 (2,10)✅
bet365

Na początku chylę czoło za wczorajszy dzień w stosunku do sojek@. Wyszło na jego. S. Errani zagrała katastrofalnie. Jeżeli chodzi o mecz Agnieszki Radwańskiej podobnie jak kolega Ganador1988@ uważam że Agnieszka może w tym roku osiągnąć swój szczyt. Jaki ten szczyt może być tego nie wiemy. Warto zwrócić że Agnieszka z roku na rok tak naprawdę jest co raz lepsza, rozwija się non stop. Polka nie miała zachwiania jak C. Wozniacka aby cały sezon jeden właściwie zejść o jeden poziom niżej. Na Li ma swoje już lata jednak nie wiek gra w tenisie. Idealnym przykładem jest chociażby Serena Williams. Polka zagrała świetne wczoraj spotkanie. Teraz pytanie numer jeden. Czy Polka po odrobieniu punktów rozluźni się, postanowi pobimbać, olać mecz, czy może pójdzie za ciosem i zdecyduje się na ogranie Na Li. Agnieszka z Wiktorowskim na pewno zdają sobie sprawę że spotkanie z Na Li będzie jeszcze bardziej wybiegane i wymęczone niż z R. Vinci. Chociaż muszę przyznać że Agnieszka po wczorajszym meczu wyglądała naprawdę dobrze, a zmęczenia nie zauważyłem. Serwis tym razem jak kolega wyżej zauważył funkcjonował. Poziom pierwszego serwisu Polki osiągnął 71%. Jednak nie jest o żaden wyznacznik dobrej gry. W meczu z Japonką pierwszy serwis Polki stał na poziomie 69% więc niewiele mniej a gra różniła się diametralnie. Polce z Włoszką prawie wszystko wychodziła a często miała również szczęście. Agnieszka zwróciła uwagę po meczu że nie było już tak gorąco a nawet czuła zimno i świetnie się jej grało. Wygląda na to że nieudany mecz Polki z Date Krumm miał swoje fundamenty w wysokiej temperaturze. Wszystko wskazuje na to że ważnym czynnikiem dla Polki będzie temperatura w następnym meczu na korcie. Jeżeli chodzi o Na Li to jej gra wygląda również dobrze.. chociaż bez rewelacji. Pierwsze podanie stało zaledwie na 56%. Widziałem jej spotkanie z fantastyczną M. Keys i w sumie niewiele zabrakło a Chinka przegrałaby 2:0. Na Li zagrała jeden mecz więcej i ma 3 setówkę za sobą jednak nie brałbym jej na serio. Ostatnio jak Na Li pokonała gładko Agnieszkę Radwańską 2:0 również była po 3 setówce i jeszcze bardziej zaciekłej i miała sporo meczy rozegranych już w turnieju a i tak nie stanowilo to problemu aby ograć Polkę gładko. Radwańska była wówczas bardziej świeża a przynajmniej na papierze powinna była być. Kursy lecą na Chinkę w dół. Jednak tak na serio to ciężko wskazać tutaj zwyciężczynie dlatego kurs na Agnieszkę Radwańską jest łakomy i bardziej rozsądny. Jedno jest pewne. Któraś z nich dzisiaj w nocy zepsuje sobie ładne statystyki - bez porażki w tym roku. Nie wierze osobiście aby Na Li była zmęczona. To początek roku i nie takie mecze już wygrywała. Stawiam znowu na świetną walkę z tym że w pierwszym secie który być może zniechęci jedną z nich do grania dalej i męczenia się ze względu na zbliżający się AO, chociaż szczerze nie wyobrażam sobie odpuszczającej Na Li.. ona gra na maksa i bardzo nielubi przegrywać.. Typuje jednak Agnieszkę która wygląda bardzo dobrze i gra bardzo pomysłowo, jeżeli zagra tak ciekawy tenis jak wczoraj wyprowadzi Chinkę z równowagi która czasami zbyt bardzo się śpieszy. Dodać warto że bilans kończących uderzeń do niewymuszonych błędów Na Li wyniósł (3-21). Chinka w meczu sporo oddała łatwych punktów więc jeżeli Agnieszka wejdzie w mecz z dużym zaangażowaniem może się udać.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Agnieszka Radwańska – Na Li 1 2,1 (Pinnacle) ✅
Szykuje się wielki pojedynek, obie doskonały bilans w tym roku. Żadna z nich nie przegrała jeszcze, co więcej Radwańska nie straciła nawet seta. Jest duża szansa, że któraś z tych pań rozpocznie sezon od 2 wygranych turniejów.
Faworytką tego meczu moim zdaniem jest Polka. Mimo niekorzystnego bilansu (5-2) z Chinką to ona powinna znaleźć się w finale. Prezentuje bardziej stabilną formę, a jakby nie patrzeć grała z rywalkami bardziej wymagającymi od tych, z którymi wygrywała Na Li. Chinka miewa przestoje, przypomnę przegrany set 6-1 z Zakopalovą, czy dzisiejszy mecz z Keys, gdzie sprawy mogły się różnie potoczyć.
W 3 ostatnich pojedynkach między nimi Agnieszka zebrała niezłe baty. Dziś jest doskonała okazja do rewanżu i do udowodnienia kto jest obecnie lepszy. Po takim kursie trzeba zagrać na Radwańską.
Angelique Kerber – Dominika Cibulkova
Drugi półfinał jest mniej ciekawy, ale emocji także nie powinno zabraknąć. Obie grają w tym sezonie solidnie, szczególnie w Sydney. Faworytką wydaje się być Kerber, która jest jednak zawodniczką lepszą, o większych możliwościach.
Bilans ich dotychczasowych pojedynków wynosi 2-0 dla Słowaczki. W tym wypadku jest on praktycznie bez znaczenia, bo mecze rozgrywane były w 2011 i 2008 roku.
Będzie to mecz walki, może zadecydować dyspozycja dnia. Uważam, że wygra Kerber, ale kurs na nią jest jak dla mnie mało satysfakcjonujący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Ciekawie się robi, słyszałem już o tym, że TVP interesuje się meczami Radwańskiej, nawet w obliczu całego sezonu (oczywiście poza szlemami)! Czytałem nawet, że chcieliby pokazywać wszystkie jej mecze w TVP2! Dla mnie incredible! Pomijając to, że można by obejrzeć wszystkie mecze Agi w HD, to w dodatku cała Polska dowiedziałaby się o co chodzi w tenisie i zapewne bardzo szybko mielibyśmy tylu fanów tenisa, co do niedawna skoków, czy F1 ;) Mi by pasowało, szkoda tylko, że szanse są małe, nawet ze względu na elastyczne godziny rozgrywania spotkań, opóźnienie, deszcz, nie wiem czy pogodzili by to z ramówką, ale z tego co wiem to coś kombinują. Brawo!

Wracając na ziemię to uważam, że nie warto ruszać czegokolwiek w jutrzejszych półfinałach...

Aga z Li?
Obie bez porażki, obie w dobrej formie (Chinka grała dziś momentami bardzo dobrze, chociaż miewała przestoje, ale swoje zrobiła też świetnie dysponowana rywalka) i tak naprawdę może się okazać, że lepiej wyjdzie na tym ta która przegra. Nikt nie odpuści, ale trudno powiedzieć, kto będzie lepiej zmotywowany, kto będzie miał swój dzień. Dodatkowo warto wspomnieć, że Li wygrała 3 ostatnie mecze z Agą. Szanse idealnie ocenione 50/50, nawet jeśli któraś stanie się faworytką to nie zaryzykuje, typowa loteria.

Endżi z Cibulkovą?
Kerber gra znakomicie i na mnie zrobiła dzisiaj największe wrażenie! Tyle, że jutro będzie zdecydowaną faworytką a rywalka także gra bardzo dobrze, no i ma dodatni bilans bezpośrednich pojedynków. Na dwa dni przed Australian Open takie mecze lepiej odpuścić.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Szkoda,ze cwiercfinaly tak sie potoczyly,bo typy omal nie weszly. Jeszcze raz jednak musze to napisac : Isia grala wczoraj naprawde wspaniale. Jak juz koledzy wyzej zauwazyli,z roku na rok robi postepy,a jak zlapie forme,to jej gra momentami zapiera dech w piersiach - zreszta komentator nie mogl sie nachwalic jej wizji gry,techniki,czytania tego,co stanie sie na korcie... Cos wspanialego,z czym trzeba sie zgodzic. Roberta grala naprawde bardzo dobrze,ale Aga to w tej chwili najinteligentniejsza zawodniczka na kortach.
Dlatego dzisiaj,mimo niekorzystnego H2H
Agnieszka Radwanska - Na Li
Typ 1 ✅
kurs 2.1 bet365
Ogladajac obie zawodniczki wydaje mi sie,ze Na Li jest w nieco slabszej formie od Agnieszki. Wczoraj nie bez problemow pokonala Keys,i doceniajac klase mlodej Amerykanki,trzeba dodac,ze jej pierwszy serwis w tym meczu to tylko 52 %. To najwiekszy atut Madison,i Li miala szczescie,ze nastolatke zjadly nerwy (na tym turnieju jeszcze nie serwowala tak slabo). Ale i sama Chinka nie serwowala wiele lepiej,bo osiagnela tylko 56% pierwszego podania. Kto ogladal ja w tym turnieju wie,ze klopoty miala juz wczesniej,chocby w meczu z McHale. Ale najciekawsza jest statystyka zdobytych punktow,wczoraj Li na tym polu...przegrala 98:110. dla porownania Aga wygrala 81:76.
Wiadomo,ten mecz bedzie inny - na kort wychodza dwie topowe tenisistki, i wczoraj udowodnily,ze beda grac na serio. Beda takze grac taktycznie - na pewno Li musi probowac grac jak najbardziej plasko i zepchnac Age do defensywy. Ale patrzac na to,co wyczyniala wczoraj Polka takze w defensywie - gram na nia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sojek 33

sojek

Użytkownik
Czas na typy sójka.

Co do pojedynków w Sydney świetną analizę napisał Scotratez.
W pełni się z nim zgadzam.Agnieszka gra bardzo mądry tenis, żeby jeszcze lepiej serwowała( częściej trafiała pierwszym podaniem). Nie robi prostych błędów, ładnie wygląda kondycyjnie i świetnie porusza się na korcie. Li Na dużo błędów, wydaję się jakaś ociężała, na inne zawodniczki wystarczało na Agę już nie dlatego również w meczu Agnieszka Radwańska-Li Na stawiam na 1.✅

Drugi półfinał Andżelisia Kerber kontra moja Cebulka. Kurs na Angi nie warty gry, a Cebulka raczej bez szans w starciu z Kerber ale... za to co zrobiła wczoraj rzucę na nią skromnie jakiś grosik ???? ✅

Przejdźmy do turnieju w Hobart tam turniej wkroczył w fazę półfinałów.
Nie będę pisał analizy każdego meczu napiszę tylko suche typy wybaczcie.


Jarmila Gajdosova- Elena Vesnina 2 (1.44) ✅
Tsvetana Pironkova- Mona Barthel 2 (1.36)✅
Sloane Stephens- Lauren Davis 1 (1.22)✅
Monica Niculescu- Kirsten Filipkens 2( 1.53)✅

Gram to wszystko AKO kurs 3.65✅


Co za dzień wszystko weszło aż miło.Kocham kobiecy tenis ???? ))
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Angelique Kerber
2.560 @ Pinnacle ✅ 6-2 4-6 6-3
Cibulkova mocno zaczęła sezon. Demoluje forehandem, dobrze serwuje, poprawiła grę w obronie. Nie szuka już za wszelką cenę winnera i to jest najkorzystniejsza zmiana w tenisie Słowaczki. Wygrana z Errani 6-2 6-1 robi wrażenie. Kerber wykonuje solidnie swoją pracę, ale nie zachwyca. W Brisbane przegrała z Pavluchenkovą, która była on fire. Poza tym straciła seta z Tatishvili i była blisko porażki z Puig. Tutaj zwycięstwa również nie przychodzą łatwo. Defensywa i kontry Kerber to oczywiście najwyższa liga i na pewno Cibulkovej nie będzie łatwo, ale już Pavluchenkova pokazała, że jeśli piłka jest dobrze uderzona, nawet Angie jest bezsilna. Tak jak pisałem wyżej Słowaczka w ataku w tym sezonie wygląda naprawdę świetnie. Jeśli tak uderzająca tenisistka jest w formie to nawet najlepsza defensorka nie da rady, dlatego stawiam dzisiaj na Słowaczkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Angelique Kerber - 2 (1,61)⛔
bet365
Nie podzielam entuzjazmu oldhanda ale każdy ma prawo do swojego zdania. Jeżeli chodzi o Dominike Cibulkova to rzadko kiedy wytrzymuje cały turniej grając na wysokim poziomie, a jeżeli chodzie o grę wczorajszą Sary Errani to była czysta katastrofa. Dominika miała dosyć łatwą drogę moim zdaniem do tej fazy rozgrywki. Wczesniej pokonała Petre Kvtiovą która robiła za statystkę. Niestety nie widziałem gry z Makarova ale chyba wtedy nie było transmisji video. Dominika oczywiście prezentuje ciekawy tenis w tym turnieju ale jak dla do Niemka dzisiaj jest faworytką która pokonała bardzo dobrze prezentująca się tutaj Kuznetsova. Rosjanka pewnie nie wytrzymała trudów turnieju. Zagrała w końcu 4 spotkania 3 setowe w tym turnieju. Mecz zaraz więc nie zdążę wszystkiego napisać ale szykuje się ciekawe długie spotkanie, ze wskazaniem jednak nie Niemkę.


by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 181

wyar

Użytkownik
Na swiezo po obu meczach - Agnieszka WSZYSTKIE statystyki miala lepsze w tym meczu. Pomimo kilku obronionych pilek meczowych przez Li ani przez minute nie watpilem,ze Isia wygra. Dominika zagrala bardzo dobrze,ale jest jak najbardziej do ogrania,bo Angie oddawala punkty po duzej liczbie UE. W finale wiec bedzie nielatwo,ale w tej sytuacji patrze przede wszystkim na umiejetnosci taktyczne i tu Isia goruje.
Na razie bwin wystawia ja po kursie 1.4,zobaczymy pozniej,czy mozna z tego meczu wyciagnac cos wiecej.
Jeszcze slowo o taktyce Agnieszki na ten sezon. Tak ja,jak i niektorzy na tym forum polowalismy na odpuszczenie przez nia meczu z Vinci,sugerujac sie wczesniejszymi meczami,ktore,jak teraz widac,Aga grala na 50%. Teraz zaczalem sie zastanawiac,czy Iska nie robi ataku na 1 miejsce w swiatowym rankingu starajac sie grac wszystko i wszedzie,jak ongis Karolina Wozniacka ;)
No,czas pokaze,ja jednak ciesze sie z tego co pokazuje tutaj,i licze na powtorke w AO,choc tam bedzie znacznie ciezej,ale to wiemy wszyscy...
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Agnieszka Radwańska – Dominika Cibulkova 2 3,36 (Pinnacle)
Radwańska stanie przed szansą wygrania drugiego turnieju z rzędu. Pojawia się coraz więcej opinii o tym, że to będzie jej sezon, że zostanie nr 1, a nawet, że wygra turniej wielkoszlemowy. Może tak będzie, ale ja jestem daleki od wyciągania takich wniosków. 8 wygranych spotkań bez straty seta robi wrażenie, ale jeśli przyjrzeć się dokładnie to oprócz dzisiejszego zwycięstwa na Li Na nie miała mocno wymagającej rywalki. Nawet to dzisiejsze zwycięstwo nad Chinką nie robi na mnie wielkiego wrażenia, bo Li Na zagrała słabo. Trzeba przyznać, że Polka grała mądrze, zresztą ta cecha u niej to standard. Mimo tego mecz zakończyła dopiero przy 8 piłce meczowej.
Cibulkova przekonała mnie dziś do siebie. Jest w dobrej formie, niesamowicie szybko porusza się po korcie, do tego ambitna jak mało która zawodniczka cyklu WTA. Ona nie będzie kalkulować w tym finale, że Australian Open tuż, tuż. Będzie chcieć wygrać za wszelką cenę, jeśli będzie trzeba zostawi wszystkie siły na korcie.
W bezpośrednich pojedynkach 4-0 dla Agnieszki, ale 3 spotkania rozgrywane były w 2008, a 1 w 2006 roku. W tym wypadku ta statystyka jest bez znaczenia.
Radwańska jest faworytką tego spotkania, nie twierdzę, że przegra, ale po takim kursie warto zagrać na Słowaczkę.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Agnieszka Radwańska – Dominika Cibulkova (rowerek 6:0 6:0)
Aga w finale zagra na 100% powinna kontrolować całe spotkanie, jak wspomnieliście gra mądrze i bardzo dobrze taktycznie, nie wierze, że może przegrać finał...
W Betsafe już tylko 1,33, ale i tak gram na Agnieszke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova 2:0 (1,90)✅
bet365

Obie dziewczyny na kort wyszły bardzo skoncentrowane i pewne siebie. Mecz zaczął się od podania Na Li i wydawać się mogło że Chinka zaraz wygra swoje podanie po czym kurs na Agnieszkę atrakcyjnie się powiększy. Nic z tych rzeczy. Agnieszka zaczęła spotkanie z wysokiego C i przełamała Chinkę na dzień dobry. Polka znakomicie prowadziła wymiany nie pozwalając Chince zejść w głąb Pola. Serwis Polki stał na bardzo wysokim poziomie i to według mnie był to jeden z kluczy do zwycięstwa. Drugim był worek błędów Chinki. Na Li tłumaczyła się po porażce że była zmęczona i brakowało jej jednego dnia odpoczynku. Nie wierze w te słowa ponieważ już z M. Keys miała problem z z drugim serwisem. Skuteczność pierwszego podania sięgnęła wtedy 62% a drugiego zaledwie 40%. W meczu z Agnieszką było 56% z pierwszego a z drugiego 41%. Wyniki zbliżone. Inną kwestią jest że Chinka popełniła masę błędów własnych. Na Li na swoim koncie zainkasowała 5 błędów podwójnych przy serwisie. z M. Keys miała ich 9 !. Więc bez przesady ale Chinka szuka dziury w całym. Prawda jest taka że skuteczność Chinki returnu przy podaniu Polki sięgnęło zaledwie 38%. Niewiele więcej miała z M. Keys. Chinka wyraźnie nie jest w dobrej formie i do tego dorzucając skuteczność pierwszego podania Polki na poziomie 70% wszystko wyjaśniało. Skuteczność była oczywiście większa gdybyśmy nie liczyli samej końcówki spotkania gdzie Polka tak jak kolega jeden wyżej zauważył zmarnowała masę piłek meczowych i to kilka ze swojego podania. Nie ma co ukrywać ale Polka siadła w samej końcówce i robiło się niebezpiecznie pomimo że to ona miała wygranego seta w zapasie. Różnica między zawodniczkami w drugim secie wynosiła zaledwie jeden gem. Inną sprawą jest to że Polka zagrała znowu inteligentny tenis do tego wytrzymywała długie wymiany i dosłownie tylko raz może w drugim secie oddała inicjatywę Chinkę i pozwoliła jej zagrać jeden gem z głębi kortu. Polka bardzo skutecznie odsuwała Chinkę od siatki. Jeżeli chodzi o Dominike Cibulkova to słowaczka jest w rewelacyjnej dyspozycji. Jednak trzeba dodać że A Kerber grała dość pasywnie a jeżeli mam być szczery to Niemka za bardzo ulega emocjom. Jak gra na luzie potrafi wygrać kilka gemów w parę minut. Jak się spina, jest złość natychmiast wyrzuca piłki na aut lub bije w siatkę. A powód był niezły bo Niemka momentami nie potrafiła nic zaserwować z drugiego podania. 47% skuteczności. Dominika wygrała z Kerber w dużej mierze dzięki opanowaniu. Wytrzymała wojnę nerwów. Nikt nie powie że A. Kerber była bez szans dzisiaj. Mecz mógł się w trzecim secie różnie potoczyć. Sporo było przełamań. Dominika bardzo dużo biega, jej nogi rewelacyjnie pracują, odbija nawet beznadziejne piłki, często nawet tylko po to żeby odbić bo z uderzenia i tak już nic nie było. Walczy o wszystko. Jestem tylko ciekaw czy siły starczą jej na jutro. Zagrała więcej spotkań w turnieju miała 2 męczące 3-setówki. Nie wiem czy z Agnieszką wytrzymałaby kolejną trzysetówkę, z kolei pokonać Polkę w dwóch setach słabo widzę. Polka na pewno nie pęknie jak Niemka i będzie skoncentrowana do końca. Kurs na Agnieszkę śmiechu wart. Serwis Słowaczki nie wygląda przekonująco. Słowaczka gra bardzo odważnie. Jestem tylko ciekaw czy Polka pozwoli jej cokolwiek zrobić. Sądzę że znowu taktyka Polki weźmie górę. Kurs 2:0 wygląda nieźle. Jakoś nie wierze aby Dominika nie miała już w kościach tych poprzednich spotkań.
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom