>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bo taka jest prawda, czy każdy mężczyzna jest gwałcicielem? Przecież każdy posiada narzędzie gwałtu, tak samo z bronią.
Zrozumcie w końcu gimbusy, że każdy kto chce posiadać broń LEGALNIE, może się o to spokojnie ubiegać w odpowiednich instytucjach, wystarczy złożyć odpowiednie wnioski itd. Więc robienie z tego afery, że broni nie można kupić sobie obok warzywniaka jest skrajnie idiotyczne.
Do tego jestem zszokowany jak można domagać się posiadania broni w kraju gdzie co roku ginie z rąk pijanych kierowców około 3.000 osób. Zrozumcie, że Polacy nie mają tradycji posiadania broni jaka istnieje w Stanach Zjednoczonych od wieków, choć też powoli zaostrzają prawo w tej kwestii.
Sam tok myślenia: &quot;Dajcie broń, będzie bezpieczniej&quot; jest własnym zaprzeczaniem.
Odsetek morderstw z udziałem broni palnej w USA wynosi około 5-7 osób na 100.000 w Europie jest na poziomie 0,5-2. ▶ Koronny argument o Waszym &quot;bezpieczeństwie&quot;.
Z faktami się nie dyskutuje.
Tu jeszcze parę życiowych myśli Waszego guru:
&quot;Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom&quot;.
&quot;Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem!&quot;

Do tego nie istnieje na świecie państwo zbliżone z poglądami Korwina-Mikke. Po prostu są one oderwane od rzeczywistości, facet zatrzymał się na XIX-wiecznym kapitalizmie. W wywiadzie dla TVP Info na pytanie jakie państwo jest zbliżone z jego wizją, po prostu nie potrafił odpowiedzieć.
Korwin-Mikke gloryfikuje &quot;wyścig szczurów&quot;. Czyli mam tu na myśli, kto nie miał szczęścia w życiu, pomocy, jest mniej inteligentny, napotkały go jakieś problemy niech sobie radzi sam, niech mieszka pod mostem, równie dobrze może umrzeć, dla niego wartość takiego człowieka jest równa zeru.
JKM to taki sam błazen co Palikot, tylko, że z prawej strony. Gimbaland bije mu prawo bo powie, że UE to złodzieje i komuniści, a politycy w polskim rządzie to złodzieje, bandyci itd. Jeszcze doda te swoje mądrości, że &quot;podatki to zło&quot;, że hera i feta powinna leżeć w Tesco obok pasztetowej, a pedały niszczą nasz kraj.
Tyle o Korwinie dziękuję, dobranoc.
KORWIN MASAKRUJE LEWAKA, SHAKAL MASAKRUJE KORWINA.
A Ty znowu przytaczasz najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi
Korwin całe swoje polityczne zaplecze zbudował właśnie na skrajności... na takich kontrowersyjnych wypowiedziach.
Ok majkel92 rozumiem Twoją frustrację, w końcu pochodzisz z Radomia, tam macie bodajże 30% bezrobocie więc jeszcze Ci wybaczam, ale pamiętaj, to jest Twoja ostatnia szansa, więcej Ci nie dam. ;) Pozdrawiam!
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ja się z każdym jego zdaniem zgadzam, także wyżej przytoczonym, i nie rozumiem co robi ten post na forum bukmacherskim, to jakaś nagonka, próba agitowania przeciwko KNP? Jeżeli tak to wyjątkowo marna, każdy wie ile takie słowa wyrwane z kontekstu znaczą. Żeby zrozumieć wypowiedź JKM, trzeba być trochę inteligentnym i nie czytać półsłówkami tylko przeczytać całość. A Ty znowu przytaczasz najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi, które jak wiadomo wzbudzają emocje. Jak chcecie głosujcie na bandę obecnie rządzącą, która siedzi tyle lat przy korycie i nic nie zrobiła, ja po raz pierwszy zagłosuje na taką alternatywę, bo tylko tak możemy coś zmienić
edit. jak już podajesz fakty to podawaj prawdziwe albo zbliżone do prawdziwych, Radom nie ma 30 % bezrobocia, tylko około 23 %, i ma go tylko dlatego, że nie jest osobnym województwem. Cała kasa z Unii idzie do Warszawy i przez to nie ma tu żadnych większych inwestycji, bo każdy woli inwestować w stolicy co jest logiczne. Gdyby Warszawa była wyłączona z woj. mazowieckiego Radom byłby jednym z lepiej rozwijających się ośrodków a Mazowszu i w Polsce. Sądzę, to po tym ile już się dzieje, mimo tak niskich dotacji i niespełniania obietnic rządzących wobec Radomia. Ponadto nagonka na Radom trwa już od lat 70, kiedy jako jedno z niewielu miast przeciwstawiło się tamtejszej władzy przez co byli nazwani przez t. Gierka &quot;warchołami&quot;, których należy zniszczyć, bo szkalują dobre imię PZPR, i niestety tak do dziś pozostało
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
KORWIN MASAKRUJE LEWAKA, SHAKAL MASAKRUJE KORWINA.
chyba sam siebie masakrujesz po raz n-ty na tym forum ???? czego Ty tu nie rozumiesz? Polska jest takim krajem że idąc na wybory człowiek nie głosuje na ta partie z ktora sie utozsamia, tylko wybiera mniejsze zło i kazdy zdrowo myslacy czlowiek to potwierdzi. Jak bym mial isc na wybory czy to normalne, czy to do Parlamentu i glosowac na PiS albo PO to wolalbym sie pociac zyletka. Niestety taka jest prawda, w Polsce nie ma partii politycznej która mogłaby się stać potęgą i przejac spokojnie prym wladzy, a do tego naprawde zaczela cos dzialac w dobrym kierunku w tym kraju. Dlatego ludzie szukaja czegos nowego, innego i beda szukac takze glosow na takie wlasnie partie a KNP na pewno mozemy do takiej zaliczyc wiec nie zdziwilbym sie wcale gdyby bet Kaina wszedl na luzie. Moze jest troche prawdy w tym ze KNP ma duzo zwolennikow w ludziach w wieku 18-25 lat nawet, ale to w tych ludziach spoczywaja losy naszego kraju i wcale sie temu nie dziwie, sam bylem na wykladzie JKM u nas na uniwerystecie i zainteresowanie bylo ogromne, moga ci sie nie podobac jego poglady - oczywista sprawa, kazdy ma swoje zdanie, poglady itp. nie naruzcam nikomu swoich pogladow ani nic, tylko tez nie zgodzilbym sie ze JKM to blazen i nie porownuj go do tego debila Palikota. Jest to naprawde intelignetny i oczytany czlowiek, i z wieloma jego pogladami sie zgadzam, kiedys madra rzecz powiedzial, nie pamietam w ktorym wywiadzie, jesli sa wybory na prezydenta, to nie powinno byc tak ze on sam chce zostac prezydentem i ludzie maja wybierac, to lud powinien chciec, walczyc o to zeby akurat ta osoba zostala prezydentem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Szczerze mówiąc też zagłosuję na Korwina - Mikke, tylko dlatego że są antyunijni, jakieś cyferki z liczbą morderstw od broni mnie nie przekonują, ja mogę dać cyferki z liczbami które wydano na Stadion Narodowy, jeśli nagrody przekraczają 100 milionów złotych a ile rozkradzionych na te wszystkie projekty unijne to naprawdę nie będę podawał liczby bo sam nie wiem ile tego jest. Wszedłem na listę startujących (niestety mój rejon obejmuje dwa województwa). Kandydatów jest 10. Z mego województwa (Podlaskie) raptem 3 czy 4. Napisałem do tych osób na fanpagi na FB. Jedna mi odpisała i pasuje z moimi myślami. Spytałem jeszcze o wykształcenie, żeby nie było że zawodowe. W tym przypadku kobieta ma wyższe, co prawda 6 miejsce na liście i mimo że ma szanse równe zeru wejść do Brukseli, zagłosuję na nią dla czystego sumienia. Mam dosyć tych ludzi co tam są dla kasy a mówią że są dla wszystkich. Żygam i aliwederczi roma adijos muczaczos. Zróbta ankietę na forum kto na kogo głosuje ????
PS: Do peowców: Podniećcie się tym spotem jaki fajny, łał łał, super, za 7 milionów złotych hahaha. Tanio. A Bitelsi to symbol kraju - parafraza diabełka schetyny. To symbolem Polski jest Andrea Bocelli albo Tokio Hotel.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ja popieram AKA SHAKAL w 100%. Korwin-Mikke mówił publicznie że nienawidzi Unii Europejskiej, nazwał ją okupantem Polski, porównuje ją do III Rzeszy, twierdzi że (tu cytat): &quot;łajdaków z UE trzeba rozstrzelać&quot;. A tymczasem sam kandyduje i chce się dostać do tej &quot;potwornej&quot; instytucji. Gdy go zapytali dlaczego tak jest to odpowiedział że chce &quot;zniszczyć Unię Europejską od środka&quot;. Dla mnie to trochę science fiction:grin:
????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To nazywa się właśnie hipokryzja.
Do tego poobsadzał z 5 Korwinów-Mikke ze swojej rodziny tłumacząc się trywialnie parytetami Unii Europejskiej które hejtuje.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
To nazywa się właśnie hipokryzja.
Do tego poobsadzał z 5 Korwinów-Mikke ze swojej rodziny tłumacząc się trywialnie parytetami Unii Europejskiej które hejtuje.
Ale on to zrobił celowo i specjalnie o tym mówił publicznie, w przeciwieństwie do wielu &quot;elit&quot; które też mają całe rodziny pozatrudniane na wysokich stanowiskach, ale nikt o tym nie wie, bo to ukrywają. W UE jest już grupa tzw. eurosceptyków, którzy chcą rozwalić Unię od środka, bo każdy zdrowo myślący wie że ten twór jest nam do niczego nie potrzebny, Korwin który nie zmienił poglądów od kilkudziesięciu lat na pewno nagle po wejściu do Unii nie zacznie jej wychwalać tylko będzie robił swoje wraz z innymi eurosceptykami
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ubieraj się w koszulki JP, słuchaj firmy &quot;jebać policję&quot;, pluj jadem na psy i pracuj w policji tłumacząc znajomym, że chcesz ich rozkurwić od środka, dlatego tam pracujesz.
Celowo to Korwin robi Wam sieczkę z mózgu, zrozumcie, że jego wyimaginowany świat istnieje tylko w jego chorej wyobraźni. Nie ma na świecie takiego państwa jakie życzyłby sobie szanowny Pan Janusz Korwin-Mikke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja popieram AKA SHAKAL w 100%. Korwin-Mikke mówił publicznie że nienawidzi Unii Europejskiej, nazwał ją okupantem Polski, porównuje ją do III Rzeszy, twierdzi że (tu cytat): &quot;łajdaków z UE trzeba rozstrzelać&quot;. A tymczasem sam kandyduje i chce się dostać do tej &quot;potwornej&quot; instytucji. Gdy go zapytali dlaczego tak jest to odpowiedział że chce &quot;zniszczyć Unię Europejską od środka&quot;. Dla mnie to trochę science fiction:grin:
????
W EP od dawna są Eurosceptycy np pan Farage który (tutaj nie jestem pewien czy mówię prawdę, powtarzam jedynie po koledze) w Wlk Brytanii cieszy się dużym poparciem.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja spytałem Aha Shakal na kogo zagłosuje, napisał że na Ibisza partie picia piwa, juz dokladnej nazwy nie pamietam, poprosiłem o poważną odpowiedź, ale jej nie było, co za tym idzie wniosek taki, że wstydzisz się tego, za czym jesteś.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
W EP od dawna są Eurosceptycy np pan Farage który (tutaj nie jestem pewien czy mówię prawdę, powtarzam jedynie po koledze) w Wlk Brytanii cieszy się dużym poparciem.
W Europarlamencie frakcja EFD, której przewodniczącym jest pan Nigel Farage. Polecam obejrzeć jego wystąpienia na youtube, jest tego mnóstwo. Facet mówi co mu się w tej Unii nie podoba, co jest zle. Jak demokratyczne wole ludu są ignorowane (odrzucenie przez Francję i Holandię eurokonstytucji, odrzucenie przez Irlandczyków traktatu lizbonskiego), jak złym zjawiskiem jest sztuczna waluta euro, jak szerzy się biurokracja i jak w Komisji Europejskiej zasiadają byli komuniści
Jego partia (UKIP) w Wielkiej Brytanii ma 26% poparcia i wg sondaży jest drugą siłą. Na zachodzie eurosceptycyzm jest bardzo silny, niestety my w Polsce wierzymy jeszcze w &quot;europejski sen&quot;.
Gdyby w Polsce była jakas eurosceptyczna partia mająca za przywódcę kogoś takiego jak pan Nigel, poparcie dla niej byłoby zdecydowanie wyższe. Niestety Korwin na dużą zdolność do pieprzenia głupot i tym zraża do siebie dużą część potencjalnych wyborców, którzy mają już obecnego porządku dość.
Facet jest świetnym mówcą, polecam obejrzeć poniższe (i nie tylko) filmiki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dziwię się zdziwieniu odnośnie PSL :grin:. Nie chcę mi się sprawdzać ale z tego co pamiętam to oni mają około 1,5 mln członków. Co za tym idzie nawet jak ich liderzy będą pokazywać na okrągło gołe tyłki w telewizji to i tak będą przekraczać (i to znacznie) progi w każdych wyborach.
A to że nikt się nie przyznaję szczególnie na tym forum nie powinno dziwić - zwyczajnie blefują :mrgreen:
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Korwin całe swoje polityczne zaplecze zbudował właśnie na skrajności... na takich kontrowersyjnych wypowiedziach.
piszesz brednie
austriacka szkoła która reprezentuje Korwin wcale nie jest heterodoksyjną mysla w ekonomii
przypominam ze w usa tea party głoszaca identyczne poglady ekonomiczne i prawie identyczne społeczne ( bez dyskryminacji kobiet mniejszosci seksualnych i odcianajaca sie od watykanu) posiada ponad 40% składu izby reprezentantów podobnie jest z Brytyjskimi konserwatystami
zyjemy w kraju w którym ludzie dali sobie wmówic głownie przez kler i ich niewolników ze prawica to ci co sie modla a lewica ci co sie nie modlą
w krajach cywilizowanych ( tam gdzie rzadza protestanci i anglikanie) prawica to ci którzy sa przeciwko przywilejom socjalnym, zwiazkom zawodowym, bredniom o równemu podziałowi dóbr, sprawiedliwosci społęcznej i za niskimi podatkami silna armia i dostepem do broni wartosciami rodziny itd

smiejesz sie z narkotyków na pólkach sklepowych to poczytaj ostatni raport ONZ na ten temat, narkotyki takie jak marycha trzeba zalegalizowac mówia to nie tylko ekonomisci ale i naukowcy
co do wyborców Korwina to masz racje wiekszosc swoja wiedze ekonomiczna bierze z jego filmików na youtube ale jak sie któregos pytam kim był Hayek to nie maja pojecia
Korwin ma jeden wieki problem zwiazany ze swoja ideologia , próbuje połaczyc prawicowa zachodnia mysl ekonomiczna z polskim zasciankowym
katolicyzmem liberalne uniwerslane wartosci ludzi wolnych z mentalnoscia niewolnika
korwin nie rozumie ze czym innym jest europejska kultura chrzescijańska zachodu a czym innym społeczna nauka koscioła katolickiego
i dla tego ludzie o pogladach liberalnych( w znaczeniu wolnosci ) czy narodowo liberalnych którzy chetnie by zagłosowali na partie która nie głosi lewackich bredni o solidarnym państwie nie sa w stanie przełknac nagonki na kobiety czy mniejszosci seksualne
i dla tego własnie uwazam ze tradycyjnie Korwin nie przekroczy progu

edit
majac na mysli konserwatystów w gb chodzi mi oczywiscie o partie narodowa a nie torysów
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tobias 359

tobias

Użytkownik
Ja Chciałbym kontynuować wątek Wyborów do Europarlamentu w UK, jak już ktoś wcześniej ktoś napisał UKIP czyli UK Independence Party zyskuje poparcie obywateli. Mało tego dziś przeczytałem artykuł że ta partia wychodzi na prowadzenie w sondażach na trzy tygodnie przed wyborami. UK Independence Party według najnowszego sondażu 31 proc. głosów, więcej niż laburzyści (28 proc.) i torysi (19 proc.).

Partia N.Farage poglądami zbliżona jest do Kongresu Nowej Prawicy, tak obśmiewanej w naszym kraju. Zapewne Farage jest mniej kontrowersyjny od Korwina i może tu leży przyczyna. Widziałem na Youtubie wiele przemówień lidera tej partii Farage i jestem pod wrażeniem. Jedna z moich ulubionych to zmasakrowanie Donalda Tuska. SuperFrank dobrze to opisał.


Dlaczego UKIP?

Partia eurosceptyków może wygrać wybory ponieważ Brytyjczycy są co raz bardziej wrogo nastawieni do Unii Europejskiej. Czują że Bruksela czy Berlin ma znacznie więcej do powiedzenia w UE a jak wiemy Brytole mają się za pępek świata. Politycy UKIP nie kryją się ze swoimi poglądami i odrzucają polityczną poprawność, tak wszechobecną w dzisiejszym świecie.
Zapowiadają również zmniejszenie wpływów islamu w UK co tylko powinno generować jeszcze większe poparcie.

Bet 365 wystawił kurs 1,9 na to zdarzenie i ja zagram sobie lekką stawką, wydaje mi się że mają realną szansę wygrać, bo przewaga na trzy tygodnie przed wyborami jest spora.

W Paddy Power; UKIP vs. Torysi typ 1 kurs 1,2 wydaję się bardzo pewnym typem.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Partia N.Farage poglądami zbliżona jest do Kongresu Nowej Prawicy, tak obśmiewanej w naszym kraju.
ekonomicznie tak ale nie obyczajowo

jezeli chcesz prawdziwego wariata posłuchac to polecam nie Farage a Bloom-a
co do typu to dla mnie za duze ryzyko torysi zobaczyli ze traca poparcie dryfujac w strone socjalliberalizmu i puszczaja oko do elektoratu narodowców proponujac referendum w sprawie wyjscia z ue
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To nie jest wątek polityczny, to temat do podawania typów. Posty nie posiadające w swojej treści typów będą kasowane.

A tak nawiasem mówiąc:
&quot;Demokracja jednak jest straszna, bo jeden głos głupca ma taką samą wartość jak jeden głos mądrego.&quot;
W ten sposób można skwitować dyskusję i posty coponiektórych.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik

Wyniki sondażu bez niezdecydowanych: PO – 39%, PiS –29%,
Nowa Prawica – 8%, SLD-UP – 8%, PSL – 6%, Polska Razem 5%, Europa Plus Twój Ruch – 3%, Solidarna Polska – 2%.
Najnowszy sondaż CBOS-u czyli naprawdę wiarygodnego sondażu w naszym kraju. To tak dla dodatku jakby ktoś dalej się zastanawiał nad tym czy warto grać na over KNP.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Polowa glosujacych wstydzi sie przyznac ze glosuje na pis i maja racje no ale co zrobic wiec wynikow tego sondazu nie bralbym az tak powaznie. Do tego jest masa ludzi niezdecydowanych a wsrod nich 0% z nowej prawicy bo ci sa zajarani mikke i lansuja sie tym ze na niego glosuja. Polowa ktora oswiadcza ze pojdzie na niego glosowac albo nie bedzie wiedziec gdzie albo jak to zrobic hehe. Przyjdzie do wyborow i jak zwykle beda one inne niz sondaze. Nowa prawica nie ma prawa wejsc bo to bylby koniec polskiej demokracji, sadze rowniez ze jak zwykle strasza pisem i po wygra to spokojnie.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Najnowszy sondaż CBOS-u
????


Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” (287) przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich (face‑to‑face) wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 3–9 kwietnia 2014 roku na liczącej 1028 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Przyjdzie do wyborow i jak zwykle beda one inne niz sondaze.
No i to jest kłamstwo z którym spotykam się ostatnio na każdym kroku.
Korwin nigdy nie miał takich wyników w sondażach !!!
Oczywiście były zawsze sondaże internetowe w których JKM miał nawet i 90%, ale w normalnych przeprowadzanych przez CBOS czy Homo Homini wyniki oscylowały wokół 0.5-2%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom