>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

www.pokerroyaleonline.com || 20$ free poker ||

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Thank you for playing at PokerRoyaleonline.com.
I am contacting you with regards to your gaming account.
After reviewing our records it has come to my attention that you have multiple accounts under your name: banan3xl17 and banan3xl
To ensure the integrity of our poker halls, members are permitted to have only one active account which is also in accordance with the Terms&amp;Conditions to which you have agreed to upon sign up.
Please be so kind as to nominate the account which you wish to keep.
If no reply is received within 48 hours, your account &quot;banan3xl17&quot; will be placed on permanent hold.
I look forward to receiving your reply.

Kind regards,
Ok już wiem chodzi im pewnie tak jak w przypadku MAzaq&#39;a o konto w P4E.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Kasa szybko dostarczona po wyslaniu scana ID ???? Teraz mam pytanie do znawcow pokera. Jak najszybciej wygrac hajs.
Witam. Szybko to mozesz kase przegrac... Graj z głowa, nie napalaj się. Narazie zacznij na stawkach 0.10/0.20 :spokodfhgfh:
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
no ja tez 20 przegralem na karte chcialem czekac raz na godzine na 2 stolach cos konkretnego doszlo. Ale jak juz dojdzie to wszysscy w kolo fold
P.S Jest tam taka opcja jak przesyłanie pieniedzy na inne konto . Chcialbym tam jeszcze pograć . I czy znajdzie sie ktos kto pozyczy lub sprzeda z 5$ place na MB bedeeee bardzo wdzieczny jak ktos mi pomoze . Jak cos to gg7514259 . Moge rowniez kase oddac na i4poker . Pozdrawiam i czekam na jakies info . Bardzo mi na tym zalezy
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
za wyrobienie 20$ bonusu jest 240 punktow to raz
a dwa to nie jestem pewny ale wiem ze w innych pokeroomach przelewanie miedzy userami kasy jest rownoznaczne z tak jakby bonusem i aby go wyplacic trzeba zrobic XXX punktow.

bo przecierz jedna osoba mogla by zrobic wymagane 240 punktow do wyplaty a potem 100 osob przelac jej swoje 20$ i to by bylo bez sensu dla pokeroomu
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
zarejestrowałem sie , sciągnąłem soft, zainstalowałem, ale jak sie robi uaktualnienie to zatrzymuje sie w miejscu i nic.. ???? miał ktoś tak ? co zrobic?
okej już wszystko działa ???? czekam na bonusik ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
bo wlasnie w tym pokerroomie jest troche dziwne naliczanie tych punktow
wszedzieindziej nalicza odrazu po ugraniu a tutaj tak jakby uaktualniali co godzine
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom