>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

www.pokerroyaleonline.com || 20$ free poker ||

Status
Zamknięty.
spirol 30

spirol

Użytkownik
a mi odpisali w mailu ze mam juz u nich konto a nie zakladalem dziwne co mam zrobic??
moze napisali mi tak bo mam konto w poker4ecer tak jak mazaq??
napewno miales konto an poker4ever i stad ten email, napisz donich ze chesz aktywowac konto te ktore zalozyles na poker royale a konto an poker4ever chesz zamknac ja tak zrobilem i kase dostalem
 
W 0

witekx

Użytkownik
dzieki za szybką odp.
te punkty strasznie wolno nalicza;/ ale mam 80$ wiec sobie wyplace 60$ jak jest taka mozliwosc ????
potwierdzam niski poziom na tym pokerze :jezora:
 
kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
a jak ja ugrałem tam ino 170pkt i chce zrobić depozyt w wysokości 20$ to żeby wypłacić musze ugrać do tych 240pkt? czy jak to jest?
 
M 0

mkiller

Użytkownik
dostalem dzisiaj 20$, ugralem juz 120$, poziom zenujaco nieski ale to jest akurat duzy plus :wink: czy mozhe wyplacic bez koniecznosci depozytu lub ugrania 240 punktow?
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
witam ma ktoś wyrobione 240pkt i nadal cos kasy na pokerroyale ? Chodzi mi zeby ktos mi przesłal z konta Royale na moje konto 5$ oddam na MB . PW proszeee
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
a ja mam problem z wyplata
przyslali maila zebym im wyslal takie cos:

photocopy of your bank statement containing account number, account holders full name, address of issuing bank.

i

photocopy of your an identification document (ID card, passport or drivers license)


czyli dowod tozsamosci i i jeszcze cos tlyko nei wiem co
prosze o odp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom