>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
zróbcie ankietę z każdą partią zobaczyć na kogo użytkownicy będą głosowali, licześ na dużą frekwencję, i nie robienie jaj ;)
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Wybory Europarlament - czy uzyska 5% lub więcej?
Nowa Prawica - Tak 1.60
Jeśli ktokolwiek z was ma naprawdę dużą sumę do zainwestowania i może uderzyć grubo to z całego serca polecam, bo jest to lokata z bardzo wysokim zyskiem dla wykładającego pieniądze. Sam osobiście głosuje na Nową Prawicę - pierwszy raz w swoim życiu na tę partię i specjalnie będę ubiegał się o wniosek do głosowania w innym okręgu wyborczym byle oddać tylko głos (bo akurat wtedy wypada mi wesele u rodziny).
Nowa Prawica z pewnością zdobędzie ponad 5% poparcia, a osobiście myślę, że zakręci się koło 8% poparcia. Wybory do Europarlamentu będą z pewnością posiadać bardzo mała frekwencje wyborczą co działa tylko i wyłącznie na plus dla partii Janusza Korwina-Mikke, bo ma on bardzo wierny elektorat, który z pewnością pójdzie i odda swój głos na tę partie w porównaniu do innych ludzi, którzy po prostu mają gdzieś te całe wybory, bo nie wpływają bezpośrednio na nasz kraj.
W przeciągu dnia lub kilku dni z pewnością ten kurs spadnie na łeb na szyje, bo to, że Nowa Prawica osiągnie 5% jest więcej niż pewne - wszystkie wychodzące sondaże na to już wskazują, a jak wiemy partia ta jest dyskryminowana we wszystkich publicznych mediach, więc jeśli na te chwilę sondaże pokazują przynajmniej 5% to na pewno na chwile obecną mamy te 7%, które nie są ujawniane.
Każdy z zainteresowanych może popytać znajomych, bo na pewno wiele z nich odda głos właśnie na Nową Prawicę, która jest jedyną alternatywą dla dzisiejszej władzy. Na razie może wystarczy - ale warto wchodzić w to już zaraz, bo na bank kurs będzie spadał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jeśli ktokolwiek z was ma naprawdę dużą sumę do zainwestowania i może uderzyć grubo to z całego serca polecam
skoro jestes tak pewny tego typu to sam uderzaj do prowdenta czy jakis kredyt zaciagaj i allinuj czy nei wiadomo co
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Korwin - Mikke od 89 startuje w prawie kazdych wyborach i chyba nigdy on sam ani jego twor nie przekroczyli 5 % popracia wiec chyba kolega liczy na to ze zawsze musi byc ten pierwszy raz, osobiscie moge tylko zyczyc powodzenia ????
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
skoro jestes tak pewny tego typu to sam uderzaj do prowdenta czy jakis kredyt zaciagaj i allinuj czy nei wiadomo co
Po kilku latach tutaj nauczyłem się po prostu ignorować Twoje posty i najlepiej wcale na nie nie odpisywać - także tutaj też zrobię to samo. A jeśli chcesz podyskutować na jakikolwiek temat to pierw naucz się naszego języka, bo odpisywanie komuś kto co dwa słowa popełnia błąd językowy czy ortograficzny mija się z jakimkolwiek celem i świadczy o Twojej inteligencji.
Korwin - Mikke od 89 startuje w prawie kazdych wyborach i chyba nigdy on sam ani jego twor nie przekroczyli 5 % popracia wiec chyba kolega liczy na to ze zawsze musi byc ten pierwszy raz, osobiscie moge tylko zyczyc powodzenia ????
Nikomu oczywiście nie każe tego grać, bo jest to moja czysta propozycja ale mogę swobodnie założyć się o przysłowiową racje, że wyjdzie na moje. Więc umówmy się tak, że jeśli ktokolwiek myśli odwrotnie to mogę po wyborach to tutaj publicznie napisać i podkreślić, że się myliłem - ale i tak wiem, że napisze to ktoś kto w tym wypadku myśli inaczej, bo KNP osiągnie ponad 5%.
Czy można zagrać NIE?
Jasna sprawa ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
koval 161

koval

Użytkownik
Po kilku latach tutaj nauczyłem się po prostu ignorować Twoje posty i najlepiej wcale na nie nie odpisywać - także tutaj też zrobię to samo. A jeśli chcesz podyskutować na jakikolwiek temat to pierw naucz się naszego języka, bo odpisywanie komuś kto co dwa słowa popełnia błąd językowy czy ortograficzny mija się z jakimkolwiek celem i świadczy o Twojej inteligencji.



Nikomu oczywiście nie każe tego grać, bo jest to moja czysta propozycja ale mogę swobodnie założyć się o przysłowiową racje, że wyjdzie na moje. Więc umówmy się tak, że jeśli ktokolwiek myśli odwrotnie to mogę po wyborach to tutaj publicznie napisać i podkreślić, że się myliłem - ale i tak wiem, że napisze to ktoś kto w tym wypadku myśli inaczej, bo KNP osiągnie ponad 5%.

Jasna sprawa ???? .
Mnie razi ten błąd.
Znasz jakieś przysłowie o &#39;racji&#39; ? Bo ja nie.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Typy poniżej to luźne propozycję, nie polecam &quot;grubego grania&quot;, raczej dodanie do jakiejś nieznaczącej taśmy ;)
Przedwyborcza gorączka się zaczęła. Sytuacja na Ukrainie sprzyja PO, która jest za &quot;silną Polską w silnej Unii Europejskiej&quot; i karmi nas tego typu populistycznym bełkotem. Ogólnie Platforma lepiej odnajduje się w kwestiach europejskich od PiSu, dlatego nie wiem dlaczego to partia Kaczyńskiego jest faworytem. Kilka ostatnich wyborów padło łupem PO i mimo tego, że w normalnym kraju już dawno taka partia przestałaby rządzić to w Polsce dalej cieszy się bardzo wysokim poparciem. Dodajmy do tego ciągłe napuszczanie ludzi przeciwko PiS, a sam PiS też lubi się kompromitować, niewykluczone że prezes, czy inny Macierewicz palnie jakąś głupotę i już poparcie spadnie.
▶ Platforma Obywatelska wygra wybory @2,05
Ludzie nie wiedzą, że od wprowadzenia Traktatu Lizbońskiego tak naprawdę to Komisja Europejska rządzi w Europie, nie państwa narodowe. Gdyby to wiedzieli to pewnie byłoby większe zainteresowanie tymi wyborami. Obecnie w ogólnym mniemaniu to najmniej ważne wybory, a w mojej opinii jest dokładnie odwrotnie. Tylko Parlament Europejski może stanowić jakąś zdrową opozycję wobec KE, która ma niemal nieograniczoną władzę. W 2009 roku frekwencja wyniosła ponad 24%, ale od tego czasu entuzjazm dla projektu o nazwie &quot;Unia Europejska&quot; mocno spadł, więc ludzie nie pójdą na wybory. Jedyną liczną grupą będą eurosceptycy, czyli jak wspomniał kolega wyżej - wyborcy Nowej Prawicy. Wyborcy najpopularniejszych partii zostaną w domach, frekwencja nie będzie wysoka.
▶ Frekwencja poniżej 22,5% @1,70
Value na Solidarną Polskę w &quot;pojedynku&quot; z Polską Razem. Ziobro, Kurski, czy Cymański to znane postacie w polskiej polityce. Przewijają się w różnych mediach, są znani ze swojej przeszłości w PiS i dla niektórych wyborców zbliżonych poglądami do PiS, ale mających dosyć Jarka, czy Macierewicza mogą stanowić zdrową alternatywę. Polska Razem to drugi PJN, któremu zbyt dużego sukcesu nie wróżę. Gowin nie cieszy się nie wiadomo jakim poparciem, poza tym kogo mamy w tej partii? Paweł Kowal, John Godson? Śmiech na sali, cudem będzie przekroczenie 2% przez ten twór. Niby w sondażach mają przewagę nad Solidarną Polską, ale biorąc pod uwagę to, że obie partie oscylują w granicach 2% wolę spróbować większego kursu.
▶ Solidarna Polska większe poparcie od Polski Razem @2,20
Ja osobiście nie znam nikogo, kto głosuje na PSL, również nikt z moich znajomych nigdy nie słyszał o takiej osobie, niemniej największa zaraza polskiej polityki, partia, która zrobi wszystko by być przy korycie - stworzy koalicję z każdym, zawsze przekracza te 5%, nad czym ubolewam. Jak wspomniałem jednak - te wybory nie cieszą się popularnością, więc liczę na to, że tym razem nie zdobędą zbyt dużego poparcia. W pojedynku próbuję zagrać na Nową Prawicę. Jej elektorat stawi się w 100% na tych wyborach i mogą być ich &quot;czarnym koniem&quot;. W niektórych sondażach pokonują PSL, więc dlaczego by nie spróbować?
▶ Nowa Prawica większe poparcie od PSL @2,30
Wszystkie kursy z STS.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z Kongresem Nowej Prawicy Korwina-Mikke to jest tak, że w internecie jest ich pełno... Pełno aż do bólu. Począwszy od komentarzy na YT kończąc na jakimś wykopie gdzie wszyscy w kółku wzajemnej adoracji tasują się pod skrajnie idiotyczne oderwane od rzeczywistości wypowiedzi Pana vel Guru Janusza Korwina-Mikke. Niestety rzeczywistość jest brutalna i jak przychodzi do wyborów to okazuje się, że te internetowe bicie piany i internetowe ankiety to tylko taki &quot;pic na wodę&quot; nie mający nic wspólnego z rzeczywistością bo:
A) Wyborcy KNP to najczęściej gimbusy nie posiadający prawa do głosu
B) Dużo szumu, ale do urn się nie chce iść
C) Każdy zdrowo myślący człowiek nie głosuje na taki wytwór jakim jest KNP
Jeżeli dla kogoś lokatą jest 1,60 na ponad 5% KNP to albo ma 18-20 lat albo jest otumaniony tym całym internetowym bełkotem Korwina-Mikke AKA &quot;tfu tfu&quot;...
Ja osobiście nie znam nikogo, kto głosuje na PSL
Bo wyborcy PSL to w szczególności rolnicy...
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Zgadzam się z typem Kaina, ale nie nazwałbym tego lokatą.
Moje propozycje;
Kto lepszy? PSL czy Twój Ruch? Typ EUROPA PLUS - Twój Ruch 2,5
SLD 5%? NIE kurs 2,9
PSL dla mnie jest swoistym fenomenem, partia zupełnie bezpłciowa idealnie odnajdująca się w roli koalicjanta PO. W swoich szeregach bez jakichkolwiek wpływowych postaci, zero charyzmy, typowe potulne baranki wykorzystywane przez większych.
Po odejściu Waldemara Pawlaka, człowieka bez mimiki twarzy chyli się ku końcowi i ten trend mam nadzieję będzie zachowany. Przekroczenie 5% będzie dla nich sukcesem.

Europa Plus - Twój Ruch ze znanymi ludźmi; Hartman, Kalisz, Kazimiera Szczuka, Wanda Nowicka, Marek Siwiec, Izabella Łukomska- Pyżalska wspierający kampanie były prezydent Kwaśniewski i pojawiający się bardzo często w mediach Janusz Palikot. Medialnie to dobrze wygląda i mają sporą przewagę w tym względzie. Jak pamiętamy w ostatnich wyborach parlamentarnych Ruch Palikota osiągnął sukces osiągając 10,02% głosów. Elektorat bez wątpienia się wykruszył ale nadal według mnie osiągną znacznie lepszy wynik od PSL-u. Ugrupowanie jest dosyć nowe dlatego powoli zdobywa poparcie.
Walczą o równość kobiet, świeckie państwo, legalizacja miękkich narkotyków, proeuropejscy itd. O głosy będą walczyć głównie z SLD.
Kto wygra wybory? Wrócę 17 Maja. Na razie widzę w tym kursie value dlatego pograłem już teraz.

tasują się pod skrajnie idiotyczne oderwane od rzeczywistości wypowiedzi Pana vel Guru Janusza Korwina-Mikke. Niestety rzeczywistość jest brutalna i jak przychodzi do wyborów to okazuje się, że te internetowe bicie piany i internetowe ankiety to tylko taki &quot;pic na wodę&quot; nie mający nic wspólnego z rzeczywistością bo:
A) Wyborcy KNP to najczęściej gimbusy nie posiadający prawa do głosu
C) Każdy zdrowo myślący człowiek nie głosuje na taki wytwór jakim jest KNP
Pan wielce oświecony wygłosił najprawdziwszą prawdę, niestety nie mogę przejść obojętnie obok Twojej wypowiedzi. Zamierzam głosować na Korwina a raczej na pewno to zrobię, punkt C pokazuje jak ograniczonym myśleniem dysponujesz, nie rozumiesz czegoś lub masz inne poglądy i opluwasz wszystkich w koło. Naoglądałeś się zapewne propagandy i uprawiasz to teraz w sieci. Podaj przykłady wypowiedzi Korwina oderwanych od rzeczywistości bo tak mało merytoryczny bełkot powiązany z obrażaniem wyborów KNP budzi we mnie politowanie i salwy śmiechu na przemian.
Dział polityka zaprasza.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Po kilku latach tutaj nauczyłem się po prostu ignorować Twoje posty i najlepiej wcale na nie nie odpisywać - także tutaj też zrobię to samo.
szkoda ze przez ten czas nei nauczyles sie podstawowych zasad zakladow/bukmacherki, ja jak mam dobry bet to WIEM ze jest on dobry i najpierw sam z takowego korzystam i mam z czegos takiego zysk a nie pierwsze co robie to pisze na ogolnym forum zeby grac &quot;grubo&quot; (zreszta czytajac takie slowa wiem ze mam doczynienia z osoba albo glupia albo amatorem). skoro sam nie umeisz skorzystac ze swojego swietnego beta to jak widac bet ten mozna sklasyfikowac zgodnie z komentarzem z postu #5 i #6.
idz sobie sam zagraj ten bet (pewnie i tak jak sie zagra za jakas smieszna stawke to kursy beda latac w jedna i druga bo maly niszowy rynek ) po drugie 1.6*0.88=1.408 tak wiec juz kurs kosmicznie w dol dzieki podatkowi, jeszcze sie ktos na takie glupoty nabierze takiego amatora i bedzie pozniej narzekac.
jak jestes jakims fanem korwina to idz pomachaj jego flaga albo chodz na jego wiece czy czym on sie zajmuje, ale nie mieszaj tego z zakladami. chyba ze nie lubsiz pieniedzy to wtedy ok,. sam zreszta piszesz
na chwile obecną mamy te 7%
czyli przyznales ze sie identyfikujesz z ta partia itp ze jestes ich fanem, to co zaraz wejdzie jakis fan sld, palikota czy czegos takiego i sobie napisze &quot;grajcie grubo to a to ofivjalne ankiety ssa falszowane jest nas 90% !&quot;
????
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Z Kongresem Nowej Prawicy Korwina-Mikke to jest tak, że w internecie jest ich pełno... Pełno aż do bólu. Począwszy od komentarzy na YT kończąc na jakimś wykopie gdzie wszyscy w kółku wzajemnej adoracji tasują się pod skrajnie idiotyczne oderwane od rzeczywistości wypowiedzi Pana vel Guru Janusza Korwina-Mikke. Niestety rzeczywistość jest brutalna i jak przychodzi do wyborów to okazuje się, że te internetowe bicie piany i internetowe ankiety to tylko taki &quot;pic na wodę&quot; nie mający nic wspólnego z rzeczywistością bo:
A) Wyborcy KNP to najczęściej gimbusy nie posiadający prawa do głosu
B) Dużo szumu, ale do urn się nie chce iść
C) Każdy zdrowo myślący człowiek nie głosuje na taki wytwór jakim jest KNP

Jeżeli dla kogoś lokatą jest 1,60 na ponad 5% KNP to albo ma 18-20 lat albo jest otumaniony tym całym internetowym bełkotem Korwina-Mikke AKA &quot;tfu tfu&quot;...


Bo wyborcy PSL to w szczególności rolnicy...
To na kogo głosować ? Na Rudego czy może na zboczeńców od Palikota ?
Korwin przynajmniej mówi to co myśli od wielu lat.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
szkoda ze przez ten czas nei nauczyles sie podstawowych zasad zakladow/bukmacherki, ja jak mam dobry bet to WIEM ze jest on dobry i najpierw sam z takowego korzystam i mam z czegos takiego zysk a nie pierwsze co robie to pisze na ogolnym forum zeby grac &quot;grubo&quot; (zreszta czytajac takie slowa wiem ze mam doczynienia z osoba albo glupia albo amatorem). skoro sam nie umeisz skorzystac ze swojego swietnego beta to jak widac bet ten mozna sklasyfikowac zgodnie z komentarzem z postu #5 i #6.
idz sobie sam zagraj ten bet (pewnie i tak jak sie zagra za jakas smieszna stawke to kursy beda latac w jedna i druga bo maly niszowy rynek ) po drugie 1.6*0.88=1.408 tak wiec juz kurs kosmicznie w dol dzieki podatkowi, jeszcze sie ktos na takie glupoty nabierze takiego amatora i bedzie pozniej narzekac.
jak jestes jakims fanem korwina to idz pomachaj jego flaga albo chodz na jego wiece czy czym on sie zajmuje, ale nie mieszaj tego z zakladami. chyba ze nie lubsiz pieniedzy to wtedy ok,. sam zreszta piszesz
czyli przyznales ze sie identyfikujesz z ta partia itp ze jestes ich fanem, to co zaraz wejdzie jakis fan sld, palikota czy czegos takiego i sobie napisze &quot;grajcie grubo to a to ofivjalne ankiety ssa falszowane jest nas 90% !&quot;
????
Obiecuje, że to już ostatni post skierowany do Ciebie.
Nie mam zamiaru Cie tutaj obrażać, czy robić tego na PW - czy gdziekolwiek indziej, bo nie mam żadnej pewności czy nie masz jakichś problemów z głową (są ku temu podstawy sądząc po pisowni i tym jak oderwany od świata rzeczywistego jesteś), a ludzi chorych nie powinno się mieszać z błotem więc po prostu racjonalnie odpisze na Twój bełkot, który wyżej zacytowałem.
Jestem niesamowicie zadowolony z tego, że jak masz jakiś super zakład to grasz go od razu pierwszy i pakujesz pierw swoją kasę i to stawiasz sam. Jak słusznie zauważyłeś zakład jest do dyspozycji tylko w STS-ie gdzie trzeba odliczyć podatek dla państwa. Jaki sens jest stawiania 100zł na taki zakład - chyba każdy może sobie to wyobrazić. Ja osobiście nie mam na tyle środków żeby zainwestować w to kilka tysięcy złotych (żeby było w ogole opłacalne) i jeszcze przez miesiąc czasu mieć na życie i dalszą grę przez miesiąc u bukmachera. Widocznie nie jesteś w stanie pojąć najprostszych spraw co udowadniasz ze swoim każdym kolejnym bełkotem na tym forum.
Co do Twojego trzeciego akapitu - to po co myślicielu jest to forum i ten temat? Jest po to żeby podawać swoje propozycje. Każdy z nas jest osobą myślącą (albo może nie każdy) i potrafi oddzielić ziarno od plew. Kto każe Ci grać coś co proponuje? Po to jest oferta żeby z niej korzystać więc DLATEGO MIESZAM W TO ZAKŁADY. Od początku tej dyskusji starasz się tylko znaleźć zaczepkę i próbujesz na siłę wmówić, że jesteś najmądrzejszy, a z każdym następnym postem stajesz się coraz większym klaunem, który kilka wieków temu nadawałby się tylko do rozbawiania wyższych stanem ludzi.
I kolejny akapit na koniec - jesteś tak niesamowicie bystry, że klękajcie narody. Czepiasz się słowa &quot;mamy&quot; i jesteś dumny z tego, że mnie przejrzałeś detektywie, bo głosuje na KNP! Trzeba przyznać Ci, że jesteś niesamowity, bo w drugim swoim zdaniu napisałem :
Sam osobiście głosuje na Nową Prawicę - pierwszy raz w swoim życiu na tę partię i specjalnie będę ubiegał się o wniosek do głosowania w innym okręgu wyborczym byle oddać tylko głos (bo akurat wtedy wypada mi wesele u rodziny).
Więc teraz sam zobacz jaki inteligentny jesteś i jak wygląda Twój bełkot w każdym poście, który zamieszczasz na tym forum. Czego mamy od Ciebie wymagać jeśli po pierwsze szukasz tylko i wyłącznie zaczepki, bo nie wniosłeś do tego tematu NICZEGO merytorycznego, a od początku Twoim jedynym zamiarem jest atak na drugą osobę.
Ale czego wymagać od osoby która :
- nie potrafi napisać jednego poprawnie gramatycznie zdania i nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Takich rzeczy uczą w szkole podstawowej więc każdy zdrowo myślący człowiek po prostu Cie wyśmieje. A żeby nie przedłużać to i tak każdy z osobna może zadać sobie pytanie : Co może wnieść do dyskusji osoba, która nie umie czytać i pisać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Ejże, to nie jest wątek polityczny. Proszę pisać na temat zakładów, a nie swoich spostrzeżeń politycznych. Za nie buki nie płacą.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
o po co myślicielu jest to forum i ten temat? Jest po to żeby podawać swoje propozycje. Każdy z nas jest osobą myślącą (albo może nie każdy) i potrafi oddzielić ziarno od plew
nie wiem po co teraz dziala to forum, wiem jaki byl sens dzialania kiedys, a cel byl nastepujacy:
jak wygrywac na zakladach pieniadze. sam dzieki temu forum przez ostatnie 5 lat nauczylem sie duzo, poznalem odpowiednie osoby dzieki ktorym moglem byc coraz lepszy, az w koncu udalo sie osiagnac podstawowy cel tzn wypracowac swoj wlasny styl i zaczac regularnie wygrywac. aktualnie to forum w wiekszosci pozbywa sie najlpeyszch typerow co jest ich sprawa. a chcialbym jedynie napisac ze gdyby nie z czalym szacunkiem ale gdyby nie takie bukmacherskie matoły jak ty ktore tu siedza od ilus lat i dalej prezentuja sie gorzej niz amatorzy ktorzy zaczeli wczoraj obstawiac, to ludzie ktorzy chca sie tu czegos nauczyc i osiagnac jakies wyniki w niedlugim czasie, mialyby zdecydowanie latwiejsze zycie. nietstety matoly nie potrafia zrozumiec na czym polegaja zaklady, a ze wiedza kosztuje to ja nie mam zamiaru za darmo dawac jakichs znakomitych porad. co prawda jedna zawarłem powyzej, uzywajac odpoeednich argumentow, ze twoj typ ktory bardzo polecasz to znakomita ściema amatorszczyna i kupa smiechu. juz sam poczatek &quot;polecam innym grac grubo&quot; swiadczy jedynie o tym ze sam w zyciu nigdy nic nie wygrales i nie masz pojecia jak dzialaja zaklady, bo (tu zostanie przedstawiona rada) zaklady nie polegaja na jednorazowej ogromnej wygranej i spaniu na złocie, a na regularnej grze gdzie w danym okresie czasu wychodzi sie dzieki dobrym zakladom na plus.
jako ze odpowiadales na moje posty powaznie wykluczam to iz twoj &quot;typ&quot; byl swoistym rodzajem trollingu, badz żartu (ktore oczywiscie sie zdarzaja i sa zabawne na tym forum), gdyby tak bylo to nie mialbym zadnych uwag co do tego posta, bo bylby on po prostu smieszny, tak jak w zamierzeniu wielu autorow na tym forum.
ps
jesli to byl jednak trolling to gratuluje udalo ci sie mnei wkrecic.
:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
A ja spróbuje Twój Ruch under 5 % 2,1
Dlaczego? Jak ktoś już wspomniał elektorat dawnego RP obecnego TR zaczął się wykruszać, ludzie głosowali na partię Palikota podobnie jak kilkanaście lat temu na Polską Partię Piwa dla jaj, żeby było śmieszniej. Wiadomo, niektórzy omamieni legalizacją marihuany czy walką z Kościołem zagłosowali w imię powyższych idei, jednak oni też widząc, że nic w tych kwestiach nie udało się zrobić, raczej zrezygnują z ponownego głosowania na tą partię, szczególnie że wybory do PE nie cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Wychodzi, że aby jakakolwiek partia weszła do PE musi uzyskać około 300 tys. głosów, szczerze wątpię, że uda się do Twojemu Ruchowi szczególnie po ostatnim skandalicznym zachowaniu posłów TR i SLD, którzy sprzeciwili się przyjęciu ustawy tzw. &quot;kanonizacyjnej&quot;, większość pewnie wie o co chodzi. Nie liczę na twardy elektorat TR, a ci którzy się wahali na pewno nie wybiorą tych partii, bo wiadomo jak Papież Jan Paweł II jest ważnym dla Polaków autorytetem (w jakimś sondażu mówiono że dla 98 %). Popieram stawianie na over 5 % KNP, tu jest podobna sytuacja jak w wyborach do sejmu z Ruchem Palikota, ludzie zagłosują (wiem to po swoich znajomych) na partię Korwina dla jaj, ot tak z ciekawości. Twardy elektorat na pewno zagłosuje (KNP jako jedni z pierwszych zebrali wymagane podpisy we wszystkich okręgach i zebrali ich około kilkaset tysięcy), a wahający się myślę że też, szczególnie, że podczas wcześniejszych wyborów każdy mówił patrząc na sondaże: &quot;mają około 2%, nie ma sensu na nich głosować, bo i tak się nie dostaną&quot;, a teraz sondaże balansują na granicy, co najlepsze praktycznie w każdym sondażu nawet TVN-owskim mieli 6 %. I jeszcze na sucho
Frekwencja under 22,5 % 1,75
KNP - Twój Ruch 1 1,65
PSL - Twój Ruch 1 1,4
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
A ja spróbuje Twój Ruch under 5 % 2,1
Dlaczego? Jak ktoś już wspomniał elektorat dawnego RP obecnego TR zaczął się wykruszać, ludzie głosowali na partię Palikota podobnie jak kilkanaście lat temu na Polską Partię Piwa dla jaj, żeby było śmieszniej. Wiadomo, niektórzy omamieni legalizacją marihuany czy walką z Kościołem zagłosowali w imię powyższych idei, jednak oni też widząc, że nic w tych kwestiach nie udało się zrobić, raczej zrezygnują z ponownego głosowania na tą partię, szczególnie że wybory do PE nie cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Wychodzi, że aby jakakolwiek partia weszła do PE musi uzyskać około 300 tys. głosów, szczerze wątpię, że uda się do Twojemu Ruchowi szczególnie po ostatnim skandalicznym zachowaniu posłów TR i SLD, którzy sprzeciwili się przyjęciu ustawy tzw. &quot;kanonizacyjnej&quot;, większość pewnie wie o co chodzi. Nie liczę na twardy elektorat TR, a ci którzy się wahali na pewno nie wybiorą tych partii, bo wiadomo jak Papież Jan Paweł II jest ważnym dla Polaków autorytetem (w jakimś sondażu mówiono że dla 98 %). Popieram stawianie na over 5 % KNP, tu jest podobna sytuacja jak w wyborach do sejmu z Ruchem Palikota, ludzie zagłosują (wiem to po swoich znajomych) na partię Korwina dla jaj, ot tak z ciekawości. Twardy elektorat na pewno zagłosuje (KNP jako jedni z pierwszych zebrali wymagane podpisy we wszystkich okręgach i zebrali ich około kilkaset tysięcy), a wahający się myślę że też, szczególnie, że podczas wcześniejszych wyborów każdy mówił patrząc na sondaże: &quot;mają około 2%, nie ma sensu na nich głosować, bo i tak się nie dostaną&quot;, a teraz sondaże balansują na granicy, co najlepsze praktycznie w każdym sondażu nawet TVN-owskim mieli 6 %. I jeszcze na sucho
Frekwencja under 22,5 % 1,75
KNP - Twój Ruch 1 1,65
PSL - Twój Ruch 1 1,4
Przede wszystkim to nie wiem po co tu ktoś pisze o swoich poglądach politycznych, jak tu nie o to chodzi. Panowie! Tu chodzi o to, żeby zarobić kasę. A co do typu, to nie neguję, bo Palikot ma coraz mniejsze poparcie i pewnie w wyborach do parlamentu nie przekroczy 5%, ale zwróć uwagę, że w majowych eurowyborach startuje koalicja Europa Plus, czyli nie tylko Palikot, a dodatkowo bardzo medialny i lubiany Kalisz, do tego przez wiele osób szanowany pijak Siwiec o do tego stary komuch, były Prezydent na dwie kadencje Kwachu, do tego Hartman... Takie są fakty. Dlatego ja bym odpuścił. Według mnie te wybory zdominują PIS i PO i zdobędą razem ponad 70%. Nie wiem, kto wygra, jak bedzie niska frekwencja to pewnie PIS, bo ich wyborcy zawsze pójdą na wybory, a wyborcy PO uważają, że i tak nic te wybory nie znaczą.
Moje typy: poniżej 5,5 partii, które zdobędą powyzej 5% i PO lub PIS over procentowy. Jeżeli chodzi o KNP, to zawsze przed wyborami mają mieć powyzej 5%, a kończy sie na niczym. To tyle, wydaje mi się, że podałem FAKTY.
+niby nie miało być o poglądach, ale napiszę, że zagłosuję na listę nr.2, jak kogoś ciekawi to niech sobie ogarnie jaka to partia.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Myślenie Korwina-Mikke: Dajmy ludziom broń, będzie bezpieczniej.
Bo taka jest prawda, czy każdy mężczyzna jest gwałcicielem? Przecież każdy posiada narzędzie gwałtu, tak samo z bronią. Typowo lemingowe podejście, przytoczyć najbardziej kontrowersyjną kwestię, nie mówiąc o ważnych punktach gospodarczych które są słuszne. Ale to nie forum od pisania swoich poglądów tylko od zarabiania, więc nie wiem czemu zamiast typu piszesz jakieś nasiąknięte jadem brednie, sam podaj typ jak jesteś taki mądry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom