>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sydney & Hobart, 06-12.01.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Apia International Sydney

Miejsce: Sydney (Australia)
Data: 06.01.2013-11.01.2013
Rozmiar drabinki: S-30 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $681,000
Oficjalna strona: http://www.apiainternational.com.au/



Moorilla Hobart International

Miejsce: Hobart (Australia)
Data: 06.01.2013-12.01.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $235,000
Oficjalna strona: http://www.hobartinternational.com.au/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Mallory Burdette – Kimiko Date
[email protected] Bet365
Z pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju w Sydney wybrałem pojedynek Amerykanki Burdette z Japonką Date. Mallory zajmuje obecnie 144. pozycję w rankingu WTA, ale to jeszcze młoda tenisistka i kariera stoi przed nią otworem. Kimiko natomiast sklasyfikowana jest na 99. miejscu i to już raczej wszystko na co ją stać – trudno w to uwierzyć, ale babka ma już prawie 43 lata, a mimo tego nadal uprawia tenis zawodowo. Jednak w ostatnich latach to już tylko „wegetacja”. Jako tako radzi sobie w ITF-ach, ale w turniejach WTA ma znikome szanse.
Typuję zwycięstwo zawodniczki z USA, która wg mnie ma spory talent, który pokazała choćby niedawno w starciu z półfinalistką turnieju w Brisbane – Tsurenko, w którym ugrała aż 7 gemów. Zatem pojedynek z emerytką z Japonii powinien być dla niej spacerkiem.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - U. Radwańska 2:0 (1,57)✅
Bet365

Dunka zaczyna nowy rok od tego meczu. Na pewno marzy się powrót na pozycję numer jeden, ale raczej to tylko marzenia. Co prawda 31 grudnia rozegrała pierwszy mecz w tym sezonie z Ksenia Pervak z którą przegrała ona i Urszula. Obie w podobnych wynikach. Można powiedzieć że Carolina i Urszula grają więc na tym samym poziomie. Jednak nic bardziej mylnego. Ksenia Pervak dokonała niesłychanej rzeczy. Najpierw pokonała po 3 setach Venie King, potem pokonała po 3 setach C. Wozniacką i poźniej miała jeszcze siły aby ograć w 3 setach Urszule Radwańską. Ula dysponuje niezłym przygotowaniem fizycznym jednak jej gra jest w kratkę. Raz zagra fajne spotkanie a raz serwis w ogóle nie wchodzi. Wozniacka jest bardziej stabilniejsza pomimo że to co oglądamy to nie jest jej właściwa forma. Dunka pod koniec ubiegłego sezonu borykała się z problemami serwisowymi. Wozniacka w ubiegłym sezonie wciąż grała schematami i borykała się z ze złymi nawykami gry, które powracały jak nic już nie szło. Dopiero po reprymendzie tatusia gra Caroliny się poprawiała. W tym meczu się dużo może wydarzyć jednak wciąż uważam że to Dunka jest tutaj przeważającą stroną. Obie zawodniczki nie weszły jeszcze w sezon. Urszula pokonała w tym sezonie T. Paszek która standardowo na początku roku jest bez formy i pewnie powróci na turnieje trawiaste. Handicap na Ulę ryzykowny ponieważ tak jak mówię nie wiadomo co Polka tak naprawdę pokaże. Statystyki są bezlitosne. Carolina 4 razy ograła Polkę. I tylko raz Udało się Uli pograć na 3 sety i było to na trawie czyli tam gdzie Radwańskie czują się bardzo dobrze.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,WTA,Sydney
Spotkanie: P. Kvitova-D. Cibulkova
Typ: 2
kurs:3,00
bukmacher: bet365

Analiza

Petra od dluzszego czasu nie prezentuje formy ,jest w dolku ,tenis w jej wykonaniu to obraza tej dyscypliny ,na korcie uzywa sily nie glowy ,uderza tam gdzie stoi i gdzie jej wygodnie nie wazne gdzie i jak wazne ze mocno wiec nic dziwnego ze kazde jej spotkanie to min 40 UE w spotkaniu 2 rundy z pavluczenkova miala momenty ze grala naprawde rowno ,forhend funkcjonowal calkiem niezle ,pierwsze podanie ale zawiodla oczywiscie jak to u czeszek bywa glowa i kvitova przegrala spotkanie sama z soba choc nie chce ujmowac rosjance bo grala naprawde dosyc dobrze.Cibulkova tez nie blyszczy forma ale mozna jej wybaczyc bo wkoncu przegrala z nastepczynia S. Williams ???? teraz nie sadze aby pozwolila sobie na odpadniecie na poczatku rozgrywek sledze jej spotkania i wiem ze jeden mecz potrafi rozegrac bardzo slabo aby nastepny rozegrac bardzo dobrze i forma w jej przypadku ma srednie znaczenie licze na to ze bedzie to jej dzien i wszytko bedzie wychodzilo i bedzie umiala wykorzystac slaba dyspozycje Petry osobiscie lubie slowaczke bo jak nikt potrafi walczyc do konca i sie nie poddaje kurs na slowaczke spada POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
G. Voskoboeva - Y. Wickmayer - 2 (1,66)⛔
Pinnacle Sports
Wczoraj odbyło się spotkanie księżnej Galliny z S. Arvidsson no i Kazaszka niestety nie rozczarowała mnie swoim zachowaniem. Nie obyło się bez fochów na korcie. Jednak nie typuje przeciwko fochom ale dużej ilości błędów jakie prezentuje ostatnio Gallina na korcie. Serwis wygląda nawet nieźle, czasami nawet coś trafi z pierwszego serwisu. Jednak Sofia Arvidsson grała wczoraj poniżej swoich możliwości, mimo to Kazaszka i tak się męczyła i tak naprawdę nie było wiadomo do końca jak się ten mecz zakończy. Może nie zagrała tak słabego spotkania jak wczoraj Mały Głód (P. Kvitova) z D. Cibulkova jednakże Gallina zawdzięcza bardzo dużo Szwedce która momentami sprawiała wrażenie jakby celowała jedynie w siatkę. Forma Wickamyer ostatnio zwyżkuje i może nie było tego widać z M. Barthel gdzie Niemka również grała na pół gwizdka ale już z Agnieszką Radwańską Belgijka pokazała pazur i śmiem twierdzić że Agnieszka tak naprawdę miała szczęście, że Belgijka popełniała proste błędy przy siatce podczas których traciła ważne punkty. Agnieszka wyprzedzała Belgijkę w każdym secie jednym przełamaniem dosłownie. Każdy set właściwie wisiał na włosku Polki, ponieważ warto podkreślić ale Agnieszka znowu zagrała na 50% swoich umiejętności. Pierwszy serwis nie siedział a drugie podanie jak zwykle.. idealne na return. Wickmayer według mnie z Galliną nie będzie miała łatwego zadania ale to Belgijka mnie swoją grą przekonuje na chwile obecną bardziej pomimo dziwnych błędów.. ponieważ widzę że jej forma jest lepsza niż w końcówce ubiegłego sezonu gdzie jej gra przypominała kabaret. Gallina jak narazie grała z dziewczynami które dostają ostatnio totalne lanie zarówno w ubiegłym roku jak i w obecnym. Wyjątkiem była oczywiście Szwedka.
by scotratez​
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Sydney
Spotkanie: S. Kuznetsova-J. Goerges
Typ: 1
kurs: 1.83
bukmacher: bet365
Nie ma co sie duzo rozpisywac kursy jak najbardziej adekwatne ciezko bukom wskazac faworytke niemka 18 rakieta swiata rosjanka obecnie 71 Sveta wraca do swojej optymalnej formy , ogladalem jej wczorajszy mecz z Cepelova i naprawde rosjanka zagrala calkiem niezle ,Julia jak to Julia jak forhend wchodzi to nie ma mocnych jak nie wchodzi to blad goni blad.Dla mnie wyrazna faworytka tego spotkania jest Svetlana, nie ufam Juli gra w kratke i jest mniej dokladna od rosjanki jak Sveta bedzie miala dobry dzien i ograniczy bledy pieknosc z Hannoveru bedzie miala male szanse aby zaistniec w tym spotkaniu. Dla odwaznych 2:0 w setach dla rosjanki :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wstępnie założyłem, że nie będę schodził z kursami poniżej 1.50 Jednak czasem trafia się pewne spotkanie, w które warto ulokować pieniądze. Moim zdanie takim meczem jest starcie Flipkens ze Schiavone.
Ząb czasu w największym stopniu nadgryza takie zawodniczki jak Włoszka. Jeżeli całą karierę bazuje się na wytrzymałości i bezustannym bieganiu to proste jest że jeśli ma się 33 lata to tych sił do gry jest coraz mniej. Tak dzieje się w przypadku Schiavone. Od igrzysk w Londynie Cesca rozegrała 10 spotkań, wygrywając ledwie 2 z nich. Pokonane rywalki: Shvedova i Malek są co najwyżej średnimi zawodniczkami. Odbija się to też niestety na rankingu: Włoszka leci na łeb na szyję i teraz plasuje się w czwartej dziesiątce. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że to jest jej ostatni sezon, lepiej chyba odejść teraz niż na siłę jeździć po turniejach niższej rangi. Włoszkę widziałem w niedawnym spotkaniu z Barty i wyglądała mocno przeciętnie. To już nie to zdrowie, to już nie ten poziom co kiedyś.
Flipkens miała fajną końcówkę ubiegłego sezonu: wygrała turniej w Quebec, w Linzu doszła do półfinału, były to co prawda turnieje w hali ale pokazały że Belgijka w tenisa grać potrafi. Jeśli chodzi o tegoroczne wyniki to Flipkens odprawiła w Auckland Voskoboevą i Parmentier, ulegając dopiero finalistce Wickmayer. Nie ma co się spodziewać ostrzału ze strony Belgijki bo nie ma warunków do gry ofensywnej ze względu na swoje warunki fizyczne. Jest jednak w ostatnich miesiącach dość regularna i właśnie na tę regularność liczę w jutrzejszym spotkaniu.
Troszkę przespałem to spotkanie, bo na początku można było nawet złapać 1.50 Jednak kurs jaki oferuje unibet w pełni mnie zadowala. Nieco mocniej wchodzę też ze stawką, to powinny być łatwe pieniądze.
Schiavone F - Flipkens K. 2 1.40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Wkraczamy w ostatnią fazę przygotowań do Australian Open. Jedni już odpoczywają, inni próbują swoich sił w Sydney, Auckland czy Hobart. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się turniej w Sydney, jest on łączony, grają panowie i panie. Dla kobiet są to ważniejsze zawody, ponieważ jest do zdobycia sporo punktów rankingowych, no i oczywiście więcej gotówki. Co powinno cieszyć to to że, najwyżej rozstawiona jest Agnieszka Radwańska. Patrząc z drugiej strony, wygrała ona turniej w Auckland, jest duża szansa, że w Sydney także zajdzie daleko (może nawet wygra). Pozostaje pytanie, czy nie za bardzo przemęcza organizm przed zbliżającym się turniejem wielkoszlemowym ?
Jeśli chodzi o panów to turniej z kategorii ATP „250”. Najwyżej rozstawiony jest John Isner, jednak on miał ostatnio problem z kolanem, przez które wycofał się z ostatniego spotkania w Hopman Cup. Turniejowa „2” to Gilles Simon, aczkolwiek on także nie pokazał w Brisbane wielkiego tenisa. Będzie ciekawie ???? Na początek 3 typy z 1 rundy pań.
Tamira Paszek – Jelena Jankovic 2 1,57 (Pinnacle) ✅
Poprzedni sezon dla Jeleny Jankovic był słaby, szczególnie końcówka sezonu pozostawia wiele do życzenia. Po 2 bolesnych porażkach w Fed Cup Serbka miała 2 miesiące, aby odbudować formę. Ciężko powiedzieć na obecną chwilę czy to się udało, ale z Paszek, aby wygrać nie musi zagrać wybitnego meczu. Tamira w poprzednim tygodniu grała w Brsibane, przegrała już w 1 rundzie z Urszulą Radwańską. Mimo że wygrała 1 seta to w dwóch kolejnych ugrała tylko 2 gemy, co za dobrze o niej nie świadczy.
Jankovic to zawodniczka lepsza pod każdym względem, jeżeli nie chce stracić kolejnego sezonu to takie spotkania musi wygrywać. Tym bardziej, że zagra na swojej ulubionej nawierzchni, a w bezpośrednich pojedynkach między nimi jest 3-1 na korzyść Jeleny. Kurs sporo urósł, dlatego spróbuję pograć w stronę Serbki, bo widzę tutaj value.
Galina Voskoboeva – Yanina Wickmayer over 21,5 gems 2,09 (Pinnacle) ✅
Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Mega spadki na Voskoboevą, jednak ja wcale nie odbierałbym szans Wickmayer. Oczywiście Belgijka może czuć lekki zmęczenie po turnieju w Auckland, jednak to jest początek sezonu i nie przesadzałbym z tego typu opiniami. Galina po kwalifikacjach, w których osiągnęła solidne wyniki. Ona także grała w Auckland, jednak poległa już w 1 rundzie z Flipkens.
Obie zawodniczki potrafią bardzo dobrze serwować, dlatego możemy spodziewać się zaciętych setów. Kazaszka jest dość nieregularna, ciężko jej utrzymywać stabilny poziom w cały meczu. Mnie tutaj śmierdzi 3-setówką, w sumie to nawet 2 wyrównane sety mogą dać zysk. Bardzo możliwy TB w meczu. Moim zdaniem po takim kursie warto zagrać.
Svetlana Kuznetsova – Julia Goerges 2 2,16 (Pinnacle) ⛔
Jak dla mnie najciekawsze spotkanie jutrzejszego dnia w Sydney. Organizatorzy turnieju uważają jednak inaczej, ponieważ mecz zaplanowali na korcie nr 6 – dziwne!
Kuznetsova lata świetności ma już dawno za sobą. Jej tenis jest bardzo rozregulowany, oczywiście zdarzają się jej przebłyski, ale niestety coraz rzadziej. Dziś z Cepalovą mógł się mecz różnie potoczyć, ale Słowaczka w 2 secie nabawiła się jakiegoś urazu. Między 2 a 3 setem, była długa przerwa medyczna, ale nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć.
Goerges to zawodniczka o wielkim potencjale, wspaniały FH i serwis na najwyższym poziomie. Problem jak u większości tego typu zawodniczek leży w liczbie niewymuszonych błędów. W Auckland dotarła tylko do 2 rundy, gdzie przegrała z Larsson. Widać, że nie jest jeszcze w optymalnej formie, ale mimo tego to ona powinna być faworytką tego meczu. Valuebet!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - WTA Hobart
Spotkanie: Francesca Schiavone – Kirsten Flipkens
Typ: 0-2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
O tym pojedynku nie ma co zbytnio się rozpisywać. W ogóle Włoszka to dla mnie już emerytka, a jej dobra forma z 2011 roku odeszła bezpowrotnie. Występując ostatnio w Hopman Cup wygrała zaledwie 1 z 3 spotkań ze słabiutką Niemką Malek(112). W pozostałych dwóch: z Ivanovic(13) oraz młodziutką Barty(175) z Australii nie miała nic do powiedzenia. Trudno, żeby inaczej było z Flipkens(54). Belgijka nieźle zaczęła sezon w Auckland, gdzie doszła do ćwierćfinału, pokonując Voskoboevą(82) i Permentier(65). Uległa dopiero swojej rodaczce, późniejszej finalistce turnieju Wickmayer(23), co na pewno ujmy jej nie przynosi. Kirsten mocno serwuje, dobrze się rusza po korcie, gra kombinacyjnie i te atuty spokojnie powinny wystarczyć, aby pokonać utytułowaną rywalkę. Uważam, że będzie to szybki i jednostronny pojedynek i zakończy się wynikiem 2-0 na korzyść Flipkens.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova – Julia Goerges 2 2,16 (Pinnacle)

Jak dla mnie najciekawsze spotkanie jutrzejszego dnia w Sydney. Organizatorzy turnieju uważają jednak inaczej, ponieważ mecz zaplanowali na korcie nr 6 – dziwne!
Kuznetsova lata świetności ma już dawno za sobą. Jej tenis jest bardzo rozregulowany, oczywiście zdarzają się jej przebłyski, ale niestety coraz rzadziej. Dziś z Cepalovą mógł się mecz różnie potoczyć, ale Słowaczka w 2 secie nabawiła się jakiegoś urazu. Między 2 a 3 setem, była długa przerwa medyczna, ale nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć.
Goerges to zawodniczka o wielkim potencjale, wspaniały FH i serwis na najwyższym poziomie. Problem jak u większości tego typu zawodniczek leży w liczbie niewymuszonych błędów. W Auckland dotarła tylko do 2 rundy, gdzie przegrała z Larsson. Widać, że nie jest jeszcze w optymalnej formie, ale mimo tego to ona powinna być faworytką tego meczu. Valuebet!
Dziwie się że po tym co Julka zagrała z Larsson ktoś chce na nią stawiać. Przecież jak tylko Kuza będzie trzymała piłkę w korcie to niemka sama się wykończy (tak jak w meczu z Larsson). Na jedną dobrą piłkę Goerges przypadały 3 błędy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Dyscyplina : tenis WTA Sydney
Spotkanie : C.Wozniacki-S.Kuznetsova
Typ: 2
kurs: 3,25
Bukmacher: bet365

Jak to sie mowi jak daja to bierz..... ???? kurs na rosjanke tak zawyzony ze grzechem byloby nie sprobowac.Sezon u Caroliny to ciagla przeplatanka formy,miewa czesto zastoje i potrafi przegrywac wygrane mecze ale jak to wygrac skoro jej gra to ciagle przebijanie.mysle ze dunce zabraknie argumentow aby zagrozic rosjance.Czasy kiedy Carolina przodowala w tenisie bezpowrotnie minely i obecnie w turze jest duzo wiecej lepszych zawodniczek poza pierwsza 50.Ranking nie gra carolina 11 sveta 71 ale cyferki maja dla mnie duzo mniejsze znaczenie niz dla bukow.Sveta jak zagra swoj tenis to malo kto jest ja wstanie powstrzymac wszyscy pamietamy jak w tamtym roku odprawila nasza rodaczke z turnieju mimo iz Aga byla u szczytu form.Typ ma szanse wejsc ale wszytko zalezy od gry rosjanki bo nie wierze aby dunka mogla zagrac swoj najlepszy tenis:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - S. Kuznetsova - 1 (1,33)⛔
Bet365

Nie zgadzam się z przedmówcą do typu, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Widziałem ostatnie spotkanie C. Wozniackiej i Dunka w tym turnieju prezentuje się dobrze. Fakt faktem że Urszuli wiele nie wychodziło poza słynnym 13 gemem kiedy udało się jej przełamać Dunkę jednak Urszula wiele po prostu poradzić nie mogła na szybka i mocną grę C. Wozniackiej. Serwis C. Wozniackiej wygląda nieźle, wytrzymuje długie wymiany. Największym problemem jest beznadziejna gra przy siatce. Jednak nie spodziewałbym się po Rosjance dropshotów ani skrótów. Rosjanka to typowy przebijacz piłek z dużą siłą. Taka gra może robić wrażenie na Radwańskiej ale nie dla Wozniackiej. Kuznetsowa nie nalezy do tenisistek które prezentują równą formę w całym turnieju więc kursy nie sa tutaj według mnie przesadzone.
by scotratez
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
Taka gra może robić wrażenie na Radwańskiej ale nie dla Wozniackiej. Kuznetsowa nie nalezy do tenisistek które prezentują równą formę w całym turnieju więc kursy nie sa tutaj według mnie przesadzone.
by scotratez
scotratez prosze nie lej wody, jesli chodzi o sile gry to predzej Kuznetsova moze zaskoczyc Wozniacką ktora potrafi tylko przebijac pilki a gdy zaczyna prowadzic gre szybko zegna sie z turniejami (jak ona mogla byc no1) za to Ula nie wiem czy wiesz to typowa all iniarka jej sila gry jest wieksza nawet od Kuznetsovej tylko ze jednoczesnie to jej problem. Patrzac na gre rosjanki stawialbym bardziej na nia w tym meczu, biorac pod uwage style ktore tu sie nalozą i czym moze zaskoczyc Dunka ... warto wspomniec debla Kuznetsova/Zvonareva gdzie mozna zobaczyc wiele swietnych nie pilek a zaplanowanych akcji do siatki wiec nie powiedzialbym ze ona nie umie grac przy siatce po prostu ma inna koncepcje gry
 
wow 331

wow

Użytkownik
Radwanska, Agnieszka vs Date Krumm, Kimiko over 17.5 [1.83]Bet365

Wydawało mi się, że Marathon wystawił fajną linię na to spotkanie a tu widzę, że Bet365 jeszcze lepszą. Dlaczego tak uważam ano dlatego, że widziałem ostatnio obie zawodniczki w akcji i śmiem twierdzić, że Aga jeszcze do sezonu najlepiej przygotowana nie jest, chociaż ma już pierwszą wygraną w tym sezonie. Szczególnie słabo wg mnie Aga grała z Hampton, typowa dla niej przebijanka o mało nie skończyła się przegraną. Wątpie by Agnieszka odpuściła to spotkanie bo to nie w jej stylu ale... już za tydzień AO. Co do Kimiko to jeśli tylko będzie trzymała swój pierwszy serwis ( a ostatnio naprawdę pod tym względem jest solidna ) to powinna spokojnie te 7-8 gemów ugrać. Mimo zaawansowanego wieku potrafi świetnie wytrzymać trzysetowy pojedynek. Kimiko od listopada zagrała sporo meczy na hardzie ( fakt faktem, że były to przeciwniczki innego - słabszego formatu) gdzie naprawdę spisywała się dobrze. Liczę się ze spora krytyką ale miałem już kilka analiz napisanych a nie wstawiłem, na tę jedną się zdecyduję i mam nadzieję, że typ będzie na ✅ ????
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA SYDNEY
Peng.S- Niculescu .M
typ 2
kurs: 2,37
buk: bet365

Na dzisiejszy pozny wieczor wybralem spotkanie rumunskie-chinskie.Kolejny prezent od bukow.Rumunka wrocila do formy,peng gra narazie przyzwoicie dzisiaj co prawda meczyla sie niemilosiernie w 1 rundzie ale jakims cudem znalazla sie w 2 rundzie ,naprawde nie rozumie dlaczego to wlasnie chinka jest faworytka ,monica idzie jak burza jesli jest w formie to tenis w jej wykonaniu to uczta dla kibica i wielbicieli tej dyscypliny,doskonaly obureczny bekhend,zmienianie tempa prowadzenia wymian.Mysle ze w najgorszym wypadku szykuje sie 3 setowka w ktorej trumfowac bedzie rumunka po zacietej walce
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
C.Wozniacki - S.Kuznetsova +1,5 seta @ 2.02
Widzę, że zdania na temat tego meczu są podzielone. Ja tu idę w stronę Kuznetsovej, nie wygranej całego meczu, bo utrzymanie równego poziomu dla Rosjanki przez cały mecz jest dość dużym wyzwaniem, ale seta tutaj powinna ugrać spokojnie. Sveta na początku sezonu gra nierówno i ma momenty gdzie pojawiają się proste błędy, ale jest też dużo momentów bardzo dobrej gry. Świetne poruszanie po korcie, co u Svety nie dziwi, dobra gra w defensywie, ciagle umie szybko przyspieszyc piłkę, co w meczu z Wozniacką będzie istotne. Serwis faluje, jak trafia to szybko przejmuje inicjatywę, jak przestaje to w sumie też tragedi nie ma. Ogółnie serwis na plus, trafia ponad 55% pierwszym więc jest spoko. Także podsumowując, Sveta ma dobry początek sezonu, miewa lepsze i gorsze momenty, ale jak już ma te lepsze to jest bardzo ciężka do zatrzymania i na pewno Wozniacki będąca w słabej formie nie będzie w stanie powstrzymać Rosjanki. Także tutaj przynajmniej jeden set ląduje na koncie Rosjanki, a nie wykluczone są i 2.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Czas na 2 rundę pań. Dziś w Sydney ma być bardzo gorąco, temperatury będą oscylowały w granicach 40 stopni Celsjusza. Warto wziąć to pod uwagę przy typowaniu.
Caroline Wozniacki(-1,5 sets) – Svetlana Kuznetsova 1 1,88 (Pinnacle) ⛔
Nie spodziewałem się Kuznetsovej w tej fazie turnieju, tymczasem ona przebrnęła przez kwalifikacje i dziś po wyrównanym spotkaniu pokonała Goerges. Nie robi to na mnie wielkiego wrażenia, nadal uważam, że będzie jej ciężko cokolwiek zdziałać z czołowymi zawodniczkami touru. Tym bardziej, że z Wozniacki nigdy się jej dobrze nie grało. Długie wymiany, dużo biegania – tego nie lubi Kuznetsova. Po wpadce w Brisbane, Dunka wzmocniła morale pokonując łatwo Urszulę Radwańską. Rosjanka zrobiła już swoje w tym turnieju, powinno być łatwo i szybko w stronę Karoliny.
Jelena Jankovic – Roberta Vinci 1 2,25 (Bet365) ⛔
Nie rozumiem faworyzowania Vinci w tym pojedynku. Dziś ograła Petrovą, ale kto oglądał spotkanie wie, że mogło się to różnie potoczyć. Włoszka nie wygrała tego meczu dobrą grą, a „chłodną głową”. W Brisbane w 1 rundzie przegrała z Gajdosovą, co o jej formie raczej dobrze nie świadczy. Vinci ma specyficzny styl gry, ale nie jest on groźny na zawodniczki typu Jankovic.
Jelena dziś grała pierwsze spotkanie w roku. Wygrana z Paszek bez straty seta to nie jest wielki wynik, ale dobrze rokuje na przyszłość. Co prawda w zeszły roku w Dallas wygrała Vinci, ale 3 ich poprzednie spotkania padły łupem Jankovic. Serbka to zawodniczka o większym potencjale, ja tutaj widzę dla niej przynajmniej 50% szans, a nawet więcej. Po takim kursie warto pograć.
Jie Zheng – Madison Keys 1 1,64 (MarathonBet) ⛔
Zdecydowanie bardziej cenię umiejętności Zheng. Keys gra tutaj bardzo dobrze, 3 rundy kwalifikacji + 1 runda turnieju głównego bez straty seta robi wrażenie, ale nie na tyle, aby wystawić na Chinkę taki kurs. Przypomnę spotkanie z zeszłego roku, 1 runda Australian Open 6/2, 6/1 dla Zheng. Mecz niemal w identycznych warunkach (kraj, nawierzchnia itp.). Oczywiście Medison to młoda dziewczyna, robiąca regularnie postępy, ale bukmacherzy przesadzili z kursami. Zapewne zaimponowała im dzisiejsza gładka wygrana nad Safarovą, ale przecież Jie także osiągnęła dobry wynik pokonując w 1 rundzie jedną z faworytek turnieju – Stosur. Zheng nie poszło w Brisbane, tutaj jest szansa na dobry wynik i Chinka powinna ją wykorzystać.
Maria Kirilenko – Sara Errani 1 2,52 (Pinnacle) ⛔
Ciekawy mecz się zapowiada. Obie dość pewnie przeszły 1 rundę, bo i rywalki miały przeciętnej klasy. Dla Rosjanki było to pierwsze spotkanie sezonu, natomiast Włoszka grała już w Brisbane, gdzie przegrała w 2 rundzie z Hantuchovą. Widzę spore podobieństwo w tenisie Kirilenko i wspomnianej Hantuchovej. Tyle, że Maria gra tenis bardziej stabilny i nie ma takich wahań formy.
Errani będzie grała swoje, regularnie i bezpiecznie. Jeżeli Kirilenko nie popełni dużej ilości niewymuszonych błędów to tak jak w ubiegłym tygodniu Włoszka skończy turniej na 2 rundzie.
Gdyby mecz rozgrywany był na korcie ziemnym to zgodziłbym się z kursami. Na „hard court” nie widzę faworytki, dlatego polecam pogranie na Kirilenko.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Radwanska v Date Krumm - 2 (+5,5) @ 2.56 (Pinnacle) ✅
Nie wiem czemu buki wystawily srednia linie 6,5, a na 5,5 jest tak wysoki kurs. Isia nie bedzie sie nadwyrezac i robic jakiegos pogromu przed AO, bo po co, wiadomo ze AO jest priorytetem. Widac to tez po jej meczach, gdzie nie gromi przeciwniczek w stylu 6:2 i 6:1. Krumm wygrywa ostatnio kazde spotkanie, jest w dobrej dyspozycji. Dziewczyny spotkaly sie rok temu wlasnie na AO, gdzie po zacietym pojedynku zwyciezko wyszla Isia. Dlaczego wiec Krumm ma teraz nie powalczyc? Kurs przesadzony i ja go pobieram.
edit: teraz widze, ze kolega wow mnie uprzedzil, z tym ze ja gram odrobine ryzykowniej ;-)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Klara Zakopalova vs. Timea Babos
Typ: Babos +1,5s @ 1,76

⛔
Zacznijmy już powoli to co sobie zamierzyłem z początkiem roku, a więc szukaniem niespodzianek w damskim tenisie, pierwsza już przed Wami, a jest to typ na Węgierkę Babos, że ugra co najmniej jednego seta. Co mnie skłoniło? Hmm.. wszyscy powiedzą, że Babos miała beznadziejny poprzedni sezon, większość to porażki, ale jednak można zobaczyć kilka minimalnych ciekawych rzeczy jak na przykład podczas USO Series gdzie w jednym z turniejów ugrała seta Kerber, mimo, że 2 mecze wcześniej uległa dość łatwo Keys.. Brak formy ewidentny, ale gdy trafiła na dzień potrafiła powalczyć. Nowy sezon, na pewno były treningi i szukanie formy, a nuż trafiła na dobry okres i z jej umiejętnościami mój typ może spokojnie wejść. Zakopalova miała dość niezły sezon, ale wiemy, że jest to troszkę chimeryczna zawodniczka, która potrafi zagrać super set, ale w następnym wyrzuca piłki w aut jedna za drugą i także można się dopatrzeć szans na trafny typ. Podsumowując, dla obu zawodniczek jest to pierwszy mecz i może być różnie, więc moim zdaniem warto spróbować.
Lauren Davis vs. Sorana Cirstea
Typ: Davis +1,5s @ 1,70

✅
Kolejny typ tego gatunku tym razem plan jest prostszy. Rumunka podczas turnieju w Auckland skreczowała, nie wiem co jest dokładnym powodem tego, ale po przegranym pierwszym secie zeszła z kortu co na pewno nie napawa optymizmem. Amerykanka zagrała już 4 mecze, wszystkie jej jakoś poszły dosyć, ale ciekawym porównaniem jest mecz obu pań z Bratchikovą, która dzięki systemowi lucky loser mogła zagrać w turnieju głównym, mimo iż przegrała w kwalifikacjach. Obie zawodniczki pokonały Rosjankę w stosunku 2:1, więc można powiedzieć, że równo, choć patrząc na gemy nawet lepiej poszło Lauren. Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale zawsze jest to jakiś odnośnik, zwłaszcza, że spotkania odbyły się dzień po dniu. Amerykanka ma prawo być bardziej zmęczona, ale nie można jej odmówić woli walki i w nocy jest w stanie ugrać seta, bo Cirstea nie jest zdecydowanie poza jej zasięgiem. Szukamy niespodzianki tak jak w pierwszym typie, ale sądzę, że warto ????​
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Podsumowując, dla obu zawodniczek jest to pierwszy mecz i może być różnie, więc moim zdaniem warto spróbować.
Na Li Klara Zakopalova 6-3 1-6 7-5
Klara Zakopalova Monica Niculescu 6-1 6-3
Klara Zakopalova Marion Bartoli 6-3 6-2
Klara Zakopalova Elina Svitolina 6-4 6-3
Klara Zakopalova Andrea Hlavackova 6-1 6-1

imponujące wyniki Czeszki w tym sezonie... pierwszy mecz to chyba w Australii, bo Klara już mocno zaakcentowała swą obecność w Tourze...
jeśli utrzyma to co grała w Chinach, to Węgierka będzie miała bardzo ciężko
tylko Zakopalova lubi być nierówna i ciekawe, czy nie podejdzie luźniej do meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom